Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Százforintos (Páncélbolt - T3)

+18
Anatole Saito
Asuka
Desdemona
Danee
Kazuma
Suzume
Cardinal
Atoru
Licht
Utahime
Kurokoto
Bacchus
Asasel
Ozirisz
Saya
Tsu
Aida Atsumori
Szophie
22 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Shukaku Csüt. Márc. 05 2015, 12:08

Halihó! ^^

Küldtem neked ilyeneket.

Szeretnék cserébe négy darab Félresikerült Gyűrűt.

Köszönöm szépen! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12695/10100Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Csüt. Márc. 05 2015, 15:18

Mosolyogva fogadtam a lányt és a sárkányát. Mostanában volt alkalmam picit több időt tölteni a boltban, és ez látszik is. Szépen ki van takarítva, és virtuális virág is került az asztalra egy cserépben.
És ahogy a növények kivirultak, úgy én magam is. Jókedvűen készítettem el a gyűrűket, majd becsomagoltam őket egy kis tasakba, és még egy szép masnit is kötöttem rá kék szalagból.
Az áru mellé pedig egy kendőt nyújtottam át Shukakunak, melyre kissé itt-ott elrontott, girbe-gurba, rosszul elvarrt virágok voltak hímezve.
- Az első, amit csináltam. Szeretném neked adni már régóta.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Shukaku Csüt. Márc. 05 2015, 15:26

Szegény lányka gyomrában már így is pillangók röpködtek, hiszen Szophienak hála még egy lépéssel közelebb került ahhoz, hogy átadja a gyűrűket a drága Arata-kunnak. Milyen gyönyörűséges ajándék is ez, és mennyire illik a helyzethez. Na de az, hogy ehhez még egy kék szalag is társult, ráadásul egy kendő is... hát majdnem eleredt a könnye a gyönyörtől. Szeretik! Mégis szeretik, és nem csak Jun! A lány nyakába ugrott, és ha a kendőt a könnyei törölgetésére használta volna, akkor máris meglett volna a gyönyörű ajándék funkciója.
-Annyira örülök, hogy ilyen jól haladsz! Nagyon ügyes vagy! Köszönöm szépen!
Majd kicsit észbe kapott, hátrébb lépett kettőt, mélyen meghajolt, majd kiviharzott a boltból. Hinarihoz kell menni és akkor végre készen lesznek a gyűrűk! \o/ A sárkány csak biccentett.
-Köszönöm a segítséget és a törődést.
Majd a társa után indult ő is, bár sokkal kevésbé hevesen.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12695/10100Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 08 2015, 21:20

Halihó

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p300-csere-bere#80525

2 darab Félresikerült Gyűrűt szeretnék ^^ Nyersik, valamint munkadíj elküldve
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal4530/4700Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szer. Ápr. 08 2015, 22:46

Hogy milyen népszerű.. Pedig nincs más dolgom, csak elrontani.
- Tessék. - nyújtottam át becsomagolva, egy kék masnival átfűzve a kért gyűrűket. Bár olyan szépet nem tudok csinálni, amilyen a körmöm lett..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asuka Csüt. Ápr. 09 2015, 09:37

Hű, szépek ezek a masnik! *.* Ebből még egyet kérek! *.*
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p300-csere-bere#80533

*júzer elnézett valamit xD sorry xD a rendelés ugyanaz, pénz, item utalva*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal4530/4700Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Csüt. Ápr. 09 2015, 17:34

Így hát miután kicsit furcsán pillantottam a lányra, elvettem az érceket, és újabb gyűrűket gyártottam.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Atoru Szomb. Ápr. 11 2015, 21:26

