Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petíció Szophie halála ellen

+4
Chancery
Ryuninji Ren
Tachibana Makoto
Hinari
8 posters

Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 15 2013, 22:58


Sziasztok,
Aki olvasott Szophie élményt, az már tudja, hogy user meg akarja öletni a legjobb kariját. Másokkal is megesett már, ebben az esetben azonban nem az időhiány volt az oka, vagy mert user megunta karit, hanem egy - pontosan nem meghatározott - kiakadás, aminek miértjét pontosan csak Szophie user tudhatja, így én nem is beszélnék a nevében.

Emiatt szeretném itt is megkérni usert, hogy egy hirtelen jött elhatározás miatt ne ölesse meg Szophie-t, a minden tekintetben a legkiválóbb karakterét, és gondolja át még egyszer (vagy akár többször) a döntését. És itt most jöhetnének a miértek, de szerintem fölösleges leírnom, hiszen tudod jól, Szophie, a karim, de főleg a user érzéseit ezzel kapcsolatban. ^^ Kérlek téged hadd éljen Szophie tovább! :]
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal29686/10100Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Jún. 15 2013, 23:16

Azt hiszem én is eleget járattam a szám már. Egy ilyen tüneményes virágszálnak itt a helye :] Maradj köztünk, Szophie kari! *aláírja a petíciót*
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal10/7700Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jún. 15 2013, 23:24

Hát én nem nyomok nyálas szöveget, nem kapsz puncsot, búcsúkoncertről meg még csak ne is álmodj, full sok vele a macera. 

Hogy miért ne ölesd meg a karid? Egyzserű... az kinek jó? *kérdésre kérdéssel Cool * Neked is olyan ez, mintha a fogad húznák, mások már most sírnak miatta..... ez így nem teljesen pálya. Nem sokan kapnak tőlem becenevet, szal gondold át Phiphie... lehetőleg tisztafejjel Razz
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal6382/6500Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 15 2013, 23:32

Én is jártattam a számat eleget. Szophie drága, természetesen a te döntésed a dolog, de ha megengeded, én is aláírnám. Nem játszottam még ezzel a kariddal, de amiket eddig olvastam tőled, azokat sokkal jobban élveztem, mint Drakétól vagy Lizzytől, őket is szeretem, nekik is megvan a maguk varázsa, de Sophie megismételhetetlen. Smile

*aláír*
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal2062/2100Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Askr Szomb. Jún. 15 2013, 23:35

Én is így gondolom, ahogy az előttem levők. Pont az első játékomat ezzel a kariddal vívtam és felejthetetlen a számomra. Igen, a te döntésed, azonban kár lenne egy ilyen pazar karakterért. Smile *alárfirkantja*

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal10/2900Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Clark Corben Vas. Jún. 16 2013, 00:49

Szerintem nem játszottunk, de egy állatidomárt megöletni, eleve dupla halál. Az állatok elhalálozását pedig elítélem Very Happy (viccelek, természetesen) Azt elmondanám, bár az okát, nem tudom, így lehet, hogy ez maximum egy nagyon béna tipp, hogy ha valakivel/-kikkel van baj a fórumon, és ezért akarsz végezni Szophie-val, akkor inkább ne tedd, mert így adod alájuk a lovat, és mivel te visszalépsz, ők nyertek. Mutasd meg, hogy milyen fából faragtak. Tamer-Power Very Happy Wink Na szó, mi szó, ne tessék eztet művelni, mert irgumburgum Very Happy
Clark Corben
Clark Corben
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Feb. 16.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal149/150Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (149/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jún. 16 2013, 09:43

Én is voltam már ilyen helyzetben és nagyon megbántam volna, ha forrófejűségből dobbantok. Gondold át kisasszony! Cool

*aláírja a petíciót*
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal10/5000Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Szophie Vas. Jún. 16 2013, 09:46

Ehh.. Hina-chan, hogy meddig képes vagy elmenni.. Átgondoltam, és tényleg sok minden más lenne, ha törölném Szophiet, tehát örüljetek, nem teszem meg, de nem miattatok, miattam! (ehh.. nagyon rendesek vagytok!! Chan, Clark, tartozom nektek egy-egy játékkal ezért!) Viszont ha legközelebb ilyenre határozom el magam, akkor nem vonom vissza!><  *határozottságot mutat, amikor épp most tette nyilvánvalóvá a határozatlanságát*
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Petíció Szophie halála ellen Exp_bal12046/10500Petíció Szophie halála ellen Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Petíció Szophie halála ellen Empty Re: Petíció Szophie halála ellen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.