Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

3 posters

Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Miu Hétf. Júl. 21 2014, 18:47

A mai nap pont megfelelő bármily féle tevékenységhez. Végre nincs kánikula, de hideg sincs. Pont tökéletes az idő. Akkot mit is csináljak ma?...Nem ártana kicsit jobban edzeni magam a harcokhoz még mindig elég kuka vagyok. De oktatót se akarok magam mellé a múltkori kalandom is érdekesen végződött Tantalosszal…Azóta meg túl vagyok egy-két küldin is, meg egy minibosson. Annyira vészes már nem lehetek. Most azt kell kipróbálnom, hogy mostanra már mennyit tudok és hogy, hogyan is tudom hasznosítani az eddig tanultakat. Ehhez már csak valaki olyan kéne aki kb. velem egy szinten van…Gyorsan lefutattam fejembe, hogy kiket is ismerek már és kik azok akiket el is tudok hívni. A listázás nem volt nehéz, még kevés embert ismerek és a legtöbbjük magasabb szintű nálam, jóval…Mindenki magasabb szintű nálam…Ez nem jó, így mindenki csak kiontatni tud. Ami nem baj, de most nem a szorgos kisdiák szeretnék lenni…Várjunk csak! Ott van Nana-chan. A vendéglős eset óta nem is beszéltünk. Ő is hasonlóan ügyetlen mint én. Na, majd most mi kettecskén elszórakozunk kicsit. Úgy is akartam volna még nyüstölni a kis farkas komát is…Lenyitottam a menümet és már írtam is az üzenetet.

Nana-chan! Szia!
Valakivel szeretnék edzeni, aki velem egy szinten van. Kivételesen nem a kis diák szeretnék lenni. Vállalnád az ellenfél szerepét? Ugye igen? Vállald el kérlek! Jót szórakoznánk, ígérem!
Ha benne vagy akkor gyere az Arénához a bejárat előtt foglak várni! \o/

Üzenet elküldve. Már csak az maradt, hogy elmenjek az Arénához. Nem vett sok időt igénybe az oda jutás. Siettem, hogy nehogy elkerüljük egymást Nanával. A bejárat elé érve szétnéztem. Sehol senki eddig. Leültem a hátam falnak támasztottam és dudorászva vártam a partnerem érkezését. Remélem eljön…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal10/2100Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Yue Hétf. Júl. 21 2014, 19:16

-De szép napunk van ma! mondtam vidáman. -Te nem így gondolod Inu?-kérdeztem Inu-tól.
-Tényleg szép időnk van ma, De mit csináljunk ma Haruka. Téged ismerve Haruka biztos, hogy kihasználod a jó időt.-mondta Inu egy kicsi de kedves mosollyal.
-Ezt remekül mondtad Inu. Kizárt, hogy ma itthon üljünk.-mondtam Inu-nak. -A kérdés, hogy mégis mit tudnánk csinálni? -kérdeztem Inu-t.
-Passzolom.-mondta Inu.
Láttam, hogy üzenetet kaptam. Érdekes volt tekintve, hogy milyen első benyomást szoktunk kelteni az emberekben, vagy legalább is Inu-t nem annyira szokták kedvelni. Nyo, szóval először is megnéztem hogy küldte.
-Miu küldött egy üzenetet. -mondtam Inu-nak.
-Miu? Ja, megvan, hoy kiről beszélsz. Nem volt rossz társaság szerintem.-mondta Inu. Magyarán jó társaság volt Inu szerint. Olvastam hangosan, hogy mit írt Miu.

'' Nana-chan! Szia!
Valakivel szeretnék edzeni, aki velem egy szinten van. Kivételesen nem a kis diák szeretnék lenni. Vállalnád az ellenfél szerepét? Ugye igen? Vállald el kérlek! Jót szórakoznánk, ígérem!
Ha benne vagy akkor gyere az Arénához a bejárat előtt foglak várni! \o/

-Meg is van a mai napi programunk! Amúgy sem voltunk még az arénában.-mondtam Inu-nak.
-Akkor mehetünk is.-mondta Inu.
gyan egyszer sem voltunk az arénában de a rengeteg sétának köszönhetően simán megtaláltuk.
-Ott van Miu.-mondtam Inu-nak.
-Látom.-mondta Inu.
Miu az aréna bejáratának a falának támaszkodott. Odamentünk Miu-hoz.
-Szia Miu!-köszöntem Miu-nak, majd a szokásosan mosolyogtam.
-Üdv újra.-köszönt Inu is.




Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal425/1500Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Miu Hétf. Júl. 21 2014, 19:47

Már egy ideje itt ücsörgök, olyan bő tíz perce, de nem erősségem a türelem. Választ nem kaptam, bár lehet ő felé is luxus válaszolni, pont úgy nem válaszol ahogy én nem szoktam csak megjelenek a kívánt helyszínen és kész. Még öt perc és megjelent a láthatáron Nana-chan. Mikor oda értek rögtön felpattantam ültő helyemből és már pörögtem is, mint a búgócsiga.
-Sziasztok! Akkor mehetünk is!
Megragadtam Nana kezét és már húztam is magam után. Nem sokáig rángattam, viszonylag hamar megtaláltam a számunkra megfelelő helyet az Arénában. Többnyire sík terep az egész a széle felé egy-két fa, bokor és nagyobb kőtömb.
-Itt jók leszünk!
Jelentettem ki és elengedve Nana-chan kezét, már a terep közepén is álltam. Megvártam míg ők is utánam jönnek és már küldtem is a párbaj felkérést.
-Fél éltig küzdünk. Aki hamarabb püföli le a másik életének felét nyer…És nem kell aggódni a rendszer megállítja a meccset mikor valaki eléri a hp-jánka felét, tehát túl sebezni egymást nem fogjuk tudni.
Mondtam büszkén a tudnivalókat. Más harci módot ezen kívül még nem ismerek, de azt senkinek sem kell tudni, majd egyszer megismerkedem más opciókkal is. Most tökéletes a már ismert játék forma.
-Akkor kezdhetjük is! Ne húzzuk-vonjuk a dolgot.
Elővettem  a kardom. Kicsit egyensúlyba helyeztem magam, nem akarok rögtön hasra eséssel indítani. Mikor láttam, hogy Nana és Inu is kész vannak, már indultam is. Nem tudom, hogy az idomároknál, hogy számol a rendszer, de mind egy majd kiderül. Megkerülöm a lányt jobbról, majd balról elé ugrok és már meg is suhintom felé a kardom, úgy hogy a penge a lány mellkasát érje majd. Aztán vissza elhátrálok tőle, kis egyensúly vesztés miatt majdnem hanyatt vágódtam, de most sikerült talpon maradnom. A kardom magam elé tartva vártam, hogy az idomár és petje mit fog lépni ezután.

Pontok:

Hp: 40/40 Páncél: 6
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal10/2100Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Yue Hétf. Júl. 21 2014, 21:47

