Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

+2
Szophie
Strea
6 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Szomb. Nov. 30 2013, 20:15

Hamm! Végre süti! Mert enni jó, sütit enni pedig mégjobb!
- Látod hogy ők sem azért olyan erősek, mert kihagxják az ilyen dolgokat? - súgtam farkasomnak, ki éppen unott fejjel egy darab húst trancsírozott jó eb szokás szerint. - Ők is esznek rendes időközönként, akár egy küldetés közepén is. És tuti, hogy rendesen szoktak is aludni, amennyit kell. - tekintetemmel a játszadozó párost pásztáztam. Hehehh, egész viccesek. Meg talán hétköznapiak is.. Ez furi.
- Már szakíthatnak időt ilyesmire, mert erősek. De te nem vagy az. - morgott vissza ingerülten petem. - Szóval nyomás! - taszigált meg.
- Nem! Várj! - ellenkeztem. - Meg kell őket várnunk, mert ha nem, akkor meghalunk! Nélkülük ezen a szinten.. - még be sem fejezhettem a mondatot, a farkas közbevágott.
- Ez is a sok lustálkodás miatt van. - újra taszítot egyet rajtam, amitől szerencsétlenül orrabuktam. - Kevesebb alvás, és erősebbek lennénk! - fuu, de fúú.. olyannyira felidegesített ez a buta pet, hogy nagyon.
- Gonosz. - szűrtem a fogaim között, ám a düh hel yett inkább pityogós volt a hangom. Ennyita idegességemrol.
- Nyafogós - mit sem törődve szegény porba esett gazdájával haladt el orrom előtt a pet. Felemelt farokkal, és fejjel. Minthaa csak ò lenne itt a kiskirály, vagy nem is tudom, ki. Cöhh, megmutatom én neki még, hogy ki itt a nemes. Csak talán majd kicsit késöbb.. Közben Miri hozzám szólt, így inkább felé tereltem figyelmemet, miközben felkeltem a földről és leporoltam magamat. Fuu, micsoda dolgokat tud kérdezni ez a lány..
- Nem vagyok csöndes, csak.. - kis gondolkodás szünet. - csak nincs igazán mit mondanom. - erőltettem mosolyt az arcomra. Askr társasága ugyan vonzott - a farkasokkal kapcsolataban tuti lett volna témánk - ám azt megbeszélhetjük késöbb is, és most a küldire kell koncentrálni, ahogy Vezér is megmondta.
- Arra akarsz menni, Mirika? - dobtam vissza a kérdést, mintha csak az ő ötlete lett volna. - Felőlem mehetünk. - és megvillantom az elmaradhatatlan mosolyt. Hisz rólam úgyis azt mondják, sokszor mosolygok. Nem akarok a hírnevem ellen tenni..

Felérve egy nehéz ajtó állta utunk, melyen valami szöveg volt. Elsőre azt hittem, valamiféle furi nyelven van, esetleg japán, csak én még nem ismerem ezt a kifejezést. Aztán elvetettem az ötletet, mert rájöttem, hogy valószínnűbb az, hogy valami kódon van leírva. Csak hamar rájöttem, hogy itt a legegyszerűbb kódolásról, a visszafelé írásról van szó. Gyerekjáték. Cool Hjaj, de akor sem lett sokkal nagyobb értelme, attól függetlenül, hogy már rendes szavak voltak. Az ajtó zárva, ez az egy biztos. És nem jutunk át rajta egy könnyen, az is tuti.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Szomb. Nov. 30 2013, 21:32

Nagyon-nagyon bután éreztem magam. Kedvem lett volna felállni, és beleverni a fejemet párszor a sziklafalba, csak nem vonzott annyira, hogy az hideg és kemény Rolling Eyes Azért egy kiadós fészpalmot lenyomtam, de úgy szó szerint a fejemet fogtam, hogy nem figyeltem fel a barlang különös alakjára. Merthogy tényleg: ahol a késeim voltak, az pont olyan volt, mint egy gravitációt nem ismerő hinta - vagy éppen lendül? - a főjárat a fa törzse, a "hinta" maga egy ágról lógott, az iménti terem meg a lomb egy része. Zseniális. Én meg vak vagyok.
- Asszem hivatalosan is hülye lettem. Tapsoljatok meg :3 - sóhajtottam fel, és ha már bevallottam ezt a hiányosságomat, akkor már igazán nem meglepő az sem, hogy bolondozni kezdek, ugye? Igen ám, csakhogy Nii-chan bosszút forralt, és rettentő galád módon csikihadműveletet indított ellenem, ami azért is cinkes, mert irtó csikis voltam Neutral Képtelen voltam kibírni harsány nevetés, kapálózás és rugdalózás nélkül, és hiába pihenni ültünk le, én pont ugyanolyan fáradtnak éreztem magam, mint előtte. Lihegtem rendesen, ahogy a nevetésem csillapodott, viszont azért frissebb voltam, hála a kajának.
- Hát, mivel te is :3 - válaszoltam Szophienak, majd hozzátettem - Ha egyedül lennék, én is félnék itt, de itt vagyunk melletted és vigyázunk rád :3 Legalábbis én biztosan. Szóval ne parázz, bízz bennünk - öleltem meg a lányt, miközben fél szemmel Anat felé sandítottam, ő ugyanis mindent megtett eddig azért, hogy a barlang áldozatául essünk, amilyen béna Razz Aztán ki tudja, a végén lehet ő fog kihúzni minket a csávából. Annál a farkasos incidensnél összejött, nem reménytelen a srác :3
Nemsokára aztán már egy zárt kapu előtt álldogáltunk, vagyis jobban mondva zsákutcába futottunk, mert semmiféle nyitószerkezet nem volt a környéken, és nem is volt talán mozdítható a bejárat, mint az előző. Csak egy halom kriksz-kraksz...nak tűnő izé díszítette, de az egyik jel baromira ismerős volt, és ez a fene nagy felfedezésem segített rájönni, hogy tükörírással van felvésve Rolling Eyes Eh, míg sikerült kiolvasnom és összeraknom a mondatokat, kitekertem a nyakam is Sad
- Éppen elég infó. A köveket egyszerre kell behelyeznünk a cseppkövekben lévő mélyedésekbe, és akkor kinyílik a kapu. Már csak az a kérdés, van-e még kavics valahol Rolling Eyes - néztem szét, és hát ugye akkor már kézenfekvő lesz, hogy nézzük meg a barlang maradékát. Csak hát izé... remélem nem kell sokat mászkálni, vagyis nincs már sok hátra. Az ilyen felszedős-mászkálós játékok sosem voltak túl izgalmasak, és eddig belepasszol ez is a sormintába :/
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Szomb. Nov. 30 2013, 22:10


