Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

+2
Szophie
Strea
6 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Kedd Júl. 30 2013, 21:39

Együtt elmenni harapni valamit?
- Persze, szívesen. - vágtam rá boldogan. Mert sütizésnek sosem mondok nemet. Én, és a buta fejem. Ez egy igen rossz ötletnek tűnik.. Bár lehet, hogy nem is kell tőlük annyira tartani.^^ Rendes emberek ők is, és nem hiába céhvezérek. Lewis-sama is rendes. Már amennyit tudok róla..Rolling Eyes Viszont ők mégis frontharcosok, meg minden.. Jelentéktelennek érzem magam mellettük.
- Askr, ugye te is jössz? - kérdeztem a fiúhoz fordulva. - Na meg persze Hati. - pillogtam a kis démonfarkasra. Legalább nem kellene az ásítozó Vezér miatt aggódnom, amíg én falatozok, mert lenne társasága. És Mirika-san, és Anat-sama társaságában nem élném túl egyedül. Askr pedig teljesen jó eltud beszélgetni velük. Én meg vele. Vagy maximum társalgok a petekkel.
Közben fél füllel a két férfi társam beszélgetésébe is belehallgattam, de báár ne tettem volna. Nem a legkedvesebb témám az, ami akkor, és ott történt. És a szomorú benne az, hogy nem Askr miatt tartom szörnyűnek, hanem magam miatt. Mert ő akkor és ott túllépett a halál gondolatán, én pedig rájöttem, hogy menthetetlen vagyok, mivel nekem már több év alatt sem sikerült. Aztán feljött egy másik téma.. az iszapbirkózás. Hehehh.. Remek volt nézőnek lenni.^^ Viszont akkor megvilágosodtam..
- Várj.. Te?! - meredtem Mirikára. Eszembe jutottak a képek, amikor nem éppen nőhöz illő viselkedéssel.. öhmm.. Az tényleg ő volt? Semmi kétség.. Én meg szépen beszóltam neki. Persze meg is érdemli egy olyan, aki ennyi ember előtt.. De mégis beszóltam egy frontharcosnak! O.O Jajj szegény fejemnek! Remélhetőleg nem emlékszik.. Miden esetre ezek után elvesztette a szememben az eddigi méltóságát. Egy egyszerű, alantas nőszemély. Cöhh.. Magát mutogatja a fél világ előtt. Szégyenteljes..
Beértünk az erdőbe, és két út közül lehetett választani. Nem tudom, miért, de nekem a füves valahogyan jobban tetszett. Igazából csak azért, mert szerettem letérni a kitaposott utakról a magas fűbe.. Olyan menő érzés. És végül nem kis meglepettségemre Anat és Askr is támogatta az ötletemet. Pedig tényleg ésszerűbb lett volna az ösvény valamilyen szempontból.. No de én, meg az ésszerűség két külön fogalom.
Szóval nagy vidáman elől lépkedve bementem a fűbe, és szépen lépkedtem előre, amikor egyszerre hopp.. Valami kapun át egy tök másik helyen találtam magam, oldalamon Vezérrel, aki végül utánam ugrott, amint látta, hogy eltűnök. Nem valami rendes pet, de legalább nem hagy el. Még..
- Hol..? - futtattam körbe tekintetem a tájon. Hatalmas gazban álltam, még hatalmasabb fák alatt, és kusza növények sorai tárultak szemeim elé.
- Esőerdő, esőerdő! - ugrándoztam tapsikolva, amint felismertem a helyet. - Mindig is el akartam jutni egy ilyen helyre!*-* Annyira csodálatos!
Amint arra gondoltam, hogy most juthatok ki egyedül az erdőből, hát nem azt veszem észre, hogy a többiek utánam jönnek? Épp az járt a fejemben, hogy épeszű emberek nem jönnének utánam, erre.. No comment. Végül elindult a kis csipetcsapat, magunk előtt vagdosva a gazt, és  hamarosan a egy kis mezőre értünk, ahol egy, kettő, nem, sok farkaskoma várt. Nem kellett sok, hogy észrevegyenek minket, és mogorván közelíteni kezdjenek. Az én farkasomnak sem kellett több, ő is megmutatta foga fehérjét a szó szoros értelmében.
- Megmutatom, ki itt a falkavezér! - morgott Vezér, és mire észbe kaptam, már támadott is.


/3 x 32 sebzés, támadom a 4-es farkast (ha minden igaz, meg is ölöm), nem kell dobnom/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 30 2013, 22:18


Talált! Ezüst Farkas #4 elpusztítva.

2 újabb jelent meg, a társaikat megölő Vezért szemelve ki maguknak, majd inkább az őt irányító lányra összpontosítanak, de még nem támadnak.

Anatot 2, amíg Mirikát 4 farkas támadja, 9 sebzés/mob.

sorrend:
életek:
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Askr Pént. Aug. 09 2013, 09:10

/Elnézést a késésért!/

Az ember eljut egyszer arra a pontra, hogy már a legszörnyűbb bűn elkövetésére gondol. Mikor abban a hitben ringattam magamat, hogy Sakuraba Shiki miattam halt meg, másra se vágytam, csak a halálra. Fura ígéret volt Szophietől is, de azt hiszem tényleg sikerült kilábalnom az önhibáztatásomból, s egy új céhben jobban bontogathatom a szárnyaimat. Ami pedig Hatit illette, nos, őneki is jót tett a változás, hiszen Vezér mellett mindene megvolt, amire vágyott. Tény, hogy szemmel láthatólag jól érezte magát az oldalamon, - a sok, gyerekes viták ellenére - de mivel nem voltam farkas, nem érthettem meg teljesen. Ahogyan a téma átváltott az aincradi sárbirkózásra, még a csajszik is bekapcsolódtak. Szophie korábbi kérdésére egy mosollyal megfűszerezett bólintással válaszoltam. Jólesett a törődés, főleg, a nehéz idők után. Szophieval amúgy is jól kijöttem, mint barát. Visszaemlékeztem az első párbajomra, amit pont vele vívtam. Az egész csupán egy futóverseny volt, amit kifejezetten élveztem, s azt hiszem, a farkasidomár csajszi is.
- Nem éppen a bezártság miatt, de igen, már másra se vágytam, csak hogy legyen vége. Hogy őszinte legyek, kedvelem ezt a helyet, de attól még ki szeretnék jutni. - válaszoltam Anat korábbi kérdésére.  - Nem láttad? - lepődtem meg azon, hogy nem vette észre a petemet. Rögtön felelevenült bennem az a képsor, amikor Hati majdnem laposra nyomott minket a kardforgató lánnyal. Elnevettem magamat. - Talán jobb is, a történtekre való tekintettel… - itt Hatira néztem, aki közömbösen tekintetett el. Pontosan tudta mire gondolok. Jól esett azt hallani, hogy látszólag tényleg sok időt fektetek a nevelésére.
- Na, hallhattad! - fordult felém, nagy vigyorral a kis ordas. - ÉN vagyok a legszebb démonfarkas egész Aincradban!
- Ja, persze. Mert úgy igazából nem is láttunk más démonfarkast, de mindegy... - Hogy azt a fehér sávot nevezzem-e démonfarkasnak vagy sem, azt nem tudtam. Minden esetre annak állítottam be, csak így is kópiaszerűnek tűnt, hiszen osztozott Hati képességével, az árnyékidomítással.
- Elhallgass, te! Akkor is én vagyok a legszebb! - zárta rövidre a témát.
Miután úgy döntöttünk, hogy a füves területeket fedezzük fel, azt hittem, hogy nem kell tartanunk mobtámadásoktól, pedig nem így történt. Amint átléptünk a teleportkapun, a környezet is megváltozott. Egy tisztásra kiérve egy sziklafallal nézhettünk szembe. Nem volt idő annak megvizsgálására, ugyanis ezüst farkasok jelentek meg. Sajnálatos módon a két farkas nézték ki maguknak. Vezér miatt nemigen kellett aggódnom, hiszen tudtam, hogy ő fejlettebb pet volt, de Hati még nemigen bírhatta az ilyen mobok támadássorozatát. Egyszerűen féltettem, s felettébb hálás voltam Mirikának, amiért leváltotta a kis démonfarkast. Hamar feltűnt, hogy minden elpusztított ordas után újabbak jelennek meg, amely felettébb aggasztott. Nem, ide nem az ellentámadás szükséges, hanem egy esély a menekülésre. Ezzel a tudattal - függetlenül attól, hogy gyávának tartanak-e vagy sem - rohantam a sziklafalhoz, hogy megvizsgálhassam.


