Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Second Life Kristálybolt

+8
Halász Alex
Kamijou Ryner
Adachi Kaede
Lotti
Fuun Kotarou
Mirika
Anatole Saito
Taidana
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Vas. Feb. 10 2013, 20:31

Szia! Öröm volt az üzlet, köszönöm, mind a kettő a tiéd! Smile

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 11 2013, 02:59

Épp Susayával sétáltunk, jöttünk a boltot nyitni, amikor a boltunk előtt furcsaságra lettünk figyelmesek. Aranymajmom hívta fel rá a figyelmemet, nem volt nehéz dolga, szokás szerint a fejemen ült, és csak egy gyengéd csavarást kellett bevetnie, hogy megforgassa velem a világot, és tekintetem középpontjába vezesse a furcsa "virágszálat". Leginkább valami szivárványszínű hibának tűnt, ami a boltunk küszöbje mellett vert gyökeret, majd hajtott virágot... Természetesen ki nem bírtam volna, hogy ne bökjem meg. Susaya a fejem takarásából nézte végig a jelentet, a kis hasznavehetetlen. Nyilván a bölcseleti nem terjedtek ki hibákra a SAO-ban, míg a fejem szép pajzsnak tűnhetett. Hogyne!
A "virág" szétpattant érintésemre, majd egy kristály ereszkedett a kezemre. A bőrömhöz érve eltűnt, de a nap során felfedeztem, hogy egy Denevér Kristállyal több van nálam, mint amennyi lehetne. A kis virágra gondoltam, és rá kellett jönnöm, hogy utólag mintha tényleg két vérszívó fogacska lógott volna ki belőle. Belerázkódtam a gondolatra, és elhatároztam, hogy máskor nem cseszegetek random felbukkanó bugokat. Még akkor sem, ha szépek!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Halász Alex Szer. Feb. 13 2013, 14:26

1x Halvány Erősítő Kristály-t
szeretnék kérni.
Arigatou.
-20 arany tőlem. ha rendben majd írom cserébe is. ^^

_________________
Second Life Kristálybolt - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Feb. 13 2013, 17:34

egy halvány erősítő kristály nekem is lesz Very Happy

_________________
Second Life Kristálybolt - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 13 2013, 21:49

Türelmeteket kérem, a szolgáltatásom akadozik. Minden meg fog érkezni.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Kamijou Ryner Szer. Feb. 13 2013, 23:34

Hali ismét!
Két halvány, egy gyors meg egy denevér: 140 arany
köszi.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 13 2013, 23:56

Egy denevér és egy gyors készül is, és küldöm. Az aranyat majd akkor átutalod csere-berében, amikor a két haloványt is megkaptad, rendben? Köszi!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Csüt. Feb. 14 2013, 00:55

Sziasztok! A nagy érdeklődésre való tekintetettel némileg újítottam a felhozatalon, hogy amíg az új beszállítás érkezik (beszállítókat keresek), addig is tudjam támogatni a harcolókat. Ha olvasod a 4. szint bossharcát, akkor magad is láthatod, mekkora szükség van potikra - hihetetlen, de életet menthetnek. Halovány Erősítő Kristályom több körön keresztül, fokozatosan fejti ki hatását. Nem csak a bossütéseken, frontharcosként lehet rá szükséged, nemrég Ayani halhatott volna meg egy küldetésén, és Lottinak is szüksége lett volna rá, hogy petje megmenekülhessen. Az ilyen problémás helyzetek a bevezető áron adott Halovány Gyógyító Kristállyal - limitál kiadásban -, kezelhetőek.

