Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Könyvtár

+11
Aidor
Tachibana Makoto
Ayse
Joey Chrome
Ryuu
Anatole Saito
Suzume
RenAi
Chancery
Shukaku
Lizbet
15 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Suzume Vas. Aug. 17 2014, 16:20

Meglehetősen sokan eljöttek bár nem is értem min csodálkozom. Pénz beszél. :3
Az viszont már meglepett, hogy jó pár ismerős alak még csak köszönésre se méltat. Ezek szerint mégsem hagytam bennük elég mély nyomot. Ez fáj. Sad Ejnye, ejnye! Ez ellen sürgősen tennem kell majd. De nem most! Most inkább kiröhögöm azt a debella állatot akinek olyan a hangja mint akit kiheréltek.
- A testedhez képest olyan a hangod mint akinek hiányzik egy bizonyos testrésze. Esetleg volt egy kis baleset a pankrátor szakma alatt? – Incselkedek vele egy picikét. Közben leteszem neki azt a jó pár könyvet amit gyűjtöttem.
- Na rá is térhetünk az üzletre! – Húzom ki magam. – Remélem tényleg bőségesen megfizeted a könyveket ahogy azt ígérted. – Méricskélem végig a férfit. Azonban arany helyett egy tollat és egy papírt kaptam na meg instrukciót, hogy vegyek el egy dobozt.
- Miért hittem azt, hogy ez egyszerűen fog menni. – Sóhajtok egy mélyet és elveszem a tizenegyest. Forgatom egy darabig majd szépen odahúzódom Ryuu-kun mellé.
- Direkt azt választottam ami közvetlen a tied közelébe van. – Bököm őt oldalba. Legutóbb meglehetősen jól szórakoztam a társaságában így reméltem majd most is élvezhetem majd a személyét, meg esetleg kicsit szívhatom a többiek vérét vele karöltve. :3 Kíváncsi voltam mi lehet a dobozban így nem is bírtam megállni, hogy ne feszegessem. Talán ebben lesz az arany. Na jó ez az ötlet még tőlem is baromság. Biztos valami hosszú és unalmas küldetést vállaltunk el és rohadtul nem csak könyveket kell leadni ennek a majomembernek.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 17 2014, 20:04

Szórványos reakciók... bevallom, többet vártam ennél. Yare-yare, máris csalódnom kellett a kedves egybegyűltekben No Azért volt, akinek felhívtam magamra a figyelmét, de ők már ismertek, így nem volt ellenük különösen hatásos a füllentésem, inkább csak mosolyt csalt az arcokra... kivéve egy szőke bájgúnár esetében.
- Nahát... nem illik ilyen csúnyán káromkodni hölgyek jelenlétében, mister - figyelmeztettem a férfit, méghozzá ha nem is hibátlan angolsággal és minden bizonnyal erős akcentussal, de azon a nyelven, ahogy ő szólt hozzám. Igazság szerint nem is értettem, mire gondolt, akiknek szólt a felhívásom, azok már érett, felnőtt nők. Egyiküknek, a legkülönlegesebbnek egy puszit is nyomtam a mancsára az elegáns meghajlást látva. Timidus felettébb szórakoztató lény volt annak ellenére is, hogy bizonyos tekintetben veszített a bájából már.
- Megtisztel a társaságod :] - intéztem hozzá néhány szót, azonban nyugodalmas pillanataimat figyelmetlenségem zúzta darabokra. Míg a sárkány felé fordulva lépdeltem, nem a lábam elé néztem, és bizony nekiütköztem a főnöknek. Lévén nem vagyok ostoba, így meg tudok különböztetni egy hasat a faltól, és azért annyira nem volt vészes az úr mérete, habár kétségtelenül robosztusnak bizonyult az alakja. Halk bocsánatkéréssel léptem hátrébb, elvégre sokfélének el lehet engem mondani, de neveletlennek semmiképp. Hamar értesülünk a teendőkről, ám én közben Suzume tekintetét keresem, hiába. Más iránt érdeklődött éppen, a gesztusokból egyértelmű volt, hogy a lány nagy kanállal habzsolja az élvezeteket, akárcsak jómagam :]
- Többen vagyunk, mint ahány doboz van az asztalon. Miért? :] - teszem fel az egyszerű kérdést, miközben jómagam lecsapok a négyes dobozra, és készségesen aláírom a papírt, ha nem is túl könnyen, mivel akárcsak az asztal, vagy a használója, kissé el van méretezve. Azonban nem kívántam megfutamodni a kihívás elől, mint egyesek :] Amint a feladatot teljesítettem, pillantásommal megkerestem Ai-chant, és nem túl feltűnően mögé osonva megpaskoltam a popsiját, majd ha felém fordult, egy pajkos kacsintással üdvözöltem rég nem látott ismerősömet :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Vas. Aug. 17 2014, 20:38

holnap este folytatom, aki nem ír, az kiesik....
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Aug. 27 2014, 23:34

//Mivel más nem írt, így René az uccsó doboz... tovább nem várok...és elnézést a minőségért.. hulla vagyok @.@  //

