Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bullshit, avagy dühöngő topic

+15
RenAi
Shukaku
Hinari
Halász Alex
Joey Chrome
Chancery
Kayaba Akihiko
Phobos
Atoru
Ryuninji Ren
Miu
Kazuma
Szophie
Danee
Rosalia
19 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 17 2015, 21:01

Adj neki! >.<

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Danee Kedd Feb. 17 2015, 21:32

offffffffffffffffffffff bullshit

egyébként meg az arénázás még mindig nem szerepjáték hanem tápolás, ahogy a kt sem az

és

nem sao-s az oldal tartalma már többségében
ez az én bajom vele

off
uff
én beszéltem

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 17 2015, 22:08

Az aréna pont a saos a dologban.
A kt is eltarthat hónapokig, ahogy el is szokott tartani.
*Ütögeti a bokszzsákot, csak ezért jött!*
Nem tartom helyesnek, hogy szükségünk van ilyen topicocra. *sóhajt* Komolyan kötözködésig fajultak a dolgok?
De ha mááár van, akkor én is. :3
Kis észrevételezésem, teljes mértékben egyéni benyomásokra, és érzésekre hagyatkozva, esetleges sérelmek megjelenhetnek benne, akinek nem inge, ne vegye magára, etc.:
*Popcornt eszeget a topicoc fölött* Mármint tényleg, lassan jobb lesz, mint egy akciófilm.:3
Úgy érzem, mintha itt mindenre sikerülne figyelni, tényleg mindenre, kivéve egyetlen egy fontos szóra, mely talán a legfontosabb: közösség.
Mármint persze, az ember önző lény, ez is okés, meg minden, nyugodtan legyünk azok, nyugodtan akarjuk magunknak a legjobbat..
De miért nem olyasmikre gyúrunk, hogy mi legyünk a legjobb szerepjátékos oldal?
A leghíresebb?
A legnagyobb?
A legkedvesebb játékosokkal?
Bizony, ilyen értékelés is van....
Meg értem én a karakteredet is, meg értem én az useredet is. De mivel mi okos és kedves kis többi user vagyunk, elnézzük a te userenek, ha valami nem oké az életedben, némi támogatásra van szükséged, vagy esetleg pihenésre, vagy talán pár kedves szóra, esetleg némi drukkolásra a tanulással, vizsgákkal, gyógyító energia küldése, ha beteg vagy..
Legalábbis ennek így kell működnie. Egyébként véleményem szerint így is van. Mégis mindenki jön azzal, hogy mert tudják, mi van a magánéletemben, mégis ez van, meg az van, és így noszogatnak, meg úgy.. Egyébként már senki nem mer noszogatni senkit.O.o Szóval ezt az indokot sem feltétlen tartom helyénvalónak. Ha mégis, csak meséld el, miért nem írsz, és kész. Ne akadj ki az első reagkorbács -en.
Karaktered lemarad user miatt.:O
1. Csinálj olyan karit, akit tudsz vinni.
2. Ha nem olyat csináltál, formáld át.
3. Gondoljon mindenki bele.. Van 10 000 nyamvadt játékos!!! 10 000!! Játsszunk az oldalon vagy 200-an, nem tudom, mennyien, meg akik játszottak és meghaltak, meg az njk-k.. Akkor sem hiszem, hogy több, mint 1000 főt tudunk felmutatni. Mi ebből az, ami lényeges? Az kedves drága barátaim, hogy még a legutolsó kis 10 exp-vel rendelkező tag is benne van a legjobbak között! Bizony, ott! Még a halottak is ott vannak a top 1000-ben. Egy komplett játékban ez bizony nagy szó. És nem vagy benne a top10-ben? Nem nagy dolog a top15 vagy top20 is? Mert szerintem az. Itt mindenki Diamondos!
