Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trouble

2 posters

Go down

Trouble Empty Trouble

Témanyitás by Trouble Vas. Feb. 22 2015, 17:35

Név: Trouble (Asano Furigawa)
Kor: 19
Nem: nő
Kaszt: íjász
Indikátor: narancs


A legtöbb lány tizennégy évesen babákkal játszik, nyomkodja a kütyüket, fotózgatja magát a fürdőszobában, esetleg elkezd pasizni, meg hasonló hülyeségeket csinál. Hogy mit csináltam én tizennégy évesen? Ku*vára nem ezt. Gördeszkás banda, graffiti, zsaruk szopatása, néha valami házibuli szétbarmolása, pia, fű, meg az ehhez hasonló dolgok.
Apám híró-káp volt, legalábbis amikor bevittek a jardok, a kapitány mindig valami ilyesmivel engedett ki, meg hogy tartozik is az apámnak, meg hogy ha így folytatom, nem lesz túl jó, ami lesz belőlem. Meg hasonló baromságok, de ahhoz persze már nem volt töke, hogy akkor foglalkozzon is velem, és ő legyen a gyámom.
Jól beszákkoltuk apámmal, túlélt hét lövöldözést, két súlyos sérülést, aztán szolgálaton kívül agyonütötte egy tizedikről kilökött zongora, úgyhogy egy vasat sem láttunk utána. Én őt magát sem nagyon láttam, csak arra emlékszem, hogy bírtam lógni a csülkén, és sikoltozni, ahogy próbált kijutni a konyhába.
Muttit a kor pestise vitte el: a McChokobeacon burger, amit menüben ötszáz jenért adtak a tízes évek végén. Vitték, mint a cukrot, főleg anya, eléggé nehezen viselte apa halálát, és az a sztáff tényleg fincsa volt. A cég elég nagy szarba került, amikor kiderült, mennyire durván roncsolja a keringést, de mutternak ez már későn volt. Egy nagybátyám volt, aki lenyúlta a perből befolyó kártérítést, engem meg le se szart utána. Hivatalosan még most is ő a gyámom, de nem láttam már két éve. Illetve négy, ha beleszámítjuk a két év virtuálszopást is.
Néhány nálam pár évvel idősebb srác fogadott be, akik szintén csöveztek, bár ez a kifejezés nem teljesen helyes, mert úgy éltünk, mint a ki-be**szott királyok. Beköltöztünk egy lelakott szállodába, ami állami tulajdonban volt a csődeljárás után, és a kutya sem nézett rá, kaját könnyű szerezni, a teleket meg kihúztuk valahol- általában valami gazdag tahó padlásán, de egy évet a távfűtéscsövek mellett húztunk ki a föld alatt. Candytongue ott melózott egyszer egy hetet, úgyhogy vágta.
Apropó, a nevekről annyit, hogy mind saját nevet vettünk fel a bandában. Candytongue a csapatunk vezére, meg talán az a csávó, aki közülük leginkább bejött, párszor smároltunk is beszívva vagy részegen, de aztán nem lett belőle semmi komoly. Ha nincs ez a szar játék, talán lett volna. Moonglasses az alvezér-féle, vele néha voltak gázosabb szitujaink, Candy egyszer összeverte, amikor három éve leitatott, és megpróbált rám mászni. Azóta mondjuk már túl vagyunk a sztorin, nem haragszom rá, ha pasi lennék, én is magamra másznék. Tyrex a nevét onnan kapta, hogy az egyik kezén két ujja maradt, miután szilveszterkor betépve próbált petárdázni, a mutató és a fuck-mutató, aztán néha elröhögünk rajta, hogy morog és hadonál hozzá a szar kezével. Nem hiszem, hogy bánja a dolgot, előtte szimplán csak Clichének hívtuk, annyira nem volt benne semmi egyedi, és mindig nyúlta az ötleteinket. Flametoe csak szimplán a legjobb deszkásunk, meg a legviccesebb srác, ha nem lenne olyan bűnronda szegény, tuti vele járnék inkább. Talán még így is, de az a szag... ehh, nem lehet kibírni. Volt egy tizenhárom éves kiskölyök a végén, aki átvette tőlem az újonc stafétát, ő szimplán Kid volt, bár lenyúlta a rendőrfőnök sapiját, úgyhogy nagyon erősködött, hogy legyen az új neve Sheriff, és hordta is. Szegény, nagyon béna volt, de bírtuk, egy rövid ideig volt kisöcsém. Aztán ott vagyok én: Trouble. Eredetileg azért hívtak így, mert púp voltam a srácok hátán, a korom miatt, meg lányos dolgok miatt, és az elején párszor majdnem el is kapták őket a zsék, mert lassítottam őket, beteg is voltam, az eredeti rejtekhelyünk pedig buktuk miattam. Aztán lassan beilleszkedtem. Maradt a név, de most már nem baj vagyok, hanem balhé: én szervezem le a legjobb balhékat, a legjobb bulikat, én tudom a legkreatívabban szopatni a sünöket. Asszem, itt is megérdemlem a nevemet.
Tudnotok kell: akármekkora rakat szarnak hangzik az élet, amiből átkerültem a SAO-ba, valahogy mégsem mondanám, hogy magamtól valaha is ilyen helyzetbe kerültem volna, menekülni akartam volna belőle. Ja, vannak itt jó dolgok: a testem kellemetlenebb funkció nincsenek, nem kell minden nap két-három órát kajakereséssel tölteni, nincsenek sérülések, nem fáj semmi, és komoly következmények nélkül lehet piálni, szexelni, füvezni. De a társaság, az hiányzik, itt nem érzem magam olyan tökéletesen szabadnak. Tudjátok, például olyan kellemes érzés csinálni dolgokat, például elnyomni egy cigit a bőrödön, beleüvölteni a világba, kaktuszba ültetni zsarukat, piercinget lövetni, tetkót csináltatni, és szarni bele a következményekbe, mert mienk a világ. Aki azt hiszi, hogy ez, ami a SAO-ban van, hasonlít az élethez, az látszik, mennyire más, mint én. Én macska voltam kint, ők pedig azok a hosszú szőrű kis durcás cukiságok, amik egész nap csak döglenek, fésülik őket, és amikor megkajálnak egy pókot, úgy vonulnak végig a szobán, mint a kicseszett Mufasza. Na, ők itt bent is azt játsszák, hogy oroszlánok. Borzalmas társaság, bár majdnem olyan jók, mint a gyopár rendőrök, lehet szopatni őket.
