Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Second Life Kristálybolt

+8
Halász Alex
Kamijou Ryner
Adachi Kaede
Lotti
Fuun Kotarou
Mirika
Anatole Saito
Taidana
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Second Life Kristálybolt Empty Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Nov. 14 2012, 22:04

Mottónk
"Kristállyal kereskedünk, de életet adunk el."
Hidd el, hogy van az a vesztes szituáció, amiben egy jó időben és jó helyen kijátszott kristály nem szimplán az életed menti meg, de megadja a második lehetőség esélyét is, hogy máskor jobban csináld. Hogy legyen egyáltalán második alkalom.


Kínálat (T1)


    4x Farkasagyar Kristály (2 Tövisgyökér + 1 Kis Tövisgyökér – 40 arany)
    A kristály aktiválás után a játékos szintjének megfelelő számú farkas illúzióját kelti. Ezek az állatok nem sebeznek, át lehet haladni rajtuk, érintésre szertefoszlanak, viszont félelemkeltőek, zavaró hatásúak.

    0x Halvány Erősítő Kristály (2 Faeno Levél – 40 arany)
    Aktiválása után a következő sebzés +5-öt fog sebezni.

    0x Gyors Futás Kristály (1 Faeno Levél + 1 Kis Tövisgyökér – 30 arany)
    Aktiválása után a használója egy körig akármilyen felületen sétálhat és gyorsasága megnő 4-el.

    0x Gyenge Anti-boss Kristály (1 Örökké Lángoló Tulipán + 1 Kis Tövisgyökér – 60 arany)
    Aktiválása után két körig felezi a célpont boss támadóerejét.

    7x Halvány Gyógyító Kristály (1 Vörös Pitypang – 12 arany)
    Aktiválása után körönként 2 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 6-ot.

    7x Magasugrás Kristály (2 Kis Tövisgyökér – 20 arany)
    Aktiválása után a használó kétszer olyan magasra ugorhat.

    0x Pajzs Kristály (2 Faeno Levél + 1 Vörös Pitypang – 50 arany)
    Aktiválása után a következő feléd intézett támadás sebzésének a felét nullázza, de ha az ellenfél nem talál, a kristály akkor is lejár.

    2x Denevér Kristály (2 Barna Gomba + 3 Tövisgyökér – 60 arany)
    Aktiválásakor egy nagy rakás denevér repül neki az ellenfélnek. Nem sebez, csak zavaró hatású.

    0x Tükör Kristály (1 Kristálylevél + 1 Faeno Levél + 1 Kis Tövisgyökér – 70 arany)
    Aktiválása utáni első, a használó felé intézett támadásnál a sebzés felét a támadó szenvedi el. Csak mobok/bossok ellen használható

    0x Gyenge Kinézet Kristály (2 Faeno Levél + 2 Kis Tövisgyökér – 40 arany)
    Aktiválása után egy körig úgy nézhetsz ki, mint valaki más.

    4x Hullám Kristály (2 Barna Gomba + 3 Kis Tövisgyökér + 1 Vörös Pitypang – 60 arany)
    A földnek kell vágni és a három legközelebbi mobot vagy játékost (beleértve téged és társakat is, így megéri messze dobni) meglöki, a lökés csak annyira erős, hogy a figyelmetlen célpontok elessenek.

    0x Gyenge Anti-mob Kristály (1 Faeno Levél + 1 Vörös Pitypang + 1 Barna Gomba – 40 arany)
    Aktiválásakor egy kiválasztott mobot hatástalanít egy körig, így az nem fog tudni megmozdulni.

    0x Alap Repülő Segéd Kristály (4 Faeno Levél + 6 Kis Tövisgyökér – 140 arany)
    Ezen kristály aktiválásával a játékos hátán tündérszárnyak jelennek meg különböző színben (használó döntheti el), ezen időre gyorsasága +2 ponttal megnő. A szárnyakkal sajnos nem lehet repülni, de a kitartást is növelik +2 ponttal. A kristály három körig tart.

