Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség

+7
Miu
Shukaku
Utahime
Akuma
Sakamoto Rin
Tetsuko Jin
Kayaba Akihiko
11 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Utahime Pént. Május 09 2014, 22:06

A földön ülve a manót a felhúzott lábaimmal és a köpenyemmel egy kis börtönbe zártam. Fél kézzel simogattam, míg a szabad jobbommal lenyitottam a menümet és elővettem egy kevés péksüteményt meg némi pet eledelt, hogy válogasson belőle, ha akar.
- Szerintetek mit szeretnek a manók? - Majd végighallgatva Shut, egy elnyújtott "Haaa?" után szomorúan visszanéztem a kis szőrgolyóra.
- De kár... pedig jó lenne ilyen aranyos dolgokat vinni a kertbe. - De amíg a szörnyek és egyéb vadak egyértelműen ki vannak zárva a városoktól, úgy emlékeztem, mintha ártalmatlan kis állatkákat már láttam is volna némely falvakban.
- A sikló vagy mókus is vadállatnak számít? - Néztem fel a lányra. Critterek mindenhol vannak! Vagy talán ez nem is számít olyan ártalmatlan kis valaminek? Majd felsóhajtottam, és elengedtem a  szőrgombócot.  Ahogy utat nyitottam neki, már el is szaladt és eltűnt a legközelebbi odúban. Egy pillanatig figyeltem a földkupacot, majd Shura néztem. Lehet, hogy csak nem akarja, hogy feltúrják a kertjét? Egy kertész nagy valószínűséggel nem kívánna vakondokot a kertjébe...
- Pedig jó lenne egy állatkertet csinálni... - motyogtam magam elé durcásan. Majd Shukaku elmagyarázta a kristályok működését, amit - először kicsit, majd egyre jobban - meglepetten hallgattam. Ha tud használni bizonyos kristályokat, mást miért nem? De ami igazán meglepett...
- De Timidus nem tud mérgeket előállítani? - Bár az ártó jellegű potik egy kicsit mások, de mégis... ugyanúgy kell előállítani, és ugyanaz a szakma állítja elő ugyanazokból az anyagokból. Ha pedig ez így van - és pedig így van - akkor miért ne tudna Timidus is mérgeket előállítani? Vagy csak olyan pontosságnövelő szert tud csinálni? Egy kis meglepett pislogás után feltápászkodtam és újra lesöprögettem a ruhám, hogy csépen csillogjon mintha új lenne.
- A következő cél...? - Néztem körbe a sík mezőségen. Ez a hely nem sok felfedezni valót ígért első látásra, vagyis messze kéne gyalogolni, hogy új arcát lássuk. De miközben gondolkodtam, egy aranyszín lángcsóvát pillantottam meg magam mellett, jelezve, hogy Falco el is aludt a fejemen. Minden sípoló szuszogásnál egy kis lánycsóvát fújt előre.
- Most talán pihenjünk egy kicsit. De holnap körülnézhetnénk egy másik emeleten is.
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal515/600Mezőség - Page 2 Exp_ures  (515/600)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 09 2014, 22:33

Shukakunak nem kellett sokat gondolkodnia a kérdésen, mert a manó azonnal habzsolni kezdte a sütiket, de az indikátora éppenséggel nem változott. Talán azért, mert Uta tulajdonképpen fogságban tartotta, így nem teljesen a mob döntése volt, hogy elfogadja-e az ételt, tehát a megszelídítés sem működött ilyen egyszerűen.
-Szerintem mindenevő lehet. Talán a rágcsálók közé tudnám sorolni…
Ahhoz több vizsgálat és megfigyelés kellene, hogy ezt megállapíthassa, és ő inkább szerette természetes környezetükben megfigyelni az állatokat, és Utahime kezei nem éppen jelentették a manó természetes környezetét.
-Oh… értem már, hogy mire gondolsz. A siklóból és a mókusból… meg minden ilyen állatkából nem csak egyfajta mob van. Azok, akiket a városokon belül is láthatsz, a madarak a bogarak, nem mobok, de nem is vadászható állatok. Ha megnézed, a szafarizáshoz is ki kell jönni a védet területen kívülre, különben nem fogadja el a rendszer. Túl könnyű lenne a céh melletti halastóban lévő halakat kifogni.
Még fel is nevetett az ötleten, annyira abszurd volt. Az állatkertes javaslat pedig még el is szomorította egy picit, és talán még dühös is volt, de ezt nem mutatta.
-Az állatoknak sokkal jobb a szabadban. Bármikor kijöhetsz és megnézheted őket, még vadászlest is lehet építeni… talán… azt hiszem. Felesleges szegénykéket bezárni, főleg ha még utaznod sem kell, hiszen van teleportkristályod.
Nagyon remélte, hogy Utahime megértette a mondandóját, hiszen nem lett volna jó hatással a barátságukra, ha pont egy ilyen nagyon fontos kérdésben nem értenek egyet.
-Timidus potionokat tud előállítani. Mérgeket nem.
-Bár igazán jó lenne, ha azt is tudnék… nem is értem…
-Ne elégedetlenkedj Timi. Nagyon jó kis képességed van így is. Szerintem mindegyik képességünk eddig nagyon jó.
-Csak annyira, amennyire ki tudod használni… illetve inkább én… szóval persze, hogy nagyon jó…

Jelentette ki az egyértelműt a sárkány, majd mindketten figyelték pár pillanatig a szunyókáló főnixet.
-Okos kölyök. Én is figyeltem a kitartásra, de ő maga tudta, hogy mikor kell befejeznie a gyakorlást. Remek tulajdonság. Megérdemli a pihenést.
Shu persze inkább a végtelen aranyosságot vélte felfedezni az alvó Falcoban, mint a harci érdemeket, de mivel nem akarta sem tőle, sem Timidustól elvitatni azokat, így inkább csak mosolyogva figyelt tovább.
-Rendben. Akkor holnap majd kopogjatok be.
Zárta le gyorsan a kérdést, mielőtt Uta még konkrét időpontot mondana, majd ha a másik lány is úgy gondolta, akkor elindultak vissza a céhházba. Timidus a magasba röppent, és onnan vigyázta az útjukat.

/Köszönöm szépen a remek kirándulást. ^^ /
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal12695/10100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 21 2014, 16:27

Démon és Szörnyeteg



Gyötrelem… nem élvezet. Még ha csak egy álom is olyan valóságosnak tűnik. Habár a valóságban a hűs fűszálakat markolászom, mégis úgy érzem, mintha egy selymes fehér lepedőt gyűrögetnék. Pedig ne is tudtam, hogy itt is lehetnek álmai az embernek. Vagy, hogy ennyire valóságosak.
De hirtelen valami nem stimmel. Az egész álom szerkesztette világ rezegni, dülöngélni kezd jobbra-ballra… Mi a szösz?
Egy hangot hallok, vízhangozni, egyre erősebben, és érthetőbben.
- Mmm…? – kezdek el ébredezni. Szemem előtt még minden homályos még az emberi alak is, aki az álmom romba döntéséért felelős, de mégis olyan ismerős, vagy csak képzelem?
Kezd egyre tisztulni a kép ahogy egymás után pislogok lassan álmatagon még egyenlőre. Egy valamit már tisztán látok. Egy szemüveg… igen ez egy szemüveg és rövid haj… akkor ez.
- Natsuki… senpai… – ragadtam kézen a szemüveges egyént és rögvest a számba veszem a mutató ujját és nyelvemmel nyalogatni kezdem. - Nyasuki… milyen? Sessik? – kérdem, a lánytól miközben közelebb hajolok hozzá. Ekkor azonban megdöbbentő dolog történik. Pislogok egyet és a kép hirtelen ismét tiszta, és így hamar rájövök, hogy sok dolog nem egészen pontos. Először is, Natsuki-senpai sokkal magasabb, az emlékeim szerint, tehát az ujjai is sokkal hosszabbak kéne lenni, ezt megjegyeztem anno! Másodszor, ez a lány nem Natsuki-senpai. Ahogy erre rájövök, magamra húzom a jó kislány szerepet és hamar kikapom a számból az idegen lány vékony testrészét, és kezecskéimmel letörlöm róla a nyálamat.
- Eto… mm… gomen… – fordítom félre a fejem és még halványan el is pirulok a tettem miatt.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal1000/1000Mezőség - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Akuma Szomb. Júl. 12 2014, 07:59


