Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nana

Go down

Nana Empty Nana

Témanyitás by Nana Hétf. Dec. 29 2014, 19:53

Adatlap

Név: Yamada Yukiko //Játékosnév: Nana//
Nem:
Kaszt: Kardforgató
Kor: Tizenhat (16)

Szint: 10
Exp: 10/500
Arany: 95

Kinézet: Viszonylag magas vagyok, de kicsit sem törékeny, mint azt egyesek hihetnék: az átlagnál több erő rejtőzik vékony testemben. Általában feketébe öltözködök, szüleim „hatalmas örömére”. Hosszú hajamat – ami már bőven leér a lábamig - születésem óta növesztem, csak egy-két alkalommal volt vágva belőle, akkor is csak annyi, hogy gyorsabban nőjön. Színe épp, mint a szemeimé; tűzpiros.

Jellem: Mindig is magányosabb harcos voltam, mint a körülöttem lévők. Nehezebben vagy egyáltalán nem sikerült beilleszkednem, a csapatmunkákban is mindig engem hibáztattak, így alakult ki szépen-lassan az, hogy szólós lettem. Gyakran mondják, hogy ijesztően forrófejű vagyok, ugyanis képes vagyok rekordsebességgel felkapni a vizet a legkisebb dolgokért is. Nem vagyok valami bőbeszédű, csak azoknak nyílok meg, akiket ismerek és tudom, hogy megbízhatok bennük, de mivel ilyen ember igazából nincs is, csak egy-kettő, általánosságban mondhatjuk, hogy szűkszavú vagyok. Mindig is inkább a tettek, mint a szavak embere voltam; nem bánok jól a szavakkal, viszont az iskolában a verekedések kétharmadát én kezdeményeztem. Szívós vagyok, nagyobb az állóképességem, mint az átlagé; sokkal jobban, egy szó nélkül el tudtam viselni az ütéseket, amiket kaptam. Sosem esett nehezemre hazugságokat kitalálni és kimondani őket, minden szemrebbenés nélkül. Mindig is szerettem a kihívásokat, főleg a játékokban, mert nem volt tétjük; aztán jött a SAO és minden megváltozott.

Képességek

1. Frozen Fight – Használójának megfagy a környezete, az ellenfél sebessége a harmadára csökken (a használó sebessége normál marad), amíg a használó be nem visz egy találatot az ellenfélnek (ekkor véget ér, ismét minden normális sebességű lesz). Öt körönként használható, viszont a használata után a használó egy körig nem tud támadni, csak védekezni. A szintek bossharcaiban nem használható a bosson, a minibossok sebességét pedig csak a felére csökkenti.  


Felszerelés

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)


Tulajdonok

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.


Küldetések

-

Küzdőterek

-

Ajándékok

-

Pénzügy


Vagyonom: Kilencvenöt (95) arany + egy (1) Szóló Zseton

  • Előtörténet ( + 70 arany )
  • Menedék - január, 8-as dobás ( +25 arany és 1 Szóló Zseton)
Nana
Nana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Dec. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.