Úgy tűnik ezen az ágon egyelőre nincs több dolgotok, így elindulhattok a másik irányba, az egyetlen járat felé, amit még nem fedeztetek fel. Az előzőekhez hasonlóan utatok újabb cseppkövek mellett halad el, egészen a barlang végéig, mely egy nagyobb terembe torkollik, itt azonban nyomuk sincsen semmiféle kőkupacoknak – azaz mégis, csak egy kicsit másképpen. Amint beléptek, rögtön szembe ötlik, hogy előttetek és mindkét oldalatokon a falba egy-egy viszonylag nagy, téglalap alakú mélyedés van vésve, s mindegyik fel is van „rácsozva”, s ha közelebb mentek, az is nyilvánvalóvá válik, hogy ezekbe pont beleillenek a földön lévő, gondosan egymásra pakolt, kicsit nagyobb, mint tenyérnyi kockák. Ha kezetekbe vesztek párat, látszik, hogy az egyik oldalukon minta van, vannak lilás, zöldes és kékes árnyalatú sziklatömbök, pont annyi, hogy mind a három „keretet” fel tudjátok tölteni velük – persze a megfelelő elhelyezéssel.
Amint mindannyian bent vagytok, váratlanul lezárul az egyetlen kijárat, s egyúttal az életpontjaitok is elkezdenek csökkenni, mindenkinek eltérő gyorsasággal. S már kapjátok is az újabb üzenetet:

Most nem játszhatok veletek, de így is jó móka lesz! Tíz percetek van, az életetek arányos a hátralévő idővel, így igyekeznetek kell ám, ha életben akartok maradni!
Askr in-game annak fog segíteni, amelyik karakternek nehezebben megy a puzzle, az időlimit is azért van (vagyis azért is ><), hogy ne egy jk-ra bízzátok az egészet. Very Happy Jó puzzle-fejtést! Wink

Lila
Kék
Zöld


Szóljatok, ha elromlik a link, nem tudom mennyi ideig tartja meg a honlap.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 01 2013, 00:55

- Semmi baj pöttöm, túlságosan el voltál foglalva a késeid elvesztése okozta sokkal Razz - Buksisimi, egyem meg a kis szívét ^^ Hát komolyan létezik olyasmi, amit a nagy stratéga nem vett észre, pedig ott van az orra előtt? Na nem baj, jól megcsiklandozom, attól majd észhez tér! Miután megkímélem Miri rekeszizmait, jót kuncogok Szophie és Vezér társalgásán, vagy hát inkább civakodásán. Amikor összeszedelőcködünk és újra útnak indulunk ebben az undi barlangrendszerben, szemérmetlenül kifülelem a lányok beszélgetését. - Én is megvédelek ám, nem kell félni. Néha balul sülnek el a dolgok, de a vége mindig happy end. Nem lesz ez most sem másként, csak kicsit tovább tart. Na tessék, végre valami izgalmas! - nyugtatgatom Szophiet, majd az előttünk lévő furcsa falra és a benne lévő mélyedésekre mutatok. Nem kell sokáig agyalnom a titok nyitján, ez bizony a puzzle *.* Pont a minap vettem Taftban egy készletet, amit Aldo már sikeresen szét is barmolt. wtf Egy szónak is száz a vége: rettentően felpörgök, mikor meglátom a kirakós készletet és izgatottan ökölbe szorítom mindkét kezemet.
- Hadd legyen enyém a zöld *.* bounce - Bár úgy hiszem nem kell sokat civódnom ezen a többiekkel. Mirika minden bizonnyal a lilát fogja választani, Szophie öltözetét elnézve ő pedig a kéket. Askr és Hati lesz majd a két Jolly Joker, akik besegíthetnek a lányoknak, illetve esetleg nekem is, ha úgy látom jónak. Ahogy azonban bezárul mögöttünk az átjáró, lesújtó pillantást vetek hátra. Na most fog elpattanni egy ér az agyamba mattaku Ráadásul újabb fantasztikus üzenet paprikázza tovább a hangulatomat, csak tudnám ki küldi őket. Nem szeretem az ilyen rejtélyes feladókat Suspect Mire azonban bedurcázhatnék, felfogom, hogy most nem vesztegethetem a drága időt, így belevetem magam a puzzle darabok közé, mint Dagobert bácsi a pénztengerbe.
A stratégia egyszerű és kézenfekvő: sarkok megkeresése, szélek kirakás, minták követése. Nincs is ezzel semmi gond, csak annyit kell rohangálni, hogy majd elhagyom a lábam. Hati próbál jófej lenni és a kezembe adni a darabokat, de csak azt éri el, hogy jó nyálas leszek. Jobb egyedül gondolkozni, a pici lányoknak meg nagyobb segítséget jelent a hordozgatás. A vége felé már erősen parázok, képtelenség kirakni ezt a katyvaszt ennyi idő alatt. aztán felismerek egy jellegzetes részletet és beugrik, hogy ez bizony olyan kép, mint amit a minimapomon látok. - Ez a térképünk puzzle változata! Nyissátok le a minimapotokat, úgy könnyebb követni a mintát! Már persze ha ti is ugyanazt rakjátok ki, mint amit én Rolling Eyes - Na de hogy miért gondolom azt, hogy ők is térképet raknak ki? Hát mert van itt egy bekarikázott csepkő az én képemen. Az lesz a megfelelő helye a zöld kőnek. Ez tutifix. Más logikus magyarázat nem létezik. - Jegyezzétek meg melyik cseppkő van bekarikázva! Ha nem sikerül időben kirakni, legalább az infó ne sikkadjon l. Potizzatok, ha kell! - Anatole, sok a duma, dolgozzon is a kezed! Már csak a hintás ág, már csak az a felső lomb. Ejj de jó, hogy Mirivel pont az imént elemeztük ki a képet. Ésss - KÉSZ! - emelem föl a kezem, mintha valami TV showban lennék. Homloktörlés, kb 12 másodpercem maradt O.O
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 03 2013, 19:51

