Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zhou Xiu Shui

2 posters

Go down

Zhou Xiu Shui Empty Zhou Xiu Shui

Témanyitás by Aoishi Airi Szer. Aug. 15 2012, 14:28

Adatlap

Név: Zhou Xiu Shui*
Nem:
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 18

Kinézet: 165 centiméter magas, karcsú és igen szép kinézettel megáldott hölgyemény. Hosszú, derékig érő szőke hajjal rendelkezik, bal felül pár tincs pedig befonva lóg le. Valamin igéző kék szemekkel rendelkezik, melyekben a kíváncsiság tüze ég.
Öltözékét a praktikusság és nem utolsó sorban a női fegyverek teljes mértékű kihasználása jellemzi. A zöld felsője felső testének nagy részét szabadon hagyja, leginkább csak arra való, hogy amit kell, azt eltakarjon többé-kevésbé. Ugyanakkor a vállait és hosszan le a karját ugyan olyan zöld színű ruhadarab takarja, valamint mindkét kezén egy-egy kesztyű is található szintén zöld színben. Az alsó fele egy combközépig érő szoknyából áll, melynek felső fele zöld könnyűvértből és alsó fele fehér anyagból áll, valamint két oldalt még fel is van vágva. Mindezen pedig még egy barna színű öv is pihen. Lábbeliként egy hosszú, kicsivel térd fölé érő szintén zöld csizmát visel.
Mindezekre tetőzésképp még egy vörös köpeny, valamint egy szintén vörös színű sapka is rájön, mintegy díszítésképp.

Jellem: A való életben egy visszahúzódóbb, viszont a barátait és barátkozást mindenek előtt tartó személy volt, akinek szenvedélyei voltak a MMO-k, mintegy régi álom beteljesüléseként gondolt rájuk. Jó pénzügyi helyzetének köszönhetően ezért nem volt meglepő, hogy a beta teszterek között volt, viszont a változás úgymond ekkor következett be az életébe. A játékot követően jellemében gyökeres változások következtek be. Habár elsőre ugyan az a közösségben magát jól érző lánynak tűnik sok minden más lett benne. Először is a visszahúzódó személyiségjegye eltűnt és titkai megvédése érdekében sokkal nyíltabb lett. Ugyanakkor számító, hidegvérű stratégistává vált. Minden egyes helyzetet teljes mértékben elemez, mielőtt belekezdene valamibe, vagy álláspontot foglalna, sőt, gyakran épp emiatt inkább semleges is marad dolgokban. Árnyharcosként ügyesen forgatja mindkét kezében a fegyvert, viszont még azért közel sincs a tökéleteshez.
Ugyanakkor a női fegyvereket sem felejti el használni és szívesen beveti azt az ellenkező nem meggyőzésére vagy épp arra, hogy az ujjai köré csavarja őket. Valamint nagyon megbízni sem szabad benne, hisz ami egyszer mozgatható és értékesnek találja, az rövid időn belül megtörténhet, hogy már valamelyik piacon végzi, míg a pénzösszeg az ő zsebét gazdagítja.

Képességek

Bleed off – Elvérzés: Az aktiválást követően a pengék elsötétednek, majd sikeres találatot követve 33%-os eséllyel léphet fel az úgynevezett „bleeding effect” (vérzés) aminek köszönhetően a sérült fél további HP-t veszít három körig 2-1-1 mennyiségben. (A sebzés körében 2-öt, majd a két utána levőben egyet-egyet.)

