Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

3 posters

Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 07 2014, 14:35


Az arénából kireppenve távozott, s a sötét égbolton a fekete lovag szinte teljességgel láthatatlannak tűnt. Észlelhetően jobban ment a repülés, mint legutóbbi próbálkozásakor: kevésbé dölöngélt, a sebesség pedig ideális volt a tűréshatárához. A felhőktakaróktól ritkás, csillagokkal kirakott égen a fiú a holddal nézhetett farkasszemet. Annak telt alakja kacérkodva tekintett rá, mint egyenrangú társára. Az lett volna? Raven abban a pillanatban úgy gondolta. Szabadnak, függetlennek érezte magát, akár az imént említett égitest Aincradtól - még ha ebben a világban nem volt valódi, a hamis szépsége lenyűgőzte. A fiú lehúzta fejéről a rostélyt, hogy arcán érezhesse a hideg, őszi szelet, s a hold sápadt, ezüstös ragyogását. Haját hátravetve, szemet lehunyva, ajkát nyugodt, beletörődő sóhaj hagyta el. Arra a szent pillanatra semmire, de semmire sem gondolt. Távol járt a földtől... a fájdalomtól, a valóságtól, a hazugságoktól, a kötelékektől. Az illúziók szertefoszlottak előtte, és teljességgel átadhatta magát a világának. A felhők fölött, a csillagok és a hold fakó fényében rejlett Raven igazi, belső világa - a sötét, de színes, a magányos, de ambivalens gondolatokkal telt világa. Nem zavarta őt semmi és senki: sem azok, akiket gyűlölt, de még kétségekkel teli gondolatai sem. A letargia egy momentumában meglelte a békés zátonyt, melyet a haragtól tajtékos tenger hullámai vertek. Nem gondolta volna, hogy a tökéletes nyugalmat a sötét ég alatt fogja meglelni.
De mint minden jónak, úgy egyszer ennek a rövidke álomnak is véget kellett, hogy érjen. Kinyitotta szemét, s látta, miképpen a föld felé ereszkedett. Többet akart, de nem kaphatott - most még nem. Egyrészt fáradtságból, másrészt az érettebbik része nem engedte tovább szárnyalni. Nem túl puhán, de sebződés nélkül ért földet, az általa oly utált város főterének közepén. Az esti órákban elenyésző volt a tömeg, de a fiút nem érdekelte. Utálta őket. Feszélyezte a sok zaj, meg az annál is több ostobaság, amivel a drága időt el lehetett vesztegetni. Feszült pillantásokkal nézett körbe, majd rostélyát visszahelyezve, zsebre dugott kézzel, céltalanul megindult. Mindegy, hogy merre, de Raven kicsit sem kívánt a figyelem középpontjában lenni.


A hozzászólást Raven összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 19 2014, 18:16-kor.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal10/2900A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Nov. 07 2014, 17:22

Eseménytelen napok sokasága zúdul rám mostanság. Ezt utálom a legjobban, tiszta gáz, mikor az a legnagyobb gondom, hogy mit reggelizzek, ebédezzek és vacsorázzak…. Nem pedig az, hogy hogy maradjak életben, mit csináljak, hogy ne csapjon le a csúnya nagy boss, vagy az, hogy szívassam a picike céhvezéreket. Annál jobb  buli nincs ezen a világon. Mondjuk mára van elfoglaltságom….. leereszkedem a köznéphez, mert vennem kell pár apróságot az ültetvényemhez. Hiába, amíg nem tökéletes, vagy nem kelti annak látszatát, nem hoz nekem bevételt… csak viszi a zs-t el.. messzire Rolling Eyes
Utam tehát a kezdetek városába vezet, a gyáva aljanép közé ahol még olcsó és tiertelen cuccokat venni lehet. Boltról boltra járok, egyiknél sincs az, ami nekem kellene, mindenhonnan csak pár cuccot tudok elhozni. Bővülhetne már a kínálat, mert így hamar csőd lesz az tuti Rolling Eyes
Fél siker, ennyire jutottam ma és mégis hulla fáradt vagyok, bár ez valószínűleg az unalom teszi. Reggel óta ásítozom, holott délben keltem >.>
- Veeeeeh- nagyot sóhajtva huppanok le egy közeli padra mit sem törődve azzal, hogy megbámulnak a népek. Hozzá vagyok már ezekhez szokva…. talán azt venném zokon, ha nem tennék. A szó legszorosabb értelmében elterülök a padon, mindenki szeme láttára és az eget bámulom. Inventorymból elhalászok egy epres jégkrémet. Ilyenkor nyugodtan elfogyaszthatom, nem kell adjak belőle Reginek >.>  Valahol biztos bosszant Valakit Rolling Eyes