Azt érzem, mostanában mennek a kitalálások, pedig szerintem user csak kifogásokat keres. Ezt egyszer Anat/Rosi már leírta, hogy neki ez biza nagyon nem tetszik.. Mármint a kifogás: ihlettelenség, meg a többi.
Erre ahelyett, hogy megoldottuk volna, csak rosszabbodott a helyzet, és először csak egy-egy személyt kezdtek el hibáztatni, aztán a komplett oldalt.:O
Egyébként újra csak azt tudom felhozni, hogy miért van az, hogy mindig ugyanazon személyek hisztiznek ugyanazon dolgokért?
Mármint.. Sosem hallottam Atoroutól vagy Miutól ilyesmit, és egyszer sem láttam javaslat topicba tőlük világmegváltó gondolatokat arról, micsoda szenny az oldal. Úgy tűnik, vannak emberek, akik élvezik, hmm... Milyen érdekes, nem?
Igen, az emberek alapvetően rengeteg konfliktusba kerülnek. De egy közösségben nem így kell megoldani ezt.
Lassan olyan lesz ez, mint egy user háború. Razz Én izéé, létrehoznék egy pártot, ha szabad izzééé, ide bepofátlankodnom egy kampánnyal. Embarassed Ha már másoknak van, úgy gondoltam, én is indulhatnék.. Szóval.. Párttagokat keresek, meg támogatókat. Embarassed Azt hiszem, valamifajta csokiisták lennénk, vagy ilyesmi. >< A program még kidolgozás alatt áll.. ^^
Ha javaslatokba ki is alakul egy kis nézeteltérés, én azt látom, hogy nem hogy értelmezni nem vagytok hajlandóak, amit a másik ír, lassan talán elolvasni sem.O.o Vagy ha igen, akkor is egyszer, felületesen átfutva. Nem, dehooogy, soha nem olvasnám el esetleg kétszer is, hogy a másik mit akar, inkább írok 8 postot még ellene. Rolling Eyes És le a kalappal az előtt, aki idáig eljut a hosszú kis írásomban.. Úgy tűnik, valaki még szokott olvasni.:O
A megértésnek semmi jelét nem látom. Ahogy annak sem, hogy a másik esetleges javaslatát ne rögtön támadásnak vegyék. De komolyan, az ember próbálna jóindulatúan hozzászólni dolgokhoz, és esetlegesen egy véleményt alkotni, de persze rögtön leharapják a fejét, akármit is mond.. Mert csak. Mert ő biztosan rosszat akar nekem, azért mond ilyeneket. Mert ő egyáltalán nem egy középutat keres, hanem csak a lehető legrosszabbat.
No persze, sosem mondtam, hogy én kivétel vagyok, hisz ugyanolyan embernek születtem, mint - remélhetőleg - akármelyikőtök. Rengeteget hibázom, makacs vagyok, vannak elveim, amelyek mellett kitartok, még ha néha értelmetlenek is, és vannak elvárásaim másokkal szemben még gépről innen gépről túl is. Persze sosem olyan elvárások, mint a "írj helyesen, szépen, sokat, gyorsan!". Emberibb elvárásokat támasztok, mert vannak az életemben számomra fontos értékek, melyek ha nincsenek meg valakiben, akkor az illetőt elítélem. Ennyi. Kész.
Egyébként gratula, mivel úgy tűnik, sikeres kis nemistudommiket nevelt az oldal, olyan értelemben, hogy mostanában megmondják nekem, mi a jó, és mi nem. Hogy hogyan cselekedjek! Hogy mit tartsak fontosnak! Ez túl szubjektív ahhoz, hogy akárki csak úgy kijelentse, hogy nem gondolhatom így, és vétkezem, ha így gondolom, és én egy rossz ember vagyok, aki remélhetőleg, de csak remélhetőleg a jövőben jobb irányba fejlődik.~
Nos, ilyen fajta jobb fejlődést kívánok a továbbiakban mindenkinek, sikeres életet, és mások által meghatározott értékrendet! :3 Mert igen, én egy sátáni teremtés vagyok a gépen túl, ezt meg lehet állapítani néhány kis beszélgetésből. Twisted Evil