Egy szép áprilisi napra virradt Aincrad világában. A nyolcadik szinten, Friben falujában Atoru útnak indult. Ám nem a zöldellő domboknak, nem is a fákkal teli rengetegnek, nem is a magas kopár hegyeknek, és nem is a legmélyebb tavaknak.
A fiú az Első szint felé vette az irányt, és nem hiába.
Felhúzta hétmérföldes csizmáját, ütött kopott zekéjét, felkötötte tarisznyáját és...
Na most álljon meg a menet. Suspect Ez nem egy népmese, vagy valami hasonló, nem ám. Ezért kérném a kedves narrátor urat, hogy ne próbálja úgy előadni, mintha én lennék a szegény legény, aki végül elnyeri a királylány kezét.
Bár mi tagadás, abban nem tévedett, hogy tényleg az első szint felé vettem az utamat, mert meglátogattam valakit - okkal. De a többi már csak felesleges szócséplés volt. Ütött kopott zeke... Ki hord ma már ilyet? Neutral Főleg itt, egy játékban. Haladni kell a korral, és zeke helyett azt mondani, hogy utcai ruhájában. Hiszen mégsem állíthatok oda Szophie elé egy megviselt ruhában.
És tessék, elárultam a meglepetést. facepalm Pedig titoknak szántam, hogy Szophiehoz tartok, még neki sem árultam el semmit. Ezért fogom felkeresni a boltjában, és leadni számára egy rendelést... Egy exkluzív rendelést, ha fogalmazhatok így. Vagy a speciális jobb szó lenne rá? Meg lehet...
Na de a lényeg a lényeg: Nem sokára meg is érkeztem Szophie kis boltocskájába, ami bármilyen eldugott is legyen, valamiért mindig akad nála néhány vevő. Persze nem mintha leskelődnék utána, vagy valami...
A következő pillanatban pedig már be is léptem az ajtón, ami a boltba vezetett. Habár az épületet sem kívülről, sem belülről nem lehetett valami szépnek mondani, mégis volt valami furcsa légköre, ami jóérzést keltett az emberben. Olyan volt, mintha egy eddig fel nem fedezett helyen barangolna az illető... Nem is, inkább egy régen látott hely látványát tárja elénk, amin már látszik az idő vasfoga... Vagy jobban hasonlít egy romos épülethez, aminek falai többen tudnának mesélni, mint ami egy napba belefér? Nem tudom eldönteni...
- Üdv, Szophie! - üdvözöltem a lányt, mikor már közelebb értem a pulthoz. - Szeretnék leadni egy rendelést. - mondtam, és már kerestem is a inventorymban a kellő hozzávalókat...
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal2303/2500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Szomb. Ápr. 11 2015, 22:58

Egyszer volt, hol nem volt, az óperenciás-tengeren is túl, az üveghegyen is túl, ott, ahol a kúrta farkú malac túr... Volt egyszer egy játék. Ott éldegélt egy királylány, nem a harmadik, de legkisebb a családban. A családban, melyet rég hátrahagyott, mikor elrabolta a gonosz sárkány, ki a Kayaba Akihiko névre hallgatott. És a herceg ugyan megérkezett, mégsem sikerült feloldani a gonosz varázslatot, és hazamenni. Na persze, otthon nem várta haza őt atyja, cserébe viszont egész királyság jutott. Talán a hercegben volt a probléma, talán magában a rendszerben, talán a sárkányban, de még így is jutott valamiféle Happy End a királylánynak.
Ennek ellenére ő most egy elvarázsolt kicsi boltban tevékenykedett, ahol mindig állt a por itt-ott, és a kellemes sárga napfény pókhálókkal átszőtt üvegablakon sütött be. A polcok üresen álltak, és csak egy asztal volt normálisan megtisztítva. Persze pókok nem tartoztak a pókhálóhoz, szerencsére.
Nos, ekkor tért be a szegénylegény, vagy talán a Voice tagjaként mégsem annyira szegény, ütött kopott zeke helyett teljesen hétköznapi utcai ruhában, hogy kérését a királylánynak szegezze. Szegénynek ugyanis dolgoznia kellett a pénzéért. Hófehér, puha, selymes kezével magának kellett rettenet páncélokat gyártania. Ám a kéz mégsem sérült soha, megtartotta puhaságát és tisztaságát. Még szerencse. Neutral Most képzeljétek el, mennyire silány lenne, ha hercegnőnk hófehér bőre leégne, körmei piszkosak lennének, keze pedig rücskös, maszatos, munkában megfáradt, kemény. Neeem, ilyesmi nem történhetett meg még a gonosz sárkány varázslatában sem. Még csak az izzadtság sem létezett. A kócosság volt az egyetlen hiba, amely elfogadható, de az is csak néhány nem számon tartott esetben. A mostani nem ilyen eset volt.
Az épület, amibe betért a fiú, talán azt a barátságosságot keltette, amit a nagymamáink padlása szokta, ahova besüt a nyári meleg napfény, megvilágítva a rengeteg kacatnak titulált kincset a por alatt. Valami ilyesmi érzés volt talán. Talán nem. Hasonlíthattuk barlanghoz vagy romos épülethez is. De ezek nem is az én gondolataim..
Szóval.. Mosolyogva köszöntöttem a fiút, várva a rendelését. Közben Vezér sompolygott ki a hátunk mögött az utcára - levegőre volt szüksége, nem szerette a sok port. És éppen csak annyi időre tért be, hogy megnézze a vendéget, köszöntse, majd távozott is.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Atoru Vas. Ápr. 12 2015, 15:17