No, a kérdésemre egy nagy büdös "nem" volt a válasz, ellenben a "kockák" rejtélye megoldódott, ahogy az utolsó terembe léptünk, ugyanis a földön egy rakás mintás bigyó hevert, és az is viszonylag egyértelmű volt, hogy ezek bizony a falba mennek. Kirakó :drop:Gyűlölöm a kirakókat, megfájdul tőlük a fejem :drop:Igen ám, de a nagyságos úr, aki spamel minket a hülyeségeivel úgy döntött, hogy ne legyen már egyszerű dolgunk, és aktivált valami csapdát is, amivel rá is kényszerített minket, hogy senki se lazsálhassa el a feladatot, vagy hogy egyáltalán nekiállunk pakolászni ezeket az idióta, elcseszett kockákat, amik az agyvizemet forralták máris.
- Franc essen beléd -.- - mérgelődtem jó nagyot rúgva a halomba, amivel legalább azt elértem, hogy egy kicsit szétszóródtak és közelebb kerültek a rácshoz, amibe be kellett őket rakni. Eleinte kétségbeesetten bámultam a darabokat, ugyanis konkrétan semmit sem tudtam kezdeni a feladattal, de azért lassacskán feltűnt a látóteremben egy sarokkő, és onnantól kezdve ha lassan is, de összeálltak a fejemben is a dolgok. Nagy levegőt vettem, kiráztam a karjaimat és belelendültem a kirakósozásba, hogy a rák csípné halálra azt, aki ezt kitalálta >.> A széle viszonylag gyorsan megvolt, talán be is hoztam az elvesztegetett időt, de a neheze csak ezután jött, ugyanis... hát, inkább a színekből próbáltam kiindulni, és amíg mindegyik árnyalatból volt egy tucat, addig ez kínszenvedés volt -.-
- Askr, segíts Szophienak! - fordultam a fiú felé, ahogy megláttam, a lány hogy áll a feladattal, és közben Hati is próbált valamit segíteni, legalábbis az egyik pillanatban még Anatnál láttam, a másikban pedig nálam tolt össze az orrával néhány összeillő, még a földön heverő darabot. Nagy segítség volt, sietve meg is köszöntem a farkasnak, aki szerintem azon versenyzett velem, hogy ki tudja-e hamarabb rakni a felét, mint én Neutral
- A térképünké? o.O - pillantottam Nii-chanra meglepetten, és gyorsan meg is nyitottam a menüt... és tényleg! Egy nagy, lila térkép egy halom körrel és vonallal kiegészítve. Így, hogy volt hozzá alapom, már lényegesen könnyebben ment, és Hatinak hála jó nagy darabokat tudtam a helyére pakolni, már amikor éppen nem esett ki a kezemből idegességemben >.> Az életem ugyanis fogyott rendületlenül, és mire kész lettem, már meg se mertem nézni, mennyi maradt, csak lerogytam és lihegtem. Már anyázni se maradt energiám @.@
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 04 2013, 18:33

Furán vette ki magát az egész. Mintha én félnék. Vagyis félek, de természetesen bízom bennük, és mellettük már nem. Magamtól is tudtam, bízhatok bennük. Hisz vezérek, vagy mi a franc. De nem is ez miatt vagyok csendes. Egyébként miért is vagyok az? Nos, talán mert vezéreket nem akarok untatni magammal. Kivéve persze a Vezéreket. :p Azért vissza öleltem Mirikát, elmosolyodtam, és csendesen szóltam.
- Köszönöm, srácok. - jó hallani így kimondva, hogy mellettem vannak. - Én is segítek, ha tudok. - mintha csak rám lennének szorulva.. de azért úgy éreztem, nekem is kell valami ilyesmit mondani. Együtt vagyunk most! Na de a nagy együttlétben inkább a kockák kezdtek el foglalkoztatni, meg a lyuk, ahova valók. Kirakós! Játék!
- Kihívás elfogadva! - vetettem magam a kockák közé.. Ekkor, mintegy végszóra lezáródott az ajtó, és az életem elkezdett lefelé peregni.
- Ezért a kihívásért nem vállalok kezességet. ._. - én nem ezt fogadtam el. Na de, akkor kockára fel
- Vezér! - fordultam a kicsi farkashoz.
- Mgrrr.. - ez volt a nagy válasz. Nos, az persze rendben van, hogy már nem kellett megkérnem semmire, tudta magától is a dolgát. De lehetne szebb is a reakciója.
Na szóval, ő szín szerint válogatott, én meg rakosgattam. Csak hát..
- Mi a...? - nem kicsit gyűlt meg a bajom a feladattal. Hiába játék, nem vagyok jó benne. De akkpr is megoldom! A széle nem is volt nehéz, de a többi... o.o Halálos.. szerencsére Hope is sgített nekem. Hálásan pislogtam rá, már amikor volt időm ilyesmire. Végül megdolgoztaatott engem, az agytekervényeimet, Askr-t, meg még Vezért is, de sikerült. Kiraktuk!
- Igen! Igenigenigen! - ugrálgattam. - Tudtam, hogy nem fog ki rajtam! - tapsikoltam. És hogy csak két másodperc híja volt? Az csöppet sem érdekelt. Győztem a játék felett!
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 04 2013, 18:52


Ahogy az utolsó darab is a helyére kerül, az életpontotok csökkenése azonnal megáll, van, akinek egy-két hp-ja marad csak. Kisvártatva az idevezető út is újra szabaddá válik, üzenet ezúttal nincs, ám ahogy kiléptek a teremből, helyreáll a puzzle előtti életetek. Odabent amúgy ha akartatok se használhattatok volna potiont, lévén mindig arányt nézett a visszaszámláló, így csak annyit értetek volna el, hogy a következő másodpercben a gyógyulásnál több hp ment volna le. Ha megnézitek a kész képeket, ugye tudjátok már, mi a dolgotok?
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 08 2013, 00:20

