Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riko vs Leo

4 posters

Go down

Riko vs Leo Empty Riko vs Leo

Témanyitás by Rikomono Csüt. Május 30 2019, 17:17

Ezen a napon is úgy keltem, hogy viszketett a tenyerem. Vannak ilyen napjaim, amikor egyszerűen csak meg akarok ütni valakit, és minden szembe jövő ember az utcán idegesít. Pedig nem volt rossz kedvem, egyszerűen csak le kellett vezetnem a fölös energiát. Ilyenkor elmegyek futni, esetleg úszni, valamikor meg engedek a kísértésnek, és ténylegesen behúzok valakinek. Ma pedig ez utóbbi volt a soros, de mégsem úgy, ahogy általában. Arra gondoltam, hogy ha már múltkor kihívtam az aréna első helyezettjét, most akkor jöjjön az utolsó. Történetesen egy olyan arc volt az, akit ismertem is, és egészen biztos voltam benne, hogy nem lesz olyan csalódás, mint a kiskakas a szemétdomb tetején. Leo jó arc volt, meg sikerült egész jól összedolgoznunk, és nem is éreztem úgy öt perc után, hogy szét akarom baszni a fejét egy féltéglával. Úgyhogy most jól megverem Rolling Eyes Mármint úgy barátságosan. Merthogy nem akartam egy olyan bunyót leszervezni, ahol a dühöm uralkodik, hanem valaki olyannal akartam verekedni, akivel még esetleg talán jól is tudnám érezni magam. Szóval ilyen gondolatok mentén küldtem el a levelem a srácnak, hogy laposra akarom verni Rolling Eyes
- Cső, mizu? - vágtam is hátba finoman, amikor megjelent, ami nálam azt jelenti, hogy ha nem figyelsz, akkor felnyalod a padlót - Rég taliztunk, mi lett a bigyóval a fejed felett? - kérdeztem, bár lehet az én agyam lyukas, de esküszöm úgy rémlett, hogy legutóbb vöröske volt a srác - Figyu, egyvalamit tisztázzunk, nem lealázni akarlak, nekem edzőpartner kell. Szóval ne dőlj ki egy legyintéstől, oké? - veregettem vállon Leót - És egy kiadós testmozgás után általában eléggé megéhezem Wink - kacsintottam rá. HA kiadós lesz a testmozgás, akkor nem mondok nemet - A pálya a te reszortod, fogalmam sincs, mit szeretsz, de nyugodtan válassz valami olyat, amiben kidomborodnak az erősségeid - mondtam, majd elindultam a küzdőtér felé. Nem szeretem pazarolni az időt, majd utána dumcsizunk, ha akarja.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal12783/10100Riko vs Leo Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 05 2019, 01:02


