Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tessék-lássék

4 posters

Go down

Tessék-lássék Empty Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 15:44

-De tuti emlékszel arra, hogy mit mondott Deliz.
-Igen, emlékszem, azt azonban még mindig nem értem, hogy miért akarsz a Sayonara ellen vonulni.
-Mert semmi értelme annak, hogy segítsenek a Bossban.
-És? Szerinted azzal, hogy tag leszel meg fogod tudni akadályozni?
-Nem. Nem is akarok tag lenni.
-Akkor már végképp nem értem, hogy mit akarsz.
-Jajj Timidus! Na szóval! Az van, hogy ugye Terumi dicsekedett azzal, hogy neki milyen menő felszerelései vannak. Na most azt nem értem, hogy ha minden felszerelés, amit felfedezünk, belekerül a könyvbe, márpedig belekerül, mert Ren sem tudta eltitkolni az új receptjét, mármint azt, hogy ilyen létezik, akkor ha tényleg ötös tier van a Sayonál, akkor miért nem látjuk a könyvben?
-Mire gondolsz pontosan?
-Arra, hogy szerintem nincsenek is ilyen cuccaik. Szerintem az van, hogy csak megváltoztatják a felszerelésük kinézetét, és úgy csinálnak, mintha nagyon menők lennének.
-Akkor hogyan ütött akkorát a Bosson Terumi?
-Hinari is nagyot ütött. Nem tudom hogyan, de látod, hogy lehetséges. Ha állandóan csak a Bosson meg a fejlődésen agyalnánk, mint azok a kijutásmániás kockák, akkor tuti mi is tudnánk akkorát ütni.
-Lehet.
-Plusz Hinarinak jobb felszerelései vannak. Majd meglátjuk mi lesz, ha végre kijönnek az idomáros cuccok.
-Az új köpeny idomáros.
-Jó, de a szivárványos még mindig jobb. Másrészt pedig... szóval a Sayonara mindenből pénzt csinál. Kaszinója van, infót ad el a Bossokról, Burkokat árul... és ahogy látod, a kijutás ellen sincsenek, mert simán segítenek a frontosoknak, ha azok a bénák még egy szervezőt sem találnak.
-És ebből arra következtettél, hogy...
-Hogy ha valóban ilyen felszereléseik lennének, akkor tuti eladnák nekünk. Szerintem másban rejlik az erejük.
-És ezért fogunk párbajozni ellenük?
-Ezért.
-És te akarsz párbajozni?
-Igen, én.
-Oké. Írd meg a levelet.

Shukaku írta:
Kedves Aliicira!

Szeretnénk megküzdeni veled. Várunk a Rezes Macska Fogadó kertjében holnap hajnalban. Én leszek a málnaszörpös kislány a kék sarival.

Üdv: Shu


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Nov. 25 2015, 17:50

// Utálom ezt a karaktert, nem tudok vele írni xD //

Aliicira megérkezik és meglát téged. Szeme azonban gyorsan a sárkányt kezdi követni, mint valami nyomkövető rakéta.
- Szi...aaaaa!! Ááááá! - sikít örömében, majd a sárkányhoz szalad és megpróbálja húzogatni a pofazacskóit.
- Megtarthatom? Légyszi, légyszi, légyszi, légyszi! Add nekem! Most! - egy öleléssel próbálja teljesen immobilizálni a sárkányt, sikongatva, hangosan.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 25 2015, 18:21

(Te alkottad, ne vinyizz Razz )