Démon és Szörnyeteg



A próbálkozásai úgy tűnt, nem voltak hiábavalóak. A lány hamar abbahagyta kínlódó motyorgását és hümmögő hallot hallatott, majd felpattantak szemhéjai és pislogott néhányat. Egy pillanat telt csak el így, éppen valamit kérdezni szeretett volna tőle, de kigondolni se sikerült még, mikor a lány kézen ragadta és mire ő éppen meglepődhetett volna, mutatóujja már a szájában volt és egy nyelv tekergőzött körülötte, nagyon lelkesen. Szó mi szó, ettől annyira zavarba jött, hogy arca is biztos menten rákvörössé vált, s nem győzte akarni megkérdezni, hogy mit csinál, mi baj van, s más eszén átvillanó kérdések. Ez nagyon furcsa volt, annyira furcsa, hogy még érthetetlen szavak sem buggyantak ki belőle, egyszerűen elkerekedett szemekkel bámult, mint akin megnyomták a kikapcsológombot, s nagyon furcsa dolgok kezdtek kavarogni a fejében.
Nem tudni, hogy teljesen szobormerevvé vált volna, ha ez így folytatódik még, vagy pocsolyává olvasztotta volna a zűrzavar, de a támadás (?) végül váratlanul véget ért, s ahogy magázoh tért végre, már egy bocsánatkérő lány törölgette apró ujját előtte. Ő még mindig vörös volt, jó hogy gőz nem kezdett fütyülve szivárogni a füleiből, most nagyon zavarban volt, ilyet eddig csak a filmekben látott, ez nem olyan volt mint amikor a babák a hüvelykujjukat szopogatták naphosszat. Amikor elengedte végre, masszírozgatni kezdte kezét, remélve, hogy az majd megnyugtatja kicsit, de valahogy ez nem látszódott hamar végbe menni. Pedig mondania kellett valamit, már bocsánatot is kértek tőle, ő pedig nem haragudott, hiszen a lány biztosan rosszul volt és lehet álmában ronda álmok gyötörték még emellett is. Dadogni támadt kedve, de moderálta magát, így hát suttogva szólt hozzá, még mindig kezét dörgölgetve.
- Kōkai shinoide, Senpai... nem kell bocsánatot kérnie tőlem... - bökte ki, s kényelmetlenül pislogva illegetni, avagy hintáztatni kezdte magát kicsit, jobbra-ballra, hogy talán úgy megnyugszik - Nem akartam megzavarni, én csak úgy láttam hogy valami baj van. Mondja kérem, ugye jól van Senpai...? Nem fáj semmilye?
Akuma
Akuma
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Dec. 21.
Tartózkodási hely : Nyah!

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal781/800Mezőség - Page 2 Exp_ures  (781/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Júl. 22 2014, 19:39

Démon és Szörnyeteg


Az a vékony rövidke ujj olyan édesnek érződik a nyelvem számára, mintha csak Natsuki-senpai-éi lett volna. Az egyetlen probléma, hogy nem az övé, hanem egy teljesen meglepődött leányzóé. Mihelyst erre rájövök, a társasága azonnal megköveteli az áljellemem felvételét, miközben letörölgetem a lány kezét. Még elvörösödni is sikerül ˝zavaromban˝ csak úgy, mint a szemüveges szépségnek. Igen, csakugyan egy szépség, egy aranyos – és jelenleg zavart – törékenynek tűnő szépség. Épp az a fajta, akivel szívesen eljátszadozom.
~ Hmm… igen lehet, hogy így lesz. Sehol senki a láthatáron és a mobok sem fognak még egy ideig feléledni ezen a környéken… tehát semmi akadálya.~ ezek a gondolatok hamar tűzbe is hoznak. Habár ezt tökéletesen elrejtetem a bocsánatkérő mosolyom mögé.
- Eto… kész is… – jegyezem meg, és habár már letöröltem az ujjacskáját még szívesen simogatnám tovább egy kis előjáték gyanánt, ám ekkor hirtelen elrántja tőlem.
- Senpai…? – állok értetlenül a megszólítás felett hisz nem épp a suliban vagyunk. Ám egyben nosztalgikusnak is tűnik e megszólítás csengése. Pont mint ő, vagyis ők… oly sokan voltak és szinte mindegyikük „senpai”-nak szólított. Ahh… egyre jobb, és egyre izgatóbbá vált a szememben a lány.
~ Vajon milyenek lennének a kéjes nyögései? Hallani akarom! Igen, mindenképp! Az enyém leszel! ~
- Izé… nem-nem fáj semmim, jól vagyok. De köszönöm az aggódásod. – felelem kisebb szünet után mely a lelkes gondolataim miatt következett be. - Viszont az arcod… – kezdek bele a mondatba, majd négykézlábra tornázom magam és kezeimmel kettőt előre lépve hajolok közelebb az ismeretlen lány arcához, annyira, hogy magamon érezhessem, a lehel letét. -… elég vörösnek tűnik. Ugye nem vagy lázas… - persze eközben a jobb kezem sem tétlenkedik és szavaimmal egy időben kúszik fel az ismeretlen lány combjára.
A szívem egyre hevesebben ver, ahogy egyre jobban hatalmába kerít a vágy a lány megízlelésére. Olyannyira, hogy még azt sem vettem észre, hogy esőcseppek hullának alá az égből, csak akkor mikor már nem lehet ellene tenni. Másodpercek alatt ázom el, ahogy a lány is és ez sajnos lehűti egy kicsit a kedélyemet. Vagy mégsem…
Egy fondorlatos ötlet kerekedik a határtalanul perverz elmémben, mellyel magamhoz közel tudhatom a lány több időre.
- Ano… gyere ide, gyorsan… gyere… – nyúlok az irányába miközben a másik kezemmel a lehető leggyorsabban váltom le a pallost az inventory-mból előszedett nagydarab pajzsra, melyet aztán a fejem felé emelek, esernyő gyanánt. -… így nem ázunk el még jobban… – intézek a lány felé megnyugtató szavakat egy kedves mosoly kíséretében habár az egyetlen vágyam, hogy amint közelebb lép magamhoz ölelhessem a szabad karommal.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal1000/1000Mezőség - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 17 2014, 21:09

