Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Ai vs Aya

2 posters

Go down

[Hardcore] Ai vs Aya Empty [Hardcore] Ai vs Aya

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Nov. 25 2015, 21:38

Az aréna számomra egy olyan dolog, melyet csak néha napján látogatok, főképp akkor, ha kihívnak. De most kivételesen nem azért tartok odafele, mert valaki (Hinari) szeretne ellenem egy újabb párbajt. Nem ma nem. Kivételesen most én hívtam ki mást. És bár JL-nek JL, most mégse a szokásos kardforgató istennővel akasztom össze a kesztyűmet, hanem egy sokkal szelídebb, és cukibb (hihi) ellenféllel: RenAial. Őszintén szólva soha nem hittem volna, hogy a lány egyedül harcol a Hardcore Arénában, de meglepetésemre a lány nem, hogy harcol, de jelen pillanatban még a dobogós helyezett helye is az övé. Ez pedig nem semmi… hisz mégis csak tank support. Bár el kell ismernem, hogy pontgyűjtős képessége nagyon szemét. Azzal lehet meggyűlik is, majd a bajom. Mindenesetre a harctérre érve várom a lányt, hisz már előző nap elküldtem neki a „meghívót” a harcra, és nem is aggódok, hogy esetleg nem jönne el. Ai mindig is életvidám lányka volt, egy ilyen harcot, meg amennyire ismerem, csak szórakozásnak tekinti. És ami szórakoztat, azt az ember miért hagyná ki? Mindenesetre, bár nem akartam mutatni, nagyon érdekelt a harc kimenetele. Mindig is kíváncsi voltam, hogy kettőnk közül ki maradna a talpán, ha össze lennénk eresztve. Elvileg nagyjából egy szintűek lehettünk, plusz mínusz egy vagy kettő talán, de az biztos, hogy nem olyan nagy különbség. Viszont a lány rengeteg HP-ja tényleg nagyon bajos lesz nekem… Főleg, hogy nem is olyan nagy a sebzésem, meg a harcban használatos skilljeim száma ugyebár. Nos, nem is baj, majd a sors eldönti a többit. Így csendesen álltam, és vártam, hogy megpillantsam a lányt, akit ha észreveszek, máris egy vetülő ölelés rohammal támadok le.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ai vs Aya Empty Re: [Hardcore] Ai vs Aya

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 07 2015, 13:51

Inaktivitás miatt lezárom az arénát. Jutalom nincs, legközelebb december 25. után kezdhettek egymással párbajt.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.