Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

3 posters

Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Okt. 12 2012, 08:22

A mai napon igen korán keltem. Az erdő fáin aludtam, ahogyan szoktam ,és felváltva őrködtünk Tűzparipámmal. Az idő friss volt, ám egész kellemes, és nem is sejthettem, hogy a mai napom igen érdekes lesz. Szokásomnak híven legördítettem menümet, és megnéztem van valami újdonság-e. Felszerelés helyett véletlenül a képességekre mentem rá, és elállt a lélegzetem. Egy új képesség volt egy bizonyos ,,Lángoló Unikornis''. Gondoltam, hogy a kis petemre lehet használni ,de nagyon furcsálltam. Hát elgondolkoztam rajta.
- Te mit gondolsz róla? - kérdezem reflexszerűen Tűzparipát.
Megrázta magát, vagyis nem tudja. Nem értettem, hogyan tudnám aktiválni. Na mindegy a nap még csak most kelt föl, és Aincard közeli erdőben most is csend és nyugalom van. Nem nagyon vadásztam szörnyekre eddig, de nem is sajnáltam. Nem sürgettem a szintlépést. Tudtam, hogyha ki akarok jutni ki kell vinnem mind a száz szintet, de még ráér ezzel bajlódni. Előbb ki kell ismernem a játék minden előnyét, hátrányát. Leugrok a fáról, amin eddig is voltam, majd kicsit nyújtózok. Az erdő szélén szoktam tölteni mindennapjaimat, mert ha beljebb mennék számíthatnék nem kívánt társaságra. A lényeg most is az, hogy minél tovább túléljem. Nem nagyon vágytam emberi társaságra, ezért elüldözöm folyamatosan a közelembe kerülőket. Lassú tempóval az erdő utolsó fáihoz lépek, majd nekidőlök az egyiknek, miközben Tűzparipám is idejött hozzám. Megsimogatom orrát. És vágyakozva nézek a város felé. Mióta itt vagyok elképesztően jól éreztem magamat. Arcomon, ám még mindig igen kevés érzelem látszódott.
- Várjuk mit hoz a jövő. - mondom paripámnak.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 12 2012, 09:34

A szintlépésemet követően nem keveset nőt az amúgy sem túl kicsi önbizalmamnak és ennek örömére egyre több időt töltöttem szörnyek levadászásával a közeli erdőkben ami egy idő után igencsak kezdett monotonná válni de arra tökéletes volt, hogy felmérjem mennyit is fejlődtem. A különbség meglehetősen szembe tűnő volt pedig csak egyetlen szintről volt szó, még bele gondolni se merek mi lesz ha már a századik szint felé közelitek.
-HÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!- Rontottam rá az utolsó megmaradt vaddisznóra ami abból a csapatból maradt amit nemrég támadtam meg. A malacnak még csak reagálni sem volt ideje és egyetlen gyors csapással leterítettem ami ezután pixeljeire is hullott. Eltettem a kardom és újabb szörnyek után kutatva sétáltam tovább az erdőben. A malacok már előtte se jelentettek kellően nagy kihívást és most már egy nagyobb csapat legyőzése sem jelentett különösebb problémát sőt, még csak meg se izzadtam különösebben hála a kitartásra tett pontoknak. Talán egy visszavágót kellene kérnem Rentől hiszen ezúttal nem állna fent annak a veszélye, hogy összeesek harc közben. Vagy talán Moriatit kellene célba vennem? Ki tudja mennyit fejlődött a legutóbbi pár perces találkozásunk óta. Nem ronthatok neki csak úgy elvégre ő nem olyan ellenfél akit fél várról szabadna venni, ha kihívom biztosra kell mennem ugyanis ő nem fog nekem kegyelmezni. Legalábbis a pletykák alapján biztosan végezne velem ha alul maradok ellene. Míg ezen tűnődtem hirtelen egy unikornis szerű lényt pillantottam az egyik fa tövében.
- Végre egy kis változatosság! – Mosolyodtam el magamban és kihúzva a kardom a hüvelyéből nyugodt léptekkel indultam el az állat felé. Talán ez a lény mutat némi ellenállást is a disznókhoz képest és talán még valami ritka tárgyat is beszerezhetek tőle. Eddig még nem láttam hozzá hasonló lényt így biztosan nem egy szokványos szörny. Kivártam, míg a lény észrevesz és csak miután rám vetült a pillantása csak akkor lendültem támadásba. Elrugaszkodva a talajtól váltottam át futásba nehogy a lény elmeneküljön és egy vízszintes vágással szemből igyekeztem megsebesíteni a jószágot.Ami azt illeti kicsit sajnáltam rátámadni erre a csodaszép lényre viszont a fejlődésem érdekében néha kegyetlennek kell lennem amire az is rásegített, hogy ez csak egy nagy kupac szám nem valami húsvér lény. Kicsit bántam, hogy nem lehet betörni a paripát ebben a világban pedig szívesen láttam volna az oldalamon ezt a szörnyet de tudtommal állata csak egy bizonyos fajta játékosnak lehet így nem is próbálkoztam összeismerkedni a jószággal.

