Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiraikotsu Omote

2 posters

Go down

Hiraikotsu Omote Empty Hiraikotsu Omote

Témanyitás by Hiraikotsu Omote Csüt. Okt. 06 2016, 21:03

Név: Hiraikotsu Omote
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 17

Kinézet: Barna szeme és szintén barna, hullámos haja van. A testalkatát leginkább átlagosnak lehet mondani. 165Cm magas és nagyjából 60kg a súlya. Az arcának van egy olyan negatív tulajdonsága, hogy gyakran tűnik gondterheltnek, még akkor is, ha valójában nem az.

Jellem: Többnyire nagyon vidám, szeret viccelődni. Ha a társaságában van olyan, akit nem ismer, akkor hajlamos a visszahúzódásra, de egyébként hamar összebarátkozik bárkivel. Konfliktus kerülő, bár ha a gyengéket bántják és ezt látja, akkor hamar elborulhat az agya. Ezen kívül eléggé perverz fajta, bár az ő korában ez annyira nem is meglepő. Azonban lányok előtt csak nagyon ritkán hangoztatja a fantáziálgatásait.

Képességek

Killing Spree: Aktiválást követően a használó a célpont mögé teleportál, majd lesújt a fegyvereivel, ami megnövelt(+10%) sebzést visz be.


Előtörténet

17 évvel ezelőtt születtem, egy szerető, gondos családból. Az édesanyám tanár, míg az édesapám logisztikusként dolgozik egy vállalatnál. Szerencsére a családom szinte bármit meg tudott adni a számomra, így semmiben sem szenvedtem hiányt. Miután megszülettek az ikerhúgaim, kissé kevesebb figyelmet kaptam, így lassacskán megismerkedtem a videójátékok világával. Nagyon lenyűgözött, mi mindent lehet csinálni. Ráadásul az egyik legjobb élmény volt, amit valaha is tapasztalhattam. Lehettem a lovag, aki megmenti a királylányt, de akár az is lehettem, aki elrabolja. Ennek köszönhetően szép lassan csökkent a való világ iránti érdeklődésem. Elhanyagoltam az iskolatársaimat, keveset mozdultam ki, mindenem lett a játék.
A különböző játékokban persze szereztem néhány új barátot, de velük csak a digitális világban beszéltem, sohasem találkoztam egyikükkel sem a valóságban. A megszállottságom persze nem tetszett a szüleimnek és próbáltak kirángatni a játékok elől. Elküldtek kung fu edzésekre, illetve mindig próbáltak nekem kitalálni valamit, amivel elterelhetik a figyelmemet. Azonban ez nem jött nekik össze. Végül újra bevetettem magam a játékok világába.
Ahogy teltek az évek, úgy lettem egyre nagyobb fanatikus. Az iskolában a jegyeim közepesek voltak, néha mondjuk megembereltem magam annyira, hogy kissé feltornázzam magam, de az ábrándozás mindig elterelte a figyelmem. Majd jött a Nerve Gear! Az elsők között voltam, akik a béta verziót kipróbálhatták. Harcosként vetettem bele magam a Sword Art Online világába. Természetesen azonnal magával ragadt a játék, így amikor csak tehettem, ott lógtam. Játék közben számos barátra tettem szert, gyakran csapatban osztottuk az eszet. Kezdetben furcsa volt a virtuális valóságban lenni, de hamar rákaptam az ízére. Ekkor újra romlani kezdett a tanulmányi eredményem, ezért a szüleim eltiltottak a játéktól. Azt hiszem függővé válhattam, mert majdnem megbolondultam a tiltás miatt. Folyamatosan dekoncentrált voltam, gyakran törtek rám idegrohamok. Majd jött Shui, aki egyre rámenősebben próbálkozott nálam. Végül egy kis romantika, majd kapcsolat is kialakult közöttünk. A kezdet kezdetén még nem voltam annyira bele habarodva, de amikor kiderült, hogy ő is Gamer, akkor már sokkal simábban mentek közöttünk a dolgok. Beszámolt róla, hogy a SAO bétája hamarosan bezárul és elkezdődik az igazi móka. Shui azért várta nagyon a játékot, mert nem volt a tesztelők között. Én viszont azért, mert már voltam ott. Égtem a vágytól, hogy újra beléphessek és sétálhassak a SAO világában.
Végül eljött a nagy nap és megnyitotta kapuit a nagy közönség előtt a játék. Mivel nem hagyhattam ki ezt az alkalmat, a tiltás ellenére mégis csak megszereztem a saját Nerve Gear-em és beléptem a játékba. Ekkor egy nagyon nagy csalódás ért: eltűnt a karakterem. Sejtettem, hogy nem a készítők toltak ki velem, hanem valami más van a háttérben. Ezt a jelenséget általában szülőknek szokták nevezni... Na mindegy, nem is ez a lényeg. Új karaktert készítettem, de ezúttal egy Árnyharcost. A váltás nagyon is kézenfekvő volt: szerettem volna valami újat kipróbálni, ráadásul annak idején azt hallottam, hogy nagyon is érdekes kaszt.
Így hát a Sword Art Online megnyitóján én is ott voltam. Én is szembesültem a Játékmester kegyetlen döntésével, ráadásul elég rendesen be is pánikoltam. Az volt az első dolgom, hogy rákerestem Shui karakterére. Azonban ő nem lépett be, nem volt online. Szerencsére ő megmenekült az itteni veszedelemtől, így érte nem kellett aggódnom, csak magam miatt.
Mivel féltem, hogy a játék a halálomat okozza, ezért egészen mostanáig nem is próbáltam végigjátszani. Egyszerűen csak el voltam magamnak a SAO világában. Hogy mi hozta meg mégis a kedvemet? Nos, leginkább az, hogy túl sokan vesztették már az életüket a játékban. Szeretnék segíteni a játékostársaimnak, elvégre különböző korosztály megfordul itt és sokan vannak, akik még túl fiatalok a halálhoz. Így hát Gamer-ként kötelességemnek érzem, hogy mindent megtegyek a kijutásunkért. Mondjuk azt elárulhatnád barátom, merre is kezdjem eme nemes cselekedetet?


A hozzászólást Hiraikotsu Omote összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 10 2016, 19:36-kor.
Hiraikotsu Omote
Hiraikotsu Omote
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2016. Sep. 22.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hiraikotsu Omote Empty Re: Hiraikotsu Omote

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 07 2016, 10:46

Osu!

Kicsit sajnálom, hogy nem fejtetted ki jobban, de a sztori kerek, van eleje, van vége, visszaadja a karakter személyiségét is, szóval minden oké, elfogadom az előtörténetet.

A képességednek ebben a formában akkor lenne értelme, ha a bónusz sebzés visszaadná azt, amit elveszítesz, de akkor meg nem sok értelme van elveszíteni miatta a második támadásod. Úgyhogy két utat javasolok, vagy vedd ki a hátrányt és legyen mondjuk 10% a bónusz sebzés, vagy hagyd benne a hátrányt, de valami más hatása legyen a képességnek, például ami illene is hozzá, az a biztos találat.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Összesen 5 pontot oszthatsz rá az árnyharcos alapra, ami így néz ki:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hiraikotsu Omote Empty Re: Hiraikotsu Omote

Témanyitás by Hiraikotsu Omote Hétf. Okt. 10 2016, 19:35

Köszönöm!

Hamarosan készítem az adatlapot.
Hiraikotsu Omote
Hiraikotsu Omote
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2016. Sep. 22.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hiraikotsu Omote Empty Re: Hiraikotsu Omote

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.