Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Aréna] Mint macska az egérrel...

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 20 2014, 14:55

(Kiképzőtiszt) Ren bácsi & Timidus vs (Kisnyuszikák) Cearso & Asu

Shu boldogan szökdécselve tartott az Aréna felé. Igen, nyájas olvasóm, nem csalatkozott a szemed, főhősünk örömtől sugárzó arccal éppen afelé az épület felé igyekezett, amely ezidáig egyáltalán nem tartozott az általa kedvelt helyszínek közé. Nem mondhatnánk, hogy azért szerette meg, mert Timidusnak hála mostanában egyre több és több időt kellett ezen falak között töltenie. Nem, ennek teljesen más oka volt. A sárkánynak sikerült elintéznie, hogy a lánynak olyan partnere legyen a küzdelemben, akit talán az eddigi ismerősei közül a legjobban kedvelt. Oh, hogy nem említettem volna? Igen, most kivételesen nem csak a tollas sárkány lesz a kislány partnere a harcban, hanem egy szőke híresség is, aki olyan nagyon kedves volt hozzá nemrégiben, és teljesen sikerült megvigasztalnia. Természetesen Ryuninji Renről beszélek, ki más is lehetne? És igen, Timidus döntése volt, és bár szerepet játszott a szövetség kialakításában az is, hogy a petnek nem volt kedve amatőrökkel szövetkezni, de figyelembe lett véve, hogy a társa igencsak megkedvelte a másik idomárt. Na meg az is közrejátszott, hogy Ren azon kevés személyek között volt, akit nem szívesen látott volna az ellenfelei között, az oldalán azonban, ha a fiúnak sikerül megreguláznia a madarát, akkor igencsak közel állnak majd a legyőzhetetlenhez. Sok idő telt el, és a toplistát ugyan ő vezette, de hamar feltűnt számára, hogy a csapatlistát nemcsak, hogy nem ő vezeti, de az teljesen üres. Ren bácsival nem volt nehéz egyeztetni, ő is tudta, hogy az első hely az első hely, és szólósként szüksége is volt a jutalomra. És persze Timidus is tudta, hogy mindkét lista első helyét birtokolni már csak jelent valamit, talán még Kazuma számára is. Már csak ellenfelet kellett találni, és itt most jól jött, hogy Shu segítőkész volt a kicsikkel is. Az ismeretséget most is fel lehetett használni, és rövid levelezés után meg is voltak az ellenfelek, akiknek ugyan nyerési esélyeik a nullával voltak egyenlőek, de nekik is megérte a lista második helyére kerülni, és gyakorlásnak sem volt utolsó a küzdelem. A kis csapat az aréna bejáratánál várta az érkezőket.

Pontok meg miegyéb:

Segítség:


A hozzászólást Shukaku összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 20 2014, 19:57-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal12695/10100[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 20 2014, 15:34

Boldogan indultam az aréna felé. Mármint olyannyira boldogan, amennyire egy olyan ember ment, aki előre tudja a bukását. Shakantól tudom, hogy Timi igenis is jól harcol, ezért lepődtem meg először amikor Shukaku-tól jött egy üzenet, miszerint megtalálta a módját annak, hogy én is gyorsabban a nyomdokaiba léphessek fejlődésügyileg. Az első pár percben persze azt kellett megfejtenem, hogy ki is az a Shukaku, de Marluna segítségével elég hamar rájöttünk, hogy Shu-ról lesz szó.
-Azok alapján, ami Shakan mondott róla, nem hiszem, hogy bármi esélyem is lenne ellene, főleg ha Timi választott maguknak párt. És én még azt se tudom ki lenne az én partnerem.
-Szerintem érdemes elmenned, hisz a második helyezett is elég szép jutalmat kap. És legalább Shu-nak is mesélhetsz a terveidről.
-Rendben van. Hékás, te honnan tudsz azokról a tervekről?
-Hisz te mondtad el, te butus.
És ennyiben is hagytuk a témát.
Pár kör levélváltás után már meg is volt a dátum és a helyszín is. Már csak a csapattárs kérdéses.
Kérdően néztem Marlunára.
-Rám ne nézz. Engem kicsinálnának, ha csak egyáltalán annak a helynek a közelébe mennék. Sőt, ha velem meglátnak akkor téged is.
Még egy kör levélváltás és már Shu biztosít afelől, hogy partnert is talált a számomra.
És így történt, hogy előre érezve a vereséget, mégis boldogan sétáltam az Aréna felé.
Még láttam, ahogy Shu és a tollas sárkány megérkeznek a bejárathoz, sietve csatlakoztam hozzájuk.
-Sziasztok, hallottam Shakan-tól az örömhírt. Szinte madarat lehetett volna vele fogatni, amikor nekem is elmondta.
Aztán leesett, hogy a sárkány még ezt is szó szerint fogja értelmezni.
-Mármint nagyon boldog volt, Timidus.
Mondtam határozottan a sárkincának.
Még megvártuk a többieket, a szőke srácot nem ismertem fel, de mintha láttam volna már valahol. Na mindegy.
És amikor megláttam az én partneremet majdnem a földig koppant az állam. A Vörös volt az.
-Ti tényleg azt gondoljátok, hogy ő mellettem fog küzdeni?
Igaz, nekem semmi bajom ne volt Asuval, de fordítva nem egészen így állt a helyzet. Főleg a Marie-s incidens óta. Tehetek én róla, hogy azt a kötelet nehéz volt szétszedni? Rolling Eyes
-Ebből hamarabb lesz 3 az 1 ellen küzdelem, mint 2 a 2 ellen.
Mértem fel elég pontosan a helyzetemet.

Szint 1 /Miért is mentem én ebbe bele? kategória/
Élet:2
Fegyverkezelés:3
Erő:2
Irányítás :4
Kitartás:1
Gyorsaság:7
Spec képesség:2
Páncél:+4

kristályt, mérget, potit nem szándékozok használni egy ilyen küzdelemre.
'info':


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 14:03-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal10/5900[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20 2014, 18:11

Aréna hmmmm….  elég régóta tervezem, hogy részt veszek eme újfajta küzdőtéren, mert a hallottak alapján megéri, és ha már aréna akkor ugye sok-sok erős ellenfélre számít az ember, akik talán vinnének egy kevés színt az unalmas hétköznapi harcokba. Igen, ezt gondolná az ember, holott az az igazság, hogy amint megjelentem az első napon és kijelentettem, hogy rajta, jöjjön az ellenfél és go, mindenki meghátrált Suspect Miért megy az ember arénába, ha nem akar harcolni egy erős ellenféllel? Mert ugye én az vagyok… az erősebbek közé tartozom ezt, mindenki tudja, és jelenleg azt gondolom, hogy sajnálatomra.
Ezért lepődöm meg, amikor Chibi-chan és annak kevésbé szimpatikusabb tollas barátja megkérnek, hogy legyek a társuk egy aréna küzdelemben. Érdekes.. talán látatlanban lenne a küzdelem, vagy valakit meggyőzött volna, hogy kiálljon ellenünk? Mindegy, ez engem nem izgat túlságosan. Ha van ellenfél, akkor megyek, ennyi az egész. Sem az arany, sem az exp nem a fán terem a  fajtámnak, nem úgy, mint a céheseknek >.>  Ők sok-sok aranyat kapnak, meg cuccot és plusz exp-t mégsem ért még utol egyik sem, és ezért nincs ellenfelem sem… valamit nagyon jól csinálok, vagy ők csinálnak nagyon rosszul ezt-azt, amitől ennyire gyengék.
Magamra kapom felszerelésem és intek Reginaldnak, hogy dolog van, ő pedig a szokásos módon túl van pörögve és tesz pár kört a város körül, hogy levezesse feles energiáit. Nem is bánom, addig is nyugtom van.  Irány az aréna….
Az épület előtt már látom chibi-chant és a tollaskát, meg valakit, aki vele beszélget… ha ő az egyik ellenfelünk, akkor az egy picit gázos. Felszerelését elnézve… elég gyík, alacsony szintű lehet…
- Yo! – köszönök a jelenlévőknek.
- Ren vagyok Coolmutatkozom be, de gondolom ez tök felesleges, az illem viszont ezt diktálja…
- A Társad? – kérdezem, ám ekkor megjelenik mégvalaki, aki egy csinos lányka, de van egy kis szépséghibája… mégpedig az, hogy piri Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal6382/6500[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Asuka Hétf. Okt. 20 2014, 19:37

