Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

+6
Chitose
Hinari
Anatole Saito
Jun
Yurihime
Joey Chrome
10 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Dec. 23 2014, 10:15

- Jaj elnézést, elfelejtettem bemutatkozni! A nevem Grifi, Joey egyik barátja. - mutatkoztam be, mikor ráeszméltem, hogy elfelejtettem ezt Joey miatt. - Nem sűrűn ájul el, csak váratlanul érte, hogy valaki Darkness miatt keresi. ^^” - meg is lepett, hogy a sárkány azonnal lebombázott a kérdéseivel.
- Hogy kik az ellenségei, arról fogalmam sincs, de tuti, hogy amilyen szerencsétlen, valakit magára hergelt... De hogy kit hogy az meg akarja öletni, fogalmam sincs. De kicsi az esélye annak, hogy vörös bérelte volna fel azt a szemetet, hisz annak úgyis mindegy. Amúgy amikor eltűnt, minden barátját, akiről tudtunk, megkérdeztünk, de legnagyobb döbbenetünkre mindannyian azt mondták, hogy Judy valamiért törölte őket a barátlistájáról. - azt viszont nem mondtam el, hogy mekkora bunkóság csak úgy kijelenteni a másikról, hogy mennyire gyenge. Már most nem szimpatikus. Pláne akkor, amikor kijelentette, hogy ébresszem fel Joey-t.
- Jó-jó, megpróbálom... - morogtam, majd odamentem Joey-hoz, s határozottan felpofoztam.


- Na, mi volt ez?! - pattantam fel döbbenten, pedig nem is lehet érezni a pofonokat. Grifi valamiért suttogva beszélt velem.
- Timidus veled is el akarja mondatni ugyanazt szerintem, amit már elmondtam. Nem túl szimpi nekem. - ejha. O.o mit művelhetett Timidus, amíg el voltam ájulva, hogy Grifinek már nem tetszik? O.o Mivel mást nem tehettem, visszamentem Shu-ékhoz.
- Bocsi az előbbiért, nem akartam. ^^” Mit akarsz még tudni amúgy Timidus? S félek megkérdezni, de meg kell ezt kérdeznem: mondtad, hogy el akarod kapni. De hogyan? - reméltem, hogy nem olyannal jön elő, hogy én leszek a csali, hogy előjöjjön. X.X

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 23 2014, 12:48

-Hát… szervusz Griffi, örülök, hogy találkoztunk… de ugye biztos nem lesz baja? Én… még sohasem ájultam el itt, azt sem tudtam, hogy lehet ilyet. Mármint… hogy betegségek sincsenek, és azt tudom, hogy van kábító méreg, meg ilyesmik… de az elájulás…
Igazából Shunak arról sem voltak teljesen biztos elképzelései, hogy a kinti világban mitől és miként ájul el az ember. Ilyenek jutottak eszébe, hogy vérnyomás, meg szédülés… de itt, Aincradban ilyenek nem voltak, legalább is nem sűrűn látott ezekhez a dolgokhoz foghatót. Persze azt neki is el kellett ismernie, hogy a magasban még ő is szédült, de azt inkább a félelmének tudta be, mint konkrét, igazi émelygésnek.
-És… váratlanul érte? Még senki nem jött megkérdezni, hogy mi van vele? Hogy… hogy a támadás után… hogy segítsenek-e, vagy valami?
Igaz, Shu nem nagyon nézte ki a többi céhvezérből, hogy nagyon érdeklődnének, hiszen tudta jól, hogy nem tesznek semmit, de mégis meglepődött ezen. Még egy céhvezér halála sem volt elég ahhoz, hogy elgondolkodjanak. Peter halála is csak Anatolet viselte meg. Ezek a frontharcosok… ennyit róluk…  Rolling Eyes Timidusra pedig hiába orrolt meg az ismeretlen barát. A sárkány nem bunkó volt, csak őszinte, és őszintén szólva Shu sem kedvelte Judyt, hiszen első találkozásuk alkalmával már rögtön becsapta és megvezette őket, ráadásul ezt viccesnek is találta… de azért a halálát senkinek nem kívánta, főleg nem Joeynak nem… hiszen nem tűnt valami agresszív, veszélyes gyereknek. Az pedig, hogy egy ájultat fel kell ébreszteni, alapvető dolog volt. Még környezetismeret vagy egészségtan órán is tanítják, és ezt már Shu is tanulta az iskolában, ezért is kérte rá a fiút. Ha még egy ilyen segítségnyújtást is képes gorombáskodásnak venni… Joey legalább kérdéseket tett fel, és konkrét kérdéseket, amire lehetett válaszolni.
-A tervet akkor tudom kidolgozni, ha már elég információt szereztem. Láttad, hogy hogyan harcol Darkness. Mondj el mindent, amit tudsz róla. Minden részletre kiterjedően. Azt is, amikor beszéltél vele, és próbálj minél pontosabban visszaemlékezni a szavaira. Ez rendkívül fontos.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Dec. 28 2014, 16:28