Reginald:
Gazdája hírtelen teleportálása meg sem lepi már. Az egyik pillanatban a 10. szinten duhajkodik, a másikban meg már a kezdetek városának épülete között kell lavírozzon. Nem tart sokáig, míg ezt is megunja és leszáll, társaságot keres magának. Egyik ember arcából a másikéba mászik, van aki elszalad, azon nevetésszerű madárhangot hallat, van aki próbálja eltolni magától, több kevesebb sikerrel, míg végül a tömegből kirívó személyt nem pécéz ki magának. Mögé oson és megkopogtatja a sisakját a csőrével.
~ Mitől félsz, he? ~ kérdezi a maga nyelvén, amit szegény, talpig páncélba burkolt player nem ért. Még a madárka is érzi a belőle áradó melankóliát, ezért érdekelheti még…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal6382/6500A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 07 2014, 19:03


Távozni akart, de minél előbb. Igaz, hogy az éji hideg és a makulátlan idő kedvére volt, ámbár ezek további örömeit nem az emberek között akarta kiélni. Körbe pásztázta a teret, s mindenütt csak az idegent, az ellenséget látta. Nem bírta elviselni azt a megannyi dolgot, ami zavarta. Ez őrület, ez kész téboly! Tűnjenek már el... Arca szélén dagadt izzadtságcsepp csurgott végig, szemei elkerekedtek. Érezte, hogyha nem szívódik fel hamar, még valakinek baja esik - még így, védett területen is. Elege lett mindenből, ami egy kicsit is köze volt az emberekből. Magát is meglepte ezzel a nagyszintű utálattal, de úgy érezte, a joga éppúgy megvan hozzá, mint másnak például a parancsoksághoz - ha nem, akkor jóval több. Felelevenítette azokat, akiket a szokottabbnál is kerülni akart... az arrogáns, beképzelt frontharcosok. Többre tartják magukat másoknál, és kicsit sem érintik meg őket, ha egy társuk odavész. Most se tudta igazán elhinni, hogy egy kislányt képesek voltak ekkora veszélynek kitenni. Ha nem is őt, legalább őt megmenthették volna. Még ha ott is volt a burok, ami megvédte a harcosokat a haláltól, a dolgok változatlanok maradtak. Ha nem is haltak meg, hagyták volna. Talán jobb is lenne a helyzet, ha nem lennének ezek a burkok. A sárkány is megmondta, mennyire figyelmetlenek, mégsem változott semmi. Miért hagyják, hogy ilyen ostobák kezébe kerüljön a vezetés? Mi lenne, ha...? Még végig gondolni sem merte. Hogy lehetne ő egy vezér? Ha nem is magát akarta tudni a vezetői státuszban, olyan emberre volt szükség, aki hozzértőbbnek bizonyulhat, mint ezek az ostobák. De vajon ki lehetne, ha nem ő? Vállat vonva tovalépett vívódásán. Megvolt a válasz, már csak a kivitelezés hiányos. Majd, idővel elvállik, kiből lesz az igazi vezető...
A tömeg által kialakult stressz enyhülni látszott. Heh. Csak ennyire volt szüksége: egy általa meglelt válaszra. Mikor már végre tovahaladásra szánta el magát, Ravenre valami ismeretlen dolog nehezedett. A kopogtatás arról árulkodott, hogy az a dolog élőlény lehetett, s ebben különösebb vizsgálódás nélkül is biztos volt. Az idegesítő zrítkálásra azonban ki nem figyelt fel volna? Lassan fordította az idegen lény felé fejét. Nem értette a rikoltozást, a lovag hiába is gondolta úgy, hogy minden bestia kezes és megérthető egyed - ez alól a szóban forgó főnixmadár kivételt élvezett. A pethez viszonylag türelmes maradt.
- Leszállni. Most. - mondta nyugodtan, viszonylag hangosabban. Karját maga elé tartva abban reménykedett, hogy a teremtmény - mely szokatlanul ismerős volt - megunja a kopogást, s eleget tesz Raven kérésének.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal10/2900A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Nov. 08 2014, 13:20