Hála istennek egy Riko méretű ember hátbavágása nem éppen lapocka, inkább derék tájékon találja el a Leo méretű embereket, így aztán a hasra esést el tudtuk kerülni, de egy pár ingázó előrelépést köszönhetett a fiú a hirtelen köszöntésnek. Arcára elsőre a meglepetés ült ki, de mire a lány felé fordult, az már a jól ismert, széles fogsoros vigyorral találhatta magát szembe.
- Üdv újra, rég láttalak - köszöntötte vidáman, de szinte végig sem tudta mondani, Riko már mondta is tovább a magáét. Igazán eleven, ha elemében van.
- Ahh - nézett föl az indikátorára most Leo is, bár tök fölöslegesen, mert természetesen nem láthatta semmilyen pozícióban sem. - A múltkori pápaszemes csávóra emlékszel? Megkértem, hogy állítsák vissza. Megtették - magyarázta lazán, ám közben sütött róla a büszkeség. Szerette, hogy újra zöld, és azt is, hogy így beléphetett a céhbe. Örült neki, hogy így alakult az az este, egy új lehetőséget adott az életébe. Aztán persze Rikomono folytatta, miközben a harctérre léptek, és Leo már meg sem lepődött rajta.
- Efelől nem biztosíthatlak, mert papír vagyok, de ha vesztek, el kell jönnöd velem egy randira, ott ehetsz is, meg mozoghatsz is - kacsintott a lányra egy csalafinta vigyor kíséretében. Rikonak el kellett ismernie, hogy ajánlat volt ez a javából. Végül is, ha Leo nyer, az is jó. Ha meg nem, az még jobb. Lehet, hogy talán túl őszinte kijelentés volt ez, de a lány mellett vagy megered a nyelved, vagy lemaradsz tőle. Azt meg kinek a büszkesége engedné meg? És ha Rikomono nem megy bele? Maximum egy taslival lesz gazdagabb, már kezd hozzászokni.
A pályaválasztásnál azonban elgondolkodott rajta, mik lehetnek azok a bizonyos erősségek. Kettőre tette volna le a voksát. Vagy a gyorsaságra, vagy a formás fenekére. Jelen helyzetben inkább ez utóbbi mellett döntött, úgyis olyan szép idő volt. Még szerencse, hogy a páncéljai egyébként is könnyűek és lazák voltak, így nem kellett nagyon átöltöznie, csak nadrágot cserélni a szoros farmerról egy úszónadrágra, miközben a pálya felvette egy birkózó ring formáját, annyi különbséggel, hogy folyékony csokoládémasszával volt töltve. Remélte, hogy a lány érti a célzást, és bikinit fog húzni ez alkalomból. Remek bemelegítés lett volna az.. öö.. evésre.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Rikomono Szer. Jún. 05 2019, 17:31

Néha csodálom a memóriámat. Mármint, hogy megmarad benne valami, és nem esik ki belőle minden, mint valami szitából. Pedig ez a vörös indikátor elég apróság volt, mégis emlékeztem rá, és annyira, hogy fel is tűnt a változás. Mondjuk a vörösökre alapból felfigyelek, ezt a srácot meg aztán különösen megjegyeztem magamnak, szóval talán nem is olyan meglepő? Franc tudja.
- Nem vágom ki az, de tudom, miről beszélsz - mondtam. Nekem abból a napból csak Leo maradt meg az eseményeken kívül, de utóbbinak már összefolyt a vége - Klassz, nekem egy menő kés jutott - tettem hozzá aztán, bár nem vagiztam a tőrrel, mert nem volt szándékomban előkapni. Ahogy legutóbb, most is fegyverek nélkül akartam meccselni, gyakorolnom kellett. A srác amúgy rohadt gyorsan emlékeztetett rá, miért kedvelem. Felnevettem az ajánlatán, tetszett, hogy vette a lapot, és még csavart is rajta egyet.
- Legyen, valamivel úgyis kárpótolnod kell, ha nem elégíted ki a vérszomjam Rolling Eyes - kacsintottam rá én is, magamban meg elfogadtam, hogy ez a harc se lesz valami hosszú. De akkor legalább legyen szórakoztató, erről pedig így első ránézésre Leo gondoskodott. Ahhoz képest, hogy mire gondoltam reggel, egészen más irányba mászott el ez a bunyó téma. De mivel amúgy sem valami vérkomoly verekedésre vágytam, ezért vállat vontam, és leguggoltam, hogy belemártsam az ujjam a csokiba. Ha játszani akar, akkor játsszunk.
- Ez már a randi? Csokival akarsz megtömni? - kérdeztem, majd lenyaltam az ujjamról az édességet. Nem volt rossz, de nem is "bolti" minőség, ilyen félúton volt a massza a tejcsoki és az étcsoki között kábé - Legalább rólad kell lenyalnom? ;P - érdeklődtem incselkedve, majd megnyitottam a menümet, miközben átgondoltam, mi maradjon rajtam. Végül arra jutottam, hogy igazán csak a vértem zavaró. Akkora előnyt nem akartam adni neki, hogy minden cuccomtól megszabadulok, szóval ami nem rontott az élményen túlságosan, az maradt. Viszont egy efféle célzásra nyilván felelnem kell valahogy, és ha ő fürdőnacit vett fel, akkor én se maradtam adós, és előkapartam egy fekete bikinit.
- Légy hálás, ennél sokkal sportosabb cuccaim is vannak hasonló helyzetekre Rolling Eyes - kommentáltam a választásom, ami még épp azon a határon volt, ami kellően sokat mutat, de nem is csúszik félre, ha teszek egy határozott mozdulatot.
- Van valami tapasztalatod pusztakezes harcban? - kíváncsiskodtam, mert bár kétségtelen volt, hogy a dugás motiválta a pályaválasztásban, de azért hátha nem önként tette bele a fejét az oroszlán szájába. Jó lett volna, ha nem csak össze-vissza hadonászik Rolling Eyes


