Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryuninji Ren vs. Szophie

3 posters

Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Szer. Jan. 16 2013, 19:28

Egy mezőn sétáltam. Már megint nem akadt semmi dolgom, ezért kijöttem a szabadba, a friss levegőre egy kicsit, hátha találkozok valakivel, akinek kedve szottyan egy kis haveri, "nem öljük meg egymást" harcra.
Az idő is megfelelő volt, a hely is, a madarak is olyan szépen énekeltek.. Tejesen bezsongtam, így nagyokat szökellve haladtam a fűben, közben egy dalt dúdolgattam. Tejesen idiótának nézhettem ki, vagy legalábbis ovisnak, de ez perpillanat nem zavart, hisz közel, s távol egy emberrel sem találkoztam. Vezér is átvette a jókedvem, és ő is nagyokat ugrálva haladt mellettem a fűben, ami magasabb volt szegénykémnél. Bár lehet, hogy pont ezért ugrált.. A mezőt erdő vette körül mindkét oldalt. Egy kicsit közelebb mentem a fákhoz, hogy árnyékban legyek, mert nagyon meleg volt. Egyszer csak az egyik bokor megmozdult, majd két fa közül egy fiú lépett elő. Hirtelen megijedtem, és elkezdtem hátrálni. "Vajon látta a szökdécselős műsoromat?" Tejesen elpirultam zavaromban. A hajam mögé temetkeztem, onnan pillogtam föl, hogy lássam az arcát. Kis tanulmányozás után valami váratlan dolog esett le, így ujjongva kiáltottam föl.
- Hiszen te Ren vagy! Voltam a koncerteiden is, meg meg meg.. - kifogytam a szuszból. - Nem is gondoltam, hogy te is játszol itt.. öhmm.. és hogy találkozzunk.. Nagyon szerettem a dalaid! Vagyis még mindig szeretem..- nem sok mindent szerettem meg Japánban, sőt kifejezetten gyűlöltem a helyet, de egyetlen jót találtam benne, ami rávett arra, hogy néha ki mozduljak otthonról, és az Ren, vagyis a dalai. A fiút magát nem ismertem, nem is akartam ismerni. Nem vagyok az a tipikus őrült, feleségül megyek hozzá, de cuki sztár fan. Csak a számait szerettem, ennyi.
- Mármint öhmm.. - Vajon az ilyen hírességek hogy tűrik, ha hozzájuk szólnak? - Vagyis tegezhetem? - vettem elő kislányos bájom. Nem nagyon szeretném, hogy kicsapja nekem a hisztit, vagy ilyesmik. És egy csillagtól mégis mi mást várhatok? Önfényezés, hiszti, beképzeltség, semmi több.


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25 2013, 17:38-kor.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jan. 16 2013, 22:54

- Szedd szét mind Reginald..- kiáltom a petemnek aki éppen három vaddisznóval csillapítja harc utáni vágyát. Muszáj kimozognia magát egy picit, bár ezek a kis malackák nem nagyon jelentenek neki komoly kihívást, viszont nekem sok-sok husit jelent, amit el is fogyasztok ma estére.. Nyami… már alig várom. Regi kicsit nehezen mozog, mert az erdő sűrűbb részénél járunk, de a husiért megéri. Nem is kell sok idő, hogy lekaszálja az összes pufi röfit én meg vígan eltulajdonítom pár gombnyomással a finom husikájukat.
- Menjünk haza pajti.. lakomázunk ma este- Azzal a főnixem a vállamra száll.. Szereti cipeltetni magát… javíthatatlan. Az erdőben nem sok mob van, igaz a biztonságosabbnak mondott ösvényt követem, így utam nem valami izgalmas. Csak a saját lépteim zaját hallom és a levelek zizegését. Hamarosan ki is érek az erdőből, ekkor pillantok meg egy lánykát, aki minden bizonnyal zavarban van, csak azt nem tudom, hogy miért. Még semmi olyasmit nem tettem, amivel indokolni lehetne a pírt az arcán.. Gyorsan lepillantok a nadrágomra, de semmi.. a slicc fent van. Az ingem is be van gombolva, ergo nem mutatok magamból többet, mint kellene, kivételesen.
- Öhm.. ..- Épp kérdezni akartam, hogy mi az oka a zavarának, mikor meghallottam szájából a saját nevem. Kicsit lefagytam.. egy pár pillanatra csak és hallgatom a mondanivalóját.. Ez az.. még valaki, aki ismer… és szereti a dalaimat is *.* Aincradban nem sok ember ismer meg kapásból.. így már értem a pillanatnyi zavarát… vagy mégsem?? Mert annak már semmi jele. Pár pillanatig csak némán nézem rá csillogó szemekkel *.*.. Végül odalépek hozzá és megfogom az egyik kezét mind a két kezemmel.
- Szia!.. igen Ren vagyok.. – pillanatnyi fellángolásom közepette Regi kopogtatott a fejecskémen, hogy ideje felkelni.. így meg is tettem.
- Khöm…. Tehát igen Ren vagyok, ő pedig Reginald a petem. És benned kit tisztelhetek szép hölgy??- kérdem mind mosolyogva. Majd alaposan felmérem magamnak.. igazán csinos lányka.. mázli.. és még ismer is és szereti a dalaimat.. ebből talán még lesz is valami..
- Tegezni?? Hát persze.. nem vagyok olyan öreg, vagy annak látszom?? Nem hinném, hogy sokkal idősebb vagyok nálad.. – ekkor veszem észre a kis apróságot a magas fűben, tehát ő is egy állatidomár
- És a kis pöttöm??- kérdezek rá a pet nevére, majd végre elengedem a lány kezét, ha eddig nem rántotta volna ki kezeim közül.
- Nincs kedved csinálni valamit?? Velem?? Csak mi ketten?? Na meg a petek… - kérdem széles mosollyal és lehajolok, hogy megsimogathassam a bébi állatkát.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Csüt. Jan. 17 2013, 15:09

