Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

+6
Kusumi Ayani
Hokushin
Anatole Saito
Mirika
Fuun Kotarou
Diabel
10 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 03 2012, 18:45

Szerencsére nem kell sokat ácsorognom a többiek előtt, mint aki eltévedt, mert Anat rögvest igyekszik a segítségemre sietni. Igaz, arcáról lerí a meglepődöttség, de úgy tűnik gyorsan felismeri a szituációt, s máris beajánl engem a céhnek, mint lehetséges új tagot, s egyben hozzá is teszi, hogy a mostani alkalom nagyszerű lenne ahhoz, bebizonyíthassam a rátermettségemet. Egy erőltetett mosoly kerül az arcomra, nem bírom levetkőzi a magamról a szorongást, hogy most hirtelen ennyi emberrel kell együttműködnöm egy harcban. Nem egyszerűen bekerültem egy bandába, de máris az oldalukon kell küzdenem... De hát ez már csak ilyen, én pedig nem akarok kudarcot vallani, főleg nem Anat előtt, akin látszik, hogy bizalmat fektetett belém. Csak remélni tudom, hogy igaza is lesz! Kapok tőle jókívánságot, plusz esélyt, ha valami balul sülne el nálam, akkor kérhetek cserét. [Mind megbeszélve vele.] Ennek örülök, mert igazából fogalmam sincs, hogy mi lesz odabent...
A klán alapítójától, bizonyos Mirikától még egy kézrázást kapok. Nahát, kedvesebbek, mint a gondoltam volna.
Ezután bevonulunk a terembe, ahol mind szembetalálkozunk a helyi nehézsúlyú pókgyártóval. Kemény ellenfélnek tűnik, de a többiek máris elkezdik tenni a dolgukat. Aprítják a kis pókicákat, s többen neki estek a nagy Királynőnek is. Nem akarok se nyámnyilának tűnni, se gyengének. Egy erős második szintű játékos vagyok, szóval ki kell vennem a részemet a csatából...
Mirika parancsa szerint én pont beleesem abba rétegbe, aki támadhatja a Némbert. Lekapom a szigonyt a hátamról, s gyorsan odarohanok a Királynőhöz. (-0.5 pont) Úgy tervezem, hogy jól megszúrom a szigonnyal.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal1535/1700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 03 2012, 18:45

The member 'Violeta del Sanchez' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Hétf. Dec. 03 2012, 18:52

Teljesen rendben van. Nem találsz (dobott szám+fegyverkezelés kisebb, mint 5, így ez nem talál. Cserébe bajod se esik (nagyon mázlisták vagytok! Very Happy).

BTW, ki vette észre, hogy elmaradtak a reag eleji statok? Én nem, pedig jól jönnének.
A következőre már 3 Pók érkezik!
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Aoishi Airi Hétf. Dec. 03 2012, 20:01

Spoiler:

A mai nap második ajánlását csak néma hápogással tudtam fogadni. még csak ellenkezni sem volt időm, mert mire észbe kaptam, már rám aggatták a köpenyt. Igaz, ami igaz, kellemesen meleg volt a köpeny a barlang amúgy nem túlságosan fűtött légköréhez képest, viszont ezt a harc után rögvest a kezébe nyomom majd vezetőnknek. Nem vagyok ajándéktároló doboz. >.>
A belépést követően pedig tartottam magam a tervhez. Mirika parancsa pedig nem nagyon befolyásolt, hisz nem volt kezdetből sem szándékomban egyből a nagyhalat támadni. Elég számomra az, ha ezektől a kis példányoktól meg tudom szabadítani a többieket, ezzel is elérve azt, hogy könnyebb legyen számukra a harc. Meg amúgy is azt hiszem, hogy jelenleg én vagyok a leggyengébb mindegyikőjük közül, még így is, hogy rám aggatták ezt a köpenyt. Neutral Így hát marad számomra a kis Pókok irtása. (2 darab Pókot támadok)
Aoishi Airi
Aoishi Airi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal150/150[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (150/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Hétf. Dec. 03 2012, 20:08

Szép, tiszta választás, köszi a spoilert is. Természetesen sikeres, háromból kettő legyakva, viszont az újabb embert már újabb Pók várja, tehát megint két Pók lesz.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Dec. 04 2012, 02:05

