Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Deadland

+2
Kazuma
Kusumi Ayani
6 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Május 27 2013, 18:28

Résztvevők:
Nomad
Spoiler:


Kazuma
Spoiler:

Kazu
Napjaid viszonylag eseménytelenül zajlottak. Harmadik napja kelsz fel úgy, hogy egy árva küldetés sincs Aincrad 7 megnyitott szintjén, és ráadásul minden kihívást jelentő mini-bosst már levadásztak, és a vadászmezők is zsúfolásig vannak. Azonban egy váratlan fordulat vette kezdetét. Egy lány sikoltott pont a szállásod közelében. Amennyiben utánanéznél, mi történt arra lehetsz figyelmes, hogy egy nálad nem fiatalabb fiú görcsös rángatózást követve szét pixeleződött.  Mivel a közelében lévő zokogó lány feje fölött indikátor lebeg kikövetkeztetheted, hogy a fiú is játékos volt, és szemtanúja lehettél egy biztonságos környezetben történő halálesetnek. A lány zokogva kiabál látszólag magában.
- Miért kellett a 3. szint közelébe járkálnod… Mondtam, hogy túl veszélyes a közelébe menni! – és újabb zokogásrohamba tört ki.
Bár nem sok mindent tudtál meg végre történt valami ezen az unalmasnak, és fülledtnek induló napon. Vajon elég volt ennyi dolog, hogy nekiindulj megnézni miféle felfedezni való van a 3. szinten?

Nomad
A te napjaidat még egy idióta sem mondhatná hétköznapinak. Már a sokadik párbajodon vagy túl, amelyet pár idegesítő kis játékosnak köszönhetsz, akik szentül hittek benne, hogy erősebbek nálad. A sorozatos nyerőszériádnak viszont meg volt az ára. Olyannyira megszomjaztál, hogy szinte már robog a nyelved, és homokot köpsz. Azonban nagy szerencsédre pont egy Kocsma előtt áltál, amelynek ez állt ajtaján:  „A mai első ital mindenkinek ingyenes”. Az akció éppen kapóra jött neked, így ha úgy határozol, hogy betérsz egy gyors frissítőre kellemes meglepetés fogad. A kocsmában finom hűs levegő uralkodott, ami lehűtötte felforrósodott bőrödet, amelyet Aincrad napja fűtött föl. Ahogy leülsz egy pincér lép oda mellé, aki rendelésedet kéri. Ha rendelsz, tőle bólint, majd távozik. A mögötted ülő asztalnál éppen lázas tere-fere zajlik, amit akaratlanul is kihallgatsz 8nincs szükség itt Hallgatózásra, mert elég jól lehet érteni a mondandójukat).
- Komolyan beszélsz? – kérdezi egy mély hangú férfi.
- Igen! A 3. emeleten új várost fedeztek fel. mit szólnátok, ha felfedeznétek? – kérdezi egy fiatal lány.
- Nem! Már több halálos áldozata van, pedig csak 5 napja létezik.
- De állítólag nagy jutalom…
Mielőtt azonban befejezhette volna, a pincér visszatér az italoddal, ami után a csapat is távozott. Te most mihez kezdesz? Újabb akcióra vágyva nekivágsz az útnak? Vagy inkább kipihened a nap fáradalmait?

//amennyiben úgy döntetek mentek 3. szintre csak addig írjátok, míg el nem juttok arra az emeletre//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 28 2013, 22:09

Nem hiszem el hogy az egész szintet ilyen gyorsan kipucolták. Csillog-villog minden. Minden egyes mobért külön meg kell küzdenem a sok barommal. Egy napot pazaroltam el az életemből erre a helyre aztán úgy gondoltam inkább más tennivaló után nézek. Ugyan nem kapok érte expet de, egy kis kutakodás mindig jól jön. Végül is hasznosan bár említésre méltó események nélkül telt el az utóbbi pár napom.
Egy éles hang vert fel. Egy lány sikítása. A dobhártyámat ért váratlan, erős támadás hatására rögtön felpattantak a szemeim. Jobb kezem automatikusan rántotta elő a párna alatt fekvő kést miközben a bal a takarót lökte le rólam. Alig egy másodpercig tarthatott mire eljutott a tudatomig. Következőre, pedig a hang forrását is sikerült körülbelül bemérnem. Nem nálam, van a gond. Az ablakhoz léptem és a függönyt kicsit elhúzva kilestem az ablakon. Nem kellett sokáig keresnem a lányt. Elég nagy zajt csapott, ahhoz hogy gyorsan megtaláljam. Épp elgondolkodtam, hogy miért is érdekel ez most annyira, de akkor valami érdekeset is észrevettem. Pixel-eső. Így már egészen más színben tűntek fel a történtek. Halál az utcán.
Az övembe tűztem a késem, kinyitottam az ablakot és viszonylag simán landoltam az utca kövein. A városon kívül bizonyára vesztettem volna egy-két pontot a kis mutatvány miatt, de az az egy emelet nem vészes. Ráadásul gyorsabb, is mint a lépcsőn mászkálni.
Felvettem a maszkomat és a lány felé indultam miközben amennyire lehetett felmértem a terepet. Tényleg ennyire ki lennék éhezve? Talán máskor figyelmen kívül hagynám a dolgot, de mostanában túl sok a szabadidőm.
Határozottan de nem túl durván elkaptam a lány karját és megpróbáltam magam felé fordítani.
– Mi történt? - kérdeztem sürgetően a szemébe nézve. Gyorsan körbe tekintettem aztán vártam a válaszát. Nem ártana rájönni, hogy mi folyik itt. Ha pedig nem tetszik, legfeljebb itt hagyom és keresek magamnak valami más elfoglaltságot. Azt hiszem a Kezdetek városát is ideje, lenne lassan meglátogatnom…
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Nomad Szer. Május 29 2013, 14:06