//Nem támadok, a sziklafalat vizsgálom meg.//

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/2900[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 09 2013, 21:24

Amikor Askr megvizsgálja a mögöttetek lévő sziklafalat, talál is rajta egy rést, amin egy játékos kényelmesen befér, azonban ha utána akarnátok menni, a rendszer blokkolja a további próbálkozásokat. Kifelé viszont semmi sem akadályoz, így nagyon úgy tűnik, hogy egyszerre csak 1 ember (vagy 1 ember és 1 pet) lehet bent. A rés egy szűk barlangba vezet, melyen mindenfelé barlangrajzok láthatóak; különösen a szemközti kép hívja fel magára a figyelmet, alatta kettő, a falba vájt mélyedéssel, melyek alkalmatlanok a továbbhaladásra, de ha a kezeteket beteszitek, rájöhettek, hogy kb 10cm után elkezdenek elég meredeken lejteni. Aki a barlangban van, azt értelemszerűen nem támadják az állatok.

kép:
Kint a megszokott helyzet áll fönt még mindig, a farkasfalka továbbra sem hátrál, ezúttal azonban nem hívnak új társakat, hiszen egyik tagjukat sem veszítették el.


Anatot és Szophie-t 2-2, amíg Mirikát 4 farkas támadja, 9 sebzés/mob.

sorrend:
életek:

Askr, amíg te vizsgálódsz, Hati nyugodtan támadhatott volna, de ez most nem lényeg. Anat jön, azonban ha viszonylag sok megmaradó életponttal akarjátok megúszni a találkozót, érdemes odafigyelnetek a következőkre:

Strea Szophie előtti reagja írta: Vagy lehet, hogy a már meglévő információkra kéne támaszkodnotok inkább?
Strea adatlap írta: És egy jótanács: figyeljetek oda mesélői reagjaim minden szavára. Lehetséges ugyanis, hogy az aktuális megfejtés a három körrel ezelőtti hozzászólásom egy félmondatában lesz elrejtve.

Többet nem segítek, ha viszont a következő full körben rájöttök a valódi megoldásra, az +5 exp a küldi végén. ^^


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 31 2013, 19:54-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 09 2013, 22:17

Hajjaj, egyre rosszabbul áll a szénánk. Nem szeretem az ilyet. Farkasok... nem elég, hogy van velünk kettő bolhazsák, ezek az ellenséges mobok meg egyre szaporodnak. Ráadásul osztódással. Wehh, olyan, mint a hidra feje? Levágok egyet és kettő lesz belőle. Attól tartok, hogy vagy belefutottunk egy szaporodó vírusba, vagy egy olyan programot aktiváltunk, ami sorozatosan hányni fogja magából a mobokat. Ráadásul ahogy körbetekintek, hogy ellenőrizzem a társaim életsávjait, két dolog is szembetűnik: Mirikát már megint meg kell menteni és Askr eltűnt!
Egy biztos, a farkasokat nem szabad támadni. Nem akarok újabb farkasokat magunkra haragítani. Az imént nem érkeztek újabbak, s bár nem sok időnk marad szusszanni, azért a gyorsaságom talán még mindig elegendő ahhoz, hogy meglógjak a harapásaik elől, amíg szervezkedek. Pörölykét a hátamra csatolom, ebből talán a többieknek is levágós lesz, hogy nem aprítani kell a lomposokat, hanem valami alternatív megoldás kell. Ha barátnak jelölöm őket, azzal bizonyára nem sokat érek el, csupasz kis testem nem biztos, hogy rokonszenves számukra. Így hát próbálom megfogni őket azzal, ami minden férfinál hatásos: a hasukon keresztül. Inventorymból előteremtek némi vadhúst, amit egy korábbi vadászatkor ejtettem el, s azzal próbálom őket jobb belátásra téríteni. Bár miután megették, lehetséges, hogy ismét ellenünk fordulnak. Vagy egyszerűen meg sem eszik. Ki tudja mennyire kákabélűek ezek a mobok errefelé a 8. szinten.
Szóval C terv is kell, elő hát a grandiózus poti és kristálykészlettel! Nem szeretem ok nélkül csak úgy elszórni az aranytartalékaimat, ráadásul amíg be nem indul újra a kristálypiac, addig triplán spórolni kell a 10. bossra, de ez most egy olyan kivételes alkalom, mikor egy olcsó kristály "elpazarlása" belefér. Sok lúd disznót győz, sok farkast meg még több! A városban az a hír járja a kerge mobokról, hogy csupán a náluknál több tagú fajtársaiktól tartanak. Szóval elő a Farkasagyarral! Aktiválás után szintemnek megfelelően 18 vicsorgó Farkas Frici jelenik meg, s megiramodnak az ellenséges mobok felé. Remélem eliszkolnak, mielőtt rájönnek a turpisságra, miszerint ezek csak illúziók. - Askr, merre vagy? Egyben vagytok? - Nem észlelem szétpixeleződését, remélem nem a szemem csalatkozott és minden rendben van a sráccal.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 09 2013, 22:32


Amint a kristály sikeres használata után megjelentek a farkasok, a 8 tagú falka vezérhímje vakkantott egyet, majd gyorsan megfordult, és eltűnt a bokrok között, a többiek pedig farkukat behúzva követték őt.

A terep így tehát újfent veszélytelen lett, de merre tovább? A sűrű növényzetben aligha tudnátok akármerre is haladni, az idefele vezető utat se találjátok már (a nyomkövetés csak a rengeteg farkas nyomát engedi láttatni), valamint ha esetleg, hosszas keresés után mégis rábukkannátok, semmi biztosítékotok nincs, hogy közben nem találnak rátok más mobcsapatok.