- Szia!.. igen Ren vagyok..- mondta, miközben közelebb lépett , és megfogta a kezem. Nem ezt a reakciót vártam, egyáltalán nem értettem az egészet. Mégis mit csinál, és miért? Megint zavarban voltam, pedig most még csak az okát sem tudtam. Teljesen lefagytam, mind tudatban, mind cselekvésben.
- Khöm…. Tehát igen Ren vagyok, ő pedig Reginald a petem. És benned kit tisztelhetek szép hölgy?? - nem tudtam válaszolni, bennem ragadt a szó, még szerencse, hogy ő a petemhez fordult, és róla kezdett kérdezni. Ezután végre elengedte a kezem, így egy kicsit összeszedettebbnek éreztem magam.
- Hát öhmm..- szólaltam meg végre, már ha ezt beszédnek lehet nevezni. - A nevem, neve.. ő Vezér én pedig.. öhmm.. Szophie! - nyögtem ki végül. Aztán eljutott a tudatomig az előbbi.
- Ő nem pöttöm, vagyis kicsi, de ne hívd pöttömnek! Ő egy véres ragadozó!!! - fújtam fel az arcom. Persze ezt én sem gondoltam komolyan, így hamarosan el is nevettem magam.
- Na jó..igazából elég találó rá a pöttöm kifejezés.. De akkor is, ő Vezér!
- Nincs kedved csinálni valamit?? Velem?? Csak mi ketten?? Na meg a petek… - kérdezte ekkor, és el kezdett lehajolni, hogy megsimogassa farkasom. Csak azt nem tudta, hogy rajtam kívül nem igen szokott senki hozzá nyúlni, és nem veszi jó néven az idegeneket, pláne nem a simogatást, kivéve ha én lefogom, és nyugtatgatom. Ez okból kifolyólag Vezér egy gonosz morás kíséretében megkísérelte megharapni a fiút, amit csak azért nem tett meg, mert én hirtelen visszarántottam.
- Bocsi, nem szereti az idegeneket, de ha nagyon meg szeretnéd simogatni, lefogom neked.. - mondtam. - Visszatérve az előbbi kérdésedre, van egy ötletem.. Mit szólnál egy barátságos mérkőzéshez? Az tökéletes arra, hogy valamit csináljunk mi, kettesben, meg a petek. - Reméltem, ő is erre gondolt, a többi csak érintőlegesen fordult meg a fejemben, de gyorsan el is vetettem.
- Egyébként híresség létedre elég kedves vagy.. - mondtam, csak úgy félvállról említve, mennyire meglepődtem, a viselkedésén. Bennem teljesen az a kép volt, hogy a hozzá hasonlóak annyira nagyra vannak magukkal, hogy soha nem ereszkednének le addig, hogy egy átlag polgárral beszéljenek. Persze egy angol nemessel akármikor elcsevegnek, de nem hiszem, hogy tudná ki, és mi vagyok. Nem is szeretném elmondani. Ebben a játékban én ettől független vagyok, s tényleg csak egy senki, csak olyan, mint bárki más.
- Azt vártam volna, hogy hisztizel, meg ilyenek.. Meg hogy nem is állsz szóba egy átlagos, hétköznapi, nem dúsgazdag lánnyal.- mondtam ki, amit gondoltam. - Persze a játékban megváltozhatott a személyiséged, és valószínűleg itt nem mész túl sokra azzal, ha fenntartod az orrod.. - tettettem azt, hogy hangosan gondolkodom. Igazából kíváncsi voltam a reakciójára ezzel a témával kapcsolatban. Nem igazán adódott még eddig lehetőségem hírességeket ez ügyben faggatni.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 17 2013, 20:41

Ez nap egyre jobb és jobb lesz a számomra. Szereztem egy rakat husit vacsira és most meg találkoztam egy szépséggel aki még ismer is. Sőt.. még a zenémet, a dalaimat is szereti. Le is pacsiztam vel e egyből, de megint zavarban érzi magát.. azt most megértem… hiszen híres és jóképű sztár vagyok aki éppen megérintette őt. Ez egy tök átlagos reakció.. sőt inkább lightos egy kicsit. Normális esetben egyből a nyakamba kellett volna vetnie magát, de most csak a szava akadt el és szép arcán egy kis pír is megjelent. Kicsit meghatódtam mikor a nevem-hallottam…. Ritka ebben a világban az ilyen, de megesik..
- Akkor örülök, hogy megismerhetlek Szophie..- érdekes.. csak azután tudott válaszolni, hogy elengedtem a kezét.. kicsit szégyenlős lehet.. bár… na mindegy nem agyalok ezen tovább, majd csak kiderül.
- És persze téged is pöt… öhm Vezért..- kicsit nevettem amikor megtudtam, hogy a kis apróságnak Vezér a neve.. Most még annyira nem illik rá, de majd ha felnő.. lehet nem is szeretnék vele akkor már találkozni. A kérdésem után megszeretném simogatni a pö.. vezért, de majdnem megharap.. a kis szemtelen, de szerencsére nem tette és a gazdija lefogta, így kivitelezhettem a műveletet kisebb sérülések nélkül is. A kérdésem viszont.. hát megint süket fülekre talált.. illetve csak félig de akkor is. Ebben a világban a közös időtöltés csak küldi és párbaj lehet?? Semmi meghittebb?? Mondjuk egy vacsi, vagy randi vagy…khöm… igen az..
- Felőlem rendben van.. de szólok, hogy elég különc és érdekes a harcstílusom.. lehet nem fog tetszeni. – közlöm a tényeket vele, majd egy furcsa dolgot hallok.. Persze, hogy kedves vagyok.. tudtommal sosem voltam bunkó vagy ilyesmi.
- Hogy én?? Hisztizek?? Meg ilyenek??- nevettem el magam egy kicsit.. ilyet sosem tettem.. jó hiszti volt, de sosem nyilvánosan. Arról akkor tudott volna minden rajongóm.
- Az igaz, hogy roppantul tehetséges vagyok egy-két dologban. De ettől nem nézem le azokat, akik például nem tudnak énekelni. Ebben a világban meg sem engedhetném magamnak. Ember vagyok, mint bárki más.. csak nekem összejött az élet.. addig amíg itt nem ragadtam…- kuncogtam.. Mert valóban viccesnek találtam a helyzetet.. Pont egy játékban kellett bent ragadnom… elég ciki.
- Akkor.. ha benne vagy kezdhetjük.. milyen párbaj legyen??- kérdezek rá, ha benne van a figyelmeztetésem ellenére is.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 18 2013, 15:34

- Felőlem rendben van.. de szólok, hogy elég különc és érdekes a harcstílusom.. lehet nem fog tetszeni. - mondta. Ezzel felcsigázta a kíváncsiságom. A beképzelt sztárról alkotott véleményemről is igen más elképzelései voltak, amin igencsak meglepődtem.
- Ebben az esetben.. egyébként szerinted, ha valaha kijutunk erről a helyről, akkor az utcán megismernél? Szerintem egész érdekes dolgok lesznek, amikor visszatérünk. Szerinted rendeznek majd egy nemzetközi ünnepet a tiszteletünkre? Én benne lennék egy olyanban.. - Nem hiúságból, vagy ilyenek, de tejesen egyértelműnek találtam azt a gondolatot, hogy tömegek fognak ünnepelni, hősnek nevezni. Ennyit a szerény vágyaimról.
- Akkor.. ha benne vagy kezdhetjük.. milyen párbaj legyen?? - zavart meg gondolkodásom közepette.
- Párbaj mi, hol, hogy? Jaaa.. - Én éppen valami fesztivál szerűségről álmodoztam,nagy lufikkal, meg zenével, meg ünneplő tömeggel, erre belezavar.
- Áhh.. igaz, soha nem jutok ki, ha mindvégig csak álmodozom. - sóhajtottam. csak magamnak. - Elsődlegesen viszont kíváncsi vagyok mi a te furcsa harcmodorod.. Egyébként szerintem játszhatnánk is valamit, amivel feldobnánk az egyszerű harcot.. - gondolkodtam el. Elegem volt abból a tipikus és örökös rúg,harap, vág dologból. - Wííííííííiii... - kiáltottam fel aztán, amikor egy egész érdekes kis dolog pattant ki a fejemből. - Hupsz.. ez most elég fura megnyilvánulásom volt.. De nem ez a lényeg, van egy király ötletem a harcra.. - mosolyodtam el gonoszan. - Úgy tudom, jó vagy a színészkedésben.. Vagyis szerepeltél már színdarabban, vagy ilyesmik.. Mit szólnál ahhoz, ha ez a párbaj egy színdarab is lenne egyben? Vagy mondjuk.. a kivitelezésről annyit, hogy nem tudom, hogy legyen, csak az a biztos, hogy egész jó kis ötletnek tűnik.. Mondjuk választhatnánk egy darabot, és a szerint kéne eljátszanunk a szereplőket, és úgy harcolni... Egy-egy jeleneten belül folyna a harc.. Vagy ilyesmi. - mosolyogtam rá, és vártam, mit szól ehhez az ötlethez.
- Mivel az én ötletem volt, te találd ki, mit is játszunk el, persze azt is választhatod, hogy simán csak harcolunk.. - mondtam. Reméltem, hogy neki is tetszik az ötlet, és ezzel egy kicsit kiléphetek a mindennapok átlagos, és unalmas ütöm-vágom világából. A szemébe néztem várakozás teljesen, mindeközben enyhe szellő fújt, lágyan meglebbentve hajunkat. Változásra volt szükségem, valami szokatlanra, valamire, ami kimozdít az egyhangúságból, hisz ez az, ami számomra azt jelenti, hogy élek.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 19 2013, 14:24