Bullshit, avagy dühöngő topic 9k=

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic 0510Bullshit, avagy dühöngő topic 1110Bullshit, avagy dühöngő topic 0310
Bullshit, avagy dühöngő topic Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Kazuma Kedd Feb. 17 2015, 22:16

Szophie for president o/
Vállalom a csokoládéügyi miniszter szerepét! o/
És hogy valami dühöngés is legyen... Mad Bullshiiiiit!!!!!! reagkorbács Mad

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
Bullshit, avagy dühöngő topic Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Chancery Kedd Feb. 17 2015, 22:52

Namost; sikerült úgy végigolvasnom Szo írását, hogy nem vettem magamra és kerültem miatta letargiába, mert úgy éreztem, hogy csak és kizárólag nekem szól és én tehetek mindenről, ami baj lett az oldalon. Bocsánat, de ezt muszáj volt leírnom, mert ez nekem nagy előrelépés a depresszióm leküzdésében :3
(Mert már tudományosan ki lett vesézve új és tisztánlátó ismerősök által, hogy én biza depressziós vagyok, ezért vannak a hullámvölgyeim, és amellett, hogy magamat gyógyítom, majd biza kell doki is. Később. Szóval én mostanában így is szoktam vállveregetni magam, hogy ügyes vagyok :3 )

Naszóval, én is Szo mellé állok. Persze volt, ami engem is zavart a játékban, vagyis két dolog is van, ebből egyiket elfogadtam, mert az csak gyerekes sértődés volt, semmi több, nem is érdemel szót. De a másikon még mindig fennakadok, miszerint ha két embernél többel játszok, az fix, hogy félúton be fog akadni. Még idegesítőbb, mikor olyan momentumnál akad be, ami a karakteremnek fontos. Ez most afféle hangos felkiáltás volt, hogy még a 19-es bosspróba előtti Twisterbe valaki legyen már szíves választ tolni a képem alá akár egysoros PM-ben is, hogy mit reagálnak Álom igencsak hangos és követelőző kérésére, mert kétlem, hogy majd a résztvevők arcába nyomuló karmait nem veszi észre senki Razz

Danee, te meg csillapodj már, hogy ez nem SAO. De, SAO. A MI SAO-nk. Kayaba sosem mondta, hogy 100%-osan az eredetit fogjuk valaha is követni. Ha így lenne, már eleve a kasztokat el lehetne törölni, aztán mindenki rohangáljon kardokkal, pettel az oldalán, és minden egyes jártasságot lehessen fejleszteni. Kirito meg OP-zza le az összes bosst egyedül. Már eleve van egy bossunk, ami eltér attól, amit azóta a történetben szerepeltettek valamikor O.o

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Miu Kedd Feb. 17 2015, 22:57

Ha már Szo megemlített, akkor közölném, hogy: 
Én azért nem szállok vitába és azért nem kezdek el világot(fórumot) megváltani, mert felesleges energia pocsékolásnak tartom.

Meg nem vagyok az a hőbörgős fajta. Meg értem én, hogy Gőzgép de mi hajtja?  Razz
Néha csak ledöbbenve olvasom azt a sok vitát amit előadtok itt a fórummal kapcsolatban és nevetek magamba, mert legtöbbször míg vitáztok pl. az egyes játékok minőségén, az alatt az idő alatt egy csomó jó játékot lejátszhatnátok, de legalább is el tudnátok kezdeni. 