Miu felállt a helyéről és nem sértésként gondolom de Miu olyan volt mint egy kis rakéta. Smile
Miu köszönt nekünk és gyorsan megfogta a kezemet és húzott maga után engem. Inu meg csak gyorsan sétált utánunk. Nem sétáltunk annyira sokat. Viszont nagyon örültem amikor Miu megtalálta a megfelelő helyet a harcra. Az első arénás harcom. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Miu egy sík terepre vitt ahol volt pár darab fa, kőtömb, pár bokor. Nem volt rossz hely. De azért nem laktam volna ott. Miután mondta Miu, hogy itt jó lesz, elengedte a kezemet. Látszott Inu-n, hogy őt is érdekelte a harc. Nem csoda, hiszen még nem volt az Arénában.  
Miu elkezdte mondani, hogy mik a szabályok. Féléletig megy a küzdelem, aki hamarabb leviszi a másiknak az élete felét az nyer, annak örülök, hogy túlsebezni egymást akkor nem tudjuk. Miután Miu büszkén és lelkesen végigmondta a tudnivalókat mondta, hogy akkor kezdhetjük is.  Miu elővette a kardját és kicsit egyensúlyozott a kardjával. Mivel régen kardforgató voltam így talán ez minimálisan is de az előnyömre válhat. Nos, mi készen állunk és ez látszott is rajtunk. Miu megkerült jobbról, majd balról elém ugrott elém és a kardjával a mellkasomat megsebezte, majd hátrált. Igazából nem lepett meg annyira, viszont még nem annyira szoktam hozzá. Inu  mérges lett mivel azt utálja az egyik legjobban ha megsérülök. Közben Miu a kardját maga elé tartva várta, hogy mi mit lépünk. Szerintem nagy meglepetésben lesz része.
*nevettem fel egyet* -Akkor kezdjük Inu, most mi jövünk.-mondtam Inu-nak aki értette, hogy ezzel pontosan mit akartam mondani.
Inu a képességét használta és így egy óriásfarkassá alakult át. Pár másodperc kellett, hogy abból a kicsi farkasból egy óriás legyen. Hasznos egy képesség. Én meg az irányítópálcámat levettem a jobboldalamról és a jobb kezemben tartottam.
-Inu, támadás!-adtam ki a parancsot Inu-nak aki amint meghallotta a parancsot már rohant is Miu felé. Egyenesen ment majd jobbra lépett de utána rögtön balra fordult és a nagy karmaival megtámadta  Miu-nak a hasát. Utána Inu hátrált és én következtem. Az irányítópálcámmal a kezemben most az én képességemet használva lépdeltem fel a levegőbe a virágokon, majd gyorsan csak tudtam futottam le a virágokon és Miu háta mögé mentem és az irányítópálcámmal megtámadtam a hátát, majd visszalépdeltem a virágokon Inu-hoz.


Élet: 2 (+5)=7
Fegyverkezés: 1 (+4)=5
Erő: 1 (+5)=6
Irányítás: 5 (+9)=9
Kitartás: 3 (+7)=10
Gyorsaság: 2 (+8 )=10
Speciális képesség: 1 (+3)=4


35 HP   6 P


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 28 2014, 17:31-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal425/1500Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Miu Hétf. Júl. 28 2014, 12:08

Már értem, hogy anno Inu mit értett az alatt, hogy nem is olyan kicsi. Hamar akar nagy lenni és a képessége is csak ezt tükrözi vissza. Egész ügyesen indított rohamot, de még épphogy  sikerült kitérnem a méretes karmok elől. Nana-chan pedig tényleg a fellegek közt jár. De kicsit szerencsés a helyzetem tekintve, hogy egyikük képessége sem növeli meg az erejüket csak látványosak. Bár nem szinkronba támadtak, de a farkas támadásának kikerülése után kicsit megingott a talaj a talpam alatt, így a levegőből mögém érkező idomár lány támadását már bekaptam. Majd a levegőben vissza is tért a pet mellé. Én meg sikeresen fenékre huppantam. Felnéztem az állapot jelzőmre, de semmi vészeset nem tapasztaltam csak az a kevés páncélom veszett oda. Így már tudom, hogy Nana pontosan mennyit sebez, Inué még rejtély, de ketten együtt lehet egy egész szép kerekszámú sebzést alkotnak.  Felpattantam a földről és a felé a kevéske bokor és fa felé vettem az irányt. A bokrok mögé bújni hülyeség és megkockáztatva azt, hogy majd lehet esem egy nagyot, elkezdtem felmászni az egyik fára. Hiába nagy most Inu, sikerül elég magasra másznom ahhoz, hogy ne érjen el és ha jól tudom a farkasok nem jeleskednek a fára mászásban. Nana a képessége miatt elérhet, de ha még ismét meg is sebez, nem veszítek sokat. A fa koronájának kicsin biztonságában leellenőriztem azt, hogy vajon ellenük tudok e használni a képességem…Sajnos nem, hiába vannak ketten egy idomár, pet páros egynek számít és ez ugyanúgy 1v1 meccs, hiába vannak ketten. Megkapaszkodtam a fa vaskosabb ágaiban, hogy ha netán Inu kiakarná dönteni a fát se essek le innét és vártam, hogy most mit fognak kitalálni erre. Nekem se túlzottan előnyös a fán tartózkodni, mert közel harcos vagyok, de legalább jobban belátom a terepet és ha Nana repül akkor innen még lehet eltudom kapni őt.