Vért és fegyverek nélkül.
Rikomono (50. szint) - HP:200 | F:76 | E:2*44 | K:68 | GY:115 | S:62 | P:40

Pegazus Bakancs
Szivárvány Köpeny
Tündérszalag Rúna
Vikinggyűrű
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal12783/10100Riko vs Leo Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 05 2019, 23:17


Nem hazudok nagyot, ha azt mondom, hogy amikor Leo megkapta aznap az üzenetet a verekedés kilátásáról, nem épp erre a fordulatra számított. Valójában csak vállat vont, azzal a kijelentéssel, hogy sokkal lejjebb már nem kerülhet a ranglistán, majd útnak indult. A dolgok jelenlegi alakulása viszont csempészett egy kis örömöt az arénaharcba, ha már úgy is tisztában volt vele, hogy péppé lesz verve. A szint és erőkülönbségeket már régen fölmérte, Rikomono meg frontharcos is volt, így sok reményt nem fűzött a sikeréhez. Most viszont nem is az volt a célja, hogy nyerjen, hanem hogy jól szórakozzon. És nagyon úgy tűnt, hogy a lány készséges ebben, annak ellenére, hogy így a bunyó egy másik formáját kellett megismernie.  Nem mintha Leo nagyon meglepődött volna. Rikomono elég vagány lány volt, hogy pirulás nélkül belemenjen a vadabb játékokba.
- Vérrel nem, maximum pixellel szolgálhatok - vont vállat a fiú, elégedett mosollyal az arcán. Így kell a semmiből egy szép délutánt megszervezni.
- Ha a randi lenne, rumot is rakok a csokiba - válaszolt aztán, és ő is közelebb lépett, hogy megkóstolja azt, mielőtt belemerészkednek.  - Máshogy képzeltelek el, sose tűntél édesszájú lánynak - vetett aztán egy oldalpillantást Rikora, aki éppen azon filózott, hogy Leoról kell-e elfogyasztania a csokoládét. Nem mintha ez a fiún állt volna.
Aztán jött az átöltözés. Leo elégedetten vette tudomásul, hogy Riko maximálisan partner a játékban, és a szavai is ezt bizonyították.
- Bírom az öltözködési stílusod - mondta ki az első dolgot, ami eszébe jutott, ugyanis kicsit sem szerette a szoknyákat. Töke ki volt vele, hogy ebben a játékban az összes lány azt hord, pedig egy feszes farmernadrágban mennyivel jobban ki tudnak domborodni a formák. A megvillanó combok jóval kevésbé izgatták a popsiknál, a dekoltázs meg annyira általános lett, hogy régóta nem villanyozta fel a dolog. Nagyjából tizenkét éves kora óta. Na de egy ilyen vagány bikini? Megmozgatta a fantáziáját. Rikomono szálkás volt és sportos, az izmai kellően feszesek. Sehol egy fölösleges zsírréteg. Sehol, kivéve, ahol a nőiesség megköveteli. Látványosan rajta felejtette a tekintetét, de hát ezt már az illem is megköveteli. Ha oda se nézne, Rikomono a végén még megsértődne.
- Van - bólintott aztán, miközben beletrappolt a nagyjából térdig érő masszába, és elhelyezkedett a ring kékkel megjelölt oldalán. Volt pár meccse már a játékban ilyesmi, bár egyiknél sem fogott ki női ellenfelet magának sajnos. Ha az odakint is számít, akkor a nőkkel való birkózásban is kifejezetten gyakorlott volt, és nem csak az ágyban.
A visszaszámláló közben elindult, így Rikonak is el kellett foglalnia a helyét a ring másik oldalán. Leo még egyszer végigmérte őt, és kicsit kezdte kellemetlenül érezni magát, amiért a páncélját magán hagyta, könnyű mozgás ide vagy oda. Ebből adódóan azonban támadt egy ötlete.
- Bónusz feladat, ha sikerül levenned rólam a vértet, megnézheted a tetoválásaimat - kacsintott a lányra végszóra, mert a számlálás máris a végéhez ért. Leo pedig felkészült a támadásra, mert ha az Rikomonotól jön, kemény lesz.