Ahogy arra számítani lehetett, a könnyen jött pénz mindenkit csábít, ezért nem csoda, hogy jó páran megelőztek… Addig nem is érdekel, míg nekem is jut abból az ígért erszénynyi aranyból.  Sok ismerős arcot látok, mindenkinek a sok lové kéne, ám azon meglepődöm, hogy a fő kapzsi nincs itt… Bizonyára más dolga van, quest, vagy küzdelem, esetleg beragadt egy kazamatába… belőle kinézem Rolling Eyes
Nagy nehezen, de bejutok én is abba a könyvtárba, amit egyelőre nem is neveznék annak. Elég lepukkant. Körülnézek és könyvből valóban nem látok sokat, nem csoda, hogy kell nekik, hogy megtöltsék ezt a nagy helyet. Az már más kérdés, hogy nekik megéri-e… nekem igen, ez a fontos Suspect
Fura, szinte fülsértő hangra leszek figyelmes, majd megpillantom a forrását. A szám tátva marad… iszonyat nagydarab ez a csávó.. de azért lenyomnám Rolling Eyes
Mint kiderül, ő a könyvtáros.. egy félmeztelen, háromajtós szekrény elcseszett hanggal. Arról nem is beszélve, hogy milyen rusnya egy teremtmény  Suspect   Komolyan az eszem megáll, hogy mik vannak… bőven van még mit látnom a világból… úgy hiszem…. Beállok én is a sorba, ami nagyon lassan halad, próbálnék tolakodni, furakodni, de itt túlontúl feltűnő lenne, magamat égetni meg nem akarom. Így is épp elég komoly önmegtartoztatásokat vetek be a nap minden pillanatában Suspect Lassan haladok a sorral, előre kukkantgatok olykor, megnézem mikor kerülök már sorra…. hosszú kínlódás után azonban végre én következem…
- Hehh? – erszényt azt nem látok, helyette van doboz, de abból is csak egy Suspect Még mielőtt bármit is írnék, lepakolom a könyvet, hely híján a földre, majd rámozdulok a dobozkára. ez az enyém >_< el nem ereztem…. Ezután írom csak alá azt a papírt, nem is akár hogy! Az enyém a legnagyobb aláírás, vagy ötször akkor mint a többi Cool
- Ebben van a pénz, vagy mi ? – kérdezem meg a nagydarabot a dobozkát rázogatva a fülem mellett Suspect

_________________
A Könyvtár - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Csüt. Aug. 28 2014, 20:17

Gyoubi érdeklődve figyeli az egyre növekvő könyvhalmazt az asztalán, de nem fűz hozzá semmit, ahogy a sértő megnyílvánulsokra, vagy éppen más megszólításokra sem kíván reagálni. A dobozkák szépen, lassan elfogynak, mindegyik megtalálja a maga tulajdonosát. A papírt, melyre a neveteket írtátok a nagydarab fickó elveszi, elolvassa, majd nyom rá egy pecsétet, hogy aztán a fiókja mélyébe süllyesztesse.
- Ezzel meg is volnánk. következzék a munka - feleli, majd megköszörüli a torkát.
- Kérem mindenki nyissa ki a dobozt és használja annak tartalmát. Előre is köszönöm a közreműködésüket - mosolyodik el, ami inkább félelmetes, mintsem szívmelengető, bár ezt be lehet tudni a kicsit sem átlagos arcberendezésének.

A dobozok tartalmát PÜ-ben kapjátok
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 28 2014, 21:29

Az emberkék sorra vették át a dobozkákat, ki türelmesebben, ki türelmetlenebbül. Chan még a további segítségét is felajánlotta, ami rendkívül kedves volt tőle. Shu már valamiféle hatalmas nyilvántartásban gondolkodott, amivel Aincrad összes könyvtárát el lehet érni, könyvtárközi rendelésekkel futkározna néhány NPC a céhházak között… mintha csak az internetet valósították volna meg, olyan gyorsan száguldana az információ, hiszen megfelelő terjesztéssel, biztosan sokan kedvet kapnának az íráshoz is…
Na ebből az álmodozásából zökkentette ki Ryuu. Nyilvánvaló volt, hogy észrevette Timidust, hiszen Timidust már nagyon nehéz volt nem észrevenni. Itt volt Anatole is, akinek a lány külön örült, mert neki még ajándékot is tartogatott mára, meg itt volt egy mocskos szájú gyerek, aki úgy hitte, hogy csak ő tud angolul, és sértegette Tachit, aki csak egy picit feldobta a várakozás unott hangulatát. Ha pedofilt kellett keresni, akkor volt az is Aincradban, de szerencsére Daneet most Shu nem látta. Sayát azonban igen, akivel rég találkozott, de mivel Anattal vol elfoglalva, és Aldoval, így nem akarta megzavarni a játékukat. RenAi, Ayse, Suzu, még Ren bácsi is… csupa csupa ismerősök, na és persze Tachi, aki továbbra is udvarolt a sárkánynak. Azon már Shu is gondolkodott, hogy miért változott ekkorát Timidus, de viszonylag gyorsan rájött, vagy úgy vélte, hogy rájött. Egyrészt Kayaba olyan társat adott melléjük, amilyet igényeltek, és a kislánynak legelőször egy barát kellett, majd utána egy védelmező. Másodszor pedig okosan először a társuk mellé kell édesgetni az idomárokat, és erre sokkal jobban megfelelt a régebbi Timidus, mint a mostani. Shu megszerette, és mára elválaszthatatlanokká váltak, Kayaba terve, ha ez volt pedig beteljesült.
Mielőtt kinyitotta volna a dobozt még Anathoz lépett, és neki is átnyújtott egy könyvet.
-Tessék, ezt neked hoztam. The Jungle Book Kiplingtől. Az eredeti.
Spoiler:
Ezután felnyitotta a dobozt, közösen belekukkantottak, megnézegették a dolgokat külön-külön, azonban Timidus azonnal rászólt a lányra, hogy még várjon a teleportálással, így hát csak várták a többiek reakcióját. Főleg arra vártak, hogy mi van a többiek dobozában, illetve a legfontosabb, a teleport kristály ugyanúgy működik-e, mint a rendes. Shunak semmi kedve nem volt Timi nélkül teleportálódni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by RenAi Pént. Aug. 29 2014, 20:47