Valami érthetetlen oknál fogva ebben a világban a lányok többsége nem randira akar hívni,hanem egyből megakar velem küzdeni. Egy picikét elszomorító ez a tény.. Ennyire különbözne ez a világ a másiktól?? Amiben ez előtt éltünk?? Ha az igazi világban jött volna oda hozzám egy lány, hogy gyere Ren, küzdjünk meg. Hát a legjobb esetben csak furcsán néztem volna rá, vagy kinevetem. A rosszabban pedig pár pillanattal később a biztonságiak kicsi a rakást játszottak volna vele. De ez nem az a világ.. ilyen szempontból talán jobb is, talán ezért mentem bele a küzdelembe. Ha ez a lányka vágya akkor teljesítem.
-Ami azt illeti.. Nem tudom. Mivel nem szoktam az utcán járkálni csak úgy, de ha mégis, és jelzel a tömegből, hogy ott vagy akkor nem hagynálak, figyelmen kívül azt megígérem. Persze ahhoz azt kell, hogy nagy benyomást gyakoroljunk egymásra, hogy ne felejtsük el a másikat. De mivel ilyen csinos és aranyos vagy.. ez neked már majdnem sikerült is. - kuncognom kellet Szophie képzelgésén.. Valóban nem lenne rossz egy nemzetközi ünnep, de azért.. nem hinném, hogy megtörténik.
- Furcsákat mondasz, erre csak azt tudom, mondani, hogy semmi sem lehetetlen. – Egy kicsit elkalandozott a lányka. Elég vicces volt.. nagyon szétszórt, persze lehet, hogy csak miattam van, persze nem bánom. Ettől csak még aranyosabbnak tűnik a szememben.
- Nana.. nem adok ki belső infókat, főleg nem rögtön a párbajunk előtt. Legyen meglepetés – kiöltöm a nyelvem, majd kuncogok egy kicsit. Váratlan felkiáltásán viszont már nevetnem kell…. tényleg aranyos egy lány. Az ötlet viszont váratlanul ért.. meg sem tudok szólalni hírtelen, csak pár pillanatig gondolkodok rajta, hogy akkor ezt, most hogyan is értette. Egy színdarab… furcsa egy párbajnak az tuti, de végül is Ai-chan esetében is bújócska, meg futóverseny lett a vége. Hozzáteszem nagyon kellemes kis párbaj volt.
- Hmmm úgy ahogy értem, hogy mit szeretnél Szophie-chan, csak nem igazán tudom elképzelni a kivitelezést. Nem rossz ötlet, azonban ha jó megfigyelő vagyok nem egy nemzet gyermekei vagyunk. Én pedig nem vagyok valami tájékozott a nagy drámákban, színdarabokban, még a Rómeó-kun és Julia-chant sem olvastam. Hmm nehéz ügy.. de ha valami modernkori alkotásról lenne szó, valami népszerű fim vagy valami, akkor szerintem meg tudnánk oldani… mit szólsz?? – kérdem mosolyogva, csak rajta áll a dolog.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 19 2013, 20:03

-Ami azt illeti.. Nem tudom. Mivel nem szoktam az utcán járkálni csak úgy, de ha mégis, és jelzel a tömegből, hogy ott vagy akkor nem hagynálak, figyelmen kívül azt megígérem. Persze ahhoz azt kell, hogy nagy benyomást gyakoroljunk egymásra, hogy ne felejtsük el a másikat. De mivel ilyen csinos és aranyos vagy.. ez neked már majdnem sikerült is. - Ezt most vehetem dicséretnek? Mindenesetre én annak vettem.
- Furcsa lenne.. Te koncertezel, én meg ugrálok az első sorban, megismersz, és el kezdesz integetni.. - nevettem megint. - Talán még a kulisszák mögé is bejutok, mint VIP vendég. - persze ezt csak hülyülésképp mondtam.
Sajnos arról a furcsa harcmodoráról nem mondott semmit, ehelyett egy csak nyelvkiöltést kaptam. Na de kihívás elfogadva! Én is ezt tettem.
- Bleeee.. Nesze neked! - vigyorodtam el.
Az ötletem is - szerencsére - tetszett neki.
- Hmmm úgy ahogy értem, hogy mit szeretnél Szophie-chan, csak nem igazán tudom elképzelni a kivitelezést. Nem rossz ötlet, azonban ha jó megfigyelő vagyok nem egy nemzet gyermekei vagyunk. Én pedig nem vagyok valami tájékozott a nagy drámákban, színdarabokban, még a Rómeó-kun és Julia-chant sem olvastam. Hmm nehéz ügy.. de ha valami modern kori alkotásról lenne szó, valami népszerű fim vagy valami, akkor szerintem meg tudnánk oldani… mit szólsz??
- Hááát.. a kivitelezésről nekem sincs sok fogalmam.. Igen, jól gondolod, én eredetileg angol vagyok, csak Japánba költöztünk. Természetesen benne vagyok abban, hogy modern kori film vagy ilyesmi alapján csináljuk inkább. Rómeó-kun és Julia-chan.. - nevettem el magam. - Így még nem hallottam emlegetni őket. Egyébként nem is igen terveztem azt, hogy egymás karjaiban fogunk öngyilkosak lenni.. Valahogy még nem szándékozom meghalni.. És akkor most mi a nagy film ötlet? kérdeztem. - Ha kitaláltad, kezdhetjük is szerintem.. Aztán a nyertes meghívja a vesztest egy kis fájdalom díj epres fagyira.^^
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 20 2013, 14:03