Gratulálok, sikeresen megfejtettétek a rejtvényt, természetesen mindenkinek jár a bónusz. ^^
Innentől újra életbe lép az alsó szólimit, valamint sorrend sincsen. Ugye a körben eddig csak Anat írt, mesélői reag akkor érkezik, ha rajta kívül mindhárman írtatok.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Askr Kedd Aug. 13 2013, 20:55

Sejthető volt, hogy a sziklafal rejteget valamit. Kissé kellemetlenül éreztem magamat, amiért sorsukra kellett hagynom a többieket, de nem maradt túl sok választásom. Talán rejthet valamit, ami talán segít elkergetni a farkasfalkát. Hati figyelmét rögtön felkeltettem, miképpen "szökni" próbáltam, és egyáltalán nem tetszett neki az, amit látott. Biztosan azt hitte, menteni akarom a bőrömet, azért kezdett el acsargóan morogni. Ennek ellenére egy helyben maradt, és várt. Hamar elvesztette türelmét. Minden bizonnyal aggódott, hátha a résben is újabb mobok bukkanhatnak fel. Bár nemigen tetszett neki, hogy magukra hagyjuk a többieket, de követett. Csodálkozva néztem, ahogyan egy szűkebb barlangba érkeztünk. Még Hati is csodálkozva nézte az előttünk lévő, falon kirajzolódó motívumokat. Eszembe jutott azok a képek, amik például az Altamiráról és a Lascauxról belsejéről készültek. Sokkal másabbak voltak: azon a falon lévő rajzok, amiket magam előtt láttam, inkább hieroglifákra emlékeztettek. Biztos voltam benne, hogy a rajz fontos metódusa lehet a továbbhaladásunknak. Összenéztem a petemmel, majd bólintottunk. Kifelé indulva meghallottam Anat hangját, s ezek szerint sikerült elbánni az ordas falkával.
- Igen, megvagyunk! - válaszoltam. Az akusztika miatt valószínűleg meghallják odakintről. Amint kiértem, gondoltam, egész biztosan érdekelték őket a fejlemények. - Csupa barlangrajz van bent, az áthaladás pedig egyszerűen lehetetlen. Szerintem nézzétek meg ti is. - Miután rövid mondandóm végéhez értem, a biztonság kedvéért körbe néztem. Tényleg eltűntek a farkasok. Megkönnyebbülésként sóhajtottam egy nagyot, de Hati megint egó borogatásba kezdett.
- Háh! Megfutamodtak, mert félnek engem! Senki sem mer kikezdeni a nagy Hatival, Aincrad rettegett démonfarkasával! - villantotta meg kicsiny agyarait és szarvait a napfényben. Szokásos volt ez a kis hülyétől, szóval már meg se lepődtem azon, amit leprodukált. Ölbe font karral, csúfondáros mosollyal az arcomon, csóváltam a fejemet, miközben vártam, mi fog történni. Lehet, hogy vissza kell menni az elágazáshoz? Bár lehetséges, hogy már nem lehet visszamenni.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/2900[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Szomb. Aug. 17 2013, 19:59

Kezdett egyre húzósabb lenni a szitu, a farkasok csak jöttek és jöttek, én meg hirtelen azon találtam magam, hogy gyakorlatilag védekezni sem tudok, annyira nagy nyomást helyeznek rám >.> Azt hiszem most már nyilvánvaló, miért tanácsoltak el minket ezekről a szintekről, még ha arról lövésem se volt, honnan a fenéből jön ennyi magas szintű mob egyszerre. Jó kis ízelítőt kaptunk, már rég túl sokan voltak ahhoz, hogy egycsapásra megtisztítsuk tőlük a terepet, és egyszerűen nem tudtuk tartani a lépést a gyarapodásukkal.
Már-már szemeztem a teleport kristályommal, az életem ugyanis átvándorolt sárgába és nem láttam kiutat sem, mire Nii-chan beaktivált egy kristályt, amitől hirtelen baromi sok farkas jelent meg, és csodák csodájára a falka fülét-farkát behúzva olajra lépett, én meg csak pislogtam wtf-fejjel, hogy mi történt Suspect Mikor a műordasok eltűntek, mi ottmaradtunk lihegve, hiányos életpontokkal, és a nyugiban hirtelen belém mart a felismerés, eszembe jutott a figyelmeztetés szövegének ide passzoló részlete.
- Fuh... ez jó húzás volt :3 - fújtam egyet, majd kiegyenesedtem és csekkoltam, hogy a többiek is rendben vannak-e, de az idomársrácot meg a farkasát nem láttam sehol. Bakker, ugye nem? o.O Rémülten kapkodtam a fejem, de szerencsére felelt Anat aggódó kérdésére, így leesett a hatalmas kő a szívemről. Alapból ő volt a leggyengébb, komolyan attól féltem, hogy esetleg nem bírta, hiába váltottam le Hatiról a farkasokat.
- Szophie-chan, ti is egyben vagytok, ugye? - fordultam oda a lányhoz, úgy láttam őt is sanyargatták a fenevadak. Ugyanakkor nem tudtam kiverni a fejemből azt a korábbi megrökönyödött arckifejezését és most, hogy nem voltunk abban a szorongatott helyzetben már, talán újra felhozható a téma.
- Szóval te is ott voltál azon az eventen? Nem láttalak. Mondjuk nem mintha mindenkire emlékeznék Rolling Eyes - kíváncsiskodtam zavartan az egyik tincsemmel játszva. Még a végén kiderül, hogy komplett Aincrad ott volt, aztán mindenki látta, amit leműveltünk Hanatsu-channal. Mondjuk én élveztem, jó buli volt, csak azért zavarba ejtő olyanokkal találkozni, akik ismernek és láttak ott ._.
Közben Askr kijött egy járatból és tájékoztatott minket, mit is látott. Körbenéztem és elgondolkodtam, mindenfelé csak a sűrű erdő volt körülöttünk, ösvények nem igazán voltak, ide is úgy kellett utat vágni magunknak. Nem volt idevezető út, akkor viszont a barlangban kéne lennie valami akárminek.
- Meglesem - közöltem, majd befurakodtam a nyíláson, ami mondjuk nem is volt nehéz apró termetemnek hála. Bent nem volt sok hely, viszont tényleg tele volt firkálva a fal és találtam két mélyedést is az egyik rajz alatt, bár maga a festmény nem mondott nekem semmit. Megpróbáltam a nyílásokban keresni valami kapcsolót, vagy ilyesmit, de csak azt éreztem, hogy nincs vége és hogy lejt. Eh, én ehhez kevés voltam :/
- Van valakinek valami világító kristálya? Van bent két mélyedés, de nem érzek benne semmit, csak hogy lejt. Remélem nem kell ledobni semmit Rolling Eyes - kérdeztem immár kint a többiektől, mikor visszatértem. Nekem magas volt, de hátha Nii-chan vagy Szophie jut valamire bent.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 22 2013, 14:21

Nem nagyon tudtunk mit kezdeni az egyre csak növekedő farkasbandával. Már éppen kezdtem kétségbeesni, ahogyan szépen lassan ment lefelé az életpontom, amikor Anat előhúzott egy kristályt, és még több farkast varázsolt elő. Ellenségeink nyüszítve iszkoltak el a nagyobb csoport láttán.
- Ez okos volt. - bólintottam elismerően a fiú felé. Körülnéztem, hogy megkeressem Askr-t tekintetemmel, és rámosolyogjak, ám nem találtam meg.
- Askr? Hati? - keretem őket ijedten. Anat, és Mirika is keresni kezdte őket, ám ez nem tartott sokáig, ugyanis hamar meghallottuk céhtársam hangját a falból. O.o Hogy került ő bele a falba? Közelebb lépdeltem, és akkor vettem észre ott egy kis nyílást, azon mászhattak talán be. Hehehhh, hát elbújtok? ... Nekem miért nem szóltak?
- Igen, egyben vagyunk. - bólintottam Mirika kérdésére. Kedves tőle, hogy aggódik.^^
- Hát igen, elég érdekes lenne, ha azt a több száz embert megjegyezted volna mind, akik a nézőtéren ültek. - mosolyodtam el. - Meg elég jelentéktelen vagyok ahhoz, hogy elfelejtődjek. - nem is baj, hogy nem emlékszik. Nem lenne kellemes dolog, ha tudná, mit mondogattam akkor ott.. Bár úgy lenne helyes, ha nem csak a háta mögött, gondolatban tudná, mi a véleményem róla. De akkor is.. Szóljak be egy frontharcosnak? Talán ha finoman teszem..
- Egyébként az ottani viselkedésed nem volt túl... - hogy is fejezzem ki magam.. - illendő. - jegyeztem meg, mintha amolyan mellékes dolog lenne. Ebből talán megérti, mit is gondolok róla, de talán nem is fog annyira megharagudni, mert kedvesen fogalmaztam. És így nem leszek kétszínű sunyi alak, a lelkiismeretem is tiszta lesz, és talán életben is maradok.
- Világító kristályom nincs, de a képességemnek hála tudok fényt használni, szóval ha annyira meg akarod nézni, tudok abban neked segíteni. -kiabáltam be Mirika után. - De én oda nem szívesen másznék be. - Félelmetes egy olyan szűk kis helyen lenni. Be nem megyek, az fix.. Semmi érdekes nem lehet ott, maximum por, meg pók. Na ez a másik ok, hogy miért nem megyek be.. Pókok.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 23 2013, 20:20


