Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justnóts előtörténete

2 posters

Go down

Justnóts előtörténete Empty Justnóts előtörténete

Témanyitás by Justnótás Szer. Dec. 18 2013, 20:21

Név: Justnótás
Nem:
Kaszt: Lovag
Kor:17

Kinézet: Barna szem,hajam vállig érő ami hosszú volt de egy különös baleset következtében meg kellett válnom tőle. Finom arcvonások bőrhiba nélkül aranyos szeplőkkel tarkítva. Jellem: Kiáll az igazáért megvédi magát és ha kell a barátait is.Nem fél bemocskolni a kezét,nem az a tipikus plázacica.
Képesség: Késöbb, pályázatban

Előtörténet:

Gyönyörű nyári nap virradt Kentuckyra. Ekkor születtem én,Édesanyám és Édesapám farmján. Ezen a farmon él az egész családom, velem együtt. Bikarodeókkal és marhatenyésztéssel foglalkozunk. A pénzel soha nem volt dolgunk, mert minden amit csak tudunk magunknak teremtjük be, a birtokunkon, így aztán alig kellett valamire költenünk. Négyen vagyunk testvérek és én vagyok a legfiatalabb tagja a családnak. A közeli gimnáziumba járok, és éppen 1-es vagyok Nagyon sok barátom van, ezért is szeretek oda járni. A szabadidőm nagy részét otthon a farmon vagy a barátaimmal töltöm a Kentucky fried chicken-ben. Reiningezek amióta csak az eszemet tudom itthon vagy a környékbeli háziversenyeken.A versenyekre nagyon sokat minden nap gyakorlok drága lovammal Fantáziával ezért az iskolára kevés időm van de azért haladok a többiekkel.Egy súlyos sérülés miatt volt már,hogy több versenyt ki kellett hagynom.Voltam kórházban bordatörés,agyrázkódás,kéztörés és lábtörés miatt. A szüleim ezt már annyira megszokták,hogy már nem is igazán aggódnak ez miatt. Főleg azért mert az egész családom visszamenőleg lovagolt és tudják,hogy az vele jár. Persze én soha nem rettenek meg egy rossz esés miatt van bennem mindig annyi,hogy visszaülök a nyeregbe és folytatom (persze ha nem esek egyből kómába Very Happy). Nekem az életcélom az,hogy egész életem a lovak körül forogjon mert imádom őket és nem is tudnám már elképzelni az életemet nélkülük. Egy igen nagy szabású versenyen találkoztam Londonban Justin Taylor-al aki már az elő pillanattól nagyon tetszett. A verseny több napos volt és ez alatt sokat találkoztunk Justinnal,a kapcsolatunk nagyon elmélyült és ez már több volt mint csak barátság. Össze is jöttünk de nekem a verseny végére haza kellett utaznom. Nagyon nehéz volt a búcsú és a távkapcsolatot is nagyon nehezen bírtuk ezért már csak szimplán barátok vagyunk. Az elején nehéz volt de már megszoktuk, persze hiányzik de ez már nem olyan hiány mint szerelmem hiánya csak egy régi barát hiánya,szóval meg lehet szokni. De az itthoni barátaimmal is nagyon sokat találkozok akiknek köszönöm,hogy segítettek átvészelni a nehéz időszakaimat. Itthon van a legjobb barátnőm Elizabet akivel egy az érdeklődésünk és ezért nagyon jól ismerjük és megértjük egymást.Sokat vagyunk együtt. Ő általa ismertem meg Viktort egy házibuliban.Nem teljesen voltam kiszámítható állapotban( ha értitek mire gondolok ) de azért láttam,hogy nagyon helyes és ő is észrevett minket,vagyis engem. Azóta őt is nagyon jól ismerem és a barátom.Ő tényleg a barátom, járunk 6 hónapja.Teljes mértékben megbízok benne és remélem ő is bennem. Egy igazi társat találtam az ő személyébe. Nem olyan régen egy súlyos vírus sújtott végig a farmon ami a marhákat támadta meg. A marháink 60%-a elpusztult ezért nagyon sok pénz ment el ellenanyagra új marhákra és a meglévők szaporítására. A szüleim mostanában eléggé rosszul vannak ez miatt de most is mint minden eddigi problémával megbirkózunk. Nyáron jó volt a termés ezért azzal most nincs gondunk de minden évben van valami gondunk ami fejfájást okozna a családunknak. Nemrégiben azért kaptam tőlük egy jó kis játékot ajándékba. Nem is nagyon kértem, csak úgy megkaptam. Felcsatlakoztam, és hát.. kiválasztottam a lovag kasztot. Leginkább azért, mert ez áll a legközelebb a lovakhoz. Végül beléptem, majd egy nagy tömeg közepén találtam magam. Nem is tudtam, hogy mi ez az egész, és nem is nagyon figyeltem oda erre. Szóval csak ledermedtem, és nem tudtam, mi történik körülöttem. Aztán a felhajtás lecsendesedett, és mindenki haza ment. Én meg ott maradtam. Simán, egyedül- Ennyi lenne az én kis történetem.


A hozzászólást Justnótás összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 10:02-kor.

_________________
kmzyultcou-g
Justnótás
Justnótás
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justnóts előtörténete Empty Re: Justnóts előtörténete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 19 2013, 13:32

Szia!

Ha szabad kérnem a képed legyen a világba illő.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Justnóts előtörténete Empty Re: Justnóts előtörténete

Témanyitás by Justnótás Csüt. Dec. 19 2013, 17:38

Rendben.Kicseréltem.

_________________
kmzyultcou-g
Justnótás
Justnótás
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Justnóts előtörténete Empty Re: Justnóts előtörténete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 19 2013, 20:17

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 3
Fegyverkezelés: 0
Erő: 0
Kitartás: 2
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (felszerelt, +1 erő) <- kérlek ezek közül csak egyet válassz, majd azt tüntesd fel adatlapodon, tehát vagy Kezdő Kopja vagy Kezdő Rövid Kard vagy Kezdő Buzogány
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz [url=https://swordartonline.hungarianforum.com/t10-jelentkezes]küldetésre. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Justnóts előtörténete Empty Re: Justnóts előtörténete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.