_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Okt. 12 2012, 14:38

Jó ideig gondolkoztam, ám nem sokáig tehettem azt, amit akartam, ugyanis egy zajt halottam magam mögül. Egy lányt vettem észre, aki elővette fegyverét, és Tűzparipám felé fordította, amire én reflexszerűen kettőjük közé ugrottam. Még éppen időben tettem, ugyanis egy lány rontott neki, ám én Késemmel kissé lelassítottam a fegyverét, amivel igaz meg tudtam állítani a rohamot, de engem feldöntött a belé fektetett energia. Feltápászkodok, majd dühösen a lány felé fordulok.
- Nem volt szép dolog megtámadnod Tűzparipámat.
Ezután legördítem a menüt, aztán párbajra hívom a lányt. Egy teljes élet párbaj lesz, ha elfogadja. Nem sok kedvem volt beszélgetésbe elegyedni a támadóval. Amint elfogadja, a párbajt felpattanok a fa ágára, és vártam mit lép. Szerintem, már rá jött, hogy állat idomár vagyok, és ennek módja szerint én inkább állatomra bízom a harcot. A támadás erejéből úgy véltem, hogy magasabb szintű, mint én, éppen ezért kicsit muszáj növelnem petem erejét. Rápillantok petemre. Átküldtem belé 2 hp-t, hogy kerek legyen. Intek Tűzparipának, hogy kicsit játsszon az ismeretlennel, míg én mögé kerülök. Remélem, nem veszi észre a lány, hogy én közben eltűnök, ugyanis mögé osonok, hogy hátulról ledöfjem. A tervet el is kezdem. Szépen óvatosan a lány mögé lopakodok, és remélve, hogy nem buktam le magasra emelem a tőröm, és a lány hátát veszem célba, hogy belémélyesszem a pengét. Ha egyszer sikerül, akkor ne mállok meg, és folyamatosan ki-be húzom a pengét, HA netán megakasztana, behúzódok az egyik erdőbe. Ezt súgom neki.
- Jó ideig éltem az erdőben, egymagamban, a valóságban! Itt is hasonlóak a dolgok. Erdőben nem veszíthetek! – ekkor kitörök az egyik fa mögül – Gyerünk, barátom együtt támadjunk!
Petemmel a leggyorsabb tempóval megyünk neki a lánynak. Tűzparipa miután odaért felágaskodik, és patáival próbálja fejbe rúgni a lányt, és hogy ne tudja a mellkasát támadni, próbálom a fegyverét távol tartani lovamtól úgy, hogy folyamatosan támadom, amitől sajnos eléggé kifulladok.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 12 2012, 15:35

