Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

+4
Ayse
Desdemona
Danieru
Kemila
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jún. 15 2015, 12:45

A válaszok hallatán magamban máris összevetettem a korábbi ismertetővel az információimat, és több ponton is gyökeres fordulatot vett a fejemben eleinte kialakult taktika. Különös, hogy ilyen jelentős információkat visszatartott, noha való igaz, ha valaki nem kérdez rá, akkor csak magukat hibáztathatják, amiért elbukják a játékot. Tulajdonképpen úgy fest, hogy a játék maga már el is kezdődött, ebből a szempontból hiba is volt talpraesettnek mutatni magamat, és sokkal értékesebbek lennének ezek az apróságok, ha csak én tudnék róluk. Ugyanakkor így is kezdett összeállni a fejemben valamiféle taktikának nevezhető torzszülött, aminek a végső formáját természetesen a kezdeti szerepem fogja meghatározni. A legfontosabb pontja az volt a játéknak, hogy a kézfogások, és így a megszerezhető pontok száma limitált, és akár egyetlen hiba is a győzelmedbe kerülhet. Meglehetősen érdekes játék volt, egyszerűnek tűnik, de valójában az apró részletek miatt komplikáltabb, mint gondolná az ember. Aztán ha valaki szerencsés, a játék megértése nélkül is győzhet. Ez benne a szép, a legkomplexebb stratégiát is keresztül húzhatja a szerencse :]
Én nem véletlenül tétlenkedtem. Kivártam. Ki az első, aki mozdul, ki mer kezdeményezni, ki unja meg a tétlenséget, és legfőképp, milyen lesz a testbeszéde, amikor kijön a fülkéből? Ez utóbbi nagyon sokat elárulhat majd arról, hogy ki(k) az ördög(ök) a játék elején, kulcsfontosságú volt, hogy tanúja lehessek. Különösen Malcolm-kun és Ayse-chan esetében. Aztán persze jómagam is befáradtam a saját fülkémbe, hiszen bár lehet ezt a játékot vakon is játszani, nyilvánvalóan nagyobb az esély a sikerre, ha minden információ a birtokunkban van, ami csak lehet :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Cearso Csüt. Jún. 18 2015, 21:44

12:20

Spoiler:

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Cearso Vas. Jún. 21 2015, 23:18

12:30

Danieru annyira belemerül a többiek figyelésébe, hogy elfelejti megnézni a saját szerepét, illetve Mis Red se hagyta el a fülkéjét. Az asztalon pedig megjelent az alábbi üzenet: Akkor kezdödjék az első kör.

Spoiler:


határidő: 1 hét
[Desdemonának ment egy PÜ]

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Cearso Vas. Jún. 28 2015, 07:23

12:40

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 03 2015, 21:35

12:50

Dani Rolling Eyes

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 06 2015, 13:29

Danira egy hónapja várunk, Kemilla végleg eltűnt, és Malcolm is leadta a küldit, így kénytelen vagyok a játékot, győztes nélkül lezárni.

Sikertelen és rövid küldetés miatt nem jár jártasságokra semmi.


Kemilla: (eltűnt) 1 kör
Malcolm: (leadta) 4 kör
Danieru: (kizárva) 3 kör
Tachi: 4 kör
Ayse: 4 kör

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Silica Pént. Júl. 10 2015, 14:47

Jutalom:

Tachi: 40 arany, 20 Exp
Ayse: 40 arany, 20 Exp
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Ördögök és Angyalok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.