-Hali!
Integet Shu az asztal mellől, majd azon nyomban hellyel kínálná a lányt, ám úgy tűnik erre nincs szükség, ahogyan arra sem, hogy kijavítsa, hogy nem szia, hanem sziasztok. Aliicire nemhogy észreveszi Timidust, de annyira észreveszi, mint ezelőtt talán senki. Vagyis nem. Ez a lány azonnal egy másik fura szerzetre emlékezteti kis idomárunkat és a társát, de a neve már csak Timinek ugrik be. Arisu. Lehet, hogy nem véletlenül kezdődik ennek a lánynak a neve is A betűvel, és az is lehet, hogy ő is éppen csodaországban ugrándozik valahol. Na de térjünk vissza oda, hogy mi történik pontosan a kertben, ne ragadjunk le hőseink gondolatainál. Shu, ellentétben azzal, ahogy Arisu hasonló követelőzésére reagált, már teljesen máshogy áll hozzá az ilyen lánykákhoz. Egyrészt a végtelen büszkeség önti el piciny lelkét annak okán, hogy ő nem viselkedik ilyen ovisként minden cuki állatka láttán, pedig ha valaki, ő aztán szereti az állatokat, másrészt pedig azért kell egy megfelelő önkontrollt gyakorolnia ahhoz, hogy mégse durcizzon be, és szögezze le azonnal, hogy Timidus senki máshoz nem tartozik, csak hozzá. Ha ezt kimondaná, az azért jócskán csorbítana azon a közös állásponton, hogy Timike önálló entitás, és csak saját magához tartozik. Persze Shu így gondolja továbbra is, de azért ha választani kell önmaga és Aliicira között, akkor inkább hozzá. Szóval amíg Shu ezen gondolkodik, Timidus már terveket szövöget, és ennek a tervnek a része az is, hogy hagyja magát tutujgatni. Védett területen belül vannak, és ha jól számol, akkor Shu az ő malmára, vagyis a közös malmukra hajtja majd a vizet, és így is történik.
-Nem tudom, hogy megtarthatod-e, senki nem mondta, hogy az enyém. Kikelt a tojásból, és azóta mellettem él...
-Viszont bizonyára megkönnyítené a választásomat az, ha egy párbajjal a kedvemben járnál. Annyira szeretnék végre harcolni és győőőőzni!

És kiskutyaszemek. Ezt sokáig kellett gyakorolni a tükör előtt, de már kitűnően működik, és Érzelem Kristály sem kell hozzá.
Tessék-lássék Mlfw1141_huge

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Dec. 09 2015, 22:15

A lány továbbra is a sárkány arcát gyűrve válaszol gügyögve:
- Hát persze, hogy hagylak nyerni te égverte cukiság! Csak aztán nehogy elmondd a barátocskáidnak! - úgy látszik, hogy a terv teljesen bevált, a lány mintha teljesen beleegyezett volna abba, hogy a sárkány és a mellette lévő ember győzzön. Szinte helyben olvadt el.
- Gyere majd velem! Megmutatlak téged a barátocskáimnak, akik imádni fognak! Olyan jó kis életünk lesz együtt, ígérem nem bánod meg! - fejezi be a mondanivalóját már szinte a földön fetrengve örömében.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 09 2015, 22:40