Egyetlen szerencsés pedig a Magasugrás Kristályt is kipróbálhatja, már aki időben csap le rá.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 01:52

Újabb beszállítás történt, lemaradásaimat teljesítettem. Újra (majdnem) teljes a készlet.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 17:44

- Halihó! - lép be a kristályboltba egy mosolygós fiú. Már jó előre felkészítették, hogy itt lehet ilyen laza stílusban kommunikálni, úgyhogy bátorkodik kötetlen csevejbe bocsátkozni. Itt most nem kell jópofizni a vevőkkel, mert ő maga a vevő. Jobban mondva Anat főnökúr. Szigorúan megeskették, hogy nem árulhatja el ki a megbízója, szimplán magánemberként kell vásárolnia. Mivel zöld indikátora van a fiúnak, ezért nem is kelthet gyanút, pláne nem abban az oktondi Taidanában. Valami lappangó turpisságot sejt a cukrászok gyöngye, de nem mert nyíltan rákérdezni, hogy miért nem maga intézi a vételt a macskás kovács, mint ahogyan mindig is szokta. Belépve a boltba először körbevizslatja a kínálatot és az árlistát, de igazság szerint nagyon is tudja, hogy miért küldték. A majmot keresi tekintetével, s megkönnyebbülten lép a pulthoz, mikor nem találja a petet az üzletben.
- 2 db Gyors futás kristályt és 1 db Halvány gyógyító kristályt vennék. - pillant magabiztos mosollyal az eladóra Mito - Csekkoltam ám az árlistádat, és van egy kis bibi... összesen 70, maximum 80 aranyat tudok fordítani a bizniszre. Megoldható így is pajti?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 17:55

Csőváz? – nézek fel kérdőn a belépő srácra. Bakker, az én számból is ilyen furának tűnik a halihó? Ha igen, soha többé nem fogom használni, eskü!
Utálom itt Susaya nélkül elütni az időt, nincs senki, akivel dumálhatnék, így aktuális partneremet, ezt a kis fickót támadom le, szorgosan reklámozva neki sok mindent: az új kristályaimat, amiknek a receptjét csak nemrég szereztem be; azokat az írásokat, amiknek nemrég drágítottam az árát – persze ezt az apró részletet kifelejtve a dumából –; és végül megemlítve egy-két „titkos receptem”, avagy azokat a cuccokat, amik egyelőre senkit nem érdekeltek, mint pl a magasugró kristályom. Ez a srácot sem érdekli, engem meg az nem, amit előad. Korábban is jártak itt csóró JK-k, és ezúttal nincs itt Susaya, hogy ellőjön valami baromságot, amit ha nem is értek, legalább annyi leesik nekem is, hogy legyek elnézőbb.
Nyugi, segáz, nyolcvan arany pont elég lesz. – Már hívom is elő egyik kristályt a másik után, helyből írom meg őket annak, aminek kérte, két gyors futás, egy halovány, a látvány extra szolgáltatás, majd a két futást a pultra teszem. – Nyolcvan arany – nézek várakozóan a srácra.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 18:08

- Wáó, menő ez a kristályírás! - Vigyorog elismerően Mito. Valahol valóban tetszetősnek találja, de javarészt inkább hízeleg. Látta már elégszer főnökét kovácsolni, az talán még látványosabb volt ennél. A kristályok szépen fénylenek, de állítólag vannak mobok, amik kajakra kristályt pottyantanak ki a hátsójukból és abból ennél sokkal menőbb páncélt meg fegyver lehet legyártani, mint egy nyomi kristály. De hát igaza van a cégérnek is, ezek a satnya kis kövek akár életmentők is lehetnek. No, mi is a következő lépés? Ja igen, ragaszkodnia kell a 70 aranyhoz.
- Hátöm, nem lehetne mégis annál a 70 aranynál maradni? - húzza el a száját kelletlenül - Veszettül ki vagyok éhezve egy tál csípős-savanyú levesre és mást is vennem kellene még a következő küldimre. Biztos voltál már te is pénz szűkében, ugye pajti? Látom én a füled állásából, hogy tudod miről beszélek! Ha engedsz még egy icipicit, akkor megígérem, hogy legközelebb is nálad veszek kristályt, nem a konkurenciánál - kacsint össze Taidanával a kis rafinált.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 18:15

