Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

+6
Kusumi Ayani
Hokushin
Anatole Saito
Mirika
Fuun Kotarou
Diabel
10 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 13 2012, 23:40

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 14 2012, 00:30

A Némber életpontjai túlhaladtak a felén, aktivizálja magát: mindenki körében támad. Ha ezen felül ti is támadjátok, akkor még egyszer belétek döfi a Fullánkot. És ebben a körben...
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 14 2012, 00:30

The member 'Diabel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 14 2012, 00:31

5 Óriáspókkal kell szembenéznetek. Mivel már a Némber előre látható módon sebez, és nem adott személy körében derül ki, hogy sebez-e, ezért ajánlom figyelmetekbe a switch lehetőségét.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Dec. 14 2012, 01:41

>>A Pók Kazamata Kitisztítása<<
Igazi meglepetésként ér, hogy hiába a gyorsaságom, nem tudok reagálni időben a pók támadására. Azonnal csekkolom, hogy mi a helyzet. Nem sokkal később már kapom is a kérdést, amire azonnal válaszolok.
- Csak a páncélt ütötte le, négy a sebzése, de mérgez a nyomorult!
Mikor végre odajutok, hogy megnézzem az ellenfelem állapotát is, látom, hogy túlhaladtunk a felén. Bajos lenne, ha most kellene kiszállnom, egy még belefér bőven. Amire nem számítok, hogy a némber lecsap rám, mikor támadni készülök, azonban nem torpanok meg, hisz legutóbb is visszatámadt, most meg a potroh nélkül gyorsabb is lehet. Lenyomok egy négyes kombót a Némberre, kár hogy nem elég, a megölésére. Vagy ha igen, csak örülök neki. Tágra nyílnak a szemeim, mikor újabb csapást kapok. Ez nem volt benne a tervben.
-Duplázik!
Kissé ideges hangon, de jól hallhatóan figyelmeztettem a társaimat. Ez így nem lesz jó, a méreg is ütött, így már csak 9 életem maradt, ezzel bekerültem a sárga zónába. Ha lenne rá lehetőségem azonnal elhátrálnék, de egyelőre kifújtam a támadásra mindent amim volt.

összesítés: 4 támadás a póknagyasszonyra (-32 élet)
két támadást bekaptam.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal10/1200[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Hokushin Pént. Dec. 14 2012, 13:16

A helyzetünk kissé biztatóvá vált azonban ez nem adott okot az ünneplésre. A királynő potroha végérvényesen elpusztult így megszűnt a kis rondaságok utánpótlása. Már csak azzal a ronda némberrel kellett volna valahogy leszámolnunk és végre vége lehetett volna ennek a kellemetlen kalandnak.
~Hé ne csak magad elé néz figyelj arra a Kota gyerekre is.~
Mondtam gondolatban magamnak ám meglehet nem is én voltam azonban ez lényegtelenné vált mikor láttam a Némbert kétszer megsebezni a másik kardforgatót.
-Most én jövök.
Kiáltottam el magam egyhangúan és már rohantam és mellé majd egy határozott rántással hátrébb taszítottam. A pók rögtön belém mártotta éles karmait pedig még be se mutatkozott. Ha lehetséges akkor megtámadom kétszer.-

/Na akor odamnet 0.5 és háromszor megcsapkotta a némbert így kétszer őt csapkodta meg a némber./
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal610/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 14 2012, 17:49

A Némber halott, viszont továbbra is életben van az 5 Óriáspók. És vigyázzatok, mert az óra még ketyeg: ha a kör végéig nem végeztek velük, új kör kezdődik, és a méreg is újabb hatást fejt ki a mérgezettekre.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Mirika Pént. Dec. 14 2012, 18:39