- Hát te meg mit keresel itt? - igyekszem oda Viohoz, arcomon a meglepettség és az idegesség váltogatja egymást. Fogalmam sincs, mégis hogyan kerülhetett ide a semmiből a lány, aztán eszembe jut, hogy aki barátnak van jelölve, az tud követni a térkép alapján. Bizonyára ezt tette, ráadásul korábbi közös vacsoránk alkalmával említést is tettem neki erről a céhküldetésről. Viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy csatlakozna, s megjelenése aggodalommal tölt el - nem szeretném, ha bármi baja esne. Ugyanakkor azt sem szeretném, hogy a többieknek baja essen, de hát nincs mit tenni, a kazamatát muszáj kitakarítani. Büszkeség tölt el, hogy újdonsült barátom máris kész vállvetve harcolni a céhem oldalán, így nem habozok, s Mirikához fordulok: - Szeretném kezdeményezni Violeta felvételét a céhünkbe. Megjelenése már felér egy beajánlással, de az elkövetkezendő harc bizonyítani fogja rátermettségét is! - Ezután visszafordulok Viohoz: - Kérlek vigyázz magadra - mosolygok rá minden színpadias viselkedésemet mellőzve - és ha bármikor switchre van szükséged, kiáltsd a nevemet! Felelősséggel tartozom irántad... irántad is!

Ezután visszatérek kijelölt társam, Xiu mellé, majd kezdetét veszi a csata. Csak kapkodom a fejem az egymást követő események sokaságában, s kicsit kezdek elveszetté válni. Kota parancsai, Hoku hirtelen megjelenése, a váratlan kis pókok, és a sorra hulló Óriáspókok, aztán Kana taktikát változtat: mivel nekem magas az életpontom és a páncélzatom, céhvezérem arra késztet, hogy a pók általam még nem is látott potrohát támadjam. Egyszer egy könyvben olvastam, hogy "a katona dolga végrehajtani a parancsot, nem pedig megkérdőjelezni". Nos, én nem voltam katona, én csak egy egyszerű marketing szakos srác voltam, aki balga módon rákapott az MMORPG-kre. Viszont amit Mirika kér, azt gondolkodás nélkül végrehajtom. Továbbra is rendületlenül hiszek a vezetői rátermettségében, annak ellenére, hogy sokszor a szememben csak egy cserfes tinilány.
Minden bátorságomat összeszedve megiramodok a Némber felé (0,5 pont). Utoljára még visszapillantok Xiura, aki Mirika parancsának engedelmeskedve a háttérben marad - ezek szerint nincs 20 életpontja, így elvesztem páromat. Valahol megnyugtat a tudta, hogy nem rendelik a Pókkirálynő közvetlen közelébe, plusz lekerül egy felelősség a vállamról, de ezerszer nagyobbat ró rám a tudat, hogy a Némbert kell sebeznem. Egy kicsi pók halad el mellettem, megfordul a fejemben, hogy lecsapom, de azzal kifutnék az időből és a lehetőségekből, hogy a Pókkirálynőt támadhassam. Végül tényleg fejet hajtok Mirika kívánságának, s az időközben szemem elé táruló méretes potrohot próbálom megsebezni (0.5 pont).
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 04 2012, 02:05

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Csüt. Dec. 06 2012, 11:43

Anat támadása sikeres. Királynő -8 élet, Potroh -43 élet, két Pók maradt.

Az az igazság, hogy nekem gyanús egy-két dolog, pl ez a Korona/Halál kocka, így kis türelmet kérek, amíg utánajárok. Igyekszem estére már nyitni az új kört.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 07 2012, 01:26

Két Pók maradt, ezek 3-3 életpontot csípnek le Anattól és Ayanitól. Kitartás alapon számoltam: nekik volt a legkevesebb, ők voltak a legkevésbé mobilak. A következő körben már nem írok mindenki után, ezért megadok egy-két adatot, hogy magatoknak is tudjátok számolni: mindenki előtt újabb Pók fog érkezni (Kota körül már három fog így szaladgálni), egészen addig, amíg a Potrohot ki nem nyírjátok. (Kana fedezte fel az éjjellátásával.) -43 életpontja van, és láthatjátok, hogy ezzel hangyányival ugyan, de túlhaladt a felén a sáv. (80 életpontja van összesen.)
A Királynő élete továbbra is -8. (Összes életpontja ennyiből még nem látható.) Ahhoz, hogy eltaláljátok a fegyverhasználat+dobott értéknek 5-nek, vagy annál nagyobbnak kell lennie. Aki a Némbert közelről támadja, annak dobnia kell a Korona/Halál kockával. A hatást nem mondom meg, amint valaki Halált dob, jövök, és írom, hogy mi fog történni. Koronával mehet tovább a játék. Amint a Potrohot kinyírtátok, megint egyből én jövök, és írom, hogy mi történik.

