Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raven pályázatai

2 posters

Go down

Raven pályázatai Empty Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Hétf. Okt. 21 2013, 12:57

Képesség pályázat:

Soaring Moon - A képesség aktiválásakor a használót élénk ezüst aura lengi körül. A fegyverére támaszkodva a magasba löki magát, (ami akrobatika jártasság nélkül is két három méter, de annál nem több) ami után a kopja élét ugyanolyan energia borítja be. A zuhanórepülés közbeni támadás nem a többszörös sebzésben rejlik, hanem az azután járó effektben. A kiszemelt áldozat három körön keresztül speciális képesség ponttal megfelelő egységgel sérül, viszont a képesség aktiválásakor a használót is éri, egy körön keresztül ez a sebzésérték. A hatása három (3) körig érvényes, visszatöltési ideje pedig négy (4) kör.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 21 2013, 13:28

Ossu!

Elfogadom a képességpályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Vas. Nov. 03 2013, 16:54


Második képesség pályázat


The Summoned One: Sleipnir - A képesség használatával az alkalmazó a mesébe illő, kétvégű karddal felfegyverzett lovagot, Sleipnirt. A lovag, a hívást meghallva megjelenik a harctéren, idézőjét különböző funkcióival támogatva. Életpontjai, sebzése, gyorsasága a használójának a fele, míg kitartása és fegyverkezelése a háromnegyed (mind lefele kerekítve). A lovag villám specifikus támadásokat hajt végbe. Bár önállóan harcolhat, - funkciótól függően - egy harcban csupán háromszor (3) lehet megidézni, kihűléshez pedig két (2) kör szükséges. Ez idő alatt a használó külön parancsot adhat a lovagnak, milyen módot használjon:
- Harcos: Az idéző kiadhatja azt a parancsot, hogy az idézett mellette küzdjön. Ilyenkor minden olyan szabály, ami az állatidomárok petjeire érvényesek, úgy az Sleipnirre is értendő: a használó mellett támadhat, de a ráértendő pontjaihoz kötötten.
- Harci ló: Az idéző kiadhatja azt a parancsot, hogy az idézett egy harci alakját felvegye, ezáltal a használója a hátán harcolhat, jártasságtól függetlenül. A használó megkapja Sleipnir fegyverét (nem jár érte bónusz!). Ilyenkor a Sleipnirtől származó erő- és fegyverkezeléspontok a használó szintjének a fele értékékével (páratlan szám esetén felfelé kerekítve) kapja meg, ám innentől kezdve az idézett elveszíti a támadáshoz való jogát, ráadásul a használó körönként speciális képességével megfelelő számú életpontot/páncélt veszít.
Megjelenés: A használónak nagy összpontosításra van szüksége, és egy gondolatra, ami az idézett lovaghoz fűzi. A neve kimondása után a használó lába alatt egy pecsét ezüstös sziluettje rajzolódik ki, ami nappal alig látszódik. A pecsét négy sarkából egy-egy villámnyaláb csapódik fel, és az ég felé törve egymásba fonódnak. A magasban ezúttal a pecsét egy nagyobb alakja tűnik fel, amiből a lovag, harci ló alakjában vágtázik ki, és földet érve harcos alakot ölt. Sleipnir szolgálatkészen várja az idéző parancsait.