    0x Gyenge Tisztító Kristály (2 Faeno Levél + 1 Kis Tövisgyökér – 50 arany)
    Maximálisan egy nem méreg negatív hatást levesz a használóról, ha a negatív hatás pontokat vesz le, akkor maximum két (2) pontot ad vissza (ami nem lehet élet).

    7x Halvány Füst Kristály (2 Kis Tövisgyökér + 2 Barna Gomba + 1 Tövisgyökér – 50 arany)
    A földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart.



Kínálat (T2)


    0x Kinézet Kristály (3 Faeno Ág + 1 Vörös Gomba + 2 Vastag Tövisgyökér – x arany)
    Aktiválása után három körig úgy nézhetsz ki, mint valaki más.

    0x Pánik Kristály (2 Lávatulipán180 arany)
    A kristály aktiválódik, ha egy karakter meghalna, és a kristály halál előtt kiteleportálja a karaktert a főellenség harcból. Hátrány: Használat után teljesen kiteleportálódsz, így jutalmat sem kapsz. A tárgy használat után széttörik.



Becserélve

Spoiler:


A hozzászólást Taidana összesen 120 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 08 2013, 14:43-kor.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Hétf. Nov. 19 2012, 07:51

Sziasztok! A bolt megnyitotta kapuit, szeretettel várja a lelkes vásárlókat. A pozitív első benyomás érdekében nyitóárakkal, akciókkal és leárazásokkal várunk benneteket! Még a Fa Irányítópálcára is. Very Happy Vegyétek, és... vegyétek!


A hozzászólást Saru Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 20 2012, 18:00-kor.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 19 2012, 15:44

- Nocsak cimbora, milyen takaros kis boltot nyitottál. Gratulálok hozzá! - lépek be az az ajtón, és rögtön kezet nyújtok egykori párbajellenfelemnek. Persze én sem ültem a babérjaimon, jelzi ezt vadonat új páncélom, és az az alól kilógó jobb galléromon az angyalszárnyas céh jelvényem, míg a balon a kalapácsos kovács jelvényem. Mielőtt körbenéznék a vásárlótérben, tekintetemmel Susayát keresem. Meg akarok győződni arról a saját szememmel, hogy a párbajunk után is minden rendben van vele. Szerencsére a majom majd kicsattan az egészségtől, és hozza a formáját, így meg sem próbálom megsimogatni vagy magamhoz édesgetni. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy visszavágót kérnék a félbemaradt párbajunkért, de továbbra is tartom magam elhatározásomhoz: idomárokat nem hívok ki többé!
Alaposan végigpásztázom a kínálatot, és megakad a szemem egy kristály leírásán. A leárazás kecsegtetően cseng, és különben is, ki mást támogassak aranytallérokkal, mint egy régi ismerőst.
- Ha már idetévedtem, szeretnék vásárolni is! Egy Halvány Erősítő Kristály vennék, kipróbálnám a soron következő küldetésemben. A tapasztalatokról pedig majd értesítelek.
Ezután leszámolom a húsz aranyat, amolyan való életbeli megszokásként, hiszen egyszerűbb lenne csak a menün keresztól átutalni az összeget. Távozáskor az ajtóból még visszafordulok és egy üzenetet küldök cimborámnak, amely elfogadás esetén a térképén bejelöl egy épületet.
- Ha az Északi negyedben jársz, ugorj be az Archangel céhboltunkba, hátha találsz te is valami hasznosat nálunk! - s ezután mosolyogva távozom.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal10/5000Second Life Kristálybolt Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Kedd Nov. 20 2012, 17:57