Húúú, hát tiszta heppi vooltam, meg szánsájn réjnbóv, mikor megkaptam az üzimüzicskét Shushutól, hogy bizony kitalált nekem valami nagyon jót. *-* Azonnal röppentem is, valami Arénába, vagy mibe, bár bevallom, nem volt olyan egyszerű dolog ám megtalálni. T.T Elvégre viszont harcos vagyok, vagy mifene, és nekem ezt tudni kéne, hiszen a harcosoknak lett kitalálva az egész. *-* Ellenben az is igaz, hogy amikor regisztráltam, az első kasztra kattintottam rá, ami megtetszett, mert nagyon nagy bökőkkel játszhatnak.
Így hát itt vagyok én. *>* Csak csurogjon az expé. Cool Megszokott furi látvány talán, hogy szinte táncikálva mozdulok be a kis tűsarkúmban a helyszínre. Persze a többieket nem is ismerem, ShuuShuunak és Süsünek viszont már messziről integetek, amikor meglátom. Azaz, egy valakit mégis ismerek. Suspect Cear? Hát te meg hogy kerülsz ide? Hűűű... Shushuék tényleg mindenkit ismernek. O.O
- Emlékezz, a legutóbb is kihúztalak a bajból, Cearcsikém. >.> ^^ - a megjegyzésre reagálva nyújtom rá a nyelvem. Nem, akkor éppen nem fordult meg a fejemben, hogy gondicskát okizok nekicske, hiszen nehéz lenne eltusolni az ügyet. Így is elég sokan néznek csufikácskán rám, amiért bíbor színű a Sims kurzorom. >.> Persze ezzel még nem tudnak meghatni, hiszen igazán sosem érdekelt, ki mit gondol rólam. Legfeljebb a látszatát keltem ennek, hiszen így egészen emberinek tűnök. Pedig nem vagyok az, de azt jobb, ha nem tudják.
- Pedig hagynom kellett volna, hogy a farkasfiókák szétcincáljanak. Azok után, hogy kihasználtad azt a szegény lányt. Rolling Eyes Nem szép dolog ám valakit az ágyadba csalni, aztán ott hagyni, Cearcicám. ^^ - nyomatékosítsam szavaim, húzom ki magam a 160 centimmel, hátha akkor magasabbnak tűnök.
- Szia, Ren! Téged még nem ismerlek. Hűűű, hogy te milyen szép izmos vagy! *.* Te biztosan nem csinálnál olyan csúnya dolgot, mint Cearso, ugye? ^^ - hát egy ilyen testet már el tudnék képzelni magam alatt. *.* A sao-ban nincsenek is jó pasik. Majdnem mind, akivel találkoztam, olyan kis nyeszlett. Ráadásul már egy ölelésbe is belepirulnak. Bár esze biztos nincs annyi, mint nekem, de nem az eszükért tartjuk az ilyen pasikat. *_*
- ShuuShuu, hogy is működik ez az egész? Nem egészen értem ezt az Arénát. Miben más, mint egy hagyományos küzdőtér? Mielőtt a kazamatákba ragadtam, még nem volt ilyen. - ShuuShuu aranyos, majd biztosan elmondja, miről van szó. Persze elolvastam a kézikönyvet, de nem sokat értettem belőle. @_@

Élet: 15; HP: 75
Fegyverkezelés: 16
Erő: 43 (sebzés: zölden: 47; sárgán: 52; pirosan: 56) + 4 vérzés 1 körig
Kitartás: 5
Gyorsaság: 11
Speciális Képesség: 10
Páncél: 12

Felszerelt fegyver: Hentes (+10% vérzés 1 körig)

Képességekből csak a 2. skillt tudom itt használni, hacsak nem kerülök a küzdelem során életveszélybe. Ha meg lehet halni, akkor az elsőt is. xD

Potit nem hozok. Van, de másra kell.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal4530/4700[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 20 2014, 20:25

És szépen sorban meg is érkeztek a versenyzők, és mindenki boldog volt. De tényleg. Shu még sohasem látott ilyet, hogy egy harc előtt ennyire vigyorogtak volna a népek, de ennek csak örülni tudott. Persze értette, hogy az esélytelenek nyugodalmával érkeztek, de így már ő is sokkal kevésbé aggódott azon is, hogy esetleg megsértik őket. Szépen mindenkinek köszöntek, majd sorban válaszoltak a kérdésekre is, és a kiselőadást is megtartották.
-Az örömhírt? Milyen örömhírt? Izé…
Kicsit megrázta a fejét, és próbált nem bambán mosolyogni.
-Akkor… azt tudtam, hogy te is ismered, mert mesélt rólad. Kedves volt tőled, hogy segítettél neki…
Azt sem értette, hogy miért visszakozik azonnal a fiú, ahogy meglátja leendő partnerét, de ahogy a lány megszólalt, már kezdte érteni. Csípőre tette a kezeit, már amennyire ez tőle tellett, és sorra bemutatta a népeket egymásnak.
-Szóval… ő itt Ren bácsi, a legmagasabb szintű idomár, szólózik, frontharcol, meg minden, és ráadásul nagyon kedves is, és nagyon finom italokat tud készíteni. Ő itt Cearso, íjász, szereti az állatokat, és elnevezgeti őket… és… és ő pedig itt Asuka, aki egy kazamatában esett fogságba, és most próbálja behozni a lemaradását…
Itt most már teljesen Ren felé fordult, és picit el is pirult.
-Szóval… arra gondoltam Ren bácsi, hogy ha esetleg… szóval én szívesen segítenék nekik a fejlődésben, mert mindketten szólóznak, ahogyan te is, és te mondtad, hogy milyen nehéz úgy boldogulni. És… és Asu elmesélte nekem, hogy nem direkt lett vörös indikátoros, csak önvédelemből. Úgyhogy... ha...
Kicsit még próbálkozott a bociszemekkel a fiúnál, ám Timidus hirtelen közbevágott.
-Egyszerű. Bemegyünk, ti megpróbáltok minket legyőzni, ez nem sikerül, mi győzünk, végül kijövünk. Ti megkapjátok a második helyezést, ami pontokhoz vagy pénzhez juttat titeket, ami segíteni fog a fejlődésben, és a harc során sem fogunk titeket azonnal leütni, hogy tanulhassatok is. Amennyiben ez neked is megfelel Ren, úgy akár kezdhetjük is.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal12695/10100[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 20 2014, 21:42

