Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo)

2 posters

Go down

Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo) Empty Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo)

Témanyitás by Aida Atsumori Csüt. Nov. 29 2012, 18:39

Nagoyaka Kiyoshi



Név: Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo)

Nem: Férfi

Kaszt: Harcművész

Kor: 13

Kinézet: Haja barna, aminek tincsei belelógnak zöld szemébe. Bőre fehér. Szereti az ingeket, a szivárvány paletta - szinte - összes színébe. (Bordó, piros, lila, stb. kizárva!) Télen-nyáron farmernadrágba jár, ami lehet fekete vagy kék, szürke vagy barna, felveszi, kivétel otthon. Mindig sötétszinű zoknikat hord, amihez kapcsolódik a hozzáillő lábbeli is.

Jellem: Kedves, udvarias és jószívű, viszont alaposan benne van az ördögfióka. Igazából nagy galibát nem okoz, maximum ha nem hagyják békén. Szeret mindenből viccet csinálni, de azért észreveszi hol a határ. Odavan a csokoládéért, és a tejért, szinte létfontosságú neki ez a két dolog.

Képesség: Fénylő Penge: A lándzsa pengéje türkiz színre vált, ami után a támadások sebzése dupla annyi lesz mint alapból, egy bizonyos ideig(nagyjából fél percig).


Előtörténet:

( Nem olyanra sikeredett mint amilyenre szerettem volna, de remélem elfogadható állapotba került. Smile )

Tokyoban születtem. Gyorsan lezajlott a dolog, és a szüleim örömére fiú lettem. Anyu azért akarta hogy fiú legyek, hogy süti lopás közbe rám szólhasson, meg ilyesmi, apu meg azért mert az öccsén kívül szeretett volna még valakit akivel nézheti a filmeket. Világra jövésem után gyorsan nőttem, állítólag én voltam a legnagyobb baba a városba.
Hamarosan beírattak az óvodába. Nekem ez az ötlet egyáltalán nem tetszett! Ha dolguk van akkor vigyenek apu öcccséhez, ne egy poshadt szagú épületbe ami tele van idegen nőkkel, férfiakkal, és gyerekekkel! Nos...mindenki, még a nagyszülők is csinálnak valamit, ezért muszály volt óvodába járnom. Nagyjából sikerült beilleszkednem, viszont elég unalmas egy világ volt számomra ez. Otthon sokkal jobban éreztem magam, amikor festettem, zongoráztam, vagy játszottam. Sokat verekedtem, mert nem hagyott senki se békén. Aztán jött még egy gyerek az óvodába akit Nigorinak hívnak. Egyre többször játszottunk együtt, és egész jó barátok lettünk. Ugyan abba az iskolába, és ugyan abba az osztályba mentünk, hogy akkor is tudjunk együtt szórakozni. Szereztem rengeteg barátot, viszont Nigorival voltam meg a legjobban. Jut eszembe, volt egy bugyuta tanárnőnk aki folyamatosan azt hajtogatta hogy:
"Tetszik érteni? Tetszik érteni?" Nagyon idegesítő volt, épp ezért zavartuk amikor órát tartott. Ettől még mindig jó jegyeket kaptunk. Cimborám talált egy MMORPG-t, amit azon a napon már ki is próbáltunk. Megtetszett nekünk, sok időt töltöttünk vele. Viszont egy idő után már unalmas volt, ezért más játékokat is kipróbáltunk. De a gépezés mellett imádtam zongorázni. Apuval el is kezdtünk gyakorolni, majd beíratkoztam zeneiskolába. Minden héten, két szolfézs és egy zongora órám volt. Néha azt gondoltam, hogy csak azért játszok ilyenekkel hogy egy ideig ne érezzem magam lúzernek. A kis gimnáziumba is vittük barátságunkat, és szokásainkat. Nagyon büszkék voltak a szüleim rám, és én ennek örültem. Az FRPG-be is belekezdtem. Kis idő elteltével elterjedt a hír, hogy kiválasztanak ezer embert akik kipróbálhatják a Sword Art Online BETA verzióját, így hát én is jelentkeztem. Vártam az értesítés, mindennap azért keltem, feküdtem hogy másnap megtudhassam hogy volt-e szerencsém vagy sem. Sajnos az utóbbi opció lépett fel, az hogy nem vagyok szerencsés. Először azt hittem hogy az vagyok, de tévedtem. Ugyanis jött egy levél, amibe levolt írva hogy beválogattak, vagy valami ilyesmi, de csak tizenöt perces ujjongás után jöttem rá hogy nem nekem lett címezve. Most jött a hiszti üzemmód, levelet falhoz vágni 981-szer és azt mondani hogy: "A postás vonuljon el és rúgja pofán magát pofán!" Nehéz volt lenyugodni de egy fél órás hidegzuhany segített. Megszárítkoztam, a levelet átvittem a szomszédnak, majd felhívtam Nigorit, hogy jöjjön a ház elé biciklivel. Negyed óra múlva már ott volt, ezért le mentem én is és előkaptam a saját bringámat. Elkezdtünk tekerni az egyik étkezde felé, közbe beszélgettünk.
- Nah, mi történt?
- kérdezte.
- Tudod..van a Sword Art Online...
- Tulajdonképpen, még csak a BETA verizója van használható állapotban, de igen. Kipróbálnám szívesen, de anyu eltiltott egy időre a géptől mert az iskolában lánnyal verekedtem...vagyis hozzá se értem de érthetetlen módon máris elkezdett vonyítani....én meg kaptam egy Szaktanárit.