Mivel a két mélyedés igen szűk, bemászni lehetetlen, ha megvilágítjátok, akkor is csak annyit láttok, hogy az egyre jobban lejtő járat egy idő után átmegy merőlegesbe. Ha átkutatjátok a helyiséget, nem találok se rejtett kapcsolót, se pedig gombot, viszont ha közel mentek a falakhoz, érezhetitek, hogy néha hideg fuvallat érkezik a falak mögül, mintha nem lenne tömör kő az egész.

Szerintem menjen le mégegy találgatós-rejtvénymegoldós kör, hátha sikerül megfejteni ezt is. ^^
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 25 2013, 15:31

A farkasokat sikerült a kristályom segítségével elkergetni, s ismételten beigazolódott, hogy többet érünk ésszel, mint pusztán nyers erővel. - Kösz a bókot hugi - vigyorgok rá Mirikára, még akkor is, ha elég hevenyész volt a dicsérete, ugyanakkor tudom, hogy nála már ez is óriási dolog, hisz elismerte a sikeres húzásomat, aztán dobok egy mosolyt Szophienak is  - Ti is kiválóan helyt álltatok! - simizem meg bíztatólag közben Mirika hátát, csak hogy érezze a törődést, s hogy kölcsönös az elismerés. Én nem sajnálom a bókokat, ha valaki megérdemli Cool Mindig is hatékony párost alkottunk Mirikával, az után is, hogy kiléptem a Voiceból, csak az a fránya versengés ne lenne köztünk Very Happy De legalább folyamatosan arra ösztönöz ez is, hogy jobbá és jobbá váljak!
Hati önajnározását hallva mosolyogva ugyan, de forgatom a szemem, de legalább megtudtam, hogy nem egyszerű farkasról van szó esetében, hanem démonfarkasról, s így már érthetőbb a különlegesebb külső jegyei. Ugyanakkor van egy olyan sejtésem, hogy ott, ahonnan jöttünk továbbra sincs visszaút, s kénytelenek leszünk mindannyian szemrevételezni azt a repedést a sziklafalban, amit Askr talált. Nem igazán füllik hozzá a fogam, hogy ebbe a keskeny ösvénybe bepréseljem magam, főleg egymás után haladva libasorban. De hát mit lehet tenni, ezt is meg kell próbálni, még mindig ott a teleportkristályunk vagy a pánikburkunk. Drága mulatságok ezek, de életmentőek, viszont már eléggé benne vagyunk a sűrűjében, remélem vaskos exp jutalom lesz az eredménye ennek a 8-as szintű kiruccanásnak.
Közben felkerül szóba a birkózó event, amibe Mirika jelenlétében nem szívesen folynék bele, továbbra is tartom, hogy kicsit elvetette a sulykot az akkori öltözetével, illetve a nem lévő öltözetével... Jobban izgat azonban most a nagytestvéri atyáskodás helyett az, hogy mit találhattak Askrék a résben. Szophie ráadásul nem mer bemenni, így nekem kell a tettek mezejére lépnem.
- Nekem van világító kristályom, majd bemegyek én. - vállalom magamra a feladatot az idomár lányka helyett, majd aktiválva a kristályom, bemegyek Mirika helyett én is a résbe. Alaposan végigtapogatom a falat, de egyetlen kapcsoló sem akad a kezem ügyébe. Bevilágítok minden zugba, minden kiszögellés mögé, de semmi. Pedig érzem a huzatot, szóval valahol lennie kell itt egy rejtett ajtónak. Lássuk akkor azt a bizonyos képet. Összefüggést nem igazán találok eközött és majomtól csórt infó között, lehet utóbbi a másik ösvényen lett volna segítség amúgy is. Ami pedig ezt az egyiptomi stílusú papiruszt illeti, hát elég furfangos. Először megpróbálok a képen látott módon letérdelni, hátha így szemmagasságba kerül valami olyan információ, ami eddig elkerülte a figyelmemet. Aztán a képet látva az jut eszembe, hogy lehet meg kell válnunk a fegyvereinktől, ahhoz, hogy átjuthassunk itt. Előbb elteszem minden páncélzatomat és fegyveremet az inventorymba, hátha már ennyi is elegendő. Ha ez sem válik be, akkor jön a C terv, és a pörölyömet a nyelénél fogva belógatom a résekbe, már ha befér. Valami majd csak történik. Legfeljebb mérgembe belerúgok a falba. Ha mindezidáig sikertelen maradok, akkor átadom a helyem a többieknek.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 31 2013, 20:26

Mindenki bement a résbe, és körül szaglászott ott. Nem vonzott valami különösképpen a tény, hogy sötét, és szűk helyeken mászkáljak, ugyanakkor kíváncsi voltam azokra a dolgokra, amit a többiek láttak. És ők is visszatértek onnan élve, úgyhogy talán engem sem esz meg holmi barlangi szörny..
- Na jó.. Én is bemegyek. - ajánlottam fel, amint Anat kijött. Muszáj nekem is megnéznem azt a lyukat!
Bemásztam. Bár egy kissé megremegtek a végtagjaim, mégis megnyugtatott, hogy magam mögött hallottam farkasom lihegését.
Először a barlangrajzot néztem meg figyelmesen. Egy oroszlán, és annak behódoló emberek. Mintha egy Istent ábrázolna, az emberek meg olyan Egyiptomis ruhában vannak, meg a rajzolási mód is hasonló. Aztán a következő képen eldobják a fegyvereiket. Talán az Isten parancsára tették ezt?
Volt még ott két kis lyuk is a falban. Ahogy elé álltam, enyhe szellőt éreztem. Elsőre a rajz jutott az eszembe, melyet a majomtól vettünk el. Két kis gyíkot ábrázolt, az egyik alatt vélhetően méreg jel volt, a másik alatt pedig potion. Talán ha a bal lyukba mérget ejtünk, a jobba pedig potit, akkor.. akkor történik valami. Vagy mégsem.. Könyékig belenyúltam mind a kettő mélyedésbe, de nem volt ott semmi. Enyhe fuvallatot éreztem csak. Talán nem is rendes fal van itt? Erősen neki feszültem, és megpróbáltam áttörni, hátha sikerül..Rolling Eyes Persze nem vártam sok mindent a próbálkozásomtól. Egyszer-kétszer még a késemet is megpróbáltam belevágni a falba, hátha megsebeződik, vagy ilyesmi.. Mert mi van, ha ez nem is egy fal, hanem egy óriás gekkó lába?
Mindenesetre kisétáltam a barlangból, ha minden próbálkozásom sikertelen volt.
- Emlékeztek még a rajzra, amit a majomtól szereztünk? - kérdeztem társaim felé fordulva. Bár nem nagyon hittem, hogy nem emlékeznének, hiszen alig volt egy röpke fél órája az eset.
- Talán a két gekkó a két lyukat jelenti. Talán az egyik gekkó egy mérget mutat, a másik meg egy potit. Talán ilyeneket kéne a lyukakba önteni.. A bal oldaliba mérget, a jobba pedig potiont.. - mondtam mindezt csak úgy mellékesen..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Szomb. Szept. 07 2013, 18:07