A paripa csak későn vett észre engem, esélytelen, hogy elmeneküljön amit egy mosollyal nyugtáztam már csupán pár méter választott el minket mikor a fa mögül egy lány ugrott ki kettőnk közé. A lendület túl nagy volt, már nem voltam képes vissza fogni magam így a lány volt az akit eltaláltam de szerencsére sikerült kivédenie egy kis zsebkés szerűséggel de még így is hátra löktem szegény lányt. Na jó végül is csak nekem tűnt zsebkésnek a kardok után, valójában valami tőr szerűség lehet. A lány feláll és rám förmed. Az ő paripája? Állat idomár lenne? Hmm… pedig mikor legutóbb küzdöttem eggyel ő nem használt fegyvert sőt mi több. Azt mondta nem is képes fegyvert használni mert a rendszer nem engedi. Tévedett volna?
-Ez a jószág tényleg a tied? – Mutattam rá a paripára de pont abban a pillanatban jött elő valami üzenet és akaratlanul is rányomtam az elfogadás gombra. – Eh? Párbajra hívás? – Kérdeztem vissza mire a lány egy fára ugrott a lova pedig hirtelen nekem esett. – Hé! Várj egy percet! Űlsz! Izé... kockacukor! Mit szoktak mondani egy lónak, hogy nyugodjon le? – Kérdeztem magamtól miközben folyamatosan hátráltam. Ennek fényében, hogy már tudom, hogy a paripa egy játékoshoz tartozik már nem akartam bántani a lány azonban sokkal hevesebb vérmérsékletű volt így pár másodperc alatt mögém került és a hátamba döfte a tőrét, aztán megint… és megint… és megint. Ekkor megtorpantam és csak tűrtem. Hiába a sok támadás az életpontjaim nem csökkentek. Úgy tűnt a lány egy fontos dologról megfeledkezett. Mikor már sokadszorra emelte szúrásra készen a tőrét hirtelen egy éles, dudához hasonló hang törte meg az erdő viszonylagos csendjét. Ekkor megfordultam és egy gyors mozdulattal megragadtam a lány éppen támadni készülő kezét még a kardomat a torkának szegeztem.
- Legközelebb ha párbajra hívsz várd meg míg a számláló lejár és csak azután támadj! – Sziszegtem egy rideg pillantás kíséretében. Majd félre dobva a kezét elengedtem azt és rögtön oldalra ugrottam, hogy az állata ne mögöttem legyen, és így mindkettő szemmel tarthatom.
- Akkor kezdjük elölről ám ezúttal ne számíts rá, hogy leállok még mielőtt kardom átvágná a torkod! – Mondtam és a kardom hegyével a lányra mutattam. Egyenlőre nem támadtam csupán kivártam, hogy ő mit lép majd a fél szemem pedig a paripán tartottam elvégre az előbb is azzal támadt először, hogy elterelje a figyelmem. Igazából most szerencsém is volt mert így nem szenvedtem el sérülést azonban már csak akkor észleltem a lány mikor az már mögöttem volt és akármennyire gyors vagyok esélytelen lett volna kitérnem előle. Oda kell figyelnem!


_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Okt. 13 2012, 14:13

/amúgy már rég letelt volna szerintem a visszaszámlálás, hisz még életet is töltöttem a lovamnak ;D + még a fára is felmásztam, na meg a mögéd osonás is levisz egy jó kis időt Very Happy/