Annyira tudtam, hogy ez lesz! Felmerült bennem, hogy alapból ezt kéne felajánlanom, de hülye lennék, ha nem kockáztatnám meg a magasabb bevételt. Néhány pillanatig unottan nézek a csávóra. Nem is unottan, érted, hanem ilyen tök sandán, hogy érezze már: gay, amit csinál. Nyilván van minimum 80 aranya, most ha be is venném, hogy le van égve, akkor is el kellett volna fogadnia a 80 aranyért a két kristályt, nem pedig itt csóróskodni tovább. Merre jársz, Susaya, amikor szükségem lenne rád, hogy ne verjek le valakit?
Persze, nem gáz, lehet hetven is – nyúlok a gyors futásért, majd kicserélem a halványra. Velem aztán ne tököljön! Csücsörítve figyelem, hogy mi a reakciója. Ha így folytatja, elvi kérdés lesz nálam, hogy nem kap leárazást.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 18:28

Csak most esik le neki, hogy az imént 3 kristály helyett kettőt tett ki ez a mihaszna a pultra. Ráadásul most a két futó egyikét kicserélte egy gyógyítóra. Hahó, egy futó 40 arany, egy gyógyító 15, a kettő együtt nagyon nem kóser 70 aranyért. A főnökúr meg fogja nyúzni, ha veszteséges üzletet csinál és vesztegeti a vagyonát. Azért még Anat sem tart ott, hogy sz*rja a pénzt, mint a sárkány a kristályt.
- Jó próbálkozás cimbi, de ne nézz hülyének. Mindketten tudjuk, hogy van 80 aranyam a három kristályra... Szóval jólenne, ha nem hagynánk azt a drága tintát ott száradni a pult alatt - néz Taidanára már sokkal komolyabban Mito, miközben arcáról eltűnik az eddigi rokonszenves mosoly. A három szót pedig különösen megnyomta.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 19:29

Ha egy régi ismerős lennél, akkor odaadnám kevesebbért is. De belőled csak azt látom, ahogy sajnálod a pénzt a kristályokra. Én olyannak nem adok el, akik nem becsülik meg az értékét. Fizess, vagy tűnj el a boltomból, és vissza se gyere! – keltem ki magamból. Tudtam volna még többet is mondani, de így végül csak annyit tettem még hozzá, hogy Tökfilkó…
Álltam a srác nézését és viszonoztam: nagyon kafa saját sebzésem van, és tudtommal gyors is vagyok. Hacsak nem túl skilles, akkor simán kiebrudalom innen, ha tovább próbálkozik.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 19:38

Lehívja a menüjét és leszámolja a 80 aranyat. - Kérném a két Gyors futó kristályt, ahogy az árlistán van. - Szeme se rebben, miközben szavait a kristályíróhoz intézi. Tökfilkó? Ennél hívták már sokkal rosszabbnak is, meg úgy alapból nem érti mire fel ilyen nagy legény az idomár, a sértegetésről már nem is beszélve. Most már tökéletesen érti, hogy miért nem akart főnöke személyesen találkozni ezzel a bunkóval.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 19:59

Egy pillanatig még nézek a srácra, magamban elvigyorodok, hehe, szívassam-e még?, esetleg kezdjem el feljebb vinni az árat most, hogy végre helyre jött a kis kobakocskája? De aztán a pillanatnyi ihlet elmúlik, én meg ott maradok a sráccal.
Egy élmény volt – nyújtom át a két gyors futás kristályt.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 20:26

Felmarkolja a két kristályt, majd egy könnyed, de visszafogott mozdulattal a pultra helyezi a pénzes szütyőt. Megfordul a fejében, hogy hozzávágja ehhez a fukar baromhoz, de belegondol abba is, hogy nem kellene minden üzleti szálat elvágni a kristályíróval. Az üzlet nem úgy alakult, ahogy szerette volna, mert ha sikerült volna rögtön 3 kristállyal visszatérnie a kovácsműhelybe, akkor igencsak nagy piros pontot szerzett volna a főnökúrnál, de reményei szerint így is elégedett lesz a két sebességnövelővel.
Taidana szavaira kényszeredett mosolyt erőltet arcára, majd sarkon fordul és elindul kifelé. Miközben lépdel, mérlegeli magában a szituációt. Tulajdonképpen akármekkora szemétláda ez a gyerek, végül is csak a megfelelő üzletpolitikát követi. Anat úrfi sem ad el úgy bármit, hogy ne lenne rajta profit. Viszont egy valamit azért talán még meg lehet próbálni. Zsebébe nyúl és kitapint pár érmét.
- 10 aranyért ideadod még a Halvány gyógyító kristályt? Tényleg kár lenne száradni hagyni azt a drága írót. - fordul vissza, még mielőtt az ajtóhoz érne, és egy halovány mosoly bujkál a szája szegletében. Már csak a jó viszony visszaállításában reménykedik, aztán lehet páros lábbal rúgják ki, aminek a főnök tuti nem fog örülni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szomb. Feb. 16 2013, 10:13

