Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panda vs bohóc

3 posters

Go down

Panda vs bohóc Empty Panda vs bohóc

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Jún. 24 2013, 12:10

A múltkor, amikor pokemon harcra akartam invitálni az embereket, nos finoman szólva is süket fülekre találtam. Pedig én érzem, Aldo ég a vágytól, hogy körmeivel belehasítson egy méltó ellenfélbe. Na jó, nem... A macsekomat igazság szerint teljesen hidegen hagyja az új hóbortom, miszerint harci petet nevelek belőle. Pedig mekkora királyság lesz majd, ha harcosként lesz egy mancsharcos társam is. Együtt grindelünk a SAO idő végezetéig, meseszép idők lesznek azok. Eskü mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. Erre ez a kis tohonya dög itt primadonnáskodik megint mellettem a díványon, s csak akkor emeli meg a hátsóját, ha éppen kaját akar kicsalni tőlem. Nem lesz ez így jó, még a végén elhízik itt nekem. Jójó, tudom, erre elég csekély az esély, de ő nem valós macska nerve gearrel a fején, ergo programként lehet változik az alakja. Wuu, lehet hogy ő is szintet tud lépni, mint a petek! Lézersugarakat lőne ki a mancsaiból és odapörkölne minden gazfickónak. Ehh, megint bilibe lóg a kezem, hisz ennek a bolhazsáknak még bébi spec képessége sincs, nemhogy halálsugara. Vagy csak olyan rettentő lusta, hogy még egyszer sem mutatta meg előttem, hogy mit tud. Esetleg a feneketlen gyomra a specje Rolling Eyes
- No, ideje kimozdulni! - Bágyadt tekintetét rám emeli, majd megrázza bal fülét és egy sóhaj kíséretében visszafekszik. - Naaa, Aldo! Nem lehetsz ennyire lusta disznó! Vagy hívjalak ezután röfinek? Esetleg a coca hogy tetszik? - A sötét nagyurakat meghazudtoló tekintettel pillant rám, ha lenne lézerszeme, már csak egy hamukupac lenne belőlem. - Oktondi kis jószág, hát hogy fogsz itthon punnyadva a cicalányok körébe hódítani? Mutasd meg, micsoda sármőr vagy, s hogy fél manccsal elbánsz bárkivel! - Ölembe kapom a macsekot, és két mellső lábát kezeimbe fogva úgy mozgatom, mint egy rongybabát. - Egy jobbos a gyomorszájba - ütöm hasfalon magam a mancsával - majd egy felütés állcsúcsra. Baaang, KO! A győztes Aldo Saito! - A felütés után kiterülök a kanapén, majd diadalittasan a magasba emelem a cicát.
- No, gyere, megyünk és keresünk neked egy ellenfelet. Kivételesen idomár ellenfélre gondoltam, hogy egyenlőek legyenek az erőfeltételek. Egy íjász ellen mégsem küldhetlek harcba. Irány az aréna! - Ahogy elnézem, roppant mód el van ragadtatva. Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Panda vs bohóc Exp_bal10/5000Panda vs bohóc Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Panda vs bohóc Empty Re: Panda vs bohóc

Témanyitás by Clark Corben Szomb. Júl. 06 2013, 04:32

A mai nap se nagyon hozott újdonságot, semmi értelme nem volt kimozdulni, vagy ha lett volna, akkor kedvem nem volt. Ezt leszámítva Bragi folyamatosan nyúzta a fülem – szószerinti értelmezésben rágta – hogy vigyem ki, mert meg akar nézni néhány másik állatidomárt, és egy-két petet is. Először leráztam, hogy hagyjon, mert aludni akarok, végül pedig úgy döntöttem, hogy oké, de előtte jól megtömöm őt is és magamat is, mert nem is emlékeztem mikor ettem utoljára. Bár éhség érzetem nincs, azért a finom falatok mindig jól jönnek. A közelben volt egy bolt, ott egész jó szendvicseket árultak, amiket még Bragi is meg tudott enni. Átbattyogtunk, és nekikezdtünk tápolni. Bragi még kész sem volt, már szinte a hátán feküdt a telítettségtől.
- Hogy akarsz te így bárhova is menni? – beugratós kérdés. A pandában annyi energia volt, van, hogy még kétszer ennyi kaját benyomna, és akkor is képes lenne elmenni még a világ végére is. Bárcsak tudnám, hogy hogyan csinálja. Ekkor és erről jutott eszembe, hogy a képességei nagyon jól fejlődnek, és lassan, de biztosan már roppant profi módon képes azokat használni. Feltápászkodtunk, és neki indultunk a SAO nagy világának, hogy Bragi mai napi vágyát teljesítsük. A fene sem gondolta, hogy nem pont úgy alakul, ahogy azt az ember elképzelni. Éppcsak kiértünk a város szélére, mikor megpillantottuk az arénát, és bár próbáltam úgy állni és helyezkedni, hogy a panda még véletlenül se lássa meg, a mocsadék, szemfüles, fekete-fehér kis izé szinte rögtön kiszúrta, és nem tudom, hogy én voltam béna, vagy ő ennyire jó.
- Mégis mit akarsz te ott? Tudod mennyire kemények azok a fickók? Esélyed sem lenne ellenük. – próbáltam hatni rá, de csak még inkább felcsillant a szeme. Egy óriási sóhaj kíséretében megráztam a fejem, és nem akartam elhinni, hogy ennyire csökönyös, de mielőtt újra szólhattam volna, a panda megkerült és már úton is volt az aréna irányába.
- Ebből még baj lesz.
Clark Corben
Clark Corben
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Feb. 16.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Panda vs bohóc Exp_bal149/150Panda vs bohóc Exp_ures  (149/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panda vs bohóc Empty Re: Panda vs bohóc