Mostanában napjaim kissé megváltoztak, és rendszeresen újra, meg újra az idegeimre ment pár kisebb játékos, akik erejüket akarták fitogtatni. Na, de ezzel nem is lett volna gond, ha nem pont engem akartak volna folyton legyőzni párbajban. Pedig eddig olyan kellemesen megtudtam húzni magamat, hogy ne engem találjanak be az ilyen szánalmas alakok. Most is egymás után több játékos is kihívott párbajozni, amiket sorra sikerült is megnyernem, viszont olyan mértékben kiszáradtam, hogy még izzadni sem voltam szinte képes. Nyál helyett is inkább vattát köptem, vagy homokot. Bár utóbbi elterelésnek legalább hasznosabb lett volna... Az utolsó párbaj szerencsére pont egy kocsma előtt volt, ahol épp azt hirdették, hogy az első ital ingyenes. Ellenfelem még épp támadásba lendült, azzal a megmaradt kis életével, amivel még benne maradhatott a fél életes harcban, és melyet egy könnyed fejberúgással nem hogy leszedtem tőle, de még földre is küldtem, egy kis fülcsengéssel megfűszerezve. Amint véget ért a párbaj, már nem is foglalkozva tovább az alakkal, bevonultam a kocsmába, és keresve egy üres helyet, mely távolabb volt a többi embertől, leülök, és megvárom az NJK pincért, hogy felvegye a rendelésemet. Gyorsan átfutva a lehetőségeket, kiválasztok egyet, reménykedve abban, hogy ez a kocsma is azok közé tartozik, ahol egy szó nélkül is meglehet rendelni az italt. A benti kellemesen hűs levegő is nagyon jól esett, viszont fejemről csuklyámat továbbra sem vagyok hajlandó lehajtani, így az továbbra is fedi azt, és arcom egy kis részét. Ahogy kezeimet az asztalra pakolom, miközben ujjaimat összefonom, és kicsit megtámaszkodok így a bútordarabon, eléggé könnyen meghallom, ahogy mögöttem nem olyan nagyon halkan, még hallgatózás nélkül is tökéletesen érthetően beszélgetnek páran. Kezdetben nem is nagyon figyelek oda rájuk, bár érdekesen hangzik, hogy egy pár napos város jelent meg a 3. emeleten, de máris meghaltak ott páran. Lehet jobb lenne elkerülni azt a helyet. Amikor viszont meghallom, hogy nagy jutalom jár érte, eddigi asztal nézésemből feltekintek, kissé megemelve fejemet, hiszen a jutalom máris mindent megváltoztat. Egy kevés arany, és exp jól jön mindig. Már épp dőlnék hátra, hogy tovább hallgathassam a beszédet, amikor a pincér megérkezik az italommal, de a mögöttem lévők ekkor pattannak fel, és távoznak. Hát, ennyit az információ szerzésről. Lassan megragadom a poharat, mely kellemesen hideg, és számhoz emelve, nagyokat kortyolok az italból. Ez most tényleg jól esik. Bár előbb már sikerült megfeledkeznem a szomjúságomról, hallgatózás közben, viszont a csapat távozása után újból rám tört. Italom maradékát, lassabban iszom meg, és élvezem ahogy kellemesen felfrissít, majd felpattanva helyemről, kezemben még a pohárral, megindulok az ajtó felé, az utolsó kortyot menet közben iszom meg, majd néhány ember mellett elhaladva, az asztalukra helyezem a poharat, és úgy lépek ki a kocsmából. Szóval harmadik emelet? Hát, akkor próbáljuk meg. Inventorimból gyorsan előhalászom a hazatérés kristályomat, hogy az egyik 3. szinten lévő városba teleportálhassak vele.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal377/400[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 02 2013, 17:56

Kazuma:
Úgy látszik nem jó pillanatot választottál a kérdezősködésre, ugyanis a lány szó szerint szívrohamot kapott, hisz nem vett észre téged. Hiába a gyorsaságod majdnem találkoztál a lány fegyverével, amit ijedtébe feléd repített. A pöröly szerencsédre nem ártott, hanem lepattant a védőmezőről, amit a védett terület generált. Alig pattant le a földre a pöröly hallhatóvá válik egy halk dobogás. *bitty.....bitty*. Szép lassú ütemekben adja ki valami ezt a hangot, és a két dobbanás közötti szünet egyre kevesebb lett. Amennyiben megnéznéd mi az észrevehetsz egy furcsa zöld, gömbszerű tárgyat pont ott, ahol a játékos meghalt. A zöld gömb minden dobbanásnál felvillant. Amint rögvest rá nézel egy "I", mint Infó gomb ugrik elő. Ha megnyitod, akkor megtudhatod az item nevét: Robbanó Savtöltény. Mostanra a gömb már másodpercenként dobbant egyet, és a villanásai már-már egybeolvadtak, mikor.
- Mindenki a földre! - kiáltja valaki, valahonnan mellőled.
Egy maximum 17 éves fiú szalad feléd és szó szoros értelmében levesz a lábadról. Pár másodperccel később egy robbanás rázta meg környezeted. Bár a robbanás ereje nem volt nagy az utóhatása jól látható lett. Amint a fiú elenged, hogy talpra állhass a gömb helyén egy fűzöld folyadék úszott jó nagy tócsában. Mindenhez, amihez hozzáért rögvest sziszegve pixeleződni kezdett. Így járt a lány is, és a fegyvere. Míg a pöröly rögvest szétesett alkotóelemeire, addig a lány élete rohamosan csökkenni kezdett, majd mikor a 0-ra ért a lány is fegyvere sorsára jutott. észreveheted, hogyha nem löktek volna félre te sem úsztad volna meg épp bőrrel.
- Enyje... hát mégis csak elment, pedig figyelmeztettem is... Na mindegy. - miután befejezte a magában beszélést hozzád fordul - Üdv a nevem Sousuke. Nagy szerencséd, hogy erre jártam, ugyanis távolból észre vettem azt a két okostojást. - mutat a zöld trutyi közepére - A 3. szint új faluját próbálta a fiú felfedezni, és elrakott egy olyan dolgot, amit nem szabadott volna.
Hiába nem kérdeztél semmit, ő ugyanúgy folytatta a magyarázást, de a téma ugyanaz maradt. A 3. szint új helyszíne. Mikor befejezte végre a fölösleges dumát (és még mindig ott maradtál) a szemedbe néz, és megkérdezi.
- Mit szólnál, ha segítenél nekem kitisztítani a várost? Cserébe én a jutalom 60%-át neked adom. - fejezi be, majd várja válaszod.

Nomad
Alig érsz a főtérre máris sikolyokra leszel figyelmes. Ha a hang felé fordulsz két lányra leszel figyelmes, akik éppen feléd futnak, vagy legalábbis a portálhoz. Bár elsőre nem látszik, de rögvest észreveheted azt a lényt, ami üldözi őket. Három nehezen kivehető körvonallal rendelkező mob, amiknek a feje fölött a <<Megszállott Szellem>> név díszeleg. Életük nagyjából a felénél van, de a lányok sokkal rosszabbul állnak, mivel már a vörösbe lépett mindkettőjük HP szintje. Tisztán kiveheted, hogy az egyik lány íjász, míg a másik lovag. Akárhogy is, de igencsak rosszul sikerült a találkozásotok, ugyanis amint a közeledbe értek az egyik Szellem vörös szempöttyei rád szegeződnek, és megrohamoz téged. Bár úgy tűnik ugyanolyan sebességgel rendelkeztek a kezdeményezés a tiéd.