-Nektek még nem is mondta? Pedig annyira örült, hogy azt hittem hozzátok fog rohanni a következő pillanatban. Biztos megint eltévedt útközben, ha itt végeztünk, akkor elmegyek és megkeressem. Megint.
Az utolsó szót olyan hangerővel mondtam magam elé, mintha csak egy megjegyzés lenne saját magamnak.
-Nem mintha zavarna, de olyan jól el tud tévedni még a térkép segítsége nélkül, hogyha nem lenne a barátlistámon, akkor néha bizony egyáltalán nem találnám meg.
-Na de az örömhír, amit ezek szerint még nem tudtok. Persze lehet, hogy ez csak Shakan-nak örömhír, és nem is szívesen lőném le azelőtt hogy ő elmondja, de mire legközelebb találkoztok, már biztos hozzád is el fog jutni az információ.
-Na de most tényleg elmondom.
Elhallgatok egy pillanatra. Hogyan is mondjam el, azt hogy valaki sikeresen csatlakozott a céhükbe? Valószínűleg ezt kéne mondanom, de nem ezek a szavak jöttek ki a számon:
-Megszerezte ugyanazt a bigyuszkát a feje fölé, mint ti.
Ha ebből nem jönnek rá, hogy mit akarok mondani, akkor nem igazán tudok segíteni.
-Cearso
Válaszolok ennek a Ren nevű fickónak, úgy viselkedik, mintha valami nagy sztár lenne. Persze majd el is hiszem, hogy egy híresség, olyan mélyre süllyed, hogy ilyen játékokkal játsszon. Magamban máris ráakasztom a Nagyképű jelzőt.
-Fogalmam sincs elvileg Shu intézte ezt az egészet.
És ebben a pillanatban érkezik meg a Vörös a maga szövegével. Figyelmesen végig hallgatom, majd elmondom a saját verziómat a történtekről.
-Hékás, hékás, ebben a sztoriban van pár buktató.
1. Azért kerültem olyan silány állapotba, mert Marie-t próbáltam védeni.
2. Nem te, hanem Saya-chan mentett meg. Te Marie-ről szedtél le egyetlen farkast.
3. Az hogy elfelejtetett a lányt, azt csak azt jelentheti, hogy nem történt közöttünk semmi. Még csak annyi se. Nem pedig az, hogy kihasználtam azt a szegény lányt.
4. Ha én nem vájkálok a te igenis bizonyítható múltadba
mutatok a vörös indikátorára.
-Nem izgat, hogy önvédelem volt vagy sem. Akkor te se vájkálj az én kevésbé bizonyítható múltamba.
-Akkor csináljuk azt, amit Timi mond, és ne pazaroljunk több időt a felesleges beszédre.
És a bejárat felé fordulok.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal10/5900[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20 2014, 23:19

Kicsit elképedek, amikor egy piri is betoppan a kis húszcentis tipegőjében, hát még akkor, amikor megtudom, hogy bizony ő lesz az egyik ellenfelem facepalm izé, ellenfelünk. Azt hittem, hogy Chibike és tollaska tisztában van vele, hogy nem nagyon csípem a piriket és ez még igen enyhe megfogalmazás. Az íjásznak elég jó beszélőkéje van, csak úgy dől belőle a szöveg, holott nem emlékszem rá, hogy kérdeztem volna. Mindegy, ha neki ez esik jól, hát szövegeljen, a harcban majd meglátjuk mire megyünk a szavakkal… Tapasztalatból mondom, hogy olykor csatát lehet velük nyerni… nem olyan rég nyertem is egyet s szavak erejével Cool
- Nem, nem csinálnék… látod ezt? – mutatok a fejem felett lévő zöld indikátorra, persze mosolyogva :]
- Ez az ártatlanság jele – persze semmi köze nem volt ennek a témához, csupán piszkálom egy kicsit a pirinket.
Chibi szavaira odafigyelek, mikor bemutat minket és ezzel ki is érdemel egy pöcköst az orrára.
- Nem bácsi ˇ^ˇ Nem vagyok öreg >.> - javítom ki ismét. Alig múltam húsz éves, és máris bácsiznak <.< hol van az még? Minimum hatvan év….
- Önvédelem mi? Valahogy mindegyik ezt mondja…. – valami újat nem tudnak kitalálni, csak azt, hogy önvédelemből ölnek, Tudtommal az nem önvédelem, hogy valakinek a hátába mártjuk a fegyverünket tizennégyszer Rolling Eyes Hagyjuk… a picike előtt nem kezdek balhét, ráadásul az ellenfelem lesz nem a társam. Egy kis jó pofizásba még nem halok bele, ráadásul szívathatok is…..
- Pont az esetem lennél… - ha nem lennél piri, teszem hozzá gondolatban a második részt. A csini de buta lányokkal van a  legkevesebb gond. Megkapom azt, amit akarok és kész, ennyi, nem megy hetekig a hacacáré, nem zaklatnak… mert nem tudják hol is kell, heheheh….
Szóval ezek ketten is szólóban nyomják… cudar egy élet, ez nem vitás, a gyengék hamar kihullnak és mennek valamilyen céhbe…. Valószínűleg velük is ez lesz… már ha találnak.
A magyarázkodásba nem szólok bele, csak akkor, mikor tollaska ragadja magához a szót. Kezem előretartom és annak fokozatos összezárásával szeretném jelezni neki, hogy arc befog.
- Előtte még… mit szólnál egy fogadáshoz? – szólok a pirihez….
- Ha legyőzlek a szolgám leszel egy ideig, ha te győzöl, akkor én leszek a tiéd… na, mit szólsz? Igyekszem a lehető legjobban visszafogni magam Rolling Eyes egy próbát megér… szolgákat nem könnyű ma szerezni…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal6382/6500[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 21 2014, 12:31

Shuu szavaira csak szépen ácsorgok és bólogatok. Amikor elkövettem azt, amit megtettem, számítottam az ilyen helyzetekre. Azonban mindez egy nagyobb célt, nagyobb jót szolgál. Hiszen attól, mert ők elhiszik ezt a butaságot, hogy aki meghal a játékban, az a való életben is, még nem kell mindenkinek ilyen ostobának lennie. Sajnálom, de egyszerűen ostobák. Az a kísérlet jutott eszembe, a marhákkal, a terelésükkel és a pánikkeltésükkel kapcsolatban, amit még régen csináltak. Ez pont ugyanaz a helyzet.
Nem mutatom jelét komolyabb reakciónak, az ugyanis nem rám vallana. Hagyom, hogy ShuShu beszéljen helyettem, hiszem olyan szépen beszél. *.* Cear-chan viszont annyira ontja a magáét, hogy hűűű. o.o Jól van már, nyugi van! Még nekem sincs akkora beszélőkém, mint neki, ha egy iciri-picirit felhúzzák. Ez pedig, hát, ez teljesítmény.
- Cear-kun... önző vagy. Sad - adom be a Bambi szemek effektust. Most megbántott. De tényleg. Pedig annyira, de annyira próbáltam őt védeni... Különben is, két farkas volt.
- A nagy szerelemben nem vettél észre semmit, amit miattatok tettem... - sértődötten sütöm le a fejemet, s a földet szuggerálom azúrkék íriszeimmel. Most kiugrott a nyúl a zsákból. Ez pedig jó, hiszen a javát szolgálja. Azonban akkor sincs igaza. De nem fogom neki bizonygatni. Elég, ha én tudom azt helyette is.
Ugyan már-már kezd untatni, hogy nem csak Cear, de Ren is az indikátorokkal jön, a nyugalmam persze hajthatatlan. *.* Az egyetlen dolog, ami mosolyt csal az arcocskámra, az nem más, mint Ren. Nem, nem, nem a hencegős dumája, és a kihaénnem kiállása, ez legfeljebb csak szórakoztat. Hanem az, hogy ez teljesen hülyének néz! *_______* Nincs is ennél fantasztikusabb, de komolyan! Ez tényleg azt hiszi, hogy nem készültem arra, hogy nálamnál legalább kétszer magasabb szintűeket hurcibált ide Shuu-chan! ^^ De ami azt illeti... ez valahol nagyon vicces. Hmm... Azt hiszem, belemegyek a játékba. Én nem veszítek vele semmit. *.*
- Hűűűű, ezt komolyan mondod? *.* - játszok rá a buta szőkére, s csillogó szemekkel lépek mellé. Még egy kis mintát is veszek a karjáról, egy pillanatra hozzáérek. Hadd higyje el, hogy teljesen ostoba vagyok. Imádom, amikor butának néznek. *.* Mi másért is viselkednék így, elvégre? Very Happy
- Tehát ha én győzök, akkor bármit megteszel nekem, amit én mondok. Hümm... legyen. Very Happy - az ily módú fogalmazás teljesen szándékos. Csupán megfelelő módon kell majd döbbenetet tettetnem, mikor felismerem, hogy "veszítek". *.* Emellett az egoját is táplálom vele picit. Azt általában bekajálják a srácok.
- Felőlem kezdhetjük a gyakorlást, Shuu-Shuu. ^.^ Aztán ha Ren a szolgám lesz, mindenkit meghív egy fagyira. *.* - előveszem a játékban kapható legerősebb harcos fegyvert, a Hentest, ami gyakorlatilag majdnem akkora csatabárd, mint én. Bár tisztában vagyok vele, hogy bizonyos szint után már nem ad számomra annyi előnyt, mint amennyit kéne. Annak idején viszont egy kisebb vagyont fizettem azért, hogy megkaparinthassam. Amennyire én tudom, még a T2-es fegyverek sem erednek a nyomába. *.* Ez pedig szipi-szuper. Cool
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal4530/4700[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 21 2014, 13:41

