Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tetsuko Jin

2 posters

Go down

Tetsuko Jin Empty Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Jún. 13 2013, 20:34

2. képesség:

Basilisk: Jin jobb szeméről lekapja a szemkötőt és ellenfelére mered vele. Az, akire így ránéz egyből hp pontokat veszít, hiába van még páncél értéke. Összesen annyi hp-t veszít az ellenfél, amennyit feláldoz a használója. pl.: Ha Jin 30 hp-t feláldoz, akkor ellenfelétől is levonódik a 30 hp, vagyis mindkettejüktől.

Ma végre én magam is elérem a tízedik szintet. Alig kell pár exp, amit egyszerű mobok levadászásával is megszerezhetek. Nincs most idő a lustálkodásra, szintet kell lépnem, erősödnöm kell, hogy megfeleljek a céhem elvárásainak és természetesen Ai-channak is, hogy megtudjam védeni őt. Elhatároztam már egy ideje, hogy vele tartok a következő bossharcban, már elég nagy szintű vagyok ahhoz, hogy tovább ücsörögjek és ne tegyek semmit sem, míg kedvesem az életét teszi kockára azért, hogy mindnyájan kijuthassunk ebből a világból az igaziba.
Elindulok, hogy fejlődjek. Nem választok veszélyes helyet, helyette az ötödik szint egy erdejébe vándorolok, hogy kedvemre megsemmisíthessem a farkasokat, goblinokat a fejlődésért. Ezek nem igazi élőlények, így nem okoz nekem különösebb fejtörést. Nem élnek, így nem is ölöm meg őket, lényegében ennyi az egész, nincs bűntudatom. Egymás után vágom le, pontosabban zúzom őket össze a fegyveremmel és zsebelem be az értük járó minimális mennyiségű exp jutalmat. Nem sok, azonban nekem sem kell sok a fejlődéshez és a tízedik szint már közel van. Alig 15-20 mob után végre valahára szintet lépek. Gyorsan elosztom pontjaimat és elolvasom új képességem, mej megjelent a listán. ez már a második és nagyon ledöbbenek. Ez a képesség személy szerint nem illik hozzám úgy érzem, de nem tudok mit tenni ellene. Kipróbálásképpen eltávolítom szemkötőm, melyet normális esetben sosem vennék le és ránézek egy közeledő mobbra, kinek életét lenullázom pár pillanat alatt, természetesen ennek én magam is megfizetem az árát. Újabb képesség, melyet nem nagyon hozhatok nyilvánosságra….. remek.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 15 2013, 19:00

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. Gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Júl. 12 2013, 21:00

