Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanács- és Rendezvényterem

2 posters

Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Jún. 09 2021, 22:15

Tanács- és Rendezvényterem Es_ren10

Szügség szerint berendezhető és díszíthető gyűlések és rendezvények lebonyolítására szolgáló helyiség. Tág felhasználási lehetőségekhez hozzájárul hogy nem csak a berendezését, de a méretét is lehet módosítani a fusuma ajtók használatával. A variációk tárházát tovább növelendő, a fusumák festése a roppant diszkrét tájképektől, az egyszerű csendéleteken át, egészen a már pikánsnak (tűréshatártól függően, akár erotikusnak is) mondható lenge öltözetű hölgyekig van minden féle.
A padlózatot itt is mint olysok más helyiségben is tatami borítja. Valamint itt is körben shōji ajtók vannak, melyeket eltolva a hátsó kert kőlámpásaira és gondosan ápolt és nyírt fáira lehet rálátni (sakura alkalmával igen pompázatos látványt nyújtanak a lassan aláhulló rózsaszin virágszirmok).

_________________
Tanács- és Rendezvényterem Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Aug. 10 2021, 19:55

// Shareen //

Az árnyharcos néhány mozdulattal illeszti be a tájképes fusumát a helyére, majd picit jobbra-balra mozgatva ellenőrzi, hogy sikerrel járt e a művelet. Amint erről meggyőződött lezárja az ajtót. A nagykapuhoz közeli sarokról választott le a teremből egy kisebb részt. Csak egyetlen vendéget vár, így felesleges lenne a teljes tanácstermet megnyitni. És mivel kint remek az idő a helyiséget a kert felé nyitotta meg. Tervei szerint majd innen közelítik meg és lépnek be. A verandát már beállította, így mikor a „szobába” lépnek a rendszer automatikusan leszereli a lábbelijüket és behelyezi a játékosok inventoryjába. ~Lustaság fél egészség~ gondolja magában, majd vigyorogva tovább fűzi a gondolatot ~Én meg teljesen egészséges vagyok, szóval dupla olyan lusta mint más!~
A szoba közepére már behelyezte korábban az asztalt és két ülőpárnát egymással szemben úgy, hogy oldalt legyenek a kertnek. Így az asztalnál ülők különösebb forgolódás nélkül gyönyörködhetnek a látványba.
Mivel hivatalos látogatásról van szó, így a teljesen kommersz tea mellett döntött, amihez a szokáshoz híven édes aprósüteményt szervírozott. Az egész persze csak jelképes mivel nem étkezésre készülnek.

Az idő elérkeztével elindul ki a főkapuhoz, mivel oda beszélték meg a találkozót. Mivel a fusumát lezárta a kerten átvágva megy a kapuhoz.
Az érkezőről a nevén kívül semmit sem tud. Ráadásul a neve sem volt ismerős. Bár lehet, hogy talán látásból már ismeri. Minden esetre ki fog derülni amit meglátja. Tempós léptekkel, de nem rohanva halad el a juhar- és cseresznyefák harsány-zöld, nyári lombja alatt.

Amennyiben Shareen még nincs a kapunál, úgy megvárja. Ha már ott van akkor köszönti, majd bevezeti az épülethez ugyan úgy a kerten át, ahogy ő maga érkezett. A belépésnél előre megy, hogy lássa vendége, a cipőjével nem kell vesződnie. Utána kezével jelzi, hogy foglaljon helyet. Amint elhelyezkednek;
– Esetleg egy kis teát? – kínálja, hogy kicsit oldja a feszültséget ha van. A válasznak megfelelően jár el, viszont magának mindenképpen tölt, azonban az első korty után félre teszi, vár annyit amennyi még nem kínos, és ha a kardforgató is végzett bele is kezd;
– Először is köszönöm, hogy felkerestél minket mint lehetséges tag. Hogy megkönnyítsem a döntésed kérlek bátran kérdezz bármit. – majd szélesedő mosollyal hozzá teszi
– Legfeljebb nem válaszolok, ha túl kényes.

_________________
Tanács- és Rendezvényterem Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Shareen Kedd Aug. 10 2021, 20:45

Nem volt egyszerű megtalálni ezt a helyet. Főleg nem a személyt, aki miatt idejöttem. A minibosson hallottam, amit az íjászlánynak mondott, amiből arra következtettem, hogy egy újonnan alapított céhről van szó. Sokáig böngésztem a lehetőségeket, de nem tudtam rájönni, melyik lehet az, így körbekérdezősködtem, hátha valaki ismeri. Végül találkoztam valakivel, aki találkozott valakivel, aki ismerte, így megtudhattam a nevét és még egy találkozót is elintéztek. Azt azonban nem hittem volna, hogy egy ilyen eldugott helyen lesz a céhházuk, egy állítólagos démonnal a közelben. Mármint, ez nem annyira közösségi hozzáállás, az ember azt gondolná, hogy el akarják ijeszteni..
Belépve köszönök neki és a kerten áthaladva megcsodálom a cseresznyefákat. A lábbeli automatikus levételére csak felvonom a szemöldököm, amit a házigazda nem láthat, de így legalább nem kell vesződnöm a dologgal. A teára igennel felelek és megköszönöm, noha átfut rajtam a gondolat, hogy talán méreg van benne, de nem lehetek ennyire bizalmatlan egy potenciális leendő céhtaggal. Persze az óvatosság sosem árt. A játékokban pont ez a kaszt szeret szórakozni más játékosokkal, de nem egy szokványos játék.

