Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XaXa

2 posters

Go down

XaXa Empty XaXa

Témanyitás by XaXa Csüt. Jan. 03 2013, 23:09

Fejvadász-kiskönyv
*Mesélői adatlap:


Üdv! XaXa vagyok a duo mesélő sötét oldala. Gonosz és kíméletlen, de értékelem a fáradozásokat. Szeretem saját magam megölni az életben maradt playert miután lejátszották az életben maradásért a párbajaikat.Khm akarom mondani játékosbarát vagyok. Mint azt sejthetitek én is már az oldalon vagyok egy ideje. Néha kicsit bonyolultan fogalmazok, és olykor előfordul, hogy felháborodok néhány dolgon. Semmi esetre se vegyetek tőlem valamit sértésként, kivéve, ha lábjegyzetben odaírom, ezt annak szántam. Véleményem szerint a vita (ami nem vérre megy) sokszor a legjobb megoldás eszmecserét folytatni, így előfordulhat, hogy egy kemény vitázás után vagy kihúzom magam mint győztes, vagy fejet hajtok a másik véleménye felett, s remélhetőleg nem maradunk haragosok. Elég könnyen el lehet érni pü-ben így remélem kihasználjátok majd, valamint majd chatre is felnézek időnként.

Jellemző gyilkolási szokások
*Milyen mesélésekre számíthattok:

Nem lesznek a legkönnyebb küldetések, bár remélem annál inkább élvezetesek. Nem lesznek mindig teljesíthetőek, de nem kell megiedni, a jutalom nem csorbulhat meg, hisz ha mást nem a tapasztalatot megszereztétek és a már befektetett erőfeszítéseitek megérik a jutalmazást. Nem mindig lesz biztonságos. Nem mindig lesz jó döntés, előfordulhat, hogy a kevésbé rosszat kell megtalálnotok a saját érdeketekben.
Sok itt a nem, változtassunk picit.
Mindig igyekszem a játékosokra figyelni és nem karakterükkel totálisan ütköző küldetésbe vinni őket, ha mégis megtörténne valahogy megoldjuk, hogy ne sérüljön a kari jelleme. Mindig igyekszem elkerülni a karakterek halálát, már ha a küldetésben veszélybe kerülhetnek, szóval ettől nem kell félni legrosszabb esetben is egy darabban jut ki a küldiből. Azonban óvatosan, hiába mondom, hogy nem ölök attól még törekedjetek rá, hogy elkerüljétek ezeket a helyzeteket.

Kedvenc kínzási jelenetek:
*Mit is szeretek olvasni:

A karakterhű reakciókat, ha nem szúrtok ki másokkal a kelleténél jobban. Ha élvezetessé tesziket a posztjaitokat. Nem csak a száraz tények, hanem egy kis élet is szorul a reagokba. Valamint a küldetések mindünké, nem csak az én mesélésemből fognak állni, hanem szeretném, ha ti is alakítanátok formálnátok. Közel sem vagyok tökéletes, így örömmel várom a visszajelzéseket. Forumon még nem meséltem sokat, inkább az asztali szerep rabja voltam, ott viszont már szereztem tapasztalatot. Közel sem ugyanolyan így csak hajrá jöhetnek az építő kritikák is.

Ami tönkre teszi gyilkos kedvem
*Mi az amit nem szeretek látni:

Ha nem figyeltek egymásra, kérlek reagáljátok le a többiek cselekvéseit, ne hagyjátok figylmen kívül társaitokat. Nem lesztek sokat a küldetéseken, így csak nem lesz olyan bonyolult. Ha nem tesztek semmit, csak volt egy poszt. Adjatok a többieknek reagálni valót, én is igyekszem adni nektek majd, és várok is el, pörögjünk fel, sokkal könnyebben megy nekem egy ilyen posztra a válasz, talán nektek is. Ha olyan dolgokról tud a karakteretek, amit nem tudhatna, olyanra reagál amire nem szabadna tudnia. Erre valószínűleg először csak szólok, és kérem, hogy javítsa az illető. Másodjára-harmadjára már komolyan fontolóra veszem a dolgot, és lehet keményen odacsapatok mesélői részről érte. Természetesen nem fogok túlzásokba esni, csak érezze az illető az áldást, de hiszek a megjavulásban is, nem lesz senki sem örökre fekete listás, nem fogok füzetecskét tartani. Ha nem direkt van, megbeszélhetjük, nem azért lettem mesélő, hogy jobban szivassam a playereket a kelleténél.

Bűnügyi jegyzőkönyv
*Mesélések:

Az Ánok Kastély - Lezárult
XaXa
XaXa
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

XaXa Empty Re: XaXa

Témanyitás by XaXa Pént. Ápr. 19 2013, 21:32

Üdv!
Külön topic híján itt szeretném megkérni az általam mesélt küldetésekben a játékosokat, hogy adjanak egy pár mondatos visszajelzést, ha nincs ellenükre.
Milyen volt a történet? Mennyire volt hiteles/élethű? Megfelelt-e a várakozásodnak? Miért igen, miért nem? Játékosok szabadsága elegendő volt-e? Minden egyéb ami eszedbe jut. Valamint javaslatok.
Hálásan megköszönném az Építő jellegű "kritikát".
XaXa
XaXa
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

XaXa Empty Re: XaXa

Témanyitás by RenAi Pént. Ápr. 19 2013, 23:25

Nyos az én véleményem az hogy kalandok és mesélés terén igencsak tapasztalatlan vagyok, mivel eddig csak három mesélő kalandját élhettem végig.

A történet nekem kifejezetten tetszett, a végén a csavar fordulatos volt sztem, hmmm a történet kerek, és tetszett. A mesélésben volt egy két halovány folt amit nem értettem, de ez még a további mesélésedben úgyis kiforja magát. Nem éreztem magam irányítva a történetben, nem volt megmondva hogy mit csináljak (bizonyos alap dolgokat levéve pl ha végig akarom vinni a questet akkor tegyük az már kijelölt helyekre az ereklyéket, ugyanakkor ez is inkább csak egy feszültség keltés volt, egy feltétel, egy lehetőség) Ami nem tetszett benne de ez minden küldiben így van tapasztalataim szerint, hogy a végére lelassult (persze ennek nem egyszer én is nagyban okozója voltam). Így elhúzottnak tűnt, ugyanakkor az is tetszett hogy kerek befejezése lett, nem elrablásról és hasonló talán túl gyakori témává vált ez a saoi küldetésnek, hanem egy teljesen ilyenektől független, szerintem kreatív történetet hoztál össze.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

XaXa Empty Re: XaXa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.