Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trouble

Go down

Trouble Empty Trouble

Témanyitás by Trouble Hétf. Feb. 23 2015, 14:38

Adatlap

Név: Trouble (Asano Furigawa)
Nem: nő
Kaszt: íjász
Kor: 19

Szint: 10 kiképzővel (8. szint XP szerint)
Exp: 357/500
Arany: 1028

Kinézet:

A magasságom átlagosnak mondható, a súlyomat pedig nem igazán méricskéltem soha, de mivel egyáltalán nem éheztem, nem voltam igazán sovány soha, az viszont meglátszik, hogy az utca nevelt, mert elég izmos vagyok hozzá, hogy odaverjek pár pávakölköt a falhoz, és különösebb gond nélkül elbírom a saját testsúlyomat. A szemem barna, a hajam pedig fekete volt, de mivel eléggé untam, úgy döntöttem, hogy átfestem. A lila-narancs kombót beszívva sikerült alkotni, de eléggé megtetszett, hogy ez legyen az állandó hajszínem.
Szeretek feltűnően, vadul öltözködni, szöges karperec, szöges nyakörv, acélbetétes bakancs, ujjatlan kesztyű, különböző bőrkabátok, tépett farmer- szóval az ilyen dolgok, amivel amúgy nem lógok ki a haverjaim közül. Mivel muszáj páncélt hordani ebben a hülye világban, ezért itt azt hordom, annyira nem figyelek rá, hogy mi mivel illik össze, mi néz ki jól, ha zúzni megyek. Ja, és nem sminkelem magam, ezt talán már mondtam, rengeteg időmet elrabolná tök feleslegesen.
Van két piercingem, és egy pillangócsontvázas tetkóm, amiket egyszerre szereztem, szintén nem voltam közben teljesen tiszta. Természetesen nem nézheted meg egyiket sem, és nem, nem mondom el, hogy helyileg hol vannak, vagy elhiszed, vagy nem, nekem tökmindegy.

Jellem:

Azt hiszem, már eléggé megismertél, de a nevem is dob hintet róla, milyen vagyok: imádom a balhét, a pörgést, imádok mindent, ami segít érezni, hogy élek, imádom a szabadságot, és természetesen utálok mindent, ami bármelyikben korlátoz- például ezt a hülye világot, ami bezárva tart és elrabol tőlem dolgokat. Soha nem szerettem a finomkodó beszédet, szóval ha érzékeny a lelkivilágod, akkor nem fogsz engem kedvelni, mert nem beszélek túl szépen, úgy is mondhatnám, hogy k**va ronda szavakat tudok használni. Nem vagyok finom és nőies, elég fiúsan tudok viselkedni, de azért érdekel pár lányos dolog is, például szerintem értékelném a romantikát is- mielőtt hagyod magad reménykedni: a megfelelő személytől. Nagyon brutál humorom van, amit mindenki értékel, amikor épp nem elszenvedője. Sokan mondták, hogy mazochista vagy elmebeteg vagyok, de én inkább adrenalinvadásznak nevezném magam. Azt pedig nem titkolom, hogy sosem voltam úgy normális, amit a gyökér társadalom annak tart. Ja, a társasággal meg úgy vagyok, hogy szeretem is, meg el is vagyok egyedül, elsősorban úgy vagyok vele, hogy az érdekes, jó társasággal jól érzem magam. Szóval, te most tűzz el a vérbe!

Képességek


Industrial pain (Ipari fájdalom): A képességet sikeres speciális képesség dobással lehet aktiválni, illetve kikapcsolni egy mellékcselekvés árán. Ha a képesség aktív, Trouble íja acélborítást kap, illetve mindkét oldalára három-három apró kéményt, amikből fekete füst ömlik.
Trouble a képesség használatakor sima lövés helyett a nyilával az előző kör óta őt ért sebzést (vagy egy részét) „lövi ki,” így regenerálja az elveszített életpontjait, legfeljebb a speciális képesség pontjainak megfelelő mértékben lövésenként. A nyílvesszők füstcsíkot húznak maguk után. A gyógyulás független attól, hogy a kilőtt nyílvessző eltalál-e valamit. Ha a képesség aktív, drasztikusan csökkennek a nyílvesszők sebzései: a sebzésből le kell vonni a speciális képességre tett pontokat. Legalább egy sebzést a nyílvesszők így is okoznak, és a speciális képességre tett pontok felével csökkentik a találatot kapott ellenfél sebzését a találatot követő támadására, ha nem Trouble-t támadják (a játékosok enyhe fájdalmat éreznek a találatok helyén). Ehhez természetesen már szükséges a találat.


Hátrányok:
- a pihenőkörökben kapott sebzést a képesség nem képes regenerálni, ahogyan akkor sem tudja gyógyítani magát, ha valamiért nem tud lőni egy adott körben (például kábítás alatt áll), mert a képesség csak az olyan sebzést gyógyítja, ami még frissnek számít
- nem képes olyan sebzést regenerálni, amit nem a lövése előtt kapott, csak friss sebekkel működik (például ha 28 pont a speciális képessége, kap egy 30 pontos sebzést, és a képességgel „kilő” 28 pontot a kapott sebzésből, a maradék 2 találati pontot nem lesz képes regenerálni akkor sem, ha a következő körökben egyáltalán nem kap sebzést)
- nem képes nagyobb sebzést gyógyítani, mint a speciális képességre tett pontjai
- a sebzéscsökkentő effektus nem befolyásolja a méregsebzést, és ha az ellenfél ugyanabban a körben tudja támadni Trouble-t és más célpontokat (például gyorsaságbónusszal több támadás vagy területi támadás), akkor nem csökken a más célpontra leadott sebzés


Példaharcban:
Első példaharc:
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel lő, 22 sebzés regen
E2: 15 sebzés
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel lő, 28 sebzés regen (9 hiányzó hp)
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (9 hiányzó hp)
E2: 15 sebzés
E1: pihen
T: pihen (24 hiányzó hp)
E2: pihen
E1: támad, támadás mellémegy
T: 28-as speccel visszalő, 0 sebzés regen (24 hiányzó hp)


Második példaharc:
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)
T: 23-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (0 hiányzó találati pont)
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)
T: pihen (22 hiányzó találati pont)
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (44 hiányzó találati pont)
T: 23-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)

Felszerelés


Kezdő Íj (felszerelt, +1 irányítás)

Láncruha (felszerelt, +7 páncél)
Bronz Sisak (felszerelt, +4 Páncél)
Bőr Cipő (felszerelt,+2 Gyorsaság)
Aranygyűrű (felszerelt, +3 Erő)
Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
2x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
Gyenge Lassító Méreg
-2 gyorsaság, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható
Gyenge Gyengítő Méreg
-2 erő, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén
Gyenge Fárasztó Méreg
-2 kitartás, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén
Gyenge Speciális Méreg
2 körig megakadályozza a speciális képesség működését, maximum 1 találatig marad a pengén

3 kis tövisgyökér 3 faeno levél

Küldetések


-

Küzdőterek

-

Ajándékok

-908 arany (öröklött Traumnistól)
-352 tapasztalati pont (öröklött Traumnistól)
-Traumnis cuccai
Spoiler:


Pénzügy


Előtörténet (+70 arany)
Öröklés (+908 arany)


Eladás Kazunak (+20 arany)
Eladás Rinnek és Asunak (+30 arany)
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.