Nagy üdvrivalgásba török ki, amikor hatunk hathatós munkájának köszönhetően sikerül időben kirakni mind a három kirakóst! Micsoda csapat, micsoda hatékonyság! \o/ Örülök, hogy ilyen társak kísértek el erre a kalandra, igazán elégedettséggel tölt el. Amikor viszont életsávomra pillantok, arcom riadtá válik. Az adrenalintól felfokozott pillanatokban teljesen megfeledkeztem arról, hogy a magam hp-jt figyeljem, pedig ez nem szokásom. Már nyúlnék a gyógyító potijaimért, amikor is azt tapasztalom, hogy az életsávom visszatöltődik. Ez azért mindenképpen megnyugtató érzés. Korok, vagy nevezzük csak játékmesternek, úgy tűnik szórakozni akar még egy kicsit. Cicázni velünk, hogy vajon ki tudunk-e jutni a labirintusából. Rajtam aztán ne múljék, én már veszettül vágyom a napfényre. Napfény.. hehe, a virtuális D-vitamin Razz
Még mielőtt elfelejteném, hogy melyik cseppkő jelöli a zöld kavics helyét, gyorsan teszek egy jelölést oda a minimapomra. dolgom végeztével, s ha már amúgy is nyitva a menüm, akkor megnyitom újra az üzeneteket, amit az ismeretlen feladótól kaptunk, illetve a jegyzettömbömet is, amibe az ajtófeliratot írtam föl. Alaposan átolvasom őket, hogy ezúttal ne hibás döntést hozzak. Ezután tanulmányozom a többiek által kirakott képeket is, majd megszületik az elhatározás.
- No, azt hiszem most van az, amikor kénytelenek vagyunk szétválni. Askr, Hati, szeretném ha a lányokkal mennétek, biztos ami biztos. Én megleszek egyedül is. Azt javaslom, hogy menjünk mindannyian a színes köveinkkel a térképeinken jelölt helyekre, majd ha odaértünk, akkor körüzikben értesítsük egymást. Ha mindannyiótoktól megkapom a levelet, hogy készen álltok, akkor kiküldöm az értesítőt és onnantól kezdve figyeljétek a menüs órátokat és 10 másodperc múlva helyezzétek bele a lyukba a követ. A kapun lévő felirat szerint egyszerre kell csinálni, hát akkor ne kockáztassunk! Számítok azonban valami földrengésszerűségre, legalább is a "S ha a fa nem mozog" rész nekem nagyon gyanús, hogy itt valami mocorogni fog körülöttünk 🇳🇴Vélemény? Jó lesz így? Indulhatunk?


//Ha a többieknek így megfelel, akkor odamegyek a térképen jelölt cseppkőhöz és a leírtak alapján végrehajtom a dolgokat, persze csak akkor, ha Miritől visszakapom a zöld követ Razz Ha van más ötlet, akkor az alapján járok el én is Smile//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 08 2013, 16:53

Kifújtam magam, és lenyugodtam, ahogy végre vége lett a játéknak. És természetesen megnyertem. Cool Aztán ránéztem az életpontjaimra, és rögtön újra elkapott az idegesség. Hogyan? Mi? Meghalooook! Meghaluuuunk!
Ohh, mégsem. Ahogy kirohantam pánikolva a teremből, visszatöltődött az életem. Ezek most viccelnek velem? Vagy mi a franc? Ez egy nagyon gonosz tréfa volt. Vissza kapják még.>.> Elkezdtem bizergálni a hajam, ahogy elgondolkoztam az eddig történteken, meg üzeneten. Mi köze lehet ennek a mobokhoz.. Mert kezdem azt érezni, hogy ez a mob dolog tényleg egy probléma, és össze is függ ezzel a buta barlanggal. Viszont nem sokáig gondolkodhattam ezen, mert hamarosan ijedten tapasztaltam, hogy a hajam rózsaszín lett. O.o Mi a..? Elővettem a tükrömet, és bele néztem. A páncélom, tőröm, mindenem rózsaszínné vált. Valószínűleg ijedt képet vághattam, mert farkasom nyugtató szándékkal somfordált mellém.. csakhogy.. ő is rózsaszín lett!
- Rózsaszín! .. Minden rózsaszín! - közöltem elhaló hangon. - De egészen jó.. - nézegettem tovább magam a tükörben.
- Szerintem jól áll ez a szín. - csoda, hogy eddig nem vettem észre, milyen előnyös is számomra ez a szín.
- Ugye, hogy szép vagyok rózsaszín hajjal? És a páncélom is tiszta menő így! - lelkendeztem a többiek felé fordulva. - És Vezérnek is milyen jól áll.. Egészen aranyos lett tőle. - simiztem meg a buksiját. A fene sem tudta, mitől lettem ilyen, de az tuti, hogy egészen jó.. Fene sem tudta, hogy csak én látom magamon azt a színt, és a többiek tiszta hülyének néznek.. De akár én láttam csak, akár mindenki, cuki voltam úgy, na.
- Hümm.. Én benne vagyok, Anat. - mosolyogtam, de közben még mindig a rózsaszín én hatása alatt voltam. Végül lenyitottam a menümet. Gondosan megjegyeztem a térképen a helyet, ahol a kék pötty volt, és nyújtottam Mirika felé a kezem, hogy adja oda a kék követ nekem.
- Akkor én megyek a kékért Vezérrel! - mosolyogtam rá. - De mivel pont úgy vagyunk, hogy mindenkire juthat egy társ, nem lenne ésszerűbb, ha Mirivel menne Askr, és veled Hati? - fordultam Anathoz. - Úgy senki sem maradna egyedül.
Ha ez megvolt, el is indultam a megadott helyre, hogy teljesítsem a tervet.