Rikomono (Sebzés: 44 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 75, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 40 páncél, 340/340 CSP
Leonard (29. szint): 125/125 HP, 75 páncél, 225/225 CSP
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Rikomono Csüt. Jún. 06 2019, 17:03

- A pixel nem jó, de ha nincs véred, más testnedv is megteszi - vontam vállat, azt pedig a srác fantáziájára bíztam, hogy ezt hogyan értelmezi. Én nem vágtam hozzá semmi rá utaló grimaszt, mondhatni tök közönyösen vágtam hozzá a szavakat. Kezdtem ráhangolódni a küzdelemre, mert ugyan birkózni fogunk és csokiban, de ez még nem jelenti azt, hogy játszani fogok, és ha Leo azt hiszi, akkor könnyen megütheti valamijét. Mondjuk a fejét, arra elég veszélyes tudok lenni.
- Semmi extra nincs az öltözködési stílusomban - közöltem. Nem fogok elalélni egy bóktól, meg én nem úgy ismertem meg ezt a srácot, aki azért mond ilyeneket, hogy levegyen a lábamról. Ahogy tőlem se lehet mást várni, mint egy ilyen választ. Tisztában voltam vele, mennyire nem passzolnak hozzám a habos-babos rózsaszín förmedvények, ráadásul én a kényelemre megyek rá. Épp elég gömbölyű vagyok ahhoz, hogy kurvára ne számítson, mit hordok, szóval nincs rá szükségem, hogy feltuningoljam magam. A pasik a legegyszerűbb rongyokban is megbámulnak, ahogy most Leo is csorgatta a nyálát. Az már más kérdés, hogy néha bedobom magam, mert úgy érzem, megérdemli a másik, hogy ne egy ócska sportmelltartó és egy franciabugyi legyen rajtam, hanem valami csipkésebb. Vagy mint most, egy mutatós fürdőruci. A srác viszont nem feltétlenül a melleimet bámulta, és ez megért egy újabb jó pontot, de csak magamban.
- Van. Aha. Bővebben? - kérdeztem vissza. Oké, a kérdésemre válaszolt, de fasz se gondolta, hogy legalább egy fél szóban nem közli, miféle tapasztalatai vannak. Legalábbis alapvetően egy ilyen kérdésre úgy illik válaszolni. Bár talán én is ennyit mondanék egy ilyen kérdésre, ha olyan kedvem van Rolling Eyes Közben én is beszálltam a medencébe, és tapostam párat, hogy hozzászokjak, mennyire könnyű vagy nehéz lépkedni a masszában. Nyilván számítottam rá, hogy sűrűbb lesz, mint a víz, úgyhogy az is egyértelművé vált, hogy nem fogok öt méterről bevetődni egy tigrisbukfenccel.
- Ez könnyű. Ha levehetem rólad a vértet, te is levehetsz rólam valamit Rolling Eyes - feleltem a nem túl izgalmas ajánlatára, majd lehajoltam, és a csokiba merítettem az ujjaim végét. Utána pedig szépen maszatoltam egy tenyérnyi pöttyöt a bal cicim fölé.
- Te meg ha ezt innen lenyalod, akkor megnézheted a csillagokat fényes nappal Rolling Eyes - adtam neki én is egy bónuszfeladatot, csak még az övénél is kevésbé csábítót. Majd kapott egy kacsintást, hogy még véletlenül se értsen félre. Nem voltam zabos rá egyáltalán. Sőt, igazából nagyon is izgattak a tetkói, imádtam a tetkókat. De úgyis látni fogom őket Rolling Eyes
A srác átadta a kezdeményezést, legalábbis védekező pózt vett fel, úgyhogy én kezdtem el feléje lépkedni, enyhén behajlított térdekkel, kissé oldalazva, stabilan és lassan. Felmértem a távolságot, honnan célszerű támadást indítani, mennyit enged meg a csokimassza. Aztán egy valószínűleg nem túl váratlan pillanatban előrelendültem. Jóval magasabb volt nálam, úgyhogy igyekeztem minél gyorsabban minél közelebb kerülni, és nekifeszülve a derekának a teljes testsúlyommal a földre akartam dönteni. Ha nem jön össze elsőre, akkor beakasztom a lábam a bokája mögé, és kibillentem az egyensúlyából, ha meg ez is elég, akkor egy ütést mérek a torkára. Nem fektettünk le szabályokat, úgyhogy nem fogok finomkodni.