Sorra mindenki átvette a maga dobozkáját, a maga választottját. Körbe néztem, de még senki nem nyitotta ki, hát ha senki majd én kezdeményezek, legalábbis ez volt tervben mígnem a nagydarab meg nem szólalt. Akkor értetlen ráemeltem a pillantásom… Mi az hogy még hátra vannak dolgok?! Könyvekért pénzt ajánlott a küldi, mi hoztuk a könyveket kérjük szépen azt ami minket megillet érte. A könyvtáros nem volt épp könyvtáros alkat, ami még úgy nem is zavarna de a hozott könyvek látványától sem jött épp tűzbe… Nem tűnt úgy hogy örülne neki, ami valahol kicsit bosszantott hisz akkora lelkesedéssel jöttem, ráadásul egy olyan darabot hoztam amit biztos hogy senki sem. ><” És még ezek után dolgoznunk kéne?
- Már elnézést, de ezt hogy érti? – Kérdem a munkára értve, de gyorsan meg is kapom a választ… Kinyitom hát a dobozka tartalmát, és el ugyan nem húzom a számat de értetlenül pislantok fel belőle. Végül előveszem a pennát, majd vissza teszem inkább csak megnéztem, hátha lapul még ott valami amit nem láttam. Majd az erszény következik. *-* Megemelem, de a súlyát aligha érzem…><” Morcosan pillantok fel, de tudom mi következik, és hogy mit kell tenni, épp csak abban nem bízok hogy nem árt az egészségemnek, ha használom a lila teleport kristályt… Gondolataimba merülve valaki végül megüt hátulról, ami nem csak hogy váratlanul de kellemetlenül is érintett, így gondolkodás nélkül hátra fordultam és lekevertem neki egy pofont, majd mérges pillantással végül, a kezembe veszem és lehunyom a szemem, és használom. Nem nyitom ki egész míg érzem be nem fejeződött a teljes portálás, hisz ugyan nem látnék semmit, de lelkileg igyekszem felkészülni arra amire nem lehet, mivel nem tudhatom mi is fogad majd engem… Azt hogy egyedül leszek, vagy valami óriási szörnyet kellene lealáznom, esetleg áhh…. ezen elmélkedni is felesleges… ha most vissza lépnék fél nap munkája válna semmissé, így már csak azért sem. ><” Jöjjön aminek jönnie kell!


/Ha sikerül Ai besárgul./


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 20 2014, 17:23-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 31 2014, 15:15

- Igen, súlyemelés és harmadik szintű, de te amúgy is olyan pillekönnyű vagy kincsem, hogy nem kell aktiválnom csak az első szintet ^^ - magyarázom el a dolgokat Saya kérésére. Aztán amikor odaértünk a könyvtárba, nagy ívben elkerülöm Tachit, hogy lehetőleg a sületlenségeit meg se hallja a kislány. Bár folyamatosan résen vagyok, marcona külseje ellenére ártalmatlannak tűnik a könyvtáros úr. Kicsit félve írom alá a papírost, mert a legutóbb, mikor kellő információ nélkül elfogadtunk egy questet, egy démont szabadítottunk el. De azt hiszem csak túl paranoiás vagyok, nem lesz itt semmi gond, csak a könyvtáros külleme zavart meg, pedig megtanulhattam volna már, hogy ne ítéljek első látásra, pláne ne külső alapján. Felemelem Sayat, hogy ő is alá tudja firkantani a lapocskát. - Hogyhogy így? - Aztán összehasonlítom Saya és a magam írását. Áhám, nyugati írás vs. keleti. - Nincs ebben semmi különös, megtaníthatlak téged is erre az írásra, ha szeretnéd ^^ - Aztán miután választottunk számot, türelmesen félreállok. A Shutól kapott könyvet illedelmesen megköszönöm, de ahogy megpillantom a borítót és belelapozok, kelletlenül elfintorodom. Asszem vettem a lapot...
Amikor mindenki választott és a könyvtáros szemrevételezi a papírt, végül nyom rá egy pecsétet, még mindig bennem van a para, hogy baj lesz. Hiába, nem tudok már teljesen ártalmatlannak vélni semmit sem. Aztán mikor csak a fiókja mélyére süllyeszti a lapot, akkor megkönnyebbülten fújok egyet. Ha Saya rákérdezne, hogy van-e esetleg valami gond, csak annyit mondanék, hogy túl sokat ettem korábban. Aztán mikor engedélyt kapunk a dobozkák kinyitására, serényen neki is látok. Először csak résnyire nyitom, de mikor látom, hogy mellettem másoknak sem esik baja, akkor teljesen kinyitom. Ahogy elnézem, teleport kristályt kapott más is. Tehát valahova tovább kell mennünk innen. A penna félig-meddig haszontalan dolog idebent, hiszen bármit leírhatunk a menünkön keresztül. Mindenesetre alaposabban szemrevételezem, hátha találok rajta valami furcsaságot, vagy valamiben különlegesebb, mint más penna lenne. Végül az erszényre terelődik a figyelmem, melyet két ujjammal összecsippentve úgy emelek a szemem elé és olyan fintorral, mintha csak egy "telepakolt" használt pelenka lenne. Ha ez egy újabb szívatás a Trade Master képességem miatt, mint a Karácsonyi eventen, vagy ez egy újabb kapzsiság próbatétel, mint a ??? questben, akkor már itt sem vagyok, az erszény meg marad a gazdájáé. Óvatosan megrázom, hátha nem pénz van benne, hanem valami más, ami esetleg szükséges lehet a penna és a kristály mellé. Teleportálni eszem ágában sincs és ha Saya akarna, akkor is megállítom, mielőtt aktiválná a kristályt. Kivárunk. Nem ugrunk csak úgy fejest az ismeretlenbe! A könyvtároshoz fordulok kérdésemmel: - Beavatna kérem, hogy mi a csuda ez az egész? Ez egy játék? Egy quest? Egy próbatétel? Vagy mi más? Veszélytelen a gyermekre nézve? - utalok Sayara - Ez az erszény... ez a fizetség volna a könyvért? Mert akkor köszönöm, megtarthatja nyugodtan. - amíg nem kapok megnyugtató választ, én bizony egy tapodtat sem megyek innen, a kapott holmikkal meg pláne nem.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 01 2014, 13:56