Előtörténet

Azt hiszem, van abban valami, hogy „a név teszi az embert”, ugyanis mint egy a nagy Zhou dinasztia leszármazottai közül, én is tapasztaltam a „kék” vérrel járó előnyöket. Habár most nem király volt a szülőm, hanem bankigazgató. Így van, Kína egyik legnagyobb bankhálózatát igazgató ember lánya voltam és ennek meg voltak a maga előnyei. Sok mindent megkaptam, amit szerettem volna. Barátokat, ruhákat és minden mást. Persze igyekeztem nem felvágni a dolgaimmal, hisz a barátokat mindenképp meg kell tartani. Egyedül unalmas is lenne mindent. Cserében pedig nem kellett mást tennem, mint jó kislánynak lennem. Sajnos ennek a létnek is megvoltak a maga árnyoldalai.
Álmodoztam. Egy olyan világról ahol azt tehettem, amihez épp kedvem van és harcolhattam és akkor, amikor csak akartam. Ekkor találtam rá az úgy nevezett MMO-kra. Persze ezért is fel kellett áldoznom valamit, így a szabadidőm egy része mind ezzel telt el. Teljesen ismeretlenekkel való játékra. Ennek is megvolt az előnye természetesen, hisz egy olyan kaszt nyerte el a tetszésemet, ami a való életben annyira nem épp a pozitív beosztásba kerül. A tolvaj vagy épp az egyszerű bérgyilkos. Roppant egyszerű volt kihasználni a hímnemű játékosok nőkkel szembeni… érdeklődését a céljaim elérésére. Tulajdonképp többnyire az elején, szándékomon kívül viselkedtem úgy ahogy, de miután észrevettem ennek a hatékonyságát igyekeztem a lehető legtöbbször használatba venni és elérni vele azt, amit akarok.
Végül megérkezett a nagy áttörés az életemben az álomvilágomba való belépéshez. Ezt pedig a Nerve Gear és a SOA béta verziója hozta el, hisz szerencsésen bekerültem azon kevesek közé, akik tesztelhették a játékot. Természetesen én az esetlen játékosok közé tartoztam és szükségem volt valakire, aki valamit taníthatott nekem. Nem voltam hozzászokva, hogy valóban én hajtsam végre a dolgokat és ne gombnyomásra menjen a dolog. Szerencsére akadt valaki, aki úgy döntött, hogy a szárnyai alá vesz, és egy annyit segít nekem, hogy folytonosan ne a porba fetrengjek vesztesként. Persze a figyelmét nem kerülte el az affinitásom egy bizonyos kaszt felé és éppen ezért a szokatlan fegyverválasztásomat sem kritizálta. Viszont cserébe keményen megdolgoztatott. Sohasem gondoltam volna, hogy egy számítógépes játék valaha lehet ilyen fárasztó és nehéz, de azt hiszem megérte. És tulajdonképp azt hiszem nem is arra tanított, hogy játszodjak, hanem arra, hogy hogyan éljem túl azt, amit életnek neveznek.
Aztán elérkezett az idő, amikor már a világon mindenkinek elérhetővé vált a játék. Alig vártam, hogy újból az álomvilágba lépve „élhessek”. Habár úgy éreztem, hogy bár jártam ott, mégis minden új és kihívásokkal teli lesz. És valóban így volt. Az admin szavait követve először fogalmam sem volt, hogy mit tegyek. A legközelebbi árnyékban eltűnve kerestem egy olyan helyet ahol egymagam lehettem. Valóban el akartam menekülni a valóság elől, de nem így. Most az egyszer jobban féltem, mint bármikor eddigi életem során. Félve néztem az életerőmet jelző csíkra és pár percen keresztül még a Log Out gombot is kerestem, habár tudtam, hogy hiábavaló és értelmetlen.
Lerogyva a földre egy darabig fogalmam sem volt, hogy mit kezdhetnék magammal. Senkit sem ismertem az itt levők közül. Fogalmam sem volt benne, hogy kiben bízhatnék magamon kívül.
Ez az! Magamban kell bíznom, hisz az árnyak mindenkiben ott vannak, de csak a sajátjaimat ismerem. Fel kell állnom és továbbmennem. Túl kell élnem ezt az egészet, hisz nem hagyhatom, hogy csak úgy maga alá gyűrjön. Végtére is harcos vagyok egy harcról szóló világban…

* A félreértések elkerülése végett a karakter vezetékneve a "Zhou", míg a másik két név a keresztneve értelmeszerűen. ^^
Aoishi Airi
Aoishi Airi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zhou Xiu Shui Empty Re: Zhou Xiu Shui

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 15 2012, 15:06

Szia!

Az előtörténeted tetszetős volt, hibát sem találtam benne, a vége pedig különösen jó volt. Az előtörit elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0
Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod ki.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.