Képzeld el azt az ábrázatot, amikor fogalmad sincs arról, hogy mi a búbánatos lópikula folyik előtted, csak azt tudod, hogy valami nagyon de nagyon nincs rendjén, na meg persze azt, hogy minden erőddel azon kell lenned, hogy arcodnak azon pontját, amelyen a szemöldököd helyezkedik el, és amely most nagyon rángatózni kívánna, megakadályozd ebben a cselekvésében. Na pont valami hasonló arckifejezés ült ki fiatal idomárunk ábrázatára is. Ha csak pár napja lenne együtt Timivel, akkor nem csodálkozna ezen a terven, így azonban szinte ő is leesik a székről. Persze látta már a sárkányt ilyesmit alkalmazni mind Yuuki ellen, mind RenAi ellen, a pszichológiai hadviselés, legalább is ha ezt annak vehetjük, egyre inkább beletartozott Timi repertoárjába. A mimika kitanulását persze nem emiatt kezdte el, hanem azért, mert Shu megjegyezte, hogy szeretné, ha többet mosolyogna. Ha láttál már sárkányt mosolyogni, akkor sejtheted, hogy ez nem ment olyan nagyon könnyen, mivel azonban Timidusnak az a fő programja, hogy védje és örömet okozzon a társának, így fáradhatatlanul gyakorolt. Na de ha ez nem lett volna elég, az újonnan szerzett tudását is bevetette, amit egyrészt Tachitól, másrészt pedig Shu és Arata kapcsolatából lesett el. Ezek az információk persze minden alkalommal átfutottak Aldo mancsai között, aki a sajátos módján magyarázta el a petnek, hogy mit is jelent a szerelem. Na de hol máshol alkalmazhatná ezt a tudást, mint egy, már csak a puszta látványától elcsöppenő lánykán? Alkalmazza is! Fejét Aliicira tenyere alá nyomja, és úgy kíséri el a küzdőtérre, Shu pedig csak szótlanul követi őket, még mindig az állát keresve.
-Minden titkodat megtartom majd, Aliicira-chan.
A pet eközben már azt a keresést futtatta a memóriájában, hogy milyen más emberi kedveskedő kifejezést ismer, azonban mivel erre vonatkozóan nem rendelkezett megfelelő információkkal, így maradt a channál. Természetesen Timi nem lett szerelmes, és még mindig számolt azzal, hogy az emberek hazudhatnak, míg ő maga nem. Most sem hazudott, hiszen a lány titkai valóban biztonságban voltak a kobakjában, azt pedig egyszer sem állította, hogy vele fog tartani. Így lépdeltek ki a csatatérre, A sárkány intett, Shu pedig elküldte a felkérést. Mielőtt Timi visszatért volna a társa mellé, a visszaszámlálás ideje alatt, halkan még az ellenfelük fülébe suttogott egy kérdést.
-Ugye megengeded, hogy mi kezdjünk?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Hétf. Dec. 14 2015, 03:13

Miközben sétáltok a lány felhúzza a kesztyűit, majd valami pixelfelhő is elrepül a folyamat közben, de sajnos nem láttátok mi volt az. A lány nem sétál ki teljesen a csatatérre, pont még a védett övezetben marad. A földre veti magát és sírni kezd.
- Nem ölelhetem meg! Nem ölelhetem meg, ha kilépek! Kérlek! Ölelni akarom végig! A harc kezdetéig! - mondja őszintén elkeseredve.
- Kezdheted a párbajt, csak hagyd, hogy kicipeljem a cukkancsot! Shuci kérlek! - küld egy csapat meghívót, majd tárt karokkal várja a sárkányt.

Majd, ha a sárkány megengedi, magával cipeli a csatatérre, majd ha el lett küldve a meghívó óvatosan leteszi, megsimogatja a fejét és egy puszit is rádob, majd kilép a csapatból, mivel ha előbb lépne ki sajnos megsebezné a szegény sárkányt.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 14 2015, 07:54

Shu a kesztyűin kívül természetesen a többi felszerelését is magára ölti, ám az így kapott pontok sem segítenek neki abban, hogy megértse, hogy mit is akar ezzel pontosan Aliicira. Legszívesebben odaszaladna hozzá és megnyugtatná, átölelné ő is, mert már most megesett rajta a szíve, és az egész harcikálást dobná a fenébe... ám Timidus intésére megtorpan. Ki más nyugtathatná meg jobban a szegény harcművészt, mint a Cukkancs? A csapatmeghívás okát még Timi sem érti, hiszen amíg nem indítják meg a párbajt, addig védett területen belül vannak, így akárhol fogdossa meg Timidust, maximum Shu nyugodt lelki világának pontjait csappanthatja meg... ám mivel ez már harci szituáció, hiába kéri az engedélyt Aliicira az idomártól, a döntés természetesen Timié. És mily meglepő, Timidus bele is megy a dologba. Még hozzá is simul a leányhoz, odabújik hozzá, és a puszit is viszonozza egy arcon nyalintással. És igen, kihasználja a helyzetet. Sajna a közmondásos könyvet csak karácsonyra fogja megkapni, így nem ismerheti a kifejezést, miszerint pillangók röpködnek valaki gyomrában a szerelemtől, de ha a nyalintás hatásos volt, akkor Aliicira az eddigi mázas émelygésénél is jobban... avagy rosszabbul fogja érezni magát. Az olcsó katyvasz potion így még a harcon kívül kerül a szervezetébe, ha sikerül a képi, azaz magát a harcot már nem fogja befolyásolni, de remélhetőleg azért hatással lesz a lány amúgy is dekoncentrált viselkedésére. Timidus visszasétál az idomár mellé, elfoglalja a kezdő pozíciót. A harc kezdetére természetesen Mesterke is megjelenik, ám a majmóca megbújik Shu mögött, kerülve a feltűnést. Innentől már tényleg csak arra kell várni, hogy megkezdődjék az összecsapás, te pedig leírd nekem, hogy mire, mivel, mennyit és mennyiszer kell dobnom.