Szophie-channak érdekes elképzelései vannak a dolgokról, de ebben nem látok semmi rosszat. Csak egy kicsit különc, vagy én lennék az, hogy őt annak látom?? Ezt nem tudom. A lényeg, hogy akkor egyikünk tuti az. A kérdése viszont jogos volt.. hogy megismerném-e az utcán. Ha felismerem, akkor miért ne?? Neki kell majd megküzdenie a féltékeny rajongó lányokkal.
-Nem.. én nem egészen így képzeltem. Hogy ha éppen koncertezem és te ugrálsz az első sorban, akkor csak természetes, hogy felsegítelek a színpadra magam mellé. Az már más kérdés, hogy megrohamoznának később az újságírók és faggatnának, hogy milyen kapcsolatban állsz velem. Sőt.. jönnének a pletykák is. Szóval csak te tudhatod, hogy akarod-e ezt..- kuncogtam… valakinek bejön, ha szerepelhet az újságokban, riportokban.. Valakinek meg nem. Persze ez csak egy kicsike elképzelés volt. Az a bizonyos mi lenne ha. Az ötlete a párbajunk mikéntjére elég érdekes… eddig sosem gondoltam arra, hogy lehet így is Szinesíteni egy párbajt. Egy próbát mindenképp megér, aztán ha nem jön be akkor maradunk a hagyományos csihi-puhinál. A probléma csak az volt ezzel az egésszel, hogy nem jutott semmi sem az eszembe, amit el tudnék játszani ilyen hírtelen. És nem is vagyok valami nagy színész.. még csak kezdőnek számítok ebben a szakmában. Igaz legutóbb elég jó kritikát kaptam, de az nem sokat számít.
- Hmmmmm..- törtem a fejem, miközben ő kinevette a Rómeo-kun és Julia-chan címet.. Lehet, hogy viccesen mondtam ki?? Vagy fura hanglejtéssel?? Mindegy is.. legalább kacarászni is láttam a lánykát. Elmémben cikáztak a közismert filmek és jeleneteik… de hiába.. még mindig nincs ötletem.. azonban eszemben sincs feladni. Közben lehívtam a panelt és elintéztem a párbaj kihívást. Fél életig megy.. már csak el kellett fogadnia a kihívást.
- Akkor kezdhetjük Szophie-chan.. és bemutatkoznék újra. A nevem Ren Sparrow Kapitány. Ő pedig hűséges első tisztem Reginald Gibbs… röviden Mr. Gibbs- bizony.. egyik kedvenc filmem mellett döntöttem, persze ha a lányka ez nem jön be akkor majd szól és kitalálunk valami mást. De ha belemegy akkor pár gombnyomással, már kalóz hacukát is öltöttem magamra.



Ryuninji Ren vs. Szophie Uta.no___prince-sama___.600.846250_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 21 2013, 13:53

-Nem.. én nem egészen így képzeltem. Hogy ha éppen koncertezem és te ugrálsz az első sorban, akkor csak természetes, hogy felsegítelek a színpadra magam mellé. Az már más kérdés, hogy megrohamoznának később az újságírók és faggatnának, hogy milyen kapcsolatban állsz velem. Sőt.. jönnének a pletykák is. Szóval csak te tudhatod, hogy akarod-e ezt.. -nézett elgondolkodóan. Nos a felhajtást nem bírnám az tuti..
- Hmmm.. akkor inkább a hátsó sorba veszek jegyet.. Egyébként meg nem lenne semmi pletyka, mert megmondanánk, hogy itt, a játékban találkoztunk, és ennyi. Csak ismerősök vagyunk.. Bár nem nagyon bírnám elviselni az újságírókat, meg ilyeneket.. De akkor veled szinte lehetetlen megoldani az élő világban egy sima haveri találkozást, úgy, hogy ne tudjon róla az egész világ.. - nehéz lehet így élni. Nekem már enélkül is tele van a hócipőm a nyilvánossággal. Na de most vissza a párbajhoz, a jelenbe.
Elküldte a párbaj kihívást, amit én el is fogadtam.
- Akkor kezdhetjük Szophie-chan.. és bemutatkoznék újra. A nevem Ren Sparrow Kapitány. Ő pedig hűséges első tisztem Reginald Gibbs… röviden Mr. Gibbs - ezen nevetnem kellett. A Karib-tenger kalózai nagyon jó választásnak bizonyult. Most akkor az én választásom következik. Amíg én gondolkoztam, addig egy-két gombnyomással ellenfelem igazi kalóz ruhát öltött.
- Nos lehetnék Szophie /Elizabeth/ Swann, de az nem lenne olyan jó.. Akkor jóban kéne lennünk..Bár a 2. részben pont neki köszönheted a halálod..De mégsem.. Helyette inkább köszöntsd Szophie /Davy/ Jonest! És most itt az ideje annak, hogy törleszd az adósságod! - nevettem el magam. És most a lényeg! - Legyen átkozott az óra! És ne legyen örvendezés azon! Átkozzuk el a napot, mi, akik felébresztjük a Krakent! Köszöntsd farkasom személyében a megtestesült szárazföldi vízi szörnyet! Ha nem rovod le adósságod, akkor benne leled a halálod! Uiii.. most képzeld azt, hogy csúnya, polip fejű valami lettem, Vezér meg egyenesen egy polip izé.. És tátátátátááá..*orgonaszó.* - nevettem. - Le lehet engem győzni, csak találd meg a szívem ládáját, meg a hozzá tartozó kulcsot.. De szerintem van egyszerűbb módja is.. Bár ennek kiderítése már a te dolgod Sparrow.. - Hogy én mennyire szeretem ezt a történetet. A 3. rész a legjobb szerintem, A világ végén.. - Sikerült pont az egyik nagy kedvencemet kiválasztanod..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 22 2013, 13:09

Elmagyaráztam Szophie-channak, hogy bizony nem egészen úgy van ahogyan azt ő gondolja, mert sajnos nem járkálhatok csak úgy az utcákon, max valami nagyon kemény álruhában. Hát igen.. a sztárok élete sem fenékig tejfel, ettől függetlenül én mindig is nagyon élveztem. Nekem való ez az élet. A lány szavait hallgatva elnevettem magam..
-Azért nyugodtam lehetsz az első sorban…. és mondhatjuk azt, de tudod milyenek az embereke.. Együtt látnak egy lánykával és már az esküvőről beszélgetnek. Még akkor is ha számomra tök ismeretlen lányról van szó akire egy picikét máshogy néztem mint a többire.. szörnyű alakok ezek a szerkesztők. – Egy párszor már megkeserítették az életemet alaptalan pletykákkal, amiket éppen elég volt kimagyarázni. Éppen ezért nagyon pipa is vagyok rájuk. Lövésem sincs, hogy ezek miért akarják folyton tönkretenni más emberek életét, karrierjét. Gonosz banda.
- Ami azt illeti,hogy meglehet szervezni, csak sajnos akkor hozzám kell igazodnotok, mert szabadidő terén… hát mondjuk azt, hogyha van is akkor sem valami sok. Mindig akad valami amit kitalálnak nekem. – Na de rátértünk a párbajra és kis gondolkozás után már tudtam is, hogy kit fogok megszemélyesíteni, illetve kit próbálok, mert a színészkedésben még eléggé kezdőnek számítok. Közben megejtettem a kihívást is amit Szophie-chan el is fogadott. Bemutatkozásom után elnevette magát a lányka…. először csak csúnyán néztem, de végül engem is legyőzött a nevetés kényszere. Míg én magamra öltöttem kalóz hacukámat addig a lány gondolkodott. Érdekes szereplőt választott azt biztos.. most én nevettem el magam először.
- Szophie-chan elég nehéz lesz téged csúnya polipfejű valaminek nézni,mert csinos és aranyos vagy, de minden tőlem telhetőt megteszek – vetettem egy pillantást a kis tökmagra vezérre, majd ismét nevettem egy picit. Egy pici aranyos négylábút kell hatalmas krakennek képzelnem.. Mondjuk, a modora megvan hozzá, mert már meg akart harapni, és csak a gazdájára hallgat, mint a kraken.
- Akkor jó.. nekem is nagy kedvencem ez a film- feleltem mosolyogva.. Majd pár pillanat szünet és felvettem Sparrow jellegzetes testtartását.
- Ren Sparrow KAPITÁNY ha kérhetem. – próbáltam nem kuncogni.. egyenlőre ez sikeresen ment is.
- Ugyan már Jones nem beszélhetnénk meg?? Küldök valakit magam helyett.. Csak egy lelket akartál.. azt megkapod.. hát nem fair ajánlat?? Így mindenki boldog lesz…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Kedd Jan. 22 2013, 18:25