/Miu/
Nem véletlenül hagytam ott azt a T'urk nevezetű minibosst, egyszerűen nem bírom nézni mikor másokkal olyan lekezelően bánnak, mint Morrigan Asukával. Így bánni valakivel mert csak vörös az indikátora? Nem hallott az a csaj a második esély kifejezésről? Vagy csak nem érti ezt a dolgot?
Tényleg, volt ott egy másik vörös is.
Hogy is hívták? Pedig be is mutatkozott, azt hiszem.
Úgy bújt el abban a tömegben, mintha nem akarná, hogy észrevegyék az indikátorát. Az én szemeimet azért nem kerülte el, de inkább békén hagytam. Nem lett volna jó, ha az az átkozott nőszemély őt is el kezdte volna piszkálni. Még szerencse, hogy a pókos lány nem találta meg
De azért jó lenne megismerni.
És amint eszembe jut a neve, már küldöm is a következő üzenetet:
Cearso írta:
Hali Vöri.
Ne aggódj, csak viccelek, nem ítéllek el azért, mert valamikor rossz döntést hoztál.
Szeretném megismerni a történeted, ha nem lenne neked probléma.
Ha rászántad magad, akkor találkozhatunk a harmadik szint mezőségén egy kis vadászatra.
Egy vadászat során legalább megtapasztalhatom, hogy hogyan viszonyul a kicsi lány ehhez a világhoz, és az itt élő állatokhoz. És ami a legfontosabb, mennyire tudja elfogadni azt, amit én jelentek. A lehető legkevesebb kár okozásával a lehető legtöbbet megtapasztalni.
És a másik, hogy ezzel a vadászattal megpróbálhatok egy újabb teljesítményt kipipálni.
A mező közepére sétáltam, és megálltam, mint egy jelzőoszlop, és becsukott szemekkel vártam az esetleg erre tévedő játékosokra, illetve állatkákra.
így akármerről is érkezik a lány szinte biztosan ki tud szúrni. Így könnyen meg tud találni, ha esetleg meg akar keresni, és nem kell sokat kutakodnia.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Pént. Nov. 21 2014, 15:46

//Cearso//

Mostanság egyre bátrabban merészkedek fel a magasabb szintekre is. Amióta sikerült kicsit összekapnom magam és kicsit megbarátkoznom magával a játékkal, már kevésbé érzem magam veszélybe. Néha talán már túlzottan is biztonságba érzem magam. Pedig ez a szép vörös indikátor a fejem fölött nem igazán a nyugalmat vonzza be. Bár hiába tudom, hogy megégethetem magam, ha tűzbe nyúlok, én akkor bele nyúlok és addig nem veszem komolyan míg meg nem égetem magam. Szóval hiába is próbálok óvatos lenni, amíg valaki nem akar levadászni pusztán az indikátorom színe miatt, addig nem fogok miatta aggódni. Bízok abba a nagy szerencsémben, ami eddig is kihúzott az éles helyzetekből. Remélem nem fog elpártolni mellőlem ez a szerencse, mert nélküle biztos, hogy meghalok valahol. Bár most nem kell aggódnom. Védett területen vagyok, olyanon ahonnan nem kergetik ki vasvillákkal az embert az npc-k a szép vörös indikátora miatt. Bár igaz még erről is csak hallottam, tapasztalni még nem tapasztaltam. Szóval legalább egyszer kikell kergettetnem magam egy ilyen városból csak, hogy biztosra menjek. Bár a harmadik szint városa eddig nem úgy fest, hogy itt lennének járőröző npc-k. Tehát itt a játékosokon kívül más nem tud belém kötni. Bár a ez a város a nevén kívül nem túl érdekes. Ugyanolyan, mint bármelyik másik. Egyre unottabban haladtam előre a már unott sétálgatást egy üzenet szakította meg. Kissé meglepve olvastam el. Nem igazán tudtam ki találni, hogy ki is írt nekem. De valahol már biztos találkoztunk, ha tudja ki vagyok és még üzenetet is írt nekem. Viszont azt örömmel olvastam, hogy vadászatra invitál és hogy pont ugyanazon szinten tartózkodunk. Így nem kell annyit bolyonganom majd. Remélem azért megfogom találni, mert tényleg nem tudom, hogy most kit kéne keresnem pontosan. Szóval inkább írtam egy válasz üzit, hogy tutira ne kerüljük majd el egymást.

Szia!

Remélem nem sértődsz meg emiatt, de nem igazán tudom, hogy ki is vagy. Szóval elsőnek engem vadász le a mezőn, mert megeshet, hogy képes leszek elsétálni melletted. 

Elküldtem az üzenetet és már indultam is arra a mezőre. Nem sok idő volt oda érnem, már csak bele kell botlanom abba aki ide hívott.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Szomb. Nov. 22 2014, 23:03

Nagyon gyorsan meg is érkezett a válasz a levélre.
Örültem annak, hogy nem ignorál, csak azért mert nem ismer, és már küldtem én is vissza a viszont választ.
Nem vagyok az a sértődős fajta. És legalább lesz mire vadásznom mielőtt, megérkeznek a vadak.
Miután megírtam az utolsó mondatot, már meg is láttam a lányt sétálni nem is olyan messze.Gyorsan le is csekkoltam az indikátorát, ami vörös volt. Már csak azt kell kiderítenem, hogy arról a lányról van-e szó. De azért a biztonság kedvéért elküldöm neki az üzenetet, és amikor meglátom hogy az üzenet felé nyúl, már teszem is a kezem a vállára.
-Elkaptalak. Kár hogy érted nem jár jelvény.
Próbálom a lehető legviccesebbre venni a hangulatot.
-Egyébként mi újság? Jó gyorsan ide értél.
Persze próbálok minél kedvesebb lenni a lányhoz. Lehet hogy az indikátora szerint érdemes lenne inkább elkerülnöm, de én mindenkinek megadom a második esély lehetőségét. Egyébként se láttam még, hogy ez az aranyos lány másik játékost ölt volna, és nem is tudnám elképzelni hogy ilyet tett volna.
Ezeken gondolkoztam, és közben akaratlanul is az indikátorát figyeltem, és mikor észrevettem, hogy egész végig azt a buta csíkot bámulom, megráztam egy kicsit a fejem.
-Bocsi, elkalandoztak a gondolataim, gyakran megesik.
Majd pár másodperc múlva, mikor kínosnak érzem a csöndet, felhozakodok a témával, ami miatt leginkább ide hívtam őt.
-Nem akarlak megsérteni, de nem akarod elmondani hogyan sikerült szert tenned a színes indikátorra? Persze nem kényszerítelek rá, és ha bámit most elmondasz még az ismeretségünk legelején arról biztosíthatlak, hogy kettőnk között fog maradni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 23 2014, 16:20

Megérkeztem arra az emlegetett mezőre. Most már csak ki kéne szúrnom valakit a „csodálatos sas szemem” állttal. Na jó igazából az se tudom, hogy kit keressek. De csak meg keres az a illető aki ide hívott, ha már látni kívánt. Nem sok időbe telt és kaptam is egy újabb üzenetet. Nyitnám  is le, hogy elolvassam, mikor is valaki megfogta vállam. Kicsit össze rezzentem, de amint hallottam a megjegyzését leesett, hogy az kapott el aki idehívott.
-Nah igen, sajnos csak az elfogott vadakért kapunk jelvényt.
Jegyeztem meg kicsit csipkelődve.
-Épp ennek a szintnek a városába voltam csak is emiatt értem ide ilyen hamar. Máskor tovább tart eljutnom A-ból B-be.
Feltűnt, hogy kissé mintha túlzottan is elmerengene az indikátorom felett. Gondoltam megvárom míg visszatér a gondolatai közül és utána folytatom a társalgást vele. Félek, hogy így nem igazán jutna el hozzá az amit mondok.
-Ugyan nem gond. Velem is megszokott esni az ilyen.
Épp megszerettem volna kérdezni tőle, hogy pontosan honnan is ismerjük mi egymást, mikor újfent beszédbe kezdett.
-Ezzel nem sértesz meg. De még mielőtt mesélnék neked, szeretném megtudni, hogy pontosan honnan is ismerjük mi egymást. Így, hogy most már látlak rémlik az, hogy láttalak már valahol. De még mindig elég homályos a kép. Gondolom te tudod, ha már így felkerestél engem. Bocsi emiatt, de kissé lyukas a fejem és elég nehezen jegyzem meg a dolgokat.
Valahonnan tényleg nagyon ismerős, de az a lyukas fejem nem akarja felfedni előttem ,hogy hol is találkoztam már vele. Szóval inkább megvárom a felhomályosítást és majd utána mesélek neki, ha ennyire kíváncsi. Nem olyan titkos a történetem, de azért még sem fogom fűnek-fának elmondani.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 23 2014, 17:07

