Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gunji előtörténete

2 posters

Go down

Gunji előtörténete Empty Gunji előtörténete

Témanyitás by Gunji Vas. Jan. 19 2014, 11:13

Adatlap

Név: Akira Munakata / játékban: Gunji
Nem: Férfi
Kaszt: Állatidomár
Kor: 17

Kinézet: Nagyon rideg srác általában mindíg fehérben van és középhosszú fehér haja is van. Egyetlen ami nem hófehér rajta az a szeme szúrós kékesszürke.
Jellem: Csendes srác szereti a havat és a hideget és sokat sétálni erdőkben vagy kint a városban. Zárkózik  más emberektől nem igazán van barátja mivel kis korában kicsit kövér volt és folyton megverték emiatt. Mostanában ha belekötnek tudja kezelni a helyzetet és ott hagyja őket de ha túlságosan erőszakosak vele nagyon nagy sérülést szokott okozni az ellenfeleinek.

Képességek

Düh kitörés: Minden érzék szerve (Erő, Gyorsaság, stb) A kétszeresére nő két körig aztán pedig 2 körig az alap felére.
Pet képessége:
Itt a piros: A pet klónozza magát így kettő lesz belőle ugyan olyan adatokkal mint az eredeti pet adatai  így ha a pet sebezne egyet ketten kettőt sebeznek de külön külön kell dobni mind a két pet-nek. Az "Itt a piros" nevet azért kapta mert ha az ellenfél betalál a petnek amikor én köröm jön azért is dobok, hogy a klónt találta-e el el vagy sem. Ha a klónt akkor csak eltűnik a klón ha az igazi pet-et akkor is eltűnik a klón viszont a pet-nek is megy az élete. Más esetben csak akkor tűnik el a klón ha én azt mondom.

Előtörténet

Egész jó körülmények között nőtt fel bár a szülei mindig a megtakarításra nevelték így nem kapott meg mindent egy csettintésre mint más gazdag kölykök, mégis sok mindene megvolt amit szeretett volna. Innen volt fehér öltönye és a játék is. Nem játszott sok játékkal inkább sétálgatott de néha-néha azért beült a konzol mögé játszani mivel barátai nem nagyon voltak. Éppen kint sétálgatott az utcán amikor meglátott egy reklámot az egyik üzletben ami a Nerve Gear  játékról szolt és azonnal megtetszett neki amellett, hogy nem játszott gyakran. Amikor hazament megkérdezte édesanyját, hogy mit is kell tennie azért, hogy megkapja azt a játékot. Először szülei nagyon ellenezték és veszélyesnek találták ezt a játékot de aztán  egy Japán 5-ösért és egy Matematika 5-ösért az megvette neki a játékot az anyja.Sorban állás közben egy másik sráccal találkozott aki leszólította ezért benne már akkor felment a pumpa de hamar rájött, hogy ő beszélgetni akar vele és nem pedig kötekedni.:
-Helló
-Helló -mondtam halkan és idegesen.
-Te is játékér jöttél?
-Igen. Mi másért? Itt mindenki azért áll, hogy játszon.
-Ebben igazad én már tegnap óta nem bírok magammal.
-Értem, én nem sokat szoktam játszani de egy próbát megér.
-Az biztos, én játszottam a Beta verzióval és nagyon  jó!
-Akkor biztos ez is nagyon izgalmas játékélményt fog nyújtani bár nekem még kicsit zavaros a rendszer -és akkor már kicsit boldogabban vidámabban beszéltem vele.
-Ez egy elég bonyolult rendszer, magadra kell csatlakoztatni egy sisakot majd megérinteni olyan pontokat amit kér így lesz meg a tökéletes hasonmásod.
-Hihetetlen, nagyon okos ez a Kayaba.
-Az biztos ilyet még senki sem alkotott.
-Kösz most nagyon meghoztad a kedvem a játékra, de így legalább megérte küzdeni érte.
-Hé! Talán mehetnénk együtt játszani úgy biztos egyszerűbb.
-Persze menjünk, úgysem volt kivel játszanom.
-Király egyébként én Kakuzo vagyok -majd nyújtotta felém a kezét.
-Üdv én pedig Akira -és bár kicsit félénken de kezet fogtam vele.
Majd még pár óra ácsorgás után és közben beszélgetés után megkaptuk a játékot majd elváltak az utaink és elmentünk játszani.Amikor elkezdett játszani nem volt kérdéses, hogy milyen kasztot válasszon mivel imádta az állatokat és oda volt a phönix-ekért és a sárkányokért. Így hát állatidomár lett. Kakuzo pedig harcos és  tökéletes párt alkottunk ketten. Nagyon megijedt mikor meghallotta ezt a hírt hisz nem sokat játszott ezzel a játékkal sem mint egyéb más játékokkal így hát nem igazán tudta kezelni a dolgot de Kakuzo-t látszólag nem hatotta meg a dolog és csak nevetett rajta de ő már próbálta a Beta-t így neki könnyű  lesz a dolog.
-Fel a fejjel majd ketten végigvisszük sec perc alatt.-Mondta Kakuzo.
-Biztos - mondtam lehajtott fejjel neki.
Első napokban még csak azt hitte, hogy rossz állom majd utána rájött, hogy ez a tiszta valóság. Pár nap nap múlva amikor már muszáj volt elfogadnia, hogy benn ragadt akkor ismét kiment a szokásos helyre ahol mindig találkoztak Kakuzo-val de kakuzo nem jött ki. Nagyon rosszul érintette a dolog, hogy az egyetlen barátja is cserben hagyta de egy kis idő után elfogadta és elkezdett  a szenvedélyének élni és kiment sétálni. Az erdőket rótta és már szinte a végén volt és már vissza akart fordulni amikor valami hófehér dolgot pillantott meg a távolban ami füstölt vagy gőzölgött. Gyorsan odasiettem amikor észrevettem, hogy az egy tojás ami jég hideg volt pedig egyébként meleg volt és ezért is gőzölgött.
Gunji
Gunji
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2014. Jan. 19.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gunji előtörténete Empty Re: Gunji előtörténete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 19 2014, 11:48

Szia!

A végén elég fura a következő: "ami jég hideg volt pedig egyébként meleg volt", de ennek ellenére az előtörténetet elfogadom.

A tojásból egy jeti bébi kelt ki. (Ha más, gyakori petet szeretnél szólj nekem privát üzenet formájában. A gyakori peteket a bestiárium összesítőben találhatod meg.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a pet élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te és a peted találati esélye)
Erő: 0 (a te sebzésed)
Irányítás: 3 (a pet sebzése)
Kitartás: 0 (megegyezik a pet kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a pet gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a pet speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.