Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az orosz kémnő vs a japán sárkány

3 posters

Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Ryuu Kedd Aug. 26 2014, 20:27

A kezdete városában lubickoltam épp. tömeg, hullámzó emberek, birkák. /o/ A legtöbbje ugyan már njk, de akkor is akad még olyan, aki itt dekkol, mindenki ide tér vissza. Ez mindennek a központja, nah meg a későn indulóké. ^^ Nem mintha arra vágynék, hogy kicsiket molesztálhassak, csak sajnos a szintem nem teszi lehetővé, hogy nagyobb szintűekkel is próbálkozhassak. Rolling Eyes Nah meg a büszkeségem, a büszkeségem. :3 Szóval sétálok, sétálgatok, és akkor meglátom őt! Őt, akit eddig még soha! *.* Nem láttam rajta semmi különöset, ahogyan mondjuk rajtam sem volt semmi igazi menő cucc. A futó fegyver nem egy tényleges fegyver a többihez képest, de mindegy is. Úgy véltem, hogy kezdő lehetett, ám nem ez volt a nagy cucc a csajban. Csaj volt, nem is akármilyen, és én tudni akartam, hogy tud e a nyelvünkön. Ugyanis amcsi kinézete volt. Egyértelműen látszott rajta, hogy nem japán, de még csak nem is ázsiai, akkor pedig egy lehet csak. Amcsi. \o/
Oda sétáltam hát, hátra tett kézzel, 174 centiméteres magassággal... Cool és megszólítottam.
- Goodo morningu ladi. x3 Tudni te japánul? *.* - Magas csaj volt és komor arckifejezéssel. Komolyan egy pillanatra úgy éreztem, hogy meg tudna ölni, de ugye ez lehetetlen, meg aztán védett területen vagyunk. Cool Szóval úgy döntöttem, hogy megszólítom. A magassága azonban egy kissé feszélyezett. Megszoktam, hogy nem vagyok alacsony, de a csaj túltett rajtam majd egy fejjel. Suspect Szóval ez sérelem! >.< De megbocsátottam neki, mert érdekesnek tűnt és megkérdeztem tőle, hogy tud e beszélni. x3
Mert ha nem tud, akkor az baj. Suspect Mégis hány amcsi van már egy echte japó játékban? Megszállnak minket! xd
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_bal747/800Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Re: Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Aug. 26 2014, 20:46

Katja egy kínai indulót fütyörészve sétálgatott a Kezdetek városában. Nem akarta magára vonni a figyelmet, ezért választott valami keleti dalocskát, de hivatásához híven nem nagyon jutottak mások eszébe, mint katonadalok, és abból is éppen az egyik veresebb fajta. Hogy kommunista volt-e? Nem, egyáltalán nem. Azt már jó pár éve megtapasztalta a világ, hogy az emberek nem bírják megemészteni és alkalmazni az ideológiákat, na meg persze nem is nagyon akaródzik nekik. Meg persze ha mindenki olyan nagyon egyenlő lenne, akkor neki se lenne munkája, aminek akár jelen esetben örülhetett is volna, hiszen nem kellene akkor most egy virtuális valóság virtuális utcáin virtuális emberek között sétálgatnia. Ekkor állította meg a járőrözésben valami kölyök. Tipikus japó volt, akárcsak mint a többi, százával rohangáltak ilyenek az utcákon, mintha azt akarnák, hogy az ember ne tudja őket megkülönböztetni egymástól. Nem nagyon zavarta a lányt, hiszen amúgy is információért jött ide, meg kellett találnia a megbízója nyamvadt unokáját. Jól az emlékezetébe véste azt a képet, és még az volt a szerencse, hogy a gyerek két év alatt semmit nem öregedett, hála a játék fura kitalálójának fura rigolyáihoz. Sokat gondolkodott azon, hogy miként, és hova kellene elsőnek beépülni ahhoz, hogy a lehető legtöbb mindent tudjon kiszedni a tagokból. A jelentős céheket rögtön kilőtte a listájáról, hiszen azok bizonyára nem akarnak maguk közé egy kezdőt. Ezt volt a legnehezebb megszokni. Sem a harci kiképzése, sem a kinti világban lévő remek erőnléte nem jelentett már semmit, és egy gyerek is könnyű szerrel végezhetett vele, ha nem vigyázott. Akár olyan gyerek is, mint ez itt előtte. Persze emiatt még nem fogja megalázni magát. Tökéletes japánsággal szólalt meg, ráadásul direkt keigo-t használt.
-Jobban mint te angolul. Mit akarsz?
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_bal10/600Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Re: Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Ryuu Hétf. Szept. 08 2014, 17:54

