Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 11:33

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 15 2014, 18:46

Ez sem volt sokkal sikeresebb, mint akár az eddigi Alex-támadások, akár Raven próbálkozása az imént. Ennyire azért nem erős talán ez a cicus Suspect

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: teljes élet

(3) Alex: 120 HP, 38 páncél
(2) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(2) Raven: 145 HP, 58 páncél

Esu, tiéd a pálya Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Vas. Márc. 16 2014, 16:31

*Raven lehet, kicsit zokon vette korábbi beszólásomat. Kicsit elszégyelltem magam, így inkább többet nem szólaltam meg. Akkor sem, amikor tovább haladva egy tigris támadt ránk, s megint nem találta el őt a lovag srác. Őszintén szólva megsajnáltam a fiúkat. Nm lehet valami kellemes az, hogy egész magas szinten belevágnak egy kazamata kipucolásába, aztán semmit nem tudnak csinálni, csak nézni, ahogy egy náluk gyengébb lány kinyírja a mobokat. Lehet, csak ideges, s egyszerűen ezért nem tudja megsebezni a cicát. Alex bár jelezte, hogy cica a láthatáron, (jó kisfiúként számolta), de eltalálni megint nem tudtam. Elhúztam a számat. Ez így tényleg nem lesz jó. Szeretném, ha ők is szerencsések lennének. Azonban most semmit nem mondtam, meg sem nyikkantam, úgy lőttem egyet a macskusz kitekaktusz felé. *


A hozzászólást Koshitsu Esutel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16 2014, 22:32-kor.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 16 2014, 16:31

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 16 2014, 23:48

Artemis most kicsit megremeg, de a nyíl súrolja így is a tigrist. Hibátlan Esutel mérlege, tanulhatnátok tőle, fiúk Surprised

Artemis sebzése eggyel nő és eléri a maximumot (41).

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: -40 HP (sárga)

(3) Alex: 120 HP, 38 páncél
(3) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(2) Raven: 145 HP, 47 páncél

Raven jön... majd, ha rendbe jön a zinternetje!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Csüt. Márc. 20 2014, 16:44


. . .

Kayaba az oka mindennek. Már a mobok megölésében is komoly hátrányt ad, és még ő várja el, hogy jussunk fel a századik szintre - és ez még nem is tartunk a játék felénél. Frusztráltan préseltem össze ajkaimat, majd kezemet a szemeim elé tettem, miképpen Alex (is) ismételten elfuserálta a támadást. A tigris a mancsába röhöghetett, amiért mindketten elvétettük csapásainkat, ráadásul Esutel nyila is épphogy megkarcolta azt, de szerencsére meg tudta sebezni a fenevadat. Ismételten a szerencsében kerestem a kifogásokat, semmint abban, hogy esetleg mi ketten lehettünk túlságosan ügyetlenek... vagy kevés ponttal áldottak. Kezemet végül csípőmre helyeztem, aztán újabb támadásra szántam el magamat: roham közepette igyekeztem a tigris alá csúszni, és hasba vagy legalábbis mellkasba szúrni a vadállatot annak reményében, hogy ezt nem fogja egy könnyedén kivédeni vagy elkerülni. És ha ismételten nem talál... nos, akkor okkal lehetek dühös.


A hozzászólást Raven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 20 2014, 16:45-kor.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 20 2014, 16:44

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 21 2014, 11:25

Talált \o/ És nem is csak épphogy, a kard hegye belefúródott pár centi mélyen a nagymacskába, mielőtt el tudott volna ugrani. Dühösen ugrik neki úja Ravennek, de ha ránéztek az életcsíkjára, azt szinte nem is látjátok, csak egy apró vörös háromszöget az alakzat sarkában.

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: -69 HP (vörös)

(3) Alex: 120 HP, 38 páncél
(3) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(3) Raven: 145 HP, 36 páncél

Alex, tégy csodát \o/
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Kedd Márc. 25 2014, 15:05