Kirakós.Smile
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 08 2013, 18:48

Kicsit becsuktam a szemem és úgy támaszkodtam a földön, így csak azt éreztem, hogy baromi hideg a padló. Mondjuk nem is tudom mire számítok egy barlang belsejében, ahol sötét is van, meg minden :roll:Szóval nem sokáig maradtam így, inkább a hajamat sepertem ki az arcomból és megigazítottam a copfjaimat. Szuper pótcselekvés volt, amíg ugrándozott a ketyerém nagy izgalmában ._. Mire kinyitottam a szemem, az életcsíkom is helyreállt, meg az ajtó is kinyílt. Tulajdonképpen a hangra kaptam fel a fejemet. Köhintettem egyet és komótosan feltápászkodtam, majd leporoltam magam kicsit és fejembe véstem azt a megjelölt cseppkövet.
- Ööö... ja... hát, mindegy csajnak jól áll a rózsaszín :3 - kaptam a fejem Szophie felé, bár lövésem sincs, miről hablatyolt, mert én semmi pinket nem láttam rajta. Olyan szín itt csak rajtam volt, de egyből annyi, ami hat embernek is elég lenne :3 Hiába, imádtam ezt a színt, na... Tényleg, nem is hülye ötlet, hogy befestem a hajam is rózsaszínre, hmm...
- Ja-ja, jó terv, mehet így. Tízig csak el tudunk számolni o.O - vakartam meg a halántékom, meg nekem aztán az is mindegy volt, hogy ki marad velem és hogyan - Én úgy sem megyek messzire :3 - röhögtem el magam, halál vicces volt, hogy az ajtón kilépve rögtön az első cseppkő volt az "enyém". Hát de nem? Kilépek az ajtón és integethetek is a többieknek. Előkapartam azért a nálam lévő kavicsokat, és belenyomtam Anat és Szophie kezébe, cserébe pedig tartottam a markom a liláért, mivel az meg ugye Nii-channál maradt. Igaz én azt se vágom, hogy került hozzám a kék, csak az rémlett, hogy a zöldet a kezembe nyomja a fiú. Na mindegy.
- Akkor most én is küldjek üzit, hogy ideértem? :3 - vigyorogtam tovább a célpont cseppkövem mellé beállva, de miután elbúcsúztattam a társaimat is kettesben maradtunk Askr-rel, hamar uncsivá fordult a dolog, és türelmetlenül vártam Anat levelét, hogy a megbeszéltekhez illően tíz másodperc múlva benyomjam a helyére ezt a kőmicsodát. Remélhetőleg nem fog a fejünkre omlani a barlang ^^"
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 08 2013, 19:17


Amennyiben mindannyian el tudtatok számolni tízig, úgy sikerül egyszerre berakni a kavicsokat a helyére. Jellegzetes kattanást hallotok, mint amikor valami a helyére kerül, majd a cseppköveteken végigfut egy adott színű (zöld, lila és kék) hullám, folytatódva a plafonon, végighaladva az egész barlangon, a többi cseppkövön is lefutva. Megsúgom Anat, hogy a hullámokon kívül nem történt semmi extra. De tényleg, a mocorgások amiket hallasz is csupán a riadt gekkócskáktól származnak, kezded mindenben a csapdákat látni. Ez jó Twisted Evil Akinek van Hallgatózása, az sejtheti, hogy történt valami az eleddig bezárt ajtó környékén. Ha odamentek megnézni, úgy hamar rájöhettek, hogy résnyire ki van nyitva a kapu, bentről mostmár mindenki számára hallható a morgás. Más út viszont nincsen, így ideje bemenni… vagy van valami, amit előtte még el szeretnétek intézni?
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 08 2013, 22:25

- Hmm, rendben, igazad van Szophie! Gyere akkor velem Hati koma! Very Happy - S ha a farkasnak sincs ellenvetése, akkor indulhatunk is. Oh pardon, előtte még lerendezzük a kavics bizniszt, s mikor már mindenki fel van vértezve a megfelelő színűvel, na akkor indulhat a bevetés. Miután csekkolom újra a kirakott mozaikokat, regisztrálom, hogy fél útig együtt megyek Szophiékkal, bár kicsit aggaszt, hogy a lánykának kell a legmesszebbre mennie. Hmm, csak nem lesz talán gond. Hiszen megoldottuk a feladványt, a HP-nk is visszatöltődött. Miri kérdése hallatán viszont elvigyorodok, s ahogy elhaladok mellette, finoman belecsípek az oldalába, majd távozás közben még odavetem neki: - Igen, légyszíves küldj üzenetet! Rád is vonatkozott a kérésem és szeretem olvasgatni a leveleidet! Razz
Miközben a célcseppkövekhez bandukolunk, utoljára még csekkolom a minimapomat, hogy biztos nem kerülte el valami a figyelmünket. A hintánál, a bal szélső ágnál és a bal szélső lombnál találtuk a köveket. azok a helyek elméletileg átvizsgálva, nem hagytunk el semmi fontosat. A Jobb felső lombot most csekkoltuk, szóval az is pipa. A középső lomb-terem kinyitásán pedig épp ügyködünk. Szóval az is pipa. A gekkók jelenlétéhez már egész hozzászoktam, ők sem jelentenek már ránk veszélyt. Hmm, azt hiszem most már csak be kell várni a rengést. Amikor megkapom Szophitól az üzit, hogy megérkezett, akkor kiküldöm a körlevelet, hogy indul a visszaszámlálás. 3, 2, 1... És úgy tűnik siker, mert beindult valami. O.O Viszont nem az, amire számítottam. Semmi rengés, semmi földindulás, semmi szétpukkanó cseppkövek, és hála az égnek semmi ránk omló mennyezet. A gekkócskák kicsit berezeltek ettől a színes effekttől, pedig a látvány mencsi. Na de lássuk mi a helyzet a kapuval. Mielőtt azonban berontanék, bevárom a többieket is és nem árt némi taktikai megbeszélés sem, mielőtt fejjel rohannánk a falnak, vagyis hát annak a morgós dögnek, legyen az akármi is
- Megyek előre tankolni! Miri gyere szorosan mögöttem, a két farkas pedig legyen az oldalvédem. Csak akkor váltsatok le, ha sárgába megy az életem, hogy tudjak potizni. Miri, elkéne a spec bónuszod is, úgyhogy ha tudod, akkor aktiváld. Én pedig igyekszem likvidálni a spec képességét a mobnak, már ha van. Kérdés, észrevétel, ötlet, javaslat? - Ha nincs és jó lesz így (kicsit diktatórikus, hogy mindig én írok elsőnek Razz ), akkor jöhet a húsdarálás Twisted Evil