Ami nekem feltűnt és zavaróvá vált az pedig az, hogy néha kissé lusták vagyunk elolvasni a másik postját rendesen, esetleg többször, hogy tuti jól reagáljunk le vagy értsünk meg valamit és ne legyenek félre értések vagy sértődések a karik szintjén, mert xy nem olvasta el zx postját, amiben zx karija köszönt vagy oda szólt xy karijának, de xy karija nem reagált rá semmit se. Mert maga az user lusta volt olvasni!
Velem ez mostanság elég gyakran megesett és jó párszor kellet szólnom valakinek, hogy légy szíves olvasd már el, hogy mit írtam legalább futólag és köhögj oda valamit szerencsétlen Miunak. Bár mostanában ez sem szokott érdekelni. Mostanra már úgy vagyok vele, hogy ha nem figyelt az illető vagy nem olvasta amit írtam akkor viselje el a vele járó következményt, ami Miu esetében  látványos hisztibe szokott  megnyilvánulni.  Razz 
És eközben amúgy user sem sértődik meg a gép mögött, mert minek csak energia pocsékolás lenne. Van nekem elég bajom e nélkül is. <.<
Én szórakozni jövök ide és másokkal játszani. Nem pedig egymást ölni, nógatni, meg véget nem érő vitákba kezdeni. 
Az a légkör ami mostanában a fórumot veszi körbe rendesen taszít és nyomaszt. E miatt pedig nehezemre esik írni és játszani a kariim, mert unom a hangulatot és egyszerűen arra is ráunok amit élvezek, mert a fórum légköre egyszerűen megöli a bulit.

Szerintem kicsit jobban oda kéne figyelnünk egymásra, de legalább is arra amit postolunk egymásnak és elolvasni, értelmezni, többször megnézni, hogy egy jó és élvezhető játékot kapjanak a felek. És itt nem az ismikre célzok, hanem a küldikre, eventekre etc. amiken még néha a mesélő postja sincs elolvasva, nemhogy azoké akik játszanak is benne.
Bár  lehet csak én látok rémeket és veszek észre ilyeneket, meg játszok rossz helyen rossz időben, nem tudom. <.< 
De remélem nem csak én látom azokat a rémeket.  Very Happy

Ha meg más nem látja a rémeket, akkor részemről, Viszont lágy tojás.  Razz Távoztam ˇ^ˇ

*Na most jól megasszontam. ˇ^ˇ Integetve távozik a helyszínről és további jó civakodást és veszekedést kíván :3 *
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Május 23 2015, 22:57

Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek, amíg nem lesz mindenki egyforma Suspect
Van aki veszettül büszke, van aki iszonyat sértődékeny, vannak olyanok, akik ink kérnek egy fülest, minthogy megverekedjenek kettőért, vannak a kispadon ülök, vannak az: "elolvastam a szabályzatot ezért beleszólhatok mindenbe, még ha nem is kérdeztek" típusúak stb-stb

Ezek mellé jönnek a mindennapi "ingerek" család, suli, meló, vizsga... stb... ezek miatt néha olyanra is harapunk, amire más esetben figyelmet sem fordítanánk Suspect

Szal vagy elfogadjuk, h ilyen a másik és kerüljük az olyan dolgokat, amiről tudjuk, h harap, vagy nem nem vesszük figyelembe az ő dolgait és nem húzzuk fel magunkat, esetleg cirkuszolunk  rajta, ami senkinek sem jó  Suspect  
Mindenki maga dönti el, ahogy én is Suspect De ami tény az tény... egy vitához legalább két ember kell  Rolling Eyes
Edit: Én vok az élő példa, hogy ne csináld \o/ Pontosan tudom, mit kéne tennem a viták elkerülése érdekében, mégsem bírok a véremmel Razz Ha nem mondanám ki, amit gondolok agyvérzés+szívroham \o/

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Atoru Vas. Jún. 07 2015, 12:17

