Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

+3
Rokurou Amateratsu
Zakuro
Danee
7 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 06 2013, 10:37

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Zakuro Pént. Szept. 06 2013, 15:42

Sikerült! Örvendeztem, ugyanis a kardom beletalált a zselébe. De már rá is kellett jönnöm, hogy mégsem. Még mindig csapdában vagyok. Ezután hallom Elysion szavát, és meglepve húzom fel a szemöldököm (már amennyire tudom). Helyesbíteni próbált, de így sem sikerült neki valami jól.
Ezután nem nagyon láttam mi történt, de abban biztos voltam, hogy érzem, ahogy a zselé lecsúszik rólam. Azonnal felpattantam, és próbáltam körbenézni. Ekkor látom meg a Zseléket. Ráadásul az egyik pont úgy néz ki mint én. Dühösen nézek rá, amiért felvette az alakom.
Mögöttem a pók elleni harcok folynak, vagy éppen a hasonmásom ellen harcolnak csapattársaim. Fogalmam sincs miért, de nem támadok, valamiért leblokkolt az agyam, és nem tudok mozdulni.
Egyszer csak valami fekete, szőrös izé ugrik az arcomra, és bénulásomból föleszmélve védekezésre nyújtom a kezem, de semmi nem történt, és meg is csípett. Gyorsan lerázom a fejemről, majd rúgok egyet bele dühömben, és fölmérem a helyzetet.
Hasonmásomhoz futok, kezemmel a "hasába" (Ha egyáltalán van egy zselének hasa. Minden esetre, most van, mert az én alakomat vette föl.) Ütök, majd elkiáltom magam, és kezemen megjelenik a kard.


// Egyszóval beleütök a zselé hasába, kezem belé mélyedik, majd kezemen megjelenik a kard, és ha sikerül át is döföm. //

// Bocsánat, de itt van a suli, és az első hét nagyon megkavaró volt, csomó időpont és egyeztetés... stb.... Még egyszer bocsánat! //
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal139/150[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (139/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 06 2013, 15:42

The member 'Zakuro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Danee Szomb. Szept. 07 2013, 08:00

Ez még mindig érvényben van, vagyis KÖRÖNKÉNT:
Zakuro és Kurokoto 3-3 támadást intézhet,
Phoenix 2-t
Elysion és Nioven pedig 1 támadást indíthat


Úgyhogy Zakuronak még dobok 2 kockával
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 07 2013, 08:00

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 10 2013, 19:48

Mesélői  Poszt:

A földre rántott Phoenix, talán fel  se fogta még mi történhetett, amikor a fogva-tartója átfonja a lábait vöröses anyagával, és pillanatok alatt derékig ellepi. Mindeközben a tenyerein sisteregve kezdi oldani a bőrét a padlón lévő ragacsos réteg.

Anika első kábulatából magához térve, parancs híján kimenekül a folyosóról , vissza, a számára biztonságosabbnak érzett félkör alakú terembe.

A Zakuro hasonmás nem vesztegeti az idejét, a legvédtelenebbre támad, Elysion felé lendül másodszor is a karja (dobott kocka) És a padló ragacsa is tovább erodálja az életpontjait.

Nioven még mindig az őt ért hirtelen, de szerencsés módon, sikeresen kivédett támadás sokk hatása alatt néz farkasszemet a lány hasonmásával, még az sem téríti magához, hogy a talajon lévő ragacs a páncélján átrágva magát, immáron az életpontjait emészti.

Zakuro mindeközben az arctámadó pókot letépve magáról, akár egy focista, nagyot rúg a tenyérnyi szörnybe, amitől az nyomban pixelekre robban szét. Majd a hasonmása felé fordulva dühödten „hasba” öklözi, vajmi kis sebesülést okozva a lénynek, ami szinte szippantja is magába a lány apró kezét, irdatlan iramban lehűlve közben,  lila, kék, majd fehér színre fagyva. Talán meg is ismétlődne, az ami korábban, és újra bekebelezi a kardforgatót, de ekkor a lény „gyomrában” felfénylik a Hand Sonic, és fénypenge átüti a Zselét egészen a túloldaláig. A Zselé hasán és oldalán recsegve hasad szét a kristály széltében. Persze Zakurot se kíméli mindeközben a padlón lévő ragacs.