Hp: 40/40 Páncél: 0


Nana drága :3:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal10/2100Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Yue Hétf. Júl. 28 2014, 22:52

Inu támadta Miu-t de Miu éppen csak, hogy sikerült de kikerülte Inu támadását. Azt meg nem tudom mondani, hogy szimpla szerencsének köszönhető, hogy Miu kikerülte Inu támadását, viszont ha szerecse volt, ha nem de szépen kikerülte.
(Legközelebb nem hibázom el!) -gondolta Inu.
Utána rajtam volt a sor és sikeresen be is talált a támadásom, utána visszamentem Inu-hoz. Szerencsétlen Miu véletlen fenékre esett. Miu kicsi nézelődés után elkezdett felmászni egy fára. Miu a fa vastagabb ágaiba megkapaszkodott. Nem igazán értettem, hogy miért is csinálta ezt Miu, de nem volt annyira jó döntés a részéről, csak ezt még ő nem tudja. Lehet, sőt, biztos, hogy nem tudja Miu de Inu-nak a képessége nem csak annyiból áll, hogy egy bizonyos méretű farkasság tud válni.
(Inu, gondolom te is tudod, hogy most mit fogunk csinálni.)-mondtam Inu-nak gondolatban.
(Még szép, hogy tudom!)-mondta Inu szintén gondolatban.
Mint ahogy már mondtam, Miu nem tud Inu elől menekülni. Inu-nak a farkas mérete nagyobb lett, még szerencse, hogy szabályozható Inu mérete.
Inu mivel nagyobb lett így elérte annak a fának a vastagabb lomjának a magasságát amin Miu ült. Inu kicsivel de magasabb volt mint a fa amint Miu ült. Inu azt az ágat ambe kapaszkodott leharapta és kiköpte így Miu már nem tud mibe kapaszkodni. Képességemet használva megint a levegőbe gyors léptekkel mentem Miu felé, Inu hátrált egy kicsit majd egyszerre támadtuk meg Miu-t. Pontosan egyszerre, én az irányítópálcámmal a hasát, Inu nagy erővel szintén a hasát. 100%-ban összhangban támadtuk Miu-t.

Hp: 27/35  
Páncél: 0


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal425/1500Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Miu Vas. Aug. 03 2014, 23:34

Nem jött be a fára mászás. A farkas még nagyobbra nőtt és elharapta azokat az ágakat amiket fogtam. Ezt egy kisebb egyensúly vesztés követte, majd úgy látszott, hogy egy pillanatra megállok, ekkor indítok egy rúgást a farkas állkapcsa felé, ezt követően behunyom a szemem és a földre zuhanok. Szerencsére olyan nagyot nem estem ,hogy az életpontjaim is kárát lássák. De már meg is kaptam Nana és Inu támadásait. Elvoltam terülve a földön, nem volt esélyem kikerülni őket. De így legalább az összesebzésüket is megtudom és újabb infót tudtam meg a farkas képességéről is. A felé kezdtem el gurulni a földön, majd a fához érve felpattantam és meg is húztam magam a fa törzse mögött. Most biztos nem lesz annyi időm az invertorymmal játszani, mint a múltkor Tantalosznál, aki megvárta minden lépésem és csak utána lépett ő maga is ténylegesen…Gyorsan kutakodtam, majd előszedtem a kártyapaklim, azt ami azóta is hiányos, mióta a kedves tanár úrhoz vágtam a paklit. De még nem akarom eldobni, most még csak zsebre tettem a paklit, hogy mikor tényleg kell majd akkor gyorsan elő tudjam venni. Majd kiugrok a fa mögül, úgy hogy Nana és Inu háta mögött legyek, majd egy előre rohammal megcélzom Nana jobb oldalát és egy kard suhintással megpróbálom megvágni az oldalát. A mutatványt követően pedig, megindultam a legközelebbi köves rész felé, majd két nagyobb kő közé bújta. A köve közötti rés elég szűkös, így a nagyra nőtt farkas nem fér be a lyukon, persze ha megint kicsi lesz akkor meg csak magam zártam körbe, viszont a kardom erősen megszorítva felvettem egy olyan pozíciót, hogy akár az szemből vagy a felülről jövő támadásokat is tudjam hárítani esetleg tudjak majd támadni, ha úgy jön ki a lépés a hátam miatt pedig nem kell aggódnom  azt most védi a kő.