Kasztváltó pályázat



Pár napja hallottam egy érdekes küldetésről, melynek jutalma segíthet megváltoztatni egy rossz döntést. Én már nem vagyok gyermek, ezért nem hiszek a mesékben, azonban azt sem hagyhatom figyelmen kívül, hogy nem az eredeti világban vagyok, hanem egy virtuálisban, ahol szinte teljesen máshogy működik minden.  Erősebb, gyorsabb, szívósabb is lehetek, mint azt egy ember korlátai megengednék a kinti életben.  Nem tudom, hogy miért, talán csak a kíváncsiság vezetett, de elfogadtam azt a küldetést és jelen pillanatban is annak végig vitelén munkálkodom. Az ötödik szinten vagyok, egy kazamatában. Nem biztos, hogy jó ötlet volt egyedül idejönnöm,  de mégsem hozhatok el más karaktereket ide, csak azért, hogy kielégítsem saját kíváncsiságom. Ha valamelyiknek baja esne, vagyis meghalna csak ezért, azt sosem bocsátanám meg magamnak.  Mobok jönnek és mennek, némelyiket elkerülöm, másokkal sajnálatos módon meg kell küzdenem.  Nem a harcra orientálódtam, így nem mondhatom, hogy egy csapásra végzek velük. Beletelik párba, így rendkívül sűrűn kell pihennem, amennyiben nem akarok bajt magamnak. Tudom jól, hogy az életemre kell vigyáznom a legjobban, mármint a hp-mra, mert a második képességem az aduászom, így nem pazarolhatom el csak úgy azokat az értékes pontokat. Eddig tudásomnak, szerencsémnek hála csak alig veszítettem 13 hp-t, ami még az elfogadható kategóriába esik, nincs még semmi gond.  Lassan, de biztosan, bujkálva érkezek meg a térképen jelölt helyre, mely egy titkos helységet takar. Természetesen számítok valami csapdára, ellenségre, nem lehet ilyen könnyű, bár eddig sem mondhatnám egy sima sétának az ide utat.
Pont ahogy gondoltam. Megjelenik egy erősebb mob, majdnem kétszer akkora, mint én. Tudom, hogy nem  húzhatom az időt, így életem 70 %-át áldozom fel és eddig rejtegetett szememmel vetek rá egy pillantás. Megéri, mert pixeleire hullik ez a szörnyeteg és immáron szabad az út a ládáig. Tartalmát magamhoz veszem, mire még több mob jelenik meg. Mivel egyedül vagyok itt, nem szándékozom harcba szállni velük, nem az exp érdekel, hanem a jutalom. Teleport kristályom segítségével hagyom el a kazamata titkos kamráját, hogy leadhassam a küldetést.
Jutalmam egy tárgy, mi aktiválás után felajánl egy lehetőséget a kasztváltásra. Már minden világos a számomra, mégsem értem, hogy miért kell ezt ennyire burkoltan előadni az npc-nek . Mivel aktiváltam, alaposan meg kell gondolnom, mert több lehetőségem nem lesz. Eredetileg harcművész kasztot kipróbálásként vettem fel és ugye így maradtam. Mivel egy ideje már itt vagyok, ismerem már magam annyira, hogy tudjam, ez nem megfelelő kaszt számomra. Nem szeretek támadni, nem illik hozzám, ellenben a védelem, ráadásul a képességemre is gondolnom kell. Hosszas mérlegelés után, ahol számba veszek minden lehetőséget, lefuttatom pár szimulációt a fejemben, úgy döntök, hogy élek ezzel a lehetőséggel és kasztom harcművészről lovagra változtatom. … így maximális kapacitással vehetek részt majd a boss harcoknál.


Továbbá páncél készítés jártasságom is szeretném lecserélni növénylátásra Very Happy
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Pént. Júl. 12 2013, 21:09

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. A fegyvered megmarad, de már nem használhatod, helyette egy Kezdő *Rövid Kard/Kopja/Buzogány* (+1 erő) és egy Kezdő Pajzs (+2 páncél) kerül hozzád. Újrapontozhatsz, és a felszerelkezőben se feledd el a fegyvered lecserélni.

A jártasságváltás értelmében a receptjeid elégnek, a növénylátásod pedig 1-es szintről indul.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Szept. 04 2013, 23:53

Képesség változtatás:

Erről:
Basilisk: Jin jobb szeméről lekapja a szemkötőt és ellenfelére mered vele. Az, akire így ránéz egyből hp pontokat veszít, hiába van még páncél értéke. Összesen annyi hp-t veszít az ellenfél, amennyit feláldoz a használója. pl.: Ha Jin 30 hp-t feláldoz, akkor ellenfelétől is levonódik a 30 hp, vagyis mindkettejüktől.

Erre:
Spellcaster: A használója az egyik harci cselekvését beválthatja egy mellékcselekvésre.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Csüt. Szept. 05 2013, 22:25

Ossu!

Elfogadom a változtatást, az adatlapodon is írd át kérlek Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Jún. 06 2015, 17:06

3. képi:

Guardian: Jin létrehoz egy védőmezőt, amihez hozzáadja az összes páncélpontját. Amíg a mező páncélpontja el nem fogy, addig ő nem sérül. Továbbá a szövetséges csapattársak előtt felugrik egy ablak, hogy szeretnének-e csatlakozni a védelmezőhöz. Ha elfogadják, akkor az ő páncélpontjuk is a mezőhöz adódik, és az őt ért támadások esetén a mező páncéljából vonódik majd le.


kijátszás a 20. bosson Suspect

_________________
Tetsuko Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 06 2015, 17:11

Ossu!

Elfogadom a pályázatot! Gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tetsuko Jin Empty Re: Tetsuko Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.