Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Addams Rezidencia

4 posters

Go down

Addams Rezidencia Empty Addams Rezidencia

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 28 2015, 10:06

Addams Rezidencia 9a1z7t

A hírhedt Addams Rezidencia, ahova a postás is fél levelet hozni. Régi stílusú, látványos kúria. A Team Addams főhadiszállása.

_________________
Addams Rezidencia 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 02 2015, 08:21

Két csettintés. Ez volt Shu első reakciója, amikor meglátta a sorsolást. Na de ne rohanjunk ennyire előre, nézzük meg sorban, hogy hogyan is alakult úgy ez a hétvége, hogy az idomár és barátai most itt állnak egy újabb kúria előtt.


Kód:
Nincs programod a hétvégére? Szeretnél a barátaiddal Halloweenezni, de nem tudod, hol tedd? Szeretnéd megmérettetni magad a többi játékossal?

Gyere el Halloween éjszakáján a démonok szállta harmadik szintre, Halloween városába, és hozd a barátaid is! Legyetek Ti a legjobbak - s akkor a koboldok aranya üti markotokat!


Az olvasás persze már mindkettejüknél magukban zajlott, és Timi természetesen előbb fejezte be a plakát pásztázását is, majd egymásra néztek.
-Tavaly is nagyon jó volt...
-Van programunk a hétvégére.
-Jajj Timi, most ünnep van! És... majd megkapod az én napomat is cserébe. Rendben?
-Kikkel megyünk?
-Ilyen gyorsan belemész? Úgy tudtam nem szereted az ilyesmit...
-De te szereted. Kikkel megyünk?
-Hát... mostanában sok szó esett Anatról és Peterről. Talán a céhvezéreinkkel kellene mennünk. Az előző Halloweent még Chan céhében töltöttem, ha jól emlékszem, a mostanit a Jumpyban... hozzuk össze a kettőt!
-Ahogy kívánod.

És mivel Shu így kívánta, mát röppent is a felkérő üzenet Junnak is, Channak is, és mivel beleegyeztek, szépen felíródott a nevük a listára, természetesen a szerződés és a játékszabályok elolvasása után, majd következett a várakozás. Meg is érkeztek a Ördögök és Angyalok. Valami ilyen neve volt a játéknak, amit Ms. Red rendezett, így hát legyen ez a szereposztás. Timinek csak egy glória kellett, hiszen a szárnyai már megvoltak, na meg persze rengeteg csillámpor. Többet úgysem engedett volna. Na de ezt majd ott kiválogatják... gondolta Shu, hiszen az is feladat lesz... majd kopp. Fejét vakarva állt az épület előtt, tanácstalanul.
-Hát... a meséből több részt láttam mint a sorozatból... és azt hiszem ennek volt több változata is... kíváncsi leszek... remélem olyan lesz, mint a Kúria. Az neked is nagyon tetszett...
Egy ideig ugyan várták a többieket, de az idomár már tudta előre, hogy gondban lesz az öltözködéssel, így hát inkább belépett, és feltúrta a szekrényt... és semmi.
-Muuuh! Minden fekete... nézd ezeket a képeket Timi! Csupa ilyen fodros, csupa kilógós... nem, ez sem, ez sem... pfff!
Nem akart se a kislány lenni, mert az túlságosan az intézetre emlékeztette, se az anyuka lenni, mert az ő jelmeze pedig csupa kirívó darabból állt. Shu az ilyen pizsamás jelmezeket részesítette előnyben, amiben minél kevesebbet kell mutatni önmagából... majd szerencsére meg is találta.
-Ez leszek! Ő fogalmam sincs, hogy kicsoda, de egyszerű ruhája van. Ilyen szerzeteses izés hóhéros akármis. Ilyet csak találok...
Majd elkezdte a kutogatást, és nagyon remélte, hogy sikerülni fog találnia egy zsákot, amit magára húzhat.
-Soha nem értettem, hogy miért akarnak az emberek úgy kinézni, mint egy hajléktalan... Szerinted ez jó lesz? Képzeld Timi, ez például nem is jelmez. Ilyet valaki tényleg felvesz utcára. Keresünk hozzá valami izét.... kapucnit. Asszem az szokott lenni. De annak már legyen valami színe is. Ehhez mit szólsz? De... még így is túl kevés. Felveszünk a másik alá egy ilyet. Ennek is elég lehangoló színe van. Meg... meg... ezt egy barna vastag harisnyával... és készen is vagyunk. Te meg kapsz egy ilyet. Láttam egy oroszlánt az egyik képen.
Majd ha mindennel megvoltak... neeem, Shunak eszébe nem jutott ilyen öltözékben odakint várni a többieket. Szépen bent maradtak, és kerestek valami rágcsát.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Chancery Csüt. Nov. 05 2015, 16:38