//wwáááá *elfelejtettee* No//

Esu egy szót se szólt. Lol. Most haragszik? Nehogy már haragudjon! SadŐ nem találja el a fene nagy fegyverkezelésével a macskoszt! Már nézetet is váltott és szépen mutogatja neki a rendszer, hogy mi a bibi. Csókolom, vagy ez vagy az. Eddig az erőre pakolt, de majd igyekszik arra a másikra is. Annyira sosem hatotta meg a fegyverkezelés, mert volt egy tudástára, amit hozott magával kintről. Azonban ahogy egyre nagyobb szintre lépett, úgy blokkolta a lehetőségeit a rendszer, kevés fegyverkezelés okán. Megingatta a fejét. Esu megint telibe trafált, azaz csak épp, hogy de még az is elegendő volt arra, hogy belevéssen pár hpnyi pontot a cicusba. Majd következett Raven. Elsuhant mellette, míg ő kissé duzzogva caplatott előre. Aztán csoda történt! Raven leszúrta a cicát. \o/ Ugyan volt abban a mobban még egy leheletnyi erő, amivel meg is rohamozta támadóját, ám ez azt jelentette, hogy Alexnek is lehet esélye! *.* Olyan volt Raven most, mint egy sorstárs a szerencsétlenségben. És ő kijutott a bajból, hát illik neki is. >.<
Fellelkesülve irányozta meg a pallosát a cica törzse felé. Nem cifrázott. A legnagyobb, legvédtelenebb pontot célozta be, míg a mobocska Ravennel törődött. Direkt nem is switchelte le, nehogy a cica felfigyeljen az orvtámadására. *.- Örömében Barran pallosa is mintha vidámabban szelte volna a levegőt a cica felé rohanva. Nagyon remélte, hogy miután odaér és lesújt, nem a levegőt fogja tovább szelni, esetleg a padlóba vágni bele a pengét. Azon volt minden erejével, meg az össze létező pontjával, hogy elérje a tigrist. Haljon a cica, hiszen már csak alig néhány pont van az életén. \o/ Az övé lesz az utolsó csapás. *.*

_________________
Obszidián Kastély - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 25 2014, 15:05

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 25 2014, 23:22

Majdnem... de nem. Talán a szőrét súroltad, de sebzést nem okoztál most sem, elugrott a fránya cica. Egyenesen neki Ravennek, aki talán már unja is, hogy folyton őt piszkálja a nagyra nőtt macsek.

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: -69 HP (vörös)

(4) Alex: 120 HP, 38 páncél
(3) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(3) Raven: 145 HP, 25 páncél

Esutel pihizik egyet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Márc. 27 2014, 16:48

* Hát, épp hogy, de eltaláltam a macskát. Nem örültem ennek a dolognak. *
~ Még sok ellenfelünk lesz, amik valószínűleg egyre erősebbek lesznek. Ha már a másodiknál én is nehezebben találom el, mi lesz legközelebb? Talán majd menekülnünk kell, mert képtelenek leszünk eltalálni a mobokat. ~
* Persze kételyeimet magamban tartottam. Ismét Raven következett. Olyan menő módon támadta meg a cicát, hogy én csak úgy néztem. Aztán bumm, gyönyörűen leszúrta. Egyszerűen reflexből felsikítottam.*
- Ez az!
* Vigyorogtam nagyon, de aztán megpróbáltam komoly tekintetet ragasztani az arcomra. Alex cseles volt, de korán sem olyan ügyes. Ismét elhúztam a szám, de nem miatta, csak a helyzet miatt. Annyira pici hp-ja maradt a tigrisnek, de mégis egy csomó hp-t vesztenie kell Ravennek miattunk, mert vagy eltalálni nem tudjuk a mobot, vagy épp pihenni kell, ahogyan most nekem.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 29 2014, 17:05

Raven 11 sebzést szenved el.

Életek
Vöröscsíkos Tigris: -69 HP (vörös)

(4) Alex: 120 HP, 38 páncél
(4) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(3) Raven: 145 HP, 14 páncél

Raven, csapd le \o/
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Hétf. Ápr. 21 2014, 13:47


Mire úgy tűnt volna, hogy a mobok reménytelenül eszesek és gyorsak, a helyzet száznyolcvan fokos fordulatot vett, a dühömnek köszönhetően. Persze meglepetésként ért, ahogyan a nagyra nőtt macskaféle lesújtott rám - sőt, már-már féltem is, hogy mancsának iszonyatos erejével nem csak a páncélomban tesz kárt. Ennek ellenére elégedett félmosoly jelent meg arcomon, miközben pajzsomat előre tartva próbáltam megelőzni a továbbiakban esetleges karmolásokat és harapásokat mindaddig, míg föl nem tápászkodok. Bár Alex igyekezett minden erejével azon lenni, hogy lesújtson a vörös csíkos dögre, az hamar felocsúdott a támadásomból, s nemigen hagyta vásárra vinni a bőrét. Míg Esunak pihenésre volt szüksége, szemlátomást rajtam múlott, kileheli-e a tigris a pixeles lelkét vagy sem. Az ügyetlenség és balszerencse okán az első két mob több, mint a páncélom felétől szabadított meg, s fogalmunk se lehetett arról, hány döggel kell még elboldogulnunk - és hogy mennyire erősek, azokat csakis egy ember tudná megmondani...
Fejemet forgatva igyekeztem a rám törekvő fáradtságot kiverni magamból. Bírtam még egy támadásig - és azzal a támadással le akartam fejezni a veres macskát. Pixelektől tarkított oldalkardommal egy célom volt: egy határozott mozdulattal, és egy bal térdre ereszkedő siklással leválasztani a mob fejét a testétől - s egy rémes csatakiáltás közepette a szituáció felettébb nagyszabásúnak tűnt, noha a támadásom célt téveszt, mit sem ér az egész.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 21 2014, 13:47

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 23 2014, 12:45

A tigris fejvesztve menekül... ne, de előbb a kobakja, aztán a teste is apró poligonszilánkokká változik. Nem juttok azonban tovább, berobban két vadul csaholó eb a terembe, kiálló bordákkal és szó szerint kocsányon lógó szemekkel. Zombikutyák. Kettő.