44-44 sebzéssel két támadás, közben megpróbálok elvenni tőled egy szintnyi CSP-t (képi). Ha a képi fail, biztosan találsz. Vikinggyűrű miatt a támadás nem fogyasztott CSP-t.

SP: 1.1
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 40 páncél, 315/340 CSP


A hozzászólást Rikomono összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 06 2019, 17:23-kor.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal12783/10100Riko vs Leo Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 06 2019, 17:03

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Riko vs Leo 4767249862_5877ffd2ef_s Riko vs Leo 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Riko vs Leo 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 18 2019, 00:29


Azt azért az egész férfitársadalom elkönyvelheti magának, hogy Rikonál bonyolultabb nő nem sok létezik. Mondjuk a maga módján egyszerű volt, de épp ebben rejlett a bonyodalma. Áhh, nem mintha bármelyik nő érthető lenne, de a legtöbbhöz legalább működnek a jól bejáratott módszerek. Azok a bizonyos aduk. Na, Riko nem az a fajta volt, ide más kulcsokat kellett az embernek keresnie. Még szerencse, hogy Leonak esze ágában sem volt ezzel töltenie az idejét, végül is csak harcolni jöttek. Más kérdés, hogy máshogy alakult a beszélgetés menete, és úgy tűnik, valamit zsigerből jól csinálhat, mert megint itt van egy csaj, és fogalma sincs róla, miért egyezett bele ilyen könnyen a dolgokba. Ez is lehet valami Rikos dolog talán. Lehetne, csak Leonak az is feltűnt, hogy a nők néha talán túl egyszerűen is belemennek a kétes játékaiba, ami elméletileg nem kéne, hogy jellemző legyen rájuk.
Mindegy, részletkérdés. A lényeg, hogy ha adott a lehetőség, hát használjuk ki. A férfi tekintete nem hagyott kétséget afelől, hogy ezt megtette. Már most nyert ezzel a mai vesztes mérkőzéssel, és a kajálásig még el sem jutottak. Már ha végül valóban lesz ilyesmi, és a csaj nem verte át. Bár nem tűnik olyan átverősnek.
Annyi a lényeg, hogy a harc végül megkezdődött, bár nem éppen olyan szójárásokkal, mint egy harc szokott. A testnedvek dolog egyre perverzebb irányba tolta a kardforgató fantáziáját, de ennek inkább nem adott hangot. Talán jobb is volt így, Riko arcát elnézve.
Leo is megpróbált elhelyezkedni, és az ellenfeléhez hasonlóan koncentráló arckifejezést felvenni, de ez nem kifejezetten állt jól neki. Talán azért nem, mert az arca rövid időn belül grimaszba torzult, miután képtelen volt kontrollálni a fejében egymást kergető kérdéseket. Mondjuk úgy, kezdett eljutni a tudatáig, mibe egyezett bele. És ha ez nem lett volna elég, nemsokára egy berobbanó bomba formájában személyesen is megtapasztalhatta, milyen Riko ereje. Ebben a formában már csak azért sem maradt sok esélye lenyalni azt a csillagot a helyéről, mert beterítette őket a csokimassza, amibe nemrég belezuhant, és a teljesen elmaszatolta a formát egy hatalmas folttá. Ennyit az ígéretekről. Pedig azok a csillagok csábítóak voltak. Rolling Eyes Ja, nem.
Talán kicsit komikus látvány lehetett a fiú szőke hajából csorgó csokoládé, amely szinte átszínezte, és benedvesítette fürtjeit, és talán ez vonhatta el Riko figyelmét a második támadásról, amely már nem talált be. Leo ezt az alkalmat használta ki, és miközben elhúzódott az ütés elől, egyúttal mozdult is tovább, hogy megragadja a lányt a derekánál fogva, és őt is a földhöz csapja.