***


Mindig is hittem a csodákban. Ha nem is volt gyakori jelenség, de tudtam, hogy csakis akkor tűnik fel, ha valaki elég türelmes hozzá és hisz is bennük. Az idegenek túl ostobák a türelemhez és a hithez - csak néhány kevésbé ostoba akadt, akik megtapasztalhatják, milyen is egy csoda. Míg azt hittem, hogy az emlékek sosem térnek vissza, már-már valami más alternatívára kellett gondolnom. Elvégre mit is ér az élet, hogyha nem emlékszek? Már jó ideje dühös voltam, mert egy idő után a megvilágosodás elkerült engem - elkerült, mintha undorodna tőlem, pedig kitárt karokkal és szívvel vártam azokat, amik miatt érdemes lenne élni. Miután már hetek-hónapok teltek el a Desperado pusztulása óta, természetesnek véltem az aggodalmat, a türelmetlenséget, hiszen én magam is egy idegen voltam. Egy idegen, aki kevésbé ostoba, mégse találtam kellő megoldást a problémámra. Elvesztem. Nem csak a bestiát nem találtam, de az emlékek se bukkantak elő: a fejem majdhogynem üres volt, emlékektől és definícióktól megfosztva. Eleget vártam, és nem volt több maradásom. Bár merszem nem akadt ahhoz, hogy végezzek magammal, de jó néhány mob dühét könnyű kiváltani. Egyszerűen hagytam, hogy megöljenek. Már a páncélom is lehullott, de még a szemem se rebbent. Elmosolyodtam - semmit s éreztem abból, amit műveltek, legfeljebb egy kis bizsergést. Még az érzés jelentésével sem voltam tisztában, mégis használtam. Az idegenek tényleg ostobák - ostobák, mert olyan szavakat használnak, melyek definícióját nem is tudják. Nem a halálon gondolkodtam akkor, azon a helyen, hanem az emberi bolondságon. A mosoly egy féloldalas vigyorrá vált.
- Én is ostoba vagyok. - Tudtam, hogy nincs sok időm hátra, így hát lassan, de biztos alapon átadtam magamat annak az élménynek, amit az idegenek meghalásnak neveznek. Ám ahelyett, hogy minden elsötétült volna, valami furcsa, de meglepően rossz érzés tört rám. Hihetetlenül ziháltam, szívverésem felgyorsult, és izzadságcseppek a földdel érintkezve elpixeleződtek. Valami furcsa fényesség jött alulról, és mire felocsúdhattam volna a történtekből, a felhergelt fenevadak egy szempillantás alatt elpusztultak. Felnéztem, és egy harcos állt előttem, kétélű pengéjére támaszkodva. Fel se foghattam, mi történt, de első pillantásra úgy tűnt, hogy csupán meg akart menteni, ám az ismeretlen ellenem fordult. Ösztönösen védekeztem, habár másra se vágytam jobban a halálnál. Belső késztetés tán, vagy egy láthatatlan akarat arra késztetett, hogy nekem igenis védekeznem kell. Kopjámmal eltartottam magamtól a fegyverét, miközben a hatalmas lovag teljes testsúlyával rá akart nehezedni. Amit a halál előtti pillanatban éreztem, az nem volt több egyszerű kétségbeesésnél és reménytelenségnél, de az nem magyarázhatta meg a páncélos nagyúr megjelenését - és azt sem, hogy honnan jöhetett. Mást se csináltam, csak védekeztem, amikor a barátból lett ellenség fegyverét erőszakosan az enyémhez csapta. Mire már én magam is támadhattam volna, ellenfelem ügyesen védekezett, pajzsát használva. Megráztam fejemet, mikor az ismét lesújtani készült: becsúsztam a két lába között, hogy a háta mögé kerüljek, és egy egyenes szúrással végül sikerült megsebesítenem. Kissé bizalomdegradáló volt azt látni, hogy még össze se csuklott a csapástól, de máris ellentámadásba lendült. Ennek ellenére felszegett fejjel néztem rá, agresszív támadásai kihívó mosolyt csalt az arcomra. Onnantól kezdve ahányszor támadt, igyekeztem eltáncolni a rémes pengéi elől, és újabb döfésekkel igyekeztem jobb belátásra téríteni a lovagot. Hirtelen minden kétségbeesésem, reménytelenségem, és dühöm szertefoszlott, és amikor úgy tűnt, hogy életpontveszteségeim miatt aligha dacolhatok egy ilyen fenséges nagyúrral, hátrányból előnyt faragtam. Gyorsabb és erősebb voltam, ehhez kétség sem férhetett, viszont a lovag jobban kihasználta az őt érintő előnyét: tapasztaltabb harcos volt. Nem számít, ki mennyire gyors vagy erős, a tapasztalat a legnagyobb menedék a harcban, és pont ebben szenvedtem csorbát. A küzdelem minden momentumát feljegyeztem a fejemben, hogy majd a jövőben a magam hasznára fordíthassam. Akkor, azon a helyen nem számított, mit akar a lovag, mert először le KELLETT győznöm, hogy többet tudhassak róla. Egy újabb vágástól megmenekülve fordultam szembe az ellenfelemmel. Az ismeretlen ismét abba a pózba helyezkedett, ahogyan először megjelent előttem. Várt és látszólag pihent is, viszont azt sosem felejtem el, amit akkor tett: hozzám szólt.
- Így kell ezt. - Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy folytassam. Habár a biztatás felettébb szokatlannak tűnt attól, aki egy-két perce meg akart ölni, ahogyan egy mob tenné. A bátorítás elég erőt adott ahhoz, hogy megtegyem azt, amit már a küzdelem eleje óta tervezek, bár a lovag így is meg akart sebesíteni. Bekapcsoltam képességemet, mely ezüstös aurával járt. Határozottan nekifutottam ellenfelemnek, s ahelyett, hogy megvágtam volna, a földre lesújtó pengéjéről a magasba vetettem magamat, és egy zuhanórepülés közepette fatális vágást végeztem rajta. Néma csönd, majd néhány másodperccel később az óriás elengedte fegyverét, s térdre rogyott. Földet érve ránéztem, és figyeltem, mit csinál: alakot váltott. Egy ló formáját vette fel, és amint az átalakulás végéhez ért, felnyerítve galoppozott oda hozzám, fejet hajtva. Mintha valaki azt sugallta volna, hogy ő már az enyém lett, úgy vetődtem a hátára, fegyvereit felkapva. A ló felágaskodott, én pedig merészen megültem azt. Neve mintha egy éji suttogás lett volna, úgy jutott el a tudatomig: Sleipnir...