Csövi! – néztem fel meglepetten, ahogy valaki betette a lábát a boltomba. Nem mintha ez egy meglepő tény volt, hogy bárki is belépett a Second Life Kristályboltba, csak annyi volt az egész, hogy annyira vártam a vásárlókat, a rohamukat, azt, hogy kézből kézbe adják a kilincset, hogy őszintén meglepett, amikor végre valaki belépett.
Főleg, hogy ismerős valaki volt.
Anat… Anatole, igaz? Csövi, cimbi! – vigyorogtam, mint a tejbetök. Fogalmam sincs miért. Azt hiszem, az idegesség miatt, hogy fog-e venni, mit fog venni. Vagy azért mert újra látom őt? Vagy azért, mert valójában nem is bírom annyira… Igazából hirtelen azt sem tudtam, fiú vagyok-e, vagy lány, nemhogy kivel milyen viszonyt ápolok éppen.
Ő viszont láthatóan talpraesettebb volna nálam. Jó alaposan végighesszelte az egész boltot, kirakatostul, mindenestül, és végül tök határozottan döntött is. Konkrét hadiparancsnak éreztem, amit mondott.
O-oké – nyökögtem, majd neki is álltam, hogy a kristályt létrehozzam. Hála égnek nem kellett se kovácstengely, de semmi extra sem hozzá, csak a tudás, ami a fejemben lappangott. A gyűjtött gyomok a kezemben olvadtak össze a kristályommal, amit meg invertorym mélyéről varázsoltam elő, és miközben buksimban az elnevezéseik, meg a mennyiségek pörögtek, apróbb felvillanásokkal ékesített animációval el is készült a két kezemben a kristály. Örömmel nyújtottam át, cserébe jó mélyre süllyesztettem a 20 aranyamat.
A régi ismerősöket mindig szívesen látom. Archangel céhbolt, ahamm – bólogattam, miközben a srác adatait vizslattam. Kurzus megvolt. Élet rendben. És volt egy kis ikonja még. Mi a szösz?!
Mindenképpen megskubizom. Ott találkozunk! Aztán csak ügyesen a kristállyal, tudod, egy jó időben és jó helyen kijátszott kristály nem szimplán az életed menti meg, de megadja a második lehetőség esélyét is, hogy máskor jobban csináld – daráltam le elköszönésképpen az általam kitalált reklámszövegünket. Még intettem is a távolodó után.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Csüt. Nov. 22 2012, 00:12

Jelzem: nincsenek illúzióim az áruim értékével kapcsolatban. Nem vagyok agresszív, csak el szeretném adni őket. Új árakat helyeztem ki (Anat meg fog ölni)! Vigyétek Kristályaim, gyermekeim! Very Happy (És aki nagyon akar, alkudni még mindig ér. Razz)
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 16 2012, 16:25

Elvinném a két Halvány Erősítő Kristályt az általad kért 20 aranyért, Taidana-kun :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal11225/10500Second Life Kristálybolt Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Dec. 16 2012, 17:12

Ahoy! megvennék 3 darabka futást, és megbeszéltek alapján kapnék egy faeno levelet is.
tessék:
90 arany
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal10/1200Second Life Kristálybolt Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Vas. Dec. 16 2012, 17:33

Köszönöm, srácok! Boldogság van! Very Happy *Egyszerű lélek: ha viszik az áruit, ő boldog.* Very Happy
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Lotti Vas. Dec. 16 2012, 22:17

