Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

4 posters

Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 12:51

Koshitsu Esutel
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 32 (sebzés 16)
Erő: 0
Kitartás: 8
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 10
Páncél: 4

Felszerelések:

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 30+3 HP vérzés
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 0
Páncél: 26

Felszerelések:

Esutel sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Anatole sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Május 07 2013, 15:32

*Jelentkeztem erre a ... marhaságra. Jó-jó, be kell vallanom, nagyon érdekelt, milyen érzés 10. szintűnek lenni, ráadásul úgy éreztem, egyenlő esélyekkel indulva nekem is van esélyem. Hát meglátjuk, hogy alakul. Túlságosan is sokat logikáztam és számolgattam, két órámba került, hogy elosztottam a pontjaimat és kiválasztottam a kiegészítőket. És mégis úgy érzem, elszúrtam. Jó, azt be kell látni, hogy íjászoknak nincsenek hű de szuper fegyvereik, melyek + ezer sebzést adnának, hát azzal kell dolgozni, ami van. Egy futóíj, aztán csá. Most szemben álltam első ellenfelemmel. Furcsa volt a külleme, ráadásul takarta maszkkal az arcát. *
~ Nagyon menő... ~
* Mondtam magamban ironikusan, de magamnak bevallva tényleg nem olyan rossz ez a szerkó. Itt volt az ideje, hogy támadjak. Csak biccentettem ellenfelemnek, majd támadtam. Nem sokat tettem. Csak álltam, s kilőttem az első nyílvesszőmet, majd a másodikat. De nem foglalkoztam mással, bekapcsoltam a spec képességemet is. Muszáj használnom minden helyzetben, ahogy csak lehetséges, ha túl akarom élni. *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:32

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 07 2013, 15:47

A Stellás elsöprő győzelmem után ideje volt áttérnem a Nova kupára is. A jól sikerült bemutatkozó magabiztosságot adott, de a másik verseny ébresztett bennem némi kétséget. Sehogy sem tetszett ez a Hentes nevezetű fegyver, de a plusz 16 erő kecsegtetően hangzott. Itt mellőznöm kellett a boss harcokból nyert 5 plusz pontomat és a 10. szint fölött elosztottakat is, így ezzel a böhöm nagy pallossal kellett pótolnom a hiányosságaimat, nehogy már satnyának érezzem magam. Viszont akor bizonytalanodom el még jobban a pontelosztásaimat illetőleg, amikor meglátom, hogy az első ellenfelem egy íjász, ráadásul a céhtársam Esutel. Nem szabad, hogy felismerjen, ezért ismét nem szólalok meg, csak visszabiccentek és enyhén meghajlok tiszteletem jeléül. Most legalább tesztelhetem élesben is, hogy érdemes volt-e bevennem őt a céhbe, első kézből szemlélhetem végig, ahogy bizonyít nekem. Így, hogy inkognitóban vagyok, legalább nem fogja visszafogni magát, se nekem sem kell. Ideje belevágni.
Magamra öltöm teljes harci díszemet, melyet összeválogattam magamnak, ahhoz képest, hogy mennyire nem csíptem a bikaszarvas sisakomat, mióta a Bika Tábornok pörölyét birtoklom, valahogy hozzám nőtt az is, így most speciel hiányolom. Leghűségesebb társam, a Gyorstalpalóm viszont még annál is jobban hiányzik, lomha léptekkel kezdem megrohamozni Esutelt, aki első nyílvesszőjét már belém is röpíti, közepes sebzést okozva ezzel nekem. Ám a páncélom még bőven kitart. Mélyről jövő morgással próbálom megfélemlíteni, ahogy nekirohanok. Lábai lecövekelnek, második lövését elvéti, s én dúvadként öklelném fel, de elegánsabb módszerként lesújtok rá a Hentessel.

