Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hime vs. Kiyo - Bolondok háza

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Hime vs. Kiyo - Bolondok háza - Page 2 Empty Re: Hime vs. Kiyo - Bolondok háza

Témanyitás by Hime Vas. Jún. 23 2013, 23:24

Na végre második csatámat is nyertesként zártam, és most hirtelen megint a megnyugvás lepte el lelkemet. Idő közben, mintha csak a nap is erre várt volna, hirtelen kibújt a felhők mögül, és cirógatóan lágy meleget ontott magából. Mintha ő is örült volna a győzelmemnek.

Kiyo kérdése hirtelen lepett meg. Felajánlotta, hogy fejlődjek vele együtt.
Ez megfontolandó is lenne, ha nem lenne itt a közelben drága szív szerelmem.
-Sajnálom Kiyo, bár valóban csábító az ajánlatod, ami az együtt fejlődésre vonatkozik, de sajna nemet kell hogy mondjak. Már van párom, akivel fejlődök, akit a szerelmemnek mondhatok. Így hát el kell utasítanom ezt a lehetőséget.

-De a fagyival ennek ellenére még tartozol, és remélem, hogy azért barátok lehetünk a továbbiakban. kellemesen csalódtam benned, nem is vagy te olyan rossz fiú, mint amilyennek hittelek.Ha más helyen találkozunk, lehet hogy sárfürdő helyett egy vadászaton veszünk részt.
-És hogy lásd, kivel van dolgod, segítenek neked egy darabban kijutni innen, és úgy, hogy zöld marad az  indikátorod. Csak maradj mindig a közelemben. - Mondtam és azzal a lendülettel elkezdtem a nézőtér és a kijárat fele rohanni, miközben néha hátra pislantotta, vajon Kiyo tud-e követni. Sorra lökdöstem félre az előttem állókat,akik esetleg nem mentek odébb. Vagy azok akik voltak olyan bártak, hogy a múltkori után még a szemem elé merjenek kerülni.
Mikor végre épségben kijutottunk mind a ketten, örömmel konstatáltam, hogy mindkettőnk indikátora zöld maradt. ennek módfelett örültem.

-Indulás!- Szólaltam meg és nekiiramodtam a cukrászda felé. Úgy gondoltam, hogy jól is fog esni, egy jó hideg fagyi egy ilyen harc után.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime vs. Kiyo - Bolondok háza - Page 2 Empty Re: Hime vs. Kiyo - Bolondok háza

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Jún. 24 2013, 00:20

Jól van Hime nyert. Alapból örültem neki, de mintha még a nap is kigúnyolt volna mert levert egy lány. Amint kirajzolódott a levegőben Hime neve, kiderült az ég. Himét sikerült meglepnem a kérdéssel. Ám a vele együtt lévő fejlődés már biztosan elúszott. Már lekötötte magát valaki mellett, akire nem csak társként, barátként tekint, hanem többként.
- Jól van, örülök hogy legalább másnak sikerült. Így legalább magam is esélyesnek érezhetem. - mosolyogtam rá.
És emlékeztetett a fagyizásra.
- Tudom-tudom én állom, még nem felejtettem el.
Állítólag kellemesen csalódott bennem, ami feldobott és még barátok is lettünk.
Közbe néztem a nézőteret és a rajta elhelyezkedőket: elégedetlenek voltak, többet vártak.
Mire feleszméltem, már rég megcélozta a kijáratot, nélkülem.
- Na ilyen könnyen nem rázol le! - nevettem.
Mivel Himéhez képest gyorsnak mondhattam magam, pillanatok alatt behoztam a lemaradásom és immár együtt közeledtünk a cukrászda felé. Amíg én bent megvásároltam a fagylaltokat, addig ő a kinti asztaloknál elfoglalta a helyünk. Az ízük meglepően hasonlított az igaziékra.
- Kayaba erre nagyon odafigyelhetett, mert ha nem tudnám hol vagyok, azt mondanám igazi fagylalt. Legalábbis valóvilágból származó poros izé. A keresztanyámék cukrászdát vezetnek, ahol a dolgok nem porból vagy hasonló aromákból állnak, hanem igazi alapanyagokkal dolgoznak. Majd ha kijutottunk elvihetlek oda, ha gondolod. Yokohama nagyváros, pár nap alatt csak megtalállak, mondjuk meg is adhatod, úgy könnyebb lenne mint rohangálnom kitudja hány száz órán keresztül és keresni a Nashimaru házat.
"Ismét találkoztam egy lánnyal, és ismét nem lett belőle semmi. Istenem, mi ez ha nem kínzás?"
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs. Kiyo - Bolondok háza - Page 2 Empty Re: Hime vs. Kiyo - Bolondok háza

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 28 2013, 22:12

Ossu!

Lezárom a küzdőteret, 25 xp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime vs. Kiyo - Bolondok háza - Page 2 Empty Re: Hime vs. Kiyo - Bolondok háza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.