Hp: 25/40
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal10/2100Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Yue Vas. Aug. 31 2014, 19:48

Inu nagyobbra nőtt és elharapta az ágakat amibe Miu fogott. Megint elvesztette Miu kicsit az egyensúlyát, aztán indított egy gyors támadást, pontosabban egy rúgást Inu állkapcsa felé, be is talált. Inu nem tűnt ennek hatására a legboldogabbnak, főleg, hogy 9 életpontja veszett ezáltal oda. Miu a földre zuhant. Mintha kicsit sokat esne szegény Miu a földre...
Megtámadtuk Miu-t, mivel nem volt esélye kikerülni a támadást így betalált. Kíváncsian vártuk, hogy mit fog lépni Miu. Miu elkezdett gurulni egy fához, amikor a fához ért, gyorsan felpattant a földről és meghúzta magát a fának a törzse mögött. Nem értettem, hogy ennek mi a célra. Kicsit közel voltunk ahhoz a fához ami mögött Miu volt. Miu nagyon gyorsan kiugrott a fa mögül és mögénk került. Miu megvágott sikeresen a kardjával a jobb oldalamon. Inu fejében kirobbant a 3.világháború. Vagy ha nem is a 3.világháború, de egy vulkán az kitört, az biztos. Miután Miu megsebzett engem, elindult a legközelebbi köves rész felé. Miu két nagyobb kő közé bújt, elég szorosan vannak azok a kövek, hogy Inu ne tudjon beférni Miu mellé, csak ha egy bébi egérré zsugorodna össze, de annak meg nem lenne semmi értelme, viszont cukinak cuki lenne.
Habár kérdéses, hogy tud-e ilyen kicsire összezsugorodni, na majd egyszer megnézem ezt is. Miu minden oldalról védve volt. Szemből és felül lenne a legnagyobb hülyeség támadni. Kayaba-nak nem kellett volna annyi virtuális követ raknia. Mondjuk ha Miu helyében lennék akkor nem ezt mondanám. Csak nem könnyíti meg a dolgunkat. Szuper, szemből, felülről és hátul biztos nem támadhatjuk meg.
-Inu.(Bal oldalról támadd meg.) -mondtam Inu-nak.
-Egyszerű és unalmas, de rendben. -mondta Inu, majd a kövek felé vette gyorsan az irányt, de Inu-nak azt mondtam, hogy bal oldalt zúzza le a követ. Gyorsan lezúzta  bal oldat álló követ, majd oldalt hátrált így Miu nem tudta megsebezni Inu-t.

Én szintén gyorsan odafutottam, majd Miu baloldalát megcéloztam az irányítópálcámmal, utána amilyen gyorsan csak tudtam hátráltam és visszamentem Inu-hoz.

10/35 HP

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal425/1500Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Miu Szomb. Okt. 11 2014, 20:25