Úúú, elfelejtettem lereagálni Szophie pink hajas dolgát. Elnézést kérek Sad


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 09 2013, 21:16-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 09 2013, 17:21

Nem tudom, milyen rózsaszín hajas őrület lett úrrá rajtam, amikor azt tanácsoltam, hogy én teljesen egyedül megyek Vezérrel, a többiek meg menjenek párokban. Szóval.. értem én, hogy Vezér egy társ, de azért berezelős perceimben nem ér sokat. Kb. Oyan, mintha Mirit elküldeném a késeivel párban. Mert akármennyire is el szoktam ezt a tényt felejtemi, Vezér is csak egy fegyver. Inkább ,aradtam volna Mirivel, még sétálni sem kellet volna. És Hope simán elintézte volna a kék követ. De már késő bánat. Elég kegyvesztettnek éreztem magam. Tele van ez a hely szűk járatokkal, amiktől amúgy is beijedek. Minden csupa homály, és folyamatosak a hátborzongató hangok, melyek belekeverednek a cseppkövekről csepegő víz laza ritmusú ütemébe. És ha ez nem volna elég, ezek a gekkócskák is itt futkároznak körülöttem. A hideg kiráz, ha erre gondolok. Mi van, ha épp megtorló támadást szerveznek? Mi van, ha épp csapatokat gyűjtenek, hogy megtámadjanak engem? Mert mi van, ha a földdel.. akarom mondani a pixelekkel tesznek egyenlővé? És mi van akkor, ha ezeknél a kis lényeknél veszedelmesebb dolog is rejtőzik itt? Hisz egy ilyen barlangban könnyen megeshet.. Bele gondolni sem merek. És az ilyenhelyeken sok a pók is. És ha itt mellettem, a falon mászkálnak épp, csak én nem látom őket?
- Áááá... - sikítottam fel, ahogy valami hozzáért a karomhoz.
- Nyugi van, őrült, csak én vagyok. - megszokott, jellegzetes morgó hang egy ismerőstől. A szívemre tapasztottam a kezem, ahogy rájötem, ettől nem kell félnem.
- Legközelebb ne ijessz így meg. - dorgáltam.
- Nem tehetek róla, hogy nyámnyila vagy. Egyébként csak szólni akartam, hogy ez az a cseppkő. - mutstott orrával a mellettünk fekvőre.
- Óóó.. - hallattam a hangom, és végigmértem az említett tárgyat, ellenőriztem a minimapomon, hogy tényleg ezt keressük- e, majd elküldtem Anatnak az üzit, végül a megfelelő pillanatban:behelyeztem a követ. Egy csodálatos fényizé futott végig a plafonon ekkor.
Végül visszatértem a többiek hez, minden gond nélkül. Addigra kinyílt az említett ajtó is, és morgó hang halatszódott mögüle. Anat szövege alatt szép lassan a fiú mögé somfordáltam.
- Öhmmm.. én hátulról foglak védeni. - beszéltem a hátának, miközben Vezér meg már az ajtó mellett kukucskált, hpgy láthassa, mi van odabent.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 10 2013, 11:59

- Hé! - kiáltottam fel, ahogy odébb szökkentem az oldalamat érő csípésnek köszönhetően, és művi sértettséggel pillantottam Anatra. Mondhatni méltatlankodtam egy sort, amiért már megint csikiz Sad Nem lehet valahogy edzeni ez ellen? Nem szeretem, ha kihasználják a gyengepontjaimat, Ren is folyton a fülemet rágcsálja Rolling Eyes
Bleee Razz
- küldtem el az üzenetet még azelőtt, hogy a páros és a két farkas látótávolságon kívülre került volna, majd nekidőltem a falnak és felsóhajtottam. Viszont alig néhány pillanat múlva úgy pattantam odébb, mint akit újra megcsíptek volna, ugyanis eszembe jutott valami, ami vagy zseniális, vagy őrültség, de mint tudjuk, ezt a kettőt egy hajszál választja el egymástól Razz
- Segíts gekkókat gyűjteni, Askr! - kértem meg a fiút, és máris nekiálltam vadászni a gyíkokra, amiket, ha sikerült őket elkapnom, abba a dobozkába gyűjtögettem, amiből a kajámat szedtem ki nemrégen. Oké, hogy másra való az edény, és ezeknek az izéknek a tartósságát nem kellett megőrizni, de azért ne engem karmolásszanak, amikor éppen mérgeznek Rolling Eyes Aztán viszont megjött Nii-chan üzenete is, így kénytelen voltam felfüggeszteni az állatok becserkészését, és fogtam a lila követ, hogy behelyezhessem abba a mélyedésbe, ami minden oszlopon rajta volt. Lélegzetvisszafojtva vártam, hogy ránk omoljon a fél barlang, de helyette csak belilult az egész. Mármint a plafon, meg a cseppkövek is o.O
- Na, ez meg mi a fene? >.> - furcsálltam a jelenséget, és tétován elindultam, vagyis elindultunk az utolsó elágazás felé, ami az eddig zárt ajtóhoz vezetett minket. Ott vártuk be a többieket. Szerencsére úgy tűnt, mindenki ép és egészséges.
- Ahogy gondolod, Nii-chan - igazgattam meg a hajam, miközben a rés felé tekintgettem, ahonnan a morgás jött - Lehet valami böhöm nagy oroszlán lesz... - jutott eszembe az a kép még a barlangrendszer bejáratánál, bár a részletekre már nem mertem volna megesküdni, lehet hogy tigris volt. Mindegy, előszedtem a késem, amit a megfelelő mozdulattal felizzítottam, és az égbe lökve a fegyvert mindenkire rászórtam az égi áldást.