(annyiszor támadhatsz amennyiszer szeretnél, de minden támadásod után a szellem is támad, és mivel nem ismered a sebzését fontold meg jól. Minden támadásod után dobj egy korona/koponya kockával (vagyis ha 1x támadsz 1x dobsz, ha 2x, 2-t dobsz stb))
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Nomad Hétf. Jún. 10 2013, 12:50

Kristályom segítségével a harmadik emeletre teleportálok, ahol a főtérre megérkezve egyből sikításokat hallok. Nem nagyon értem, hogy mi folyik itt, ezért a hang irányába fordulok, ahol két lány fut nagyjából felém, mert hát a portálnál állok még. Ahogy nézem nincsenek valami jól, ugyanis mind a kettejüknek vörös már az életerő csíkja, és három, eléggé nehezen kivehető, bár vörös szempárok még mindig jól látszódó szellem üldözi őket. Pontosabban megszállott szellemek. Már nem is nagyon akarok elgondolkozni azon, hogy hogyan lehet egy szellemet megszállni, de nem csak a logikai része miatt, hanem, mert ahogy az íjjász, és a lovag páros elrohan mellettem, a háromból az egyik szellem felém fordul. Nem valami szerencsés eset az már biztos. Élete elméletileg kevesebb, mint nekem, de ez nem jelenti azt, hogy meg bírnám verni. Nem gondolkozok sokáig, inkább elkezdek rohanni a lény felé, aztán megpróbálok egy szép íves keresztvágást ejteni rajta mind a két késemet használva ( 1 ). Ha ez sikerül, megpróbálom megállapítani, hogy nagyjából mennyi élete lehet, de a biztonság kedvéjért még képességemet is használatba veszem, és belevágom egyik késemet a talajba, hogy arrébb repüljön kicsit a lény ( 2 ). Ezzel is elérve, a biztos hét pontos sebzésemet. Közben persze nem feledkezek meg arról, hogy másik késemmel végig próbáljak védekezni, hogy minél kevesebb sérülést szenvedjek el. Habár ez elméletileg ellent mond a játék rendszerének, hiszen most védett területen kéne, hogy legyek. Itt nem bírna megsebezni a lény. De nem is agyalok túl sokáig ezen, inkább megint nekirohanok a lénynek, és megpróbálok egyet belehasítani, majd ahogy fordulok, másik pengémet is beleszúrni ( 3 ). Már csak akkor lehetne ez jobb, ha kiderülne, hogy fegyverem csak úgy átsuhan rajta, és semmi baja nem lenne tőle. Amennyiben eddigi támadásaim sikeresek voltak, és úgy látom, hogy lebírom győzni, folytatom a támadásokat, viszont ha azt látom, hogy nincs valami sok esélyem, inkább megpróbálok én is futásnak eredni, legalább ameddig képességemet újra nem bírom használni.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal377/400[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 10 2013, 12:50

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Deadland 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766597959_9de1fd561c_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Csüt. Jún. 13 2013, 20:55

A lány megijedt. Ezt egészen pontosan abból sejtem, hogy a pörölye kis híján a fejemnek csapódott. A kezemmel ugyan kivédtem de, ha nem teszem sem lett volna nagy gond, így védett területen.
– Hékás… - morogtam a lánynak. A kellemetlen meglepetéseknek viszont még mindig nem lett vége. A furcsa, gyorsuló pityegés. Nem kellett sokáig nézelődnöm, hogy megtaláljam a hang forrását. A zöld gömb cseppet sem volt vonzó célpont. Már épp elég filmet láttam, ahhoz hogy tudjam az ilyesminek ritkán kellemes a vége. Más esetben talán közelebb mentem volna, de mivel épp az előbb halt meg valaki az orrom előtt már korántsem voltam olyan biztos a város biztonságosságában. Megfordultam hogy biztos távolságra kerüljek a furcsa tárgytól de, akkor valaki felkiáltott és mielőtt kettőt léphettem volna már landolt is valami a hátamon. Elvesztettem az egyensúlyomat és a földre borultunk. Egy másodpercig teljes volt a csönd aztán egy fülsüketítő robbanás rázta meg a környéket. Egy pillanatig azt hittem, hogy engem is elér de, úgy tűnik sikerült elég messze kerülni tőle. Viszont jobban örültem volna, hogyha ehhez nem tepernek le.
– Mássz le rólam! - sziszegtem a fiúnak miközben nem túl finoman próbáltam ösztökélni, hogy teljesítse a parancsot. Mikor végre hajlandó volt lemászni rólam én is felpattantam és egy gyors pillantással felmértem a helyzetet. A srác aki ”megmentett” már magyarázott valamit.
– Szerencsém mi!? - egy pillanatra sem hagyta abba a szövegelést de, én sem különösebben zavartattam magam. - Egyáltalán nem volt szükségem a segítségedre, és ha most azt várod, hogy hálálkodjak, azt bizony lesheted! Ha pedig még egyszer ”segíteni” próbálsz, akkor esküszöm, hogy levágom a kezeidet! - fejeztem be a kis monológom. - Idióta. - tettem még hozzá. Hamarosan ő is befejezte én, pedig vettem néhány mély levegőt hogy lenyugodjak. A mondandója nagy részéről ugyan lemaradtam de, a lényeget azt hiszem sikerült elkapnom. Pár másodperces gondolkodás után válaszoltam neki.
– 70% az enyém vagy mehetsz egyedül. - döntöttem el a dolgot. Valami, ami képes ölni egy városon belül igencsak érdekes. Ha elfogadja az ajánlatom, ha nem, én mindenképp utánanézek ennek a városnak. Igazából reménykedtem benne, hogy nem fogadja el az ajánlatot. Attól tartok inkább akadályozna, mint segítene a jelenléte. Ráadásul még a nyereség egy részét is elvinné. A legfőbb szempont viszont az, hogy nagyon nem tetszik a képe.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jún. 14 2013, 18:56

Kazu:
Sousuke elmosolyodik, majd bólint jelezve, hogy beleegyezik ajánlatodba. Összecsapja kezét, majd jelzi hogy indulhattok. Sousuke egészen a főtérig ment, és nem állt meg, ám amint elért a teleportálóhoz rád néz.
- Ideje hogy megismerkedj a petemmel. Ezüstkarom! - szólította petjét.
Valahonnan mögülled a tető hirtelen megreccsnet, majd szárnyak csapkodása hallatszódik, és végül egy fülsiketítő rikoltás. Sousuke vállára végül egy sólyom szállt le, aki gyanakvóan nézett rád. A fiú nem nagyon akart tovább magyarázni, hanem rögtön teleportálni is kezdett. Rád bízom, hogy mész-e.

Nomad
Nekirontasz a szellemnek, akin egyszerűen átsuhan a pengéid, ám az életsávja nem változik. Mérges pillantásokat vet rád, majd testetlen körvonalai hirtelen mozdulnak. Felemeli karjait, majd lesújt rád. Bár sebződz, de az is csak a páncélod egy részét vitte le. A következő rohamod viszont eléri a hatását. Első késed vörös pixelsebet okoz a lénynek, amitől rögtön a vörös zónába lépett az élete, majd a másik késed be is végezte a dolgot. Egyel kevesebb. A másik két lánynak viszont újabb segítője akadt. Pár másodperccel az ellenfeled eltűnése után a teleport bekapcsolódott, és egy fiú lépett ki belőle, akinek egy sólyom volt a vállán. Gyorsan átlátta a helyzetet. Utasította petjét a támadásra, aki fel is repült válláról, és el is pusztította az egyik jövevényt. Az utolsó szellemet pedig a két lány intézte el együttes erővel.