Hogy került rám a Nerve Gear? Megbugáztunk néhányat egy boltból, aminek telefújtok a falait, beszöktünk egy éppen üresen álló házba, ott egyet vagy kettőt tönkre csesztünk, aztán ittunk, végre összegabalyodtam Candyvel egy kicsit komolyabb szinten (bár úgy emlékszem, hogy annyira nem volt komoly, hogy azt első alkalomnak lehessen nevezni), aztán előkerültek a füves cigik, és a következő dolog, amire emlékszem, hogy egy szar játékban rekedtem, amiből csak öngyilkossággal lehet kimászni. Fogalmam sincs, mi van a halál után, de mivel lehet, hogy még nagyobb szopás, és egyszer úgyis megtudom, úgy döntöttem, maradok.
Ha most visszamehetnék az időben úgy, hogy játszanom kell, de csinálhatok más karaktert, garantáltan nem íjászt hozok, hanem inkább lovagot, mert valahogy kicsit hasonlít a sebződés a cigicsikkelnyomáshoz, ahogy pörög le a hápém, érzem, hogy élek. Ezt teszem íjászként is, kitárom a karjaim, lehunyom a szemem, és hagyom, hogy üssenek, még ha nem is érzek igazán semmit valójában. Egy kicsi visszajön az adrenalinból azzal, hogy tudom, csak néhány másodpercet kell nekik túlengednem ahhoz, hogy meghaljak, és az utolsó pillanatban ütök vissza. A döggyilkolás viszont nem köt le annyira- páran arra verik, hogy ők a pusztítók, akik százakat pusztítanak el ezekből a programokból hetente, de hát ez elég szánalmas. Buták, és csak pár staton meg aranyon múlik, hogy megölöd-e őket.
GYIK kérdésekre válasz:
Miért narancs az indikátorom? Háh, köszönöm, hogy megkérdezted! Szeretek csapatban dolgozni, mert mindig új idiótákat lehet szívatni közben, és szimbiózisban élünk. Én élvezem, hogy ütnek, ők meg élvezik, hogy méregethetik a pöcsüket, hogy ki hány szart öl meg egy ütéssel. Ilyenkor megvárom a verseny győztesét, aztán ha már jó magasra mászott, és becentizte a vonalzót- na, az az a pillanat, amikor tökön lövöm egy nyíllal. Ha csaj, akkor vagy ugyanazt a tájékot választom, vagy mellbe, ahogy jön éppen. Vagy kihagyom az előjátékot, és simán tökön lövök néhány lúzert. Mivel szar a sebzésem, nem nagyon halnak meg.
Miért vagyok viszonylag alacsony szintű? Néhány hónappal ezelőttig nem öltem a mobokat, csak kiálltam, hagytam, hogy felökleljenek párszor, aztán amikor meguntam, elfutottam, vagy hagytam, hogy más megölje őket, vagy ilyesmi. Meg tökön lőttem embereket. És volt egy harmadik hobbim is: tanítottam. Igen, tanítottam! Pár tanár is bent ragadt, akik a gyerekeket tanítják, engem pedig néha meghívtak egy-egy előadást tartani, főleg hangulatfokozóként. Azután beszéltem faterről, akkor utána meséltem a rendőrökről, meg hogy mennyire fontos, hogy felfelé nézz, ha sétálsz. Aztán kiderült, hogy töketlenek hozzá, hogy megtartsák a felvilágosító órákat- persze, arra hivatkoztak, hogy egy másik fiataltól könnyebben veszik az ilyen dolgokat. A piást megtartottam gond nélkül: inni csak annyit, amennyit bírsz, nyugodtan kóstolj meg mindent, de ha szar, akkor ne idd, hogy bevágódj másoknak, akkor igyál mást! Ment a bűnmegelőzési is: ha egyedül vagy, jön egy idegen, és jelez a hatodik érzéked, akkor rohadt gyorsan zárd be az ajtót, vagy teleportálj el, ha ebben a szar világban jön egy gyanús figura, és mindkettőben keress társaságot, tömegben biztonságosabb. Amúgy meg, ne legyél egyedül éjjel, ha kell, kamuzz nem létező barátokat vagy épp hazajövő szülőket, céhet, amit akarsz, szóval ijeszd meg, bizonytalanítsd el a rohadékot. Kid már intézett így el pedofilt. Aztán, amikor a drogosnál elmondtam, hogy nem szabad ugyanazt a tűt használni, meg hogy ugyanattól a dílertől vásárolj biztos anyagot, meg azt is mértékkel, mert egy szar játékban vagy egy szar pasival vagy nővel ébredhetsz, megkértek, hogy ne jöjjek többet, és a szexuális felvilágosítást már nem tarthattam meg. Ami amúgy nem gáz, nem volt túl sok élményem, és akkor sem voltam teljesen magamnál, gőzöm nincs, mit mondtam volna. Szóval, azóta el kell ütnöm valamivel az időt, küldetéseket csinálok, céhet keresek, tökön lövök embereket mások szórakoztatására, meg főleg a magaméra. És próbálom kideríteni, hogy italkészítést, vagy főzést kell felhúzni hozzá, ha valami ütős cuccot akarok magamnak kreálni, ami rendesen megüt.
Randi? Igen, annak ellenére, hogy leszarom a sminket meg az egészséges életmódom, tudom, hogy jól nézek ki, és téged, mivel egy szánalmas kis kocka vagy, az sem zavar, hogy az igazi testem most egy csövekkel teletűzdelt múmia, akit amúgy biztosan az ágyhoz is bilincseltek, mert betört meg lopott, és talán még gyújtogatott is (ebben nem vagyok biztos, amíg nem tudom, hogy van-e bizonyítékuk, addig nem történt meg). Nem zárkózok el tőle teljesen, csak tedd fel magadnak a kérdéseket: mennyit akarsz tőlem? Ha csak egy bugyin akarsz belülre kerülni, nem találsz-e sokkal rövidebb utat hozzá valahol máshol? Mit gondolsz, meddig mennél el, hogy lenyűgözz, mi az, amit adnál nekem? Ha komolyabbat akarsz, akkor jól átgondoltad? El bírnál viselni? Mert senki kedvéért nem változok meg. Soha. Tisztában vagy vele, hogy pia vagy fű nélkül még megcsókolni sem tudott senki, tehát nincsen bevett módszer, ha komolyat akarsz? Tisztában vagy vele, hogy sokan hajtanak rám, és meg kell küzdened velük a kezemért? Összegezve: Far too much trouble, little geek.