Oh my gosh, miért pont az Addams család? Ismerem úgy-ahogy Alice világát, ismerem az Elm utca borzalmait, a valódi Grimm meséket, Frankensteint eredeti szövegkörnyezetéből, és ilyesmi... de Ők valahogy kimaradtak az életemből, ami bár ne történt volna meg facepalm
Hozzájuk csupán annyira kötődöm, hogy egy-két szereplőt látásból ismerek meg kedvelek, és talán ennyi. Ha láttam is filmet, az már jó rég volt. Lényeg-a-lényeg, hogy rendkívül felkészületlenül ért, hogy ebbe a csapatba lettem sorsolva, és igencsak reménykedtem benne, hogy legalább a társaim fognak tudni valami felvilágosítást adni. No
Valahogy újítani ezúttal nem igazán volt kedvem, és mivel szerencsére sehol se találtam olyan leírást, hogy mindenképp a családból kéne beöltözni valakinek, előkapartam réges-régi kis Koakuma-jelmezem és magamra öltöttem pikk-pakk. Talán az új stílusváltás miatt is lettem egyre jobb kedélyű, ahogy ballagtam, végén már sasszéztam végig a városon át, nyomomban az elmaradhatatlan macskával, aki kapott a nyakába egy piros öves csengettyűt és a hátára két kis denevérszárnyat, így egy kicsit olyan lett, mint Danieru egy másik animéből. Dust nem volt hajlandó semmilyen jelmezrészletet magára ölteni, de azért oszlopról oszlopra szállva ő is velünk tartott ezúttal.

Azt most semmi kedvem leírni, hogy hogyan, miként és mennyi idő múlva értünk oda a nyekergő kapuhoz és nyitottam be a szintén nyekergő ajtón. Vajon én lennék az első?
-Hahóó?
A hangom visszhangzott a folyosókon és az előtérben. Oké, eddig emlékszem egyenlőre, valami ilyesmiféleképp nézett ki a képeken is a dolog, amiket láttam. A madár rögvest birtokába vette a lépcsők tetején a korlátot, hogy tollászkodjon egy kicsit, Álom pedig unott képpel mérte végig a nagyon is poros és számára kicsit sem tetsző hajlékot.
~Muszáj amúgy itt lennem nekem is? Menjünk haza... Suspect ~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Csüt. Nov. 05 2015, 18:19

Timi a sárkányokhoz illő méltóságteljességgel lépdel le a lépcsőn, persze most ez tekinthető a dzsungel királyának eleganciájának is. Shu jóval mögötte, az árnyékban megbújva várja Chanékat. Szeretné, ha valóban meglepetés lenne a jelmeze.
-Üdvözöllek Álomkelő, és titeket is.
Biccent az idomár és a madár felé is.
-Halihó! Erre, fel a lépcsőn! Itt vagyunk!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Hétf. Nov. 09 2015, 18:12