A Kispókok one hit-esek, az Óriáspókoknak 6 életük van. Dobom, hogy ebben a körben hány jön rátok.
EDIT: kettővel kell számolnotok. Ne feledjétek, hogy a Kispókok vagy az Óriáspókok sebzéséhez nem kell dobnotok.


A hozzászólást Diabel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 07 2012, 01:30-kor.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 07 2012, 01:26

The member 'Diabel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Dec. 08 2012, 23:56

>>A Pók Kazamata Kitisztítása<<
Nyomok egy oltári face-palmot, centik választanak el attól, hogy dühöngeni kezdjek. Már megint szinte minden felborítja a normális stratégiát. A mobok egy dolog lehet rá rendeződni, aztán váratlan meglepetések hada, és és... Jó ennyi volt, most pipa vagyok. Vidáman ránézek Hokura, végül is nem az ő hibája, és legalább végre látni.
- Örülök, hogy betoppantál Hoku! Mindenki hallgasson Mirikára, Hoku először a pókokat kellene kinyírnod!
Mondom, majd visszaforduláskor elsötétül egy kicsit az arckifejezésem, s rákapcsolok. Egyenesen a a Némber potrohába küldöm a csapásaimat. Igyekszem azért figyelni, hogy elkerüljem az öngyilkos mozdulatokat.

4 kerek támadás a pók banya hátsójába.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal10/1200[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 08 2012, 23:56

The member 'Fuun Kotarou' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Vas. Dec. 09 2012, 00:09

Királynő -8 élet, Potroh (-43+4x8=-43-32=)-75 élet. Három Pók maradt, plusz egy negyedik jön Hokura, és továbbra is két Óriáspók van.
Kotát felnyársalta a Némber Fullánkja: 4 pontos veszteséget szenvedett el, ezt a páncélja védte, majd minden körben egyel kevesebb életpontveszteséget szenved a Fullánkban lévő méregtől. Tehát következő körben 3 életpontot, majd 2-t, végül 1-et, aztán a méreg hatástalanítódik (ezeket a páncélja akkor se védené, ha lenne még, mert ez már a méreg hatása).
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Hokushin Vas. Dec. 09 2012, 00:37

Ezek a kis izék annyian voltak mint az oroszok soha nem akartak elfogyni. Hiába vágtuk őket folyton újabb és újabb jött helyettük. A tanácsomat kevesen fogadták meg mármint segítsenek Kotarounak inkább maradtak apróságokat csapdosni. Kota mikor látott látszólag örült jelenlétemnek és arra kért irtsam a kis bestiákat. Még szép, hogy ott voltam nem hagyhattam, hogy még egyszer az én hibámból haljon meg valaki. Sajnos a sors ellenem van mert végig kellet néznem ahogy az óriás pók abba az ártatlan srácba mélyeszti a karmait. Szerencsére nem volt halálos sérülés, de csak egy kicsi választott el attól, hogy mellé rohanjak. Ez a kicsi nem volt más mint egy kis pók aki abban a szent pillanatban toppant elém utamat állva.
-Takarodj előlem te nyüves dög! Nem hagyom, hogy akármelyikőjüket megöljétek!-
Ordítottam fel ingerülten majd kardomat a levegőbe emelve megpróbáltam ketté hasítani a szörnyeteget. Ezután szemem a két nagy valagú bogáron akadt meg. Mindegyikükbe megpróbáltam markolatig belemélyeszteni harci szerszámomat. Ezután egy másik kisebbet vettem célba egy oldalirányú vágással. Megpróbáltam mindent elkövetni, hogy megóvjam a többieket.

/4 szer támadtam 2 kicsire és két nagyra így minden mozgás pontom oda/
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal610/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (610/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 09 2012, 01:16