Nem nagyon figyelek annak a kettőnek a „civakodására” ha lehet annak nevezni. Van én nekem jobb dolgom is, például eldönteni, hogy most mi legyen Suspect Ha hívom Reginaldot, akkor ő bevadul, elkapja a harci láz és igen nehezen tudom leállítani. Komolyan… nagyobb küzdelem lenne köztem és a petem között, mint ha az ellenfelek ellen nyomnánk… az meg nem menő az arénában >.> Elnézve őket kis szintűek, tier egyes cuccok… nem kell ide a nagy kakadu, nélküle sokkal élvezhetőbb lesz… mind a két félnek Rolling Eyes
- Hehehe…. talán Wink illetve nem egészen, de miért is kellene erről tudnia a kis pirinek? Nem sok köze van a gondolataimhoz.. még szerencse Rolling Eyes  Mint mostanában mindig, neki is teszek egy ajánlatot, egy fogadást, miszerint, ha legyőz a szolgája leszek, de ez fordítva is igaz. Gyűjtöm a szolgákat, ő már a harmadik…. még mindig nem elég.
- Pontosan, jól látod a helyzetet…. de ha én győzök, akkor te teszel meg mindent, amit mondok – nyehehehe…. remélem tud főzni, vagy ért valami hasznos dologhoz és kamatoztathatom a tudását. Ha más neme, akkor majd táncol a még nem létező báromban \o/  A lényeg az, hogy benne van és erre az alkura van két tanúm, meg egy fél a tollas személyében… minden stimt Cool
- Akkor menjünk… - azzal megindulok befelé az arénába, a harctérre.  Nem valami nagy durranás, egy átlag harctér, jól látni a lelátókon ülő emberkéket. Ezek szerint a foglaláskor nem adtak meg semmi extrát. Kár… lehetne valami nehezítés, úszni az árral szemben, vagy valami Rolling Eyes
- Na, akkor…. hajrá \o/ - húzom elő a pálcámat az övemről, meglengetem, hehe, jobb vagyok, m int a Potter, azután az ellenfeleimre pillantok… A célpont kiválasztva… Go \o/
Kihasználom azt a fene nagy gyorsaságot, ami nekem van Cool Megrohamozom Rózsaszín ellenfelem, egyenesen felé tartok, ám mikor már majdnem lefejelném, pár mm híján, megállok. Pár seces szemezés, kis vigyor, majd kifordulok, hogy mögé kerüljek és lendítsem a pálcám a hátsója felé, legalább négyszer… Találatoktól függetlenül meghajolok a közönség előtt… ezt nekik ajánlom… piri büntetés \o/

HP: 185/185
Páncél: 65/65

4 találat: 4x9= 36 sebzés Asuka tomporára


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 13:48-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal6382/6500[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 13:41

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766609959_af0c0eb7c7_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766612103_86ee832108_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766612103_86ee832108_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766597959_9de1fd561c_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766597959_9de1fd561c_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766591541_a6962e6ebb_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 21 2014, 14:15

Shu csak nagyokat pislogott Cearso elmondására, és a fiú minél többet beszélt, annál kevesebbet értett belőle, de hát ha valaminek örült, akkor örült ő is, mert Shakannak ugye most elvileg jó… vagy jobb… vagy fene tudja. Az örömhír sem mondott semmit, és a bigyuszkára is először az indikátort értette, azaz inkább nem értette, hiszen olyanja mindenkinek van, nem igazán kell megszerezni. Csak pár pillanat múlva esett le neki, hogy akkor a srác csak a céhjelvényről beszélhet.
-Mármint… hogy a Young Justiceba… hogy tag lett? Jujj de jó!
És valóban örült, bár azt nem most akarta a másik orrára kötni, hogy ők meg pont vándorolnak át az Artesbe, de tényleg jó volt hallani, hogy talán mégis megmarad a céh. Chan valóban sokat dolgozott vele, és bár azt már nem tudták, hogy a lelkesedés mennyire csitult azóta, de egyáltalán nem akartak a lánynak rosszat. A fogadásra viszont Shu már csak nagy szemeket meresztett, majd kitört belőle a nevetés. Már akkor is mosolygott, amikor Ren megpöckölte az orrát, és most úgy döntött, hogy ő következik. Könyökével oldalba bökte a fiút, és amikor picit kapott levegőt a nevetéstől, megszólalt.
-Ugyan már Ren bácsi, te is nagyon jól tudod, hogy nem győzhetnek a szintkülönbség miatt.
Ezután hirtelen az ellenfelekre pislantott, és egy kicsit elszégyellte magát.
-Mármint… ezt azért ti is tudjátok… ugye? Csak… gyakorolnátok, és a második hely is nagyon megéri… de ilyen fogadásokat nem illik ám kötni.
Öltötte a nyelvét a szőkeségre, majd ők is besétáltak az arénába. Timidus egy szót sem szólt, nem érdekelték az emberi nem kicsinyes játékai. És már kezdődött is a harc, és Shu újra csak mosolygott. ren még mindig ugyanolyan gyerekes volt mint legutóbb, és nagyon tetszett neki, hogy képes játszani. Nem sok felnőtt emlékezett már erre. Timidus megszemlélte Ren támadását, majd lecsüccsent a földre.
-Jól sejtem egyikőtöknek sincs már ötven felett az élete? Bármelyikőtöket is támadnám, a harcnak vége lenne a számára, és talán lenne időm a másik felet is kiejteni. Shu, lennél szíves?
-Hogy… én? De hát most már pálcám sincs.
-Használd a sípot.
-De… mire? O.o
-Az a te dolgod. Te megcsapkodhatod Cearso fenekét.