A hozzászólást Raven összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 06 2013, 21:48-kor.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Szer. Nov. 06 2013, 18:52

Ossu!

A Harcos mód rendben lenne, lévén Sleipnir csökkentett statokkal bír a tiédhez képest, viszont a Harci lónál a másfélszeres sebzést és a majdnem kétszeres fegyverkezelést soknak tartom a hátrányért cserébe. Ha az ott kapott bónuszod nem lenne több a saját szinted felénél, akkor elfogadnám.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 07 2013, 13:36

Így rendben lesz a későbbiekben is, szóval elfogadom a pályázatot. Gratulálok a második képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Pént. Feb. 21 2014, 20:22


Képességmódosító pályázat

Oka: nem érzem úgy, hogy sokra használhatnám, másik képességem is ugyanúgy sebzi a karaktert, ráadásul a képi végrehajtásához kifejezetten hosszú fegyver szükségeltetik. Innentől fogva értelmetlenségnek találom.

Volt: Soaring Moon - A képesség aktiválásakor a használót élénk ezüst aura lengi körül. A fegyverére támaszkodva a magasba löki magát, (ami akrobatika jártasság nélkül is két három méter, de annál nem több) ami után a kopja élét ugyanolyan energia borítja be. A zuhanórepülés közbeni támadás nem a többszörös sebzésben rejlik, hanem az azután járó effektben. A kiszemelt áldozat három körön keresztül speciális képesség ponttal megfelelő egységgel sérül, viszont a képesség aktiválásakor a használót is éri, egy körön keresztül ez a sebzésérték. A hatása három (3) körig érvényes, visszatöltési ideje pedig négy (4) kör.

Új: Terra Shower - A használó egy Sándor névre hallgató bestiát idéz meg, ami egy sziklaesőt előidézve használó szintjének háromnegyedével (tört szám esetén lefelé kerekítve)  + erejével sebzi a célpontot. Egyszerre több ellenfelet is sebezhet a támadás, ellenben a támadás annyiszor osztódik, ahány félt jelöl ki a képesség alkalmazója. A támadás után a bestia eltűnik, a használónak pedig arra a ráeső két körre feleződik a kitartása.
Megjelenés: A használó a földbe szúrja/dobja fegyverét, mely néhány méterrel előtte meghasad. Egy halványsárga pecsét kirajzolódásával az idézett szörny egy sziklagömbből kiemelkedve tör elő. A támadást ezekkel és még máshonnan előgyűjtött sziklákkal hajtja végbe: azokat lángba borítva összekapcsolja, és a tűzcsóva-szerű képződményt a kiszemelt célpont/célpontoknak hajítja - több célpont esetén az számos részre szakad. A csapás végeztével a szörnyeteg szárnyra kapva eltűnik a harctérről.

A képesség "megtalálása" itt zajlik.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 25 2014, 12:37

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Szer. Május 07 2014, 12:01


Kinézet- és jellemmódosító/bővítő pályázat

Régi:

Új:

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 07 2014, 16:07

Ossu!

Elfogadom a bővítést, az adatlapod is frissíts vele kérlek Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Szomb. Május 17 2014, 18:11