125/125 HP, 31 páncél, 225/165 CSP

1 támadás Smile
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 18 2019, 00:30

Rolling Eyes
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 18 2019, 00:30

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Leo 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Rikomono Kedd Jún. 18 2019, 20:42

Egy fél ütemmel gyorsabb voltam, sikerült letarolnom a srácot. Csak úgy csattant, és jól beterítettem mindkettőnket csokival. Engem ez ugyan nem zavart, előbb-utóbb úgyis megtörtént volna, és nem is vagyok egy kényes hercegkisasszony, aki fél összepiszkolni a habos-babos ruháját. Vágtak már úgy szájba, hogy ömlött belőle a vér, kellett már összevarrni a szemöldökömet, és fetrengtem már sárban is elégszer. Ez most meg "játék" volt, szóval egy szót se szólhatok, csak mert csokis lesz a hajam egy kicsit. Más kérdés, hogy a srác se illetődött meg, és el tudta kerülni a kibaszott kellemetlen torkon csapást, mi több, simán dobott rajtam egyet ő is. Nem volt ügyetlen, de hát azt eddig is sejtettem, hogy nem egy béna gyerek. Vetettem egy fél pillantást a csíkjaimra, annyira nem volt vészes, de azért nem ártott volna kicsit többször rávágnom. Lehet, hogy hosszú meccs lesz, úgyhogy igyekeztem beröffenteni a takarékos menetrendet.
- Ezt mindenkinél tovább bírom Rolling Eyes - jegyeztem meg, aztán majd ő eldönti, hogy mire értettem. Vettem egy nagy levegőt, és ha már alulra kerültem, akkor megpróbáltam tiszta erőből gyomron térdelni, majd megfogtam a tarkóját, és jöhetett a fejelés. Feltéve, ha nem csúszik le a mancsom a csúszós csokinak hála, mert akkor egy elég látványos fail lehet belőle. Az biztos, hogy nem a klasszikus mézbirkózásra törekedtem, sokkal inkább voltam kíméletlen utcai harcos tahó, de még Leo se próbált megcsöcsörészni, szóval valószínűleg ő sem arra gondolt, hogy majd jól kihasználja a szitut. Ami mondjuk felveti a kérdést, hogy akkor mégis miért ilyen a helyszín, ha nem azért, hogy leegye rólam a csokit, meg esetleg én is őróla, de most nem ez volt a központi kérdés a káposztalével teli buksimban Rolling Eyes


SP: 1.2
Rikomono (50. szint): 165/200 HP, 240 v. 265/340 CSP

Képiaktiválás, ha sikerül, mostantól harc végéig minden cselekvésem feleannyi CSP-be kerül.
Egy pár natúr támadás 44-44 sebbel.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal12783/10100Riko vs Leo Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 18 2019, 20:42

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Riko vs Leo 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Riko vs Leo 4767249862_5877ffd2ef_s Riko vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Pént. Jún. 21 2019, 00:29