- Ahh! Ez itt egy schöne bolt...! - jelenti ki Lotti, ahogy megáll a Second Life cégérű bolt előtt, s beles a kirakaton. Először persze saját maga szépségét ellenőrzi, de utána keze segítségével láthatja azt is, ami az üveg túlsó oldalán van: sok-sok izgi kristály. A sok csillogó játékszer olyan vonzó, hogy keze szinte ösztönösen a kilincs után nyúl, melyet le is nyom. Hát, már bénán jönne ki, ha visszafordulna innen, de egyébként sem lenne hülyeség bemenni, hátha megakad valamin az a két szép szeme.
A küszöböt átlépve egyből megpillantja a pult mögött strázsáló fiatal srácot, aki nagy valószínűséggel a bolt vezetője. Lotti éppen lépne bentebb, mikor lábai között egy a pult felé nyúló árnyékot vesz észre. Gyorsan megfordul, s azt látja, hogy pete is szívesen bebocsátást nyerne a boltba, de ő ezt mereven elutasítja.
- Nein, nein! Te maradni kint! - dirigálja a chupacabrának, aki lesütött fejjel baktat ki a helyiségből. Lotti kínos mosollyal az arcán lép oda a pulthoz.
- Guten tag! - köszön, s a polcok áruit kezdi el vizslatni. Szeme szinte azonnal megakad egy igen hívogató terméken: Fa irányító pálca.
- Hmm... - szinte hangtalanul hümmög, mikor jobban szemügyre veszi a szépen megmunkált pálcát, ami növelni fogja a szörnyetege erejét, abban az esetben, ha felszereli az inventoriba. Na meg egy pálcával a kézben sokkal jobban lehet osztani a parancsokat, így ez nagyszerű vétel lenne. Megskubizza az árat is... Az is rendben van.
- Ich möchte das... erhm... A Fa irányító pálcát kérem. - javítja ki magát, de tiszteletteljesen mondja, majd megidézi a megfelelő mennyiségű aranyat, s leteszi azt a pultra. Ha az eladó srác esetleg megszámolja, akkor megvárja, de akármi is legyen, utána amint kézhez kapta a pálcikát, azt zsebre vágja.
- A legközelebbi viszont látásra! - meghajol, majd távozik a boltból. Odakint int petjének, hogy kövesse, közben pedig előhívja a menüt, mely azt írja, hogy 75 aranya maradt, miután a pálca 15 arany volt.
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal100/150Second Life Kristálybolt Exp_ures  (100/150)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Hétf. Dec. 17 2012, 00:13

…figyelj meg, a következő, amit össze fogok szedni küldetés közben, az tuti, hogy valami Rongyosszélű Kákalag, vagy Hínáradta Békalencse névre fog hallgatni. – Éppen Susayának tartottam kiselőadást a különböző felhasználható növények ékes hangzásáról és neveiről, nem mintha remek beszélgetőpartnernek minősült volna rejtélyes válaszaival, amikből nem csak visító magas hangja miatt nem értettem semmit, hanem azért sem, mert több bölcseletet tartalmaztak általában, mint mondjuk igét.
Árnyék vetült pult mögött tespedő csapatunkra, és bár védett övezetben voltunk, de kisebb Kólás palacknyi veríték vert le, ahogy belépett egy furán… nem tudom jobb szóval leírni: püttypürüttyös lány, és vele együtt a megtestesedett éjszaka is. Nappal. Ultra creepy volt a helyzet!
Befogtam Susaya száját, elméletileg azért (mert helyben volt hozzá), mert féltem, hogy felvisít. Valójában ez sokkal inkább igaz lett volna rám, mert hát mégsem volt túlságosan szívet melengető látvány az a miafene, ami a JK-val együtt olyan kis hetykén bevágódott a boltomba, én pedig lelki szemeim előtt már láttam is, ahogy felfalja Susayát, aki hiába karatéjozik ezúttal, mit sem ér egy Elemi Erejű Sötétség Mob ellen. És ha már itt tartunk: mit keres védett területen egy mob?
Hallottam az esetről, amikor néhány nyomorék egy védett területen belül engedett el néhány mobot, mire a rendszer kidobta őket a védett területen kívülre. Ezen a vonalon elindulva az sem lehet akkor mob… – járattam az agyamat, miközben a csaj meg a szemét, és végül döntött is. Fa irányító pálca?
15 arany lesz – mondom kicsit remegő hangon. Itt már elkezdett körvonalazódni a fejemben egy kósza gondolat… Ennek a csajnak ez az Elemi Erejű Sötétség Mob a petje?!
Hosszan bámultam utána, miután kilépett a boltból. Fel sem tűnt, hogy már rég nincs ott Susaya, ahol én még továbbra is az ő száját fogom be elméletileg…
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Mirika Szomb. Dec. 29 2012, 01:00