225/65
3 - 92
270 pont


Dolgok:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Dec. 15 2015, 03:56

// Aliicira (Sebzés: 72, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)
Shukaku (Sebzés: 3, Pet sebzés 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.) //

Miközben visszaszámol Aliicira folyamatosan ugrál örömében.
- Lesz egy cuki sárkányom! Lesz egy cuki sárkányom!... - ismételgeti, majd amint elindul lopakodását használva próbál eltűnni egy épület mögött, de az észleléseddel észreveszed a gyors mozdulatot. (Gyorsaságának köszönhetően még így is ő kezd.)
Próbál téged megkerülve mögéd kerülni és egy Lökés Kristályt használ rajtad. Aztán rád támadna, de a kisállatodat meglátva megáll.
- Kérlek válassz engem akkor is, ha nyerek! Nem kell neked egy olyan lány, aki elesik egy kristálytól! Kérlek, drágám, légy az enyém mindörökké! - mondja, miközben szemeit becsukja, majd elfogja a rosszullét és így nem tud odamenni és magához ölelni a petet.
Azonban nem ez az érdekes a harcban, hanem, hogy amint a köröd van egy buffot veszel észre magadon, ahogy változik a számlálója, kettőről egyre. Amennyiben pedig ismered az itemet, egy Fájdalmas Menedék Méreg van rajtad, amit Timidus fejének megsimogatásakor tett rá. A buff 1 környit ment le a visszaszámlálás alatt azonban vége lett a harc kezdetekor sajnos.
Ezután rád támad.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2015, 21:17

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tessék-lássék 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 15 2015, 21:48

Timidus nyugodtan várja a harc kezdetét. A letevése után visszatér az idomár mellé, és beáll a megfelelő védekező pozícióba. Az persze azonnal bizonyíték számára arra, hogy a lány hazudott, hogy megpróbál lopakodni. Hála a jártasságnak mindketten azonnal észreveszik, és mi másra lenne jó a lopakodás, mint arra, hogy te szerezd meg a kezdeményezést? Persze Timi még ad esélyt az ellenfélnek, és a kérdésére is válaszol.
-Ha és amennyiben hazugnak bizonyulsz, akkor nem tarthatok veled. Azt mondtad, hogy mi kezdhetjük a párbajt, ha engedjük, hogy cipelj egy picit engem. Ezzel szemben máris te akartál kezdeni. Én tartom a szavamat. Csak akkor tudok melletted lenni, ha megbízhatok benned. Azt mondtad: Hát persze, hogy hagylak nyerni te égverte cukiság! Kérlek szépen Aliicira-chan, ne hazudj nekem. Hogyan szerethetnélek, ha becsapsz?
A kristályra már csak azért válaszol, nehogy az ellenfél azt higgye, hogy bunkó vele.
-Csak akkor választhatlak téged, ha hajlandó vagy betartani az ígéreteidet. Ha ez teljesíted, akkor lehetek csak a tiéd mindörökké.
Meg sem próbálja megakadályozni a támadást. A kristály sajna mindkettőjükre hatással volt, így túl távol került az idomártól. Egyszerűen látja, hogy esélye sincsen odaérni, így nem pocsékolja erre a kitartását. Shu ugyan megpróbál védekezni, de inkább a szerencsének köszönheti a sikertelen támadást, mint saját magának. Ő viszont már durcisabb mint a sárkány.
-Héé! Azt mondtad, hogy mi kezdhetünk! Most ezért büntetésből kimaradsz egy körből, de... de cserébe megölelheted Timidust, de csak addig a pár másodpercig, amíg elmúlik a Kristály hatása, utána pedig engedned kell minket támadni. Ugye Timidus?
A sárkány értetlenül pislog egy kicsit, majd bólint.
-Igen. Ennek én is örülnék. Ugye szeretnél nekem örömet okozni, Aliicira-chan?