Reginald megtalálja új áldozatát, és a maga módján üdvözli is azt. Pár kopogtatás az érdekes sisakon, hogy felfigyeljen rá választottja. Feltesz neki egy kérdést, de választ nem kap rá, hisz nem érti őt senki, csak gazdája és annak „barátai”
~ Na, vlaszoljá’ már >.< ~ hőbörög egy kicsit, pedig igazán megszokhatta volna már. A felszólításra pislog párat, de megteszi és a fiú elé lép… közel egy magas lehet vele és megkopogtatja újfent a sisakját.
~ Süket vagy? :O ~ kérdezi értetlenkedve
~ Ren is süket volt, de már nem süket…. legyél te is nem süket vaze’ >.< ~ nem adja fel egykönnyen, hisz köröskörül mindenki bevállalja az arcát, kivéve ez az egy, aki rostély mögé rejtőzik. Hát persze, hogy kilóg a tömegből és kiszúrja őt egy kíváncsi, mindenlében kanál főnix.
~ Arghhh…. >>.<<~ morog sikertelenségén és felrepül, de nem el. Csupán a srác fölé és igyekszik karmaival ráfogni két vállára, hogy megreptesse, elvigye magával a tolmácshoz.  

- Veeeeeh – ezt nem hiszem el, ennyire nem lehet unalmas egy nap. Fejjel lefelé azaz fordítva helyezkedem el az egyik padon. Lábam néz az ég felé, fejemmel pedig lent közel a földhöz pásztázom a népet… néha egy-egy szoknyácska alá lesésre is lehetőségem van. Ej, ezek a lánykák tudják hogy kell öltözködni :F Ez azonban még nem dobja fel a napom. Így, ebbe a helyzetben kezdek pötyögni menümben, meglesem a SAO napilapot, hátha találtak valami érdekeset, mondjuk egy következő boss-t, esetleg über nehéz küldit, vagy csak valamit, amiért megéri kimozdulni….
- Semmi! Sad - hát ez igazán szomorú, még egy szaftos pletyka sincs amin legalább elgondolkozhatnék.
- o.O – egy maszat, nagy puffanás és Reginald máris itt van az arcomban….
- Heeeee? o.O….
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal6382/6500A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Phobos Hétf. Nov. 10 2014, 16:13


Az aranymadár - vagy talán valami tűzmadár-féleség - nem tágított a fiútól. Vagy túlságosan zabolázhatatlan jószág volt, vagy valamit komolyan meg akart mutatni. De Raven már azt is meglehetősen furcsának tartotta, hogy az idomított lény gazdáját sehol sem láthatta. Jobban belegondolva mintha már találkozott valahol ezzel a pettel, s esetleg még a nevét is tudta, de akkor és ott nem tudta felidézni. Nem is igazán akart: valami azt súgta, hogy azon emberekhez lehetett kötni, akiket a lehető legjobban utált. Eh, valahol máshol kell keresnem. A lovag értetlenkedő gondolkodás közepette figyelmen kívül hagyta a rostélyára mért csőrözéseket. A madár károgott valamit, de Raven nem tudta annak beszédét dekódolni. Eddig minden kisállat papolását emberi kommunikációként hallotta, persze érthető lenne a helyzet, hogyha a tűzmadár-szerűség még fejletlen fiókaként állna előtte - elvégre Timidust apró sárkányként nem érthette más, csak a gazdája -, de a szóban forgó teremtmény nem tűnt annyira fiatalnak. A madár akkora volt, mint maga a fiú, így érthetővé vált, miért érezte ő a hátára nehezedő nyomást. Különleges alkalmaktól függetlenül jártasságait kikapcsolva tartotta, ellenkező esetben könnyedén elbírta volna a névtelen petet.
Raven ellentmondást nem tűrő hangjára az ismeretlen lény leszállt róla, bár ettől függetlenül nem hagyta abba a kopácsolást. Ezen a ponton a fiú már nem tudta ignorálni a zrítkálást. Karba tett kézzel, enyén oldalra billentette fejét, jobb lábával türelmetlenül topogott.
- Kár a gőzért, csőri. Még mindig nem értem, mit károgsz. - mondta, egy mély sóhajtás és egy vállrándítás közepette. Csak nem hagyja abba... pedig azt hittem, hogy a petek okosabbak a moboknál. Heh, kivétel. Az mindig van. Rosszalló mosollyal rázta meg fejét, mely egy szempillantás alatt eltűnt arcáról, amikor a madár csak úgy fogta magát, s a vállainál fogva felemelte a fiút. - Hé-hé! - Meglepetten tekintett fel a lényre, bár kevés ellenkezés volt benne. Raven igazán érdekelte, mit akart megmutatni. Nem tellett sok időbe, hogy a madár elérje célját, s el is engedte a lovagot. Nem nagyott esett, de akrobatika jártasság nélkül nem tudott teljes biztonsággal a földre huppanni. Miután kellőképpen leporolta magát, a lovag az idomár meglepett hangjára felfigyelt. Eleinte szóhoz sem jutva nézett a szárnyas lény felé, majd tekintete a gazdájára, az ismerős férfire vándorolt. Ahogyan az utóbbit alaposabban felmérte, eszébe jutott az, amit Esutel mondott, a Seshuval vívott harcot megelőzően. A fronton szinte minden alkalommal láthatta, mégis, csak az az egy mozzanat ragadta meg a lovagot. Az Artes egyik régi alapítója - a szóban forgó lány így emlegette. A meglepő ténytől viszont függetleníteni tudta magát. Nem ismerhette, ez van.
- Öhm - kezdett bele tanácstalanul, majd bal kezét csípőre tette. - a madarad tehet róla. Valamit mondani akar, de nem értem.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal10/2900A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Nov. 12 2014, 22:39