Jelentette ki Timidus, majd bevonult egy árnyékosabb helyre pihenni, de látszott, hogy végig figyel, Shu pedig fülig vörösödve, és tanácstalanul állt még egy jó pár másodpercig.
-Hát köszi szépen… de most…
Szájába vette a sípot, lassan Cearso felé lépkedett, és csak nézte, nézte a fiút…
-Timidus… én nem fogom megütni csak így… ez nem fair…
-Alig sebzel Shu.

A lány elhúzta a száját, halkan bocsánatért rebegett, majd amilyen óvatosan csak tudta megütötte a fiút, és ha eltalálta, akkor azonnal visszahúzta a kezét.
-Most… most ti jöttök…
-Shu, képi.
-De...
-Úgy kevesebbet kell támadnod.
-Hát... hát jó...

Bólintott a lány, és megpróbálta aktiválni az első képijét is.

Támadunk egyet Cearsora, majd Shu első képije. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal12695/10100[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 14:15

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 21 2014, 14:40

Hát majd kiderül, ki lesz kinek a rabszolgája. *.* Még mindig imádatosságosságos dolgikácska ám, amikor azt hiszik rólad, hogy buta vagy. Ami nem igaz, hiszen csak bolond vagyok. A kettő nem ugyanaz. Persze ezt sokan nem tudják. De ez már az ő bajuk.
- Jaj, ne aggódj, ShuuShuu. Én rendben leszek, de tényleg! *.* Izgi dolog ám a fogadás. Nekem is vannak ám trükkjeim. Ha vége a harcnak, meg is mutikázhatom nektek őket! *.* - a bűvészkedés néha komolyan jobban leköt, mint hogy éppen hogyan is állnak a pontjaim. Elvégre, ezek csak számok. Meg aztán, a bűvészetben hazudni kell. Így aztán Ren sem gondolhatja, hogy teljesen megbízik valakiben, hogy majd biztos beváltom az ígéretem... Wink Persze a mosolyom még mindig szép. Aki pedig mosolyog, az jó ember. Az csakis jó ember lehet. ^.^
- Let the massacre begin. O.O - nagyra nyílnak a pupilláim, mikor elkezdődik a csata. Még sosem láttam nálamnál ennyire magasabb szintűeket harcolni. Talán csak egyszer, régen, egy minibosson. Az tiszta unfair volt, semmi esélyünk nem volt nekünk, a piciknek. >.> Legfeljebb switchelgethettünk. Tiszta megalázó. Különös módon azonban ezt a helyzetet semmiképpen sem tartom annak. Végtére is, az egy éves eltűnésem miatti szintvesztéseket szeretném csupán behozni. Az pedig úgy mégis csak más. ShuuShuutól pedig nagyon aranyos, hogy gondolt ránk. De tényleg! Tiszta aranyos. :3
- Miért pont a fenekemet, Rencica? T.T - pislogni sincs időm, a nálam gyorsabb állatidomár máris a tomporomat ütlegeti a pálcájával. Perverz dolog ám lányok fenekét pálcával ütlegetlni. Hát senki sem tanította őt jómodorra? Na majd én. Meglátjátok. >.<;;;
- Itt repül a kismadár! *.* - furi amúgy, hogy ShuuShuu azt mondta, hogy Ren állatidomár, de még sem látom a petjét sehol. De talán jobb is így. Nem szeretem az idomárokat, mert egyszerűen gázos, hogy nem is ők harcolnak. >.> Mindenesetre puffogó, kivörösödött arccal fordulok meg Ren felé, a forgás által pedig elég lendületet szerzek arra, hogy csatabárdomat kellőképpen meglendíthessem.
- Maradj szépen egy helyben, hogy eltalálhassalak! >.< - közlöm vele szándékom, és remélem, így is lesz. Megpróbálom megcsapni őt, ott, ahol érem. Csak ne mozduljon el a helyéről, és akkor jó lesz! *.*

HP: 51 (zöld életcsík)
Páncél: 0

51 sebzés Rencicácskára *.* (vérzéssel együtt)


A hozzászólást Asuka összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 14:49-kor. (Reason for editing : Asuka)
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal4530/4700[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 14:40

The member 'Asuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 21 2014, 17:00

Mégis csak megértette a lényeget a sok zagyvaságom ellenére is.
Igaz eltartott pár pillanatig, de én türelmes vagyok.
-Yap, yap, és ő is nagyjából így reagált.
Csak egy kicsit sokkal nagyobb lelkesedéssel.
A lehetetlen kihívás említésére csak legyintettem egyet.
-Persze hogy tudtam, ha Marluna nem beszél rá, akkor el se jöttem volna. Sosem árt a zsebpénz-kiegészítés, főleg ha havonta csöppen valami.
A következő mondatot csak Shu-nak és a sárkincának szántam, miközben bementem mellettük a küzdőtérre
-Hagyd csak rájuk, Asu-nak is megvan a maga jóravaló esze. Biztos kitalált már valamit arra az esetre is, ha netalán veszítene. Az tény, hogy ki nem állhatom, de nem nézem le. Többször már nem.
A agyképű támadását egyszerűen a Vörös megalázásának vettem, de ha egyszer Shu-nak tetszett, akkor én se panaszkodok ellene.
De most vissza Shu-hoz. Neki csak az esett le az esetből, hogy ez vicces. De legalább nevet. Az az őszinte nevetés, amit csak ritkán lehet tőle hallani.
-Tudod Shu, még mindig nagyon bájos a mosolyod. Ha esetleg fiatalabb lennék...
Nem fejezem be a mondatot, a többit csak ki tudja találni magától. És ez talán a bátorságát is meghozza a következő támadásához.
Mivel ahogy felém közeledett, az minden volt, csak bátor nem.
A sípján még viccelődtem is egy kicsit.
-Szerinted lesz olyan páncél, amelyik fekete fehéren van csíkozva? Mert akkor sportrendezvényeket is lehet majd szervezni egész Aincrad-szerte. Csak kell hívni egy idomárt, hogy bíráskodjon.
Azért az a félénk ütés is megtette a magáét.
Ha így haladunk, pár kör és véget ér a párbaj.
-Biztos tudsz te jobbat is. Nyugodtan adj bele mindent.
Próbálom meg biztatni a lányt.
Majd meglöktem a vállát, persze csak akkora erővel, hogy a rendszer éppen egy közelharci támadásnak  vegye, ha esetleg nem sikerül, akkor egy kicsit erősebben, egészen addig, ameddig észreveszi a program, hogy támadni próbálok.


hp:9 (-1 Shu képije miatt)
Páncél:0
/közelharci 'Támadás' Shu-ra, 1 sebzés/


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 17:01-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal10/5900[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 17:00

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 21 2014, 17:51

Chibi-chan nevetésben tör ki a fogadásos ötletemen, pedig szerintem tök korrekt… nincs ezen mit nevetni, teljesen komolyan gondoltam ˇ^ˇ
- Ugyan Chibi-chan! Ezer és egy módja van annak, hogyan győzzünk le sokkal nagyobb szintűeket is.  Nekem elhiheted, sok gyakorlatom van benne ˇ^ˇ - persze, hisz teljesen egyedül kell boldogulnom egy jó ideje és még így is az élmezőnyben tanyázom…
- Elfogadta az ajánlatomat, szóval szerinte illik bleöeeeee Razz öltöm ki a nyelvem Chibi-chanra, nyomatékosítva ezzel az igazamat, mert akkor is nekem van az  ˇ^ˇ
Próbál kicsit javítani a korábbi kijelentésén, hogy ne érezzék magukat olyan rosszul az ellenfeleink, amiért így leírta őket…. csinálja csak… őt zavarja, engem nem Rolling Eyes Hazudni amúgy sem szép dolog…
Koncentráljunk inkább a harcra…