Fogom a fejem és bámulok a bolt bejáratára, mint borjú az új kapura. Ez a bolt azé a fazoné, aki annyira lúzer módon viselkedett, hogy ha nem megrugdosni akartam volna, akkor talán még elfog a sajnálat is. Komoly hatással lehetett rám, ha még emlékszem a kétségbeesett, fogalmatlan és tanácstalan arckifejezésére, a bamba képére... Jó, nem minden nap fejelnek le meghajlás közben, az tutkó, szóval hatásos belépője volt a srácnak. A negatív reklám is reklám, vagy hogy mondják, viszont céhvezérként most szükségem volt valamire, amiről úgy hírlik, hogy csak itt kapni egész Aincradban, szóval vélemény ide vagy oda, kényszerhelyzetben vagyok. Na nem mintha a 2. és a 3. szint tele lenne boltokkal, masszívan veszteséges lenne az isten háta mögötti helyeken üzemeltetni ilyesmit. Éééés... ami azt illeti egy szavam sem lehet, ami a monopol helyzetet illeti, a duónk Anattal már a fél frontharcosi gárdát ellátta ezzel-azzal páncélkészítőként.
Ruhámba töröltem a tenyerem, megigazítottam a hajam, és benyitottam a boltba. Jóval kisebb volt, mint a mienk, de hát most mire számítsak? Ez csak egy sima kis kristálybolt, amit egyetlen nyomi üzemeltet, nem egy teljes céh szupermarketje.
- Hahó! :3 - köszönök be élénk, határozott hanggal, tekintetemmel pedig gyorsan megkeresem a delikvenst. Majdnem rám tör a röhögés, ahogy eszembe jutnak ennek a pofák, amiket ez az arc vágni tud Razz Mondjuk akkor éppen nem volt olyan vicces, és elég hülye helyzetekbe keveredtünk abban a közös questben, aminek se füle-se farka nem volt őszintén szólva.
- Izé... rég láttuk egymást ^^ - buktattam le magam, hogy emlékszem rá. Frappáns válasz lenne, ha megkérdezné, honnan is ismerjük egymást. Asszem megérdemelném a szívatást.
- Úgy hallottam, te tudsz egyedül Gyenge Anti-boss Kristályt csinálni. Azért vagyok itt, mert igényt tartanék egyre a céhem nevében - közlöm viszonylag komolyan. Ha egy jobb pasi lenne az eladó, nem pedig egy majmos fickó, aki magam is egy majom leginkább, akkor biztosan megfordulna a fejemben, hogy picit bevetem magam, hátha tudok alkudni, de egy ilyen lúzerrel nem volt gusztusom flörtölgetni édes mosollyal, kacsintással, cicijeim kiemelésével. Na neeem Rolling Eyes
- Mennyiért adod? - böktem ki az eléggé ciki kérdést, és miután válaszolt, megnyitottam a menüt, hogy a vagyonomból áldozhassak rá. Bepötyögtem az általa mondott értéket, mire egy takaros kis bőrerszény jelent meg a kezemen, benne az aranyakkal. Kelletlenül nyújtottam át, azt hiszem elég normálisan viselkedtem a sráccal szemben, szóval nem lehet semmi panasza.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal11225/10500Second Life Kristálybolt Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Vas. Dec. 30 2012, 21:18