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Júl. 06 2013, 11:30

Aldo ütemes, puha léptekkel battyogott mellettem, fejét felszegte, mint mindig. Elképesztő, hogy micsoda önteltséggel tud közlekedni ez a macska, arról nem is beszélve, hogy nem tudom mire fel ilyen beképzelt. Jó, tény, hogy gyönyörű a bundája és rettentő okos is, de ezen túl nem sok extra teljesítményt csillantott eddig meg. Hacsak a rejtett kaja felkutatása nem ezen rejtett képességei közé tartozik. A való életben is volt macskám, de Mirr-Murr úr együgyü kis jószág volt ehhez a virtuális macskához képest. Mintha egyszerre testesülne meg Aldoban a világ összes macskájának minden tulajdonsága, s még azok is felerősítve. Lehetséges, hogy a programozók teszteket, megfigyeléseket futtattak le igazi, élő állatokon, s az alapján tervezték meg a peteket, de még azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik informatikus a saját házi kedvencéről mintázta az én öntörvényű szőrgolyómat és direkt vezérelte hozzám, hogy gondját viseljem. Mindez immáron lényegtelen, Aldo a társam lett, vagy inkább én a kiszolgálószemélyzete Rolling Eyes
Ahogy átvágunk a Keleti negyed kirakodóvásárán, macsekom felpattan egy sztalra, onnan egy állványra, s egy újabb elrugaszkodással már a vállamon is van. Úgy fonja testét a nyakamra, mintha a legdrágább hermelin prémek egyike lenne. Mindig lenyűgöz a ruganyossága, mintha legalább 3. szinten művelné az akrobatikát, pedig sokszor csak egy tohonya, elkényeztetett kis dögöt látok benne. De hát apuci elkényeztetett, tohonya kis dögje, ki tudna rá haragudni, főleg, mikor így dorombol az ember fülébe, mint most is. Persze tudom én, hogy csak azért dörgölőzik, hogy ne kelljen az embereket kerülgetnie ebben a kavalkádban és kényelmesebb neki, ha rajtam kocsikázhat.
Elérünk végre az arénához, ám Aldo a füle botját sem mozdítja. Jellemző. Hmm, talán itt nagyobb eséllyel találok olyan ellenfélre, aki vevő lenne a pokemonos bohózatomra. Ráadásul ezzel az ötlettel talán a macskát is rávehetem, hogy aktivizálja végre magát. Aldo továbbra is döglik a nyakamban, én pedig a múltkori próbálkozásomhoz képest jóval visszafogottabban kezdek bele az ellenfél keresésébe. - Üdv! - tekintek körbe a jelenlévők között, lehetőleg ennél több magabiztosságot préselve a hangomba - Lenne itt valaki, aki vevő lenne egy pokemon párbajra? Ez a kérdés persze feltételezi akár azt is, hogy az ellenfél szintén rendelkezik pettel, szóval idomárok előnyben.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Panda vs bohóc Exp_bal10/5000Panda vs bohóc Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Panda vs bohóc Empty Re: Panda vs bohóc

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 08 2013, 22:54

Ossu!

Ez a pokémon párbaj dolog nem nagyon akar összejönni. Kérésre lezárom a párbajt, Anat jutalma 20 arany. Képességbónuszt másfél körös KT-ra nem adok, ha nem baj.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Panda vs bohóc Exp_bal0/0Panda vs bohóc Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Panda vs bohóc Empty Re: Panda vs bohóc

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.