Harmadik képesség pályázat

Tidal Wave - A használó a képességet használva két különböző méretű vadállatot hívhat életre, melynek köszönhetően a használó sebzéséhez a páncélpontok is hozzáadódnak: öt páncélpontonként két pontnyi sebzésbónuszt adhat hozzá a képességéhez. Ezzel a képességgel az idéző egy harc alatt csupán egyszer élhet.
Megjelenés: A fantom duó - Surtr és Jörmungandr - szoros kapcsolatban, így kettőként alkotnak egyet, így csakis párban lehet őket megidézni. Míg Surtrnak van fizikális formája, Jörmung vízből alkotott kígyó alakját veszi fel - ennek ellenére nem a víz mennyiségétől függ a nagysága, amiben egyáltalán megidézik. Idézéskor a fantomhívó előtt egy türkizkék pecsét rajzolódik ki, amiből kisebb vízhullámok közepette a H2O-ból álló kígyó - fején a négylábú fantommal - tör elő. Surtr az utóbbiról leugorva, telekinézishez fogható erővel összegyűjti a környezetében lévő összes vizet, beleértve magát, Jörmungot is - ha nem vízben idézik meg őket, akkor egyszerűen a talajból préseli ki azt. A vízburokban a kígyó egy erőteljes hullámot gerjeszt, amit a használó által megjelölt célpontra bocsát. A képesség használatát követően a két idézett szörny eltűnik.

Tudtam, hogyha odamegyek, csakis a kudarc várhat - mégis inkább az ösztöneimre hagyatkoztam, semmint a szívemre. Az, hogy megküzdhettem a páncélosok legnagyobbikával, tapasztalatot gyűjthettem, de meg lettem alázva. Túlságosan gyengének bizonyultam ellene. Tisztában voltam azzal, hogyha sokat küzdök, akkor egy nap le fogom győzni - de akkor miért vagyok ilyen dühös?
Türelmetlenségem utat talált újabb két fantomnak, akik testvéreknek vallották magukat, mégis olyanok voltak, mint tűz és jég. Nem engedtek a frontra - így, dühtől tajtékozva megtiltották nekem, s hiába próbáltam elmenni, az utamban álltak. A vízkígyó Jörmungandr a céhház onsenjéből kibukva, szigorú pillantásokat vetett rám, míg a fűre-fára emlékeztető farkas-vadállat, Surtr acsargóan morgott, és néha-néha felém kapott éles agyaraival, hogyha közelítettem felé.  
Elfelejtetted, amit a fantomjaid tanítottak neked? - kérdezte az utóbbi szóban forgó fenevad, érces hangján.
Ambíció és türelem. Tán megfeledkezett róla? - szólt testvéréhez a kígyó, bugyborékoló hangon, és dühödten kavarta fel a kicsiny onsenben a hullámokat. Megdermedve, tétlenkedve álltam a két fenyegető vadállat halálos pillantásaik kereszttüzében. Se a ló, se az oroszlán nem segített - nem segíthettek, hiszen a protokoll azt diktálta. Csupán ennyit tudtam a fantomok törvényéről, semmi többet, és már annak a puszta gondolata is megrémisztett, hogy most újból csakis magamra számíthattam. A legutóbb sokkal könnyebb volt ez a teher, mert Shu és Timidus mögöttem álltak, és támogattak. Egyedül voltam, mint amikor Sleipnirt kellett a szövetségesemmé fogadnom. Nem a Sándor-féle találós kérdések armadájára számítottam, de nem is a rovások hadára. Ezek ketten mást se csináltak, csak szidalmaztak, amiért megfeledkeztem a fantomok tanításáról. Egyáltalán nem feledtem el, csupán nem éreztem kellőnek az időt arra, hogy szem előtt tartsam az amúgy is nehezen észben tartható jó tanácsokat - főleg most.

- Menjetek innen! - Úgy üvöltöttem rájuk, mintha csak egyszerű kutyák lettek volna. A négylábú, fű-fa farkas nemtetszését egy ökleléssel adta tudtomra. Nem vesztettem sokat a páncélomból: mintha csak magamat ütöttem volna, a sebzésemnek megfelelő pont vonódott le tőlem. Az, hogy Surtr habozás nélkül rám támadt, olaj volt a tűzre. Ha tehettem volna, pajzs és kard nélkül nekirontottam volna az utóbbinak, de egy határozott hang nyugalomra intett: nem Sleipnir volt, ám még Sándor sem. Az onsentől legalább huszonöt méterre ott állt valaki - valaki, aki nagyon ismerős volt, mégsem tudtam az arcot névhez csatolni. Karmazsinvörös köpenyege táncot lejtett a széllel, miközben keresztbe font karral, ellentmondást nem tűrő határozottsággal nézett a szemembe - én meg vissza őrá. Nem szóltunk egymáshoz, ennek ellenére mintha gondolatban mondott volna valamit, mert hirtelen változást éreztem: a dühöm kezdett szertefoszlani. Ezzel együtt meglepve vettem észre, hogy a vízkígyó és a farkasszerű állat haragja, a sajátommal együtt tovaillant. Nem örülhettem ennyire, hiszen a neheztelés még mindig ott volt a levegőben - és ez a neheztelés mindkét félben megvolt. Ahhoz képest mind a vízkígyó Jörmungandr és a bestia Surtr békével illantak el, a szemem elől.
Igen, ezt kell megértened - mormogta az utóbbi.
Le kell csillapítania az elméjét - helyeselt a nagyobbik. Mindkettő eltűnt, egyetlen dolgot hagyván hátra: a meg nem válaszolt kérdéseket. Kíváncsi voltam, mégis mivel álltam ki a próbájukat. És ha ő nem lenne, mi történhetett volna? Nem éreztem magamat biztosnak ahhoz, hogy ezt a két fantomot az irányításom alatt tudjam, főleg úgy, hogy őket szemlátomást csakis párban lehet megidézni. Kell egy kis idő, mire megértem a lényüket, de kezdett világossá válni, miért nem engedtek el a következő szint megtisztítására: így nem lettem volna az Artes hasznára.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 12:26