- Nem érdekel engem semmilyen visszaszámolás! – közlöm a lánnyal ridegen – Mióta megölték a szüleimet nem érdekel semmi! Több hónapot töltöttem az erdőben egyedül. Kitanultam az erdőben élés csínját-bínját! Irtóztam a tömegtől, és az emberektől! Miután a játékba kerültem, nem volt csoda, hogy ide jöttem. Azután találtam egy tojást, amiből egy nagyon kedves lény bukkant elő.
Ezzel hátrafordulok, és paripámra nézek. Ekkor eszembe jutott egy olyan név, ami nagyon is illene lovamra.
- Megvan a neved lovacskám. Tűzrózsa.
Boldog nyerítéséből rájöttem, hogy tetszik neki, így átneveztem, és visszafordulok a lányhoz.
- Nem hagyom, hogy bántsad Tűzrózsát! Gyerünk!
Utolsó szavammal elindult a párbaj. A leggyorsabb tempómmal nekirohanok a lánynak, és késemmel nekirontok. A célom az volt, hogy leblokkoljam, míg Tűzrózsa ideér. Ha megállítja támadásomat, teljes erőmből nyomni kezdem a kést, majd megpróbálom megragadni a lány karját. Ezzel meg is lenne a blokkolás, ha sikerül. A lány markolatot markoló kezét lehúzóm, és Tűzparipám mögöttem felágaskodik, hogy fejbe rúgja ellenfelét, legalábbis a terv szerint. Én persze leguggolok, mert nem akarom, hogy eltaláljon paripám patái. Amint a támadás befejeződött vagy sikerrel, vagy kudarccal hátrálunk, és kétfelé válunk. Mindegyikünk a fák mögé siet, hogy elrejtőzzünk. Ránézésre nem ítélhetjük el a lányt, ám éreztem első támadását, hogy bajba leszünk, ha támadni hagyjuk, ám most kicsit ki kell fújnom magamat, hisz kicsit elfáradtam. Itt az ideje nézni, hogy a lány mit reagál a dolgokra.


____________________________________________________________________
Ayani 13 hp
Tűzrózsa 8 hp + 2 hp = 10 hp (Ayanitól)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Okt. 15 2012, 11:52

-Pedig jobb lett volna ha érdekel mert ez lehetett volna az egyetlen esélyed, hogy megsebezz. – Vontam meg a vállam és egy ördögi mosollyal az arcomon néztem a lány szemébe. Mi tagadás, szerettem volna őt egy picit idegesíteni és ezzel is megzavarni a koncentrációját. A lány ekkor a lovára néz.
- Nem túl okos dolog hátat fordítani az ellenfelednek. – Rázom meg a fejem még mindig vigyorogva. – Szóval tűzrózsa? – Kérdeztem vissza, de ekkor már a lány rohant felém azzal a nem titkolt szándékkal, hogy belém szúrja a kést. Egy laza mozdulattal viszont képes vagyok ezt hárítani. – Lassú vagy! – Mondom gúnyos hangnemben mire érzem egy elkezd tolni de mivel ellenfelem jóval gyengébb nálam így nem tud hátratántorítani és ennek hangot is adok. – Nem csak lassú de még gyenge is vagy. Pedig reméltem, hogy legalább a malacoknál nagyobb kihívást… - Elharaptam a mondatot mikor a lány megragadta az egyik karom és lefelé húzta azt majd ugyan ebben a pillanatban leguggolt. Ekkor már a ló is ott volt közvetlen előttem és felágaskodva fejbe rúgott ami nagyjából pont a homlokom találta el. Az ütés hátra tántorított a lány az állatával együtt az erdő sűrű rejtekében bújt el. Ez nagyon ciki, túlságosan is fél várról vettem őt és most itt vagyok. Lenullázta a páncélom. Automatikusan az arcom elé kaptam a kezem de hamar rájöttem, hogy nem érzek fájdalmat így inkább a lányt kezdtem el keresni a tekintetemmel. Na jó talán kicsit túlzásba vittem az idegesítést és pont fordítva sült el de sebaj csak a páncélom tűnt el és legalább már tudom, hogy körülbelül mennyivel lassabb és gyengébb nálam a lány. Nem rohantam utánuk inkább egyhelyben vártam, hogy inkább ő mutassa meg magát de viszont most felkészülten vártam rá.