-Ezek szerint te szelíd vagy, mint a kezesbárány? Ha egyszer nem vagy vad.
Újabb szójáték, hátha ezzel fel lehet oldani a hideg hangulatot.
-Így már érthető.
Igazából eddig azt se tudtam, hogy milyen város van ezen a szinten. Amióta meghallottam, hogy bizonyos városokból ki vannak tiltva a vörösök, úgy döntöttem inkább nem is fogok benézni a városok többségébe. Persze a Kezdetek Városával kivételt kell tennem, hiszen valahogy be kell majd szereznem a következő Tier darabjait. 
-Nem csoda, ha nem emlékszel rám, elég gyorsan leléptem amiért nem akartam bántani a kis törpét. És ahogy visszahallottam a dolgokat Shakantól, nem mindenkinek tetszett ez a húzásom. Egyébként se tetszett ahogy az a nő Asu-val szemben viselkedett.
Célzok ezzel arra, ahogy beszélt Morrigan Asu-val.
Ekkor meglátok mozogni egy bokrot a közelben.
-Nézz oda.
Mondom a lánynak, rámutatok a mozgó bokorra, majd lassan indulok a jelzett bokor felé. Persze minél óvatosabban, nehogy elijesszem a vadat. Mikor odaértem óvatosan elhajtottam a leveleket. A bokor egy kacsát ejtett foglyul, aki nem tudott elrepülni, mert beakadt az egyik szárnya a gallyakba.
-Ó, te szegény.
És már nyúltam is érte, hogy kiszedjem a bajba jutott állatot a kis csapdájából, majd a kiskacsával a kezemben visszasétáltam a lányhoz, miközben simogatással próbáltam megnyugtatni a megszeppent kisállatot.
-Hol is tartottunk?
Kérdezem a lánytól, amint visszaérünk hozzá.
-Ja, meg is van, arról volt szó, hogy honnan ismerlek. Emlékszem, ahogy megbújtál a sor végén amikor az a pókos nő lekiabálta Asu-t, mintha attól félnél, hogy te is olyan fogadtatásban részesülsz az indikátorod színe miatt.

/kacsa/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 23 2014, 19:56

-Hát én nem egészen, így értettem. De így is lehet értelmezni a dolgot.
Válaszoltam újfent csipkelődve a szójátékra.  A rövid bevezető beszélgetés után ki is tértünk arra, hol is láttuk már egymást ezelőtt.  
-Ohh…Tényleg! Te voltál az aki olyan gyorsan ott hagyta T’urk-ot . Bár én arra a húzásodra nem igazán figyeltem. Már csak azért mert az a kis tolvaj okozott elég fejfájást. Én speciel nem nagyon figyeltem fel arra, hogy hirtelen eggyel kevesebben lettünk. De most már beugrottak a dolgok onnan.
Majd gyorsan terelődik tovább a szó és a figyelmem egy mozgó bokor felé lett irányítva. Cearso nem sokkal a figyelem felhívás után meg indult a bokor felé és egy kacsával a kezében tért vissza.
-So-so igaz, hogy megbújtam a háttérbe. Nem akartam, hogy piszkálva legyek, meg aznap nem is volt valami sziporkázó hangulatom. Mert úgy egyébként nem szokott zavarni az, ha megkapom magamét az indikátorom miatt. Volt elég időm hozzá szokni a dologhoz, meg felőlem mindenki azt mond amit akar én tisztában vagyok a magam helyzetével és az éppen elég.
Tartottam egy röpke szünetet és folytattam is tovább.
-Jaj igaz is! Téged érdekel a történet arról, hogy is lett ilyen szép színe az indikátoromnak. Nem részletezem túlzottan és nem is fogom túl magyarázni. A lényeg az, hogy olyan jó egy évvel később kerültem játékba és akkoriban jött egy csapat játékos, hogy segítenek nekem. De átvertek, azok a tagok szerették kínozni a náluk kisebbeket, de a vörös indikátor nem kellet nekik. Így előszedtek engem és kényszerítettek a végzetes ütés bevitelére. Ez csak egyszeri alkalom volt, mert nem sokkal utána sikerült megszöknöm előlük. Olyan fél évig bujkáltam előlük. Azóta mászkálok a játékban, mióta megleltem a kiképzőt és azóta sikerült egy-két ismerőst is szereznem. Tehát jó ideje nem találkoztam azokkal a pupákokkal. Azt pedig tudom, hogy nem mentesít a tettem alól az, hogy kényszerítettek lehettem volna okosabb is és el teleportálhattam volna, de akkoriban még nem láttam át a játékot és a butaságom miatt meg is kaptam a bélyegem. Ennyi lenne a történetem.
Amint befejeztem a mesélést meg is pillantottam nem messze tőlünk egy Fácánt. Az invertorymból gyorsan elő hívtam a mindig teli sütis szütyőm. Majd kicsit összetörtem egy sütit, óvatosan közelebb mente ma madárhoz és a morzsát elé szórtam. Aztán újfent összetörtem egy sütit, de ezúttal a tenyeremben hagytam és azt tartottam a madárka elé. Amint elkezdte kicsipegetni a morzsát a kezemből a másik kezemmel lassan felé kezdtem nyúlni és amint megbizonyosodtam arról, hogy nem fog elszaladni megsimogattam. Tisztában vagyok azzal, hogy elég megérinteni az állatkákat ahhoz, hogy elkapottnak legyenek titulálva,tehát ennyi bőven elég volt. A maradék morzsát oda szórtam a Fácán elé és visszasétáltam Cearsohoz és a kacsájához.
-Ha már egyszer vadászatról is volt szó, akkor én is neki állok bővíteni a jelvényeim számát. De nem lenne ideje elengedned azt a kacsát? Ha a karodban szorongatod, akkor nem tudsz más állatkákat elkapni.


