Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

+3
Jun
Kincaid
Rosalia
7 posters

Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 09 2013, 12:03

Kezdő postotokban írjátok le, hogy milyen talált holmit szereltek fel, illetve postotok végén az is szerepeljen, hogy van-e támadó szándékotok és ha igen, akkor ki ellen irányul! Azonban ebben a körben még ne dobjatok. 250 szavas minimum nem érvényes ebben a topicban.

Első körben a támadások sorrendje így alakul majd:
Kincaid
Jun
Mirika
Ayani (2. harci körben csatlakozhat be a keresgélés miatt)
Judy (2. harci körben csatlakozhat be a keresgélés miatt)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Kincaid Szomb. Nov. 09 2013, 18:27

Öhm... felszerelem akkor a Kezdő Kardot (+1 erő), a Nagy Körpajzsot (+3 védelem), és támadó szándékkal lépek fel Ayanival szemben bounce

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 09 2013, 19:18

Felszereléseim:
Éles *Fegyver* (+2 erő)
Erős Bőrpáncél (+1 erő +14 páncél)
Kint támadom ha ő is megtámad valakit :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Nov. 09 2013, 23:06

Nem volt más választásunk. Míg Ayani és Judy további felszerelések után turkált, addig én néhány gombnyomással felszereltem a tőrt (+8 erő +2 kitartás) és a nem túl könnyű, de most talán hasznos Láncruhát (+7 páncél). Ayani képessége aktív, így képes lesz gyógyítani rajtunk, mégis rossz érzésem volt amiatt, hogy harcba keveredtünk ezzel a girnyóval :/
- Utolsó esély, ha meggondolod magad, még hagyunk futni - szóltam a sráchoz szigorú tekintettel. Idomárként mutatkozott be, de pajzs volt a kezében. Kis hamis... de csak nem lehet túl erős. Ha ránk támad, én sem fogom megkímélni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Nov. 10 2013, 10:09

Kincaidot támadom a nem olyan hatalmas 1-es sebzésemmel, de a többiek felé kiáltok.
- Ha tudjátok kérlek switcheljetek le, mert míg titeket tudlak healelni magamat sajnos nem... - suttogom a többieknek, hogy a srác ne hallja.
Majd Judynak átnyújtom a Kezdő Ruhát, hisz az is add egy-két pontot. Illetve a többiek sebzéséből jött pontokból healelem Junt.

Felszerelés:
- Irányítópálca (+2 Irányítás)
- Láncruha (+7 Páncél)

Raktáron:
- Béna Frissítő Potion (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP)
- Vörös Bika Potion (használója 6 körön át nem fárad kitartás képzettségtől függetlenül)
- Láncruha (+7 páncél)
- Nevelés Kesztyűje
- sátor
- 1db zsemle
- Tartós Specialitás Potion (három körig 5-tel növeli a spec. képesség pontjaid)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Noxy Vas. Nov. 10 2013, 22:32

Felszerelés:

1x Cseppkő (+4 erő, két találatonként ellenfélnek -1 erő és irányítás/íjásznál -2 irányítás, a harc végén az áldozat visszakapja az így elvesztett pontjait)
1x Kezdő Kés
1x Kezdő Ruha (+2 páncél)

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Rosalia Hétf. Nov. 11 2013, 02:00

Kin vs Ayani
Kincaid (Sebzés: 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kin vs Jun
Kincaid (Sebzés: 31, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.
Kin vs Mirika
Kincaid (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Kin vs Judy
Kincaid (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)

_________________________________________________________________________________________________________________

Mirika (Sebzés: 2x21, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ayani (Sebzés: 1, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Judy (Sebzés: 2x12, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Jun (Sebzés: 17, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
_________________________________________________________________________________________________________________

Kin: 165 hp, 3 páncél
Jun: 30 hp, 14 páncél
Mirika: 80 hp, 7 páncél
Ayani: 120 gp, 7 páncél
Judy: 60 hp, 2 páncél

Sorrend első körben:
Mirika
Kin
Jun

Sorrend második körtől:
Mirika
Ayani
Kin
Judy
Jun


Edit: Emlékeztettek, hogy Junnak már csak fél élte van meg


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 11 2013, 23:19-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Mirika Hétf. Nov. 11 2013, 09:38

Majdnem biztos voltam benne, hogy én leszek a leggyorsabb, viszont eszem ágában nem volt kezdeményezni. Mázli, hogy megvan a trükköm erre az esetre. Amúgy is kételkedtem benne, hogy sokszor szükségem lesz rá.
- Majd én leswitchelem Ayanit, ha megtámadja - súgtam oda Junnak, majd egy szem tőrömet felemelve igyekeztem aktiválni a képességemet.

