Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Higurashi Sango (Sango)

2 posters

Go down

Higurashi Sango (Sango) Empty Higurashi Sango (Sango)

Témanyitás by Higurashi Sango Csüt. Júl. 25 2013, 16:32

Pályázat témája: Pet képessége

Ezt a képességet két részre bontanám:
Az első fele: A harcon kívüli rész:

Ha Sango és Kirara nem állnak senkivel harcban, viszont Sango már nagyon fáradt, akkor egy kézjelzés segítségével jelez Kirara-nak, aki nagy macskává változik, és így Sango plusz rajta kívül egy fő fel tud ülni Kirara hátára, aki így is elég gyorsan tud menni. Ez az állapot öt körig tartható fenn, utána Kirara-nak pihenni kell minimum két kört. Alkalmas sérült karakter szállítására is, hogy a csatától kicsit messzebb vigyük, amíg fel nem healődik.

Második fele: A harcon belüli rész:
Ha Sango és Kirara valakivel vagy valamivel harcolnak Kirara az Evil parancsszóra itt is nagymacskává változik, ám most nem utasszállítás céljából. Szájából két agyar nő ki, melyben mérget tárol. Ha Kirara két körig nem tudja megsebezni az ellenfelet, akkor a méreg benne marad, és visszaváltozik kicsivé, valamint a sebzése és a gyorsasága is csökken kettővel. Ha sikerül a támadás, akkor a méreg az ellenfél szervezetébe jut, és az ő sebzését valamint gyorsaságát csökkenti két körig kettővel. Ezen kívül Kirara sebzése átváltozott állapotban kettővel nagyobb, viszont az állapotot maximum négy körig tudja fenntartani, és utána öt körig nem aktiválható újra.

Szóval képmagyarázat:
Kicsi Kirara:
Higurashi Sango (Sango) Ww5g

Kirara ha utazni szeretnék rajt:
Higurashi Sango (Sango) Fqzy

És Kirara Harc közben:
Higurashi Sango (Sango) Qg35




Keretsztori:

Egyik reggel úgy döntöttem, hogy elindulok Kirara-val egy kicsit felfedezni a környéket, és az erdőt. Amint ballagtunk a Kezdetek Városából kifele kezdtem kicsit elfáradni, és az egyik kézmozdulatom hatására Kirara, aki eddig mellettem bandukolt hirtelen egy gyönyörű nagymacskává változott, és lefeküdt mellém, mintha csak azt sugallta volna, hogy pattanjak fel nyugodtan a hátára. Kissé aggódva, de felpattantam a hátára, majd Kirara felállt, és megindult velem olyan könnyen, mintha csak egy tollpihe lenne a hátán. Nem tudtam meddig tartható ez az állapot, de ahogy odaértünk az erdőhöz, és leszálltam a hátáról, vissza változott cuki pici cicává.
-Elfáradtál Kirara?- Kérdeztem tőle, miközben invertorymból pár jutalomfalattal kényeztettem, és simogattam a macskuszt. Pihentünk egy kicsit, majd tovább indultunk. Pár métert haladtunk csak előre, amikor hirtelen a semmiből egy vaddisznó futott elénk. Elkiáltottam magam:
-Evil!- Kirara ismét naggyá vált, és belemart a vadkanba, amitől az lassabb lett, és ahogy néztem a sebzése is kisebb volt, mint előtte. Hamar le is győzte az én derék társam a vadat, ám kalandunk itt még nem ért véget. Kirara újra kiscicaként sétált mellettem, amikor két farkas rohant nekünk.
- Na ez keményebb meló lesz.- Mormogtam magamban.- Evil!- Kiáltottam ismét. Kirara ismét átváltozott, ám most nem sikerült neki két támadás alatt sebzést elérni, ezért visszaváltozott kicsivé, és most ő lett lassabb, és ő sebezett kevesebbet.
-Death!- kiáltottam el magam. Láttam, hogy mindkét farkas gyorsasága lecsökkent, és mintha fáradékonyabbak lettek volna. Így Kirara, úgy is, hogy a méreg benne maradt, elég könnyen legyőzte őket.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Higurashi Sango (Sango) Empty Re: Higurashi Sango (Sango)

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 27 2013, 20:00

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.