Meghúztam magam a kövek között és vártam az ellenfeleim következő lépését. Ugrásra készen álltam a kis búvóhelyemen, bár ami történt arra pont nem számítottam. A bal oldalam felől hirtelen nagyrobaj kerekedett és pár másodperccel utána a jókora szikladarab pixelekké vált és elpárolgott. A kisebb porfelhő ami utána maradt épp elég volt, hogy meg akadályozzon a látásban, így nem igazán tudtam behatárolni azt, hogy még is merre és milyen messze vannak azok ketten. Nézelődés helyett inkább kiugrottam a kövek közül, mint egy riadt nyúl a bokorból és így éppen hogy sikerült kikerülnöm Haruka támadását. Bár a vicces az volt, hogy ők ketten támadtak pedig, már rég vége a meccsnek. Amint sikerült stabilan megállnom a talpamon, már fordultam is a páros felé.
-Nana-chan. Nem figyeltél,  az életcsíkod már rég elérte a felét. Vége a játéknak…Bár az is igaz, hogy én se figyeltem a jelzésre mikor fedezékbe vonultam…
A mondandóm végén gyorsan a fejemhez kaptam. Igazából mindketten figyelmetlenek voltunk. ~Viszont, ha már akkor vége volt a harcnak, mikor Nana és Inu lezúzta a köveket és támadtak, akkor már nem is tudott volna megsebezni?~ Futott végig a fejembe a gondolat, hisz az Aréna is védett területnek számít, ha jól tudom és csak a párbaj ideje alatt tudjuk egymást sebezni. Mindegy is inkább visszatértem a pároshoz és folytattam a csacsogást.
-Eléggé figyelmetlenek vagyunk. – vakargatom kissé zavartan a fejem- Már rég vége volt a meccsnek, de mi még mindig folytattuk…úgy tűnik kissé belejöttünk a dologba. –tértem magamhoz a zavaromból és egy széles vigyort ragasztottam az arcomra- Mindenesetre én jól szórakoztam. Remélem ti is?...És gazdagabbak is lettünk egy kicsit tapasztalatok szempontjából. A koncentrációs készségünkön, meg mindkettőnknek javítania kell…Nem árt, ha mindketten kissé figyelmesebbek leszünk a közeljövőben.
Ez azért kicsit vicces, hogy egyikünk se vette észre a rendszer üzenetet. Ehhez már tényleg tehetség kell. Na, de mindegy is, legalább most már megtudtam azt amit eddig is tudtam most már tényleg javítani kell ezen a hibámon, meg a többin is…
-Nagyon szépen köszöntem a játékot! …Én egy kicsit elfáradtam, szóval haza megyek. Remélem még látjuk egymást. Sziasztok!
Intettem nekik, majd sarkon fordultam és elindultam az Aréna kijárata felé.


Spoiler:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal10/2100Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Yue Szer. Okt. 22 2014, 18:48

Megpróbáltam megtámadni Miu-t, de nem sikerült. Éppen, hogy de sikerült kitérnie a támadásom elől. De ha betalált volna akkor is az annyit ért volna mint a semmi mert a meccsnek vége volt már. Nem is vettem észre. Miu mondta, hogy a meccsnek vége. És aki veszített, akinek a felére ment az életcsíkja, az nem más mint.... én.

Na igen, sajnos mi vesztettünk. De ennek a vereségnek nu nem örült a legjobban! Már látom én, hogy ebből hajnalig tartó gyakorlás lesz a vége. 
-Igazad van Miu. ^^" mondtam Miu-nak.

-Utálok veszíteni! -jelentette ki Inu.
-Jaj Inu. Részemről jól szórakoztam!

-A verség ellenére én is.

-He he.  Razz   Igazad van Miu!

Miu megköszönte a játékot majd mondta, hogy kicsit elfáradt így hazamegy. Elköszönt tőlünk majd elment. Vicces lesz visszagondolni majd erre. 
-Szia Miu!

-Harukaaa...!
De csak részemről! 
-Utálok veszíteni!!!!!!!
-Mindenkivel megesik egyszer.

-De velem nem kellene, hogy megessen!
-Jól van, jól van Inu. Megyünk, vagy te szeretnél maradni?
-Nem. Menjünk haza.
Hazamentünk mi is. Inu nem nyafogott. Talán még sem zavarta annyira a vereség. Vagy csak túl fáradt volt! Inu az ágyam melletti fotelben elaludt, de annyira, hogy NEM LÖKÖTT LE ÉJSZAKA AZ ÁGYRÓL!!!! Egyszer felébredtem és amikor láttam, hogy az ágyban vagyok, Inu meg a fotelben, annyira  furcsa volt. Betakartam Inu-t, majd visszaaludtam.
 
Köszönöm a játékot!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal425/1500Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 26 2014, 15:14

Ossu!

Azért Inu ne nőjön hegy méretűre, ha lehet Razz A szóismétlésekből próbálj meg visszavenni, Nana, zavaró volt hogy egy ideig minden mondatodat úgy kezdted, hogy Miu így, Miu úgy Very Happy Lezárom a párbajt, 20 xp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_bal0/0Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdők párbaja! Nana vs. Miu Empty Re: Kezdők párbaja! Nana vs. Miu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.