/Fácán/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 24 2014, 11:53

-Olyan nehéz volt az a küzdelem?
Majd a következő pillanatban már egy kacsa is ott csücsült a kezeimben.
-Nem, én nem szoktam valakit elítélni az indikátora színe miatt. Hiszen bármi történhetett. Mondjuk csak azért vettem észre az indikátorod, mert elég feltűnően bújtál el a háttérbe, másképp meg se néztem volna, hogy milyen az indikátorod, de szerencsédre az a nő nem igazán figyelt fel rád.
Figyelmesen végighallgatom a történetét az indikátora elszíneződéséről.
-Nem, egyáltalán nem tudhattad, hogy ez lesz a vége.
Milyen szörnyű, ahogy mások a gyengébbekkel bánnak.
-Tudod mit? Ha szeretnéd segíthetek a fejlődésben. Én biztos nem használnálak ki, mert vörös indikátoros vagy, és tudtommal nem is túl sokan segítenének neked. Lehet hogy Shu-chan elkezdett segíteni a kezdő illetve a kis szintű játékosoknak, de van egy olyan érzésem, hogy nem szívesen találkozgatna vörös indikátoros játékosokkal. Nekem is folyton mondogatja, hogy kerüljem el őket, de nem hagyhattam figyelmen kívül azt a tényt, hogy szinte mindenki olyan lekezelően bánik velük.
Mintha nem is egy vörös indikátorossal beszélgetnék, úgy beszélek most róluk.
-És rólad nem is tudtam volna elképzelni, hogy bárkinek szándékosan kárt tegyél.
Végignézem ahogy a lány magához édesget egy fácánt, majd hagyja hogy elmenjen. Miután visszajön rám is rám szól, hogy el kéne engednem a vadat, különben nem tudok rendesen vadászni.
-Tényleg, tényleg. Észre se vettem, hogy még mindig a kezemben van. Csak megsajnáltam szegényt, ahogy a bokorban kínlódott. Esetleg nem akarod megsimogatni mielőtt elengedném?
Kérdezem meg a lányt, és egy picit közelebb is tartom hozzá a kacsát, és akár megsimogatta akár nem a következő pillanatban már el is engedem a kacsát, és nézem ahogy tovaszáll.
-Viszlát Hápi.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Hétf. Dec. 01 2014, 18:12

-Nem igazán mondanám nehéznek. Inkább az kötött le mindenkit, hogy időnként a miniboss mindig ellopta valakitől valamelyik felszerelését. Tőlem is csent el felszerelést és nem igazán repestem az örömtől akkor. De szerencsére mindenki visszaszerezte mindenét, szóval senki se szenvedett el veszteségeket.
A mini kibeszélése után, meg neki kezdtem a mesélésnek. Egy kicsit örültem annak, hogy nem tart hibásnak a dolog miatt. De attól én még mindig felelősségre vonom magam, mert most már tudom, hogy akkor okosabban is cselekedhettem volna. Viszont megkellet magam égetni ahhoz, hogy benőjön a fejem lágya és elkezdjek kicsit komolyabban gondolkozni a játékról.
-Hát úgy konkrétan a fejlődésben nincs társam. De már egy-két megfelelő embert tudtam találni magam mellé. Innentől már csak arra kell vigyáznom, hogy ne haragítsam magamra őket.  Viszont a pvp harcokat kerülni szoktam, szóval inkább fejlődök küldetésekből, mint párbajokból. De néha jól jönne egy társ a vadászatokhoz. Egyedül is jól elszoktam szórakozni, de még is  csak kissé unalmas magamnak lenni…Tényleg sok az előítélet a vörös indikátorosokkal szemben, de nem ok nélkül van ez így. Ezért nem is veszem magamra, ha netán valaki kissé bosszúsan reagál a jelenlétemre.
Kicsit nehezen tudom követni a beszélgetést úgy, hogy valamelyikünk mindig mozdul valamit. Bár én eredetileg csak a vadászat miatt jöttem ide, persze beszélgetni lehet közben. De így megesik, hogy átsiklok dolgok felett és nem egészen úgy reagálok vagy válaszolok mint kéne.
-Nem. Enged csak el. Hadd repüljön tova innen.
Körbe néztem a mezőn és sehol semmi rajtunk kívül. Akkor most beiktatom a nasi szünetet. Elővarázsolom a mindig teli sütis szütyőm és mer kezdődhet is a süti majszolás.
-Kérsz?
Nyújtottam Cearso felé a kis sütis batyut.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 04 2014, 19:48

-Shakan, hogy viselte hogy ott hagytam veletek?
Bár lehet, hogy ezzel sem foglalkozott nagyon a küzdelem alatt, de a biztonság kedvéért azét felteszem a kérdést. A minibossról való távozásom óta ne is találkoztunk. Lehet hogy azt hiszi, hogy megsértődtem rá mert elvitt ahhoz a minihez? Legközelebb majd én viszem el őt, de oda nemm viszünk magunkkal olyanokat, mint amilyen Morrigan volt. És akkor nem kell holmi parancsnokkal szórakoznunk.
-Pedig az ilyen küzdelmekből lehet szerezni a legtöbb tapasztalatot. Persze ha nem akarod, akkor én nem fogom erőltetni.
És gondolatban már le is húztam a listáról, amit akkor írtam össze, mikor összekészülődtünk a minibosshoz. Hiszen én nem is azért mentem, hogy megküzdjek a minibossal, de ezt a többieknek nem kellett tudniuk.
-A vadászatnál persze segíthetek néhanap. Csak szólj rám és máris ott termek. Engem kevésbé fog zavarni az indikátorod színe. Láthatod, most is simán elbeszélgetek veled.
És a nemleges válasza után már el is engedem Hápi-t, hagy repüljön tova.
A felém nyújtott batyu láttán egy pillanata elgondolkozom, de végül is úgy döntök, hogy elfogadom az ajánlatát.
-Igen, köszönöm.
Ha már elhívtam ide, nem fogom megsérteni azzal, hogy nem fogadom el a felkínált sütiből. És ugyan ki gondolná azt rajtam kívül, hogy valaki mérgezett étellel akarja megetetni? Egyébként is lett volna sok más alkalma ha végezni akart volna velem. És ha eddig nem tette, akkor mi oka lenne rá?
-Amúgy mért viselsz szemkendőt?
Kérdezek rá amíg nem találom meg a közelben a vadakat.
-Történt valami a szemeddel?
Majd kettétöröm az elvett édességet, és az egyik felét elkezdem rágcsálni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 07 2014, 22:23

Shakan?...Ő volt az kis lovag lány, ugye?...Nem igazán figyeltem meg a csapatot, de egész jól viselte, meg egész szépen harcolt. ^^
Csak reméltem ,hogy jó személyre gondoltam. De hát egy egyszeri látás után, elég nehéz észben tartani ennyi embert és nevet.
-Én elhiszem neked. De akkor sem vagyok nagy pvp-s. Néha nap kedvet szoktam kapni rá, de azok ritka alkalmak szoktak lenni. Sajnos túl sokan csak győzelem miatt játszanak és túl komolyan veszik, én meg jobb szeretek mindenhol szórakozni és ebből kifolyólag sose veszem túlságosan komolyan a dolgokat az ilyen harcoknál. :3 De a ritka alkalmak során akkor most már téged is számba veszlek majd és szólok mikor kényszert érzek egy aréna vagy küzdőtéri harcra. ^^
Annak viszont jobban örültem, hogy lesz egy szafari partnerem, ahhoz mindig van kedvem.
-Rendben. Amint erdőn-mezőn fogok járni újfent, majd szólok. Ami egyébkén elég gyakori, mert nem szokásom sokat időzni a városokon belül. Tehát lehet, hogy gyakran foglak majd a vadászattal zargatni. =)
Majd haladt tovább a beszélgetés, mert a természet még egyelőre nyugton van. Bár ritkán szoktam így beszélgetni bárkivel is. Sose kérdeztek még ennyi mindent rólam egyszerre.
-A szemkötőm…Hát van oka amiért elkezdtem hordani, de nem azért van rajtam mert valami történ volna szememmel. A másik szememnek nincs semmi baja. Régen okom volt arra, hogy elkezdjem hordani ezt a szemkötőt, mára pedig már megszoktam, hogy rajtam van és kissé furcsán érzem magam, ha nem lehet rajtam. Meg még mindig tartok attól, hogy mit szólnak hozzám a szemem miatt, tehát inkább takargatom. Röviden tömören ennyi lenne. Nem is megyek bele jobban, mert nem akarlak itt untatni az életemmel.
Tartottam egy levegő vételnyi szünetet és folytattam is tovább a köröm a zárással.
-De én eleget beszéltem már magamról. Most mesélj te magadról egy kicsit.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 07 2014, 23:14