- Akkor kezdeném is - mondom egy alig látható kaján mosollyal az arcomon. - Mik a kényes témák? - Válasza után komolyabban folytatom: - A lényegre térek: csatlakozni szeretnék a céhhez. Már régóta keresek egyet, noha alapjáraton szólósnak mondanám magam. Ami megragadott, az az, hogy ez egy most alapított társaságnak tűnik, én pedig mindig is részt akartam venni egy céh megalapításában, vagy felépítésében. Más játékokban már próbálkoztam vele, de mindig csődöt mondott. Viszont itt új lenne ez az egész számomra; mik a lehetőségek, amik miatt megéri egy céhhez csatlakozni? Mik a kötelességek, elvárások? Mi történik, ha két tag nem jön ki jól egymással? - Kezdetnek ennyi elég is lesz. Valójában sokkal több kérdésem is volt, de így hirtelen ennyi jutott az eszembe, a többi kiment a fejemből.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Aug. 10 2021, 23:19


Miután Ita mindkettejüknek töltött a teából, azt félretéve az aprósüteményes tálat húzza középre. Majd a tréfás kérdésre hasonló hangvétellel és mosollyal válaszol;
– Az attól függ épp milyen hangulatban vagyok.
A kardforgató beszámolóját és az azt követő kérdéseket csendben a teába aprót kortyolgatva hallgatja, majd amikor úgy érzi a másik már nem kíván többet hozzátenni mondandójához, ő is belekezd a sajátjába.
– Valóban most alapítottuk a céhet, és jelenleg a kezdeti bukdácsolásoknál tartunk. Bár az anyagiakat nézve nincs okunk panaszra. Jelenleg a létszámunk kurtasága jelent csak problémát. Szóval nagy segítség lenne a csatlakozásod! Ami pedig azt illeti, hogy miért éri meg egy céhez csatlakozni, az mindig az adott céhtől függ. Az Endless Society véleményem szerint elég rugalmas társaság, nincsenek paragrafus szerű szabályok, amik előírnák, hogy melyik úton járj. Nálunk csak irányelvek vannak amik csak a célt adják meg, hogy azt milyen úton éred el, már a te dolgod. És akkor itt jegyezném meg, hogy ez szerintem egy szólózáshoz szokott személy esetében, a lehető legjobb. Kötelezettségei a céhünknél csak a Taichōknak vagyis a csapatkapitányoknak vannak, de ezek sem túl vészesek. Csupán abból áll, hogy a tudása szerint a legjobban irányítsa a csapatát. Az egyszerű tagok felé maximum kéréseink vannak, amit ha akar el is utasíthat, nincs belőle harag.
Itt tart egy kis szünetet, hogy kortyoljon párat a teából, ha érkezik ezek kapcsán kérdés akkor azt megválaszolja, majd folytatja a korábbi értekezését.

– Amit nyújtani tudunk, az a közösség erejéből fakadó előnyök. Ha történetesen egy tai vagy egy céhtag elvégez egy feladatot, akkor az után a céh aranyat a céhtagok pedig Exp-et kapnak. Bár gyanítom, hogy ez minden céhnél így van. Ezen felül a szokásos koszt és kvártély. A céhtagoknak ebben az épületben vannak a szálláshelyeik, melyek berendezése kizárólag a szoba tulajdonosán múlik. Az esetleges érdekellentéteket amennyiben nem magánjellegűek, a céhtanács hivatott rendezni. Magánjellegű viták rendezését a két érintett félre bízzuk.
Ismét kortyol párat a teából és nagyon reméli, hogy nem hagyott ki semmi fontosat. Majd ha nincs több kérdés akkor a következővel áll elő;

– Hogy könnyebb legyen megemészteni a hallottakat szívesen körbevezetlek. A séta alatt átgondolhatsz mindent, és a helyet is megismered egy kicsit.