Kicsit megilletődtem, a kezdeti meglepetésből kialakuló káosz ugyanis rendeződni látszott a stratégiaváltás után. Ezzel egyetemben sajnos el is bambultam, túlságosan lefoglaltak az események, és a potroh életének figyelése, így nem vettem észre, hogy Ayanit utolérte az egyik kis nyamvadék, az egyetlennek, aki pedig segíteni tudott volna neki, szintén meggyűlt a baja eggyel. Nekem kellett volna leszednem azt, amelyik rámászott az idomárra, franc!
- Basszus, gomen'! Anat, Ayani, mennyi páncélt haraptak le? - kiáltottam rájuk kissé dühösen, persze magamra voltam dühös. Azonban azon kaptam magam, hogy higgadt vagyok valamiért most, pedig annyit idegeskedtem ezelőtt a csata előtt... És most mégis, hiába gyökereztek le a lábaim eleinte, már ráncigált előre az adrenalin.
Úgy tűnt Rin, Ayani és Shui lesznek azok, akik a kicsikkel foglalkoznak, ez ideálissá tette a helyzetet számomra stratégiai szempontból, ráadásul Hoku is remek döntést hozott, amikor a Királynő helyett nekiállt ritkítani a sok kicsit. Egyedül a boss tétlensége aggasztott, az viszont nagyon. Mindenesetre a figyelmemet a pirosba került potrohról átirányítottam magára dögre, és arra kezdtem lövöldözni, miközben további utasítások reppentek elő ajkaim közül.
- Viola, tiéd a kegyelemdöfés a potrohon! Anat, te fedezd, ha valami balul sül el! Alkossatok switch párt! Ugyanígy, Kotarou, Hoku, ti is egy párban mozogjatok egyelőre! Többiek továbbra is a kicsiket irtsák! - mutogattam két lövés között. Arra a kicsire nem akartam elpazarolni a magas sebzésem, inkább rábíztam a potrohot az újonnan kialakított párosra. Kotát azonban ekkor végre... - vagyis, dehogy végre @.@ - szóval megattakolta a Némber, ami eddig csak kapkodta a fejét.
- Kota, mennyi?? - néztem rá kérdően, viszont úgy láttam nem vesztett az életéből. Furcsálltam, valami nem stimmelt. Inkább nem mertem ráuszítani az alacsony életeseket még a Főnökre, ha a potrohának vége, talán fázist is váltani fog.
- Rin-chan, te meg hagyd azt a Lökés Kristályt, nem kell! - fordultam a lány felé, majd ellőttem harmadik nyilamat is a Királynőt célozva. Nem vettem észre, de iszonyat feszült voltam, csak úgy csikorgott a fogam, és minden izmom rettentően merev volt. Rossz előérzetem volt, túl jól ment minden...


// Összegezve: három támadás a Királynőre magára! Dobni nem dobok, mert úgyis talál a hülye legális vépé fejem ._.
Státusz: Királynő -44 élet, Potroh -75 élet, négy Kispók kering körülöttünk és Rin következik //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Dec. 10 2012, 17:05

A két pók okozta riadalomban minkét-kristályomat elsütöm. Ez voltaképp nem nagy baj hisz mindkettő csinál valamit a gond viszont azzal volt, hogy a Lökés kristályom semmit sem sebezz így a második pók amint felkelt ismét felém közelített, míg a másik pixeljeire esett szét.
- Hai, hai… – felelem kissé mérgelődve a céhvezérnek hisz nem direkt volt a lökés kristály használat. Na, mindegy ezen már hiába bánkódok, most inkább a másik pókkal kell törődnöm, így amint elindul, felém megszorítom a sebzésre alkalmas kristályom és felé lövök(0.5) majd ha az is elpusztul, veszek egy mély lélegzet vételt, hogy kordában tarthassam a félelmem és a másik három pók közül a legközelebbire célozva ismét használom az Alap sebzés kristályt(újabb 0.5) majd ezt követően még egyre rátámadok (0.5) és utána reménykedem benne hogy mindhárom Pók meghalt mert ha nem bajban leszek.



A hozzászólást Sakamoto Rin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 10 2012, 17:19-kor.
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal1000/1000[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 10 2012, 17:05

The member 'Sakamoto Rin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Dec. 10 2012, 17:48

Az engem ért támadás nagyon feldühített. Egy hangos ordítással nekirontok a jelenlévő Póknak (-0,5), hogy aztán az pixeljeire essen szét. Eközben egy újabb mászik elő a potrohból, ám nem hagyjuk magunkat Tűzrózsával. Mivel már nem sok volt már a petem képességéből, így ezt felhasználva teljes sebességével nekirohant az újszülött Póknak, aki szintén szétesett (-0,5). Ezek után már csak azt a nyamvadt Potrohot kéne támadnunk, de sajnos ehhez nincs elég erőm egyenlőre. Tűzrózsa egyre lassabb és lassabb lesz, így látszik, hogy nem sok van már hátra a Lángoló unikornisból.
- Nyugalom... a páncélom felfogta a támadás! - próbálom nyugtatni a céhvezért.