// A sebzésem 2x21 kéne legyen, Judynak meg 2x12. Képihasználat támadás helyett, specpontjaim fele megy bónuszsebzésként Junnak egy, Ayának és Judynak két támadásra //


A hozzászólást Mirika összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 11 2013, 12:47-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 11 2013, 09:38

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Kincaid Kedd Nov. 19 2013, 21:42

Én voltam az első! Ezt már akkor tudtam, amikor még csak épp, hogy nekilendültem. Kezemben volt a Kezdő Fegyverem, másikban a Körpajzs, és már nem is volt kérdés, hogy kardom élére hányhatom a lányt. Éppenséggel mondjuk őt, igen. Az angyalszárnyaival feltűnő jelenség volt, és közénk állt. Ő esett a legközelebb hozzám, így értelemszerűen őt választottam.

Hogy miért álltam meg? Ezt kikérem magamnak! ÉN nem álltam meg! Esetleg megálltak a lábaim. Vagy a szívem – de ő is legfeljebb csak egy dobbanásra. Esetleg a kard a kezemben, a karom a levegőben. Vagy a torkomra forrt az ordítás, amivel rájuk akartam rémiszteni.
Összegezzük: lehet, hogy földbe gyökerezett a lábam, és megtorpantam nagy nekilendülésem közepette, de ez még nem azt jelenti, hogy meg is akartam. Értem? Az ilyesmit senki ne csinálja utánam, mert igazán vacak érzés. Ott állsz, mint egy adag földre rakott krumpli, és csak bámulsz kigúvadt szemekkel a többiekre. Mind ölni képes játékosok!

Hát de szánalmasak vagytok! – vonsz le valami sületlen koncekvenciát. A célod természetesen a puszta sértegetés, hiszen a mondat egy, a fejed hátsó szegletében kiabáló hang szerint is sokkal értelmesebb lenne úgy, hogy hát jaj, de szánalmas vagyok!, de aztán módszeresen csöndesíted el. Mára épp elég ennyi önégetés, nem kell több.
És akkor sarkon fordulsz, és rohanni kezdesz. Eltávolodnál a gyilkosoktól, álnok bandától, pusmogós kis mini-testvériségüktől. Hogy miért? Ez remek kérdés, hiszen te nem akarsz elmenni, valami mégis a másik irányba hajt. Hát a fene egye meg ezt is!


//Távozás Razz//

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Rosalia Kedd Nov. 19 2013, 22:42

Junnak még van lehetősége ebben a körben támadni. (Időrendben Judy és Ayani ekkor még a tárgyak között válogat.) Ha üldözőbe veszitek Kint, akkor ebbe a topicba írjatok. Amennyiben viszont futni hagyjátok, akkor az eredeti viadal topicban folytassátok a postolást a többi játékoshoz hasonló ütemben addig, amíg nem kaptok konkrét utasítást pm-ben vagy a topicban. Ha nem kívánjátok folytatni a KT-t, akkor jelezzétek és zárom a topicot. Kin eddig nem szenvedt el sebzést, Mirika viszont elhasználta a mai napra a képességét.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Jun Szer. Nov. 20 2013, 15:08

A helyzet nem tűnt túl rózsásnak, még akkor sem, ha négyen állunk egy ember ellen. Minden tekintetben igazságtalan a dolog, de egyáltalán miért érzem igazságtalannak a helyzetet? Hisz pontosan ő volt az aki ki akart fosztani. Mii-chanék szavai megnyugtattak ugyan, de mégis mi lesz most? Megöljük, azért, mert ő van egyedül? Vagy hagyjuk, hogy ő végezzen a mi csapatunkkal, hogy talán túlélje? Egymással szemben álltunk, senki sem tett meggondolatlan lépést, ráérősen felmértük az erőviszonyokat, amíg a többi játékos szélsebesen szétszéledt a környéken. Végül a tökéletes csendet, a srác törte meg.
- Szánalmasak? - néztem értetlenül a menekülő srácra. - Talán jobb lenne, ha hagynánk, hogy elmenjen. Nem lenne túl jó ötlet üldözni egy olyan helyen ahol még az előre meggondolt lépések is veszélyesek. - engedtem le a kezem a fegyveremről.

/ Részemről hagyom Kin-chant menekülni :3/

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika Empty Re: Kincaid vs Jun & Ayani & Judy & Mirika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.