Kinézet:
A magasságom átlagosnak mondható, a súlyomat pedig nem igazán méricskéltem soha, de mivel egyáltalán nem éheztem, nem voltam igazán sovány soha, az viszont meglátszik, hogy az utca nevelt, mert elég izmos vagyok hozzá, hogy odaverjek pár pávakölköt a falhoz, és különösebb gond nélkül elbírom a saját testsúlyomat. A szemem barna, a hajam pedig fekete volt, de mivel eléggé untam, úgy döntöttem, hogy átfestem. A lila-narancs kombót beszívva sikerült alkotni, de eléggé megtetszett, hogy ez legyen az állandó hajszínem.
Szeretek feltűnően, vadul öltözködni, szöges karperec, szöges nyakörv, acélbetétes bakancs, ujjatlan kesztyű, különböző bőrkabátok, tépett farmer- szóval az ilyen dolgok, amivel amúgy nem lógok ki a haverjaim közül. Mivel muszáj páncélt hordani ebben a hülye világban, ezért itt azt hordom, annyira nem figyelek rá, hogy mi mivel illik össze, mi néz ki jól, ha zúzni megyek. Ja, és nem sminkelem magam, ezt talán már mondtam, rengeteg időmet elrabolná tök feleslegesen.
Van két piercingem, és egy pillangócsontvázas tetkóm, amiket egyszerre szereztem, szintén nem voltam közben teljesen tiszta. Természetesen nem nézheted meg egyiket sem, és nem, nem mondom el, hogy helyileg hol vannak, vagy elhiszed, vagy nem, nekem tökmindegy.


