Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Henzon

2 posters

Go down

Henzon Empty Henzon

Témanyitás by Henzon Hétf. Aug. 12 2013, 16:46

A nagy karakteralakítás, melyben végül Pánci és Eizo leköszön.

Név: Matthew Simons, játékban: Henzon
Nem: Férfi
Kaszt: Harcos
Kor: 27

Kinézet: 180 centiméter magas, rövid fekete haj jellemzi vékonyabb testalkattal kiegészülve. Arca tükrözi amerikai származását. Munkájából adódóan nem szedett fel soha sem plusz kilókat, mert az idegesség igen sokszor megkörnyékezte. Teste szálkás, de nem bír erőltetett menetben gyalogolni két hétig ötven kilóval a hátán, nem erre lett kitalálva.

Jellem: Ügynök. Cool Hideg, megfontolt, az aktuális feladatra koncentrál, de nem felejt el mindenre odafigyelni, hisz' ki tudja mikor lesz szüksége egy adott információra. Beépülés, vallatás, zsarolás mind-mind szerepel az eszköztárában. De nem feledkezhetünk el arról sem, hogy igyekszik mindig csak egy arcát mutatni a világnak, ki egy teljesen átlagos srác beragadva egy virtuális világba. A másik oldalról viszont folyamatosan töri fejét, hogy kit hogyan tudna a legjobban felhasználni célja elérésének érdekében. "Semmi személyes, csak munka."

Szín: Burlywood

Előtörténet:

20654-es számú hangfelvétel - részlet
Idősebb férfi hang: "Uram, kérem, értse meg! Egy újabb hidegháború nemsokára az ajtóinkon kopogtathat... A oroszok japánból várnak egy fegyvertervet, ami könnyedén az ő oldalukra billentheti a mérleget. Tennünk kell valamit!"
Férfi hang: "Értem... - kis szünet - Küldje oda a legjobb embereit, szerezzék meg."

20821-es számú hangfelvétel
Fiatalabb férfi hang: "Derek Law audio-naplója későbbi jelentéstétel céljából. - recsegés - A feladatunk az, hogy betörjünk egy Argus nevű játékszoftver céghez és elhozzunk Tanaka Hirohito fegyverterveit. Takarító személyzetnek álcáztuk magunkat, elvileg nem történhet semmi baj. Bevetés indul."

21397-es számú hangfelvétel - részlet
Idősebb férfi hang: "Az osztag nem tudta végrehajtani a feladatot. Tanaka feltöltötte a terveket egy játékba, mielőtt megszerezhették volna... Hallott már a Sword Art Onlineról?"
Fiatalabb férfi hang: "Nem."
Idősebb férfi hang: "Japánban nemrég, durván fél éve tört ki a botrány. Tízezer ember ragadt bent, mert az adminisztrátor megőrült. Mostanra már csak hatezer ember él odabent, kijutni lehetetlen. Csak úgy fejezhetik be, ha kiviszik mind a száz szintet, amiből a játék áll."
Fiatalabb férfi hang: "Kitalálom... Belépni még lehet?" - szünet-
Idősebb férfi hang: "A hagyományos úton nem, de az erre szakosodott brigád talált egy kiskaput. Ott be lehet menni. Információt is lehet ki és be juttatni rajta, de sűrűn használva kockázatos, a játéknak ugyan is saját önellenörző programja van. Nagyon összetett."

21456-os számú hangfelvétel
Női hang: "Vegye fel a sisakot és dőljön hátra. A NervGear egyszerű utasításokkal látja majd el, hogy a játékbeli avatárja megfelelő tükörképet adjon a jelenlegi testéről. Ez azért fontos, hogy odabent ne zavarodjon meg attól, ha magasabb, vagy teltebb alakja van. A játékbeli neve Henzon lesz, ezzel tartjuk a kapcsolatot."
Férfi hang: "Valami egyéb tipp?"
Női hang: "Vegyüljön el. Ismerkedjen, lépjen be egy céhbe. A belépése után nem sokkal felkeresi egy informátor, vele ápoljon jó kapcsolatot. Ha felkészült, adja meg a belépéshez szükséges szavakat. Matthew... Vigyázzon magára."
- mozgolódás hangjai -
Férfi hang: "Ezt megígérhetem. Link Start."


A szemembe rajzó fényes csíkok halmazához meglepően gyorsan alkalmazkodik a szemem. Talán azért, mert valójában nem is azzal látom már őket... Névnek begépelem a Henzont, kasztnak pedig kiválasztom a harcost, mert az tűnik a legszimpatikusabbnak. A szóból árad az erő, arra pedig szükségem lesz, ha tényleg olyan nagy odabent a káosz. Öngyilkosok, banditák, halál mindenfelé. És a feladat, amivel meg vagyok bízva... Nem áll stabil lábakon. Megkeresni egy tervet egy ilyen nagy világban... Majdnem lehetetlen. Azt mondták lehet játékosnál, mobnál, tárgyként. Sok mindenre kell majd figyelnem. Legalább enni meg inni nem kell, sőt a wc használatát is teljesen kint hagytuk a valóságban.