This is Halloween, this is halloween, halloween halloween halloweeeen. Körülbelül ennyi maradt meg a dalból amit egész úton dúdolgattam, széles vigyorral az arcomon ezúttal üres kézzel rongyoltam a kastélyka irányába ami úgy tűnik ma a lakásom lesz. Már messziről gyönyörködöm a csodálatos, régi épületben, nem foglalkozom azzal, hogy a tető kissé rozoga és talán egy erősebb vihar ránk dönthetné a házat. Az udvarhoz lépve mélyen beleszippantok a levegőbe.
- AAh Halloween szag! Ezt már szeretem! - berúgom az ajtót, becammogok a folyosóra, üdvözlöm a hóhért és az oroszlánizét, a boszorkányt, az állóórát, a denevéreket, a madárkákat, az unikornist majd elnézésüket kértem és becuppanok az öltözőszekrény elé és felmérem a terepet.
- Ej ej, ennyi? Csak ennyi? Mi ez? Valaki elfelejtette a színeket emberek! Nekem színek kellenek! Szíííneek!  Aahgrrraaawhh - belebújok a szekrénybe és dobálgatom kifelé a dolgokat - oh egy fodor, juj egy pipő, ott egy csini kalap! UUU ilyent akartam régen! AAh - szépen fel is kapkodtam magamra a ruhákat, és gyönyörködtem az öltözékemben a tükör előtt, a hajam kontyba fogtam néhány hullámcsattal, és a kalap alá rejtettem az egészet. Kezeim közé kaptam egy antik gyertyatartót néhány égő gyertyával és feltapasztottam a moniklit a helyére.
- Tökéleteeees! Nézzétek lányok! Találtam gyertyáát! Van itt gyertya! Ez annnyira menőn néz ki! Szerintetek hazavihetjük azt a függönyt? Tök jól nézne ki ha esetleg kínzókamrát akarnánk a céhben építeni...

lyuly:

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Chancery Hétf. Nov. 09 2015, 19:20

~Oké, máris jobb. Üdv, Timidusz, Sukaku.~ -legyinti meg a farkát is üdvözlésképp, de még nem igazán mozdul a helyéről addig, amíg már-már a lépcső felénél járunk. Mondjuk hogy nem-e a berobbanó színes felhő kergette-e odébb, az jó kérdés, mert szinte nem is láttam, ki vagy mi az, valami szavakat hallottam felőle, majd el is tűnt valami terem felé. Kérdőn pislogtam egy kicsit, amíg Dust úgy nem döntött, hogy kitárja a szárnyait és kecsesen a jelenség után siklott.
-Szerintem azt meg köllene nézni... -mutogattam tompán az irányába, majd ezzel kicsit a lépcsős kalandot hátrahagyva én is arra vettem az irányt, amerre a céh közös petje. És végül sikerült a vihart meglelni, amint épp megpróbál szétszedni egy szekrényt, végül nagy örömmel kiugrott belőle egy gyertyás akármi.
-K-K-K... Kínzókamra? Suspect  
~Szag alapján ez egy Dzsun lesz... Suspect  ~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 09 2015, 19:47

-És hang alapján is. Halihó Jun! Azt hiszem Chan érdeklődik a kínzókamránk iránt...
Libben be Shu nevetve az ajtón, és így, hogy már nem csak ő néz ki hülyén, és nem csak ő bosszankodott a jelmezeken, amiket ebben az évben nem ő választhatott ki, mindjárt jobban érzi magát. Timidus meg... nos ő beáll Álomkelő mellé.
-És az ilyen bigyók el szoktak tűnni az event után, szóval csak jegyezd meg a függönyt, és közösen felforgatjuk érte Aincradot. o/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Hétf. Nov. 09 2015, 20:58