A pirinek rontok és jó alaposan elfenekelem, még a páncélját is sikerül leütnöm a tomporáról, meg úgy mindenhonnan Rolling Eyes Érdekes, négy picike csapást vittem csak be, pet nélkül… Ejjjjj… ennél jobban is vissza kell fogjam magam, hogy élvezhetőbb legyen mindenki számára.
- Hogy-hogy miért? – kérdezem értetlenül… hát nem egyértelmű a dolog?
- Talán a csini arcodat kellene bántsam? – annyira elvetemült még én sem vagyok, hogy a szó legszorosabb értelmében arcon csapjak egy lányt, nőt Rolling Eyes  Én még mindig úriember vagyok, az a menőbb, újkori fajta Cool
- Kismadár? Hol? – mintha bevenném -.- Azért annyira nem vagyok hülye… Azonban mégsem ugrom félre, hajolok el, mert azért találjanak már a kicsit is.  Lendül a nőhöz nem illő fegyver és betalál…
- Hmmm… - a páncélom megállítja a bárdocskát, mégis meglepődöm egy kicsit a sebzés nagyságán. Mit is vártam egy harcostól?
- Ügyes Wink felelem és ebben a pillanatban lököm félre a bárdot, hogy újfent mögé pördüljek és támadjam a jól megszokott pontot egyszer-kétszer, majd megpróbálom fellebbenteni a miniszoknyát a tömeg felé, hogy lássák mi van alatta \o/  mintha engem érdekelne Rolling Eyes tuti rózsaszín Suspect

HP: 185/185
Páncél: 14/65

Asuka tomporára 2 találat: 18 sebzés
Villantás: felbecsülhetetlen


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 18:07-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal6382/6500[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 17:51

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766612103_86ee832108_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766591541_a6962e6ebb_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 21 2014, 18:16

~Komolyan nem használtál még kiképzőtisztet sem? Shu támadása már azonnal az életéből sebzett.~
A sárkány ezen persze csak annyira lepődik meg, minthogy újabb információ gyanánt elraktározza. Cearsotól nem várt el semmit, hiszen az, amit eddig látott belőle bővestelen-bőven elegendő volt ahhoz, hogy tudja, semmilyen tekintetben nem jelent ellenfélt számukra. Igazából két dologra azonban felfigyel. Egyrészt Ren szavaira, aki vele teljes egyetértésben állítja, hogy a szint nem minden, és erre nagyot rá is bólint, valamint később Asu sebzésére. Persze attól a fegyvertől és a kasztjától el lehetett várni a magas sebzést, de ez akkor is minimum érdekes produkció volt. Ami azonban utána jött, számára ugyanolyan érthetetlen volt, mint Shu számára is. Azt persze meg kell említenünk, hogy a lány igen zavarban volt, főleg azután, hogy Cearso is hasonlóképpen támadta, mint ahogyan ő a fiút… szóval ezt bárminek lehetett nevezni, csak harcnak nem. Ami azonban már bosszantotta, hogy Ren ügyködése kezdett olyan irányt venni, ami igencsak a Daneefélékre emlékeztette, és ez nagyon nem tetszett neki, úgyhogy sarkonfordult, és a saját csapattársa felé vette az irányt, kissé duzzogós arckifejezéssel.  
-Na de… na jó, ez így már nem vicces! Ren bácsi velünk nagyon kedves volt, és én nem hittem el azt a sok mindent, amit mondtak, hogy ugyanolyan undorítóan viselkedik, mint Danee! Nem azért vagyunk itt, hogy kinevettessük a másikat, hanem azért, hogy… hogy segítsünk nekik...
Még csípőre is tette a kezét hozzá, és közelebb lépett, hogy csak a fiú hallhassa.
-Én eddig felnéztem rád, mert segítettél… ne legyél te is olyan… olyan férfi… mint a többi felnőtt…
Ebbe a mondatába azért rendesen belepirult, és nem csak azért, mert kicsit felpaprikázta a srác viselkedése. Mindenesetre Timidusnak ez is elég volt ahhoz, hogy kicsit megmozgassa a végtagjait, és előjöjjön.
-Egy jó harcos tiszteli az ellenfelét, és nem akarja megalázni. Ha te erre nem vagy képes, akkor nem engedhetem, hogy harcolj ezzel a lánnyal, mert az zavarná Shut.
Lassan odalépdelt Asuhoz, majd megbökte a karmával, és ha esetleg ez nem lett volna elég, akkor újra, majd dolga végeztével visszavonult hűsölni az árnyékba.
Shu: 145/44

Timike támad Asura, amennyiben szükséges, úgy kétszer.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 18:24-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal12695/10100[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 18:16

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4767250438_224285ea8b_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Aréna] Mint macska az egérrel... 4766591541_a6962e6ebb_s [Aréna] Mint macska az egérrel... 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 21 2014, 18:36

A támadásom teljes siker, vííííí! *-* Sajnos nem érzem magam életveszélyben ahhoz, hogy páncél alá üssek a képességemmel, pedig az tök vicces lenne. T.T Persze még ott a másik képességecském is, de azt inkább a második körre tartogatnám. *-*
Aztán persze Rencicácska is felbátorodik. Ugyan megsebez annyira, hogy besárguljak, de egész jó, hogy még csak sárga vagyok. Ráadásul így még a sebzésem is nagyicskább. Szóval tiszta jó. Very Happy Megérdemli Rencica azután, hogy elkezd elfenekelni, ráadásul a közönség előtt. >.> Csak annak van köze a bugyimhoz, akinek én azt akarom, hogy köze legyen. Tudom én, hogy formás a testem, de nem azért van, hogy mutogassam a közönség előtt. >.>
- Ahhahhaaaaaa.... Sad - kis sírás-rívás és pityergés belefér. Még akkor is, ha a fájdalmat nem érzem.
- Nem vagy az anyukáááám! >.> - anyucitól sem hagytam, hogy elfenekeljen. >.> Tiszta undi, amit csinál. Neutral Miért kell így bántani? T.T Azt hittem, majd jó móka lesz, de nem. Fúúúú... Ezért még eljön a bosszú. >.>
Össze is szedem magam, kipirult arccal markolom a Hentest, hogy egy bazinagy csapást vigyek be Rencikécskének. Azt hiszem, amikor legutóbb számoltam, 64 sebzés jött ki nekem, ha sikerül a képességem, és sárgában vagyok. A Hentes kivéreztetésével együtt. Twisted Evil Menekülj, amíg tudsz, kiscicám! Megtalállak! *-*
Hogy ezután mi történik, arról fogalmam sincs, mert teljesen váratlan. o.o Süsü egyszer csak idelép, leteper, és kiír engem az Aréna történelméből. T.T Ne máááár... o.o Pedig csak most jöttem bele. T-T Azért kedves tőle, hogy nem enged megalázkodni! *.* De elvette tőlem a bosszú kezdésének a jogát. Ez pedig nagyon nem esik jól. Szóval egyszerre örülök a segítségének, és mérges is vagyok rá. A HP-m nullára esik, a játékból kiestem.
- Süsüüüü... Most nem tudom, hogy örülök neked, vagy haragszom rád. T.T - kullogok az aréna széle felé, s szépen leücsörgök Süsü, a sárkány mellé. Rencica tiszta goni. Ha a szolgája leszek, tuti, hogy megkeserítem az életét ezért. Sad

HP 0, maradok néző a küzdelem további részében. Hajrá, többiek. Very Happy
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal4530/4700[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 21 2014, 21:12