Jellem:
Azt hiszem, már eléggé megismertél, de a nevem is dob hintet róla, milyen vagyok: imádom a balhét, a pörgést, imádok mindent, ami segít érezni, hogy élek, imádom a szabadságot, és természetesen utálok mindent, ami bármelyikben korlátoz- például ezt a hülye világot, ami bezárva tart és elrabol tőlem dolgokat. Soha nem szerettem a finomkodó beszédet, szóval ha érzékeny a lelkivilágod, akkor nem fogsz engem kedvelni, mert nem beszélek túl szépen, úgy is mondhatnám, hogy k**va ronda szavakat tudok használni. Nem vagyok finom és nőies, elég fiúsan tudok viselkedni, de azért érdekel pár lányos dolog is, például szerintem értékelném a romantikát is- mielőtt hagyod magad reménykedni: a megfelelő személytől. Nagyon brutál humorom van, amit mindenki értékel, amikor épp nem elszenvedője. Sokan mondták, hogy mazochista vagy elmebeteg vagyok, de én inkább adrenalinvadásznak nevezném magam. Azt pedig nem titkolom, hogy sosem voltam úgy normális, amit a gyökér társadalom annak tart. Ja, a társasággal meg úgy vagyok, hogy szeretem is, meg el is vagyok egyedül, elsősorban úgy vagyok vele, hogy az érdekes, jó társasággal jól érzem magam. Szóval, te most tűzz el a vérbe!