-Azért nyugodtam lehetsz az első sorban…. és mondhatjuk azt, de tudod milyenek az embereke.. Együtt látnak egy lánykával és már az esküvőről beszélgetnek. Még akkor is ha számomra tök ismeretlen lányról van szó akire egy picikét máshogy néztem mint a többire.. szörnyű alakok ezek a szerkesztők. - mondta.
- Nyaáhá.. Én, mint menyasszony.. Neh már.. Ki is nyírnám magam.. Ilyet biztos nem terjesztenek el! Megtiltom! - nyöszörögtem.
- Szophie-chan elég nehéz lesz téged csúnya polipfejű valaminek nézni,mert csinos és aranyos vagy, de minden tőlem telhetőt megteszek. - válaszolta a Davy Jones választásomra.
- Csinos, és aranyos? Ezt most bóknak veszem, ha nem gond.. - mondtam. És most kezdődjék a játék! Nem tudom még, hogy mi fog kisülni ebből, de az biztos, hogy valami igazán érdekes.
- Ren Sparrow KAPITÁNY ha kérhetem. Ugyan már Jones nem beszélhetnénk meg?? Küldök valakit magam helyett.. Csak egy lelket akartál.. azt megkapod.. hát nem fair ajánlat?? Így mindenki boldog lesz… - kezdett bele. Szinte a fülemben csengett Jack filmbeli szinkronhangja.
- Ha, nekem a te lelked kell! Csak az az egy lélek jó, nincs még egy ilyen gonosz kalóz a földön, mint te! Az ajánlat így szólt, a Fekete Gyöngy a tiéd, ha cserébe 100 évig szolgálsz engem!Vagy 100 lélek! Vagy akkor hozz 100 lelket magad helyett 3 nap múlva! Na, mit szólsz Ren? Képes lennél száz ártatlant magad helyett hozzám küldeni? - vettem fel a komoly, alkudozó kifejezést az arcomba, miközben végig gonoszan vigyorogtam. - Ha nem hozol ide nekem száz lelket magad helyett, akkor a Kraken fog elemészteni téged, a Fekete Gyönggyel együtt! Előre lusta banda, tegyétek a dolgotokat, nincs lazsálás. - kiabáltam az elképzelt legénység felé.
- Na mi a baj Jack.. - upsz, elrontottam. - Akarom mondani Ren! Csak nem félsz a Kraken erejétől? Látom, reszket a lábad.. - korrigáltam a tévesztést, és mindvégig komoly maradtam. Konok, kihívó vigyorral mondtam az utolsó szavakat. Nincs visszaút, kezdetét veszi a párbaj!
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jan. 24 2013, 02:23

Szophie igazán mókás egy lányka az már egyszer biztos.. már nem először nevetetett meg engem a kicsi lányka.. Bár sértésnek is vehettem volna, hogy így kijelentette, hogy inkább kinyírná magát, minthogy a menyasszonyom legyen. Bár sejtettem, hogy nem ez állt a dolgok mögött.. így nem is vettem zokon a dolgot.
-Tudod.. az egy dolog, hogy te megtiltod nekik.. de ezek annál jobban csinálják.. Tudod.. ami tiltott az mindig is vonzotta az emberek figyelmét. Ha kijelentenéd, hogy megtiltod.. másnak már minden újság azzal lenne tele, hogy vajon mikor is lesz az a bizonyos nagy nap..- nevettem el magam a végére.. valóban így van, de akkor is vicces volt hallani.. főleg a saját számból.
- Nyugodtan vedd annak.. mivel annak is szántam…- A kis játéjunk elkezdődött.. Szophie-chan próbált azonosulni Jones szerepével én pedig Sparrowéval… Eddig egészen jól megoldottuk a feladatot. Az ajánlatom nem tetszett neki.. pedig szerintem nagyon is Fair volt.. de mit is váron az ember egy tintafejtől??
- Ohooo… keményen alkuszol, mint mindig. Kötve hiszem, hogy megérne neked az én aprócska, mocskos kis lelkem száz másikat. – kérdeztem rá, de mintha nem is szerette volna ezt figyelembe venni.. hát igen… Szophie Jones kemény játékos volt mindig is.
- Ezt akkor nemnek veszem… - törődtem bele, hogy nem jött be a kis trükköm… A kérdésén elmosolyodtam.
- Hagy gondolkozzam egy picit…. Igen..- vágtam rá pár pillanat gondolkodás után rögtön.
- De három nap kevés hozzá.. nem lehetne egy hét??- alkudoztam tovább…. száz lélek összeszedés nem egyszerű, még ha tortuga csőcselékéből is próbálnám összeszedni őket.
- Úgy van…úgy van.. dolgozzatok lusta banda..- beszéltem én is a nem létező közönséghez.. az újabb kérdésen pedig ismét elmosolyodtam. Kicsit kuncogtam is mikor Szophie-chan rontott.. ezzel én is kiestem a szerepemből pár pillanatra, de nem baj.. ez még elment.. mindkettőnk részéről.
- Félni?? Én… ugyan dehogy…. na jó.. talán egy kicsit…- mondtam elhaló hangon és vártam, hogy mi lesz a válasza az alkumnak.. ha nem ment bele akkor kardom markolatához nyúltam, felkészülve a csatára, vagy éppen a menekülésre.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 25 2013, 17:21

- Ohooo… keményen alkuszol, mint mindig. Kötve hiszem, hogy megérne neked az én aprócska, mocskos kis lelkem száz másikat. - kérlelt.
- Hahh! Száz, vagy semmi, ez az utolsó ajánlatom.
- De három nap kevés hozzá.. nem lehetne egy hét?? - alkudozott. Mérgesen, kiabálva förmedtem rá.
- Nincs alku, vagy 3 nap alatt összeszeded a lelkeket, vagy le töltöd tartozásod a Bolygó Hollandin! - ordítoztam. - És te csak ne utasítgasd az én legénységemet! - folytattam. Mikor rontottam, kissé elnevette magát. Ha, kiestél a szerepedből! Én komoly maradtam a továbbiakban is. Elnézem neki a mosolygást, ő meg nekem a rontást. Szerintem ez így fer.
- Félni?? Én… ugyan dehogy…. na jó.. talán egy kicsit… - mondta, közben a kését, akarom mondani a kardját fogta.
- Hát jó, ha az ajánlatom nem tetszik, akkor nincs más választásom.. Adok okot neked a rettegésre! - intettem Vezérnek, hogy rohamozza meg ellenségemet, és közben én is előrántottam a késem, akarom mondani kardomat. magam elé tartottam, és vártam.
- És most ismerd meg a Kraken hatalmát! - mondtam felsőbbrendűséggel. Vezér támadott, valószínűleg mostanra neki is leesett, hogy őt nevezem Krakennek. Megrohamozta ellenségünket, és megpróbálta belemélyeszteni fogait a rózsaszín húsba. Vajon milyen íze lehet egy játékbeli húsnak? Pixel íz? Olyan van? Végülis szerencsére nem nekem kell kóstolgatnom, úgyhogy ez mindegy. Egyenesen a fiú lábát támadta. Nekem most a madárra kell koncentrálnom! Próbáltam figyelmemet a kicsikére összpontosítani, aki egyenlőre a fiú vállán csücsül. Kezdetét vette a harc! Ördögi mosollyal arcomon néztem szembe a szintén ördögi ellenfelemmel. Azért remélem, nem felejti el, hogy a filmben elnyelte Jacket a Kraken!