_________________
Tanács- és Rendezvényterem Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Shareen Szer. Aug. 11 2021, 18:48

Nem a szokásos marketingszöveget kapom, amiért hálás vagyok. Persze egy kissé száraz volt az előadás, de összességében megkaptam a választ a kérdéseimre. Nagyjából tetszik az elképzelés, noha nem egy megszokott céhről van szó, valamint valószínűleg én is másképp menedzselném a sajátomat, de ez nem tántorít el, majd hozzászokok. Az kifejezetten tetszik, hogy egy új társaságról van szó. Az pedig, hogy tovább "szólózhatok csapatban", vagyis nem kötik meg a kezemet, kivételen üdvözítő. Furcsának tartom a kötelezettségek hiányát, de nem teszem szóvá. Ennek is megvan a maga bája, főleg számomra. Így úgy fejlődhetek, ahogy én szeretnék. Nem kétlem, hogy a többiek oldalán is fogok harcolni, de biztos vagyok benne, hogy nem fognak alantas megbízásokkal traktálni.
Csendben várom, hogy folytassa, beleszólni ugyanis nem kívánok, több kérdésem pedig nincs. Mivel eleve azzal a céllal jöttem ide, hogy csatlakozzak, felőlem akár le is zárhatjuk ezt a beszélgetést. De persze nem akarok bunkónak tűnni. Ami még kitűnik, az a szoba berendezése. Végre további testreszabhatási lehetőségeket ismerek meg, amik megédesítik a játékot. Nagyot kortyolok a teából, mielőtt válaszolnék felajánlására.

- Bőven van mit átgondolnom, úgyhogy akár körül is nézhetünk.
Bár már eldöntöttem, hogy csatlakozok, nem árt megismerni az új helyet. Mármint, ha engednek egyáltalán. Furcsa lesz otthagyni a szólós létet, ez az egyetlen, ami visszatarthatna. Út közben, hacsak nem mond olyat, ami felcsigázna, csak egyetlen kérdést teszek fel.
- Szóval... Akkor a lényegre térve, hány lány van a céhben? - Kérdezem színpadiasan, amiből talán rájöhet, hogy nem komoly a kérdés. Egyébiránt, ha végeztünk, akkor a tudtára adom, hogy szeretnék csatlakozni. És amit ezt felajánlja, már meg is teszem.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Aug. 11 2021, 21:34


Az invitálás elfogadására Itachi feláll és mutatja az utat, hogy merre kezdjék.
– Ha megengeded, akkor a büszkeségemmel kezdeném. – hajol meg színpadiasan – Ami nem más mint a kert. Mondanom nem kell semmit, mivel önmagáért beszél.
Azzal kilép a verandára. Megvárja míg a vendége is ezt teszi, majd felszereli a lábbeliét, amit egy félmosollyal kísérve kommentál.
– Sajnos visszafelé nem működik.
A kert klasszikus japán mintára került kialakításra, noha nem tartalmaz minden tradicionális elemet. De azért a moha kert, a felhőre nyírt örökzöldek és „a kölcsön vett táj” megtalálhatóak benne. Csak egy keveset kell sétálni, hogy elérjék a tavat. Közben Shareen felteszi a kérdését, amire az árnyharcos kis híján felkacag.
– Na ez is egy olyan dolog, ahol még fejlődnünk kell!
A tó szélén haladva végül elérik a szállások verandáját, ahol Ita egy pillanatra megáll, majd inventoryából előszed valamit, amit beleszór a vízbe.
– Idomár ugyan nincs a céhben, de anélkül is megtanulták, hogy ha itt valami a vízbe esik, az jó eséllyel kaja. – mondja és lemutat a vízre. Kisvártatva nagyjából egy tucat koi jelenik meg és a felszínről csipegetni kezdik a beszórt eleséget. Éles szemű játékos még két Butterfly koit is felfedezhet köztük.
Ha a kardforgató nem kíváncsi a halakra, vagy ha már kigyönyörködték magukat, akkor a vendéglátó az épület felé fordulva invitálja tovább Shareent.
– És itt is vagyunk a szállásoknál. Természetesen a főbejárat felől az épületen át is megközelíthetőek. Jelenleg a 3-as és az 5, 6, 7-es szoba szabad. Ha döntöttél, és minket választasz, akkor akár már most is elfoglalhatod azt amelyikhez kedved van. – Húzza el a folyosóra nyíló shōji  ajtót.
//Ha nem gond, akkor ez az a pont ahol úgy veszem, hogy „a tudtára adom, hogy szeretnék csatlakozni.”//
– Ennek roppant örülök, akkor kerüljünk is beljebb! – amint elérik a választott szobát, Itachi megnyitja a céhes paneljét és megküldi a meghívót, majd amint elfogadja az Shareen;
– Akkor most már lefoglalhatod a szobát. – mosolyog, majd meg is hajol
– Üdv az Endless Society kötelékében!

//Ettől függetlenül, ha akarsz még írhatsz zárót!
És OOC is: Üdv az ES kötelékében! Very Happy //

_________________
Tanács- és Rendezvényterem Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Tanács- és Rendezvényterem Empty Re: Tanács- és Rendezvényterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.