-Igen, igen ő lesz az.
Örömmel hallom, hogy Shakant nem nagyon viselte meg a távozásom.
-Pedig lehet ám egy komoly küzdelem is szórakoztató.
Jegyzem meg.
-Amíg nem az életed a tét, addig bármi lehet szórakoztató. Szóval nem feltétlen kell külön választani a komolyságot a szórakozással. És bármikor hívhatsz ha kedved támad hozzá.
-És ha megkérném, akkor levennéd előttem a szemkendőt? Persze még mindig nem kényszerítelek rá, ha nem akarod. Csak kíváncsi vagyok.
-Hogy magamról?
Veszek egy mély lélegzetet.
-Hát, a szüleim gyakran utaztak, és ők tanítottak meg a vadászatra különböző eszközökkel. Később pedig programozásra adtam a fejem, és olyan programokat kezdtem el készíteni, mint a SAO. Persze az én programjaim közel sem voltak annyira tökéletesek, mint ez.
Odamegyek az egyik bokorról és letépek róla egy levelet.
-Ha nem tudnám, hogy nem igazi, akkor azt hinném, hogy igazi. Egyszer pedig kaptam egy felkérést, hogy programozóként írjak egy kritikát egy játékról. Nos, így jutottam ide. És persze sikerült benn is ragadnom.
-A játék kezdetén történtek olyan dolgok, amik egy ideig az életkedvemet is elvették. Később pedig részben ezek a kisállatok hozták vissza, részben pedig néhány segítőkész játékos.
És a bokor, ami mellett álltam ismét megzörrent, és meglepve veszem tudomásul, hogy egy újabb kacsa mászik elő a bokorból. Ezt most már nem veszem fel, hanem csak egyszerűen elé tartom a kapott édesség másik felét, és amikor elkezdi rágcsálni, megsimogatom. Hiszen most már nincs értelme odacipelni a lányhoz, és nem úgy néz ki, mintha ez a kacsa veszélyben lenne.
-Úgy néz ki egy kacsa család lakik a környéken. Csak óvatosan, nehogy miattunk keljen elköltözniük.


/kacsa/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Hétf. Dec. 08 2014, 00:10

Megnyugodtam, mikor azt hallottam, hogy jó személyről beszéltem. Bár ezt a szálat nem is folytattam tovább, mert igazából nem is lehet folytatni. A miniboss téma körülbelül ennyiben ki is fújt.
-Igen, néha azokban is kedvem lelem. De én igazából azokat nem szeretem akik görcsösen nyerni akarnak. Nem látom értelmét a görcsölésnek.
Aztán kitértünk a szemkötőmre. Kissé meghökkentem Cearso kérése hallatán. Ennyire még senkit se érdekelt ez a dolog vagy nem kérdeznek rá vagy elfogadják valami bolondos hóbortnak nálam és kész.
-Levehetem. Igazából semmi titkos nincs benne. ^^
Levettem a szemkötőm. Most megtörténik a ritka alkalmak egyike, mikor is mind két szememmel láthatom a világot. Meg persze, így láthatóvá válik a fiú számára az eddig rejtegetett arany színű szemem. Még valaki aki tudni fogja, hogy felemás szempárral rendelkezem. Kissé zavartan nézek rá. Nem vagyok én hozzászokva ehhez, így kissé feszélyezve érzem magam. /kép/
-Nos… akkor remélem, hogy most már kevésbé fog fúrni a kíváncsiság.
Majd végig hallgathattam az ő történtét is. Elég érdekesnek hangzott még így röviden-tömören is.
-Hát biztos lesz mit írnod a játékról, ha kijutottál innen. ^^
A szemkötőm még nem vettem vissza. Megvárom mit reagál rám. Közben újabb mozgás és egy újabb kacsa kerül elő a bokorból.
-Persze, majd oda figyelek rájuk. Én se szeretném kilakoltatni őket. =)
Aztán figyelmes lettem egy újabb neszelésre valahonnan. Gyorsan meg is kerestem, hogy pontosan merről is jönnek a zajok és lám ugyanabból a bokorból, amiből a most lelt kacsa került elő. Süti elő és már le is raktam egyet a bokor aljába. Ahonnan egy menyét dugta ki az orrát kíváncsian. Most nem óvatoskodtam annyit. Amint megláttam az állatot el is kaptam. Persze arra figyeltem, hogy kárt ne tegyek benne. Nem emeltem meg csak meg fogtam egy kis időre, majd útjára engedtem. A menyét meg kapva a szabadulás alkalmán el is rohant a sütivel a szájában.


/Menyét/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 08 2014, 00:58

-Azok a küzdelmek tényleg nem jók. Ha valaki görcsöl, az nem tud rendesen szórakozni. És a görcsölésnek csak az lesz a vége, hogy az ellenfeled simán kiüt téged.
Kíváncsian várom, hogy levegye a szemkötőt a helyéről.
-Heterókrómia.
jegyzem meg csak úgy magamnak.
-És egy ilyen szép és ritka szempárt rejtegetni.
Megcsóválom egy kicsit a fejem. Én biztos nem takargatnám, ha ilyen szemeim lennének.
-Igen, jó sokat tudnék majd ha egyszer kijutottam innen. Bár az vagy nagyon soká lesz, vagy sohasem.
Előbújik egy második kacsa, majd egy menyét is elfut a megszerzett süteményével. Én pedig ismét a lány felé fordulok.
-Az én szemem színe se szokványos, mégse rejtegetem.
És ha még nem vette vissza a szemkötőjét, akkor megpróbálom kivenni a kezéből, és egy ügyes kézmozdulattal fel is teszem az egyik szememre. Nem hiszem, hogy hozzá tudnék szokni ehhez a viselethez.
-Mondd csak, nem lenne sokkal egyszerűbb, ha szemkendő nélkül járnál? Idebent, akiket nem érdekel az indikátorod színe, azok már úgy se néznének le a szemed színe miatt. Akik meg foglalkoznak az indikátoroddal, azokat pedig nem érdekelné a szemed színe.
Majd leveszem a szemkötőt és visszaadom a lánynak. Sőt, akár a helyére is visszasegítem, ha úgy gondolja, hogy érdemes volna visszavenni. Hisz nem vagyok én gonosz, ha nem akarja mutogatni, akkor nem kell mutogatnia.
-Szerintem teljesen felesleges ez a szemkötő. Csak elrejted vele a külső szépségedet. Persze a te döntésed, én nem szólok ebbe bele, csak elmondtam a véleményem.
-És gondolom a látómeződ is elég szépen megnövekedne. És sokkal több állatot is láthatnál egyszerre.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Hétf. Dec. 08 2014, 19:53