Gyoubi nem igazán adta jelét annak, hogy értékelné a felajánlást, de sebaj, ha eljutott az agyáig, nekem az is elég. Bár a dobozkát legszívesebben azonnal kinyitottam volna, nem tettem, csak miután a hatalmas könyvtáros erre is szinte utasítást adott. Bár az a szó, hogy munka, megütötte a fülem.
-He? Suspect
Kinyitottam a fedelet, és szemrevételeztem a zsákmányt. Lila kristály, penna, meg az erszény, amit nem enged kinyitni. Páran azonnal kérdezősködni kezdtek, de a legbiztatóbb hangú Anat volt, ahogy kérdésekkel kezdte bombázni a férfit és még közölte is, hogy neki ez így nem kell. Bevallom, én is csalódtam. Az arany most igencsak jól jött volna, de ha pont ahhoz nem férek hozzá, akkor bajban vagyok.
A kristály viszont érdekel. Mármint, még sosem láttam lila teleportkristályt. Ez megint valami... quest lehet.
-Kinek lila még...?
Veszem ki a dobozból a kérdéses tárgyat, hogy lássák, nem hazudok, az enyém bizony ilyen színű. A doboz fedelét visszacsukom, hogy a penna és az erszény ne essen ki, a teleportkristályt pedig a tetejére rakom, hogy aztán Anaték mellé léphessek. Saya-nak egy mosollyal köszönök, majd lesem, mit válaszol a könyvtáros a kérdésekre. Engem is felettébb érdekel a dolog, hisz nem akarom akár véletlenül is kockáztatni az életem, az ilyesmi viszont valljuk be, ebben a játékban gyakrabban előfordul, mint odakint a valóságban. Főleg azért félek, mert Shukaku is köztünk van, és őt a könyvtárak úgy vonzzák, mint molylepkét a lámpafény. Mivel nemrég ő is adott valamit Anatnak, tehát a közelben van, végül odalépek, mint végső állomás, és a kezem a vállára téve pillantok arra, ő milyen színű kristály szerzett. Timidussal pedig most csak egyetérteni tudok, miszerint egyenlőre ne használja.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Szept. 02 2014, 20:03

A dobozok megtalálták a maguk tulajdonosát. A sok könyv nem igen nyűgözte le a fickót, aki elvette a papírt, elolvassa, majd rányom egy pecsétet (csoda, hogy nem esett szét tőle az asztal), s egy fiók mélyébe helyezte.
- Ezzel meg is volnánk. következzék a munka. – MI A JÓ ***** ***** KÖVETKEZZÉK??? Arról volt szó, hogy könyveket kell behozni, erre még dolgozzunk is itt???
- Kérem mindenki nyissa ki a dobozt és használja annak tartalmát. Előre is köszönöm a közreműködésüket. - a mosolya oly ijesztő volt, hogy ha így menne le a szénbányába, nem csak a szén jött volna fel, hanem maga a bányarém is, ezért nem ellenkeztem, s kinyitottam a dobozt. Egy Penna. Mire kezdjek vele? Óóóh, az erszény!*W* De ez olyan, mintha üres lenne! S nem tudom kinyitni! >M< Milyen jutalmazás az ilyen?? >M< Jééé, egy teleport kristály, de sárga. O.o Úgy látom, más is ugyanazt kaptam, viszont valaki lilát.
- Öhm, a sárga az jó? - kérdeztem a többiektől, mivel nem tudtam, hogy ez most milyen teleportkristály. Az egyik fickó kérdésekkel bombázta meg a nagy darab fickót, emiatt én próbáltam jelezni az előbbinek, hogy vigyázzon, be ne gorombuljon az utóbbi, mert félek, akkor mi is megérezzük a következményét ennek. Nagypapa régen mesélt valami Bud Spencer-ről s Terrence Hill-ről, akik arról voltak híresek, hogy a filmjeikben olyan csattanós pofonokat osztottak az ellenfeleiknek, hogy visszhangzott. Én eddig nem hittem el, de most már teljesen bizonytalan vagyok ebben az egy ügyben. Ő is hatalmas pofont tud osztani vajon, vagy azért jóval szelídebb?