Nem gondoltam volna, hogy itt még üzlet lesz, meglepetten figyelem, ahogy a srác a szütyőt a pultra rakja. Nem sokan fizetnek így, gyorsabb, ha átutalnak, pontosabb is. Alig néhány emberre jellemző, hogy ilyen régimódi stílusban adják elő magukat. Bizalmatlanul méregetem a srácot, miközben az elpakolta a két kristályt. Megböktem a zsákot, felvillant a kiírás, hogy tényleg 80 aranyról van szó. A fiú távozni készült, én meg éreztem, hogy vagy még utána szólok, vagy hagyom elmenni, bármelyik is, de még gyorsan kéne intézkednem. Én levegőt veszek, ő megfordul… Hagyom, hogy ő kérdezzen előbb. Majd kifújok. Néhány pillanatig vizsgálódva elidőzik rajta a tekintetem, kéne valami kapaszkodó.
Fura volt ez a „minimum hetven, maximum nyolcan”-as téma is, senki nem szokott így üzletelni – gondolkozom.
Miközben előveszem a másik kristályt is mozgást látok a szemem sarkából. Szinte megpördülök a sarkamon, ahogy odakapom a tekintetem, reménykedve, hogy Susaya érkezett vissza. Nem, nem így van.
Kezemben a kristállyal a sráchoz fordulok:
Nem tudom, ki küldött, de mondd neki, hogy 85 aranyért adtam az árut. A maradék pénzt tartsd meg magadnak, az a fizetséged, hogy átadd neki az üzenetem: máskor őt várom személyesen – mondtam, és elfordultam tőle. 15 aranyat veszítettem így az üzleten. De nagyon remélem, hogy annál többet nyertem. És nem lőttem nagyon mellé ezzel az egész szolgás elméletemmel.
Nem várom meg, míg a kölyök mondd valamit: nyugodt léptekkel egy oldalajtón távozom én is a boltból. Nincs mit kifosztani, minden az én invertorymban van.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Feb. 16 2013, 13:16

Mito nem tudta eldönteni hirtelen, hogy büszke legyen magára, amiért mégiscsak sikerült 3 kristályt kicsikarnia Taidanából, vagy szégyenkezzen, amiért lebukott. Persze azt még mindig nem tudja az idomár, hogy ki volt a megbízója, de manapság már nem meglepő, hogy elfoglalt kovácsok vagy írók, vagy potifőzők a segédjeiket bízzák meg az üzleteléssel. Anat főnökúr is ennyire elfoglalt lenne? Pedig most nincs is küldetésen... Érdekes, mindenesetre jelentést tesz majd az itt történekről neki, és ha alkalma nyílik rá, akkor rákérdez majd, hogy miért nem személyesen jött el a kovács. Úgysem szokott hazudni, legfeljebb eltereli majd a szót a kérdésről.
Ahogy Taidana elmegy, hosszúra nyúló percekig csak nézi az oldalajtót. Még vár valamire. Talán attól tart, hogy a fiú visszatér, vagy előkerül a majma, vagy ki tudja milyen csapdába belesétál. Aztán erőt vesz magán és a pulthoz sétál, hogy magához vegye a harmadik kristályt is, majd ezután a zsebébe nyúl a pénzért. Megfordul a fejében, hogy odaadja az ígért 10 aranyat, de mivel a saját fizetéséből ajánlotta fel azt az összeget, végül a józan ész győzedelmeskedik a lovagiasság felett, és csak 5 aranyat hagy a pulton. Fizetés nélkül mégsem akar elmenni, honorálni szeretné az idomárt, ha más nem azért, mert átlátott a próbálkozásain. Legközelebb úgyis Anat főnökúrnak kell eljönnie, ha akar még vásárolni innen, majd ők lerendezik ezt egymás közt...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 16 2013, 15:29