Amit ez a nagyképű idomár lerendez, az már tényleg a jó ízlés határán túl van. Olyannyira, hogy már nem is foglalkozok a küzdelemmel. Bár eddig se próbálkoztam valami eget rengetően.
Végre. Shu-nak is leesett, hogy ezzel a viselkedéssel valami nem stimmel.
Szerencsére a sárkinca is elég gyorsan kapcsol, és a maga módján leteremti a szemtelenkedő idomárt.
-Timinek igaza van, én leginkább Shu hívása miatt jöttem ide, de ilyen ellenféllel nem akarok küzdeni. Indikátor színe ide vagy oda.
Csak most veszem észre a sárkinca különleges indikátorát. Ez eddig is ilyen lett volna? scratch
Miután a sárkinca elintézte hogy a csapattársam kiessen a küzdelemből, odasétálok Asu-hoz.
-Asu, Minden rendben?
Nyújtom a lány felé a kezem.
-Ne félj egyszer még vissza fogunk vágni nekik. De addig is...
Megnyitom a menümet, és kiválasztom a feladás funkciót. Úgyse lett volna túl sok esélyem, de inkább nem harcolok egy ilyen faragatlan ellen. Ezt a harcot értelmetlen lenne folytatni.
-Majd küzdünk akkor, amikor ez a srác tanult egy kis jó modort. Gyere, kikísérlek.
Útközben kifele még mindenkihez van egy kis mondani valóm a másik csapatból.
Először a Nagyképű felé fordulok:
-Mivel nem te győzted le Mr. Nagyarc, a fogadásotok tárgytalan. Szó szerint idézem: Ha legyőzlek... Timidus, kisegítenél?
Ennél többet már nem igazán tehetek Asuért. Az egy dolog hogy nem vagyunk jóban, de nem bírnám elviselni, ha porig kéne alázkodnia valaki előtt. Főleg ha az a valaki egy ilyen tapló alak, mint ez a hogyishívják.
A következő az Shu.
-Köszönöm, hogy legalább megpróbáltad leszervezni ezt a küzdelmet, ha nem is alakult valami jól.
Majd végül Timidus felé fordulok.
-Vigyázz rá, ahogy elnézem most rád nagyon nagy szüksége lesz egy darabig.
/A harcnak vége, én kisétáltam az arénából, akármit is reagáltok/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal10/5900[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 21 2014, 22:48

\o/ Imád a nép \o/ Reméltem is, ha már ilyen műsorral szórakoztatjuk őket Cool Ez minimum megérdemelne egy kis plusz juttatást. Ehhez hasonló arénát kötve hiszem, hogy láttak már valaha is \o/  Folytatnám is tevékenységem, a piri büntetését, a nép szórakoztatását, de Chibi-chan jó szíve szokás szerint rosszkor kapcsol be. Pont mint az előbb, mikor simán legyengézte az ellenfeleit. Még én sem mondtam ilyet, ő meg lazán kijelentette… és megint kezdi, csak másként >.> Arról nem is beszélve, hogy fogalmam sincs arról, ki az a Danee Suspect
- Veeeh… - sóhajtok egy nagyot és megpöckölöm Chibike orrát
- Látod Chibi-chan, még van mit tanulnod.. nem is keveset. Hallgasd a népet \o/ – fordulok a közönség felé… a nevetés helyett ez egyértelmű éljenzés.
- Ez Aréna, nem sima küzdőtér. Remélem, tudod, hogy ez mit takar Razzcsak tanult róla valamit, még ha nem is olyan kegyetlen fajtája ez, mint egyes ókori birodalmakban.
A következő mondandóján muszáj nevetnem… egészen más a helyzet…
- Azokat a férfias dolgokat amikre te gondolsz, nem közönség előtt tenném, én csupán segítek – kezdenék bele, de a tollas  közbeszól és az fix, hogy megint az idegeimet húzza.
- Figyelj tollas… megint buta vagy…. – az idegeimre megy -.-
- Abban a pillanatban megszűnt az ellenfél tisztelete, hogy petek nélkül álltunk ki ellenük. Tisztelni az ellenfeled annyit tesz, hogy teljese erődből, legjobb tudásod szerint harcolsz, tiszta módszerekkel: roll: - az utolsó nem nagyon jellemző rám, de hol tisztelek én bárkit is?
- Segítség címén hívtál, de hol segítség az, hogy visszafogott erővel is két kör alatt lenyomjuk őket? A nép akkor csak annyit jegyez meg róluk, hogy gyengék, semmit sem érnek, még a nevüket is elfelejtik – köszörülöm meg a torkom….
- … én sót csinálok, belevésem a nép emlékezetébe a harcot, ezzel a nevüket. Gyakrabban kapnak felkérést, partyra, párbajra… Röviden sínen lenne az életük. – ezt nem tudja a nyomi tollas, de a céheseknek álom a fejlődés a szólósokhoz képest….
Magyarázok ezerrel, ez meg olyat tesz, amit nem kellene…. Ha elvehetném az életét, most megtenném, mi jogon szól bele mások párbajába? Főleg tisztelet címén, aminek írmagját sem mutatja. Közelebb lépek hozzá.. mosolyogva… szemöldököm kissé rángatózik, ereimd dagadnának, csak nin vérem Suspect
- Figyi tollas…. Barát, vagy ellenség?  Melyikkel jársz jobban? – mutatok magamra….  Elmondása szerint Shu érdekeit nézi, akkor nem értem a lépését, miért jó neki az, hogy barátból ellenséget csinál?
Levezetésképpen fordulok a maradék ellenfél felé, aki meg beijed és korábban hallott szövegek mögé bújva adja fel a párbajt..
- Veeeeeh…. – jelzem csalódottságom és nem csak én, a tömeg nagy része is, hisz oda a szórakozás, főleg a férfi és szadista részlegnek…
Mikor nekem kezd el magyarázni, csak a képébe ásítok, és felmutatok a kijelzőre, ahol a győztes felirat szerepel az én nevem mellett is….
- A győzelem vitán felül áll… - mondom unottan
- Te?! Tartod a szavad, vagy tovább szeded áldozataid? – egyszerű kérdés, pont pirinek való…. olyannak, akinek egyedül én nem veszem be a dumáját :]

Miután a többiek lelépnek, vetek pár szelídnek tűnő gyilkos pillantást Tollaskára, azután gazdájához fordulok
- Chibi-chan! A közeljövőben megint párbajoznunk kellene. Megtanítanám a kis barátodnak, mit jelent: Tisztelni az ellenfelet Wink természetesen oktató jelleggel Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal6382/6500[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 21 2014, 23:15