*böködi a topicot. Ez...Ez mi? Suspect*

Miután én is meg lettem említve, akkor közölném ennek az okait:
Szerintem a fórum egyáltalán nem szenny. Ige, ez az első és egyetlen FRPG-m, de bizton állítom, hogy nem is lesz másik, mert itt teljesen jól érzem magam.
Ha már dühöngő topic, én pedig mindig különcködöm, akkor most jön néhány személyes vélemény: Amikor idejöttem az oldalra, én is egy más ember voltam, és az oldal is más volt. Most nem fogok belekezdeni érzelmes ömlengésekbe, azt majd kaptok eleget később, amikor úgy érzem, hogy megérett rá az alakalom. Legyen elég annyi, hogy változott.
Hogy micsoda? A játékosok hozzáállása. '13 decemberében, amikor megismerkedtem a chattel közelebbről is, egy önfeledt baráti társaságot láttam, akik viccelődnek, ismerik egymást, ismerik egymás gyengéjét, szokásait és just for fun játszanak.
Nem tudom, hogy mikor történt a gyökeres változás, de az elmúlt másfél év alatt az oldal atmoszférája inkább kezdett hasonlítani egy igazi MMO-éra. "Hajtsunk, tápoljunk, feed-eljünk, fejlődjünk, és mással ne törődjünk"-légkör lett hirtelen, én pedig nem tudtam ezzel mit kezdeni. Megpróbáltam én is megtenni ezt Atoval, hogy legyen racionális, csak a fejlődéssel törődjön, és mással ne is foglalkozzon, csak az önös haszonnal, vagy az olyannal, amivel ő is jól járt.
Aki már került a karival olyan szituációba, az tudhatja, hogy nem ezt teszi. Razz

Az oka? Először arra gondoltam, hogy biztos a jelleme lesz az. Rendben, akkor próbálkozzunk egy új karival! /o/
Így született Tanta. Felépítettem egy egész skill-sorozatot neki, amik szépen egymásra épülnek, kiválasztottam a megfelelő jártasságokat, a megfelelő felszerelést, mindent. Most mégis ott tartok, hogy megöletem, mert egyszerűen nem bírok vele játszani. Mert nem élvezem.

Én azért szerettem meg a szerepjátékozást, mert kikapcsol. Nem kell törődni semmilyen valós problémával, csupán a kari gondjait kell megoldanom. Ato nem azért "él, mint Marci hevesen", mert ilyen a jelleme... Jó, ezért is. >.> De azért is, mert én a szórakozás miatt jöttem az oldalra. Volt nemegyszer olyan, hogy azon voltam, hogy megölöm Atot is, mert nem élveztem vele a játékokat. Neutral És nem azért, mert mások hajtottak. Hanem mert én hajtottam, és a saját iramomat nem tudtam tartani, nemhogy a többiekét.

Persze lehet, hogy én gondolom rosszul. Mindenesetre egyetértek Szo-val, Ren-nel és Miuval. A nézeteltéréseket nem lehet elkerülni, konfliktusok voltak vannak lesznek, amíg nem következik a Miu által megosztott Világrend. Én azt mondom, hogy ez nem is gond, mert az építőjellegű kritikák és viták segítik a fórum és a jellem fejlődését. Ezt a topic-ot viszont a most uselessest (igen, van ilyen fokozás Razz) dolognak tartom, még a Harcművész és a Kitartás sem ennyire használhatatlan.
A kulturált átbeszélésnek látom értelmét. A dühöngésnek már kevésbé.
És tessék, itt van az én első világmegváltó hozzászólásom! \o/ Szerintem ha vannak dolgok, amiért dühösek vagyunk, akkor vezessük le a dühünket. Ha máshogy nem megy, szerintem mindenki elég ügyes firkász, ír egy sztorit, amiben mindenkit lemészárol, aki szembejön vele, majd kidobja a kukába, vagy azt csinál vele, amit akar. Esetleg elmegy futni egyet, vagy sportolni, és így a testi egészségét is megőrzi. Amikor meg lenyugodott, akkor higgadtan megbeszéli a dolgokat.
Mert ameddig Miu nevet ezeken a vitákon és veszekedéseken, és csak szomorúan csóválom a fejem, hogy megint eddig fajultak a dolgok, és többen is leléptek chatről, mert felkapták az agyvizet, pedig meg lehetett volna oldani enélkül is.