- Jaj de csinosak vagyunk! Tetszem magunknak! Igaz, hogy egy kis szín jól állna mindenkinek, de hát ez van szóval ezt kell szeretnünk. - picit bánom, hogy otthonról nem hozhattam megfelelő felszerelést.. már hónapok óta láttam magam előtt az idei jelmezem. Hatalmas süveg, hosszú talár, egy seprű és egy plüssmacska szalagon húzva magam mögött. Igazi boszorkányos külsőm lett volna, de kénytelen vagyok feketébe burkolt Lady Aincraddá változni..
- keblemre - odaszökellek és körbecsókolgatom a drágákat, még azokat is akik esetleg megpróbálnának kitérni a már tőlem megszokható rituális szertartásomból. Nincs menekvés!
- Hmm igazából még csak tervezgetjük... de tök jól nézne ki a tömlöc mellett egy kínzókamra! Képzeld csak el ezek a függönyök lógnának közvetlenül a rácsozott ablakok mellett és ha picit visszavágjuk az aljukat akkor nem fognak rálógni a "szerszámos" asztalkánkra. Ha készen lesz elsők között láthatod Chan-chan :3 - veregetem vállon a drágát, és suhanok tapicskolni függönyöket, majd a poros ablakpárkány láttán el is megy a kedvem tőle.
- Fel kell írni a bakancs listára! Nade szóval, most, hogy rémisztően jól nézünk ki hogyan is lészen ez tovább? hmm lehet meg kellene próbálnunk máshogyan beszélni is... Hölgyeim, ez az atmoszféra kevésbé kedvemre való. Érzem, hogy a jupiter beárnyékolódik ezektől az ízléstelen csillároktól. - biccentek a mennyezet felé, és egy mozdulattal végighúzom az ujjaim a képzeletbeli bajuszkámon. Mint egy úr..

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 10 2015, 15:44

-Ez Halloween, Jun. Itt sötétnek és ijesztőnek kell lenni... azt hiszem. Bár tavaly is teljesen jól megvoltunk a Garfield jelmezben... vagy az tavalyelőtt volt? Hogy rohan az idő...
Elmélkedik Shu, miközben hűséges céhtagként megnyomorgatódik a vezér kezei között.
-Tervezgetjük? Te és...
Rápillant Timire, a sárkány azonban megrázza a fejét.
-Hmm! Valóban tervezgetjük, csak nekünk még nem szóltál róla. De igen, kifejezetten jól hangzik, és szerintem ha már Chan látja elsőnek...
Itt jött volna a gonosz őrült nevetés, de mivel elnevette magát, mármint rendesen, ez nem igazán jött össze.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Chancery Kedd Nov. 10 2015, 16:11

Egy kicsit lefagytam, amíg megpróbáltam értelmezni a kínzókamra jelentését, főleg, ha azt egy olyan céh berkein belül kell elképzelnem, mint amilyen a Jumpy Vigor. Tehát adott egy vidám céh, nyuszikákkal, szivárvánnyal, unikornisokkal, virágokkal, vidámsággal, és akkor abba egy kínzókamra... Húha.
Én hagyom a nyomorgatáat, Álom pedig gyorsan el is húzódik, még mielőtt neadjisten ő is áldozattá válna, majd az igazi döbbenet azután következik nála is, mikor már Shu is bólogat a kínzókamra ötletére. Nekem ugyanis a szemeim végül felcsillannak és még ha nem is olyan lelkesedéssel, mintha főnixet látnék, vagy elém tolnának egy komplett Witcher jelmezt, de azért elég örömködő hangon fogok bele.
-Király! Majd hozok zsákot meg pár cicát és lehet akár zsákbamacskázni is, az volt az egyik kedvencem :3  Meg legalább láthatnám a vízpróba lényegét, hogy hogy is működik, meg szerezzünk be mérleget már csak a poén kedvéért is, tudjátok... "Ha ugyanannyit nyom, mint egy kacsa, akkor boszorkány"! -öklözök a levegőbe. A kínzókamrák és más módszerek régen érdekeltek, nagyon-nagyon régen, azok az idők már elmúltak, de ettől függetlenül miért ne érdekelhetne az ötlet, pláne, ha tényleg megvalósulna? :3
Álom meg csak néz kerekre tágult szemekkel és padlóig leesett állal. >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Csüt. Nov. 12 2015, 18:23