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Vas. Szept. 21 2014, 15:45


Jellemváltoztató pályázat

régi:

új:


_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 14:42

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Phobos Pént. Okt. 31 2014, 09:03


Képesség-módosító pályázat(ok)

Oka: Negatív visszhangja volt az utóbbi képességeimnek, mondván, hogy "idézett szörnyekkel helyettesítem az NJK petek szerepét".
A képességek kipróbálását szeretném kijátszani. A user/karakter döntése élményben meg lesz magyarázva.

1., Frozen time - A használatával a kasztoló egy általa látott és/vagy megtapasztalt képességet a lehűlési státuszába küldheti. A képesség sikeres aktiválásához a használónak fizikai kontaktusba kell kerülnie a célponttal (sikeres támadás szükséges hozzá). Sikertelen használat esetén két (2) kör szükséges az újabb próbálkozáshoz. A következő kasztoláshoz a használónak meg kell várnia a lehűtött képesség felolvadását, és kétszer egymás ugyanazt nem fagyaszthatja le. Aktív, érvényben lévőt nem küldhet hűlési állapotba.
Megjelenés: A kasztoló fegyverével egy helyett három, vörös pixelcsíkot húz azon, akin a képességet használja.

2., Antigravity - A kasztoló erős antigravitációs teret bocsáthat ki, amivel magát és a közelében lévő szövetségeseit a magasba emelheti, hogyha akaratában áll. A tér egy láthatatlan kör alakját képzi, melynek sugara szintenként negyed méterrel növekszik, amin belül enyhe bizsergést lehet érezni. Körmegkötése nincsen, meddig használható, de amíg a tér aktív, más képesség nem kasztolható. Továbbá ha másokra kiterjeszti a tér hatását, a koncentráció miatt a kasztoló nem támadhat. A megszűntetést követő három (3) körben a használó nem kasztolhat képességet.

3., Sight share - A kasztolónak módjában áll a látását megosztani másokkal. A képesség oda-vissza is működhet, ha a használó friss élményből adódóan meg tudja érinteni azt, akinek a látására kíváncsi - ez az időkeret szintenként egy körrel, hogyha a kasztoló többször szeretné használni egy bizonyos alanyon a képességét. Ha az egyik fél látás jártassága aktív, a kasztoló vagy a kasztolt fél úgy lát, mintha az adott jártasság meglenne - de ennek érdekében a látás első szintjének meg kell lennie! A kasztoló érintésenként veheti igénybe képességét, de ha saját látásán szeretne osztozni, arra nincs megkötés. Három (3) körig van érvényben, előbb is kikapcsolható. A lehűlése három (3) kör, ha ennél előbb érvénytelenítik, a várakozási idő is redukálódik.    

Az első képességgel kapcsolatban felmerült egy olyan probléma, hogy a több funkciós képességek (a több statot egyenként növelők) esetében lehetséges-e, hogy annak csupán az egyik hatását kell meglátnia/megtapasztalnia a karakternek vagy az összeset? Surprised

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 03 2014, 00:19

1. Elfogadom. Mivel a rendszer számára egy adott képesség ugyanaz marad akkor is, ha más funkcióban használják, így elég egy hatást megtapasztalni.

2. Ha a képesség meg tudja akadályozni, hogy rád vagy a társaidra támadjanak, akkor egy kör használat után meg kéne hogy szűnjön. Ha nem tervezed támadássemlegesítésre használni, akkor viszont elfogadom.

3. Látás jártasság megosztása vagy kopírozása esetén legfeljebb egy szinttel láthatsz/láttathatsz jobban, mint a meglévő jártasságszint. Ezzel a megkötéssel elfogadom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Raven pályázatai Empty Re: Raven pályázatai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.