És furcsa módon ezeket a vitákat nem láttam a Talin. (Vagy csak süket voltam, és túlságosan elvoltam foglalva az izgatottságommal és lelkesedésemmel...) Ott mindenki - remélem mondhatom többesszámban - jól érezte magát, míg chaten ez nem mindig történik meg. Ennek okára nem tudtam rájönni, de szerintem megoldható, hogy chaten is hasonló légkört tudjunk teremteni. (Igen, ez már tényleg világmegváltó poszt lett x3)

Csak ennyit szerettem volna. Egy kicsit személyes is lett, de ha egyszer a saját nézőpontomból látom a dolgokat, akkor ez van. x3 Eddig nem nagyon osztottam meg a véleményemet, most viszont úgy látom, hogy egy iciripicirit a fórum sorsa is függ ettől a problémától. Köszöntem annak, aki elolvasta, és várom az építőjellegű hozzászólásokat, a lehető legkevesebb dühöngéssel. ^-^

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Phobos Vas. Jún. 07 2015, 17:30


Dr. P in the house Cool *meglátja a bokszzsákot, de inkább csak nézegeti*

Most így igazából el kellett gondolkodnom, dühös vagyok-e, de nem. Egyáltalán nem. Ato hozzászólására reagálva, tényleg azt látom, mennyire vált fontossá a tápolás. Kari szempontból érthető is, elvégre egy mmo-ról szól. Useri részről inkább nem szólnék, már lerágott csont. ^^’ Amit igazán nem értek, hogy a bossharcokkal miért kell annyira sietni? Vagyis én inkább úgy látom, hogyha a megjelölt/kiválasztott szervezőben felmerült annak ötlete, akkor sem tudná kijátszani rendesen a kutatást. Véleményem szerint magának az ajtó megtalálásának is kihívónak kéne lennie (ha emlékeim nem csalnak, az animében piszok nehéz volt a kaput fellelni). Nem azt mondom, hogy külön egy küldetés vagy bármilyen más elvárás teljesítéséhez lehetne kötni, de akár élmény szinten történhetne. Egy élmény kitalálása, írásba foglalása pedig szvsz több időt vesz igénybe, mint két boss közötti időintervallum. Egy rövid kérdés: hova sietünk? Very Happy

Hát, ha már elő lett véve a szerepjátszós téma… a sao nem az első frpg-m, már több oldalon is játszottam. Ennek ellenére itt kezdtem el fejlődni, írásügyileg. A multizás számomra kínos, történetesen azért, mert… igazából nem tudtam eldönteni, hogy mit szeretnék. Akkor az nem működött, ekkor meg ez, satöbbi. Ennek ellenére, a kezdetek kezdetén, amikor még csak egy bizonyos usertől kellett tartanom (vajon ki? Rolling Eyes ), sokkal jobban éreztem magamat. Valami megváltozott. :/

Vitatkozás… oké-oké, én is egyetértek ebben. De! *meggondolja magát, és mégis ad egy King Kong-pacsit a zsáknak* >.> Azt veszem észre, hogy ezek mindennaposak. A legkisebb megmozdulásra is megy a vérfürdő, és arról nem is beszélve, hogy chaten, flamewar keretei között, ami ugye elvileg a netikett része, hogy mellőzni kell. Rolling Eyes Rendben van, szükséges a problémák megbeszélése, de az ne a közösség kárára menjen. Ha két usernek baja van egymással, menjenek szobára beszéljék meg privátban. A magam részéről azért járok chatre, hogy egy kicsit kiszakadjak a hétköznapokból, hogy egy kicsit lazulhassak. Kissé idegesítő szinte minden nap az ingyen cirkuszt hallgatni.
Amit meg még allergiás vagyok, az a másik mondandójának a semmibe vétele. Szerintem átlagban nem járnak fel olyan sokan chatre, de mondjuk ha valakinek van kérdése az adminhoz, ami nem tűr halasztást, miért kell lekoptatni egy másik fél kérdésével? Vagy egyáltalán... nem látom úgy, hogy egy kicsit is figyelnénk egymásra. Számomra az elég kínos, ha kérdezek vagy mondok valamit, és semmi. Nagyon kínos. ^^"

