Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki

2 posters

Go down

Akatsuki Empty Akatsuki

Témanyitás by Akatsuki Szomb. Jan. 10 2015, 13:46

Név:  Kuno Yuuki (Akatsuki)
Kor:  15
Kaszt: árnyharcos

Kinézet:

 Lila szem, fekete derékig érő lófarok, kb 145 cm magas.

Jellem:

 Akár egy nindzsa, paszív teljesíti a küldetései minden áron, nem sok dolog van amit megfelelő fizetségért ne csinálna meg.

Képi:

Mérgező vér:
Bármilyen szintjének megfelelő mérget képes kiválasztani a vére, de hogy a késére kerüljön meg kell vágnia magát. A mérget a testében 2 körig tart megváltoztatni így tehát 2 körönként képes váltani a mérgeket, amiket akár egyszerre is képes a tőrére felvinni. A tőrei sebzését életpontjai kapják, a pajzs nem számít ilyenkor.
Tehát: Akatuski fel akar kenni a tőreire a véréből akkor meg kell vágnia magát (Tőr sebzés életre, ha a tőrnek különleges hatása van az is érvényesül), ezt követőleg a testéből 2 körig ki ürül a méreg és csak a utána képes újra termelni. Egyszer csak egy mérget képes a teste termelni.
Ha ritka mérget (ezt előre jeleznie kell) szeretne termelni ahhoz dobni kell egy kockával és ha a dobás 6-os akkor sikeren kitermeli a mérget a teste, ha nem de 4 fölé dob akkor egy véletlenszerű sima mérget választ ki, ha alacsonyabbat akkor nem sikerül a méreg termelés és semmilyen mérget nem kap.


Előtörténet:

Egy kis templomban született Okinava közelében, jó módú családból származott. 5 évesen szülei beíratták Ninjutsu órákra hogy idősebb korában képes legyen az önvédelemre, de a vártnál is jobb eredményeket ért el a kislány. Hamar hírnévre tett szert az iskolában és úgy kezdték el becézgetni hogy Akatsuki. Ez a név ugyan tettszett neki, de mégsem szerette annyira ha így hívják. Elég idegennek számított hisz barátjai nem nagyon voltak, túl sokan voltak irigyek a tudásár a így nem barátkoztak vele. Akik meg szerettek volna közelebbi kapcsolat teremteni Yuukival azokat pedig nem vette figyelembe. Rideg természete miatt lassan a szüleivel is kezdett megromlani a kapcsolata és úgy gondolták ha ki íratják az edzésekről szépen lassan helyre fog zökkenni minden. De ez természetesen nem így lett Yuuki egyre jobban vágyott vissza az edzésekre és egyre jobban azt érezte hogy mindenki ellene van. Ennek egyik fő oka a kamaszkor korai küszöbe is lehetett. Hogy kicsit jobb viszonyuk legyen a szülei vettek neki egy nerv geart és az újonnan megjelent Sword art Online nevű vrmmorpgt. Yuuki gyorsan ki is akarta próbálni mert azt hallotta hogy a játékban vannak nindzsák, és ez nagyon tűzbe hozta a kisembert. Ahogy megtörtént a regisztrációja és az alapozás Akatsuki néven nézte hogy milyen kasztok közül lehet választani.
- Lovag... elég erősnek tűnik, de ez nem nindzsa. Kardforgató... hm... elég csábító de igazából ez sem nindzsa. Íjász... aszt sem tudom hogy az íj melyik felét kell fogni...
Kezdett kicsit csalódni Yuuki, majd lapozgatta tovább a kasztokat.
- Harcos... ez inkább egy izomagyúnak való nem nekem. Állatidomár... sosem izgattak túlzottan az állatok. Harcművész... ez tetszik de mielőtt kiválasztom megnézem a másikat hátha az a nindzsa. Árnyharcos? az vajon nidzsa?
Yuuki elolvasta az árnyharcos leírását és egészen tetszett neki, az összes kaszt közül ez hasonlított legjobban egy nindzsára. Lekreálta a karaktert és ugyan olyan kinézetett állíttatott be mint ő maga. Majd mikor megérkezett a kezdetek városában kicsit körülnézett, tesztelgette hogy hogyan is kell itt mozogni, de arra jutott hogy semmi különbség nincs ez a test és a valós teste között. Ahogy nézelődött egyszer csak valahogy egy téren találta magát ahol rengeteg másik játékos is volt, fent az égen pedig egy vörös köpenyes idegen aki azt állította hogy itt ragadtak ebben a világban. Ezt persze Yuuki nem hitte el ezét leellenőrizze, de tényleg nem bírt kilépni. Ez meglepte de az ő merevségét még ez sem bírta megtörni. Sokan kiabáltak, sírtak vagy menekültek, de Yuuki csak ott állt és elgondolkozott rajta hogy vajon mihez is fog kezdeni ebben a világban. Majd a kép hirtelen elsötétült és nem tudta mi történhetett, nem tudott mozogni csak a saját gondolatait hallotta, de amikor egyszerre megint a kezdetek városának terén találta magát, nála már szint csak magasabb szintűek mászkáltak. Úgy érezte a játék próbálja próba elé állítani hogy képes e ekkora hátránnyal is szembenézni, így el is indult hogy fejlődjön, erősödjön, persze ezt csak azután hogy részeltessen áttanulmányozta a használat könyvet. Majd összefutott egy furcsa köpenyes alakkal aki egész végig figyelte. Odament hozzá és megkérdezte.
- Mi olyan érdekes rajtam?
De az idegen csak annyit felelt.
- Látom segítségre szorulsz, de én tudok neked segíteni.
Ezen Yuuki kicsit meglepődött, de azért válaszolt.
- Miből gondolod hogy segítségre van szükségem? És ha arra is lenne te miben tudnál segíteni?
Kérdezte Yuuki.
- A szinted alacsonyabb mint a többieké, és meg növelhetem de van hátránya is. Tízes szintű leszel de tapasztalatot nem kapsz és kevesebb pontot is oszthatsz el mint a veled egyszintűek.
Mondta az idegen.
- Ennyi lenne a hátrány? Akkor benne vagyok vigyél fel 10-es szintre.
A rendszer a szintjét 10-re állította be és megkapta az elosztható pontokat is. Amiket nézegetett majd szépen lassan kigondolta hogy vajon hogyan is fogja azokat elosztani. Majd nézte hogy mijen képesség is lenne a legjobb, de erre is gyorsan rájött. És beállította majd várta a rendszert hogy elfogadja-e avagy sem.
- Így már igazi nindzsa lehetek, hiába nincs rá külön kaszt én akkor is nindzsa leszek. De ehhez szükségem lesz a könyvben említett jártasságok közül elég sokra amik persze drágák. Kelleni fog lopakodás, nyomkövetés, akrobatika, észlelésre. Ez ha jól számolom legalább 400 aranyba fog nekem kerülni, de csak 70 van... Nehéz lesz ezt összeszedni.
Elmélkedett el róla Yuuki hogy miként is fogja megalkotni a tökéletes nindzsát. Mikor ezzel végzett ismét a kis könyvet vette elő és utána olvasott hogy vajon mire is jók ezek az indikátorok, miért van belőlük három és hogy mivel jár ha valaki indikátora nem zöld.
- Piros indikátor... szóval ők a gyilkosok. Nekem mindegy... De egy nindzsának küldések kellenek, ahhoz pedig egy főnök, vagy egy mester kell. Kell keresnem egy mestert akinek a szolgálatába állhatok.
Akatsuki
Akatsuki
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2015. Jan. 10.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akatsuki Empty Re: Akatsuki

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 12 2015, 16:08

Szia!

Kicsit ismerős a karakter. Very Happy Razz Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit az árnyharcos alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.