Riko valójában nagyon vonzó teremtés volt, és talán ezzel a vehemens, vadócos stílusával rá is tett egy lapáttal, hogy a férfiember akkor is érdeklődjön utána, ha közben laposra verik. Nos, mondjuk úgy, ez a velejárója volt, de egy idő után még szimpatikussá is vált benne. Nem volt egy hétköznapi nő, és olyan egyszerű sem, mint ahogy azt beállította magáról.
Leonak az volt az egyetlen szívfájdalma vele kapcsolatban, hogyha gyengéden a karjaiba húzná megölelni, vagy megsimogatná a fejét, valószínűleg olyan csapást kapna cserébe, amiből soha az életben nem tudna felépülni.
Előre tudatosítania kellett tehát magában, hogy ha ma az ágyig jutnak, ez nem arról fog szólni. Nem mintha lett volna kifogása ellene. Az egyik része nagyon kíváncsi volt rá, mit fog nyújtani neki ez a kis kaland.
Riko minden egyes mondatában, a viselkedésében, mozdulataiban volt valami mély ösztönszerű, ahogy ő megélte a saját harmóniáját. Bizonyára hülyén hangzik ez így, mert a lány minden, csak nem harmonikus, de amennyire tisztában volt önmagával, az már igazán figyelemreméltó. Az árnyharcosban nem a szépsége volt a vonzó. Ha erre építkezne, többre menne vele, ha azzal a csinos szempárral ártatlanul pislogna rá a világra. Mert a külseje éppen ennyire állt ellentétben a viselkedésével, az apró termete, a hófehér bőre, az ezüstre színezett haja. Bár Leo azt sem tudhatta, hogy színezett, azért sejtette, hogy természetesen ilyesmi nem terem sehol.
Szóval ellenfele első ránézésre ártatlan és törékeny volt. Hát csoda, hogy a fiú egyik része mindennél jobban vágyott rá, hogy magához ölelje?
Nos, ha az a rész nem is kerül kielégítésre, a vadabb dolgokat kedvelő mindenképpen. Bár Leo eddig nem tudta, hogy ezekben a játékokban szereti az alávetett szerepet is, most azért keményen megtapasztalhatta Rikomono egy-egy csapása során. Mondjuk mindent megtett azért, hogy fordítson egy kicsit a szerepeken, és ne csak a boxzsákot játssza a színdarabban.
Bár sem a gyomorszájon térdelés, sem a fejelés nem volt kellemes, Leo igazából pont ilyesmire számított egy ilyen harc során. És mivel egy játékban voltak, esze ágában sem volt gyengének mutatkozni, akkor sem, ha egy nő volt az ellenfele. Akkor sem, ha nem sok esélye volt az ő szintjével, még pusztakezes harc során sem.
Miközben Riko megfogta Leo fejét, hogy lefejelhesse, a fiú elkapta a karját, és megpróbálta annál fogva még erősebben a földhöz szorítani. Nem sokáig, épp csak annyi ideig, amíg ő is beletérdel a hasába, ha már ilyen szépen kínálja magát. Na persze, ha ezek után is kicsúszik a kezei közül, azt a fiú elkönyvelheti a szégyenlistájára. Nem mintha meglepődne rajta egy ilyen ügyes ellenfél ellen.

125/68 HP, 225/136 CSP

1 támadás Rikora
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 21 2019, 00:29

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Leo 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Rikomono Hétf. Jún. 24 2019, 22:13

Uff... Hát ezt nem néztem ki a srácból. Tetkók és lazaság ide vagy oda, a gyomron térdelés az volt, ami még tőle is meglepett. Meglepetésemben fel is szisszentem. Jó, gondolom én sem annak a csajnak tűnök elsőre, aki hezitálás nélkül lefejel, de azért ha egy légtérben töltenek velem nagyjából három percet, onnantól azért már nem olyan megdöbbentő a dolog. Ezek szerint Leónak se volt idegen a mocskos harcmodor, ezt jó belevésni a fejembe, mielőtt belesétálok valami kibaszott csúnyába csak azért, mert nem feltételezem róla, hogy megtenné.
Így már nem álltam annyira jól, ráadásul lehet, hogy mégis csak zavar egy kicsit a csoki, mert jobban fáradtam, mint kellett volna. Ráadásul még a kiscsávó is bírta a strapát, szóval ő se volt egy puhány gyerek. Tetszett ez az egész, már-már úgy éreztem, méltó ellenfélre találtam, aki percről-percre felülmúlja a várakozásaimat. Kár, hogy egész sok életet vesztett már, szívesen ütném-vágnám még.
- Jó vagy, haver - szólaltam is meg, majd lenyaltam a szám széléről az odatapadt csokit, és közben belemerítettem a kezem a medencébe, hogy amíg a srác ezt figyeli, addig jól belefröcsköljem a szemébe az édes folyadékot. Egy normális ember ilyenkor hátrahőköl, bár Leóval kapcsolatban a kiszámíthatóság már kuka volt. Akárhogy is, megragadtam a karját, az egyik térdemet pedig felhúztam, és a talpammal hasba rúgva igyekeztem lelökni őt magamról, és oldalra átfordítani, miközben végig fogom és csavarom a karját. A terv az volt, hogy nagymamás tempóban utánafordulok és mellkason térdelem, majd a karját egy pillanatra sem engedve tovább forgatom addig, amíg újra fölém nem kerül, és újra megragadhatom a tarkóját. Fejelés helyett azonban most csak simán le akartam smárolni Rolling Eyes