Igazság szerint annyira untam magam, hogy éppen az intim mód kikapcsolására kerestem valami lehetőséget a menürendszeremben. Már rakat dologra ráakadtam, ki-be tudtam kapcsolni a rendszer segítségét a fegyverek kezelésével kapcsolatban, most éppen a látóterem sötétítésén és világosításán dolgoztam, de már kinéztem magamnak, egy arcszőrzet megváltoztatásával kapcsolatos funkciót is, bár nem volt bíztató az elszürkítése, valószínűsítettem, hogy ez is ki lett kapcsolva, hogy még ennyi esélyünk se legyen az avatárunk bármilyen megváltoztatására. Mondjuk belegondolva elég durca volt a helyzet, a csajokkal szemben ez jelentős előny lett volna. Mondjuk ha nekik is engedélyezik… uh, anyám, abból mik ki nem sülhetnének!
Elégedett képpel bambultam magam elé, és közben észre se vettem a menürendszerem harmadik megnyitott almenüjének aljában a kis on-ról off-ra nyomó ikont az etikus móddal kapcsolatban. Heveny merengésben telt nyáladzásomat a kapucsengő szakította meg.
Aki betoppant, az nem viselt sárga topánkát, nem volt vele egy oroszlán, de még egy Totó nevű kutyus sem, mégis… fogalmam sincs, ki volt. De ismerős volt. Annyi szent.
Hunyorogva stíröltem, miközben körbenézett a boltban. Éppen magához képest toppon volt a készletem, düllesztettem is a mellkasom, hogy mennyire jól megy nálam az üzlet.
Ötven arany lesz neked, drága. – Egy mosolyt küldtem fel, de aztán beütött a krach, miközben hátrafésülte éppen a haját az arcából. Rájöttem: én ismerem őt. Én lefelejtem már egyszer őt!
Jah-jah, jó rég, jaja… – Nem tudom, hogy mennyire lehetett észrevenni azt a tényt, hogy nem igazán találtam a szavakat.
Ötven arany lesz neked. Egyébként hatvanért adom. – Azt hiszem, hogy próbáltam bókolni neki, bár ezt annyira rejtetten csináltam, hogy még nekem sem volt biztos. Most ez szimpla akció egy új vevő törzsfejlesztővé tételéhez vagy bocsánatkérés egy megbucizásért?

Mirika rendelésére pillanatok alatt készen volt a kristály, és ott pihent a kezemben. Nem vonultam félre, hadd lássa a szépséges effekteket, ahogy az írás zajlik, tök menő.
Parancsolj! – nyújtottam át a készterméket, és elégedetten csápoltam a lány után, amikor elhagyta a boltot.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Adachi Kaede Szer. Jan. 02 2013, 11:59

A megbeszélt 30 aranyért megveszem a Denevér Kristály-t. ^^
Köszi! Very Happy
Adachi Kaede
Adachi Kaede

Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal128/150Second Life Kristálybolt Exp_ures  (128/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Jan. 02 2013, 20:27

30 aranyért rendben is van. Én köszi!
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Kamijou Ryner Vas. Feb. 10 2013, 19:19

Hali! megvennék akkor a beszéltek alapján egy antiboss-t és egy denevér-t. összesen 110 aranyért köszi Smile
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal10/300Second Life Kristálybolt Exp_ures  (10/300)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Vas. Feb. 10 2013, 20:31

Szia! Öröm volt az üzlet, köszönöm, mind a kettő a tiéd! Smile
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 11 2013, 02:59

Épp Susayával sétáltunk, jöttünk a boltot nyitni, amikor a boltunk előtt furcsaságra lettünk figyelmesek. Aranymajmom hívta fel rá a figyelmemet, nem volt nehéz dolga, szokás szerint a fejemen ült, és csak egy gyengéd csavarást kellett bevetnie, hogy megforgassa velem a világot, és tekintetem középpontjába vezesse a furcsa "virágszálat". Leginkább valami szivárványszínű hibának tűnt, ami a boltunk küszöbje mellett vert gyökeret, majd hajtott virágot... Természetesen ki nem bírtam volna, hogy ne bökjem meg. Susaya a fejem takarásából nézte végig a jelentet, a kis hasznavehetetlen. Nyilván a bölcseleti nem terjedtek ki hibákra a SAO-ban, míg a fejem szép pajzsnak tűnhetett. Hogyne!
A "virág" szétpattant érintésemre, majd egy kristály ereszkedett a kezemre. A bőrömhöz érve eltűnt, de a nap során felfedeztem, hogy egy Denevér Kristállyal több van nálam, mint amennyi lehetne. A kis virágra gondoltam, és rá kellett jönnöm, hogy utólag mintha tényleg két vérszívó fogacska lógott volna ki belőle. Belerázkódtam a gondolatra, és elhatároztam, hogy máskor nem cseszegetek random felbukkanó bugokat. Még akkor sem, ha szépek!
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Halász Alex Szer. Feb. 13 2013, 14:26