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 03 2014, 15:21-kor.

_________________
A Könyvtár - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Könyvtár - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Saya Szer. Szept. 03 2014, 12:56

-Na majd jól megfogok hízni és nem leszek ilyen pillekönnyű Razz -hehe, és ezzel most tuti jól megrémisztem. Najó, biztos, hogy nem, mert nagyon nem lehet itt meghízni, hiszen nem is eszünk olan igazából, tudom én. Cska van éhségérzetünk, és ha eszünk valamit, akkor elmúlik, de amúgy ennek semmi köze a súlyunkhoz, tehát ezért ehetek annyi édességet, amennyit csak akarok o/ Mondjuk ennek ellenére is eszek rendes kaját, mert meg van ám tanítva, hogy csak normális étkezés után lehet az édesség :3
Ezután, ha már megkaptam, akkor a dobozkámmal vagyok elfoglalva. Mivel sokan megvárják, hogy megkapja mindenki, én is kivárom türelmesen, és csak azután nyitom ki, hogy a többiek is megtették. És én nem is igazán értem, miért lepődött meg mindenki. O.o Szerintem cuki ajándékok, mármint a penna az tökjó, mert pont most mondta az Anat, hogy majd megtanít úgy írni, ahogy ő szokott.
-Legalább majd fogok tudni ezzel gyakorolni! -mutatom is fel, aztán visszarakom, és mikor az Anat az erszény miatt hepciáskodik a Gyoubival, én is megnézem a sajátom.
-Miért, ebben mi van? -emelem a szemem elé a sajátom,de nem látok át rajta, meg nem is nagyon érzem a súlyát.
~Elvileg az arany. Anat meg egy sokat akaró szarka. Undorító.~
Ne mondj rá ilyeneket Razz
Nézem meg hallgatom, hogy mit felel a Gyoubi, meg közben a Chan kérdésére is pillantok, hogy kinek lila, és nézem, az övé tényleg az. Én is kiemelem a sajátom, de amint az Anatint, én nem fogom aktiválni, csak felemelem.
-Ez is sárga! -vigyorgok a Joey felé és intek, hogy ha gondolja, akkor jöjjön ide, bár mondjuk még nem ismerem, de ha neki is sárga, akkor...
-Ez biztos csak egy játék és van két vagy három csapat és akinek ugyanolyan színű, az egy csapat. A tied milyen, Anat? Ugye neked is sárga? *.* -próbálok belelesni az ő dobozába is o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Yue Pént. Szept. 05 2014, 18:38

Mindenki aláírta a papír és elvett egy dobozt. A Gyoubi figyelte a növekvő könyvhalmazt de nem szólt hozzá semmit. Haruka azt gondolta, hogy nem lenne rossz ha egy köszönöm-öt ki tudna nyögni a Gyoubi. Inu-nak teljesen mindegy volt az egész, őt egyáltalán nem érdekelte. Mindenki aláírta a papírt és elvett egy dobozt. A Gyoubi lepecsételte a papírt és betette a fiókjába. A Gyoubi mondta, hogy akkor következhet a munka. Haruka azt hitte, hogy annyi lesz, hogy odaadja a könyvet, majd kap aranyat és már mehet is haza. Gyoubi mondta, hogy mindenki nyissa ki a dobozát és használja a tartalmát, még mondta, hogy előre is köszöni a közreműködést. Haruka kinyitotta a dobozkáját. Gyoubi  elmosolyodott, nem szívmelengető emlékkép lesz Haruka fejében az biztos. Haruka kinyitotta teljesen a dobozt és szóhoz sem tudott jutni. A dobozban volt egy db penna, egy db teleport kristály, és egy db erszény.
-Mi van a dobozban? -kérdezte Inu.
-Nem pont az amire számítottam. -mondta Haru suttogva Inu-nak.
[/b]

Haru megmutatta a dobozt Inu-nak. Inu-t nem nagyon érdekelte az egész, viszont még ő is kicsit furcsállta a doboz tartalmát.
(Ez tényleg kicsit furcsa, legalább is én másra számítottam.) -mondta Inu gondolatban. -Teleportálhatnánk ha már az egy teleportkristály. -mondta Inu éppen, hogy hallhatóan.
(Tudom, hogy unod az egészet de még bírd ki egy kicsit.) -mondtam gondolatban Inu-nak. Tudom, hogy Inu-t ez untatja de én sem így terveztem.
Harukának át futott az agyán az, hogy itt rajta kívül mindenkinek van 1-2 embernél több ismerőse, vagy barátja. No azért azt, hogy van egy, kettő, három...vagy négy ember akik nem kedvelik őket az nagy valószínűséggel Inukami hibája, hoszen ő nem tud viselkedni. Viszont ez az ő csapatuk, és ha nagyon megváltozna úgy Inukami, hogy ő nem akar az Haru-nak nem tetszene.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Suzume Vas. Szept. 07 2014, 10:07