Halász Alex (Sebzés: Z68/S74/P81, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Zombikutyák
Koshitsu Esutel (Sebzés: 41, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Zombikutyák
Raven (Sebzés: 29, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Zombikutyák

Életek
Zombikutya #1: teljes élet
Zombikutya #2: teljes élet

(4) Alex: 120 HP, 38 páncél
(0) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(4) Raven: 145 HP, 14 páncél

Alex kezd, ezúttal támadhat, mert viszi a lendület, de a következő körében már pihenni fog.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Szer. Ápr. 23 2014, 14:43

Raven elkapta a cicust! Elkapta, lenyakazta és szétmarcangolta. Elpixeleződött a dög, vége vége, végre halott \o/ és ő egyetlen kis hp pontocskát sem vett le róla. Teljesen használhatatlannak érezte magát. Meg se tudta érinteni a cicát. A fenébe vele! >.> De attól még örült, örült annak, hogy a cicamica meghalt. Surprised
- Jej! Ügyes, Rav! \o - Pacsi a szöszi lovagnak, ha akarja ha nem! Rolling Eyes
Kicsit kifúj...ná magát azonban két kutyuli...vmi foszló, undormány került a szemük elé, és most ~ bárhogy is néznek ki ezek ~ meg akarta mutatni, hogy ő is el tud kapni  egy ilyen dögöt, eddig csak nem volt szerencséje. Meglendítette Barran nagy és ~ amúgy egész órmótlan ~ pallosát, hogy most már azért, de tényleg találnia kellene osztán! >.< Hehh x/
- Én kezdek! - Persze nem switchelt, lehet feltűnő is a hallgatagsága, ilyenkor már rég le venné normális esetben az épp tankolóról a mobot. Habár az is lehet, hogy mivel előreszaladt autómatikusan őt fogják célba venni. És talán.. mindkettő egyszerre: suspect: Pff, de legalább megcsapná az egyiket. A legelsőt, ami a szeme elé kerül. A pallos már pixelekre éhezik mióta! *.*

//megcsapkodom a Tombikutya #1-est Surprised//

_________________
Obszidián Kastély - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 23 2014, 14:43

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 12:55

A Tombikutyát sikerült eltalálnod, de bizony ezek csak simán élőhalottak, és nem sírszökevények (if you know what I mean). És harapnak.

Alex 12 sebzést szenved el.

Életek
Zombikutya #1: teljes élet
Zombikutya #2: teljes élet

(5) Alex: 120 HP, 26 páncél
(0) Esutel: 130 HP, 43 páncél
(4) Raven: 145 HP, 14 páncél

Esutel jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Koshitsu Esutel Vas. Május 04 2014, 19:28

*Megkönnyebbültem, amikor Raven lefejezte a macskuszt. Csak mosolyogtam. Büszke voltam rá, ügyesen harcolt. Én íjászként nem tudok akrobatikus mutatványok segítségével harcolni, hisz csak elég megállnom egy helyben és lőnöm. Lehet, hogy totálisan feleslegesen választottam az akrobatika jártasságot. Szégyenlem, hogy nem tudom kihasználni az előnyeit. :S Alex ugyancsak vidám volt, s pacsival gratulált Ravennek. Lám-lám, ha nem fogadja a fiú Alex üdvözlését, akkor sikerül szépen arcon csapnia Alexnek az illetőt. :S Azonban nem lehettem nyugodt sokáig, máris újabb teremtmények jelentek meg. Hát elég undorítóan néztek ki, de most valahogy egy cseppet sem forgatta fel a gyomromat. Volt már olyan, hogy egy kiloccsant agyvelejű kutyát bámulva ettem szendvicset, szóval ez meg sem kottyan, főleg, hogy meg sem kell közelítenem őket.*
~ Bocsáss meg Artemis, hogy ilyen rondaságokra kell lőnöm veled! ~
*Alex azonban nagy lendületben volt, már támadt is. Csillogó szemekkel, reménnyel telve néztem a fiút, biztos voltam benne, hogy képes lesz most a kettőből legalább az egyiket eltalálni. De ekkor valami röhejesen döbbenetes dolog történt. Alex megbotlott, s pontosan a két kutya között csapódott a földbe a pallosa. Már megint mellé. Vagy micsoda? A két kutya között ott leledzett egy kisebb, melynek a neve csak azután látszódott igazán, hogy szétpixeleződött.*
~ Tombikutya? Az meg mi a franc? ~
* De a név is eltűnt, s valahogy nekem nagyon ártalmatlannak tűnt. Most vettem csak észre, hogy azóta fogom hitetlenkedve a homlokom, amióta Alex megbotlott. Ez nagy gond, ugyanis a kutyik megtalálták, s belé martak. Furcsa érzésem volt mindig is Alexel kapcsolatban, nem értettem, de úgy éreztem, jobb, ha most leswitchelem róla a kutyákat, aztán ha Raven rólam le akarja szedni, akkor leszedi. Alexen nem maradhat. Miért? Nem tudom, egyszerűen csak nem maradhat. Artemis már készenlétben volt, így amikor észbe kaptam, már lőttem is egyet az egyik kutya felé. Majd Alex felé futottam, s elkiáltottam magam.*
- Switch Alex!
* Hát, mégis csak sikerül a közelükbe kerülni ezeknek az undormányoknak, s megharapnak. *
~ Már megint kutyák... harapnak... ~
* Szörnyű emlékeket keltett fel bennem a jelenet... nem akartam újra átélni... *