/A páncélom lenullázva/


_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Okt. 18 2012, 11:47

/előre szólok, hogy minden kör végén összesítem a pontjaimat, azért, hogy tisztában legyek a dolgokkal XD, ja és előbb bocside elfelejtettem, hogy a páncélt nem írtam oda :/ /

Dühítő szavai lepárologtak rólam, és úgy látszik nagyon lebecsült. Igaz, hogy kivédte támadásomat, ám sikeresen levittem kardját, és így Tűzrózsának nem okozott gondot fejbe rúgnia. A támadás eredménye az volt, hogy petem levitte a páncélját, ám az élete még mindig maximum volt. Miután mi elbújtunk a fák között, ő nem követett minket. Nem különösebben érdekelt, és elgondolkoztam. Az egyik fa mögül néztem a lányt, és vártam mit csinál. Egy idő után arra határoztam, hogy jó lenne meglepni. Szépen halkan felmászok az egyik faágra, és a levelek rejtekében figyelek a célpontra. Ekkor megpillantom Tűzrózsát, aki kicsit kijjebb jött, így viszont tüzének fénye meglátszott két-három fán. Nem nagyon húzhattam az időt, amint a lány feléje fordul, elrugaszkodok a faágról, és ,,zuhanóbombázásba’’ kezdtem. Késemet előreszegezve támadtam, és reménykedtem benne, hogy a lendület miatt sikerül ledöntenem a lábáról. Akár sikerült feldöntenem, akár nem sajnos leérkezésnél vesztettem 2 páncélt, mivel nem sikerült talpra érkeznem. Ha talpon marad, akkor kilépek hatóköréből, és ismét fák közé sietek, ám ha eldőlt, a lehető leggyorsabban felé sietek, és megpróbálom elrúgni fegyverét a közeléből, és késemmel szana-szét szurkálni, és ebben Tűzrózsa is segít, ugyanis ő meg megpróbálja agyontaposni. Azonban, ha bármiféle jelét mutatná a támadásnak visszahúzódunk fedezékbe. Mikor ismét nyugalom lesz, akkor mostanra nagyon lihegve, de nyugodt hanggal köszönök neki.
- A nevem Kusumi Ayani. És nagyon nehéz ellenfél vagy, mert eddig nem nagyon fáradtam ki egy küzdelemben sem, mint most!
Nem akartam, hogy megtámadjon, így felmászok az egyik fára, és próbálok minél magasabbra jutni.
- Ha szabad megkérdeznem… Hogy hívnak, és hányas szintű vagy? – érdeklődök.
Kérdéseimnek nem az volt a célja, hogy megismerjem, hanem, hogy kicsit kifújhassam magamat.

| Ayani: 13 hp 1 p |
| Tűzrózsa: 8 hp + 2 hp (Ayanitól) |

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Okt. 24 2012, 13:22

A lány eltűnt a fák között én pedig csak vártam és a szememmel pásztáztam a lombokat sokat azonban nem láttam. Lehet nem ártana az észlelés képességet. Nem igazán tudtam mit csinálni, fölösleges lenne föl alá rohangálnom és keresgélni őt, mert csak kifáradok. Tudja, hogy gyengébb nálam ezért nem is támad közvetlenül, inkább mindig lesből csap le és csak egy-egy találatot visz be. Az ellenszere ennek egyszerű csupán folyamatosan nyomás alatt kell tartanom őt és szétzúzni őt. A kitartásom most hármas, szóval megengedhetem magamnak, hogy folyamatosan rohamozzam őt. A szemem sarkából valami fényt láttam kiszűrődni a fák közül így reflexszerűen oda vettem egy pillantást ekkor a lány azonban már mint egy sas ki ép lecsap az áldozatára zuhant felém a fák lombjai mögül előreszegezett fegyverrel. A támadás gyors volt de nem ért teljesen váratlanul. Ami azt illeti pont arra vártam, hogy végre megmutassa magát és ezért még időben tudtam reagálni a helyzetre. A kis tőr szinte már félelmetes sebességgel közelített az arcom felé A kardot védekezésre emeltem így hangosan csikorogva és szikrákat hányva eltérítettem a tőrt közben pedig pár lépést tettem balra, hogy kikerüljek a lány útjából és ne lökjön fel a lendülete. A landolást viszont már elvétette és így nekem kiváló alkalmam nyílik a támadás megkezdéséhez. Még azelőtt megpróbálom őt megrohamozni, hogy visszanyerné az egyensúlyát és lesújtok a kardal. Ha félre ugrana akkor követem és újból lecsapok rá ha kivédeni akkor ismét suhintok a kardal majd még egyet. Akárhogyan is történik, végül a speciális képességemmel fejezem be a támadást, ami nagy eséllyel ki is ütheti a fegyvert a kezéből ebben az esetben leállok a kardot pedig rászegezem közvetlen a szívéhez elvégre nem célom megölni őt.
-Most már nincs hová bújnod. – Jelentem ki jéghideg tekintettel.