1x Halvány Erősítő Kristály-t
szeretnék kérni.
Arigatou.
-20 arany tőlem. ha rendben majd írom cserébe is. ^^
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal5187/5300Second Life Kristálybolt Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Feb. 13 2013, 17:34

egy halvány erősítő kristály nekem is lesz Very Happy
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal6382/6500Second Life Kristálybolt Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 13 2013, 21:49

Türelmeteket kérem, a szolgáltatásom akadozik. Minden meg fog érkezni.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Kamijou Ryner Szer. Feb. 13 2013, 23:34

Hali ismét!
Két halvány, egy gyors meg egy denevér: 140 arany
köszi.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal10/300Second Life Kristálybolt Exp_ures  (10/300)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 13 2013, 23:56

Egy denevér és egy gyors készül is, és küldöm. Az aranyat majd akkor átutalod csere-berében, amikor a két haloványt is megkaptad, rendben? Köszi!
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Csüt. Feb. 14 2013, 00:55

Sziasztok! A nagy érdeklődésre való tekintetettel némileg újítottam a felhozatalon, hogy amíg az új beszállítás érkezik (beszállítókat keresek), addig is tudjam támogatni a harcolókat. Ha olvasod a 4. szint bossharcát, akkor magad is láthatod, mekkora szükség van potikra - hihetetlen, de életet menthetnek. Halovány Erősítő Kristályom több körön keresztül, fokozatosan fejti ki hatását. Nem csak a bossütéseken, frontharcosként lehet rá szükséged, nemrég Ayani halhatott volna meg egy küldetésén, és Lottinak is szüksége lett volna rá, hogy petje megmenekülhessen. Az ilyen problémás helyzetek a bevezető áron adott Halovány Gyógyító Kristállyal - limitál kiadásban -, kezelhetőek.

Egyetlen szerencsés pedig a Magasugrás Kristályt is kipróbálhatja, már aki időben csap le rá.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 01:52

Újabb beszállítás történt, lemaradásaimat teljesítettem. Újra (majdnem) teljes a készlet.
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal115/900Second Life Kristálybolt Exp_ures  (115/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 17:44

- Halihó! - lép be a kristályboltba egy mosolygós fiú. Már jó előre felkészítették, hogy itt lehet ilyen laza stílusban kommunikálni, úgyhogy bátorkodik kötetlen csevejbe bocsátkozni. Itt most nem kell jópofizni a vevőkkel, mert ő maga a vevő. Jobban mondva Anat főnökúr. Szigorúan megeskették, hogy nem árulhatja el ki a megbízója, szimplán magánemberként kell vásárolnia. Mivel zöld indikátora van a fiúnak, ezért nem is kelthet gyanút, pláne nem abban az oktondi Taidanában. Valami lappangó turpisságot sejt a cukrászok gyöngye, de nem mert nyíltan rákérdezni, hogy miért nem maga intézi a vételt a macskás kovács, mint ahogyan mindig is szokta. Belépve a boltba először körbevizslatja a kínálatot és az árlistát, de igazság szerint nagyon is tudja, hogy miért küldték. A majmot keresi tekintetével, s megkönnyebbülten lép a pulthoz, mikor nem találja a petet az üzletben.
- 2 db Gyors futás kristályt és 1 db Halvány gyógyító kristályt vennék. - pillant magabiztos mosollyal az eladóra Mito - Csekkoltam ám az árlistádat, és van egy kis bibi... összesen 70, maximum 80 aranyat tudok fordítani a bizniszre. Megoldható így is pajti?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Second Life Kristálybolt Exp_bal10/5000Second Life Kristálybolt Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Second Life Kristálybolt Empty Re: Second Life Kristálybolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.