Kurokoto pedig felismerve helyzete súlyosságát, taposni kezdi a vörös masszát, ami a lábát körbefolyta, s nem is hagyja abba, amíg ki nem szabadul, hálája jeléül megkínálja a lényt egy lövéssel, majd a másik irányba fordulva a kardforgató hasonmása felé is elereszt két nyílvesszőt.
Az első lövés még talál is, de alig sebez valamit a vörös színű nagyra nőtt pacán, nyomban ki is löki magából,  majd hűlni és opálosan fehéredni kezd, míg a másik két lövés a hadakozó eredeti és hasonmás Zakuro mellett süvít el, valahol a teremben koppanva a falon. Nem várva meg, hogy a ragacs újabb életpontokat raboljon tőle, az egész bagázson áttörve meg sem áll az első teremig.

Anika: 6/10 ÉP, a terembe menekült
Elysion: 0/2 PP, 14/20 ÉP, a zselé képen vágja, és még a ragacs sem kíméli
Nioven: 0/4 PP, 18/20 ÉP, a ragacs zabálja tovább
Zakuro: 0/2 PP, 16/20 ÉP, szintén a  ragacs dolgozik rajta
Phoenix: 0/4 PP, 11/15 ÉP,  éppen félig bekebelezve az egyik zselé által, plusz mindenki kedvenc ragacsa Wink
Kurokoto: 0/2 PP, 8/15 ÉP, a terembe vonult vissza sietősen

Az utolsó pók is megpusztult Zakuronak hála
A Zakuro-zselé életcsíkja a fele alá olvad, és zöldből sárgára vált
A Kurokotoval próbálkozó zselé életcsíkja pedig éppen hogy csak megmozdul.


köv.határidő: Péntek 13. éjfél. sok szerencsét a 13.-ához Wink


A hozzászólást Danee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 10 2013, 20:17-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2013, 19:48

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kurokoto Pént. Szept. 13 2013, 10:56

A lovagok mintha észre sem vennék, hogy harc van, nem beszélve a szakállasról, de legalább a sárkánya már vette a lapot és itt van velem az előző teremben. A lány aktivizálta magát és igyekeztem továbbra is inkább az ő segítségére sietni, így következő támadásaim is a lány takony klónjára zúdítom. A zselé szörnyet jelenleg takarja az eredeti Zakuro.
- Pusztulj, kristályszörny! -kiáltással útjára engedtem nyílvessző hadam. Legalább ha eltalálom talán tovább lassul a szörny.


// bocsi a hosszért, de nincs mit lereagálnom. :S //
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal10/450[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 10:56

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Zakuro Pént. Szept. 13 2013, 20:12

A mellettem elsüvítő nyilaktól gyorsan elugrom, majd egy hálás pillantást vetek Kurokoto-ra. Aztán újra hasonmásomra pillantok, és gyorsan megkerülve a klónomat megtámadom. (Hátba támadás! Nem illendő, de ez a szörny sem valami kíméletesen lény.)
A hozzám legközelebb lévő zselatin felé ugrok, és megismétlem a támadást: Kezemmel a hasába vágok, majd elsuttogom, hogy "Hand Sonic", s már fel is fénylik passzív képességként, a kardom. (Most mellbe döftem. Ez illendő?) Majd elugrok tőle. Elkezdek futkosni körülötte, először nagy ívben. Hosszan futok körbe-körbe, Közben föl-le ugrálok, hogy nehezebb célpont legyek, és biztos vagyok benne, hogy őrültnek néznek, de ha ez a módszer arra, hogy legyőzzem, akkor ezt teszem.
A egyre kisebbre veszem, majd egy hirtelen mozdulattal, amikor a Zselatin mögé kerülök, és nagy lendülettel belemélyesztem a kardomat a "testébe".
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal139/150[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (139/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 13 2013, 20:12

The member 'Zakuro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 17 2013, 19:55

Mesélői poszt:

- Pusztulj, kristályszörny! – hallatszik az íjász szájából a kiáltás, mely a kis föld alatti helységben visszhangként ismételgeti a fiú szavait.
A Zakurot mintázó zselének már ideje sincs átváltozni, Kurokoto nyilai újabb lyukakat fúrnak a kristály alakba, újabb és újabb recsegő-ropogó repedések futják be a lény testét, szinte már pókhálószerűen.
Ahogy a kiáltás visszhangjai halkulni kezdenek, a kristályszörny hatalmasat roppanva robban millió apró kristályra, beszórva vele a falakat, a padlót, és az egész társaságot.
Zana-chan mindeközben nem kímélve önmagát, máris a következő lelketlen szörnyre csap le, hogy villámgyors támadásaival a hasonmása sorsára juttassa emezt is. A harmadik, mely sárga indikátoros csapatvezért kebelezte be, egyik pillanatról a másikra elfehéredik és egy kis kupac apró szemű kristályhalommá roskad össze, elengedve közben a lovagot is.
Anika az idomárához röppen, és leszáll a vállára, arcon nyalva gazdáját, bocsánat kérő szemeket mereszt.
Az akadályok elhárulnak, a fáklya fényében láthatóvá válik a túl oldalt a folyosót lezáró kapu, amint egyik szárnya résnyire nyitva van.