Na szépen elvettem a dobozt, kinyitom a tartalmát és mi van benne? Egy penna egy zöld kristály és egy erszény. Ebbe lenne az arany? Nem tudom mert nem lehet megnézni. Hát Gyoubi igazán elmehetsz… Na mindegy. Könnyű pénzt ígért mégis valami biztosan hosszú és unalmas küldi lesz a vége. A lottó ötösöm lenne ilyen mint ez de azt persze sose találom el. Aztán a „kis nyüzüge” könyvtáros is megerősítette, hogy jöhet a munka. Na szépen vagyunk. Be kellene perelni hamis küldetés leírás reklámozása miatt vagy valami ilyesmi. Többen úgy is tesznek ahogy mond a kiskoma és bizony többen kérdés nélkül használta is az ott kapott tárgyakat. Ami viszont engem illet… én is. :3
Nem igazán törődök azzal, hogy mi is fog történni abban nem lenne semmi izgalom. Bár azért többen ódzkodnak az egésztől nem is értem miért. Küldi, biztos nem azért van, hogy elküldjenek egy halálos kelepcébe és kivégezzenek. Ahhoz nem kell küldi. Becsal egy terembe a rendszer ahol hemzsegnek a szörnyek és csókolom. Ezért nem kell külön küldit indítani. Egyébként nyűg ide vagy oda kíváncsivá tett miféle feladat is vár ránk. Egy könyvtár azért kecsegtet sok lehetőséggel. Beszippant pár könyv és annak történetét játsszuk vagy fordítva. A könyvekből jönnek ki a gonoszok és a hősök. Titkokat és rejtett dolgokat fedezhetünk föl. Talán még a legiről is megtudhatok pár dolgot. Na jó ezt az egyet tuti nem. Na mindegy majd elválik mit hoz a sors, vagyis inkább a játék. Egyszerűen aktiválom a teleport kristályt és várom mi történik….

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Ryuu Hétf. Szept. 08 2014, 17:21

Hát én kinyitottam a dobozt. És akkor ott volt .. benne valami. \o/ Teljesen hidegen hagyott a többiek értetlnekedése, vagy éppen az, hogy más már aktiválta a kristályt, de az utolsó aki előttem merészelt lépni, az pont az az íjász lány volt, akivel akartam még találkozni! *.* És akkor elnyomtam a kristályt, jöhet a mehet. \o/ Shukaku nem is reagált rám, ez olyan mélyen érintett, hogy nem is szóltam hozzá többet. xP Az, amit meg levágott előttünk Aincrad egyik, ha nem a legnagyobb céh vezére, majdhogy nem nevetésbe torkollott. Azaz, hogy teljesen ki voltam ütve tőle. Hát nem egy küldire jött? x3 Én a magam részéről nem kérdőjeleztem meg a kristály használatát. Egyértelmű volt, hogy valami nagyon veszélyes helyre fog vinni, mint általában egy mmoban, és ez benne a lényeg! *.* Ha nem így lenne, unalmas lenne, nem igaz? Rolling Eyes Szóval csak egyszerűen aktiváltam a kristályt, és mentem oda, ahova vitt. Kíváncsi voltam már rá, de nagyon! >.<
A penna meg a kis erszény, amit a rendszer nem engedett felbontanom, ugyan érdekelt, de félre tettem egy későbbi időpontig a tudatomban, mikorra aktuálissá válik.
A többiek nem érdekeltek, csak azt sajnáltam épp, hogy nem mondta meg a könyvtáros mielőtt elment volna, hogy hová kell vinni azt as ok könyvet, amit kicsikartam a kisebb szintűekből. x3 Így most nálam maradtak. QQ
De hát mindegy, nem lehet minden úgy ahogy az ember vágya igényelné azt, nem de? Egy darabig még az inventorym mélyén meglesznek, csak legyen egy hely ahova lerakhatom sok sok pénz reményében! *.*