Shu-tan elképzelésére a halloweenre heves fejcsóválásba kezdek.
- Ejnye, ejnye, te ezt nem érted. Miért ne lehetnék ijesztő színesben? Képzelj el egy nőcit élénk rózsaszín fűzőben, világoskék naciban, és egy gumicsizmával. Hidd el, hogy nem létezik ennél ijesztőbb jelenség! Jézus, már abba beleremegek ha csak rágondolok! - látványosan megborzongok, simogatni kezdem a vállaimat, vacogást és rettegést imitálva, majd egykettőre visszatérek a tömlöcre és kínzókamrára, széles vigyorral az arcomon.
- Azért nem mondtam mert nem kérdeztétek ti butuskák! Zsákos cicák! Ez az! Ezt már szeretem! - hátba veregetem a lányt - Kellenek nekünk ilyen zsákbacicák. - suttogom oda, a szám elé tartva a kezem, de persze rossz oldalra teszem így nem sikerül eltakarni a szájmozgásom, és tova is reppenek egyenesen az ablakokhoz, és összehúzom hirtelen összehúzom a függönyöket olyan erővel, hogy kész csoda, hogy fenn maradtak a karnisok a helyükön.
- Így ni, most már senki sem lát! Az az átkozott póstás folyton befelé bámul az ablakon, az a gyanúm, hogy a titkainkra fáj a foga. Biztos féltékeny a csodálatos ötleteinkre, és szokásainkra...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Pént. Nov. 13 2015, 06:25

Chan azért már kissé túllőtt a célon, hiszen a zsákbamacska megemlítésénél Shunak csak ez az egy jelenet tudott eszébe jutni, főleg amikor még a vízpróba is szóba került, akkor meg pláne. Az, hogy embereket játszásiból úgy teszünk, mintha kínoznánk, természetesen a beleegyezésükkel, az egy dolog, de állatokkal ilyet csinálni, akik ugye nem biztos, hogy megértik, hogy ez csak játék, na az már szörnyű bűn. A másik meg, hogy Chan honnan tud ennyit a boszorkányvallatásról? Az egy dolog, hogy tűzmágus... lehet, hogy tényleg boszorkány? Na persze nem volt idő ezen sokat gondolkodni, hiszen a céhvezér máris leszidta őt, és valóban, teljesen igaza volt.
-Hát... mondjuk igaz... a gumicsizma divatot soha nem értettem...
Mélázott el egy pillanatra, de a zsákbacicákra még akkor sem mert ellenkezni, amikor újra szóba került, és talán a saját maga megnyugtatására is, de folyamatosan jelezte két újának keresztbe tételével Timidusnak az egyezményes jelüket arra, hogy ne idegeskedjen, mert ez csak vicc.
-Tényleg, a szokásaink! Mindjárt nyolc óra van, és még el se kezdtünk készülődni a... a... na, mondd már!
Bökte oldalba Junt, akinek mindig olyan remek ötletei vannak... csak lépjünk túl végre a cicákon! T.T

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 16 2015, 09:40

-Húúú!
Shu gyorsan átfutotta az üzenetet az új feladatról, majd megmutatta Timinek, majd megmutatta mindenkinek. Nem mintha a többiek nem kaptak volna sajátot, de a közös olvasgatás biztosan jót tesz a csapatmunkának.
-Azta! Azt hiszem ezt már meg is nyertük! Velünk van egy főnix és egy tűzmágus, ráadásul az egész palotánk tiszta szürke. Nagyon látszani fog akármit világítunk be.
-Ráadásul ketten repülni is tudunk, olyan helyeket is elérünk, amit mások nem.
-Te is belelkesültél?
-Örülök, ha örülsz.

