Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Szőke, a Kék és a Vörös

4 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 15:49

Boss 1/1: 44 HP páncél (2 seb)
Boss 1/2: 50 HP, 47 páncél (1 seb)

1/1 9-et sebez Anatra

1/2 9-et sebez Anatra

Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 117 HP
Peter Worker: 145 HP, 15 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 19 2013, 16:18


Már csak ez a kőgólem állt közöttünk és a tizes boss között, amitől azért még mindig tartottam egy kicsit. Mostmár tudtunk mindent, mégis…
- Igen, leswitchellek majd. Minél több életpont kell a következőre – bólintottam Anatnak, majd én is utánarohantam a bossterembe, fejben összerakva már, mit és hogyan kell csinálnom. A fiú két darabot hagyott hátra maga után, és én se terveztem ennél többet. Föld! – aktiváltam az első képességemet, hozzájutva egy kis erőbónuszhoz, majd már lendítettem is a fegyverem.
- Switch Anatole Saito – kiáltottam, majd először a csökkentett életpontú bosst támadtam, utána pedig annak a részeit, a másikat békében hagyva.


Switchelem Anatot. Képihasználat, erőm nő, majd 5 támadás, 1 pihi, majd mégegy támadás, összesen 6x56 sebzés. Ebből 1 megy a 44hp-s 1/1-es bossra, amivel leütöm, majd az ebből keletkező 2/1-es bossra megy 3, amivel ezt is kivégzem. Az utsó kettő pedig a 2/2-esre megy, leütve róla a páncélját, 38 életet hagyva neki. Semmihez se kell dobnom.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 17:29

Boss 2/2: 38 HP
Boss 1/2: 50 HP, 46 páncél (1 seb)

1/1 9-et sebez Hinarira

1/2 9-et sebez Hinarira

Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 99 HP
Peter Worker: 145 HP, 15 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Peter Worker Pént. Nov. 22 2013, 11:05

Dab, a gólem. Nem voltunk ott ennél a szörnyharcnál a többiekkel, így némi kíváncsiság is hajtott előre, hogy lássam őt, hogy küzdjünk vele mi is. Bevallom erre számítottam, de nehezen is lehetett volna másra. Egy gólem, mely a darabjaira a hullt. Idegesítő erő, de legyőzhető a biztos találatainkkal. Nem szóltak, hogy valami pluszt kellett volna tennünk, így Hisamét lovagolva támadtunk egyszerűen.

(Ötször tudok támadni egyszerre és 6 körönként pihenek, támadáshoz nem kell dobnom, képesség használathoz 2, vagy afölött kell dobnom.)
5 biztos találat, 5*34 sebzés. Ebből kétszer ütjük Boss 2/2-őt és háromszor Boss 1/2-őt, így mindketten a darabjaira hullnak.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 14:09

Boss 3/1: 50 HP, 100 páncél
Boss 3/2: 50 HP, 100 páncél

3/1 9-et sebez Peterre

3/2 9-et sebez Peterre

Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 99 HP
Peter Worker: 142 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 22 2013, 22:26

- Dagonyázni akajoook \o/ Switch Hinari!

Köröm átadva Hinarinak
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 22 2013, 22:45


Jöhet a szokásos, ennél a Dabnál még úgyse saraztattam össze senkit, és ha már Anat ennyire kívánja... Rolling Eyes
- Switch Peter! - kiáltottam, mert a két darabka őt támadta, s miután magamra vontam a figyelmüket, leütöttem az egyiket, a másikat azonban életben hagytam, hiszen még nem volt itt az ideje annak, hogy elpixeleződjön. Nem, előbb szépen felgyógyulok, majd csak utána, ahogy rendkívül taktikusan azt megbeszéltük.
S végezetül már fel is húzom magam köré a sárfalat, szerencsére semmi probléma nincs a képességaktiválással.


Switchelem Peterről a bossokat. 3x 56 sebzéssel leütöm boss 3/1-et, 4. támadás megy a 3/2-re, aztán pihi, majd támadok rá mégegyet, 38 hp-t hagyva neki. Képességhasználat, kövi körben az engem támadók ill a sárgyűrűbe besétálók erejével gyógyulok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 23 2013, 15:02

3/2 9-et sebez Hinarira

Boss 3/2:38 HP
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 90 HP
Peter Worker: 142 HP


// Majd írd le mennyivel gyógyulsz. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 23 2013, 15:07


Tényleg kéne már gyorsaságra is raknom pontokat. Mondjuk annyit, hogy beelőzzem Anatot, így nem kéne állandóan köröket cserélgetni, ami valljuk be, egy idő után unalmas és macerás is. Sóhajtottam, majd kiáltásnak aligha nevezhető hangerővel elmondtam, amit el kellett:
- Switch Anatole Saito!