Már majdnem mindent megtaláltam, ami az -angolosan szólva - party-hoz kellett. Itt volt a teás készlet, a sütik, amiket készítettem, és a tea is. Az utóbbi volt a legnehezebb vállalkozás...
Bár igaz, hogy az áthelyezett boltomban már volt teázásra kijelölt hely, de az igazat megvallva, nekem nem megy a bolt. Neutral
Így aztán nem is nagyon foglakoztam a teákkal, vagy egyáltalán a teakészítéssel. Egyedül csak az elmúlt napokban kezdtem el készíteni. Mit ne mondjak, az elsőnek nem lett jó íze. Ahogy a másodiknak sem és a harmadiknak úgyszintén borzalmas volt... De valahol a negyvenkettedik próbálkozás felé már javult az íze, és finomabb is lett. Így aztán nem adtam fel, és a végére elég finom lett.
A sütik pedig... Nos, édesszájú vagyok, ezt néhányan tudhatják is. Ha máshoz nem is, de a sütik készítéséhez értek.
Így aztán, mikor minden már a menüm elején foglalt helyet, Szophie-ra néztem, de még nem vettem elő semmit.
- Ami azt illeti, egy különleges megrendelésem lenne. - kezdtem bele rejtelmesen. Végül úgy döntöttem, hogy a különleges szó jobb az exkluzívnál és a speciálisnál is. Közben pedig szépen elővettem a tárgyakat, és leraktam az asztalra. Először kezdve a gőzölgő teával, utána jöhettek a teáscsészék és végül az egy tálca sütemény. - Amint láthatod, egy tea délutánt szeretnék rendelni. - mosolyogtam a lányra. Nem tudom, hogy mekkora meglepetést fog ez okozni Szophienak, de az arca biztosan megér minden pénzt.
- Azonban van egy kis gond. - mondtam aggodalmasan a lánynak. - Hiányzik egy utolsó hozzávaló, amit tőled szeretnék kérni, ha lehet. - néztem kérlelően Szophiera. Habár ez már csak afféle kerítés, de így viccesebb lesz az egész. Főleg, ha nem jön rá, hogy mi is hiányzik a teapartihoz.
Nos, majd mindjárt kiderül, hogy rájött-e.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal2303/2500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Miu Szomb. Ápr. 18 2015, 19:14

Szeretnék rendelni egy Harmat Gyűrűt. Az érceket és az aranyat elküldtem. :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal10/2100Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Csüt. Ápr. 23 2015, 15:24

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 16 2015, 09:27

Halihó

1 db Félresikerült Gyűrű
2 db Egészség Gyűrű

Ezekre lenne szükségem. Az Egészség Gyűrű árát nem írtad le. Úgyhogy inkább kérek egy összeget, hogy mennyit fizessek. Minden itemem megvan:
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p420-csere-bere#83844
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal4530/4700Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Pént. Május 29 2015, 14:33


*A gyűrűket masnival átkötött dobozban adja át.*
A három gyűrű legyen arany 178. ><
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 31 2016, 12:40

rendelés visszavonva


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07 2016, 11:56-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal7644/7700Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Desdemona Hétf. Feb. 01 2016, 12:53

Szia!

Szeretnék rendelni két Önerősítő Gyűrűt. Minden alapanyagot elküldtem hozzá itt.
Majd mond meg, hogy mi az ára a gyűrűknek és akkor az aranyat is küldeni fogom. ^^
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal10/1700Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (10/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 01 2016, 19:57


Legyen darabonként 222 arany ^.^
*elkészíti őket és átadja*
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_bal12046/10500Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Százforintos (Páncélbolt - T3) - Page 6 Empty Re: Százforintos (Páncélbolt - T3)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.