//a képesség a következő postom elejéig tart, utána vége
Összesítés: Királynő -44 élet, Potroh -75 élet, Vio jön, és előbújik a körében egy Pók a Potrohból//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal3819/4100[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 10 2012, 18:08

Pontok:

- A fene vigyen el..! - kiáltom mérgesen, mikor a mocsok pókgyáros elhajol a támadásom elől, s szigonyom csupán a levegőt szúrja halálra. A vártnál sokkal gyorsabban kell azonban cselekednem az akcióm után, mert szinte alig állt meg a szigonyom a mozgásában, már ugrándoznom is kellett, hogy nehogy a beleessek a királynő ellentámadásába. Ha a szemem sarkából jól láttam, egy karddal hadakozó férfit máris megcsapott a dög, én azonban nem akarok erre a sorsra jutni, meg a felsülésből sem kérek, ami azzal jönne, hogy még nekik kell segíteniük rajtam.
Ekkor azonban Mirika hangja szólítja a nevemet, hogy párba rakott engem és Anatot, de ennél sokkal jobban számít az, hogy nekem kellene bevinnem az utolsó csapást a Pókasszonyság hátsófelének.
- Értettem..! - kiáltom, majd gyorsan körbetekintek, hogy Anat messze van-e tőlem. Szinte egy karnyújtásnyira vagyunk egymástól, így a switch nem okozna gondot, ha bajba kerülnék. A potrohot kezdem támadni (-0.5) pont, majd megismétlem, s újra szúrok (-0.5 pont).


A hozzászólást Violeta del Sanchez összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 10 2012, 18:30-kor.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal1535/1700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 10 2012, 18:08

The member 'Violeta del Sanchez' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 10 2012, 18:17

Ehh, Halál/Korona kimaradt, szóval most dobok azzal is egyet, bocsi a duplapostért! e_e
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal1535/1700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 10 2012, 18:17

The member 'Violeta del Sanchez' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Diabel Hétf. Dec. 10 2012, 18:43

A Potrohnak vége, innentől kezdve a Királynő végre képessé vált a szabadabb mozgásra, viszont továbbra is offenzív módban van, ami azt jelenti, hogy ő nem támad, hacsak ti nem támadjátok: viszont akkor dobni sem kell a Halálért, mivel a terhét vesztett Fullánkja villámgyorsan nyársalja fel azt, aki bele mélyeszti a fegyverét (max egyszer egy embert). Távolságiakra ez ugyan úgy vonatkozik, a Némber rátok fogja vetni magát.
A Kispókok forrása elapadt, egyetlen egyed van már csak. Nagypókokkal végeztetek. Némber élete -44, ezzel lassan a feléhez ér. Sok sikert!
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal612/700[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Aoishi Airi Csüt. Dec. 13 2012, 23:23

Igazán örülök annak, hogy ilyen gördülékenyen megy ez a harc, viszont azt hiszem, még nem igazán érzem azt a bizonyos "guild hangulatot". Együtt harcolunk vállt vállnak vetve, nagyon jó stratégiák van, de valahogy nem érzem azt amit kellene. Vagy ilyenkor semmit sem kell érezni?
Mindenesetre, lévén alacsony HPvel rendelkezem, ezért tanácsosabb távol maradnom a Pókkirálynőtől, a számomra egyetlen alkalmas ellenfelet becélozva csapok le az egyetlen életben maradt Kis pókra. Ezt követően pedig inkább egy kis pihenést iktatok be, valamint a készenléti állapotot, ha segítenem kell a többieknek. Nyílt támadást, vagy a Pókkirálynőhöz való közeledést inkább nem vállalok, lévén nem kizárt, hogy a jelenlévők közül talán én vagyok a leggyengébb, így pedig nem leszek láb alatt sem. Csak az zavar egyedül, hogy úgy érzem, mintha egy egyszerű party lenne ez az egész, ami azért alakult, hogy egy mobot leverjen, ami egy személynek túl erős. Remélem ez változni fog...
Aoishi Airi
Aoishi Airi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal150/150[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (150/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 13 2012, 23:40

- Csak 3 páncélértéket vett le, meg se kottyant a "drágaszágomnak" - kiáltok Mirikának elszánt mosollyal a képemen, miközben megpaskolom mellkasomon az általa kovácsolt páncélt. Nincs több kis pók, heuréka! Nincs potroh, még nagyobb üdvrivalgás! Ideje akkor elkenni a Némber száját. 2*0,5 cselekvésponttal igyekszem megsebezni a Pókasszonyt!

Edit: Automatikusan sebez ez a dög... az előző Kispók 3 páncélt vett le, a Némber első csapása pedig további 4-et. Élet: 35 HP, páncél: 4 maradt.

Némber: -44 volt az élete, minkét sebzésem betalál, így az 2*7 pontértéknyi szúrásom révén jelenleg -58-on van.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 13 2012, 23:54-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pók Kazamata Kitisztítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.