Jól ment... Minden klappolt, egyszerűen túl szép volt, hogy igaz legyen, de feszültségem okán így is morogtam eleget azon, hogy Ayani Captain Obvioust játszott, lévén azt biza én is láttam, hogy az életéből nem vesztett semmit Neutral Na meg azon is, hogy a csapat másik új tagja szinte csak a levegőt csapkodta. Halvány lila gőzöm sincs, Anat honnan kaparta elő, de nem volt túl meggyőző a teljesítménye, és az sem lepett volna meg, ha csak a csinos pofija miatt protezsálja ennyire a srác :/ Legalább a feladatát teljesítette, és ami azt illeti, a potroh elpusztulásánál bekövetkező fázisváltás nyilvánvaló volt. Hirtelen sokkal szabadabb lett a mozgása, de hál' istennek Anatnak volt annyi lélekjelenléte, hogy elkerülte a Némber szúrását. Már sárgában volt az élete... meg tudjuk csinálni! A kicsikkel már nem kellett számolni, és a Királynő sem sebezhetett túl nagyot, ha nem mart bele Kota életébe.
De valami nem stimmelt, és ahogy ez a gondolat a fejembe férkőzött, ahogy nyertem egy kis önbizalmat, hirtelen... minden összeomlott. Beigazolódott a félelmem, és viszontláttam azt a minibosst, aki kis híján lesöpört minket legutóbb. Megvadult. Halványan eljutottak a tudatomba Kota szavai, miszerint mérgez, de már sokkal inkább láttam lelki szemeim előtt a pixelekre zúzódó fiú látványát. A végső fázis, a berserker-mód lépett életbe.
- Három fázisa van a nyomorultnak... - motyogtam idegesen, arcom pedig falfehérré vált, ahogy a kardforgató... a lelki támaszom élete egy pillanat alatt sárgába csúszott, majd néhány másodperccel később már Hokushinre vetette rá magát a Némber, és az ő életét is alaposan leapasztotta. Összeszorítottam a fogaimat, teljes erőmmel rámarkoltam az íjamra, tekintetem pedig elhomályosodott a meginduló könnyektől. Azonban ekkor váratlanul a Pókkirálynőt izzó fény borította be. Megrezzentem, tekintetem pedig az életcsíkjára tévedt. Már piros sem volt rajta. A hatalmas szörnyeteg apró szilánkokra esett szét, remegő lábaim viszont nem bírták. Összeestem, íjam csattant a földön, és levegőért kapkodva lihegtem. Remegett minden porcikám, de... de végeztünk vele. Hoku megölte, és mikor felpillantottam, már csak néhány Óriáspók maradt. Lassacskán visszaszivárgott üres tekintetembe az élet és újra elárasztották fejemet a gondolatok. Méreg. Kota meg van mérgezve, Hoku is. Fogalmunk sincs, mennyit fog még sebezni rajtuk, és egyikük sem állt fényesen életből.
- Aya... AYANI! Adj nekik életpontot! Kotának legalább tízet!! Siess!! - üvöltöttem szinte önkívületi állapotban, miközben feltápászkodtam, és újra célra emeltem az íjamat. Öt. Öt darab Óriáspók van már csak, és vége az egésznek.
- Fedezzük, lányok!! - kiáltottam Rin és Vio felé, majd felajzottam az íjam, és lőttem. Egyszer. Kétszer. Háromszor. Nyilaim nyomán pedig három Óriáspók szakadt fénytöredékekre.


// Három Óriáspók levéve a tábláról, maradt kettő //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Sakamoto Rin Pént. Dec. 14 2012, 19:22

Kissé megijedek, mikor látom, hogy Onii-chanra ráveti magát a Pók néni. Hirtelen nem jut eszembe semmi csak, hogy oda rohanjak és megtámadjam annak ellenére, hogy már attól kiráz a hideg és remeg a lábam, hogy a kisebb pókokra ránézek. Ám még mielőtt megmozdulhatnék a miniboss hirtelen felizzik majd pixeljeire robban szét.
Megkönnyebbülök, vége van. Végre elmehetünk innen… de nem. Kana-chan kiáltására hirtelen kapom oda a fejem. A lány hamar, rögtön le is szed két óriás pókot így már csak három… nem, nem még egyet leszed így már csak kettő maradt.
- H-hai! - kissé bátrabb felkiáltással markolok rá a sebző kristályomra. Támadni készülök. Fejemben egyre csak azt ismétlem: „Ha végük mehetünk, ha végük mehetünk...”
Így felbátorodva fordulok a lények felé és támadok. Három támadást viszek be. Az első kettő az egyik pókra, melynek köszönhetően meg is semmisül (2x4-es sebzés tehát elvileg halott^^) majd az a harmadikkal az egyre közeledő másik óriás pók felé intézem, ám hiába támadom az nem vitt le elég életet és még mindig közeledik.
- Kyaaa! – sikoltok fel végül és csak remélem, hogy még valaki időben lecsapja.