Az unalom megesz, kicsinál, felőröl veeeeeeh… nincs semmi szórakozás így nappal…. nem is érdemes ilyen korán felkelni az embernek. Tulajdonképpen azért keltem fel, hogy ne csináljak semmit… ez ugyan olyan mint az alvás, csak sokkal rosszabb >.>
Csupán a gondolata merül fel bennem annak, hogy lelépek innét és alszom egyet, amikor előttem landol egy talpig páncél csávó, Regivel együtt. Igaz az utóbbi elegánsabban érkezett három másodperces késéssel Rolling Eyes    Meglep ez a hírtelen megjelenés, nem tagadom, főleg az ismeretlen vendégünk miatt. Hmmm… vagy láttam én már valahol?  
~ Reeeeen! Verjük meg >.< ~  nézek értetlenül a petemre, majd a jövevénytől kapok egy gyenge magyarázatot.
- Ahamm… értem Rolling Eyes - kelek fel és használom rendeltetésszerűen a padot, ahol eddig fordítva, fejjel lefelé feküdtem.
~ Ez is süket, nem hall engem >.< ~ dobbant kettőt vékony lábacskáival a földön. Valamit nagyon mellre szívott   és ez bosszút kíván.
~ Beszólt >.<  Mond meg neki, hogy letépem a fejét ˇ^ˇ ~ ekkor közel hajol az ismeretlenhez, megint az arcába mászik, ímg én csak egy laza facepalmot nyomok, hogy már megint kezdi…. ez nem lehet igaz, semmiből sem tanul facepalm
~ Te fajankó… faaajannnnkóóóóóó >.< ~  legalább azt a szót használja sértegetésre, amit megengedtem neki. Mégis csak fejlődik egy kicsit, még ha csigatempóban is Rolling Eyes
- Akkor lefordítom neked – fordulok a fickó felé és felkelek helyemről.
- … szóval… izé… Petem, Reginald szeretnek kihívni egy küzdelemre, és nagy megtiszteltetésnek venné, ha elfogadnád ezt Rolling Eyes - kamuzok egy kicsit. Még sem oszthatom meg vele Regi szavait. Legjobb esetben is lelépne, akkor bukta az egyetlen reményem a mai napi eseményre.
~ Nem is ezt mondtam >.<
- Azt mondja: lécci Rolling Eyes
~ Héééé >.< ~  Toporzékolni kezd, de miért? Én pont segítek neki célja elérésében, nem hátráltatom.  Ő csak sértegetni tud, azzal meg nem együnk sokra Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal6382/6500A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Phobos Szer. Nov. 19 2014, 18:39