Élet: 6
Fegyverkezelés: 3
Irányítás: 9
Kitartás: 4 (+1)= 5
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 4
Páncél: 4
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jan. 25 2013, 18:57

A kis játékunk elkezdődött.. Igaz mind a ketten kiestünk egy pár pillanatra a szerepünkből mikor Szophie-chan nevet tévesztett és mikor én ezen elkuncogtam magam. Egy-egy baki történt.. de semmi probléma.. úgy tettünk, mintha mi sem történt volna és folytattuk tovább a szerepjátékot. Próbáltam azonosulni Jack Sparrow kapitánnyal amennyire csak tudtam, ahogy az ellenfelem is a saját karakterével. Regi csendben volt, és vezér is.. csak a parancsra vártak. Próbáltam.. illetve Ren Sparrow KAPITÁNY próbálta alkuval elintézni az egészet de esélytelennek bizonyult. Szophie Jones nem tágított.
-De ez a hajó… khöm.. nekem nem állna jól.. Tiszta, hmm moszat meg maszat- feleltem és közben próbáltam leutánozni az eredeti Sparrow artikulációját. .. Szerintem egészen jól ment… lehet, hogy nagyobb jövőm van a színjátszásban mint az gondoltam. De Szophie-chan se semmi.. lehet, hogy talán egy színész tanonc?? Vagy valami hasonló??.
- Ugyan már Jones…. nem kell egyből a fejjel a falnak rohanni.. És egy dolgot nem vettél számításba..- egy kis szünet.. a nagyobb hatás kedvéért.
- Hogy én vagyok Ren Sparrow. – mondtam büszkén és egyik kezemen kicsit megharapdáltam a körmeim.. Ahogy arra számítani lehetett.. Szophie Jonest nem lehetet meggyőzni.. ahogyan az eredeti karaktert sem. Innentől kezdve feleslegessé is vált bárminemű alku kísérlet.. a makacs lányka.. illetve a makacs tintafej úgysem ment volna bele. Sőt.. már egyből fenyegetőzött is, hogy rám uszítja azt a csúnya kis soklábú izéjét ami hajókat rántott le a tenger fenekére. És meg is tette.. az apró teremtés még hallgatott is a nevére… majdnem annyi esze lehetet neki mint Reginek.. vagyis Mr. Gibbs-nek. A kis négylábú meg is támadott.. egyenesen a lábamnak rontott.. én hátráltam és elestem.. persze ez mind csak színjáték…Majd vezér megharapta a lábam.
- ÁÁÁ… Mr. Gibbs… szedje le rólam ezt a sokkarú hmmmn izééét- de Mondanom sem kellett volna, mert Mr. Giibs már támadott is egyenesen a Krakenre ugrott és próbálta rögtön belemélyeszteni az éles karmait.


Regi
Hp: 18

Ren
Hp: 35
Páncél: 9-9=0
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 26 2013, 16:10

Próbált győzködni a mocsok, de ezzel semmire sem ment. Ha nem, hát nem. Én a lehető legkedvesebb formámat mutattam neki, és még alkura is képes lettem volna, de neki ez sem volt jó. Hát akkor itt az ideje elküldeni Davy Jones börtönébe.
- Felhoztam neked a Fekete Gyöngyöt a tenger fenekéről! Az vonatkozik rád, ami mindenkire! 100 teljes évig tartó szolgálat a Bolygó Hollandin. Vagy a mély. A Kraken megtalál, és lerántja a Gyöngyöt a tenger fenekére, veled együtt. Lejárt az időd. Úton van már.Hajtja a vére az emberhez, akin ott van a Fekete folt.
Krakenem támadásától Ren hátrált, majd elesett. Sikeresen elkaptuk a lábát.
- ÁÁÁ… Mr. Gibbs… szedje le rólam ezt a sokkarú hmmmn izééét.. - mondta. Ekkor a madár khmm.. vagyis Gibs első tiszt a Krakenre ugrott, és csúnya karmait belemélyesztette.
- A saját körmödet rágod, de a legénységednek még egy körömvágó ollóra sem futja? - nevettem a képébe. - És azt tudod-e, hova tűnt a rum? Mr. Gibbs hidd el, már nem józan.. - merengtem. – Igaz, Gibbs? A kulacsa is kiürült már..
- Én magam küldelek a túlvilágra, az én saját kis börtönömbe. - kiabáltam. Közben Vezér újabb támadásra készült. A Kraken vetődik, és támadja a fiút, ahol éri.
- Mondtam én, érzi a fekete foltot! – Petem nagyot morgott. – Érzed már a szájából a rothadó hullák szagát? Oda kerülsz te is..– kérdeztem. Fuhh, ez egy kissé gusztustalanra sikeredett.
- Engem sohasem győzhetsz le! Te is tudod, hogy halhatatlan vagyok! Csak akkor ölsz meg, ha szíven találsz, az pedig lehetetlen, mivel nincs szívem! Erre most mi lép a híres Ren Sparrow?



Pet élete: 15-9 =6
Én életem: 30
Páncél: +4
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jan. 26 2013, 17:57

Ren Sparrow kapitány sosem adja fel.. pontosabban nem mindig, csak akkor mikor feltétlen muszáj volt, de arra meg nem emlékszik senki. Pont Mint az eredeti karakter Jack Sparrow Kapitány. Eddig szerintem , ha tökéletesen nem is, de egészen jól sikerült eljátszanom a szerepemet. Reginek annyira nem, de mit is várhatunk egy madártól?? Az nem tud eljátszani egy petet sem. Próbáltam győzködni Szophie Jones-t.. alkudozni, de mintha csak a falnak beszéltem volna. Fogalmam sincs, hogy miért is olyan fontos neki Ren Sparrow Kapitány lelke. .. Hmmm.. Érthetetlen a számomra.. Mintha én olyan sokat érnék. A kísérleteim kudarcba fulladtak és a tintafej kezdett ideges lenni.. nem mintha okot adtam volna rá.. túl forrófejű a polipszakáll.
-Öhm.. ami ezt illeti… Az alkuban az volt, hogy 13 évig leszek a gyöngy kapitánya.. de igazából csak kettő volt, mert fellázadtak ellenem.. Tehát még bőven van 11 évem mielőtt lerónám az adósságom.. - magyaráztam meg észérvekkel.. ezt nem múlhatja felül . .. Majd rám uszította azt a nyavalyás Kraken-t… ami most egy pici négylábó, de nagy szerencsére jó kis képzelőerővel áldott meg a sors.. így nem esett nehezemre a nagy, csúnya és taknyos lábasfejű krakent odaképzelni vezér helyére. El is kapta a lábamat az az undorító valami,de Mr. Gibbs szerencsére segítségemre sietett.. és az undi polipizé életét alaposan lecsökkentette.
- Na de kérem… én nem holmi puccos arisztokrata vagyok… hanem egy akasztófára való kalóz.. és nekem legalább van körmöm, amit rághatok…- vágtam vissza Jones-nak mert azt hitte, hogy a sértegetés csak neki megy.. de elszámította ezzel magát.
- A rum a kalóz legjobb barátja..- védtem meg Mr. Gibbs-et és egyben magamat is..
- Leköteleznél Jones… de én jól érzem magam ebben a világban. – és a kraken már megint támadt.. nekem ugrott én pedig nem figyeltem és ezúttal elkapta a kezemet is. A kis kutyuli.. vagyis lábasfejű… Próbáltam lerázni a kezemről.
- Fuuhhh… ez undorítóó…- közöltem a szájszagra.. ami igazából nem volt, de könnyen eltudtam képzelni.
- Mr. Gibbs.. Intézkedjen.. - és Regi már ment is Szophie felé, hogy megtámadja.. .. Nem nekirepül.. hanem hozzá sebesen és karmaival próbálja sebezni.
-Már tudom hol a szíved, csak átt kell döfjem.