Off: a következő dolgokat rád bízom teljesen. Kérdezősködhetsz, de akár el is indulhatsz egyedül a rejtélyes falu felé.

élet:
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Szomb. Jún. 29 2013, 12:07

Többet kellett volna kérnem. Gondolkodtam el a mosolyogva bólogató srácot nézve. Sokkal többet… Majd a végén. Először lássuk mivel is állunk szemben. Addig felesleges bármilyen következtetést levonni, amíg nem láttam a saját szememmel mi is van ott. Csendben elindultunk a főtér felé hogy lejussunk a harmadik szintre. Előtte viszont még össze kellett szedni a ”csapat” harmadik tagját. A sólyom letelepedett Sousuke vállára és onnan mustrált engem. Már épp sürgettem volna kicsit, hogy elinduljunk végre, de végül nem volt rá szükség. Átlépett a kapun és én is követtem.
Odaát egyből egy kisebb csetepaté fogadott. Köpenyem alatt a kezem a késem markolatára csusszant de ezt leszámítva nem mozdultam. Nem éreztem rá különösebb indíttatást, hogy beavatkozzak és látszólag nem is volt rá szükség. Ha ezekkel nem tudnak maguktól is elbánni, akkor ott már gond van, és nem az enyém. Végül nem is történt halál. Két lány mondjuk közel járt hozzá de, az árnyharcosnak még a páncélját sem szedték le. Vajon milyen szinten állhatnak. A sólyom egyből szétszedte az egyik szellemet de, ettől függetlenül nem hinném, hogy a srác túl magas szinten állna hozzám képest. Az árnyharcosról még nincs ötletem de, a felszerelése eléggé alap szóval róla sem gondolnám hogy túl magas szintű. A lányokat már inkább meg sem említem. Csak remélem, hogy nem akarnak itt lábatlankodni sokáig.
– Haladhatunk? - fordultam Sousuke felé bár a kérdés szinte parancsnak is beillett volna de a lényege ugyanaz volt. Ne pazaroljunk több időt, mint szükséges. Hogy őszinte legyek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar mobokba botlunk de, ezek szerint tényleg akkora a gond, mint mondják.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Aug. 17 2013, 19:33

Nomadot kiveszem a küldetésből

Sousuke rád néz, majd bólint, így elindulhattok végre. Ó megy elöl, míg te kíséred. Úgy tűnik nem először járja az utat, mert semmi perc alatt átvág a Ködbe Veszett Erdőn. Úgy tűnik jócskán fölötted van szint ügyében, mert a titeket támadó Farkasokat egyetlen csapással elintézte a szárnyaló pet. Ahogy így haladtok egyszer csak egy különös házat pillanthatsz meg.

[Játékos Küldetés] Deadland Bscap143_www.kepfeltoltes.hu_

Már a távolból is érezhető a gonosz energia, amely bent kering. Kicsit furcsállhatod, hogy mi vanitt, hisz eddig úgy mondták, hogy városnak kéne itt lennie, így ha erre rákérdeznél Sousuke e képen válaszol.
- Ez a hely különleges. Mivel nem tartozik alapból a szinthez különleges programozása van. Ha levágnak egy innen kiinduló mobot akkor a helyszín elkezd zsugorodni. Már csak ebben a házban találhatóak ezek a különös lények. Ha ezeket is elintézzük, akkor ennek a háznak sem lesz semmi nyoma.
Ezután már csak rajtad múlik, hogy belépsz-e az ajtón.

(bocsi a hirtelen változásért, de mivel sietni szeretnél egyszerűsítettem)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Szomb. Aug. 17 2013, 20:28

Sousouke bólint, és már megyünk is tovább. A két lányt és az árnyharcos srácot faképnél hagyva indultunk el. Hamarosan el is értük a ködbe veszett erdőt de nem okozott gondot átjutni rajta. Én is jártam már errefelé de láthatóan jobban ismeri a terepet nálam. Feltűnik ugyan pár farkas de, mielőtt megmozdulhatnék a szárnyas már el is intézi őket. Hiába megy minden simán, valahogy nem tetszik nekem a dolog. Ez a Sousuke sem tetszik nekem. Láthatóan erősebb nálam de sosem láttam korábban a fronton. A késem készen állt hogy egy pillanat alatt előhúzzam a köpenyem alól, de eddig nem volt rá szükség. Végül az erdőt is magunk mögött hagytuk és egy ház tűnt fel az orrunk előtt. Egyre rosszabb előérzetem volt ezzel a hellyel kapcsolatban. Fenyegetően magasodott a magányos épület és csakugyan felmerült bennem a kérdés hogy nem egy városnak kéne itt lennie?
– Merre van az a város? - kérdeztem, ahogy közeledtünk az épülethez. Az előttem sétáló srác is egyre gyanúsabb lett. Végül a furcsa válasz után elgondolkoztam kicsit.
– Ennyi? - túl egyszerűnek hangzik. Csak pár mobot kell levágni és vége is. Tartok tőle hogy nem lesz olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Sosem az. Ha olyan könnyű lenne, miért lenne minden tele mobokkal? Miért nem intézte el senki eddig? Főleg ha már csak ez a ház maradt meg. Több rejtőzik itt néhány gyenge mobnál.
– Miért nem intézte még el senki az itteni mobokat? Van itt más is? - mondjuk pár csapda vagy egy boss. Egyik sem lenne szívderítő fejlemény. Ettől függetlenül miután meghallgattam a válaszát beléptem az ajtón. Majd pont a küszöbről fordulok vissza, mi? Akármi is van odabent az a Parazita áldozata lesz.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Aug. 17 2013, 21:32

Ahogy rákérdezel Souske fanyar arcot vág, és kis gondolkodás után válaszba kezdett.
- Igazad van. A mobokat könnyű elintézni, de ez a ház volt a városka középpontja, és itt található egy igen kemény ellenfél. - ezután megindult, kitárta az ajtót, és beljebb ment, ahova te is követted - Aztmondják már-már bossnak lehetne tekinteni, pedig csak egy...
nem tudta befejezni, ugyanis egy hirtelen sikolyt követve valami meglökte a vállad, és elborultál. Még láttad, hogy a srácot két fakó valami megragadja és elhurcolja a folyosó legvégéig, ahol is egy hatalmas kapu tárul ki, majd zárul be. Pár percen belül a srác segélykiáltozásai lesz hallható, majd csend. Az végül ismét kitárul, és érzed, hogy valami hívogat. Engedelmeskedsz vagy hátrálsz? Sajnos nincs választásod. Egy belső energia megragad, és elkezd befelé vinni téged, majd miután beérsz a kapun az bezárul. Egy szűk kis teremben találod magad. A srác és a petje sehol, csak egy kőtrón, amelyen egy csontváz ül. Ám a csontváz ahelyett hogy üres tekintettel meredt volna a padlót téged fürkészett.
- Még egy bolond, aki a trón elé járul. Te is meghalsz, úgymint az elődöd! Szolgák! - szól.
CSettint egyet, mire 2 Rikoltó bukkan elő.