A madár vijjogásából eddig sem sejtett semmi jót, bár igazából a fiú nem is csinált semmit, és máris magára haragította a szóban forgó teremtményt. Elég buta jószág, ha ok nélkül háborog. Talán jól esik neki, hogyha toporzékolhat? Nekem is ki kéne próbálnom. Szemlátomást azonban a szelídítő értette mondókáját, bármi is lehetett az, Raven fülét hegyezve abban reménykedett, hogy megértheti a tűzmadár-szerűséget, de hiába: a süketelő rikoltozáson kívül nem hallhatott mást. Mondjuk kérdésessé vált, egyáltalán akarja-e érteni. Főleg az emelgetés előtti pillanatokat elevenítette maga elé, amikor úgy tűnt, a szertelen petet a lehető legnagyobb türelemmel meg tudja érteni. Elbukott, nem sikerült, kudarcot vallott, bár a lovag nem a saját hibájaként tartotta számon. Buta jószág - ez az indok számára bőségesen elég volt.
Érdeklődve figyelte a madárhoz tartozó idomárt. Ő értette az állatkáját, így talán orvosolhatta is a bajt... bár ha már a gazda sem bír a jószágával, akkor ott már nagyon nagy baj lehet. Rolling Eyes A fiú megadóan tűrte, miképpen a sárga tollas szörnyeteg voltaképpen már bőségesen átlépte a személyes komfort zónáját. Kezével integetve próbálta elhessegetni a különösen dühösnek tűnő teremtményt, miközben minden figyelmét Renre összpontosította. A küzdelem gondolatát még természetesnek vélte egy ilyen szolid teremtéstől, mint amilyen Reginald is volt. A lovag úgy tett, mintha fontolóra venné a kihívást, bár már belül eldöntötte, mi lesz rá a válasz. Amíg nem vereti magát laposra, addig a főnix sem fog lezsibbadni róla. Fél kezét csípőre tette, testsúlyát egyik lábáról a másikra helyezve, szórakozottan nézte a paprikás hangulatban lévő állatot. Szétárt karokkal, vállrándítva rázza meg fejét, megadását jelezvén.
- Rendben van, ez a szegény teremtés amúgy sem fog leszállni rólam. Rolling Eyes - mondta, a szegényt csípős gúnnyal hangsúlyozva. Noha csak néhány perce ismerte meg Reginaldot, az is elég volt ahhoz, hogy vele kapcsán bővebb következtetéseket vonjon le. Fegyverét és pajzsát kézbe véve elküldte a dühös madár gazdájának a párbaj felkérést, s ha elfogadja azt, a fiú tűkön ülve várja a harc kezdetét.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal10/2900A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Dec. 07 2014, 02:52

Hajajj… Reginald egyszerűen fogja magát és iderángat valakit, akit még csak nem is ismerek. Nos, ötletnek nem rossz, így, hogy unatkozom, na de mi lenne, ha épp más dolgom volna? Mondjuk kajolnék, vagy fűznék valami csajt? Esetleg bujkálnék a fangirl-ök elől?  Van egy olyan érzésem, hogy erről is fel kell majd világosítsam, de ha már itt tartunk, akkor vágjunk bele. Nem tudom, hogy mit tett a srác egészen pontosan, mivel sikerült így feldühítenie ezt a szerencsétlent…. Valószínűleg csak próbált tőle megszabadulni, mint minden más normális ember, de valamiért mégis kinézte magának. Nos, lehet, hogy a fura sisakja miatt.. nekem  az tűnik fel először, hogy nem hétköznapi és ezzel egyetemben az is, hogy nincs ízlése a srácnak. Én egy ilyet fel nem vennék, még sisakot is alig. ezért nyomom aranykoronában, az még illik is hozzám és nem takarja el az arcom, amit mindenki látni akar \o/
Lefordítom Reginald szavait érthető nyelvre, jóval kulturáltabban adom elő, hiszen az ő szavai, amiket innen-onnan összeszedett csavargásai során…. legyen elég annyi, hogy nem büszkélkednék a tudásával, stílusával.
~ .. és nézd meg… néz meg.. itt kötekedik ez a fajankó!!!  >>.<< ~ A fiú igyekszik elhessegetni az intim szférába bemerészkedő főnixet. Normális reakció, egy sima galambot is elhessegetsz, ha az épp a válladat célozza meg.
- Nem, szerintem csak zavarod – világosítom fel, nem igaz, hogy ez nem tűnik fel neki facepalm
~ Kussoljá’ >.< ~ néz rám de azért két fél lépést hátrál a leendő ellenfelétől…
- Igen jól látod a helyzetet, addig nem hagyna békén, valamiért kinézett magának – elfogadja a rendhagyó párbajkihívást
~ Hihihi.. azt mondta szegény vagy, hihhi
- Rólad beszélt Rolling Eyes
~  Miva’? >.< ~ tollászkodik, szárnyait szélesre tárja és megint toporzékolni kezd, már nagyon a  bögyében lehet…  pár pillanat múlva már előttem villog a felkérés, amit elfogadok. A felkészülési idő alatt kénytelen vagyok magamra ölteni a felszerelésem, csupaszon azért mégsem kellene kiállni ellene, mert a végén veszít a madárkám.
- Regi….. hátra… - adom utasításba… jobb lenne illő távolságból kezdenie a támadást, ha már tud repülni
~ Ghrrrr…. hagyjá’.. ghrrr… ~ morog itt nekem, de azért hátrál  legalább öt métert, de a szemét le nem venné a prédájáról…

//kockázós legyen?? //
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal6382/6500A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 08 2015, 22:10

Ossu!

Két hónapig nem született reag, így inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Jutalmatok 45 xp és 120 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_bal0/0A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven Empty Re: A figyelem középpontjában - Ren vs. Raven

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.