_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Okt. 24 2012, 18:21

A lány sikeresen blokkolta a támadásomat, és még rám is támadt. Első csapása elől elugrok, ám jött a következő. Minden erőmből védekeztem, de így is simán áttörte a védelmemet, de szerencsére nem talált el, csak hátrébb lökött, ám a következő támadása eltalált. Jó sok életpontom ment le, így nagyon aggódtam. Azonban, ami most következett tényleg megrémített. Egy lentről érkező csapás száguldott felém, és mivel világított a penge jól tudtam, hogy egy karakterképességgel nézek most farkasszemet. Nem volt időm hátrálni, így védekeztem, azonban annyi erő volt benne, hogy egyrészt én is elrepültem tőle egy jó nagyot, másrészt késem is elszállt, és tőlem egy jó egy méternyire a földbe fúródott. A hátamra estem, ám szerencsére az esés okozta sérülésen kívül nem történt bajom. Mielőtt bármit tehettem volna, a lány szívemhez közelíti a pengét. Nem nagyon örülök ennek. Elkezdi, hogy nincs hova bújnom, és sajnos igaza van. Ekkor azonban egy nyerítés hallatszódott, majd miután odafordultam Tűzrózsát pillantom meg.
- Szaladj innen, ő túl erős… - kiáltom.
Táltosom azonban nem futott. Ekkor egy olyan dolog történt, amitől kissé kirázott a hideg. Tűzrózsa fejéből egy szarv nőt ki, majd elkezdett vörösen világítani. Pár pillanaton belül egy lángburok vette körül, és úgy szaladt ellenfelem felé. Kihasználtam az alkalmat, és ha a lány a lovam felé fordul, akkor karjaimat a lány hónalja alatt átnyúltam, majd megragadom nyakát, úgy, hogy ne érjem el se kezével, se kardjával., és gerincébe nyomom térdemet. Ezt egyszer a tévében láttam egy rendőrfilmben. Amint a lovacskám elég közel ért a lányt használva ugródeszkának elrugaszkodok hátán, és megpróbálom Tűzrózsa támadásába lökni.

//Ayani: 4 hp //
//Tűzrózsa: 8+2 hp//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 27 2012, 15:56-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 26 2012, 14:17

A lány a földön feküdt a fegyvere pedig a földbe szúrva hevert valahol még én a penge hegyével a szívét célzom meg. Innen már nem szabadulhat. Itt ebben a pillanatban biztos voltam a győzelmemben. ebből a helyzetből nem vághatja ki magát. Már épp beszédre nyílt volna a szám azt, az mondatot kimondva, hogy „ add fel” mikor láttam, hogy a lány szemeinek fókusza most nem rám hanem a hátam mögé irányul majd egy nyerítés következett. Hátam mögé néztem ahol a paripa már felém száguldott. Kellemetlen, de róla meg is feledkeztem ez azonban mit sem változtat a helyzeten. Vagyis ezt gondoltam mikor a lány hátulról megragadott mozdulatlanná téve ezzel. A lónak hirtelen szarvai nőttek majd az egész állatot lángok vették körül Éreztem a lány talpát a gerincemben és egyenest a ló támadásába lökött bele. Még volt annyi időm, hogy a kardot magam elé helyezzem és így a szarv nem a testem döfte át hanem megakadt a kardban. Ez viszont a támadás kivédéséhez édes kevésnek bizonyult. Éreztem a forróságot magam körül. Ha most ez a való életben lenne igen komoly égési sérüléseket okozott volna. Egy önkénytelen reflexnek hála automatikusan becsuktam a szemem pár másodperce mikor a paripát körülölelő lángok az arcomat nyaldosták. A testem felemelkedett a levegőbe és mikor újra kinyitottam a szemem csak azt láttam, hogy a lány és az állata egyre távolodnak majd hirtelen megint minden elsötétül. A földön gurulva pár métert végül egy fa törzse állított meg. Az életerő csíkom megfogyatkozott de szerencsére még a sárga zónán kívül maradt. Ez nem kicsit váratlanul ért engem. Úgy tűnik ez a lány tele van meglepetésekkel…