Miközben én Timidussal beszéltem, Grifi Shukaku-nak adta a választ.
- Igen, elég váratlanul, ugyanis ha jól tudom, Darkness gondoskodik róla, hogy véletlenül se tudja meg mindenki, milyen. Úgy tudom, általában vöröst öl meg, vagy kihívja egy isten háta mögötti helyen a célpontot párbajozni, amit persze az elfogadás előtti utolsó pillanatban, észrevétlenül teljes életesre vált át, hogy az indikátora nehogy vörös legyen. Hogy Judy-nál hogy csinálta, azt nem tudom, mert ő nem volt olyan hülye, hogy ne lássa ezt. Bár már volt narancs Judy miatt, de az se sokáig. S mivel zöldről nem igen szokta gyanítani bárki is, hogy bérgyilkos, persze hogy nem jött senki, Judy-t és a testőrét leszámítva. - közben én Timidusra figyeltem, s próbáltam mindent elmondani, amire emlékszem.
- Hát Íjászként nem tudom, mert egész végig el voltam akkor ájulva, amíg Judy-val harcolt, de Árnyharcosként gyors és pontos, s a beszédje? Nos, nem igen szólt, főleg arról nem, hogy ki akar megöletni és miért. Csak annyit mondott, hogy ha Judy-t el tudta kapni, akkor engem is elfog. Viszont a képessége egy jó nagy szemétség! 5 db fekete izéből álló tőrt tud eldobni, s ha mind az 5 talál, akkor ötször sebződsz, nem is kicsit! Ha Eiji nem lesz olyan forrófejű, s nem ugrik neki, biztos megnyekkenek ott helyben! Egyébként ugyanúgy, mint a többi, annyi különbséggel, hogy ez a tag előtte, mint kiderült, alaposan tanulmányozza az áldozatát, hogy amikor csatázik ellene, akkor már ne kelljen a gyenge pontjai keresésével bajlódnia. S senki nem tudja hol a rákban van. Lehet, hogy most is a szemközti házból figyel minket. - itt gyorsan arra néztem, amint eszembe jutott. Nem láttam semmit hála istennek. Legalábbis remélem nem láttam semmit ott.

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 28 2014, 17:11

Timidus csak unottan hallgatta a magyarázkodást. nem mondott semmi újat egyikük sem, maximum annyit, hogy vagy egy nagyon jó ellenféllel van dolguk, vagy nagyon hülye célpontokat talált magának. Aki van olyan hülye, hogy úgy fogadja el a párbajfelkérést, hogy meg sem nézi, hogy milyen módban fut, az elég életképtelen ahhoz, hogy magától is elhulljon, a bérgyilkos tulajdonképpen csak a természetes szelekciót segíti elő. Egyébként meg számos más módja van a párbajon kívül annak, hogy embereket tegyünk el láb alól, és vannak olyanok is, amikkel nem csak a Judyféle nagyszájú pancsereket lehet. A sárkány egyáltalán nem gondolta úgy, hogy Judyt ne lehetne lépre csalni, hiszen neki is olyan könnyen sikerült, ráadásul még akkor, amikor sokkal tapasztalatlanabb volt. Plusz Timidus nem is bérgyilkos, ha bérgyilkos lenne, akkor bizonyára ahhoz is sokkal jobban értene, mint most.
-Gyors és pontos. Magas gyorsaság és fegyverkezelés. A kitartáspontjairól mit tudsz? Hány támadásonként, vagy milyen gyorsan fáradt el? Abban pedig igaza volt, hogy ha Judyval végzett, akkor te sem jelentesz neki komoly akadályt.
Ezek a szavak persze nem Judyt dicsérték, de azt azért tudták, hogy a céhvezér a húszas szint környékén járt, és nem mellesleg nem ájult el egy harc során. Ez pedig komoly előnyt jelentett. Az sem jelentett semmit, hogy bérgyilkosként megfigyeli az áldozatait. Bármilyen valamire való bérgyilkostól ez elvárható volt. Arra, hogy megfigyelnék őket, csak megrázta a fejét.
-Ha olyan magas szintű hallgatózása és lopakodása is van, amit mi nem észlelünk, akkor lényegtelen, hogy figyel-e minket, vagy sem, mert akkor magasabb szintekről pénzelik, mint ami ellen mi harcolhatunk. Másrészről pedig szerinted miért jöttünk a boltodba? Adj el nekünk valamit, de ne túl látványosan. utána távozunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Dec. 29 2014, 15:05