Teljes kör átadva Anatnak, +9 hp a boss miatt (a többit Anat írja majd).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 24 2013, 20:10

- Köszke, szöszke! ;P - majd táncikálva, ugrándozva gázolok bele a sártengerbe, hogy ezzel visszatöltsem Hinari életpontjait. Madarat lehetne velem fogatni, hiszen vége a sok felesleges megpróbáltatásnak, mindjárt itt van I. Bunmei és a gardedámja. A Bunmei sztori úgy kerek, ha a nagy tesót is jól "megemlékfelidéztetem" :PElőbb azonban még szétcsapok ezek között a gólemmaradványok között. Hisame szárnyai alatt áthaladva adok egy pacsit a sárkánynak, jelezvén, hogy szép munka volt az iménti. Nyálcsorgatva figyelem, ahogy az én sárkánylovas cimborám röppen körülöttünk, de most a feladatra kell koncentrálnom. Szóval jöhet a gólem krikett vége \o/ Pörölyömet úgy tartom, mint egy golf vagy krikett ütőt és úgy csapom szét az utolsó darabkákat.

Hinari 53 hp-t gyógyult (+9-et az előbb a bosstól, de ezt írta) -> Hinari: 152 hp 140 hp (ennyi volt neki a max, páncélt nem tudunk visszatölteni) Egy ütésem elegendő ahhoz, hogy kivégezzük végleg ezt a bosst! \o/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 28 2013, 16:57

Ellenfeletek: I. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 30 2013, 16:48

Elérkezett Mr. Bunmei. Ez volt a cél, azonban mégis nem kis kételyekkel figyeltem, hogy a többiek miként hagytak magamra a teremben. Persze ez volt a terv, mi sem lehetett egyszerűbb, de így utólag már mégsem tetszett ez annyira. Robbanjak fel, persze, gondolkodás nélkül bólintottam rá, de hogy ilyen közel volt már az időpont, úgy egyre kevésbé lelkesedtem ez iránt.
Hinaritól kaptam egy pajzskristályt még a távozásuk előtt. Igen tőle… Kristályíróként és mondhatni egy kristályíró céhet nevelve mástól kellett kérnem egy kristályt. Nos, a szégyen talán legmagasabb fokán állhattam így mindennel együtt.
No mindegy .
- Hát hajrá. – integettem még nekik, majd miután csukódott utánuk az ajtó, úgy számoltam vissza köszönve Marcangnak. A robbanás előtt törtem is a kapott ajándékot, hogy éljem túl a… a… szóval a robbanást.

A szám füstölög. A hajam égnek áll. Talán némi korom is van az arcomon és a fogaimon, de felállok és rontok neki a Mr. Marcangnak, míg nem jönnek a többiek. Remélem azért jönnek mihamarabb...


(2, vagy afölött kell dobnom a találathoz; Minden 6. körben pihennek; Egy körben kétszer támadhatok; Speciális képességhez 3, vagy afölött kell dobnom)
Kimennek mind. Én várok, használok egy pajzskristályt és robbanok, majd támadok kétszer. (8-8 sebzés)

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 30 2013, 16:48

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4766612103_86ee832108_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 08 2013, 23:32

Marcang 8-at sebez Peterbe.

Marcang: 280 HP, 184 páncél
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 140 HP
Peter Worker: 34 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Dec. 09 2013, 00:27

- Ezt idd meg szépen pajti! - ugrok örömömben Peter hátára és kezébe nyomok egy Nagy potiont. Derekasan állta a felrobbanó kristályok pusztítását és nagy bátorságról tett ezzel tanúbizonyságot. Hinarinak pedig jár az elismerés a taktika kiötléséért. Én magam pedig teszem a dolgom, hisz az én feladatom a zúzás \o/
- Szevasz Marcangpofa! Emlékszel még rám? Mert én bizony emlékszem rád, sőt, tudod mit, még arra is emlékszem, amire te emlékszel Razz Na gyere ide, megsimogatlak a pörölyömmel Twisted Evil


//4x támadhatok, minden 5. körben pihenek, 2 vagy afölé kell dobnom sieres támadáshoz, találatonként 53-mat sebzek, plusz seb//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 09 2013, 00:27

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4766610511_dda12706fc_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4766612103_86ee832108_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767250438_224285ea8b_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 09 2013, 00:29

Marcang 8-at sebez Peterbe.