_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Okt. 27 2012, 16:17

//a piros szövegre kattintva meg lehet hallgatni a dalt//
//aki szeretne érzelgősködni, az aközben olvassa el postom, miközben megy a dal, mert én is így tettem mikor átolvastam, és eleredtek könnyeim, és remélem nem csak én leszek így :')//

Kis paripám bevitte a támadást, aminek köszönhetően jól lement az ellenfelem életpontja, de sajnos még mindig nem vált sárgává, míg az enyém a vörös zónában van.
~ Egyetlen csapás és végem! - mondom magamban.
Ekkor egy halk dallam járja át testemet, amit egy emlékkép követ. Anyámat láttam magam előtt, ahol éppen egy táncot mutatott be, egy dallam kíséretében. Lassan felállok, majd elkezdem a dallamot dúdolni, majd énekelni a dalt. Szívszorító dallamok hagyták el számat. Testem akaratlanul mozgott. Kezem magam előtt elvittem, majd leengedtem. Szépen lassan forgok egyet, majd a lány elé lépek. Még a késem is mozdult a dallamok hatására. Karom lágyan, ám határozottan mozgott. Először egy X-et rajzolok, majd egy forgást intézek vízszintes síkba, majd egy újabb forgás közbe lehajolok, és lábamat is körbehúzom földön, amivel könnyen kigáncsolhatom a lányt. A mozdulatok hatására szemeimből kicsordulnak szemeimből a könnyek, ám még nincsen vége. Miközben felállok, karjaim alatt átsuhan (még mindig lángolva) Tűzrózsa, és ellenfelemnek ront pontosan az utolsó hangnál. Egy utolsó levegővétel, és lerogyok a földre. Könnyeim eleredtek, amiket meg sem próbáltam visszafojtani. Nem foglalkoztam a lánnyal, hogy mit tesz velem. Még mindig zokogva mondom halkan, miközben könnyes szemmel az ellenfelem felé fordulok.
- Ezt a dalt anyám énekelte minden éjjel, és a táncot is ő tanította, amit harc közben is lehet alkalmazni… Ez volt az Erdőisten Tánca. Sajnálom, de azt hiszem… azt hiszem, nem vagyok képes tovább harcolni. Sújts le rám, és ölj, meg nem érdekel. Úgy sincsen, már senkim a valóságba, se itt, akinek hiányoznék! Egyedül Tűzrózsa maradt nekem, meg a fájdalmas emlékeim… - és földet bámultam tovább, míg paták lépteinek hangja jön felém.
Tűzparipám lép oda mellém, és miután elaltatta tüzét, leül mellém, és ölembe teszi kezét. Én meg csak vártam, és vártam mi lesz…