Lökés Kristály aktív, ebben a körben nem támadhatunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Dec. 16 2015, 03:03

- Jajj, azt mondtam volna? Bocsi, nem emlékszem tisztán rá, nehari kérlek, tűzpofi! Tudod, nem vagyok túl jó memória terén és igazából a szabályokat se nagyon ismerem csak úgy játszok, mert sok a cuki lényecske és a kedves emberecske. Nézzétek el nekem, bocsi. - néz a sárkányra tág szemekkel, mintha el szeretné csábítani.
- Milyen kis aranyos, mikor morcos! - ^^ mondja, majd egy Gyenge Copy Kristállyal lemásolja a lökés kristályt és ismét neked támad, ezúttal hasba üt és ha sikeres, előre hajolásodkor a füledbe súgja.
- Bocsika, Shunci.

EDIT: 78/200 CSP


A hozzászólást Yoshiaga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 16 2015, 03:06-kor.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 16 2015, 03:03

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tessék-lássék 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 16 2015, 07:47

Shu sóhajt egy hatalmasat, és inkább már ülve is marad, hátát az egyik masszívnak tűnő hordónak veti. Fogalma sincs arról, hogy valóban van-e benne valami ital, vagy csak oda van téve a tárgy üresen, de súlyemelés jártasság nélkül nem tudja feldönteni, pedig izeg-mozog egy picit, amikor végre összeszedi magát. Persze felkelhetne, de azért keresett inkább egy stabil pontot, mert ahogyan Timi, ő is észrevette, hogy Aliicira mégsem annyira buta, mint amilyennek tetteti magát... vagy éppenséggel figyelte Timidus játékait. Ugyanazt a taktikát használja, amit a pet is használt nemrégiben. Kis idomárunk lelkecskéjét újra a langymeleg büszkeség hullámai nyaldossák, hiszen ha már egy Sayonara tag is Timikét másolja, az szinte elismerése annak, hogy Timike a legjobb. Persze Timike ezzel szemben úgy gondolja, hogy Aliicira mindössze nem teljesen hülye, ha képes volt felismerni ebben az itemkombinációban rejlő lehetőségeket.
-Úgy vélem neked Shut kéne hazavinned helyettem. Nagyon hasonlítotok.
Jegyzi meg Timidus, és igazából konkrétan el is gondolkodik a helyzeten, hiszen tudja jól, hogy az idomár imád barátkozni, és ha ez a lány is valóban a „play for fun” kategóriába tartozik, és valóban annyira imádja az állatkákat, mint Shu, akkor a kettejük kapcsolata igencsak gyümölcsöző lenne, és jól megértenék egymást. Itt nagyon is egyetért az idomárral, hiszen a lány szeme is felcsillan, ajka mosolyra húzódik, és hatalmasat bólint.
-Semmi gond, nem haragszunk. Ne aggódj, én is buta vagyok az ilyesmihez, Timi nélkül sehol nem lennék a harci izékben...
A kristály újra aktiválódik, Shut pedig szerencsére megtámasztja a hordó, vagy éppen a fal, ami a hordó mögött van. Kicsit unja már ezt, de mivel úgy érzi, hogy az ellenfél direkt nem ad bele mindent, hiszen még ültében sem akarja eltalálni, egyáltalán nem aggódik. Úgy van vele, hogy Aliicira is csak játszik, és úgy csinál, mintha harcolna, hiszen ezt várják el tőle, de igazából csak olyan tessék-lássék alapon, és közben tartja a szavát, és engedi győzni őket. Timidus még mindig a helyén csücsül, és nyugodtan szemléli az eseményeket. Ilyen szintű paralimpiát, mint amit ezek ketten előadnak, már úgyis régen látott.