- Hogy mennyi a kitartása? Fogalmam sincs, de biztos magasabb, mint az enyém, mert az enyém 10-20 között van, s majdnem megfulladtam a fáradtságtól, közben neki kutya baja nem volt. Nem lehet, hogy talált valami szintléptető tárgyat? - ez a sárkány könnyen beszél nyugodtan, nem az őt akarják holtan látni ismeretlen okokból! X.X de közben gondolkodtam én is azon, hogy ki a rák bérelhette fel. Az a Tachi nevű nőzaklató, akivel a könyvtárba találkoztam? Ááá, ő vörös, neki mindegy lenne már, hogy ő intéz el, vagy mással oldja meg! Csak nem a Platina Varánuszok valamelyike Clio halála miatt?! Áá, kizárt! Tény, hogy nem kedvelnek, de nem én voltam az a barom, aki rosszul szervezte meg azt a koncertet! Majd hirtelen eszembe jutott Tenebra. Lehet, hogy ő volt az? Hiszen találkoztam vele Darkness előtt, nem éppen szépen...
- Várj csak... Azt hiszem van egy tippem, hogy ki bérelhette fel! - adtam a gondolatomnak hangot. - Van egy nő, a játékos neve Tenebra. Idomár, a petje egy óriási sárkánygyík. S teljesen be van kattanva! Az a terve, hogy Aincrad MINDEN játékosát megölje, hogy aztán ő legyen az egyetlen, aki kijusson innen! Egyszer találkoztam vele, akkor valami mobot akart az uralma alá hajtani, ami eléggé bevadította volna mindenki más petjét ahhoz, hogy mészárlást indítson velük. Én meg a barátaimnak sikerült megállítani, igaz a mobot ki kellett irtanunk érte, s akkor nagyon dühös volt. Lehet, hogy ő akar holtan látni! Főleg most, hogy egy mostani terve is részben miattam ment kudarcba! - ha Shukaku meg Timidus nem jön ide, eszembe se jutott volna! Bár elég riasztó volt viszont a gondolat, hogy magasabb szintekről pénzelhetik. Majd Timidus kijelentette, hogy mellesleg azárt jött a boltba, hogy a semmiből adjak el valamit nekik. Nyersanyag hiányában odaadtam nekik az egyetlen hangrögzítő kristályt.
- Tessék, 25 arany lesz. Aztán használjátok egészséggel!

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 01 2016, 21:26

Bolt átalakítva, áru feltöltve! Very Happy

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 01 2016, 22:17

Még annyit, hogy írjátok ide a vásárlást, ne PÜ-be pls, köszönöm!

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 01 2016, 23:24

Ha az a Borostyánkő  még megvan, akkor én azt megvenném. :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 02 2016, 06:27

Halihó! Megvenném a T1 növénykéidet.
Ha jól számolom ennyibe kerül.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 02 2016, 16:15

Eladva! Smile

FIGYELEM:
Következő adag olcsóbb lesz!

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Dec. 25 2018, 19:16

Figyelem!

Eladó nyersanyag elérhető, árufeltöltés folyamatos lehetőség szerint!

_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Shota Szomb. Május 28 2022, 09:47


Shota benéz a boltba és elégedetten veszi tudomásul, hogy pont van azokból a nyersanyagokból, amikből ő szeretne.
- Üdvözletem, fiatalúr - hajol meg, majd elő is vesz egy marék aranyat - Megvenném a 2 Munkálatlan Bőrt és az 5 Fémkövet, ha szabad - mutat rá az árura és számolja le értük a 120 aranyat.


Az arany elküldve ITT.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Május 28 2022, 13:58


_________________
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2] - Page 2 Empty Re: Aranykrajcár Nyersanyagbolt [T1]-[T2]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.