Gratulálok! Felfedezted a Dead Land urát a Koponyalovagot.

[Játékos Küldetés] Deadland Liderc-lovag

//döntsed el, hogy hazateleportálsz, vagy maradsz küzdeni... választásod PM-ben jelezd//
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Aug. 19 2013, 00:32

Mivel Kazuma inkább a menekülést választotta, így a küldetésnek vége... (rövidség miatt nem jár jutalom) sajnos sikertelenül, viszont a topic még él, míg a boss él. Kazuma PM-e szerint viszont a következő menetben Anat, Tachi, és ő maga próbálkozik. A dolgok a következőként történnek. Kérlek írjatok kezdőt miszerint megérkeztek Deadland kapujához.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Hétf. Aug. 19 2013, 02:54

Csodálom, hogy még senki nem vadászta le. Vagy senkinek nem tűnt fel vagy csak túl erős volt. Nem tudom. Viszont a ház még mindig itt van a bossal együtt. Talán már elég erős vagyok hozzá, hogy elkapjam végre. Viszont kivételesen nem egyedül tervezem leküzdeni ezt az akadályt. Egy régi ismerősre várok. Elég erős, ahhoz hogy ne hátráltasson de, ahhoz is, hogy keresztbe tegyen. Sokat gondolkodtam, rajta hogy vajon jó ötlet pont őt hívni? Megbízhatatlan de a legtöbben, akiket ismerek vagy még megbízhatatlanabbak, vagy gyengék, és sokan ötvözik ezt a két rossz tulajdonságot. Nem sok választási lehetőségem maradt. Lovagként feltételezem, hogy jó lehet a sebzéstűrése, és ha sikerül együttműködnünk, akkor nem hiszem, hogy a bossnak túl sok esélye lesz. Sokáig rágódtam rajta, míg el nem küldtem neki az üzenetet és még azután is.
A ház bejárata mellett a falnak dőlve, zsebre tett kezekkel és árgus szemekkel figyeltem mindenfelé. Türelmetlenül forgattam a szemeimet, ahogy kerestem a közeledő alakot. Nem mintha túlságosan késésben lett volna, de attól még nem voltam túl nyugodt. Még abban sem voltam teljesen biztos, hogy eljön, bár valahogy kétlem, hogy figyelmen kívül hagyná a dolgot. Az üzenetben sem voltam mondjuk bőbeszédűbb, mint szóban szoktam de, a lényeg benne van. A hely, az időpont, és a hogy egy minibosst kell lecsapni.
Végül megláttam a magányosan közeledő alakot. Már viszonylag távolról felismertem annak ellenére, hogy már erősen szürkület volt. Mikor közelebb ért ellöktem magam a faltól, és egy biccentéssel üdvözöltem. Kivételesen maszk sem volt rajtam de most nem is volt rá szükségem.
– Gondolom, érdekel, hogy mi van odabent. - kezdtem bele. - Nos túl sokat nem tudok mondani. Mikor legutóbb itt jártam nem volt időm sokáig nézelődni. Egy miniboss a neve Koponyalovag és a két Rikoltó a segítője. Az erejét max durván megbecsülni lehetne. Annyi biztos, hogy tizenkettes szinten egyedül nagy eséllyel öngyilkosság bemenni. - hát ez tényleg nem sok infó de több a semminél. - Feltételezem, hogy kettőnk közül neked nagyobb a páncélod, így ha vállalnád a tank szerepét, azt megköszönném. - érdeklődve fürkésztem az arcát. Hogy őszinte legyek nem vagyok benne biztos, hogy le fog váltani ha arra kerül a sor de, talán előbb le tudjuk csapni, mielőtt még a switch miatt kellene aggódnom. Ha viszont miatta kerülök veszélyes helyzetbe, akkor gondoskodni fogok róla, hogy nagyon megbánja a döntését. Ha mondott valamit, akkor meghallgattam és talán válaszoltam is rá, viszont ha nem volt kérdés, akkor indítványoztam, hogy kerüljünk beljebb.
Már elindultam volna, befelé amikor észrevettem egy újabb emberi alakot Tachi háta mögött. Nem tudom, mióta lehet itt. Túlságosan is az előttem álló lovagra és a házra koncentráltam. Előbb Anatra aztán a lovagra pillantottam. Ő mit keres itt? Tettem fel magamban a kérdést, ami talán az arcomra is kiülhetett. Gyorsan elvetettem az első gondolatot mely szerint együtt készülnek valamire. Nem tűnt valószínűnek bár azért ott motoszkált a fejemben, hogy talán mégis összejátszanak.
– Te meg mit keresel itt? - kiáltottam a kovácsnak nem túl kedvesen. Ha a bossom miatt jött arról le is tehet rögtön. Ezt nem adom át senkinek. Főleg nem neki. Ha úgy látom, hogy nagyon siet az ajtó felé, akkor elindulok befelé, hogy még véletlenül se halászhassa el előlem a zsákmányt. Egyébként viszont még megvárom, hogy mit is tervez. Hátha van a dolgokhoz hozzáfűzni valója valamelyiküknek.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Aug. 19 2013, 13:55