Azt hiszem, ennyi. Bocsánat, ha személyesre sikeredett, de már nagyon a bögyömben volt. Smile


A hozzászólást Phobos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07 2015, 23:22-kor.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 07 2015, 18:13

"Hova sietünk?" 3 év alatt 19 boss... az aztán sietség. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Phobos Vas. Jún. 07 2015, 18:18


Amiket leírtam, leírtam. A bossok közötti idők nagyon kevéske. A két dolog különbözik. ^^

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 07 2015, 22:03

Ez továbbra is egy fórumos szerepjáték KA, aminek minél tovább fent kellene maradnia. Gondolj bele, hogy a text adventure játékok a hetvenes években kezdődtek, és még mindig futnak. Ha egy év alatt legyakjuk az összes Bosst, utána mi lesz? Pont örülni kéne, hogy van lehetőség játszani. Ahhoz mérd a Bossok között eltelt időt, hogy egy egy napos ismi/szafarizgatás több hétig, vagy hónapig is eltarthat. Ha ezt vesszük számításba, akkor mindössze pár hónapja vagyunk bent, és így már szép teljesítmény.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 07 2015, 22:18

Nem úgy vesszük, mivel két ismerkedés indítása között ugyanannyi idő telik el, mint IRL, csak az az időszakasz nincs mindig kijátszva éppenséggel.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 08 2015, 00:31

Ha az idő ugyanúgy telik a játékban, mint IRL, és így több évbe fognak kerülni a bossok... hát, akkor már úgy kb az 50.-ediket nem a karijainknak, hanem már az utódaiknak kéne legyőzniük, mert azért közben kint a kórházban öregednek ők is, és mivel infúzióra kötve fekszenek egy ágyba sorvadtan, nem fognak hetven évig eléldegélni, hanem szerintem olyan 15-20 év alatt leamortizálódik annyira a szervezet bőven, hogy úgy döntsön, inkább megdöglik.
A chatos vitákhoz nem tudok szólni, mivel a munka kezdete óta nem igazán jártam fent, szóval így mondom: nem éri meg ennyit veszekedni. Sem ennyire komolyan venni az egészet. Ez még mindig egy játék, amiért nem érdemes ennyit stresszelni - mondom ezt úgy, hogy délelőtt Baylo miatt áldoztam fel az ebédelést, de az a pár falat, amit még bekaptam indulás előtt, bőven elég volt :3
(Jó, mondjuk nálam van egyéb stresszfaktor is, amik most kicsit megingatták az eddigi biztos cölöpömet, de még nem estem le Rolling Eyes  )
A farmolás kérdésére szintén nemet mondok. Ez továbbra is egy FRPG, ahol egy MMO-t játszunk ki. Persze, hogy lassabban halad, mint egy MMO. Ezen kívül ha annyira farmolni akartok, egyrészt van millió ilyen típusú játék, másrészt avanzsálódjatok akkor programozókká aztán kreáljátok meg a SAO MMO-t, NerveGearrel vagy anélkül :3 Chan-channál is azt tettem, megalkottam őt Perfect Worldben és felfarmoltam, ameddig tudtam. :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 08 2015, 06:21

Kayaba Akihiko írta:Nem úgy vesszük, mivel két ismerkedés indítása között ugyanannyi idő telik el, mint IRL, csak az az időszakasz nincs mindig kijátszva éppenséggel.