_________________
A Könyvtár - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Ayse Kedd Szept. 16 2014, 12:09

Csendben hallgattam vártam meg míg mindenki elveszi a maga dobozát. Az enyém az egyes lett. Egyértelműen nem nyitottam ki míg nem láttam hogy mások megteszik-e… Majd ha megtették is szintén csak figyeltem. Már ennyiből levontam hogy mindenki majdnem ugyanazt kapta, sőt az is kiderült hogy a kristályok színeiből kettő van, tehát nekem is lesz egy párom. Majd azt is megtudtam hogy nem lehet kinyitni az erszényes zacskót, amire lemosolyodtam. Szélesre húzódott a szám széle, teljesen akaratlan. Reméltem hogy nem csupán ennyi lesz a küldetés, sőt biztos is voltam benne, mégsem jelenthettem ki mindezt előre. Csupán annyit tehettem hogy minden létező felszerelésem magamra öltöttem mielőt eljöttem, az inventorymba pakoltam a potionjaimat, majd úgy vágtam csak neki ennek az eventnek. Mókásnak tűnik eddig, de jobb félni mint megijedni, és úgy bizony én készültem. Ezen kívül volt aki szinte rögtön használta is gondolkodás nélkül, akadt aki szintén becsben tartva csak óvatosan nézte meg, sőt olyan is akinek nem tetszett az amit kap. Én élveztem a többiek moraját, azt a kis káoszt amit ez váltott ki belőlük. Eérdekesek az emberek, én viszont csendben vonultam hátra és próbáltam kiszúrni a tömegből kinek ki lesz a párja, akadt aki azelőtt használta fel a kristályt hogy ezt szintén kideríthette volna, míg volt aki talán rá sem jött, csak miután közkívánatra kérdezték meg hogy kinek milyen van. Hátul a tömegtől nem nagyon de eléggé elvonulva annyira hogy ne lássanak a ládikámba nyitottam ki a sajátom. Szemeimmel pásztáztam ki kapott még az enyémmel azonos színűt. De miután nem találtam, jobbnak találtam én is aktiválni a kristályt, persze csak miután eltettem az értékem további tartalmát az inventorymba. Tehát egy kulcsot kell szerezzek. Tudatosult bennem, ámbár erős a félelmem hogy lettünk közül csakis egyikőnk nyithatja ki majd a szelencét. Izgalmasnak tűnik. ^^

_________________
A Könyvtár - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Szer. Szept. 17 2014, 09:42

Pénteken jön a kövi kör!!!
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Szept. 20 2014, 19:23

Kéz repül az arcom felé, ki tudja hol áll meg~ Nos, én tudtam, egészen pontosan a levegőben, ugyanis jó(?) szokásomhoz hűen elkaptam a csuklónál fogva a pofonra induló kezet. Ez nekem is kedvező volt, hiszen így nem piroslik az arcom, és a lánynak is, hiszen nem fájdul meg a tenyere :] Viszont nem erre számítottam, be kell valljam. Volt valami különös abban, ahogy Ai-chan keze elindult, és ahogy rápillantottam az arcára, világossá vált előttem a miértje. Nem látott. Reflexszerű mozdulat volt mindössze, a szemein látszott, hogy fel se fogja, mi történik vele, ki áll mögötte. Apró arcrándulás jelezte részemről, hogy nem tetszik a fejlemény, azonban így inkább gyorsan el is engedtem a szépség csuklóját. Ha éppen nincsenek otthon neki, akkor nincs miért flörtölni. Igazán sajnálatos, kíváncsi lettem volna, mit szól hozzá, ha felismer.
Köpenyem lobogott mögöttem, ahogy elfordultam, és egy számomra szimpatikus saját teret találtam magamnak néhány határozott, gyors lépéssel. Különösebben nem érdekelt, mire fel a zúgolódás, számomra elég volt annyi, hogy a könyvtáros uraság kegyeskedett engedélyt adni a dobozok kinyitására - nem mintha nekem kéne olyasmi -, és felhatalmazott a tartalma használatára. Gyorsan körbepillantottam. Lila, zöld, sárga... szép, színes teleportkristályok kerültek elő mindenkinél. Az enyémben egyik se volt ezek közül, ellenben én sem láttam, ki lesz a párom. Avagy a riválisom? Ki tudja? :] Viszont az felettébb csalódást keltő volt, hogy se Ai-chan, se Suzu-chan színe nem egyezett az enyémmel. Yare-yare... Egyesekkel ellentétben én nem kérdeztem semmit, úgy véltem a gyorsaság fontos lehet, így hezitálás nélkül felemeltem a hagyományosnak tűnő kristályom és kiejtettem a varázsszót, amivel működésbe tudom hozni. Csakis ezért, a gyorsaság miatt álltam meg, hogy ne vegyem használatba rögtön a pennát is, és rajzoljak mondjuk Anatole-kun vagy Ren-kun homlokára valami szépet :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Szept. 22 2014, 12:11

Suspect Ahogy látom megy a műsor, a nyomi piri márt megint kihúzza a gyufát valakinél és ennek nem sokan örülnek, bár engem mindaddig hidegen hagy, míg a közelembe nem jön. Addig nem is bántom…. talán Rolling Eyes
Mindegy is, most éppen mással vagyok elfoglalva, azzal, hogy megkapjam végre a jutalmam és már itt se  vagyok. A papír alá van írva, a doboz pedig a kezemben… elég picike és könnyű… gyanúsan könnyű… ebben lenne az ígért arany? Mert ha igen, akkor itt valami átverés van , azt meg nem szeretem… nagyon nem Suspect
Mikor megkapjuk az engedélyt a doboz kinyitására, már nem is figyelek másra, csupán annak tartalmára, ami engem is, mint itt mindenkit, meglep. Egy teleport kristály, egy tollizé és a lényeg \o/ Egy picike kis erszény *-*
- He?! – lepődöm meg, mert ezzel sem tudok mit kezdeni. Se kinyitni, se szétszedni… semmit Sad  Nyitnám a szám, hogy hőbörögjek én magam is, azonban ezt körülöttem megteszik mások…. én meg nem megyek a csorda után, a magam ura vagyok. Egyszerűen megvárom, hogy valakinek a kérdéseire válaszoljon a nagydarab állat, aki magát könyvtárosnak vallja. Elég gyanús, az tuti. Én nem nagyon látogattam a könyvtárakat a sulimban, maximum, ha pihenni szerettem volna…. Ha egy ilyet tettek volna be, még s tréberek sem jelentek volna meg a szokásos törzshelyükön Suspect
A papus szövegén lemerevedek…. dolgozni? Öcsém itt dolgozni kell a fizetésért? Milyen helyre jöttem én, most komolyan mondom…  :O Még talán benne is lennék, de nem egy könyvtárban, hisz az unalom a legnagyobb ellenségem, ez a hely meg annak melegágya Suspect
- Nekem ez nem kell… leléptem- intek, majd megfordulok és igyekszem elhagyni a helyszínt, mielőtt még több közöm lenne az uncsi könyvekhez.
- Hoppá, majd elfelejtettem…- szökkenek vissza, hogy a kapott dobozkát letehessem  papus asztalára…
- Sayonara \o/