-Nah, igen a görcsölésből semmi jó nem szokott kisülni. De, hát vannak elvetemült emberek a világban. ^^
Közben lekerült róla a szemkötőm is. Meglepet a reakciója, senki se fogadta még ilyen pozitívan a dolgot, sőt eddig legtöbbször csak bántottak miatta.
-Te vagy az első aki, így vélekedik a szememről. Eddig csak bántottak miatta és végül emiatt is döntöttem a szemkötő mellet. Embarassed 
Közben előkerült egy újabb kacsa, majd sikerült kicsalnom egy menyétet is a bokorból. Majd Cearso elvettem a szemkötőm és felvette azt.
-Na, igen. De neked mind két szemed megtudott állapodni egy szín mellet. Nekem meg nem tudták eldönteni, hogy most vörös vagy arany színű legyen. Régen szerettem ,hogy ilyen a szemem, de történ pár dolog és arra kényszerültem ,hogy az egyiket elrejtsem és szégyelljem a dolgot. Mire túl tettem magam ezeken a dolgokon, pedig már megszoktam a szemkötőt és furcsa érzés anélkül lennem. >.>
Úgy éreztem , hogy mára eleget látott a másik szemem és inkább visszavettem a szemkötőt. Cearso segített is a visszavételben. Majdhogy nem ő adta vissza rám, csak én nem hagytam a dolgot és igazgattam magam is a szemkötőt. Amint újra a helyén tudtam, már sokkal jobban is éreztem magam.
-Felesleges vagy nem felesleges ez nekem teljesen mindegy, mint mondtam én már így érzem jól magam. De ejtsük most már ezt a témát. Nem szeretek erről beszélgetni, majd eltűnik róla a szemkötő, ha valaki elkobozza tőlem. Addig is a részem fog maradni és kész. ˇ^ˇ
Azért látható a kissé vörös képemen, hogy örültem annak amiket mondott, csak én jobb szeretem azt a verziót amit bemesélek magamnak. Mindenesetre most kicsit kattogni a kezdtek a fogas kerekeim, így nem is nyitom szóra szám, mert még véletlen mondok valami olyat amit később megbánnék.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 09 2014, 12:58

-Pedig nagyon szépek a szemeid. Biztos csak azért bántottak miatta, mert irigyek voltak rád. A legtöbben csak ezért szokták bántani a többieket. Mert irigyek, hogy ők nem lehetnek olyan különlegesek, mint te.
A kacsa és a menyét felbukkanása eléggé eltereli a figyelmét, így sikerül tőle elvenni a szeme eltakaróját, és csupán heccelésből fel is veszem eltakarva az egyik szemem. Biztos, hogy nem tudnék hozzászokni ehhez a viselethez. Az egész számomra olyan bizarrnak tűnt, ahogy eltűnt a szemem elől a fél világ.
-Ne gondold, hogy én sohase akartam, hogy rendes színe legyen a szemeimnek. És semmi szégyellni való nincs abban, ha különleges vagy.
Teljesen meg tudom érteni azonban az ő logikáját is. Én is titkolom a betegségem szinte mindenki előtt. Alig pár ember van, aki tud róla. Hisz a félelem nagy úr. Még szerencse, hogy nem túl sok dolog van, amitől félni szoktam.
-Színváltó kontaktlencsén sohasem gondolkoztál? Kevésbé feltűnő, mint a szemkötő.
Persze fogalmam sincs, hogy a játékba lehet egyáltalán szerezni kontaktlencsét, gyorsan le is jegyzem magamnak, hogy erre majd rá fogok kérdezni valakinél. És talán a szemkötő már hozzátartozik, a róla kialakult képhez
Majd visszasegítettem a szemfedőjét. Azért elég vicces, hogy nem sikerül rendesen visszaadni rá azt a szemfedőt. Pedig szinte biztos voltam benne, hogy jól rakom vissza a helyére. Biztos csak dacból csinálta.
-Ha tényleg így érzed jól magad, én nem fosztalak meg a szemkötődtől, Aranyszem kisasszony.
Semmi jogom nincs hozzá, hogy így tegyek, és ha lenne akkor se fosztanék meg senkit se a saját énjétől.
-Csak ne miattam húzd fel a vizet.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Pént. Dec. 12 2014, 13:10

-Nem tudom. Talán igazad van, bár egész hirtelen váltott át minden rosszba. Szóval én inkább arra szavaznék, hogy valaki megátkozott engem.
Kissé furcsa, hogy ennyire jó arc a srác. Bár igaz nálam már az számít furcsának, ha ember számba vesznek és azoktól kicsit jobban szoktam tartani akik kedvesen közeledik hozzám, mert hamarabb ébred bennem gyanakvás. Bár mióta igénybe vettem a kiképzőt és szabadon járok-kelek arra amerre szeretnék, nem igazán találkoztam olyan túlzottan ellenszenves emberekkel. Úgy néz ki ide csak fura alakok lépte be, meg azok akiknek kicsit hiányosak a fogas kerekei. Meg gondolom a sarokban kuporgó antiszoc létformák, de hát azokkal meg még nem találkoztam össze, pont azért mert azok itt is kerülik a társaságot és a feltűnést.
-Kontaktlencse? Kint nem volt lehetőségem ilyen luxus dolgot megengedni magamnak. Itt bent meg csak egy gombnyomás lenne a menüben, de a szemkötő már hozzám tartozik és mint mondtam furán érezném magam nélküle.
Időközben kaptam is egy új becenevet. Nem igazán tetszett, de tudom, hogy nem bántásból mondta, szóval nem teszem szóval dolgot, úgy is zárni kívánom ezt a témát.
-Ugyan nem kapom én fel olyan hamar a vizet, sőt nem vagyok az fajta. Ha netán kikelek magamból az is pusztán színjáték és csak az apró bosszúim része szokott lenni. De sose haragszom igazán. Viszont az ilyen esetekre más módszereim vannak, de attól sem kell félni én sose szoktam semmi rosszat se tenni mások ellen, ha még is megbántanám az illetőt, akkor pedig természetesen bocsánatot is kérek.
Na jó igazából teljesen random szoktam reagálni az olyan dolgokra amik nem igazán tetszenek. Kedvemtől, helyzettől és személytől függ, hogy épp jut az eszembe, amit viccesnek is találok és az úgy nevezett bosszúimnak is megfelel. Bár a legtöbb csak egészséges kötekedés és piszkálódás szokott lenni, mivel nem akarok én senkit se megbántani és senkivel se akarok haragban lenni.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 12 2014, 17:43

-Szerinted az nem egy hatalmas átok része, hogy benn ragadtunk ebben a játékban? Akkor a jelek szerint nem csak te vagy megátkozva, hanem mindenki más is ezen a helyen.
Elég egyszerű, akik meg nem érzik úgy, hogy mégis el lennének átkozva, azok egyébként se túl sűrűn hagynák el ezt a helyet akkor se, ha szabad lenne a kijárás.
-Biztos igazad van.
Én se gondoltam soha se kontaktlencsére. Mondjuk az én szeme nem is annyira feltűnő, mint az övé. De ha takargatja azzal csak azt éri el, hogy mások még kíváncsiak lesznek rá. Én például fel sem figyeltem volna arra, hogy két különböző színe van a szemeinek, ha nem fedte volna el azzal a szemkötővel. És azzal a beállítással én is szemeztem néha, de ugyanúgy, mint a kiképző használatánál, ezzel a döntéssel teljesen azt éreztem, hogyha megteszem akkor ledobom magamról a kinti világot. Ezt meg már az elején eldöntöttem, hogy ilyet nem fogok csinálni, tehát teljes mértékben egyet tudok érteni a lánnyal ezzel kapcsolatban. Én voltam a hülye, hogy egyáltalán felhoztam ezt a témát.
És ismét megremeg az a bokor, de most meglepetésre nem egy kacsa bukkan fel. Elég lassúnak tűnik ahhoz, hogy még azelőtt megfogjam azt a szőrös dolgot, mielőtt kiérne a bokorból. Megragadom majd fölemelem a szegény párát. Majd a lány felé fordítom.
-Ez, mi ez?
Kérdezem a lánytól, hiszen ilyen teremtést még életemben nem láttam. Vagyis mintha egyszer már találkoztam volna ilyesmivel, de az akkor az se biztos, hogy ilyen állat lett volna. Ha egyáltalán ez az izé egy állat.