- Igen tudom..nah szóval jött egy levél aminek nem az én kezembe kellett volna jutnia...

- Ezt hogy érted?

- Úgy, hogy nem nekem volt címezve.

- És miért nem írtad át?

Ekkor rácsaptam a fejemre, és totál idiótának gondoltam magam.

- Ez akkor nem igazán jutott az eszembe....A FRANCBAAA!

- Nyugi Kiyo, majd ha kijön a normális akkor úgy is megkapod...

- Jól mondod...de azért király lett volna kipróbálni, akkor legalább jobban megismertem volna a játékot...

- Nah, ne lógasd az orrod, inkább együnk valamit.

Befordultunk balra, aztán ott voltunk az étterem előtt. Letettük a biciklijeinket, bementünk. Rendeltünk enni, aztán folytattuk a beszédet, egy kis evéssel párosítva. Beesteledett, hazamentünk és én vártam, hogy kijöjjön a várva várt játék. Telt az idő és örömömre megjelent a játék. A születésnapi pénzem előre megkaptam, és már rohantam is az árúházba, nem törődve azzal hogy csak pár nap múlva megvásárolható. Mihelyst beszereztem, spuriztam haza kipróbálni. Elvégeztem az alapdolgokat, már csak a kaszt választás volt hátra. Gondoltam leszek íjász. De eszembe jutott hogy íjásszal csak ritkán vagyok hatásos, ugyanis imádok belerohanni a tömegbe, és közelről, cseppet sem óvatosan lecsapni az ellenséget. Tehát vagy kardforgató, vagy harcművész, mert utálom a nagy páncélzatot, ami alatt úgy lehet mozogni mint a csiga. A játék neve "Sword" Art Online...a Sword kardot jelent......tehát jó lenne kardossal lenni! De biztos mindenki kardforgató lesz. Akkor harcművész, lándzsával! Imádom a lándzsákat! Így lettem harcművész. Belkezdtem a játékra, viszont már elég sok időt töltöttem vele, ezért úgy gondoltam kilépek. Lenyitottam a menüt, de a "Kilépés" pontot nem találtam. Hirtelen a városban találtam magam. Tele volt emberekkel, és a város fölött az egyik Admin - legalább is gondoltam az volt - lebegett. Olyanokat mondott hogy a Kilépés menüt direkt vette ki, és hogy csak akkor juthatunk ki ha végig visszük a játékot, meg azt hogy ha itt meghalunk, a valóságban is életünket veszítjük!!! Teljesen beszartam, remélve hogy ez a fickó, a készítő, nem elmebeteg, és ez csak egy hülye vicc! Sajnos...mégsem volt vicc. Az összes szó igaz volt. Így ragadtam bennt egy brutális játékban, amitől félek, de ahogy mondják: "Minden rosszban van valami jó!". Most például az, hogy egy álmom vált valóra: Az hogy a "valóságban" vagyis......valamit valóságszerü világban több lehetek egy lúzernél.


Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo) Empty Re: Nagoyaka Kiyoshi (Kiyo)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 29 2012, 21:10

Szia!

Az előtörténet megfelelő, elfogadom. Egyetlen kérésem az lenne, hogy próbáld a "nah" használását mellőzni és használj helyette "na"-t. Természetesen ez csak reagokra érvényes, chaten úgy írsz, ahogy akarsz.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Lánzsa (+1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot csinálni Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.