Nioven, Elysion és Phoenix a földről feltápászkodva némi tanakodás után a tovább vezető kapu irányába indulnak, lassú, kimért lépésekkel.

//szabad kör következik
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kurokoto Kedd Okt. 01 2013, 22:16


Nyílzáporom alatt apró darabokra robbant az ínycsiklandozó lányka, amivel nem csak minket, de a környezetet is rövid ideig beterített törmelékkel. Győzelmi mámorom megzavarta egyetlen apró kristály, ami szememnek ütközött sebtében. Odakaptam, hogy nehogy bajom legyen. Az egyetlen fontos megmaradt szervem, amit még akarok használni hátralévő rövid életemben. Bár a torkom hasznosabb, jutott eszembe temérdeknyi pia képe, amit még meg kell igyak. Nem fájt és látásom is rendben volt. Néztem az eseményeket. A lovagok védtek minket, míg Zakuro kettécsapta a megmaradt sérült trutyi szörnyet is. A másik magától megszűnt létezni. Nem ízlett neki a piros indikátoros lovag. Ők felálltak leseperték magukat és elindultak a folyosó túl vége felé. Láthatólag már nem sérültek a talajon.
- Hé, te botos! Jössz nekem egyel, olyat belém vágtál tudod-e?! Szólj, ha hozzád beszélek! - kiabáltam vele. A folyosó többszörösen visszaverte hangom, ami alapján inkább egy mulatságos felhívás lett, mit sem tömött jól kiérdemelt lebaszás. Hogy az a rosseb vigye el ezeket a suhancokat. Íjam készenlétben tartva megindultam utánuk. Láttam, ahogy becsatlakozik mögém Az állat idomár és felvettük menetelő alakzatunk. Megvártam míg Zakuro elém kerül és mehettünk is. Tényleg nem égetett már a talaj és a korábbi szörny sereg is teljesen eltűnt. Egy híján minddel végeztünk. Elég rossz arány, a többi tárna biztosan rosszabb teremtményeket tartogat. Levegőben apró por szálldogált, és a szűnni nem akaró csepegés zaja is visszatért. Biztosan a csata zajai nyomták el és azért nem figyeltem eddig a monoton hangra. Mivel a társaság elég néma volt, magam sem kezdeményeztem beszélgetést, de mondjuk lett volna miről. A perverz szakállas meg a 'friendly fireös' lovag nagyon a bögyömbe kerültek. Most tuti kirúgatnám őket az iskolából. Gyökerek. Mit meg nem engednek maguknak. Legalább a kis lánynak ne ezt a példát mutatnák.. Bár az is elvan a maga világában, nem is érdekelt tovább a csapat, néztem inkább a falat dühömben. A piámat elcsinálták, valami nyamvadt baracklevet csempésztek a helyére. Meg amúgy is valamiért megállt ez a f*** lovag. - A jó édes..! Mi a pikuláért álltál meg? - keltem ki, de megláttam a méretes ódon ajtót. Látszódott rajta az idő vasfoga, vagy egy teremtmény tépett bele? Túl sokat takart a mamlasz diák. - Nyissad ki a botoddal - löktem oda neki szavakat. Legalább használjuk valamire azt a botot, ha már cipeli. Ha meg eltörik ajtó kinyitás közben akkor annyi Aincradot elárasztják a zombik és legalább hamarabb vége a játéknak. Bárhogy is nyitotta ki az ajtót, beléptem utánuk a következő terembe.



