Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiel D. Lewis

2 posters

Go down

Shiel D. Lewis Empty Shiel D. Lewis

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Nov. 03 2012, 13:22

Név: Shiel D. Lewis
Nem: Férfi
Kaszt: Lovag
Kor: 20

Kinézet: Kb. 180 centiméter magas, átlagos testalkatú srác. Rövid, barna haja és zöld szeme van.

Jellem: Segítőkész, de ugyan akkor vad, ha harcra kerül a sor. Nagyra becsüli saját erejét és véghez vitt terveit. Célkitűzései úgy alakulnak, miszerint éppen milyen kedve van. Romantikus alkat, szeretetre vágyik. Ő lesz a leghősiesebb hős. Ebben a virtuális valóságban végre otthon érzi magát, végre teljesen kibontakozhat.

Képesség: Amennyi pontja van a különleges képességen, annyival növekszik a páncélja. (Tank lévén ő kapja majd a legtöbb sérülést! Életben kell maradnia minél tovább!)

Előtörténet:
A szobában, melyben hatalmas füst gomolygott, hárman ültek egy kanapén, halálos nyugodtságban és a tévére bambultak, miközben körbe járt egy hatalmas cigaretta. Mind a hármukon lovagos cosplay.
- Srácok, én nem tudom miért csináljátok ezt, nem kellene ebbe ölnötök a pénzeteket... - szólal meg a középen ülő férfi, aki idősebbnek tűnik a másik kettőnél. A két szélső fiatalember megilletődve pillantana össze, majd vigyorogva visszadőlnek a kanapé háttámlájára.
- Sir. Musashi, te vagy a dílerünk, francér' mondasz ilyeneket? Igaz, Sir. Lewis? - mondja nyugodtan a bal oldalon ülő fiú, mire a jobb oldali, kinek éppen a kezében van a hatalmas joint, egyetértő grimaszt vág. Zöld szeme most ki van pirosodva, nem mellesleg szanaszét van.
- Haha, igaz..! - nyögi a díler, majd átveszi a barna hajú sráctól a füstölő cigit, de valami látszólag nem hagyja nyugodni, amit szóvá is tesz:
- Sir. Lewis, szóval te nem vagy japán, honnan jöttél? - kérdezi, majd hatalmas slukkot szív.
- Amerikából, az apámnak itt van jól menő vállalkozása. Ide költöztünk családostul és itt kezdtem suliba járni. Sir. Aori az osztályomba jár - erre a kanapé másik oldalán lévő srác nagy vigyorba fog, biztos ő Aori. - és hát, szóval a végén itt kötöttem ki, érted. Unatkozom ember, azért szívok, sz*r ügy, nem? Ugh. - mondandója végét elharapja, rájön, hogy már megint sokat magyarázik, de miért is ne tehetné meg?! Ő, meg Aori azok, akik itt a pihent-agyú fizető vendégek. Ő és barátja nagyon rajonganak a középkori lovagokért, s mivel Musashi igen kedves díler, így minden másnap eljöhetnek úgy, hogy csak őket fogadja, beöltöznek lovagnak és addig szívnak, míg Arthur király udvarában nem találják magukat. Ez általában sikerülni is szokott nekik. Innen is van a "Sir" megnevezés, hisz' ők lovagok!
Megszólal az ágy mellett lévő kis éjjeli szekrényen lévő telefon. Kijelzőjén a következő felirat olvasható: "Ébresztő". Hát igen, a telefon tulajdonosa Sir. Lewis, kinek most mennie kell haza, mert szülei nemsokára otthon lesznek. Egyébként ma van neki a születésnapja, s apja azt ígérte neki, hogy egy nagyszerű ajándékot kap, annak ellenére, hogy hősünk ezt kedvesen elutasította.
De nincs mit tenni, menni kell haza. Talán addigra le is jön, vagyis remélhetőleg...
Mivel ő indulni készül, Sir. Aori is feltápászkodik, egyedül Sir. Musashi marad ülve a kanapén.
- Na jól van srácok, majd jöttök még... - mire a másik kettő egyöntetűen rávágott egy "Ja"-t.
A lovagi szerkót csak a normál ruhára veszik fel, így levenni pillanatok kérdése, szatyorba tuszkolják és nekivágnak a lépcsőháznak, ugyanis egy emeletes-házban vannak. Igazából a környék egy hatalmas lakótelep. Sir Lewis a szomszéd ház egyik lakásában él szüleivel, így megérthetjük, hogy miért is olyan egyszerű neki az átjárás.
Miután lovagosan elköszönt Sir. Auritól, s az épületben megmászott két emeletet, már a saját lakásuk bejáratánál nyitotta az ajtót.
A házba lépvén csönd fogadta. Senki sem volt otthon, de szobájában, az ágyán egy nagy csomagra lett figyelmes. A lovagi göncöt behajította a sarokba, majd nekiállt feltépni a csomag borítását.
Egy furcsa sisak került elő belőle, amit mostanában reklámoztak a tévében is. Egy virtuális valóság!
Na végre valami, amivel nem unatkozik majd! Pikk-pakk a fejére dobta a szerkentyűt, elhelyezkedett az ágyon, s miután végrehajtott pár instrukciót, s összerakta a karakterét, amely természetesen lovag lett - máris egy új valóságban találta magát.
Ám a jó szórakozásnak hirtelen vége szakadt, mikor átsugározták egy másik helyszínre. Egy város nagy főterére, ahol egy csuklyás fazon, a játék teremtője, bizonyos Kayaba Akihiko beszédet tartott mindenkihez. Amennyit Lewis megértett, az az, hogy nem lehet kijutni a játékból és aki itt meghal, az a valóságban is.
- Na végre, valami szórakozás..! - önfeledt vigyorgása közepette mondta ezt, s lehet a körülötte lévő más játékosok megijedtek ettől, de nem zavarta.
- Én leszek a legerősebb lovag, amit látott ez a túlélő-game! - ökölbe szorította kezeit, majd újabb vigyorgás roham tört rá. -Ez sokkal jobb, mintha szívnék, haha! majd ezután boldogan elindult, hogy beteljesítse sorsát...


A hozzászólást Shiel D. Lewis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03 2012, 16:34-kor.
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal115/700Shiel D. Lewis Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 03 2012, 14:34

Szia!

Mielőtt részletesen átnézném az előtörténetet kérlek bővítsd vagy módosítsd a képességed leírását. Ahogyan én értelmeztem a képességgel speciális képesség pontszor nullázhatsz egy sebzést egy percen belül. Ebből az jön, hogy ha például három speciális képesség pontod van, akkor minden egyes percben hármat redukálsz?! Vagy én értettem félre, vagy a képesség nagyon VP szagú.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 04 2012, 17:02-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Nov. 03 2012, 14:46

Módosítottam inkább másra! Very Happy És ha lehet, akkor buzogánnyal szeretnék kezdeni és nem karddal!
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Shiel D. Lewis Exp_bal115/700Shiel D. Lewis Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 04 2012, 16:45

Szia!

Azon kívül, hogy nem tudom milyen kezdőfegyvert adjak neked, az előtörténet megfelelő, elfogadom!

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 3
Fegyverkezelés: 0
Erő: 0
Kitartás: 2
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Buzogány (+1 erő)
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shiel D. Lewis Empty Re: Shiel D. Lewis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.