/Eto… akkor már csak egy óriás pók maradt, aminek már csak 2 életpontja van./
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal1000/1000[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Dec. 14 2012, 20:06

Úgy látszik nem nagyon kellettem ide, mivel hamar le lett ölve a Némber, és már csak egy Óriáspók futkározik körülöttünk. Kana felhívása nélkül is koncentráltam már. Összpontosításomnak hála Kotarunak 10 HP-t, töltöttem át (-1). Nem voltam biztos, hogy melyik fiú melyik, szóval csak tippeltem, mivel a nevüket hallottam, de nem voltam biztos, hogy melyik-melyik. Sajnos az élettöltéssel kimerültem, így pihennem kellett, ám emiatt sajnos nem tudtam támadni, és Tűzrózsa is sajnos fáradt. Reménykedjünk, hogy valaki még gyorsan kitörli azt az utolsó Óriáspókot. és ekkor eszembe jutott, hogy a mási nak nem tudtam tölteni.
- Bocsi de sajnos egyszerre csak egyet tudok! - kiáltom lihegve.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal3819/4100[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Viola Pént. Dec. 14 2012, 21:35

A szúrásom következménye az lett, hogy a potroh kipukkad, majd pixeleire esik szét és az ellentámadásra sem kellett sokat várni. A pókkirálynő dühösen suhintott felém fullánkjával, de ezt szerencsére sikeresen elkerültem egy gyors mozdulatommal. Igazából kezdem megszokni a harci mozgást és ez jó érzéssel tölt el. Korábban nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen ellenféllel fogok harcolni egy céh oldalán. Legutóbb ilyet filmben láttam, vagy játékban játszottam, most meg egyenesen átélem! Nem semmi ugrás, a két véglet ég és föld, én mégis megléptem a távot...
Korábban szinte észre se vettem, de körülöttünk több kisebb-nagyobb pók is szaladgált random harcokba bonyolódva a többiekkel, de erősen halandó szintjük miatt könnyedén kifeküdtek egy-egy orrba csapást követően. Én személy szerint viszont jobban szerettem volna továbbra is a némberrel foglalkozni, ami sajna nem jöhetett létre, mert egy pillanatban a királynőt halálra sebezte egy srác, amitől a miniboss is megsemmisült. Pislogtam, mint hal a szatyorban, de aztán gyorsan körbenéztem, hogy kinek bírnék segíteni, hátha elakadt egy ilyen pókkal. Ahogy körbefuttattam a tekintetemet, az megakadt egy lányon, aki éppen lecsapott két pókot, de volt egy harmadik is, ami pont rá fente a fogát. Nem hagyhattam, hogy rávesse magát a lányra, így soványdisznó vágtában odarohantam, s egy nagyot szúrtam a pók sok szeme közé, remélve, hogy egyből kinyiffan.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal1535/1700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 14 2012, 22:10

GRATULÁLOK, MEGTISZTÍTOTTÁTOK A PÓK KAZAMATÁKAT!


A küldetést ezennel ünnepélyesen lezárom!

Jutalmak:
  • 15 exp (8 exp Xiunak)
  • 40 arany a Pókkirálynő/Némber (tetszés szerint - mini boss) felfedezéséért (7*4=28 arany a céhbankba)
  • látások és készítések sorsa felől KA dönt.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 20:07

Kusumi Ayani: Vas Kard Recept, Éles Kés Recept, Mini Potion Recept, Gyenge Lassító Méreg Recept

Miyanari Kana: Érclátás 14->19, Használt Cipő Recept, Szalmakalap Recept, 10 Bronzérc, 2 Vasérc, 3 Sida Kő, 3 Munkálatlan Bőr

Hokushin: Érclátás 1->6, Növénylátás 1->6, 1 Rubint, 8 Bronzérc, 8 Munkálatlan Bőr, 2 Tövisgyökér, 2 Kis Tövisgyökér, 1 Barna Gomba, 6 Faeno Levél, 6 Vörös Pitypang

Fuun Kotarou: Növénylátás 1->6, Pajzs Kristály Recept, Halvány Gyógyító Kristály Recept, 11 Faeno Levél, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Anatole Saito: Érclátás 3->8, Kapcsolat Gyűrű Recept, Gyorstalpaló Recept, 2 Munkálatlan Bőr, 14 Bronzérc, 1 Rubint, 2 Sida Kő
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.