Éééés... ezzel hagyom reagálni a többieket is. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 18 2015, 07:20

-Tökfaragás? Jól van, úgyis ki akartam próbálni *.* -bólintottam, majd amíg Shu és Timi már tervezte is a dekorálást, kérdőn néztem a főnixmadár felé, hogy ő hogyan is viszonyul az ötlethez. Nem reagált semmit, továbbra is csak ült a szekrény tetején, mint valami szobor és mozdulatlanul figyelt minket fekete gombszemeivel. Talán fog segíteni, talán nem, én magam sem tudom megállapítani. A céh jelképe majd maga eldönti, hogy mit szeretne csinálni.
-Akkor vágjunk is bele. -dörzsöltem össze a tenyerem, és amennyiben megyünk át másik, erre alkalmasabb terembe, azt támogatom :3 Ami biztos, hogy előkerül részemről kapásból három tök, három ötletre, és ahogy halad az idő, beszélgetünk, meg faragunk, úgy megszületik egy sima pókos, mint első kísérlet, másodiknak egy picit talán jobb witcher-jelképes, majd egy megint csak kicsit jobb, de nem tökéletes főnixmadaras. A pontokat mindenesetre kapom erre a jártasságra is így, szóval idővel majd kerülnek ki szebb alkotások is biztosan :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 21 2015, 08:36

Shushu figyelmeztetésére az órára pillantok, valóban mindjárt nyolc óra és még sehol sem tartunk. Itt állunk egy ronda szürke, ijesztő házban, ronda régi ruhákban, függönyök elhúzva, így a póstás maximum az ajtórés alatt kiszűrődő hangok alapján morfondírozhat a gonosz terveink hitelességén.
- Hmm, szóval tökfaragás - szemlátomást mintha picit elszomorodtam volna miközben kihúztam egy szép, formás narancssárga tököt a eszköztáramból. - Szóval akkor farigcsálni kellene...  Egyszerű tököket... Miért nem farigcsálunk mondjuk zöldségeket? Halloweeni faragott alma, halloweeni körte, dinnye, kanapé, és a standard tök lámpásainkra pedig rakhatnánk kalapokat, és olyan lenne mintha egy nagy tanácsterem lenne a házunk, és és és lehetne egy kerek asztalunk is! Oda! - bökök a szoba közepére, - talán a konyhából kihozhatnánk az étkező asztalt...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 21 2015, 08:47

Shu azonnal Chan mellé szökken, és elkezd segédkezni, meg persze nagyban rácsodálkozik a másik ügyességére, sűrű dicséretek mellett. Eközben Timidus is babrál valamit a karmaival, ám inkább csak trancsíroz. Kreativitás vs Timidus 1:0. Az idomár pár pillantást vet a sárkány "művére", majd előkap egy képeskönyvet, és leteszi Timi elé. Innentől kezdve már ilyen sebességgel vésődnek bele a sárkányos mesekönyv képei a tökbe, és sokkal szebben is... bár kizárólag csak a sárkányos részek.  Rolling Eyes  Persze Jun terve sem marad megválaszolatlanul.
-Az... az nagyon jó ötlet, Jun, csak szerintem kívülről semmi nem látszana. Nem tudom, hogy a zsűri be mer-e majd jönni ide...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 21 2015, 19:48

Már éppen ugranék az étkezőasztalért, amikor Shushu visszaránt a valóságba és talán igaza is van, de ez nem lombozott le, sőt!
- Az is jó! Akkor majd a teraszon azon a régi rozoga asztalkán csinálok teázó nemes urakat mintázó tököket! Biztos van valahol egy régi teáskészlet is a házban amit felhasználhatunk! - lehuppantam a lánykák közé és tököt majd fegyvert ragadok és nekiesek a művészetnek! Levágom a tetejét kibelezem, szépen óvatosan, és jöhet a varázslat!
- Én szép úriembereket akarok látni odakint... szóval arra gondoltam, hogy hárman lesznek. Alfréd, Stephen, és Maximillian. Alfréd imádja a politikát, szereti az újságokat, és a feleségét Gledis-t. Stephen inkább művészlélek, aki színházba jár, ő sajnos özvegyen maradt, ezért nagyon magányos, és Maximillian egy igazi mókamester aki időtlen tréfáival szórakoztatja barátait! Így ni. - és már egymás mellé fel is sorakoztattam a tököket, papírból kalapot készítek nekik, és összeügyeskedek egy-egy monoklit is. Sétapálca is aranyos ötlet lenne, de az úgyis csak a szék mellé lenne támasztva ezért dobva lett az ötletek közül.
- Hmm Valaki nem akar csinálni egy Gledist aki az ablakpárkányon ülve csakis arra vár, hogy megdorgálja férjét aki valami illetlenséget mond a barátainak?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Chancery Vas. Nov. 22 2015, 10:27

