Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salem

Go down

Salem Empty Salem

Témanyitás by Salem Kedd Dec. 02 2014, 22:04

Név: Salem
Nem: Férfi
Kaszt: Kardforgató
Kor: 18

Szint: 10
Exp: 10/500
Arany: 70

Kinézet: Sportos a testalkatom, körülbelül 185 centi lehetek, szóval nem vagyok kicsi. A szemem barna, a hajam pedig általában össze-vissza áll és barnának van kikiáltva. Megjegyzem, narancssárga.

Jellem: Három szóval tudnám magamat elsősorban jellemezni. Forrófejű, hirtelenharagú, önfejű. Mondjuk ennyivel nem lehet rólam képet alkotni, csak ezeket hallom a legtöbbször, ha valaki más jellemez engem. Egyébként próbálok minél nagyobb társaságban lenni, mert szeretem, ha emberek vannak körülöttem, soha nem szerettem egyedül lenni. Pozitívan próbálom szemlélni a dolgokat, tudod, csak a szokásos mindenben és mindenkiben a legjobbat meglátni, illetve mindenkiből és mindenből a legjobbat kihozni. Főleg magamból. Menthetetlenül maximalista vagyok, ha kell a végsőkig kitolom a határaimat, csakhogy elérjem a célomat. Szókimondó vagyok, ha valami nem tetszik, azt mindenféle kertelés/köntörfalazás nélkül a szemébe mondom és ha ezzel megsértem, hát így járt. Szeretek poénkodni, de ami a legfontosabb, szeretek versenyezni. A verseny számomra nem játék, akármi legyen is az, ha van egy ellenfél, hát én komolyan veszem. Száz százalékig. Ha egyszer felhúz valaki, az a legjobb, ha hagy utána magamban füstölögni, mert amíg nem dühöngtem ki magam, addig baromi bunkó tudok lenni.

Képességek

-

Felszerelés

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

Küldetések

- Kis Yorick nagy álmai (befejezetlen)


Küzdőterek



Ajándékok

-

Pénzügy

Előtörténettel kapott: 70

Pontok

Élet: 10
Fegyverkezelés: 9
Erő: 9(+1 erő a kezdő karddal)
Kitartás: 8
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 5

+2 páncél a kezdő ruha miatt

Kapott pontok:
5 pont az előtöri mellé
36 pont a 10. szintre lépéskor

Szóló zsetonok: 3

Egyéb:
A decemberi kockadobásban (11) jött +20% arany a következő mesélésnél és 1 Szóló zseton
A januári kockadobásban (12) jött 1 Szóló Zseton
A februári kockadobásban (4) jött egy tasak, amiben vegyesen összesen 10 db T1 érc és növény található és 1 Szóló Zseton
Salem
Salem
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Dec. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Salem

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.