Marcang: 252 HP (4 seb)
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 140 HP
Peter Worker: 26 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 09 2013, 19:12


Kicsit idegesen tébláboltam odakint, felkapva a fejem, amikor a robbanást hallottam. Az rendben, hogy megvolt, le volt írva a bossok minden stratégiai húzása, de élesben még nem próbáltuk egyszer sem Ekheros megölésének ilyen módját. Hisamét próbáltam nyugtatni, mondtam neki, nem lesz semmi baj, ám azért én is maximális sebességgel igyekeztem Anat után, amikor mehettünk, intve a jégsárkánynak, hogy jöjjön ő is – bár nem valószínű, hogy fog kelleni noszogatni. Szerencsére Peter egyben volt, és a három kristály is eltűnt, így minden további taktikázás nélkül támadhattuk meg Marcangot.
A kékhajú srácra rámosolyogtam, Anatnak bólintottam, de gondolatban már a következő perceken járt az agyam.
- Switch Peter Worker! – kiáltottam, majd bekapcsolva a képességem erőbónuszát, biztos találatokkal sebeztem meg a kutyust.


Minden 5. körben pihenek, támadáshoz és spec. képességhez sem kell dobnom.
Switchelem Petert. 3 köröm van, képességet aktiválok, így 3x56=168 sebzés megy Marcangra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 10 2013, 22:23

Marcang 8-at sebez Hinariba.

Marcang: 80 HP (4 seb)
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 132 HP
Peter Worker: 26 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Dec. 12 2013, 21:33

Megérkeztek végre. Olyan pár perc volt ez, mit senkinek sem kívántam volna. Nem akartam megismételni újra. Nem, nem volt jó élmény és bár tény, hogy felemelt, nem úgy ahogy azt bárki várta volna, vagy lehet épp így várta volna mindenki más.
A kapott potiont gondolkodás nélkül köszöntem, majd ittam meg, míg Anat "simogatta" Marcangot. A nyeléseim minden hangját hallani lehetett még ebben a zűrzavarban is. A füleim csengtek még, így kicsit bárgyún mosolyoghattam vissza Hinarinak, de minden rendben volt. Hisame lelkesen kapott magához és ölelve dobott a hátára, hogy ő se maradjon ki tovább a dolgokból.



Két támadás. 2, vagy afölött sikeres.
Első két kocka Peter (8-8 sebzés)
Második két kocka Hisame (26-26 sebzés)

Edit.: Oh, bár leírtam, azért itt a fehérben is megjegyzem. Ittam egy Nagy Potiont.


A hozzászólást Peter Worker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 12 2013, 21:37-kor.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 12 2013, 21:33

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4766612103_86ee832108_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 24 2013, 12:58

Marcang 8-at sebez Hinariba.

Marcang: 68 HP (4 seb)
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 124 HP
Peter Worker: 26 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 25 2013, 17:12

- Ne haragudj Marcang pofa, de most meg kell halnod. Szépen, csendben el fogsz aludni. Csak egy kis ütés a buksidra és nem fogsz érezni semmi fájdalmat. Sajnálom Sad - Cegény kutyuli, már ki tudja hanyadjára bánnak el szerencsétlennel, de a célunk megvalósítása érdekében kénytelen vagyok elintézni. Aztán jönnek az ikrek, ami kemény menet lesz >.> Hinarit még nem kell switchelnem, tartalékolom a HP-mat tankolásra. Rácsapok kettőt Marcangra, s ha ennyivel sikerült is elintézni, akkor az utolsó szusznyi támadásomat az ikreknek tartogatom, közülük is Mekhernek, hogy nekem okozzon majd sebzést. Nekem maradt a legtöbb HP-m, a többiek meg üssék azt, amelyik regenerálódik. - Csináljuk úgy szerintem, hogy ti ütitek Makhort és pedig Mekhert, aztán közel egyszerre kell lecsapni a kettőt, így ha kell majd besegítetek nekem. Egyelőre boldogulok.

//Minden 5. körben pihenek, ezért 1 pihi, majd 3x támadhatok, 2 vagy afölé kell dobnom sikeres sebzéshez, találatonként 53-mat sebzek, plusz seb. Ha marad még egy támadásom, azzal már MEKHER-t támadnám, már ha van erre lehetőség.//

Edit: Marcang még mindig él facepalm


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 25 2013, 17:13-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 25 2013, 17:12

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4766612103_86ee832108_s A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 25 2013, 21:43

Marcang 8-at sebez Hinariba.

Marcang: 11 HP (5 seb)
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 116 HP
Peter Worker: 66 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös - Page 4 Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.