Cöhh. Lenéz. Nagyszerű, akkor megtörhetem! o3o Hogy is volt az a fura angol mondat a tanórán?
- Would ye like some tea? xd - Mintha meg sem hallottam volna az előbbi fennhéjjázósságát. Adja csak nekem a kihaénnem gaijint. Akkor is csak egy gaijin marad! ˇ^ˇ- If ye like it, I could recommend ye a couple of englesh. It's fine, but not does as japaneese does. :3- Néztem ki még mindig olyan bambán a fejemből rá, mintha megpróbálnám körbevezetni, csak nem találjuk a közös nyelvet. A mellettem lévők ugyan kuncogva szaporázták meg a léptüket, de ez engem csak még inkább arra ösztönzött, hogy folytassam. - I could ye also offer some sushi. It is an extremly delicious meal in Japan! - Tagoltan beszéltem, hogy megérthesse, majd vártam a jól megérdemelt hatást. ^^ Persze előre eldöntöttem, hogy utána én is keigot fogok használni, csak hogy tudja hol a helye. Lehet meg is toldom egy két feudális kori szófordulattal, azt biztos nem fogja érteni. x3 Még magamban bólogattam is a döntésemhez, és ebben úgy látszik bármit tesz a mi kis gaijinunk, nem fog tudni eltántorítani. :3 Már csak azért sem, mert látni akarom a képét, ahogy megnyúlik. Jah hogy nem csak ennyiből áll a japán nyelv? Hát nem! minden más nyelv kitörölheti, de a miénk a legjobban kialakított és a legszebb!! Egy jöttment külföldi alak nem tudja soha elsajátítani. >.>
Amúgy nem haragudtam rá, egyszerűen csak szórakozni jöttem és azt hiszem meg is találtam a számításaimat. ^^ Itt és most, ennél a csajnál jól fogom érezni magam. \o/ Ami azt illeti máris jól érzem magamat. Razz
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_bal747/800Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Re: Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Szept. 09 2014, 06:27

A lány unottan hallgatta végig a gyerek halandzsázását, és már azt is eldöntötte, hogy nem is lesz hajlandó megérteni őt. Nem volt egy lusta teremtés, és azért annyi sok energiát nem vett volna igénybe kihámozni a húzott szemű gügyögéséből az értelmet, de felesleges dolgokra mindig pazarlás volt a drága időt vesztegetni, főleg itt, ahol ugye minden a fejlődésről szólt. Még az sem volt érdekes, hogy ez az amerikanizálódott barom, miért pont az angolokhoz akarja őt hasonlítani. Ugrálnak itt a kultúrájukkal, amikor körülbelül már mindenük teljesen elnyugatiasodott, karácsonyt tartanak, a piacuk az amerikai piacra termel, a beszédük is egy rakat angol szót vett át ahelyett, hogy saját szavaik lennének helyettük, sőt, még ennek a játéknak a menüje is angolul van. Barbár bennszülöttek, akiket ügyesen gyarmatosítottak, és próbálnak ugrálni a megmaradt kis identitásukkal. Moszkváig persze se a franciák se a németek, se semmilyen idióta külföldi elnyomás nem hatolt be, és nem kezdte el belülről bomlasztani.
-Глупо (glupa, annyit tesz, hülye).
~Ezt értsd meg, húzott szemű.~

És ezzel megfordult, és elindult pont az ellenkező irányba. Egyértelmű volt, hogy a fiú csak provokálni akarja, bár azt nem nagyon értette, hogy mit akar belőle kiprovokálni, ha csak nem azt, hogy megüsse. Talán azzal tölti az idejét, hogy mások indikátorát is besárgítja, vagy táncol az idegeiken. Szánalmas. Persze ez jelenleg Katjat igen csak érdekelte, hiszen a beépülős terveihez ártatlanságra, vagyis annak látszatára volt szüksége, egy ilyen idióta miatt pedig nem fog leállni verekedni. Jelenleg még úgy is mindenki erősebb nála. Ha a fiú meg akarná ölni, már megtette volna, megkínozni pedig úgy sem tudja, lévén nincs fájdalom. Persze számos más módszer is van a kínzásra, de nem ez a nyikhaj japó fogja ezeket ismerni.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_bal10/600Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Re: Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 16 2014, 23:32

Ossu!

Kaptok 20 aranyat, mert Ryuu-nii azt mondta. Lezárom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_bal0/0Az orosz kémnő vs a japán sárkány Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Az orosz kémnő vs a japán sárkány Empty Re: Az orosz kémnő vs a japán sárkány

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.