Regi:
Hp: 18
Ren:
Hp: 35-9=26

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Vas. Jan. 27 2013, 18:54

-Már tudom hol a szíved, csak át kell döfjem. - mondta. Ezen egy kissé meglepődtem.
- Igen? És hol? - közben a madár nekem repül, és próbál karmaival belém döfni. Sajnos sikertelenül védekeztem ellene, így szépen eltalált. Vezér figyelme viszont nem lankadt, tudja már jól, hogy nincs szükségem rá, hogy visszajöjjön segíteni, amíg nem szólok neki, az ő feladata az ellenség kiiktatása, így tovább támadta a fiút, rezzenéstelen arccal... pofával?.. Hogy hívják a farkasok arcát?
Közben én a madárral küzdöttem, és próbáltam az aranyos kis tollpihéin át beleállítani a húsába a csini kis késem. Nos, ha ez nem sikerül, az sem baj, most nem a madárra koncentrálok, nem is bántanám, ha nem lenne ilyen vészesen csúnya karma. A lényeg most azon van, hogy Vezér a fiút kiiktassa. Mindig csak egy célpontot támadok. Ha az elején Mr. Gibbset célzom meg, akkor most minden bizonnyal csak és kizárólag őt támadnám, de nem így tettem, így ő most csak annyira érdekel, hogy ne sebezzen meg túlságosan. Csak felesleges időpazarlás lenne az, ha mindkét ellenfelemet kiakarnám iktatni egyszerre.
- Ren, engem nem érdekelnek a kifogások. Csak az számít, hogy megkapjam, ami nekem jár. - folytattam. - Egyébként ha a szívem helye meg is van, a kulcs még nincs nálad.. És tudod kulcs nélkül nehezen nyitod ki azt, amiről nem tudod, hogy hol van. - válaszoltam magabiztosan. - Mint már mondtam, ezek a támadások hatástalanok ellenem, tekintve, hogy én halhatatlan vagyok! Pont úgy, mint a legénységem. Innen nincs kiút, akárhogyan is próbálkozol. A pokolnál rosszabb helyre küldelek, a Gyönggyel együtt. - folytattam a színészkedést. A Kraken pedig támadta azt, akin a fekete folt van. Itt volt az idő egy újabb sebet ejteni a még mindig földön fekvő ellenségen.


Pet élete:6
Én életem: 30-5=25
Páncél: 4-4 =0
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jan. 28 2013, 14:50

A színjátszás nagyon ment mind a kettőnknek.. igaz én még igen csak kezdő szinten műveltem ezt a műfajt.. de ettől még simán jó voltam. Ahogy Szophie-chan is… igaz róla nem tudok sok mindent, mert csak nem olyan rég találkoztunk… és már párbaj is lett a vége… Sad .. nem igazán értettem az okát annak, hogy a lányok folyton párbajra hívtak ki. Számomra ez felfoghatatlannak bizonyult.. így nem is törtem rajta az agyam… Csak ezzel a kis szórakoztató párbajjal foglalkoztam.. elég élvezetesnek bizonyult.. Legalábbis eddig.
-Haha.. ha elárulnám, akkor túl könnyű dolgod lenne… - feleltem és közben Reginald azaz Mr. Gibbs megtámadta az ellenfelemet és belemélyesztette a karmait a lánykába. Ezzel leszedte a páncélját és az életpontjainak számát is lecsökkentette egy kicsit.. Nemhiába, ő az első tisztem… értette a dolgát. De persze engem meg tovább zaklatott a nagy csúnya kraken.. vagyis a pöttöm aranyos vezér.. az előbb már levette a páncélomat.. ráadásul egyetlen egy bokaharapással.. nem semmi.. most meg megfosztott egy rakat életpontomtól is.. Harcias egy négylábú az tuti. Regi-t Szophie-chan megsebesítette a tőrével, de nem volt olyan vészes ez a csapás és képességének hála már meg is gyógyult.
- És természetesen meg is kapod.. majd.. idővel… de nem most.. Kalózok vagyunk az istenért…. nem kellene időpontokhoz kötnünk magunkat.. - ez így igaz.. ha már kalóz az ember akkor ne foglalkozzanak ilyen kicsinyes dolgokkal mint a pontosság..
- Balszerencsédre… a kulcs is nálam van már…- feleltem mosolyogva..
- És ezt be is bizonyítom neked… - Láttam, hogy vezér ismét támadni készült, de ez alkalommal nem hagythattam csak úgy magam megtámadni.. nagyon nagyokat sebez a kis állatka. Kepeségem segítségével kilőttem magam.. egyenesen Szophinak… Szó szerint letaroltam.. Derekánál átkaroltam és fejem a mellkasához szorítottam.. Így érkeztünk meg a földre. Ha vezér támadott akkor Regi próbálta megállítani a támadását.
- Hallo a szíved dobogását.. egész végig itt volt ugye?? – kérdeztem.. kicsit változtattam a forgatókönyven..
- És itt a kulcs is s szívedhez.. használjam?- kérdeztem kuncogva…


Regi:
Hp: 18-3+3(4)=18

Ren
Hp:26
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Szer. Jan. 30 2013, 15:45

- Balszerencsédre… a kulcs is nálam van már… - mondta. Ezt nem igazán értettem, de biztos ő tudja. - És ezt be is bizonyítom neked… - ezt még jobban nem értettem. Csak álltam, és nem fogtam fel semmit. Hát ez most mi? Mégis honnan lenne nála kulcs? ÉS hogy tudja ezt bebizonyítani. Közben farkasom megint támadásra készült, de ekkor valahogy nem tudom mit csinált ellenfelem, de egyenesen felém repült a levegőben.
- Ez most komoly? - néztem értetlenül.
Szó szerint a földre döntött, letepert. Teljes zavaromban megint nem értettem semmit. Miért történnek velem mindig ilyen dolgok? És ezt most hogy, vagy miért? Ha nem tudnám, hogy lány vagyok, hanem csak azt, hogy Jones, akkor elég összemelegedős dolognak tartanám ezt az egészet, de úgy, hogy lány vagyok, úgy meg elég zavarba ejtőnek találom. Ha azt mondanám, elvörösödtem, az nem enne találó kifejezés, egy rák nem néz úgy ki, mint ahogy én, akkor, ott.
- Hallom a szíved dobogását.. egész végig itt volt ugye?? - mondta. De hát ez már nagyon nem a Karib tenger kalózai! Nem tudtam megszólalni, nem válaszoltam.
- És itt a kulcs is s szívedhez.. használjam? - mi? Milyen kulcs? Mégis mire gondolt ez alatt? Nahh de itt az ideje improvizálni. Vagyis itt lett volna az ideje, de ekkor azt veszem észre, hogy farkasom elkezd felém loholni. Ha a közelünkbe ér, akkor a madár bántani fogja, és akkor vége az egésznek. Felkiálthattam volna, hogy állj, ne, maradj! Vagy mondhattam volna, hogy: Inkább használd a képességed, az messziről is működik, és elég erős! Elvakíthattam volna ellenfelemet, és lelökhettem volna valahogy magamról. Nyerhettem volna.. De mindezt nem tettem meg, semmi értelmét nem láttam. Ha már így is változtattunk a történeten, miért ne legyen egész más a vége? Hát akkor improvizálásra fel! Lecsuktam a szemem, és magamhoz öleltem ellenfelemet, majd halkan a fülébe suttogtam.
- Nyertél!
Majd ha végleg vesztettem, szépen köszönetet mondok neki, és emlékeztetem a harc előtt felvetett ötletemre, hogy a vesztes kapjon egy fájdalomdíj epres fagyit a győztestől, na meg arra, hogy ez az egész csak színjáték volt, és még korántsem tudja, mi a kulcs a szívemhez. Még mindig csak a számait szeretem, ennyi.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jan. 30 2013, 18:51