Élet: 100 HP
Páncél: 10

Ha talál, akkor 33 sebzést viszek be!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:47

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Május 07 2013, 16:05

* Elhúztam a számat, hogy a második nem talált. De ellenfelem már "száguldott" is felém, s lecsapott. A levegőre. Gyorsaságom lévén könnyen kikerültem, s a speciális képességem is bekapcsolt. Mármint ellenfelemnek. De az is úgy, hogy miután rám támadt, én meg kikerültem, egy nagyon szép dallamot kezdtem el énekelni. Rávigyorogtam, s megszólaltam.*
- Kapj el ha tudsz!
* Fogalmam sem volt, hogy mennyi gyorsasága lesz, de biztosan sokkal kevesebb, mint nekem. Kíváncsi voltam az arcára, vajon milyen fejet vág, hogyan konstatálja, ami történt vele. Nem akartam kihasználni még a képességemet, így csak egyet lőttem felé ismét. De aztán pihennem kellett.*


A hozzászólást Koshitsu Esutel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 16:10-kor.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:05

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 07 2013, 16:21

Bakker! Nem elég, hogy ez a puskagolyó lábú leány kitér a csapásom elől, valami ármánykodást is bevetett ellenem, amitől a sebességem lecsökkent 1-re. Mi a... Ez az ének! Énekel! használta a spec képességét, ó igen. Ügyes kislány. Bár a fogócskához semmi kedvem, kénytelen vagyok megfeszülni és utána rugaszkodni. Egyébként sem pazarolnék kristályt vagy potit a Novára, de most valóban jól jönne valami turbó cucc. Egy újabb nyílvesszője talál el, én pedig úgy fújtatok a dühtől, mint egy megsebzett bika. Tempózok, ahogy csak bírok, bár nevetségesnek érzem az egész szituációt, de egy vágást intézek felé, hátha elérem.

Élet: 94

... és persze most is meglóg előlem :/


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 16:23-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:21

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Május 07 2013, 16:34

*Megsajnáltam, míg pihentem. Könnyen kikerültem csapását, hogy ne tettem volna? Elhúztam a számat, elment a jó kedvem. Nem szeretek lealázni senkit sem. Megszólaltam.*
- Hagyjuk ezt. Sajnálom. Legyen vége.
* Eszembe jutott, hogy ezt mások nézik. Talán majd kipukkadnak a nevetéstől. Erre a gondolatra düh szállt meg. Nem vagyok hajlandó senkiből sem viccet csinálni. Megálltam ellenfelem előtt, s kilőttem rá egy sorozatot. Kisebb szünetekkel. *

//Hét nyílvesszőt lövök ki. a pihenés itt akkor számítana igazán, ha 22 nyílvesszőt akarnék kilőni, de nem lövök annyit.//
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:34

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4767251444_0f76bf2817_s [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 07 2013, 16:43

Nem értem mire akar kilyukadni a lány, talán feladná? Az őrültség lenne, mikor gyakorlatilag meg is nyerte a párbajt. Aztán felhúzza az íját, betáraz, majd egymás után soroz meg a vesszőivel. Nincs értelme menekülni, egyes gyorsasággal képtelenség akár egyet is kikerülni. A csoportomban nincs több íjász, így ez a vereség belefér. Megadóan mindkét karomat oldalra tartom, s hagyom, hogy a kilőtt vesszők belefúródjanak a testembe. Életpontjaim lenullázódnak, a vesszők pedig pixelekre szakadnak. Menümet lehívva levetem felszerelésem, majd ismét meghajlok Esutel előtt, megadva neki a végső elismerést és tiszteletet, majd sarkon fordulok és szó nélkül távozom. Érdemes volt bevenni a céhbe, még sokra viheti.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 18:08

A titokzatos Pablo Lorente amilyen impresszíven bemutatkozott Stellában, itt olyan csúfos vereséget szenvedett, így a küzdelmeket Esutel kezdi diadallal.

Győztes: Koshitsu Esutel
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G1] Koshitsu Esutel vs Anatole Saito

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.