Hümmögve lamentáltam az üzenet felett, amit kaptam. Emlékszem jól, amikor visszamentünk abba a barlangrendszerbe, akkor én döntöttem úgy, hogy anno becsapott társamat kárpótolom, ha lehet így fogalmazni, és kvázi meghívom annak a kazamatának a kitisztítására. Más kérdés, hogy kísérletünk végül kudarcot vallott, amiben nem kis szerepe volt a kék hajú, kotnyeles lovagnak, aki csupán a feszültséget volt képes szítani viselkedésével. Eltöprengtem rajta, hogy ez a levél vajon annak az esetnek a folyománya-e, vagy csupán kevésnek érzi magát Kazuma-kun ahhoz, hogy egymagában megpróbáljon legyőzni egy kisbosst. Esetleg tudomást szerzett volna arról, minek vagyok a birtokában? Nem, abban erősen kételkedtem, egyedül Szophienak szórtam el morzsákat a pajzsomról. Mindenesetre a válaszom nem is lehetett kérdéses, efféle alkalmakat nem szokásom elszalasztani. A fiúnak nem volt rá oka, hogy csapdát állítson nekem, így nem tartottam rizikósnak a megjelenésemet sem a találkozón.
Útra keltem hát a harmadik szintre, térképemet fokozott figyelemmel követve vágtam át a Ködbe Veszett Erdőn. Nem volt nehéz eltévedni benne, így a hely minimapja valóságos kincsnek számított volna, ha az információt nem tették volna publikussá. Ám az volt, így beszerzése sem okozott gondot. Az utamba akadó mobok még csak meg sem izzasztottak, rég túl vagyok már azon a szinten, ahol problémát okoznának az egyszerű farkasok, koboldok vagy nyálkák. A megjelölt koordináták a Deadland nevű helyre vezettek, mely nem volt más, mint egy magányosan álló, ám jókora épület. Kazuma-kun már várt rám, biccentését semleges arckifejezéssel viszonoztam.
- Yare-yare, in medias res... :] - sóhajtottam fel, mikor bevezetés nélkül darálni kezdte azt a kevés adalékot, amit tudott - Szóval nem tudsz semmit, ez megnyugtató :] - tettem hozzá egy gúnyos vigyorral. Pár névvel nem sokra megyünk, feleslegesen jártatta a száját. Talán még összesen sem hallottam ennyit beszélni, nemhogy egyszerre, igazán kár, hogy ennyire semmitmondónak bizonyult a mondanivalója.
- Meglátjuk. Én képes vagyok csapatban dolgozni, de vajon te is...? - pillantottam rá, majd választ sem várva léptem el mellette. Egyetlen feladatunk van, lecsapni ezt a minibosst, akármi is a neve és akárhány segítője is van. Ezen semmilyen információ nem változtat, így végső soron minden út a triviális végcélhoz vezet. Kazuma-kun azonban nem követett, tekintetét követve pedig immár én is felfedeztem a közeledő alakot.
- Nahát, muszáj folyton nem kívánt alakokba botlanunk? - sóhajtottam fel, megcsóválva a fejemet - Ki vagy te? - húztam elő a kardom, és szegeztem rá barátságtalanul a férfira. Nem mintha nem ismertem volna fel, bár külseje csekély mértékben változott, ez azonban nem csaphatta be a részletekhez szokott szememet. A bohóc, akivel még pályafutásom elején párbajoztam, miután megzavarta kellemesnek ígérkező tevékenységemet. Az már kevésbé lepett meg, hogy ők ketten ismerték egymást, legalábbis Kazuma-kun ingerültségéből ítélve, elvégre mindketten nyüstölik már a bossokat egy ideje.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal10/7700[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Aug. 19 2013, 18:43

Éjszaka, sötét éjszaka. S hogy én mit keresek épp valami Ködbe Veszett Erdőben, s miért nem éppen a kedvesemet kényeztetem? Nos, csajparty van otthon a Limenben, én meg úgy döntöttem, ahelyett hogy otthon punnyadnék Aldoval, ne adj isten Rennel, inkább elhúzok kicsit grindelni. Ahhoz képest, hogy odakint mekkora pacifista voltam és az öldöklős játékok sem vonzottak igazán, mióta Falánkot a birtokomba tudhatom, nos elég "vérszomjas" lettem. Persze ez esetemben kimerül annyiban, hogy az átlagnál többször járok el akár egymagam is mobokat gyakni vagy jóval többet párbajozok. Szerintem ezzel még nincs is baj, hiszen meg kell még találni az összhangot az új fegyveremmel és a zabolázatlansága ne éles helyzetben okozzon gondot. Néha kicsit úgy érzem, hogy immáron ismét a kandallónk felett pihenő Pörölykét "megcsalom", de minden nap mikor elmegyek előtte, kicsit becézgetem, meg ne sértődjön. Azt hiszem kezd az agyamra menni a játék... fegyverekkel beszélgetek O.o
No de hogy miért éppen ebbe a lepukkant, ködös erdőben bolyongok? Az ok nyilvánvaló: Deadland néven megjelent a mapomon egy helyszín, ami az adatok tanulsága szerint nem mást rejt, mint egy minibosst. Falánk pedig történetesen bossok és minibossok pixeljeiből táplálkozik, s ki tudja mióta szunnyad fejlesztésre várva. Jó gazdája csak úgy tudok lenni, ha időnként meg is etetem, s 20. szintemmel kellően erősnek érzem magamat ahhoz, hogy egymagam elbánhassak egy első szinten lófráló kisfőnökkel.
A probléma ott kezdődik, hogy a célhelyszín, vagyis egy csinos kis Tim Burton lak előtt éppen két piros indikátoros alak tanácskozik. Megpróbálhatnék elosonni mellettük, hogy egy alternatív bejáratot keresve megelőzhessem őket, de erre lopakodás nélkül és a zöld indikátorom virítása miatt ezt elég nehézkesen tudnám megtenni. Így hát bár nem szép dolog, de egy fura, nyílhegy ágú fa mögé rejtőzve igyekszem kihallgatni a beszélgetést. Mikre nem jó a kettes szintű hallgatózás. Koponyalovag és két Rikoltó, hmm. Olyan sablonosan hangzik, nem lehet nagy falat, még segítőkkel együtt sem. 12-es szinttel öngyilkosság, de én azt már jócskán le is hagytam. Az egyik pirinek pedig a másik állítása szerint magas a páncélja, jó tanknak. Hmm.
Aztán ahogy megiramodok mögülük kiugorva a fa mögül - mert hát nem kotlani mentem oda démontojások fölött - le is bukok. Először arra gondolok, hogy egyenesen besprintelek a ház ajtaján, de meggondolatlanság lenen ilyet tenni. Két tűz közé keverednék: előttem a boss két segítőjével, hátamban pedig két vöröskével. Príma. Lehet még most kéne megfordulnom. Ahogy azonban felismerem  nagy nehezen a maszkost és a vigyorit, hát majdnem felnevetek. Végül csak egy kis kuncogás szakad fel belőlem. - Nocsak-nocsak, miket hord ide a szél. Ezt én is kérdezhetném lovag úrfi. Csak nem a Koponyalovagomra fáj a fogatok? - kérdezek rá a nyilvánvalóra, szúrósabb tekintetet intézve elsősorban Kazu felé, ugyanakkor még mindig mosollyal az arcomon. Közben egy pillanatra sem állok meg a sétában, elegáns léptekkel közelítem meg a ház ajtaját, vállamon lapjára fektetve pihentetem Falánkot, aki ezúttal eperszószos álca nélkül, szüntelenül összevérzi a páncélomat és a köpenyemet. Felvehettem volna a maszkomat, de nem számítottam konkurenciára. Arról nem is beszélve, hogy a köpenyemen virító méretes Artes céhlogó elég beszédes.
- Most akkor veletek is meg kell küzdenem, mielőtt leteríthetném a prédámat? - állapodok meg az ajtó előtt, Kazu persze eddigre már mellém érkezik. Tachival meggyűlt a bajom kezdőként, ugyanakkor most még a top 10-ben sincs benne, Kazu pedig csak a ranglétra alját súrolja. Eszem ágában sincs átengedni nekik a minibosst.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19 2013, 20:43-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal10/5000[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Aug. 19 2013, 19:20