Okos ember hallgatott volna, de én valszeg nem voltam az, mert felhoztam a korábbi, számomra talán kellemetlennek tűnő témát újra. Tény, hogy engem vajmi kevéssé érdekelt az egész, egyedül amiatt volt picit ciki, hogy olyanok is láttak, akik úgy kábé a szüleim szintjén vannak ebből a szempontból, és nem csak haverok meg barátnők, akik maximum ugratnak egy kicsit utána Rolling Eyes És hogy miért is hoztam fel? Kíváncsiságból, legalábbis szerintem. Mondjuk Nii-chan hallgatott (akkor ő most okos?), de talán inkább azért, mert nem vele dumáltam, hanem Szophieval. Olyan kis visszafogott volt, nem vágom miért nem tudott feloldódni kicsit, szerintem nem is vagyok ijesztő, sőt. Bezzeg Anat, ő félelmetes \o/
- Nem volt az, de jó buli volt - vontam vállat - Nekem az a lényeg, különben se vagyok szégyenlős és jó muri a pasikat bolondítani :3 Meg nem is érezném jól magam a bőrömben, ha nem vadulnék néha picit ;P - kacsintottam rá a csajszira. Hát, megkaptam a válaszom, Szophie se az a lány lesz, akivel szét fogom magam bulizni ha így áll hozzá a kis mutatványomhoz, történtek már velem ennél durvább dolgok is. Na mindegy, nem lehet mindenki olyan vagány és bevállalós, mint én, valakinek őriznie kell azokat a misztikus erkölcsöket Suspect
Közben szépen besorjázott mindenki a barlangba, de nem jutottunk vele sehova, Anat is eredménytelenül jött ki ráadásul egy szót se szólt, hogy mit látott odabenn, ha látott egyáltalán valamit. 'ttaku, ez így nehéz lesz ._. Szophienak legalább eszébe jutott valami, még ha nem is volt értelmes, legalábbis én nem találtam benne semmi logikát.
- Miért jelképeznék a réseket gyíkok? Bent még csak gyíkos rajz sincs, csak az a nagydarab cica, vagy mi - vakartam meg a fejem tanácstalanul. Rohadt üreges fal, tuti van mögötte valami, de hogy jutunk át? Elégedetlenül nyomultam vissza a járatba, hátha kifundálok valamit a rések előtt állva, de jobb nem jutott eszembe, minthogy bedugjam a késeim a nyílásokba, ha már kettő volt belőle. Berúgni úgysem tudnám a falat, ahhoz én gyenge vagyok, meg lány is. Talán ha lenne nálunk egy faltörő kos Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Askr Pént. Szept. 13 2013, 17:01

Miközben a többiek megvizsgálták maguknak a járatot, én és Hati a bejáratnál álltuk, és vártunk. Keresztbe öltött karral, gondolkodóan lehajtottam fejemet, amíg végeztek. Egy ötlet sem jutott eszembe, ami talán segíthet a feladat végrehajtásához, ami rettentően frusztrált. Nem volt erősségem a gondolkodás. Hatira meg nemigen számíthattam. Figyelmét egy lepke kötötte le, amit pajkos ugrándozás közepette kezdte el kergetni. Türelmetlen voltam. Talán azért, mert nem tudtam segíteni, ennek ellenére mégse szóltam a fekete ordasra, hadd érezze jól magát. Igazából még Vezér nélkül is jól elvolt. Néha jobb, ha egymagában játszadozik, legalábbis így gondoltam. Mióta az igazság új útjára léptem, Hati átlagnál több időt tölt a fehér farkassal. Nem mintha nem örültem volna a petem vidámságának, de jobb, ha megtanul egyedül is lenni. Az egyedüllét nem magány, és Hati sajnos nem igazán tud a fenekén megülni, ha társaság híján van. Az, hogy ilyen remekül elvolt a lepkéjével, azt jelentette, hogy némileg megtanulta, hogyan kell egyedül lenni. Egy idő után megunta a kergetőzést, leült, hátsó lábával megvakarta bal fülét, aztán visszatért hozzám.
- Miért nem segítesz nekik? - kérdezte megszeppenten.
- Nem éppen az erősségem a rejtvények és ábrák megfejtése. - vontam meg a vállamat. - És te miért nem kergeted a pillédet?
- Ezúttal meghagyom az életét. - felelte komolyan. - Úgy se lett volna esélye, hadd érezze kegyességemet. - Itt megvillantotta piciny agyarait.
- Biztos? - gúnyos mosolyt eresztettem el. - Nem a lassúságod van a dologban, Hati?
- Nem lehet! - vágta rá gyorsan. - Én vagyok a leggyorsabb és legügyesebb! - morogta végül rendkívül ingerülten.
- Te tudod, pajti. - hagytam rá végül. Még mindig ideges voltam, amiért nem tudtam, mitévő lehetnék, a rejtvénnyel kapcsolatban. Tekintetemmel a többieket szemléltem, hátha tudnak valami megoldást. Félő, hogy a farkasok visszajöhetnek. Megfordultam, és néztem, hátha időben meglátom őket, már ha visszatérnek.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/2900[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 13 2013, 22:58


Sajnos Anat próbálkozásai maximum egy-két pixelszállingózást eredményeztek, és azok sem a falból jöttek, ami amúgy sziklaszilárdan tűrte a rúgást is, egy erősebb szellővel jutalmazva téged. Más azonban nem történt, ugyan érezni lehetett egy kis húzóerőt, ahogyan a pörölyt a lyuk felé lógattad, de ez könnyen betudható a puszta gravitációnak, ami ugyebár itt is jelen van. Szophie sem járt sikerrel, a fal immortal object feliratot villogtatva adta tudomásodra, hogy nemigen díjazza a késsel való hadonászást, és egy pillanatra a bentről jövő, hűs levegő kiáramlása is elmaradt. Pedig lehetséges, hogy már egészen közel voltatok a megoldáshoz, mégsem figyeltetek eléggé, nem véletlenül volt két rés a falon. De talán pont egy másodszori próba kellett, ugyanis amikor Mirika mindkét fegyverét belehelyezte a lyukakba, ráadásul egyszerre, úgy a húzóerő hirtelen megnőtt, kikapva a lány kezéből a késeket, amik még sokáig vertek visszhangot, ahogy hozzá-hozzáérve a falhoz, zuhantak lefelé. Kisvártatva két loccsanás is hallatszódott odalentről, majd ezt követően a mellettetek lévő fal, ahonnan a huzat jött, elmozdult helyéről, és szabaddá vált az út a barlangba.