Képesség:
Industrial pain (Ipari fájdalom): A képességet sikeres speciális képesség dobással lehet aktiválni, illetve kikapcsolni egy mellékcselekvés árán. Ha a képesség aktív, Trouble íja acélborítást kap, illetve mindkét oldalára három-három apró kéményt, amikből fekete füst ömlik.
Trouble a képesség használatakor sima lövés helyett a nyilával az előző kör óta őt ért sebzést (vagy egy részét) „lövi ki,” így regenerálja az elveszített életpontjait, legfeljebb a speciális képesség pontjainak megfelelő mértékben lövésenként. A nyílvesszők füstcsíkot húznak maguk után. A gyógyulás független attól, hogy a kilőtt nyílvessző eltalál-e valamit. Ha a képesség aktív, drasztikusan csökkennek a nyílvesszők sebzései: a sebzésből le kell vonni a speciális képességre tett pontokat. Legalább egy sebzést a nyílvesszők így is okoznak, és a speciális képességre tett pontok felével csökkentik a találatot kapott ellenfél sebzését a találatot követő támadására, ha nem Trouble-t támadják (a játékosok enyhe fájdalmat éreznek a találatok helyén). Ehhez természetesen már szükséges a találat.


Hátrányok:
- a pihenőkörökben kapott sebzést a képesség nem képes regenerálni, ahogyan akkor sem tudja gyógyítani magát, ha valamiért nem tud lőni egy adott körben (például kábítás alatt áll), mert a képesség csak az olyan sebzést gyógyítja, ami még frissnek számít
- nem képes olyan sebzést regenerálni, amit nem a lövése előtt kapott, csak friss sebekkel működik (például ha 28 pont a speciális képessége, kap egy 30 pontos sebzést, és a képességgel „kilő” 28 pontot a kapott sebzésből, a maradék 2 találati pontot nem lesz képes regenerálni akkor sem, ha a következő körökben egyáltalán nem kap sebzést)
- nem képes nagyobb sebzést gyógyítani, mint a speciális képességre tett pontjai
- a sebzéscsökkentő effektus nem befolyásolja a méregsebzést, és ha az ellenfél ugyanabban a körben tudja támadni Trouble-t és más célpontokat (például gyorsaságbónusszal több támadás vagy területi támadás), akkor nem csökken a más célpontra leadott sebzés


Példaharcban:
Első példaharc:
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel lő, 22 sebzés regen
E2: 15 sebzés
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel lő, 28 sebzés regen (9 hiányzó hp)
E1: 22 sebzés
T: 28-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (9 hiányzó hp)
E2: 15 sebzés
E1: pihen
T: pihen (24 hiányzó hp)
E2: pihen
E1: támad, támadás mellémegy
T: 28-as speccel visszalő, 0 sebzés regen (24 hiányzó hp)


Második példaharc:
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)
T: 23-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (0 hiányzó találati pont)
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)
T: pihen (22 hiányzó találati pont)
E: 45 sebzés
T: 23-as speccel visszalő, 23 sebzés regen (44 hiányzó találati pont)
T: 23-as speccel visszalő, 22 sebzés regen (22 hiányzó találati pont)


Egyéb:
-A karakter kiképzős.
-Leadnám Traumnis karaktert, a helyére készült ez a karakter, szeretném ráhagyni az összes tapasztalati pontját.
-Elrontottam a regisztrációt, ha van rá lehetőség, akkor szeretném átíratni a felhasználónevem (Trouble néven szeretnék játszani inkább).
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Trouble Empty Re: Trouble

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 23 2015, 13:02

Szia!

Az előtörténetet elfogadom. (Indikátort magadnak át tudod állítani másra.) Traumnis ingóságai átírva.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak (+36 kiképző, +7 Traumnisból jövő expből eredő szint), amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 irányítás)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.