Mikor megérkezem, először nem merek megmozdulni. Feszülten pillantok körbe: egy erdőben vagyok. A grafika meglepően valósághű, ha kitörölnék az emlékeimet, simán azt mondanám, hogy ez a valóság, leszámítva a felugró panelokat meg társait. Két fazon ácsorog tőlem nem messze, arcukon döbbenet jelei mutatkoznak. Összenéznek, majd megindulnak felém. Gyanúsan csillogó vigyorukból gyorsan leszűröm, hogy nem barátkozni akarnak, egyikőjük egy méretes kétoldalú fejszét is elővesz. Harcos fegyver, ha nem tévedek... A gyorstalpaló SAO tanfolyamomon megmutatták, hogy hogyan tudom elővenni a fegyveremet, így nem ácsorgok tétlenül, pár bökés után a kezembe esik egy húsvágó bárd. Megemelgetem, nincs súlya.
- Rosszkor rossz helyen pajtás! - kurjant a flótás és felém súlyt a fegyverével. A fejsze szeli a levegőt, mint kés a vajat, mire én csak egyszerűen felemelem a kezemben tartott Hentest és úgy ahogy van, megállítom a támadást. A fickó értetlenül néz, ahogy fegyvere lepattan az enyémről. Gondolom a szintkülönbség miatt van. Apropó szint! Valamennyi tapasztalati pontot és szintet beállítottak nekem, plusz különleges képességet is, ami valamiféle villámlás. Gondolattal működik - mondták.
- Érdekes. - szólalok meg úgy, hogy hangszínem nem tükröz semmit. Kezembe szikrák kezdenek gyűlni, ahogy arra gondolok: villámot akarok szítani, s kisvártatva meg is jelenik egy kisebb fénygömb tenyeremen. Az útonálló felé suhintok karommal, kezemből pedig egy villám csap ki felszaggatva a földet, majd irányt váltva kettőbe szeli az ürgét. Feloszlik, mintha nem is lett volna. Komoran nézem végig az elszállingózó pixeldarabokat: nem akartam volna megölni. Egy kis erődemonstráció lett volna a leghatásosabb, ehelyett, most gyilkos lettem. No persze nem izgat, hogy ő meghalt-e. Jobban aggaszt az, hogy most piros indikátort fogok a fejem fölé kapni.
Odapillantva meggyőződök arról, hogy már ott is van. Fene essen belé, az első szinten még mindig ilyen gyengék a játékosok..? Rápillantok a másik alakra, aki néz egy darabig, majd hátat fordít nekem, s elkezd futni. Soha ne fordíts hátat az ellenségednek... Kezembe gömb alakú villámot idézek és elhajítom feléje. Eltalálja, bumm, meghal. Kapok egy kisebb mennyiségű jutalmat ezért, de nem kárpótol az indikátorért.
Elteszem a Hentest, aztán megnyitom a térképet.
- Csatlakozni egy céhhez... - a városban biztos találok néhányat. És ha kérdőre vonnak, jöhet a mese a szerencsétlen játékosról, akit banditák támadtak meg. Nos, nagyrészt nem is hazudok...


Páncitól átjön:
511 xp (11. szint)
208 arany

Észlelés 1. szint
Látás 1. szint
Súlyemelés 2. szint
Hallgatózás 1. szintet pedig szeretném Akrobatika 1. szintre váltani

Újrapontozok:
60 pontot oszthatok el újra a harcos alapra. Ebben nincsen benne a bossok után jött plusz pontok, de benne van: 10 szint x5 pont plusz az első 10 pontos osztás.

Harcos alap
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

A ráosztás
Élet: 10 (+9)
Fegyverkezelés: 12 (+12)
Erő: 8 (+5)
Kitartás: 9 (+8 )
Gyorsaság: 16 (+16)
Speciális képesség: 10 (+10)

Erre rá jönnek még a felszerelések, amiket szintén átörökítek:
A Hentes - harcos spec. (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
Láncing (+7 páncél)
Hősi Köpeny (+2 élet +2 kitartás)
Minotaurusz sisak (+3 erő, +8 páncél)
Gyorstalpaló (+8 gyorsaság)
Koboldgyűrű (+2 fegyverkezelés)
Aranygyűrű (+3 erő)

Így a pajzsot és a buzogányt leadom majd a JL céhbankba. (A Hentest Kirokutól vettem.)

További felszerelések, amiket Henzon megkap Páncitól:
Gyenge világító kristály
3x Kis Potion (+20 hp)
Tükör kristály
Gyenge kinézet kristály
Pánik Burok

Nyersanyagok
3 Vörös pitypang
6 Tövisgyökér
4 Faeno Levél
5 Barna Gomba

Képességei:
1. Ostor villámból, ami ugyan annyit sebez, mint erő + fegyver és olyan hosszú, mint a specre rakott pontok.

2. Képes villámot, vagy gömbvillámot idézni a levegőbe és azzal támadni úgy, hogy annak irányát többnyire képes befolyásolni, sebzése egyenlő az első képességben meghatározottal és nyílt téren viharfelhők gyűlnek fölé.

KA-val megbeszéltem, hogy Harcos kasztba kerül, bannere viszont mesélő marad, mivel vele folytatom azt a tevékenységet. (vagy mesélő szín marad, csak harcos bannert kap, ahogy jobb) Eizo átneveződik Henzon-ra
Piros indikátorral kezd a gyilkolásért.
Henzon jelenleg nincs céhben.
Pánci mehet a halott karakterek közé, de befejezem vele a futó játékaimat.

Azt hiszem minden megvan. x.x

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Henzon Empty Re: Henzon

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 12 2013, 22:27

Ossu!

546 xp megy át Páncitól, illetve a súlyemelésnek köszönhetően levehetsz négy pont mínuszt a Hentesből, de egyébként stimmel minden, azt hiszem. Esetleg még rendelkezhetsz a másodlagos jártasságaiddal is, ha szeretnél Very Happy Elfogadom a pályázatot, maradsz mesélő kasztban harcos bannerrel, hogy el tudd érni a staff fórumot is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.