Nem kell sietnetek, semmi jel nem utal arra, hogy mostanában visszacsukódna a kőtömb, így talán egy kicsit kevésbé aggódtok majd, hogy bent ragadtok. Ez a járat azonban már korántsem olyan szűk, mint a rés, kényelmesen elfértek mindannyian, és egyelőre útelágazás sincsen, mi megnehezítse utatok, ám ahogy haladtok befelé – márha elindultok – aki rendelkezik hallgatózással, az észreveheti az apró neszeket, melyek lehetséges társaságról árulkodnak.

megoldás:
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Szept. 14 2013, 10:03

Úgy tűnik minden próbálkozásom ellenére kudarcot vallok. Az óvatosságom miatt sokszor lemaradok rejtélyek megoldásáról, mint például annak idején a Halál Völgyében a tárcsázáskor, de továbbra is tartom, hogy nem szabad mindig fejjel a falnak menni. Arról nem is beszélve, hogy a pörölyömet eszem ágában sincs beleengedni azokba a résekbe. Hogyisne, aztán ki tudja visszaszerzem-e valaha. Átadom inkább a helyem a többieknek, nem akarom leszólózni ezt a feladványt. Azért nem szólok egy szót sem, mert egyrészt semmi érdemlegesre nem jöttem rá, másrészt ezerrel kattogok még azon a képen. Leheveredek a fűbe pörölyömre támaszkodva és magam elé nézve, kezemben a még mindig égő gyertya kristállyal babrálva merengek.
Szophie ötlete, miszerint tegyünk mérgeket és potit a résekbe, első hallomásra nem tűnik hülyeségnek, viszont Mirikának is igaza van, másrészről nekem egy darab mérgem sincs, amit beáldozhatnék erre a célra. Amikor a pöttöm visszatér ismét a résbe, felpattanok és a barlangjárat bejárata előtt kezdek fel-alá járkálni lassú léptekkel. Mindig aktivált hallgatózásomra ezúttal extra mód hagyatkozom, nehogy meglepjenek bennünket visszaérkező farkasok. Nem tudom van-e még a tarsolyomban másik farkasagyar és különben sem kellene soká itt totojáznunk. Frusztráló, hogy egy ilyen marhaság tartóztat fel bennünket a továbbhaladásban. Azonban nem a farkasok közeledtére leszek figyelmes, hanem koppanásokra majd csobbanás hangjára valahonnan nagyon távolról, sőt... alulról. - Miri jól vagy? - Kiáltok be a résbe gondterhelten, de ekkor már én is utána tudok menni. Nem is késlekedek, kristályommal világítva közelítem meg a talány helyét. Mire odaérek, Mirika már ki is nyitotta egy újabb barlang bejáratát. - Zseni vagy \o/ - csókolom homlokon a pöttömöt - De mégis mit dobtál a résekbe? Suspect - Komolyan bevállalta, hogy a drága fegyvereit beáldozza a sikerünkért!? Tovább kell mennünk és minél előbb meg kell keresnünk, nem maradhat fegyvertelenül! Ráadásul a barlang felőle mindenféle neszezést hallani. - Azt hiszem nincs más választásunk, mint tovább menni... Megyek előre. Fegyverbe fiúk-lányok, mert úgy hallom vendégeink érkeznek! - majd ha a többieknek nincs ellenvetése, akkor elsőként lépek a barlangba, kristályommal bevilágítva az utat, balomban pedig a harcra kész pörölyömmel. Mégiscsak én vagyok a nagy és erős tank ebben a csapatban, vagy mi a szösz...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Szomb. Szept. 14 2013, 11:57

- Talán tényleg nem gyíkok. Csak izé.. Arra gondoltam, hogy azokból is, meg ezekből is kettő van. Ümm.. Viszont akkor felejtsd el, hogy mondtam valamit. - mosolyogtam zavartan. Persze, hogy butaság. Valahogy az én agyam ilyesmire sosem gondol, hogy a két dolog nem függ össze. Valahogy az én fejemben mindig összekötődnek olyan dolgok, amelyeknek nincs közük egymásához. Az én ötleteim mindig butaságok.
Csak álltam ott merengve, és azzal ütöttem el az időm, hogy jól megfigyeltem a természetet. Megcsodáltam a távoli madarak kórusának dallamait, a szikrázó napsütés melegét arcomon, az enyhe szellő ölelését, a fű halk zizzenését, aztán a csobbanást, ami... Ami.. Mi csobbant? Nem is láttam vizet errefelé. Aztán Anat hangja szakította meg a csendet, és a nyugodt környezet szűnni látszott, minden egyszerre felbolydult. Oda kaptam a tekintetem a résre, mely egyre tágasabb lett, és melyen sietve loholt be a férfi, farkasom is megmozdult, nyugtalanul böködni kezdett az orrával, és járkálni. A nyugalmat mozgás váltotta, a csendet kiáltás, a nap melegét a barlang hideg légjárása. Minden, minden változik folyton az idő folyamán, egymást kergetik az életben nyugodt, és felkavart pillanatok, egymást űzi boldogság és bú. Egyszerű, ám szabálytalan változás. Nem tudhatod, mi lesz a következő percben. Ezt hívják úgy, bizonytalan jövő. Hisz én sem gondoltam volna az előbb még, hogy ott fogok állni egy széles járatban, előttem Anat, és Mirika, mellettem Vezér. Ám én mégis itt vagyok, s nyugtalan tekintek az előttem burjánzó sötétségre. A hideg falakat bámultam ösztökélten, mintha láthatnák rajtuk valamit, egy képet, egy jelenést, egy kis szikrát, mely utat mutat az életben. Egy üres térbe néztem, egy hosszú útra, járatra, mely vezet valahová. Ha máshová nem is, a bizonytalan jövőbe biztosan.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Szomb. Szept. 14 2013, 14:25

Voltam annyira okos és elővigyázatos, hogy a három késem közül a két gyengébbet dugtam bele a lyukakba, lévén halvány lila gőzöm se volt róla, hogy mi fog történni. Gondoltam azért, hogy ha mákom van, akkor valamiféle kulcsként fognak működni. Elfordítom őket, kinyílik valami ajtó és tádáám, továbbmehetünk. Szép is lett volna, de ha nem jön be, akkor meg gondolkodhattunk volna valami új megoldáson. Lehet akkor kipróbáltuk volna a mérges-potis verziót, hiába nem volt benne semmi logika ._. Ötlettárházam egyetlen megvalósítható terméke volt ez, amit most csináltam, ugyanakkor persze megvolt bennem a baljóslatú előérzet is. Hogyne lett volna meg, elvégre ezek nem konyhakések, hanem két értékes tőr >.>
A résekből érezhető enyhe légáramlat megerősödött, mihelyst a fegyvereim a "helyükön" voltak, ám arra még én sem számítottam, hogy az egyik pillanatban még a kezemben lesznek, a másikban pedig már hűlt helyük... volt. Még csak utánuk sem tudtam kapni, pupilláim ellenben kitágultak és így, tágra nyílt szemekkel hápogtam anélkül, hogy egy hang is ki tudott volna jönni a torkomon. A... késeim... elvesztettem őket affraid Nem vigasztalt az sem, hogy az átjáró megnyílt mellettem, mondhatni fel sem fogtam, ahogy azt sem igazán, hogy Nii-chan aggodalmasan beront, meg azt sem, hogy örömében ölelni-csókolni kezd... mondjuk csak a homlokomon, de na >.> Egy gondolat járt csak a fejemben...
- Kirántotta... a kezemből... a késeimet... pale - nyögtem ki cérnavékony hangon, falfehérré váló arccal, és zavartan néztem fel Anatra, mintha csak azt várnám, hogy lehülyéz és rámutat az oldalamon függő tőrökre. Oda is kaptam a tekintetem, de csak az egyik volt ott, az Acélkarom. A másik, meg az, amit az inventroyból húztam elő... nem volt meg. Még meg is tapogattam, hátha csak vak vagyok, de nem. A talpamon is alig bírtam megmaradni, nem hogy lépkedni. Támogatás nélkül egy tapodtat sem tudtam volna mozdulni. El vagyok átkozva... a késeim Sad
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Askr Pént. Szept. 20 2013, 11:13