Edit: Szóló menedékben dobtam: 11 - Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több aranyat kapsz. Ez lenne az a küldetés.
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal10/450[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (10/450)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Danee Hétf. Okt. 07 2013, 19:12

MESÉLŐI POSZT

Kurokotot leszámítva eléggé elfásult a társaság, látszott rajtuk, hogy legszívesebben visszabújnának már az ágyukba, a paplan alá elnyúlva, vagy épp összegömbölyödve, ki hogy szereti, de egyiknek se volt kedve akár egy szót is szólni az íjjászhoz, akit láthatóan még hajtott a magába diktált alkohol cukorszintje.
A lovagok a következő kapu előtt megtorpantak ugyan, de némi erőfeszítéssel kitárták a két kapuszárnyat, hogy feltárják a kripta utolsó zugát, a bíboros nyughelyét.
A teremben élénken lobogtak a kék szellemlángok a fáklyák csúcsain, szerte a falakon, kékes árnyalatba borítva mindent és mindenkit.
Nem voltak hirtelen előbukkanó őrök, lesből támadó póksereg, és a falakat se csúfította nyálkaréteg.
Ott feküdt a terem közepén, pár lépcsős emelvényen egy vastag kőkoporsó, oldalát különböző jelenetek díszítették, mindegyik egy-egy jelentősebb eseményt örökített meg a bíboros életéből. A fedél, ami a bíboros életnagyságú sematikus mását mintázta, enyhén félre volt tolva, s egy összeaszott kéz kandikált ki alóla.
Phoenix, mint aki mindvégig erre az alkalomra várt, elhívta a csuhástól kapott botot és besüllyesztette a koporsóba, a bíboros mumifikálódott teste fölé. Ugyan némi undorral az ábrázatán, de a kezeket gondosan ráhajtotta, s minthogy ezek hatására sem történt semmi sem, az ujjakat is gondosan egyenként ráfeszítette a pásztorbotra.
Ekkor mennydörgésszerű hang rázta meg a termet, s egy pillanatnyi vakító fény után megjelent a bíboros szelleme előttetek, az egész termet betöltő mély hangján így szólt:
- Jó látni, hogy akad még jótét lélek ebben a városban, akik hajlandóak a sokak üdvözségéért tenni, és helyrehozni, azt, mit más elrontott! Köszönöm nektek, hogy visszahoztátok e pásztorbotot, mely egyházunk jelképe, s mely igen-igen sokat jelent számomra, hála nektek immáron újra nyugalomba térhetek!
Remélem rendtársaim bőséges jutalommal hálálják majd meg eme nagyszerű tettetek!

A szellem szertefoszlott, s a koporsó fedele magától a helyére csúszott.
Egy pillanatra feltűnhetett, hogy a többiek körül fényes fehér aura jelenik meg, ami egy újabb pillanat múlva teljesen beborít mindenkit, s a terem színei és formái elmosódnak.
A következő pillanatban a templom oltára előtt találjátok magatokat. Már egyedül csak a csuhás virrasztott, térdepelve, imádkozva.
- Áh! Visszatértetek! - állt fel üdvözölni titeket - Ha a bíboros visszateleportált titeket utolsó erejével, akkor biztosra veszem, hogy sikerült helyreállítanotok a rendet és a békét!
Fogadjátok hálám jeléül ezeket a csekélységeket:


A mese véget ért, köszönöm a résztvevőknek, hogy velem tartottak több-kevesebb ideig, öröm volt mesélni, és aki szeretne hasonlóban részt venni, az bátran jelentkezzen a következő meséimre! Jutalmat természetesen az adminok fognak osztani! cheers

Jutalom boostok:
Kurokoto - Szóló Játékosok Menedéke:
Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több aranyat kapsz.
Rokurou Amateratsu - Szóló Játékosok Menedéke:
Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több expet és aranyat kapsz. 
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_bal7644/7700[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 10 2013, 17:06

Alapjutalmak (aszerint, hogy hányszor írtatok+menedék bónuszok):

Zakuro: 45 exp 60 arany
Rokurou Amateratsu: 42 exp 60 arany
Kurokoto: 50 exp 72 arany
Elysion: 35 exp 50 arany
Niels Groven: 35 exp 40 arany

Céhek:
White Rose: +30 arany, +2 exp Enheriel, +2 exp Thunder, +0 exp Ryutoshi Kurasai, +2 exp Zakuro, +3 exp Danee, +2 exp Higurashi Sango, +3 exp Nagoyaka Kiyoshi, +3 exp Snowcat, +3 exp Nio, +3 exp Black Chevalier

Liberators: +20 arany, +3 exp Drake Haru, +3 exp Tachibana Makoto, +3 exp Niels Groven, +3 exp Hürrem, +3 exp Henzon, +3 exp Tsu

Jártasságok:
Rokurou Amateratsu: Érclátás: 1 -> 16, 6 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 6 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 16, 3 Kis Tövisgyökér, 4 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Kurokoto: Érclátás: 1 -> 16, 5 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 7 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 2 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 16, 5 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 7 Tövisgyökér, 4 Vörös Pitypang

Niels Groven: Páncélkészítés: Bőrruha Recept, Vas Sisak Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Holtak Nyugalma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.