Ez a kis pöttöm.. név szerint Vezér, aki most éppen egy csúnya nagy kraken szerepét játszotta, rendesen megkeserítette a párbajbeli életemet. Folyton támadott.. először a bokámat harapta meg, majd a kezemet is.. Ez még nem lett volna baj, mert ugye fájdalmat nem érzek, de egy harapásra leszedte az összes páncélomat. A másodiknál pedig már jócskán levett a hp-ből is. A harmadikat már nem kaphattam csak úgy be.. az már vészesen közel sodort volna ahhoz, hogy elveszítsem ezt a párbajt. Képességem segítségével kilőttem magam mielőtt a kis négylábú letámadhatott volna.. Szó szerint letaroltam Szophie-t és ahogy sejtettem.. Teljesen zavarba is jött. Hiába a fene nagy színjátszás.. akkor is lányból van én pedig kegyetlenül jóképű. Pont ezt a reakciót vártam és csak kuncogtam, mikor megláttam Szophie-chan egyre csak vörösödő arcát. Nagyon vicces volt. Ren Sparrow Kapitány a meglepetések és az összezavarás, félrevezetések mestere. Bár az nagyon is meglepett, hogy csak úgy magához ölelt a lányka és a fülembe suttogta azokat a szavakat. Mi az, hogy nyertem?? Nem akartam nyerni… Ha akartam volna már régen vége lett volna ennek az egésznek. Én a szórakozás miatt párbajozom többnyire. Mondjuk elég kényelmes volt Szophie-chan kebelin feküdni.. és az a suttogás.. bár más szöveget tartalmazott volna. A kis álkraken támadni próbált, de Reginald odébb lökte, odébb lökte, de nem támadta meg, így életet nem vesztett.
-Mi az, hogy nyertem??- kérdeztem miközben kibontakoztam az öleléséből és kicsik feljebb kúsztam a lányon, hogy a szemeibe nézhessek.
- A-aaa.. még mutatom a kulcsot..- feleltem, majd meg is csókoltam és közben egyik kezemet a szívére tettem.. ami bizonyára hevesen kalapált. Ha eddig nem lökött le magáról akkor most lemászok róla, és ha nem támadott vezér, akkor én magam adtam fel a küzdelmet.
- Látod?? A szíved majd kiugrott a helyéről.. Ha kicsit tovább csinálom, talán ki is ugrik. – viccelődök vele és hősiesen állom a fülest, amit kapok, a kapok. Regi kicsit magasabbról érdeklődött..
- Tehát te nyertél Szophie-chan.. nem én..- igazából szerettem volna nyerni, de mivel fel akarta adni.. ezt nem engedhettem.
- Az ígéretem pedig batartom.. veszek neked epres fagyit. Akkor mehetünk??- kérdeztem, mert korántsem biztos, hogy még szóba áll velem.. bár igaz ami igaz.. Remekül csókolok.. Ha igent mond, akkor természetesen elindulok vele a városba.. ha nem.. Akkor csak kettecskén megyünk Regi-vel.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal6382/6500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Szophie Szer. Jan. 30 2013, 21:34

Félre számítottam magam. Ez az egész teljesen máshogy süt el, mint ahogy terveztem. Farkasomat nem kapta el a madárka, csak feltartotta, amit meglepetten vettem tudomásul. Most mit akarhat még?
Hiszen nyert! Ez nem igaz.. Most akkor mi van? Már megint értetlenkedtem, de ez nem nehéz egy ilyen önfejű ember társaságban, aki mindig meglep valami ésszerűtlenséggel. Teljesen összezavar!
- Mi az, hogy nyertem?? – kérdezte. Mi, akkor nem nyert? Hát ő tudja.. Csak feküdtem értetlenül, és vártam a magyarázatot. Kibontakozott az ölelésemből, és alkarra támaszkodott. Már majdnem örültem, hogy vége ennek az egésznek. Nem érzem magam jól akkor, ha feszélyezve vagyok. És teljesen értelmetlen érzés volt ez a mostani, amit nem tudtam hova tenni, és elég félelmetes volt. Feljebb kúszott rajtam, és a szemembe nézett.
- A-aaa.. még mutatom a kulcsot..- mondta. A kulcsot? Milyen kulcsot? A szívemhez..? Nem tudtam tisztán gondolkodni. Valószínűleg azt! Miért kellett nekem annyira emlegetni azt a vacak kulcsot! És ekkor finoman a számra tapasztotta az övét, és megcsókolt. Már megint ezt kapom! És már megint nem teszek ellene semmit, hagyom magam! És már megint nem tudok semmire sem gondolni, mint valami agyalágyult, komolyan mondom. Ez a játék megront! És én még élvezem is. A pulzusom az eget verte, és valószínűleg rák vörös voltam, megint.
- Látod?? A szíved majd kiugrott a helyéről.. Ha kicsit tovább csinálom, talán ki is ugrik.- mondta. Szóval ezt értette kulcs alatt. Nem tudtam megmozdulni, nem tudtam megszólalni. Hurrá, nyomorék vagyok! És Vezér? Ő is csak állt, és nem csinált semmit. Buta farkas! Segíthetett volna!
- Tehát te nyertél Szophie-chan.. nem én. – jelentette ki. Igen? Biztos.. Az jó.. De hogy nyertem én? Nem értettem, de nem is szólaltam meg. Nem álltam fel, sőt meg sem mozdultam egy darabig.
- Az ígéretem pedig betartom.. veszek neked epres fagyit. Akkor mehetünk?? – kérdezte. Az epres fagyin, és a szabadságon felélénkülve talpra ugrottam, és hevesen bólogattam, de hang még mindig nem jött ki a számon. A fagyi viszont jó! El is indultam a város irányba, de ekkor orra estem. Igen, egy harcot sem úszok meg csúnya orra esés nélkül. Buta szokás! -.-
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal12046/10500Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 01 2013, 17:57

Ossu! Very Happy

Inkább nem keresek Jack x Davy fanartot az utolsó jelenetről, hogy prezentáljam nektek, inkább csak lezárom a párharcot. Kreatív és szórakoztató küzdelmetek jutalma 25 xp és 60 arany (4. szint), Szophie-nak meg még 1 xp a szintlépéshez (xD)
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_bal0/0Ryuninji Ren vs. Szophie Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Szophie Empty Re: Ryuninji Ren vs. Szophie

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.