Úgy hallottam, megy a tervszövögetés, miképpen lehet tovahaladni. Nem jutott eszembe sok minden, gyakorlatilag semmi se. Magam elé bambultam, miközben a démonfarkas jól elvolt a saját farkának kergetésével. Most őszintén: azt hittem, ebből réges-régen kinőtt. Rosszalló fejcsóválás, mosolygás közepette néztem, ahogyan az ordas elfoglalta magát, mialatt belehallgattam a többiek hangos gondolkodásába. Kicsit szégyelltem is magamat, amiért én nem voltam olyan okos. Legalább abban lehettem hasznára a csapatnak, hogy figyeltem, hátha visszatérnek azok a dögök. Elég meredek volt az előbbi menet, de valószínűleg már nem fog több farkas megjelenni. Ezzel viszont tényleg Hatitól vettek el egy lehetőséget arra, hogy megmutassa igazi nagyságát és színpompáját.
Kopp-kopp. Valami történt, amire még Hati is felfigyelt. Fülét hegyezve fordult az általunk felfedezett nyílás felé, s gyanúsan szimatolt. Miután Anat bement, a farkas vakkantott egyet, hogy menjek oda. A kristály fényében rendesen láttam, így még az újonnan kinyílt ajtó sem kerülte el a figyelmemet. Furcsállóan döntöttem oldalra fejemet: a két rés kirántotta Miri kezéből a késeit. Szóval azok koppantak. Buta gyereknek éreztem magamat, aki csak utólag jön rá, hogy ez mennyire logikus. Hati odatotyogott hozzám, megköszörülte a torkát, ezáltal jelezvén, hogy hajoljak le hozzá.

- Én már rég rájöttem erre, tudod, mert én...
- Mert te vagy a legokosabb, a legügyesebb, blablabla... - vágtam bele a démonfarkas öndicsérésébe, csúfondáros vigyorral az arcomon. Megborzoltam a buksiját, majd felálltam, vállamra tettem az irányítópálcámat, és figyelmen kívül hagytam a pet morgolódását. Hát, akkor itt az ideje folytatni a munkát!

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/2900[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Vas. Szept. 22 2013, 12:02


Ahogy haladtok befelé, az apró neszezés már mindenki számára hallhatóvá válik, és a barlang halványan világító kövei is elegek hozzá, hogy már szabad szemmel is tudjatok tájékozódni. Ha körülnéztek, végigtapogatjátok a falakat, semmi különös jelre vagy titkosajtóra nem bukkantok, a jártasságaitok se segít, a nyomkövetés pedig elárulja, hogy előttetek valószínűleg egy árva lélek nem járt errefele - leszámítva pár alig-alig látható, apró lábnyomot a falakon. A gazdáik se sokáig váratják magukat, hamarosan élénken világító szempárok merednek rátok felülről, ám mielőtt továbbmehetnétek, vagy elfuthatnátok, azt veszitek észre, hogy a rendkívül gyors, de akár a tenyeretekben is elférő állatkák már rajtatok is vannak. Az indikátoruk jelzi, hogy mobokról van szó, a feliraton pedig az <<Ősi gekkó>> nevet olvashatjátok.

Mirikára két zöld és egy lila mászik rá, Askr-ra mindkettőből 1-1, amíg Szophiera csupán egy lila csíkos; a lilák életsávja a sárga zónában van. Az állatok amúgy mind barnásak, csupán a csíkozásuk és a foltjaik színében különböznek. Egyelőre egyik sem támad, csupán titeket figyelnek, és néha meg-megnyalják nyelvükkel a szemüket, hogy ki ne száradjon a száraz levegőben.

térkép:
életek:
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 03 2013, 20:47

// Na akkor majd én jól megtöröm a csendet Razz //

Mirika teljes apátiába esett. Üres tekintettel mered rám, majd maga elé és nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Nyilván én is meg lennék rökönyödve, ha elveszíteném a fegyveremet, és nem is akarok neki papolni arról, hogy milyen meggondolatlan volt. Pláne azért nem kéne papolnom, mert végtére is megoldotta a feladványt is. Ami azt illeti én is jó nyomon voltam, csak éppen nem akaródzott a fegyveremet beáldozni. Milyen vakmerő csaj! Vagy csak kivételesen meggondolatlan, avagy ügyetlen?
- Mirika drágám, szedd össze magad kérlek. Szükségem van rád! Szükségünk van az eszedre! - Megragadom a vállainál és finoman próbálom felrázni - Megígérem neked, hogy visszaszerezzük a késeidet, rendben hugi? Vagy mit vársz? Szájon csókoljalak, mint Csipkerózsikát? Attól magadhoz térnél? - Feltételezem, hogy ez utóbbi ötletemmel megkockáztatok egy pofont is, persze nem gondoltam komolyan, de ha ez kell, hát legyen, csak végre térjen magához és mozgósítsa az agytekervényeit.
Az újonnan megnyíló útszakaszra tekintve nem éppen megnyugtató látvány fogad. A lábnyomok a falon nem túl bizalomgerjesztőek, pláne a mennyisége nem. S ha ez még nem lenne elég, megérkeztek a kéretlen vendégeink is. A félhomályban világító szemektől majd összecsinálom magam, amikor pedig elkezdenek a többiekre rámászni a zöld meg lila gyíkok, hát eléggé elnyúlik a szám. Pedig egy nyálkás kis tappancs sem galoppozik még rajtam. Neutral 
- Hol az a gekkós rajz, amit a majomtól szereztünk? Addig nem kéne támadni, amíg nincs valami épkézláb terv, nem? - Pillantottam a társaimra némi kétségbeesettséggel, majd elkezdem számba venni az életsávok és a gekkók színének esetleges kapcsolatát.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/5000[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Szer. Okt. 09 2013, 19:38

Csendesen tapogattam a hideget sugárzó falat magam mellett. Szívesen neki dőltem volna, hogy megnyugtasson hűvöse, mégsem tettem. A végén még azt hinnék, ennyi sétától is kitikkadtam. Lépteink kopogásának ütemébe lassan olvadt bele a csendes nesz, mely valahonnan a barlangból jött. Apró kövek világítottak utat nekünk, szépséges félhomályba burkolva a helyet. Igazán hangulatos volt. És tényleg képes lettem volna ott leheveredni pihenni, és elmélkedni.
- Lehet, át kéne alakítanom a szobámat barlanggá. Akkor talán több időt lennék ott. - súgtam Vezérnek.
- Azt kéne még! Így is túl sokat alszol. Képzeld el, mennyivel előrébb lennénk, ha alvás helyett is fejlődnél. - hát ezt jól megkaptam. Csendesen durcáskodtam, és úgy terveztem, azzal büntetem a farkasomat, hogy nem figyelek rá, és nem válaszolok neki. Így aztán lehet akármilyen társalgós kedve.. Csak ezzel mindig az a baj, hogy nekem előbb lesz társalgós kedvem, mint neki. Így rend szerint én hagyok fel előbb a csendkirállyal..  De most kivételesen ő törte meg a csendet először. Ilyen sem volt még.
- Hé, tudom, hogy most bevágtad a hisztit, de nem ártana a fejed fölé nézni. - És éppen amiért azt mondta rám, hogy hisztizek, amikor nem is, bevágtam a hisztit is. És csak azért is elfordultam tőle, és nem néztem fel. Mit érdekel engem, mi van ott.
- Te tudod. - vetette oda. Hehehh, sikerült felhúznom! Vagy nem.. Nem tűnik idegesnek. De ez a mondat mégis mintha idegességet sugározna.
Hát.. Hamarosan érdekelni kezdett. És most kivételesen nem is a kíváncsiságom volt a fő okozója ennek, sokkal inkább az, hogy apró lábakat éreztem magamon, és hamarosan az orromon csücsült egy valami. Kancsalítottam, és szembe néztem vele.
- Szia pajti! - köszöntöttem, és próbáltam a gondolatba kapaszkodni, hogy ez egy ártalmatlan kis lényecske, és nem egy undi valami. Amúgy sem volt nyálkás. Közben eszembe jutott a papír is, amit a majomtól kaptunk, és az is, hogy az enyémhez hasonló lila gekkónál vörös volt a Hp csík. De most olyan kis szelídnek tűnt. Más esetben ajánlottam volna, hogy próba képpen öljünk meg mindegyik példányból egyet-egyet, de most túl édesnek találtam ehhez a kis lényeket.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal12046/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Szer. Okt. 09 2013, 20:34