Lökés Kristály aktív, ebben a körben nem támadhatunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Dec. 29 2015, 17:55

- Jó, kész, kifáradtam. Várjatok egy picit kérlek. - támaszkodik a térdének a lány, majd cselekvéspontjai a maximumra regenerálódnak.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 30 2015, 06:22

-Hogy... várjunk?
Shu az előbb mondta el, hogy egyáltalán nem ért a harcikálós izékhez, na de azért ennyire ő sem hülye, és tényleg teljesen hitelesen döbben meg ezen a kérésen. Ugyan egy pillanatra Timidusra nézett, hátha a sárkánynak mégis más elképzelései vannak, valami fura stratégiai oknál fogva, amit ő nem érthet, ám ez most nem így volt. Kivételesen mindketten ugyanarra gondoltak, legalább is arra vonatkozóan, ami a támadunk részt jelenti. Abban azonban, hogy hogyan is támadjanak, már eltért a véleményük. Használhatták volna ugyanazt a taktikát, amit Aliicira ellenük, és Shu erre is számított, hogy majd ez lesz, de persze jó kis tanoncként várta Timidus utasítását, és amíg nem jött parancs, addig nem nyúlt az övéhez, és nem akasztott le róla semmit. A parancs pedig érkezett, és úgy szólt, hogy három rövid csipogás, amit Aliicira nem érthetett, Shu azonban igen. Mindösszesen az első annyit jelentett, hogy igen, a második azt, hogy én, a harmadik pedig annyit, hogy három. Az első dolgok amiket megtanulsz egy új nyelvnél, a számok, a színek, a bemutatkozás, az igen-nem... szóval nem történt ez másképpen akkor sem, amikor Shu tanulta Timi nyelvét. Az igen a támadásra vonatkozott, tehát Shu támadhat. A második arra, hogy Timi kapja meg a potiont, a harmadik pedig arra, hogy amikor az idomár végighúzta a kezét az övtáskáján, akkor a harmadik itemet kapta le róla, és aktiválta Timin. Ez egy Túlpörgés Potion volt. Ahogy ez megvolt, mindketten támadásba lendültek a pihegő ellenfelükkel szemben. A Gyémánt Kesztyű nem tartozott Shu kedvenc fegyverei közé, mert utált verekedni, főleg közvetlenül, de ha már így hozta a sors, hát használta. Nem tudom, hogy milyen magas Aliicira, de jelenleg fél térdre van ereszkedve, Shunak meg akrobatika jártassága van, tehát ha sikerült a terve, akkor egyszerűen homlokon tenyerelte a lányt, majd szétvetett lábakkal szökkent át felette. A haj nagyon rossz szaggal ég, tehát remélhetőleg a tűzsebzés nem gyűjtota fel Aliicira frizuját. Amint Shu a lány fölé került, már a köpenyét is aktiválta, ami a vakítást intézte neki. Ha pedig sikeresen vakított, akkor közvetlenül mögötte érkezhetett Timidus, aki nem csak a karmaival próbált meg csapni, hanem rögtön harapással próbálkozott, méghozzá Aliicira szemeit támadva, ha az ellenfél még nem vakult volna meg eléggé. Ha minden jól ment, mindketten mögötte kötöttek ki, és felkészülhettek a következő támadásra.