_________________
A Könyvtár - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Hétf. Szept. 22 2014, 12:47

A dobozokat átvettétek, a tartalmukat is ismeritek már, és ennek köszönhetően kicsit össze vagytok zavarodva. A nagydarab, alul öltözött úriember csendben ül tovább a székében, mint aki jól végezte dolgát. Az a bizonyos incidens, mely majdnem tettlegességig fajult felkelti érdeklődését, feláll a székéről és tekintélyt parancsoló morgással hívja fel mindenki figyelmét arra, hogy a rendbontást nem tolerálja könyvtáron belül.... azután lassan visszaül. Tekintetét rátok szegezi, végigszalad rajtatok, ráadásul mindezt olyan nyugodtan teszi, hogy csak na. a válasszal is jól megvárakoztat titeket, nem az az kapkodós típus.
Lassan felmutatja a kiírást, amit elolvasván siettetek ide a könnyem megszerezhető arany reményében... de nem fűz hozzá semmit. Helyette tesz egy kijelentést
- A dobozt áttetszettek venni, az átvételit alátetszettek írni, a feladatot pedig el kell végezni- közli magas hangján. Akik eddig próbáltak teleportálni, nem sikerült, nem aktiválódott a kristály.  Ellenben most... mindenkinél felvillan, élesen a saját színének fényében, legyen az a tulaj kezében, vagy még a dobozban..... és a teleportáció végbemegy.....
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Pént. Okt. 10 2014, 11:41

Vasárnapig adok időt, utána jön a kövi kör, aki nem ír kiesik Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 20 2014, 12:10

Nos, nem várok tovább, a feladat amúgy is egyszerű Suspect Pont azt kell csinálnotok, amit amúgy nem szabad... irányítani a másik karakterét... mozdulatait, változtathattok részben kinézetén(arc marad) stb-atb.
Ezt mind olyan formában, hogy ic. a könyvbe írjátok a történteket. Amit leírtok, az megtörténik. Körönként más pennája kerül a könyvhöz, így minden körben más lesz az író, aki eldönti, mi történik. Az fontos, hogy az általatok megadott szavakból alkotott címhez passzoljon a történetetek Suspect
A könyvhöz külön megalkottok egy karaktert, amibe egyik társatok bele lesz kényszerítve, de mindegyiktők csak egyetlen egyet alkothat, mivel hárman vagytok Suspect  tehát, ha a cím megvan, akkor alkottok egy szereplőt, és azt rákényszerítitek egyik társatokra, ha mindenkinek van szerepe, karaktere, akkor kezdődhet a móka, a mesélés, regényírás.... mint írtam,a mit leírtok, az a másik két karakterrel megtörténik, egyedül arcot nem változtathattok, nekik, és szavakat nem adhattok a szájukba, minden más felett tiétek az irányítás.

A szereplők neveit ezekközül választhatjátok ki, a név mellé kell egy kis háttérstory is, hogy kerek legyen Suspect


Férfi név:

  • Elijah
  • Jean
  • Archibald
  • Gideon
  • Sin Royal
  • Rubió
  • Gyou
  • Kou
  • Shujinkou
  • Waldo
  • Hijikata


Női név:

  • Galine
  • Szatynka
  • Ingrid
  • Ashe
  • Eileen Hunt
  • Zafira
  • Meira
  • Ilyana
  • Watashi
  • Cyder
  • Lydia


Mindenki csak egy nevet választhat, és ha megtette, akkor írja ide le kérem, hogy melyik az... két könyvben ne legyen ugyan olyan nevű szereplő Suspect

Igazából minden a ti fantáziátokra van bízva, de ha kérdésetek van, PÜ-zzetek nyugodtan... szólimit továbbra sincs, a határidő pedig: December 29... addig szép kis történeteket várok... ami lehet komoly, vagy komolytalan Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 26 2014, 18:08

Shu és Timi az általuk alkotott karaktereknek a Meira és a Zafira nevet választotta. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Chancery Szer. Okt. 29 2014, 13:50

Chan a Lydia nevet foglalná le. Álom nem biztos, hogy alkot még Rolling Eyes

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Suzume Csüt. Okt. 30 2014, 08:29

Aysenak megalkotott karakterem neve Szatynka Razz

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Yue Pént. Okt. 31 2014, 08:07

Haru az Ilyana nevet foglalja le. ^^

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Könyvtár - Page 2 Empty Re: A Könyvtár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.