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Nov. 21 2012, 12:42

A derekamat simogattam ahol a fa megütötte bár én magam sem tudom miért nyilván csak egy reflexszerű mozdulat volt de akkor is szinte éreztem, hogy sajog a hátam. Tizenegy életpontom maradt a támadás után ami azért azt nézve, hogy mennyi a maximum életem elég gáz. Épp csak egy támadás választotta el attól, hogy a sárga zónába essen az életcsíkom. Ellenfelem viszont sokkal rosszabbul járt nálam ugyanis neki már a piros zónában volt, a győzelem csak egy karnyújtásnyira van tőlem és nem fogom hagyni, hogy kicsusszanjon a kezeim közül. A lány morálja láthatóan lecsökkent ám ekkor dúdolni kezdett egy lassú ám annál szívbe markolóbb dalt sőt még táncolásba is fogott még én mindig a fa tövében ültem. Az esemény enyhén meglepett… vagyis nagyon meglepett és emiatt kellet egy kis hatásszünet mire rájöttem, hogy nem csak a dal volt szívszaggató, hanem a kése is ami most épp felém tartott és a tánc valójában egy támadás sorozat kezdete volt. Oldalra gurultam így a lány a testem helyett a fába rajzolt egy X-et a pengéivel. Gyorsan talpra álltam ekkor viszont ő már újból forgott és vízszintesen vágott a kis „zsebkardjával” ami elől hátra hajoltam, de még így is elérte az arcom és ennek megfelelően az életpontjaim is zuhantak most már pedig be is sárgult az életemet jelző csík. Elég irritáló dolog, hogy egy kis karcolás is teljes sebzést okoz. A realitás kimaradt mikor a játékot készítették. Sok időm azonban nem volt időm ezen agyalni mert a lány ismét megpördült és ezúttal a lábam szerette volna kirúgni. Ez csupán azért nem sikerülhetett neki mert most nem tévesztettem egy percre sem szem elöl és mivel gyorsabb voltam még azelőtt hátra ugrottam, hogy ez problémát okozott volna és így megúszhattam az elesést de amint, hogy földet értem a tűzparipa már felém is száguldott még mindig lángokkal övezve és szarvával megint engem célzott. Ezúttal nem akartam szárnyra kapni mint az előbb így gyorsan kitámasztottam magam a jobb lábammal miközben pördítettem egyet a kardomon ami így most a karommal párhuzamosan futott majd vízszintesen a ló irányába csaptam a szarvát célozva meg. Nem volt célom megsebesíteni a jószágot és a lányt se akartam ennél tovább leamortizálni csupán a támadását akartam visszaverni. A kard és a ló szarva összecsaptak és annak ellenére, hogy kitámasztottam magam elkezdett hátrafele tolni. Eredetileg csak az egyik kezem akartam használni ám így kénytelen voltam a másikkal is rásegíteni. A jobb tenyerem kissé följebb csúsztattam a markolaton még a ballal alulról támasztottam rá viszont a paripa még mindig tolt hátra. Ekkor sikerül kissé megbillentenem a kardot, ami elégnek bizonyult ahhoz, hogy eltérítse és így a ló elsuhant mellettem én pedig épp bőrrel megúsztam az attrakciót. A dal amit a lány dúdolt abba maradt ő maga pedig a földön térdelt és zokogott. Elindultam felé mire ő odafordult hozzám és a dal eredetéről kezdett el mesélni nekem. A kardot ekkor magam mellé engedtem és kissé komor arccal hallgattam végig amit mond. Az állat ekkor odasétált a lányhoz kialtatva a lángokat és a fejét az ölébe tette szemei azonban engem bámultak amiből elszántság tükröződött. Láthatóan kész volt arra, hogy akár az élete árán is de megvédje gazdáját.
-Neki hiányoznál! – mondtam miközben eltettem a kardot és hátat fordítottam. – Voltak ügyes húzásaid, de a párbajt én nyertem. – Jelentettem ki és büszkeséggel telítve hagytam magam mögött a lányt. Bebizonyítottam, hogy erősebb vagyok és ez nekem elég is.

/Köszöntem a játékot és bocsi a késői válaszért. A küzdőtér szerintem most már lezárható/


_________________
Rita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani RitahanamiwwwkepfeltoltRita Hanami vs. Kusumi Ayani Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 22 2012, 14:40

Szép kis küzdelem, bár helyenként lehetne rajta mit javítani. Smile
A küzdőteret lezárom.

Jutalom: 20 exp 20 arany

1 exp Shanának és Xiu Shuinak + 2-2 arany céhbankba
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami vs. Kusumi Ayani Empty Re: Rita Hanami vs. Kusumi Ayani

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.