225/65
3 - 92
270-(50+25)= 195 pont


Túlpörgés Potion aktiválva Timikén (1/4)
Szivárvány Köpeny hatása aktív (1/3)
Tűzsebzés első kör (+2)

A kocka Shu támadása


Edit: 92+10+3+2= 107 sebzés


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 30 2015, 06:24-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 30 2015, 06:22

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tessék-lássék 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Jan. 05 2016, 03:08

Tessék-lássék Hpcsikd

- Nagyon harap a sárkányka! - jegyzi meg Aliicira, majd Pet Bódító Mérget ken a fegyverére és azzal támad.

//EDIT: Na jó, ez már a harmadik rossz dobásom egymás után...//


A hozzászólást Yoshiaga összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 05 2016, 03:09-kor.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 05 2016, 03:08

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tessék-lássék 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Shukaku Kedd Jan. 05 2016, 08:04

Shu kuncog ahogyan a fegyver újra elsuhan mellette. Nem, egyszerűen nem tudja komolyan venni ezt az egészet. A Sayonara ennyire nem lehet gyenge, és oké, hogy megbeszélték, hogy Aliicira engedi őket győzni, de azért ennyire látványosan nem kellene talán mégsem. Még a végén valaki azt fogja mondani, hogy csalnak. Egyedül azon gondolkodik el, hogy szegény lányka arcán tényleg az látszik, hogy ő próbálkozik, és ez teljesen más nézőpontba helyezi az egész harcot. Persze megvan Shu terve is, amit természetesen egyeztetett Timivel is, úgyhogy aggódni nem kell. A méregkenegetést azonban akkor sem nézte jó szemmel, ha Alicica nem talált vele, hiszen a következő körben találhat. Szegény ellenfél rossz mérget választott. Az idomárunk kristályíró, így mindig Timi dolga, hogy felismerje a mérgeket és potikat, ám most azon kevés méreg egyikét használta az ellenfél, amit még Shu is tudott az üvegről, hogy micsoda, ugyanis Aliicira Timikét akarta vele bántani. Shu már reflexszerűen nyúlt valami ellenszer után, ám Timidus ismét megelőzte, és a Rövid Ellenméreg helyett a Gyenge Gyors Ütés Potiont akasztotta le a lány övéről, majd felmutatta Aliicirának.
-Ha ezt most megiszom, akkor nagy valószínűséggel győzünk. Hármas és négyes tierű felszereléseket látok rajtad, pedig tudjuk, hogy a Sayonara rendelkezésedre tudna bocsájtani olyan itemeket is, amik még a frontosoknak sincsenek. Tehát vagy saját döntésed alapján nem hordod ezeket, amit egy jó céhvezér nem hagyna, és a ti céhvezéretek jó, vagy még nem tudod hordani, és akkor ez a potion a győzelmemet hozza. Add fel a küzdelmet, és spórolj meg nekünk egy itemet.
Ha a lány feladja, akkor majd onnan folytatjuk, ha nem, akkor Timi megissza a potit, majd szétkarmolássza Aliicira testét egy plusz többletkörnyi támadással és biztos találattal. Ebben az esetben azonban Shunak nem az a dolga, hogy támadjon, hanem az, hogy amikor az ellenfél életcsíkja pont eléri azt a pontot, hogy a rendszer kikiáltsa Shuékat győztesnek, magasba emeli a kezeit, és bejelenti, hogy kiszáll a küzdelemből.

225/65
3 - 92
195-(50+50+25)= 70 pont (?)


Túlpörgés Potion aktiválva Timikén (2/4)
Szivárvány Köpeny hatása aktív (2/3)
Tűzsebzés második kör (+5)
Gyenge Gyors Ütés Potion aktiválva (?)

Ez elviekben vagy egy feladás, vagy 204 sebzés.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 17 2016, 19:07

Hai~
Ahhoz képest, hogy utálsz vele írni, nem volt ez rossz Razz

Szóval kérésre lezárom a párbajt, Shu jutalma 75 exp és 200 arany.

_________________
Tessék-lássék W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Tessék-lássék Empty Re: Tessék-lássék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.