Viszont két Boss ütés között kizárólag azért telik el olyan sok idő, mert a Boss leütése IC ugyan pár perc, OOC azonban hetek kérdése, nem azért, mert nem akarják kijátszani. Ezen lehet vinnyogni, csak éppenséggel nem érdemes, mert játékok kihagyása nélkül megoldhatatlan, ami viszont elég gáz lépés lenne.

Chanchan, egy rövid Google keresés után is, 19 év volt ami után felébredtek, és 42 év a leghosszabb kómában töltött idő, szóval bőven van még hátra a kariknak, nem kell rohanni. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 08 2015, 23:57

Nem csak két-kétésfél évet voltam a játékban...? O.o;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jún. 28 2015, 12:12

most én is dühöngők egy picit:

Elegem van, hogy akárhányszor indítok egy küldetést, csesztetni kell az egész társaságot, mert vagy csak azért jelentkeznek, hogy aztán ne írjanak, vagy kitalálják nekem, hogy megvárják a többieket, akik nem írnak, hogy ezzel is húzzák az időt a küldetéseimben! (tisztelet a kivételnek)

Lemegy a jelenlegi kettő, aztán nem indítok többet, nincs arra időm, hogy noszogassak olyanokat, akik maguktól nem írnak.

Na most lehet kövezni annak, akit sikerült akaratlanul megbántanom.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 28 2015, 12:32-kor.

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Bullshit, avagy dühöngő topic Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 28 2015, 12:22

Egyszerű a megoldás: Aki nem ír, és feltartja a másikat, azt kidobod. Ennyi.
Akkor nem kell rá tovább várni. Nekem eddig bejött. Very Happy

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jún. 28 2015, 12:24

Shu, annyi lesz a baj, hogy akkor senki se lesz a küldetésemben...

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Bullshit, avagy dühöngő topic Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 28 2015, 12:25

Hát akkor majd mesélnek maguknak, mert lassan az összes mesélő ezt teszi. Very Happy

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 28 2015, 13:03

Joey, az előző körben is én írtam utolsónak, most magamra kéne reagálni? Razz Jó, hogy várok a többiekre, és én is el vagyok csodálkozva, hogy senki se írt még Sad
Amúgy az én módszerem meg: várok egy, nagyon max két hetet, aztán akár írnak, akár nem, én megyek tovább. :3 A várakozási idő aszerint redukálódik, mennyi emberre kell várni :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jún. 28 2015, 13:05

Aha értem, bocsi Chan, mint mondtam, tisztelet a kivételnek. Smile

egyébként fura lenne, ha magadban beszélnél küldiben X)))))

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Bullshit, avagy dühöngő topic Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Júl. 09 2015, 20:36

Fúj, de nem szeretem, mikor rossz karival írok, mert elfelejtem, kivel vagyok ><

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Bullshit, avagy dühöngő topic Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 09 2015, 20:51

Én olyankor kimásolom és törlöm gyorsan a hozzászólást, aztán belépek a jó karihoz, bemásolom, elküldöm Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Júl. 16 2015, 14:18

Nem vagyok hajlandó kijátszani az OOC "user megunta/nincs ideje" problémákat IC!
Nem és kész!
Nem azért vagyok itt, hogy megmagyarázzam, miért él még Tachi. Mert él! Ügyes és ez van!
De azért sem vagyok itt, hogy megmagyarázzam, hogy Kazu miért tűnt el, és miért nincs itt, ha annyira nagyágyú. Mert!
Azért sem vagyok itt, hogy azt kutassam, hogy Utahime miért nincsen. Mert más dolga van!
Azért sem vagyok itt, hogy Malcolm eltűnését firtassam. Mert!
Azért mert!
Nem akarok OOC dolgokat ICbe vinni. Nem!
Nem!

_________________
Bullshit, avagy dühöngő topic 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bullshit, avagy dühöngő topic Empty Re: Bullshit, avagy dühöngő topic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.