Kellemes volt látni, ahogy így belejöttek a többiek is a dolgokba, miközben farigcsáltam, na meg szerényen és pironkodva köszöntem meg az esetleges dicséreteket. Odakint sokkal rosszabb tököket faragnék, elvégre, sosem csináltam, még csak nem is fogtam tököt a kezemben (maximum cukkinit).
Míg Jun még nagy terveit fejtegeti, Álom is elkezd nézelődni az egyiknél, majd karmaival nekiesik. Elég hamar kész is lett, a végeredménye pedig a legegyszerűbb forma, amit valaha is láttam tökön. Végül zizegve fekete tollak jelennek meg körülötte, és módszeresen a tök másik oldalára tapadnak, mintha egy susogó köpeny lenne.
~I made dis...~ -néz ránk, majd megfordul és úgy dönt, inkább felfedezi a lakást, persze csak úgy, hogy mi is szemmel követhessük.
Én meg közben felmutatom, amit én csináltam, és kérdőn Jun-ra nézek:
-Gladis?

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 22 2015, 10:37

-Húúú! Ti ketten csináltátok a legszebbeket! *.*
Ámuldozik Shu Álom és Timi művein, na persze közben cinkos mosolyt küldve Chan és Jun felé.
-Már csak ki kell vinni őket az erkélyre, meg keresni kell egy Darylnek. Olvastam, hogy lehet szemetelni a másik bázisán, de ha odatesszük őt seprűvel, akkor az olyan, mintha a díszlet része lenne. ^^^
-És azután felgyújtjuk.
-Mit? O.o
-A szemetet. Ha ég, akkor a kivilágítás része is lehet.
-Hát... izé... majd meglátjuk...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 22 2015, 17:23

Alig, hogy felvetettem Gledis-t és máris itt volt!
- Mintha a fantáziámból pattant volna elő! Chan-chan legyél a feleségünk! - odaléptem csillogó szemekkel és megfogtam a lány kezét, - Majd lesz gyűrű is. Rendben? - elvigyorodtam, majd visszacuppantam a tökömhöz. - Deryl majd szép tisztán tartja az udvart, de egyébként is semmi pánik mert, senki sem mer szemetelni az Addams birtokon. Mindenki tudja, hogy mi vagyunk a legelegántosabbak ezért ha szemetelni mernének azt csakis a legelefántosabban tehetik meg! Majd teszünk ki egy táblát, hogy elegánsan szemeteljenek! - Leraktam a földre a félig elkészült Samuel-t és kerestem papírt és tollat, majd ha sikerült egy papírra felírtam szépen, hogy "Szemetelni csakis kizárólag elefántosan szabad, egyébként pedig TILOS" szöveget rá és megmutattam a lányoknak.
- Na mit gondoltok? Szerintem a kapura kellene kiragasztanunk, és akkor senki sem fog minket össze szemetelni sem. Sam-nek pedig majd keresünk egy helyet valahol a fűben ahol virgonckodhat.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Yuuki Asuna Pént. Okt. 21 2016, 17:12

Elakadtál? Nincs több ötleted? Vagy egyszerűen szükséged van egy NJK-ra, aki segít a terved megvalósításában? Itt megtalálod! Az Addams család szokás szerint jó példát mutat abban, milyen is egy tisztességes szellemház. Vendégszeretetükkel nem ajánlott visszaélni.
Itt bérelhetsz NJK-kat, vagy kérhetsz akár mesélői segítséget, ha szükséged van rá.

_________________
Addams Rezidencia 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Addams Rezidencia Empty Re: Addams Rezidencia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.