//Zombikutya 1 támadva Smile //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 04 2014, 19:28

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 05 2014, 18:02

A nyíl átfúrja a rothadt állat mellkasát és visszaveti egy kissé, de abban nem akadályozza meg, hogy ne támadjon újra, ezúttal már a szöszit.

Esutel 12 sebzést szenved el.

Életek
Zombikutya #1: -41 HP (sárga)
Zombikutya #2: teljes élet

(5) Alex: 120 HP, 26 páncél
(1) Esutel: 130 HP, 31 páncél
(4) Raven: 145 HP, 14 páncél

Raven következik, pihenőkörrel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Phobos Szer. Május 07 2014, 10:30


Elégedett félmosoly jelenik meg arcomon, amikor sikerült leválasztanom a tigrisdög fejét a testétől. Alex baráti közeledésén csak pislogok, de viszonozom a lepacsizást. Rav? Fura egy becenév...
Fejemet megrázom, s az izzadtságtól összetapadt hajtincseimet a fülem mögé rakom, amikor újabb szörnyek bukkannak fel: ezúttal kettő, igen rút jószág, amit az idegenek a legjobb barátjukként tartanak nyilván. Nekem nem a legjobbak, de nem számít. Alex, böszme nagy pallosával támadást indított az egyik Tombikutya ellen. Fejemet enyhén furcsállóan oldalra döntöttem: jó, elbénázta a támadást, de hogy lehet ennyi lendülete? Minden esetre az én kitartásom nem volt hozzámérhető a szóban forgó fiúéval, úgyhogy fél térdre ereszkedve igyekeztem a lehető leghamarabb kifújni magamat.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 07 2014, 16:15

Spoiler:

Esutel 12 sebzést szenved el.

Életek
Zombikutya #1: -41 HP (sárga)
Zombikutya #2: teljes élet

(5) Alex: 120 HP, 26 páncél
(1) Esutel: 130 HP, 19 páncél
(0) Raven: 145 HP, 14 páncél

Alex következik, ő is elfáradt a nagy luftcsapkodásan.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 08 2014, 11:31

Fut. Lendít. Lecsap! Pixel esőőőőő, az sem érdekelte, hogy közben valamin átbukfencezett! Megölt, avagy megsebzett valamit! *-* Aztán felnézett és beleharapott a két zombikutyából az egyik!
- Nande? Akkor mit öltem meg? Sad - Meg se próbált felállni. Elterült gyalogbékaként feküdt a hideg kövön és "siratta" a nagy sebzésének immár többszöri elvesztegetését. ._.
És mindez amiatt a hülye Fegyverkezelés miatt! ToT
Majd Esu leswitchelte és lőtt is. Ő bezzeg megint talált. EGy kicsit azért fájt, de legalább legyen valaki aki talál is, ha már ő teljességgel hasztalan. Hálás pillantást vetett a lány felé, s amíg a kutyik nem foglalkoztak vele addig megpróbált felállni, de nem ment! Sad
Alig félt térdre tudta csak felkényszeríteni magát. Teljesen kimerült ._. Oldalra nézett, Ravennek is pihennie kell. Nézetet váltott gyorsan. Hát persze! Nullán villog a kitartása... pihennie kell, nincs mese. Nem erőltetheti. Tehetetlenül nézte végig, ahogy megint csak a lányt támadták meg, pedig ő is ott volt a bűzlő dögök közelében. Le akarta swithcelni, de mégsem tette....

_________________
Obszidián Kastély - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.