Hát megérkezett a kis bagázs a Koponyalovag birodalmának bejáratához. A hangulat a tetőfokára hág pedig még a mini-boss sincs jelen... még. A levegő csípősre hűlt, és kísérteties szél fodrozza a levegőt. A környezethez animált állathangok ellepik ezt a környéket, megadva az éjszakai hangulatot. A boss terme felől sóhajszerű hang törik elő, majd némul el. Már csak ti döntitek el hogyan tovább. Megmérkőztök a bejutásért? Vagy összefogtok a boss ellen?
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Kedd Aug. 20 2013, 01:23

Tachi gúnyos megjegyzését és a kérdését csak elengedtem a fülem mellett. Így is már több infóm van a bossról mint másnak. A csapatmunka, pedig egyelőre rajta múlik. Észrevettem a váratlan felbukkanó kovácsot és a rövid ”üdvözlésem” közben a lovag előhúzta a kardját és Anatra szegezte. Úgy tűnik ő, sem szívleli túlzottan. Lehet csapda de, úgy tűnik, ketten vagyunk egy ellen. Nem mozdultam. Csak a szemiemmel követtem és gyilkoltam meg újra és újra a nagyszájú kovácsot. Jelenleg talán csak Kotaru tudna még nála is jobban felidegesíteni a jelenlétével. Valószínűleg nem is haboznék a Parazitára bízni a kardforgatót. Ő viszont jobb annál a kardforgatónál. Természetesen ő is a boss miatt érkezett de miért nem tudott egy órával később jönni? Éreztem, hogy a bal kezem is kezdi tükrözni a saját nyugtalanságomat.
– Elkéstél. - jelentettem ki szúrós szemmel figyelve a mellém érkező Anatot. - Ez a boss már a miénk. - sziszegtem
- Menj vissza a frontra, és légy szíves halj is meg vagy… - egy nyugodt mozdulattal előhúztam a késemet. -… ha gondolod én is, elintézhetlek. - nem mozdultam. Hagyok neki időt, hogy átgondolja a helyzetet de, ha rosszul dönt, akkor egy pillanatig sem habozok tovább és a teljes erőmmel megyek neki. Fejlődtem a legutóbbi találkozásunk óta, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy ez még kevés lesz ellene. Viszont Tachival le tudnánk győzni. Ebben biztos vagyok. Abban viszont továbbra sem vagyok biztos, hogy bízhatok-e benne de látszólag egy oldalra kerültünk a harcossal szemben. Talán ez is elég lesz, ahhoz hogy meggondolja magát. Hacsak a lovag nem tesz keresztbe nekem.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Aug. 20 2013, 16:59

Minden kétséget kizáróan ostoba, vagy csupán nem regisztrálta az elméje azt a tényt, hogy "nem ismertem fel". Felsóhajtottam és leengedtem a kardomat, elrontották a pillanatnyi szórakozásomat. Csalódást keltő ez a nap is, nem elég, hogy nem maradhatok kettesben Kazuma-kunnal (csak akkor, amikor nem szeretnék), de még a bohócnak kell megjelennie, aki pont olyan sötét maradt, amilyen régebben is volt. Fegyveremet a vállamra vettem és a penge lapjával ütemesen dobolva töprengtem el, mi is lenne itt a legkevésbé rossz megoldás.
A két mamlasz között csak úgy szikrázott a levegő, ha nem lennék itt, alighanem gyorsan elmérgesedne a helyzet és el is felednék, miért is vagyunk itt. Noha érdekel, mi is történhetett a két férfi között, hogy ilyen mérges a viszonyuk, ezúttal jobban foglalkoztatott az, ami az ajtón túl várt, így nem kotnyeleskedtem bele a kis szópárbajukba. Inkább a tettek mezejére léptem és kardommal megkocogtattam Kazuma-kun kését, majd lejjebb toltam azt.
- Emlékszel mi történt legutóbb, amikor ezt az attitűdöt választottad? Ha a segítségemre igényt tartasz, fogd vissza a sarokba szorított állathoz is méltatlan viselkedésed - pillantottam a fiúra lenézően. Ha tovább akadékoskodik, nemes egyszerűséggel kicsavarom a kezéből a tőrt a kardom egy mozdulatával, kételkedtem benne, hogy képes lenne megakadályozni, mikor nem számít rá. Fegyver nélkül aztán pattoghat, ahogy csak szeretne.
- Amennyiben gyerekes hozzáállásotokat meg kívánjátok tartani, ne egymás haját húzzátok, hanem versenyezzetek azon, melyikőtök viszi be a végső csapást. Nekem személy szerint csupán az fontos, hogy legyőzzem. Veletek, vagy nélkületek, az mit sem számít. Nektek mi a fontosabb? A kicsinyes ellentétetek, amit bármikor rendezni tudtok, és amivel csupán legyengítitek egymást; vagy learatni a babért erőtök teljében? - szóltam hozzájuk kimérten, hűvös hanghordozással. A civakodásukban nem kívántam részt venni, és ami azt illeti, az óvóbácsi szerepre sem fájt a fogam túlságosan, de ha ez észhez téríti őket, akkor legyen. Mindenesetre az ajtó felé vettem az irányt, az már rajtuk áll, hogy folytatják-e a kakaskodást, vagy velem jönnek.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal10/7700[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 20 2013, 17:38

Vagy az idő kezd egyre csípősebbé változni, vagy a köztünk kialakult helyzet vált igen fagyossá, az viszont biztos, hogy egyre kellemetlenebbül érzem magam. A ház felől baljós hangok hallatszódnak ki, idekint meg ez a kuka fickó pattog itt nekem. Meghalni? Ugyan már! Fegyveremet továbbra is a vállamon pihentetem, s semmi jelét nem adom annak, hogy valóban harcolni is akarok velük. Úgy tűnik a lovagnak megjön az esze és nyugira inti az árnyharcost is. Ami azt illeti, volt abban nem kevés igazság, amit a piri mondott, hiszen akárhányan is győzzük le a bosst, ugyanannyi jutalomban részesülhetünk mindannyian, ráadásul hárman biztosan könnyedén le tudnánk győzni a kisfőnököt és a két segítőjét is. Megfontolandó a dolog, ha az ember racionálisan gondolkozik és félre tudja tenni az ellentéteit. Ehh, szívből gyűlölöm ezt az egész szituációt, s gyűlölöm azt is, hogy igaza van.
- Sajnos igazat kell adnom a piroska pajtásodnak Kukazu, méltatlan hozzám ez a kakaskodás, hiszen a minap is móresre tanítottalak pillanatok alatt, pedig még hagytam is magam. S ami azt illeti, mindketten méltatlanok vagytok arra, hogy közösködjek veletek a miniboss felett aratott győzelmemben. - Azzal már nyúlok is a kristálytartó övemhez, s aktiválok is egy kis huncutságot, mielőtt megelőzhetnének az ajtó kinyitásában. Füst kristály. Földhöz vágom, majd az egyre gomolygóbb füst elől be is "menekülök" a házba. Ha sikerül beérnem előttük, akkor megpróbálom eltorlaszolni az ajtót, hogy időt tudjak nyerni magamnak, aztán pedig a boss nyomára kívánok indulni, mielőtt még beérnének a többiek. Még hogy pirikkel kössek szövetséget, ráadásul pont ezzel a kettővel? Hogyisne!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal10/5000[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Aug. 21 2013, 00:24

