Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Incubus vs Scrooge

2 posters

Go down

Incubus vs Scrooge Empty Incubus vs Scrooge

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jan. 12 2013, 02:30

Harctér leírása: SIVATAG
A két játékos egy 10x10 méteres üvegtartályba teleportálódik, melynek egy méteres pereme van. Aki ezen a korláton kívülre kerül, az automatikusan kiesik a játékból. A tartály derék magasságig tele van sivatagi homokkal, ami jócskán megnehezíti a közlekedést. Vannak buckák és vannak völgyek is, ahova el lehet bújni, de csak óvatosan, mert megeshet, hogy futóhomokba léptek!

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható, jártasságok viszont nem!

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Rosalia

Incubus
Élet: 4
Fegyverkezelés: 3
Erő: 4
Kitartás: 3
Gyorsaság: 8
Speciális képesség: 3

Scrooge
Élet: 4
Fegyverkezelés: 2
Erő: 2
Kitartás: 2
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 1

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Incubus vs Scrooge Empty Re: Incubus vs Scrooge

Témanyitás by Thunder Szomb. Jan. 12 2013, 21:34

„Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az életem fele arról szól hogy a tél múljon elfele. S legyen tavasz az a sunyi ravasz. A fák rügyezzenek és boldog emberek. Mosolyogva nézzenek. Mikor a színpadra érkezek.”

Dúdoltam a kedven dalom szövegét mikor tudatosult bennem, hogy itt a nap amire már hosszú idő óta várok. Így hát elindultam a kedvenc helyemhez a főtérre ahol letelepedek a fa alá az árnyékba. Legalább hűsölök addig míg nem kezdődik a viadalom. Pihenésem közepette rengeted madár vonul el a fejem felett. Mindezt a kora kelés miatt teszem, így nem töröm a fejem azon vajon milyen lesz majd az ellenfelem.
Mielőtt még elindulnék a teleportáló helyemre egy kicsit még itt időzök. Sokat nem mivel a viadalra azért mégiscsak oda kellene érni így hát felkeltem a jó hűvös fa alól és a derekamra aggattam a fegyveremet. Ezt követve elindultam az aréna irányába. Lehet elkések a henyélésem miatt? - futott át a gondolat a fejemen mikor épp időben betoppanok az arénába. Elindultam hát a teleport irányába és beléptem.
Az áthelyezésemet követve kissé émelyegtem de nem nagyon. Ez az első alkalom hogy el lettem teleportálva mióta benn rekedtem a játékban. Beta tesztben már hozzá szoktam de most egy kisit furcsa volt. Ahogy körbenéztem azt láttam mintha a sivatagban lennék. Ekkor jutott eszembe, hogy korábban milyen jó volt a hűvösben pihenni. No de nincs helye a múlton gondolkodni. Az a fa úgyis megvár - gondoltam magamba mikor elindultam körbenézni. Legalábbis indultam volna mivel a lábam egy kicsit elsüllyedt. Gyorsan szabaddá téve a lábamat felmentem a legközelebbi buckára, hogy körbenézzek milyen helyre kerültem. Ekkor pillantom meg ellenfelemet. Támadni nem fogok még. Az se biztos, hogy észrevett ellenfelem. Jobban szeretem a szemtől szembeni harcot és ezért nem támadom hátba. Ha nem vett észre akkor nincs más muszáj lesz magamra vonnom a figyelmét így hát előrántom a kardomat és tükörként használva az arcába irányítom a fénysugarat.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




Incubus vs Scrooge Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Incubus vs Scrooge Empty Re: Incubus vs Scrooge

Témanyitás by Rosalia Kedd Jan. 15 2013, 22:51

Scrooge! Határidő lejárt, ha szerda este 9-ig nem írsz, sajnos ki kell, hogy zárjalak a tornáról.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Incubus vs Scrooge Empty Re: Incubus vs Scrooge

Témanyitás by Rosalia Szer. Jan. 16 2013, 21:19

Mivel Scrooge nem jelent meg a tornán és hiányzását sem indokolta, ezért kénytelen vagyok kizárni a versenyből. A továbbjutó automatikusan Incubus.

Incubus jutalma a kezdőpostért 5 exp, 5 arany.

Megjegyzés: Arra kérnélek, hogy figyelj oda az elütésekre és a mondataidat tagold veszőkkel! Köszönöm.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Incubus vs Scrooge Empty Re: Incubus vs Scrooge

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.