/szőrös manó/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Pént. Dec. 12 2014, 18:08

-De a játékban ragadást is lehet annak venni. Bár én ennél sokkal rosszabbat is tudok…De mindegy is a lényegen úgy sem változtat már semmit.
Majdnem elszóltam valami olyanról magam, amit nem akarok felemlegetni. Főleg nem olyan valakinek, akivel most először találkoztam. na jó másodjára, de az első alkalmat nem igazán lehet találkozásnak mondani, inkább csak láttuk egymást a rendezvényen, de nem beszéltünk és nem harcoltunk együtt sem. Szóval a mostani alkalmat lehet csak találkozásnak nevezni. Bár ezen fölösleges agyalni, az a lényeg, hogy eddig jól megvoltunk és egész jól elbeszélgettünk. Talán ő az első aki nem csak van és ismerem és kész, hanem érdekli az, hogy ki is vagyok. Nem ismerek sok embert itt, de azok közül akiket már ismerek se rémlene, hogy valaha bármelyikük is érdeklődött volna felőlem. Inkább én érdeklődtem felőlük. Közben megint mocorog a bokor és Cearso már el is kapta a bokorban bujkáló létformát. Meglepve és furcsállva méregettem a lényt, de el nem tudtam képzelni, hogy mi szeretne ő lenni.
-Hát nem tudom, hogy ez, mi ez. De valami csak lehet. Viszont sose láttam még ilyen létformát a játékban.
Egyszerűen nem tudta, hogy mi lehetett az a kis szőrös valaki, de mindenesetre elég érdekes szerzet azt meg kell hagyni.
-Elég sok mindenki kiszedtünk már ebből a bokorból. Most ennyire kíváncsiak ránk vagy ez a bokor  egy másik dimenzióból nyílik és random dobálja ide az állatkákat.
Ez egy elég hülye megjegyzés volt, most már bánom, hogy kiesett az előbbi mondat a számon. De már mindegy kimondtam, már nem tudom visszaszívni. Mindenesetre én felvágtam bokor harcosnak és elkezdtem bele mászni. Négykézlábra ereszkedtem és elkezdtem kúszni egyre bentebb és bentebb. Majd morgást hallottam aztán egy igen ideges állatkát láttam magam előtt, ami rám ugrott én meg a jószággal együtt ugrottam ki a bokorból és közben fel is kiáltottam. Nem én kaptam el a vadat, hanem az engem és még jó alaposan rám hozta szívbaj is. Csak akkor tűnt fel, hogy egy borzot sikerül magamra haragítanom, mikor az befejezte a támadást és diadal ittasan eltűnt a bokorban ismét. Én meg ott ülök a földön és kissé megszeppenve néztem utána, majd felnéztem Cearsora.
-Háát…Ez nem volt valami jó ötlet a részemről.

/Borz/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 14 2014, 00:06

-Ha igazán komolyan vesszük a dolgokat gyakorlatilag már halottak vagyunk. Csak azért lehetünk még életben, mert van odakint valaki, aki felügyel ránk. És mit gondolsz, ez a valaki vajon meddig fogja úgy gondolni, hogy szükséges minket ezen, vagyis azon a világon tartani? Ezért is próbálom meg a lehető legtöbb dologról minél többet megtudni.
Mármint ezért is, meg persze ég mindig az eredeti célomat akarom elérni. Majd sikerül elkapnom egy rendkívül érdekesen kinéző teremtést. Megmutatom Aranyszemnek is, de úgy néz ki, ő se tud többet erről, mint én. Pedig mintha egy csomó helyen láttam volna.
-Szóval neked sincs semmi fogalmad erről a lényről. Mintha még csak nem is állat lenne.
Elengedem a szőrös izét, amit elkaptam, majd figyelemmel kísértem, ahogy Aranyszem megpróbál a bokor sűrűjébe hatolni. Talán egy halovány kis kacajt is ejtettem, mikor azt látom ahogy egy kisállattal kerül komolyabb összetűzésbe. Mit ne mondjak, nem éppen a legkényelmesebb módja a vadászatnak, de lássuk be, a rendszer még ezt is annak veheti, hogy te fogtad el a vadat. Mondjuk ne szívesen próbálnám ki én is ezt a formulát, de nézni elég jó mókának tűnik.
-Ha nem próbáltad volna ki, akkor nem tudtuk volna meg, hogy ez egy rossz ötlet. És akkor én próbáltam volna ki, valószínűleg olyan eredménnyel, mint te most.
Kacsintok rá Aranyszemre, majd nyújtom felé a kezem, hogy felsegítsem a földről, ha ő is így akarja. Hiszen nincs semmi okom azt feltételezni, hogy ezzel csak az én figyelmemet akarta elterelni. És nem tudom nézni, hogy szegény lány ott fekszik a földön.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/5900Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 14 2014, 00:54

-Hát nem tudom, hogy felettem ki ítélkezik ezen a téren. Én árva vagyok szóval, gondolom az orvosokra vagyok bízva ott kint. Szóval nem tudom, hogy meddig óhajtanak gépeken tartani, mert senki se szereti, ha valamit ingyen kell csinálnia és az én életemért senki se fizet és nem is hiányoznék senkinek se. Rolling Eyes 
Vontam meg a válla és forgattam szemem. Nem igazán érdekel a dolog, hogy őszintén bevalljam magamnak, pedig kéne, hogy érdekeljen…
-Amíg meg létezem, pórbálom jól érezni magam és minél többet szórakozni. Kint is ezt csináltam és itt bent se tervezem másképp tenni. Nem érdekel se a kijutás sem maga a játék, én csak úgy élek, ahogy nekem tetszik. Addig míg megtehetem. Mert amint kikerülök innen mehetek is rabszolga munkákra csak, hogy ne pusztuljak majd éhen és ne kelljen az utcán laknom. Szóval addig élvezem az életem még lehet. 
A hangomon nem hallatszódott az, hogy különösebben érdekelnének a dolgok, csak ilyen nekem minden mindegy stílusban adtam elő magam.
Időközben elő került az kicsi szőrös valami. Amiről egyikünknek sem volt semmi fogalma. Bár tudna válaszolni nekünk, akkor eltudná mondani, hogy mi is akarna ő lenni.
-Lehet, hogy nem is állat, hanem egy manó vagy kobold. Hmm…a koboldok kicsit nagyobbak, inkább manó. Egy szőrös manó. Mindenesetre jópofa kis lényecske. ^^
Piszkáltam meg a kis manó fejét az ujjammal, még mielőtt Cearso elengedte volna. Aztán én se maradhattam ki a jóból és lett is egy izgalmas találkozásom egy ideges borzzal.
-Neked eszedbe jutott volna olyasmi, hogy bemássz egy bokorba? Azt hittem ,hogy csak én lehetek ennyire agyalágyult Másoknak nem nagyon szoktak olyan briliáns ötletei támadni, mint nekem szoktak. 
Cearso a kezét nyújtotta, én meg kaptam is a lehetőségen és a kezébe kapaszkodva húztam fel magam a földről persze, hogy elfogadom a segítséget, úgy is olyan ritkán történik velem ilyesmi, hogy valaki felsegítsen a földről vagy, hogy egy jót beszélgessek valakivel. Nem igazán szoktam velem foglalkozni az emberek, még akkor sem, ha felszólalok valami kapcsán, hogy segítsek egy adott helyzeten. Elég ritkán vesznek észre az emberek úgy, hogy figyeljenek is rám vagy legalább is úgy csináljanak mintha figyelnének.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Mezőség - Page 2 Exp_bal10/2100Mezőség - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 2 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.