Eléggé kivoltam... Hát naná, azért ezek a tőrök nekem sokat jelentettek. Nem is a pontjaik érdekeltek igazán, hanem a hozzájuk fűződő emlékek, ahogyan megszereztem őket. Büszke voltam rájuk, a Macskakarmomat egy darabig tutira nem is fogom lecserélni. Feltéve ha... megtaláljuk egyáltalán pale Hát sírva tudtam volna fakadni, ha Nii-chan nem áll neki vigasztalni, talán meg is tettem volna, de az ígéretének hittem, mert hinni akartam neki. Csak az utolsó mondta ne lett volna, attól rákvörössé vált az arcom >.>
- Urusai, baka wtf - nyögtem ki tompán - Szavadon foglak... hallod? - néztem fel a szemébe a magam zaklatott tekintetével, és bár elég gányul éreztem magam, megpróbáltam elindulni. Nos, kis híján el is estem, szóval inkább a fiúba kapaszkodva lépdeltem tovább, az extra támasztékkal együtt legalább már nem volt gond. A környezetre viszont nemigen figyeltem, csak mereven bámultam magam elé, lehajtott fejjel. Legalább sötétben botorkálni nem kellett, volt elég fény. Viszont pár percen belül Kami-sama úgy döntött, hogy nem lesz tekintettel az én egyéni tragédiámra, ugyanis egy tucat lábacskát küldött rám, melynek gazdája három darab gyík volt. Nem voltak agresszívak, legalábbis egyelőre, de annyit elértek, hogy a külvilággal is foglalkozzak.. .egy kicsit.
- Itt van nálam - böktem ki Anat kérdésére, és igyekeztem kikotorni a zsebemből a gyűrött papírt. És tényleg, volt rajta zöld meg lila gyík is, az már más kérdés, hogy minek volt az a fecni egy majomnál. Biztos nem tiszta, merő véletlenségből, ez nekem gyanús volt Suspect Néztem úgy tíz másodpercig, mire el is jutott a tudatomig, hogy a színes csíknak felül lehet valami jelentősége.
- Asszem ha elérik a sárga életcsíkot, akkor változnak lilává ezek a dögök. És persze onnantól veszélyesek... talán - közöltem halvány hangomon, majd a tekintetem a karomon ülő lila "pajtira" emeltem. Hát most vagy az van, hogy zöld állapotban csak potival lehet őket sebezni, vagy az, hogy ha a zöldeket beaggrózzuk, akkor attól gyógyulunk, de az biztonságos tippnek tűnt, hogy a lilákat el kéne intézni. Csak nem azt jelzi az a halálfej, hogy ha belevágok, akkor nekem annyi Rolling Eyes Előhúztam a megmaradt egy szem késemet és igyekeztem szép vörös csíkot kanyarítani a lila gyíkba.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Askr Vas. Okt. 13 2013, 10:30


Furcsállóan hallgattam azt a kis nézeteltérést, ami kettejük között zajlott, miközben néha-néha Hati a lábamhoz simult. Néha szúrósan rám nézett, hogy mit is foglalkozok én mások bajával, ha egyszerűen ilyen nyomi vagy, aztán elkapta tekintetét, és tovahaladt. Ritkásan azért még visszatekintgetett, hátha tovább figyelem az Anat és Miri között zajló eseményeket. Ilyen az, ha az embernek egy olyan démonfarkassal van dolga, ami nem csak egoista, de bátran hangsúlyozza a véleményét, - vagy így, vagy úgy - és nem fél másokba gázolni, csakhogy neki jobb legyen. És ezek után miért is vagyok vele, miért is tartom magamnál? Egy ilyen petet talán egy idomár se kívánna magának, már ha nem csak felszínesen ismeri meg. Egoista, önző, agresszív, rosszindulatú, - már akivel - kötözködő farkas - de azért mégis csak a barátom. Több, mint félév elég volt ahhoz, hogy elviseljem, és nem kellett a legközelebbi szemetesbe tennem, mert csak nem szimpatizálok a viselkedésével. Volt egy-két rossz tulajdonsága, és többször is hajba kaptunk, mégse döntött úgy, hogy elmegy. Valahol tisztelt, - legalábbis úgy hiszem - és hálás voltam, amiért segített nekem. Még ha ez a kötelessége, sosem kértem meg rá, hogy úgy is tegyen. Önálló, szabad akaratú petként kezeltem, és bár e világi teremtmény is volt, élőként kezeltem. Elmosolyodtam, miközben gondolkodtam, majd odamentem a farkashoz, aki nagyon különösnek tartotta azt, ha a kezembe veszem, és úgy viszem tovább. Meglepett nyüszítése azonban ideges fülhegyezésbe ment át. Ide-oda tekintgetett, amikor már én magam is meghallottam azt, amit ő. Apró lábak neszei, melyek gazdái hamarosan láthatóvá váltak. Kissé megrezzentem, amikor egy lila gyíkocska a fejem búbján landolt, a másik zöldes pedig a bal vállamon. Nem tűntek ellenségesnek, még akkor sem gondoltam ezt, amikor Mirika a lilákat tartotta veszélyeseknek. Nem biztos, de hátha alapon vártam, vajon mi történik, ha kését abba a gyíkocskába mártja. Miközben vártam, Hati néha felhúzta ínyét, hogy a gyíkok iránti nemtetszését nyíltan közölje.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal10/2900[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Vas. Okt. 13 2013, 18:25


Négyetek közül csak Mirika támadott, holott a gekkók még vártak is egy kicsit, miután elhelyezkedtek rajtatok. Békésnek tűnnek, fejüket felétek fordítják, egymással nemigen törődnek most, úgy tűnik, jól érzik magukat ott, ahol vannak. Még a hasukat is leteszik, érezhetitek, hogy fel vannak melegedve, valószínű a lüktető kövek miatt, amelyek közül egy-egy hőt is áraszt magából a fény mellett. Aztán jön a meglepi! \o/ Mirika jól tette, hogy megvágta a rajta lévő lila gekkót, 22-es sebzése elég volt hozzá, hogy a sárga életcsíkos gekkó elpixeleződjön, ám hiába is próbálná megismételni a műveletet a többiekén is, már nem marad rá ideje. Az állatok villámgyorsan mozdulnak, egész egyszerűen megkarmolnak titeket, a megszokott piros csík helyett azonban zöld vagy lila a „sebhely” elszíneződése, a mobok színétől függően.

A hatás is szinte azonnal érezhető, illetve szemmel látható. A zöld gekkók 20 hp-t gyógyítanak, ám ahogy a ti életetek töltődik föl, úgy fogy a sajátjuk, és abban a pillanatban, hogy elérik a sárga zónát, a rajtuk lévő csíkok színe zöldből lilára vált. A lila példányok nyomán az életsávotok melletti kisikon rögtön mutatja, hogy bizony méreg került belétek, első körben le is szed 10 hp-t rólatok, ám ha megfigyelitek, az eredetileg lila gekkók élete a karmolás után maximalizálódik, át is váltanak zöldbe az életsávjukkal együtt. Nos, hogyan tovább? Mit kezdtek az állatkákkal, bántjátok-e őket, vagy inkább kivártok?

összegezve:

Mindenki 1x támadhat egy körben, biztos találattal.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_bal0/0[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.