A kis vitátok jó kis zajt csap a csöndes folyosón. Anat füstkristályát használva próbál megindulni, ám egy ilyen egyszerű trükk nem olyan hatásos látással rendelkező személy ellen. Szinte egyszerre rontotok be, és a hirtelen kialakult feszültségek miatt nem nagyon fogtok egymásra koncentrálni, így sikeresen kis kupaccá borultok össze. Szegény Kazuma került legalulra, Anat középen, míg Tachi a tetején trónol. Bár Tachi megúszhatta volna sajnos borulás közben elkapta véletlenül az egyik fiú, és őt is elrántotta Ekkor a terem ajtaja hangos puffanással bezárul, és halk ciccegés hallatszódik. Mikor feltápászkodtok láthatjátok a Koponyalovagot magatok előtt.
- Hát mégis csak visszatértél te gyáva nyúl... És hoztál társakat is. Szolgák! Intézzétek el őket!
Ahogy csettint 6, ismétlem HAT Rikoltó jelenik meg.
- Ugye nem hitted, hogy nagyobb csoport ellen is csak 2 alattvalót küldök? - kérdezi gúnyosan.

Sorrend:
Kazuma (Sebzése: 17, minden 4. körben pihen, 3 vagy afölött kell dobnia a találathoz)
Kazuma
Kazuma
boss
Anat (Sebzése: 40, midnen 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia a találathoz)
Anat
Anat
boss
Tachi (Sebzése: 23, midnen 4. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia a találathoz)

Életek:
Boss: Full élet, Full páncél
1# Rikoltó: Full élet
2# Rikoltó: Full élet
3# Rikoltó: Full élet
4# Rikoltó: Full élet
5# Rikoltó: Full élet
6# Rikoltó: Full élet

Kazuma: 100 élet, 9 páncél
Anatole: 145 élet, 27 páncél
Tachi: 100 élet, 41 páncél

(speciális képességet senki sem használhat, mivel a boss hatástalanít minden képességet, ha az ellenfelének kevesebb, vagy ugyanannyi a spec pontja, mint az övé), ezentúl minden támadásra kell korona/halált dobni akárkire támadsz, és a segítőkre is ugyanúgy kell dobni, mint a bossra)


Küldi alatt zajló statok:
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kazuma Szer. Aug. 21 2013, 01:21

Már-már hagytam, hogy túlságosan is elragadjanak az indulataim mikor egy kard, megkocogtatta a késemet. Majdnem sikerült rögtön a kardos ellen fordulnom de szerencsére csak a fejemet fordítottam felé és nem a torkának ugrottam így az is feltűnhetett, hogy nem támadni akar. Próbáltam elfojtani a növekvő haragomat bár megszenvedtem vele. Csak lennének öt szinttel alattam… valamelyiket már tuti kinyírtam, volna.
A kovács is csak mondta a magáét és már kezdett nagyon elegem lenni belőle mikor a kezében, megláttam a kristályt. Egyből meglódultam felé de addigra már el is dobta. Nem volt időm töprengni rajta, hogy mit használt, mert már láttam is a hatást. Hirtelen mindent beterített a füst a látásom viszont rögtön alkalmazkodott a megváltozott látásviszonyokhoz és tisztán láttam, ahogy az ajtó felé indul. Ez komolyan azt képzeli, hogy ilyen könnyen megszabadulhat tőlem? Minden gyorsaságomat bevetettem a cél érdekében. Nem veheti el előlem a bossom! Sikerült beérnem az ajtónál, és ahogy belökte berohantam mellette. Sokáig azonban nem örülhettem, ugyanis egy láb ütközött az enyémnek, a következő pillanatban pedig már a hasamon feküdtem a hátamra pedig Anatole került. Dühösen próbáltam talpra kászálódni, hogy megfojtsam az idegesítő alakot, mikor ismerős hang ütötte meg a fülemet. Már a Parazitát sem bírtam visszafogni. Igazából nem is akartam. A csuklómból már csak egy penge állt ki, amikor a Koponyalovag felé fordultam és még mielőtt befejezhette volna a szövegét már rohantam is.
– Kuss! – üvöltöttem neki, ahogy letámadtam az első Rikoltót.

//Az első Rikoltóra mennek a csapásaim, ha pedig sikerül levágni, akkor a többi a következőre megy.//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 21 2013, 01:21

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Deadland 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Deadland 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Deadland 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Deadland 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Játékos Küldetés] Deadland 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766597959_9de1fd561c_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766597959_9de1fd561c_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766591541_a6962e6ebb_s [Játékos Küldetés] Deadland 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Aug. 21 2013, 01:34

Sikerült! 1# Rikoltó 85 HP-t sebződik
Tachit 4, Kazumát 2 Rikoltó támadja. Tachi 32 pontot sérül, Kazuma 16 pontot sérül

A boss trónjának jobb oldalán hirtelen egy dudor bukkan elő, majd hirtelen egy Csontkéz jelent meg. A boss eközben unatkozva ül a trónján.

Boss: Full élet, Full páncél (1 koponya, 2 korona)
1# Rikoltó: -85 (sárga)
2# Rikoltó: Full élet
3# Rikoltó: Full élet
4# Rikoltó: Full élet
5# Rikoltó: Full élet
6# Rikoltó: Full élet
J-Csontkéz: Full élet

Kazuma: 93 élet
Anatole: 145 élet, 27 páncél
Tachi: 100 élet, 9 páncél
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Aug. 21 2013, 23:27

Fene vigye el, hogy itt mindenkinek van látása, csak nekem nincs... Bosszantó. A francért veszek ennyi kristályt, ha hatástalanok. Az a viselkedni aligha tudó árnyharcoska bezuhan velem együtt az ajtón, a lovag piri is valahogy közénk, avagy rám keveredik. Elegem lesz a kicsi a rakásból, Kukazu meg már rohan is az ellen felé. Na azt már nem, nem hagyom a prédámat elorozni! Amíg a kölyök el van foglalva az egyik Rikoltóval - hoppá nem is kettő van, hanem hat - addig én gőzerővel rohanok előre a bosshoz és egyenesen őt támadom. Különben is, ezek a Rikoltók tudják kik a rossz fiúk, engem egy se támadott meg, akkor én minek kössek beléjük? Razz

3 támadás megy a bossra

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Játékos Küldetés] Deadland Exp_bal10/5000[Játékos Küldetés] Deadland Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Deadland Empty Re: [Játékos Küldetés] Deadland

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.