Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiel D. Lewis

3 posters

Go down

Shiel D. Lewis Empty Shiel D. Lewis

Témanyitás by Shiel D. Lewis Pént. Nov. 09 2012, 16:53

Képesség módosító pályázat!

Eddigi képesség:
Amennyi pontja van a különleges képességen, annyival növekszik a páncélja.

Nos, ebbe ha egy kicsit belegondolunk, máris látjuk, hogy az ég világon semmi értelme nincsen, így szeretném módosítani a következőre:

Új képesség:
Képes helyet cserélni valakivel, öt percenként egyszer és akivel helyet akar cserélni, tíz méteren belül kell legyen. Ez olyan, mint egy teleport, azzal a különbséggel, hogy ő és a célpontja cserélnek helyet, nem pedig ő "utazik" valahova. Harcban, ha valakinek gyorsan át kell venni a helyét, akkor alkalmazza.

[Egy pontot pedig szeretnék levenni a különleges képességről és az életre rátenni!]
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal115/700Shiel D. Lewis Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 09 2012, 19:15

Azt a! Bocsi, megütött a deja vu. xD
Nem tudom, hogy már pályáztad-e egyszer, de mintha ezt a pályázatot még néhány napja olvastam volna.

Na, a paranormal activitytől eltekintve, a pályázatot elfogadom. A pontot átírtam, a páncélt levettem.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Shiel D. Lewis Hétf. Márc. 18 2013, 18:03

Képesség módosító pályázat! #2


Használhatatlan a mostani képesség. Összesen egyszer bírtam alkalmazni, így a változás mellett döntöttem.

Régi képesség:
Képes helyet cserélni valakivel körönként egyszer és akivel helyet akar cserélni, tíz méteren belül kell legyen. Ez olyan, mint egy teleport, azzal a különbséggel, hogy ő és a célpontja cserélnek helyet, nem pedig ő "utazik" valahova. Harcban, ha valakinek gyorsan át kell venni a helyét, akkor alkalmazza.

Új képesség:
Disabler: A különleges képesség pontjainak a felével megegyező számú embernek tudja letiltani a különleges képességét, amíg az maximum kétszer több az övénél.
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal115/700Shiel D. Lewis Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 20 2013, 17:53

Ossu! Very Happy

Elfogadom a módosítást, Sir!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal0/0Shiel D. Lewis Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Shiel D. Lewis Csüt. Jún. 06 2013, 15:08

2. képesség pályázat!

Anti Slow Motion: Mostantól minden gyorsaságra osztott statpont duplán számít, de cserébe minden erőre osztott pont fele annyit. (Tört számnál értelemszerűen kerekítés.)

Nagy harcon vagyok túl. Mondhatni gigászin! Azt viszont nem mondanám, hogy az életem egy hajszálon függött, mert hősi képességeimmel nincs olyan helyzet, amiből ne lábalhatnék ki könnyű szerrel. Ha a játék realisztikusabb lenne, akkor most szó szerint vérben fürödnék. Persze az igazság bajnokához nem passzol a vérben fürdő jelenet, csak akkor, ha spártai és éppen perzsa életeket olt ki a Helm szurdokban, vagy hol...
Büszkén mérem végig legyőzött ellenfelem összerogyó testét, mielőtt utolsó kis porcikája is pixelekre bomlana. A keze tűnik el utoljára, melybe ha akarnék, hirtelen még egy pacsit is nyomhatnék, elismerve törekvéseit életem kioltására. De hiába! Mobok, szörnyek engem nem győzhetnek le! Egyszerűen nem engedhetem meg magamnak a halált, míg van élet itt, ki ki akar jutni a külvilágba, hogy folytassa ottani létét. Igaz sosem értettem, hogy miért akarhat valaki visszamenni az úgynevezett valóságba, mikor itt sokkal izgalmasabb élni. Meghalni odakint is meglehet, hát akkor miért?
Miután minden pixeldarabka is eltűnik, akkor pedig jön a várva várt jutalom. A tapasztalat pont és... Szint lépés..? \o/ Megvan a tizedik szintem is, ami annyit tesz, hogy jön az újabb képesség. Vajon mi lehet az? Milyen új hősi képességet kapok?
A pontok elosztása közben azonban furcsa dolog tűnik fel. Ha rakok a gyorsaságra egy pontot, kettő lesz belőle, ha erőre rakok kettőt, akkor abból pedig egy. Ez lenne a képességem? Nos, legalább nem leszek csiga...
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal115/700Shiel D. Lewis Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 07 2013, 17:33

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a második képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal0/0Shiel D. Lewis Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.