SP: 1.3
Rikomono (50. szint): 90/200 HP, 190/340 CSP

Két támadás 44-44 sebzéssel.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal12783/10100Riko vs Leo Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 24 2019, 22:13

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Leo 4766612103_86ee832108_s Riko vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 25 2019, 10:37


Leonak halvány sejtése sem volt róla, miért történik ez vele, de úgy érezte magát, mint egy kibaszott hordó, amit ide-oda gurítanak, miközben még arra sem maradt ideje, hogy az előbb kapott csokit kitörölje a szeméből. Habár olyan sok nem jutott, mert a kezét hirtelen odakapva hárított - ebben segítették gyorsaságpontjai, de a vakság így is elérte, és a mozdulat még időt is adott Rikonak rá, hogy fölébe kerekedjen. Nos, nem mintha Rikotól az ember azt várná, hogy lacafacázni fog. Sőt, ebben a játékban leginkább senkitől, ha harcra került a sor, bár a többség talán azért volt olyan bátor, mert segítette a tudat, hogy úgysem fájhat a másiknak, amit tesz.
Halványan érzékelte, hogy felugrott a panel, amely a vereséget hirdette, de odáig sem jutott el, hogy leokézza. Forgatták és forgatták, ő meg már lassan beletörődött a dologba, miközben a szeméről végre elkezdtek felszállni a pixelek, jelezve, hogy a csokoládé hamarosan el fog tűnni róla. Szerencsére. Leo kifejezetten bánta, hogy az utolsó pár pillanatot vaktában kellett töltenie, mert ha valamit élvezett ebben a harcban, az Riko testének látványa volt, ahogy elszántan, élvezettel küzd. A bőre kipirosodott a mozgástól, mellkasa pedig szaporán emelkedett. Valószínűleg Leoval is így lehetett, de ő nem volt azért ennyire érdekes kinézet. Rolling Eyes
Mindezek után a csók is váratlanul érte, de ott végre megtalálta a helyét, meg ösztönösen, hogy mit kell csinálnia. Mhhm, édes, csokoládés csók. Leo annyira nem volt édesszájú, kivéve az ilyen alkalmakat. Beletúrt Riko hajába, másik kezével pedig a derekánál fogva közelebb húzta magához őt.
Persze még nem volt itt az ideje, hogy felfalják egymást. Előtte egy másik étkezést ígért. Finoman lazított az ölelésen, kicsit eltolta magától Rikot, de nem túl messzire, csak hogy a szemébe tudjon nézni.
- Nos, mit szeretnél enni? - kérdezte mosollyal az arcán, miközben rájött, hogy végre az összes csoki eltűnt a szeméből, és finom pixelfelhő szállt fel kettejükről.

[Köszi a játékot  ]
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal18220/10500Riko vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 25 2019, 16:57

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... 75 exp jóváírva... 180 arany jóváírva...

Rikomono: +10 pont
Leonard: -10 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Riko vs Leo Exp_bal0/0Riko vs Leo Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Leo Empty Re: Riko vs Leo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.