// +6 sebzés mindenki első támadására, peteket és gazdájukat is beleértve. Azt meg rád bízom, mennyi gekkót szedhettem össze :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 10 2013, 12:37

Dobás, mert Strea kérte :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 10 2013, 12:37

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 10 2013, 13:03


Mirika akrobatikájával és gyorsaságával, valamint Askr súlyemelésével sikerült a plafonról elérni pár zöld gekkót (mázlitok volt am hogy mindkét jártasság megvolt hozzá), és bedobozolni őket (>.> amit amúgy nem engednék, de a leleményesség miatt ám legyen, bár egyszerűbb lett volna a barlangtúra bármelyik posztjában simán felgyógyítanotok magatokat fullra Rolling Eyes ).
Mirika képessége nem sikerült.
Ahogy beléptek a barlangba, léptetekre a világító kövek még fényesebbek lesznek, az előttetek álló négylábú pedig idegesen felmordul, a farkát mozgatva. Feje fölött piros indikátor és a név:

Borostyánsörényű Oroszlán

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 A1_2013_12_9_564r4398gb_tn

Amint mindannyian beértek, bezárul a mögöttetek lévő ajtó, a pm helyett viszont ezúttal egy gyerekhang szólal meg: Na végre, már unatkoztam, és Korok se figyel rám soha! De ti erősnek tűntök, talán ti legyőzitek. Félek tőle, nem szeretek vele játszani! – szipogja. Ha körülnéztek, láthatjátok a kislányt a mob mögött, az egyik szikla mögé, árnyékba bújva. A Látással rendelkezők azt is megállapíthatják, hogy nincs indikátora, tehát njk.

Korok felordít, sörényéből kettő darab, borostyánszínben tündöklő kristálydarab hullik ki.

Anat kezd.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: full hp
Anat: 140/103 hp
Mirika: 100/90 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók (T.T): 3 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 12 2013, 12:22

Két dolog is akad, amit roppant mód nem értek. Az egyik az, hogy Szophie mégis milyen rózsaszín hajról és küllemről magyaráz? O.o Ráadásul Mirika még jól el is cseveg vele erről. Ez tuti valami női dolog lehet, amibe én oktondi férfiú nem láthatok bele. Ami kissé felborzolja a kedélyeimet az az, mikor az idomárlány sikoltását hallom az oldalsó járatból. Tudtam, hogy cserélnem kellett volna vele, hogy lehetek ilyen hülye, hogy engedtem addig elmenni. Aztán mikor elindulnék a hang irányába, hogy segíthessek, hallgatózásom figyelmeztet, hogy felesleges. Ahogy civakodnak a farkassal, végső soron megnyugtat és biztosít arról, hogy nem történt baj. Aztán mikor ismét összetalálkozunk a fura feliratos kapu előtt, jön a másik számomra érthetetlen dolog...  
- Mirikaaa... - lépek oda a lányhoz és elkezdem óvatosan bökdösni mutatóujjammal a pöttöm vállát - Ugye nem akarod hazavinni őket vagy uzsonnázni belőlük? No - utalok egyértelműen a 3 begyűjtött gekkóra, akik minden bizonnyal riadtan, levegő után kapkodva pillognak a dobozkában. - Akármit is tervezel velük, jobb lesz most talán elsüllyeszteni őket az inventorydba és az előttünk álló feladatra koncentrálni Rolling Eyes - Lányok és az ő állatkáik. Bár ezek a hüllők nem éppen hasonlítanak a klasszikus lányos, szőrgombóc, ölbe vehető petek közé. Az persze eszembe sem jut, hogy a harc szempontjából bármi hasznossága is lehet a gyógyító moboknak, rövid az agyam Razz

Ahogy tárom a kaput és megpillantom a ritka mobot, majdnem felröhögök. Ez mih? EZ MI? xD Kezdő grafikus félresikerült munkája. Valami groteszk emberi arc jelenik meg egy griffszárnyas oroszlántesten, aminek a sörénye olyan, mint egy hömpölygő méztenger. A háttérben meg valami taknyos gyerek magyaráz, akinek elkéne egy zsepi, hogy ne szipogjon. Váá, rosszul vagyok tőle és egyenesen felfordul a gyomrom, ha valaki szipog és nem fújja ki az orrát. silent Hmm, ez lehet az a kölyök, aki küldözgette nekünk a noname leveleket. Lehet, hogy nem kéne mindenkiben ellenséget látnom, de ez a gyerkőc és a megnyilvánulásai veszettül azt az érzést keltik bennem, mintha egy horrorfilmből szakajtották volna. Magyarán nem bízok benne és egyelőre ellenséget látok benne is. Majd elválik, hogy hogy alakul az ő sorsa, mindenesetre úgy tűnik ez a sörénykirály Korok (vagy nem figyeltem eléggé és nem ő Razz ) és akkor őt kellene legyőznünk a kijutáshoz. Még mindig tartok valami rengéstől, ami megrázza ezt a fát és nyitva kell tartanom a szememet, nehogy az a gyerek is forraljon valamit ellenünk. Most azonban ideje kicsit kutakodni a cicamica áramköreiben. Támadást indítok az oroszlán ellen, de előbb még muszáj megérintenem, hogy tudjam az emlékfelidézős képességemet alkalmazni rajta. Olyan emlékek után kutatok, amelyek felfedik ennek a helynek a titkát, plusz azt, hogy ki az a kislány és mit keres itt, és ha már így alakult, akkor a megkergült mobok, az egész küldetésünk mibenlétének okára is szeretnék rájönni. Korok, mesélj szépen nekem a te szemszögedből!

//Támadás megy az oroszlánra, plusz ha sikerül a képességaktiválásom, akkor 9 emlékfelidézési lehetőségemből 6-ot ellőnék, annyit kellene megírnod Very Happy//


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 12 2013, 12:23-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 12 2013, 12:22

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 12 2013, 12:50

Támadás
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 12 2013, 12:50

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 12 2013, 13:28


Képességaktiválás sikeres. Anat előtt a következő emlékek jelennek meg, egymást követve. (A kislány akiről szó van ugyanaz, mint aki a szikla mögött bújik.)


---------------------------------------------

1. Elképesztő nagy dühöt érzel. Egy sorban állsz a többiekkel, téged ki sem tüntetnek, mellettük kell állnod. Felmordulsz, kitekintesz a sorból, s megrázod a sörényed. Pár állattal arrébb egy hatalmas Jégsárkány mocorog.
- Ő alkalmas lesz rá – hallod, feléd mutatnak. Kiereszted karmaid és ingerülten szeged fel a fejed, ám megnyugvást érzel, ahogy a férfi kék szeme találkozik a tiéddel.