Megvettem a szerencse sütit, és azonnal ki is nyitottam. Boldogan elolvastam a rajta levő információt, majd azért még befejeztem az édesség megevését. Mert kaját soha nem hagyok ott! Gondolni kell az éhezőkre, még akkor is, ha azzal nem teszek jót, hogy én megeszem a saját kajámat, és ők nem kapnak továbbra sem semmit. Mikor végeztem, sietve el is indultam a megadott helyre. A cégér mögött kell keresnem.. Akkor biztos van valami tábla, vagy ilyesmi az épületen. De mégis minek raknak egy tábla mögé valami értékeset? Ez abszurd. No de mindegy, egy próbát megér. Egyébként meg mit jelent az, hogy fő a biztonság? Nem is értem.. Persze, hogy fontos. A sötét utcákon alig találkoztam valakivel. Szinte kihat volt minden, amit nem is értettem, mert még nem volt olyan késő, mindenesetre jó jött, mert legalább senki nem néz rablónak, vagy ilyesmi, amikor összevissza kutakodok majd. Biztonságos.El is értem a megadott helyre. Egy kristály bolt, még sosem jártam itt, sőt, még kristályt sem igen használtam. És ellenem sem használt senki. Azt sem igen tudtam, mire jók ezek. Lehet, majd még visszanézek egyszer, és kiderítem ezt. Körbe néztem, és meg is láttam a keresett cég ért. Legalábbis úgy tűnt, mintha az lenne az. Egy díszes kis tábla volt, semmi több. Nagyokat pislogtam, de nem láttam mögötte semmit. Túl sötét volt, és magasan is volt. Gyorsan használtam a képességemet, és a kis fénygömböt a tábla felé irányítottam. Még mindig nem nagyon láttam semmit, épp fel akartam adni, és hazamenni, de akkor valamin megcsillant a fény. Próbáltam ugrálni, lökődni, hátha elérem, de nem sikerült. Nagyon reméltem, hogy a boltosnak sem fog feltűnni az én kis tevékenységem. Végül oda húztam egy dobozszerű valamit, amit a közelben pillantottam meg, és arra álltam fel. Ekkor egy kristályt pillantottam meg, egy Halvány Erősítő Kristályt. Hát mégsem hazudott az a süti. Boldogan tettem el végül az új szerzeményem. Majd még egyszer jól körülnéztem, mert "fő a biztonság."

_________________
Second Life Kristálybolt - Page 2 0510Second Life Kristálybolt - Page 2 1110Second Life Kristálybolt - Page 2 0310
Second Life Kristálybolt - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 25 2013, 10:59

Boss-gyakáshoz frontharcos akció!


VAGY: két Halvány Gyógyító Kristály vásárlása esetén 30 arany helyett csak 25 arany a két darab. Összesen 12 életet gyógyít!

VAGY: négy Halvány Gyógyító Kristály vásárlása esetén az ötödiket ingyen kapod. 55 arany, összesen 30 élet gyógyítására!



A készlet erejéig. Smile

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Thunder Kedd Márc. 05 2013, 16:48

akkor elvinnék 4 darab ismétlem 4 darab Halvány Gyógyító Kristály-t így kapok még 1 darabot ingyéééé Very Happy

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Second Life Kristálybolt - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Kedd Márc. 05 2013, 16:53

Szervusz!

Öröm veled üzletelni! Utaltam is, kérlek, hogy okézd le, és 55 arany lesz. Smile

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 09 2013, 16:11

Egy Gyors futás kristályt kérnék. :3

-35 arany

_________________
Second Life Kristálybolt - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt - Page 2 Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.