A sárkány csak félrefordítja egyik fülét a lány szavaira, de nem érti, hogy ez az egyértelműen eldöntött kérdés miért nem nyilvánvaló a számára is. Shunak nem tetszik mások csesztetése, Timidusnak nem tetszik, ha valami Shunak nem tetszik, így kiiktatja a lánynak nemtetsző elemeket. Nem kell ehhez senkinek sokáig törnie a fejét. Cearso szavai sem okoznak neki nagy meglepetést, hiszen ő is tudta, hogy Timinek igaza van, és azt is, hogy a lánynak szüksége lesz rá. Bólint az íjász felé is, majd Shunak is int.
-Végeztünk. Távozunk.
Az azonban, hogy Ren még ezután is hajlandó ugrabugrálni, hogy ennyien tették nyilvánvalóvá, hogy tévedett, már Shut is kihozza a sodrából. Keze ökölbe szorul, és szemeit megvillantja a mocskos csőcselék felé.
-Én nem azért hívtam őket, hogy azok ott jól szórakozzanak! Én segíteni akartam, és azt hittem, hogy te is segítesz, ahogy nekem is segítettél! De te csak… te csak a saját érdekedet nézed… ugyanolyan vagy, mint a többi felnőtt… önző!
Az azonban már megijeszti, hogy Timidus felé is intéz szavakat, és ismételten hálát ad Kayabának, aki megvédi a petet, aki természetesen válaszol Ren felvetéseire.
-Pontosan tudom, hogy minden emberrel, akit megmentek, új ellenségeket szerzek. És előbb vagy utóbb akad majd egy olyan ellenfél, akit nem tudok legyőzni. Az a feladatom, hogy megvédjem az idomárt, és ha neki nem tetszik amit cselekszel, akkor a te cselekedeteidtől is megvédem. A felirat a fejed felett pedig semmit nem jelent. Aki megnyeri a partit, még nem biztos, hogy jól játszott. Csak abban lehet biztos, hogy elkerült egy döntő hibát, amelyet az ellenfél kihasználhatott volna. Tudom, hogy mit jelent a tisztelet. Amikor az ellenfél már a földön fekszik, az nyilvánvaló jele a sportszerűség és a tisztelet hiányának. A hírnév pedig semmit nem jelent. Nézz ránk és nézz magadra. Aki nem mutogatja magát - ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik - sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni. Ha ezt nem tanulod meg, akkor semmivel sem vagy jobb, mint Reginald, akit szintén a nagyképűsége miatt győztem le. Ugyanebből az okból fogsz veszíteni te is. Halljuk a rólad szóló pletykákat a városban. Barát, vagy ellenség? Szóló harcos vagy Ren, vagy egyszerűen csak magányos? Melyikkel jársz jobban?
Ezzel sarkon fordult, és kikísérte a lányt a kapun, aki még gyorsan igyekezett bocsánatot kérni a másik kettőtől, és tudtukra adni, hogy ő egyáltalán nem tudta, hogy Ren így fog viselkedni. Pedig rajongott érte… példaképnek tekintette… de ő is csak ugyanolyan nagyképű frontharcos, akárcsak a többi.

Köszönöm szépen a játékot, érdekes tapasztalat volt. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal12695/10100[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 21 2014, 23:41

Hát ennyi volt. Sad Mindeddig egyáltalán nem éreztem megalázónak ezt a helyzetet. Mármint come on, csak egy arénaharc néhány nagyobb szintűvel... ebben pedig semmi kivetnivaló nincs, de tényleg! Surprised Még velem is előfordult néhanapján, hogy kisebbeket vettem a pártfogásomba. Még az egyetemen is nagyon sokszor segítettem a nálam kisebb értelmi képességekkel rendelkező, ám annál szorgalmasabb egyedeknek, akik valamiért képtelenek minden egyes képletet megjegyezni. Suspect Pedig a fizika izgi dolog, az űrkutatás meg még jobb. Ha valami, akkor az ez iránti rajongásom, ami a leginkább hiányzik a való világból.
- Cearcike... Nem is tudtam, hogy ennyi minden rejtőzik benned. Ezek hol bujkáltak? Very Happy - ritka dolog az, ha valaki felé bármiféle érzelem szikráját vélem felfedezni önmagamban. Mert az érzelmek egyszerűen nem érdekelnek. Mégis van valami magasztos abban, amit tesz. Nem tartom gyávaságnak, sőt, riszpekt neki. Hűűűű.... Legközelebb majd megpróbálok nem az agyára menni. *.* Persze a hiszti is kitör, azonban különös módon nem én verem a padlót, hanem a szöszike. o.o Olyan aranyos, amikor tiltakozik! *.* Az emberek néha egészen mulattatóak, amikor nem tudják, mit csinálnak. Persze nem nagyon akaródzik beleszólni ShuuShuu, Süsü, és Szöszi vitájába. Épp elég nekem, hogy a rövid szoknyámmal takargassam magamat, hiszen egy dolog, hogy imádom a lábaimat mutogatni, mert tudom, hogy fantasztikusak. De azért ez... Ez most olyan izé volt... T.T
- Rencica, hát te soha semmiből sem tanulsz? *.* - állok fel helyemről, a Hentest pedig elrakom az inventorymba. A méltóságom egy olyan dolog, amit nem fog tudni elvenni tőlem. Talán ez az egy előnye annak, ha valaki gátlástalan. Mindig találsz magadban valamit, ami miatt fantasztikus vagy. Ezt pedig mások is észreveszik majd. *.* Már-már rejtély lehet, hogy vagyok képes ezekben a sarkakban ilyen magabiztosan odalépkedni hozzá. Egy kis incselkedés nem árt meg nekem, minden esetre egy rövid pillanatra azt az álarcot is leveszem, amit már nagyon rég magamra húztam. Elég megterhelő dolog ám, ha évtizedekig ezt kell gyakorolnod. Még az oviban is féltek tőlem, mert cseppet sem érdekeltek a Barbi babák, meg a kisautók, meg hogy egyáltalán a többi gyerekkel játsszak. Legfeljebb kínoztam őket, már amennyire egy gyermek képes erre. Aztán pedig rájöttem arra, hogy ez nem jó. A túléléshez bizony, ostobának kell lenni. Ostobának, mosolygósnak, s olyasvalakinek, aki mindenkit szeret. Így lett belőlem végül az, ami. Hiába a báj, a mosoly, de még a csillogó szemek is - legbelül egy szörnyeteg vagyok. S talán most az egyszer, egy rövidke kis pillanatra láttatni engedem azt, aki valójában vagyok. A mosolyom még mindig hazudik, ahogyan incselkedve, mutatóujjammal hozzáérek a Szőke mellkasához. Ennyit ér, legfeljebb... egy jól megmunkált test. De legbelül... legbelül ő is ugyanolyan szörnyeteg, mint én. Ha viszont a szemeimbe pillant, s eltekint az olcsó, testi külcsínytől, talán valami egészen furcsa látványban lehet része. Íriszeim üresek ugyanis. Semmi élet, semmi öröm, semmi megaláztatás. Csak a színtiszta, arrogáns, s mindent felfaló üresség. Egy gyilkos tekintete.
- Csak nem gondolod, hogy azok után, hogy nem tartottad a szavad, én majd fogom? *.* Hmm... talán jobban is hasonlítasz rám, mint gondolod. Akkor most ki is az áldozat? Gondolkozz. Wink - álarc vissza, ennyi elég volt. ShuuShuutól igazán kedves, hogy támogat. Semmi esetre se szeretném, ha le kéne rombolnom az esetleg rólam alkotott képét! *.* Túl aranyos hozzá. Timidus pedig, hát ő egyszerűen fantasztikus. A kiskarmából - ujja igazán nincs - ráz ki olyan bölcsességeket, amiket még a filozófus tanszéken sem hallottam senkitől. Bár a filozófia sosem volt a műfajom. A fizika mindig is közelebb állt hozzám. *.*
- Ne aggódjatok miattam. ^^ És köszönöm. Deeee... ha megesztek velem egy hatalmas csokitortát legközelebb, az már épp elég lesz! Vagy gyertek el velem mondjuk vadászni! *.* Aztán majd egyszer megismételjük. Addigra már tuti biztos, hogy Cearso is megerősödik, bizony. ^^ - cseverészve indulok ki vele az Arénába. Amíg pedig el nem válnak útjaink, hallgathatja a megszokott butaságaimat. A butákat ugyanis mindenki szereti. De legalábbis... alábecsüli.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_bal4530/4700[Aréna] Mint macska az egérrel... Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Aréna] Mint macska az egérrel... Empty Re: [Aréna] Mint macska az egérrel...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.