2. - A feladat egyszerű. Egy nehezen felfedezhető küldetés, melyben segítünk a játékosoknak. Ketten. Erőssé tettek, ne feledd, a huszadik szint fölött vagyunk.
Nem nagyon figyelsz a férfi szavaira, de kedveled őt, így végighallgatod. Ha ő nem lenne, úgy érzed, rég széttépted volna a kislányt, akit mellétek rendeltek. Nem érted, miről beszél, te erős voltál mindigis.

3. Sötét van. Bejártátok az útvonalat, ismered minden szegletét. Őserdő, nem szereted a vizet. Hatalmas páfrányok takarják a kilátást, szétszaggatod őket. Egy farkas jön, de te jobb vagy nála. Büszke vagy magadra, a férfihez fordulsz, ki egy sziklafal mellett áll. Téged néz. Nem érted, miért szomorú.

4. Alakod kezd halványodni, de nem aggódsz, hiszen a férfi veled van. Ő is halványodik, de beszél hozzád. Ismeretlen szavakat mond. Adatok tömörítése, amíg nem elérhető a pálya ezen szakasza. Gátló program. Felülírások. Kérdeznél, de elveszted az eszméleted. Feketeség.

5. Egy barlangban vagy. Körülnézel, de a férfi nincs sehol. Nem érted. Dühös leszel, mancsaiddal a falat csapkodod, megreped a plafon, megremeg a barlang. Csak a kislány van veled, de te nem őt akarod látni. Sír. Ki akarsz törni innen, megkeresni a férfit. Messziről farkasok vonyítása hallatszódik.

6. Nem tudsz kijutni a teremből. A kislány melletted szipog, belékarmolsz, ám nem hal meg, ordítasz, de csak valami játékot hajtogat. Mérges leszel. Úgy érzed, becsaptak. Idegesítenek a szemedbe világító kövek. Elárultak. Lépteket hallasz, ám nem tudnak bejönni, pedig megölnéd őket. Mindenki ellened fordult. Rámordulsz a kislányra, ne örüljön.
- Minden rendben lesz, Korok. Ha hagyod magad, visszakerülhetsz őhozzá – suttogja neked, ám minden porcikádban érzed, hogy hazudik. Meg akarna simogatni, ám te hátralököd őt. Téged nem lehet legyőzni, erős vagy. Meglebegteted a szárnyaidat, és megfogadod, megölöd azt, aki bemerészkedik.


---------------------------------------------

A támadás nem talált.

Korok 30-at sebez Anatba.

Mirika jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: full hp
Anat: 140/73 hp
Mirika: 100/90 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók: 3 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Csüt. Dec. 12 2013, 23:58

Nem voltam maradéktalanul elégedett a gyíkgyűjteményemmel. Csak három és mind zöld :/ Az ötletemhez jobban illettek a lilák, de azokat az istenért se sikerült elcsípni valamiért, hiába melóztunk annyit Askr-rel a dolgon. Vagy csak én voltam béna? Mondjuk tény és való, nem volt könnyű úgy manőverezni, hogy ő fellök a súlyemelésével, én meg elugrok az akrobatikámnak hála a plafonig, de ugrós kristályokat nem akartam ehhez használni. Így is fogyott ma már a készletemből :roll:A tervemet mindenesetre nem osztottam meg egyelőre a többiekkel, előbb látni akartam, hogy mi vár ránk odabent, és hogy egyáltalán kivitelezhető-e a stratégiám.
- Hát ez nem jött be... - rázogattam a késemet, melynek kihunyó fénye azt jelezte, hogy bizony kárt tehetett benne a barlangi víz, ugyanis befürödtem a képességemmel első próbálkozásra, és most a cooldown miatt még várnom is kellett azzal, hogy újra próbálkozhassak :/ Reméltem, hogy nem ezen fog múlni >.>
- Hm? Ne már, pedig ajándéknak szántam őket :(Egy neked, egy Szophienak, egy Askr-nek Rolling Eyes- válaszoltam Anatnak cinikus hangnemben, valahogy úgy, hogy félreérthetetlen legyen, abszolút nem ajándékok, hanem bizony tervem van velük. Én Nii-chan válla helyett a hátát böködtem meg, hogy menjen már inkább ahelyett, hogy akadékoskodik és szokás szerint gőze nincs arról, mi folyik körülötte. Esküszöm, ezzel egyszer a sírba fog kergetni >.>
Bent aztán egy méretes oroszlán fogadott minket, ráadásul nem is akármilyen, igaz a ritka moboktól a hideg is kiráz, nagyon hülye tapasztalataim voltak velük eddig :/ Ami viszont meglepőbb volt, hogy kiderült, ki küldözgette nekünk az üziket. Egy kislány volt az, és a pszichopata, gyilkos vigyorú őrült helyett mindjárt egy ártatlan gyereket láttam magam előtt, így egy laza 180 fokos fordulatot behozva a fejemben. Ha nem NPC lett volna, talán még oda is megyek, hogy megnyugtassam és biztosítsam róla, majd Onee-chan segít, de így nem éreztem rá nagy indíttatást. Inkább Szophie kezébe nyomtam a dobozomat és Askrnek is intettem.
- Figyu, ahogy Anat helyet hagy nekem a támadáshoz, azonnal fuss oda hozzá és tedd rá a gyíkokat. Mindet - szóltam a lányhoz, majd a fiú felé fordultam - Te pedig ha lilává színeződtek, szedd le őket Anatról és próbáld meg az oroszlánra rakni őket. Okés? Számítok rátok :3 - kacsintottam, majd fújtam egy nagyot és megrohantam a sörényest. Remélem megbízhatok bennük, jól jött volna ez a kis extra mérgezés. Pláne mivel embertelen sebzése volt a dögnek, ahogy így elnéztem o.O

// Askr feladata lesz a gyíkokat Anatról az oroszlánra pakolni :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 12 2013, 23:58

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 13 2013, 00:23


Támadáskor a földön lévő kristályok felizzanak. Egyik kés talált, 13 sebzés.

Korok 30-at sebez Anatba.

Szophie jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -13 hp (szuperzöld ><)
Anat: 140/43 hp
Mirika: 100/90 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók: 3 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.